رفتن به مطلب

حداقل منبع تغذیه مورد نیاز برای کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه کارت گرافیک خریدم هنوز به دستم نرسیده Biostar GT710 Graphics Card توی مسخصات این کارت گرافیک نوشته که حداقل مبنع تغذیه مورد نیاز 230w بعد من پاورم رو هم نگاه کردم روش زده 230w REAL ایا مشکلی نداره؟ کارت گافیک نمیسوزه اگه بندازم روش؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

کارت گرافیک شما نیاز به کابل برق مجزا نداره و از همون اسلات مادربرد برق مورد نیازشو تامین میکنه. فقط اینکه شما فرمودید پاورتون 230 هست کمی نگران کننده است چون یه سیستم خیلی خیلی سطح پایین هم نیاز به 300 وات یا بیشتر پاور نیاز داره.

در صورت امکان مشخصات کامل سیسمتون رو اعلام کنید

و همچنین مدل کامل پاورتون رو هم اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، trtmetak گفته است :

سلام دوستان من یه کارت گرافیک خریدم هنوز به دستم نرسیده Biostar GT710 Graphics Card توی مسخصات این کارت گرافیک نوشته که حداقل مبنع تغذیه مورد نیاز 230w بعد من پاورم رو هم نگاه کردم روش زده 230w REAL ایا مشکلی نداره؟ کارت گافیک نمیسوزه اگه بندازم روش؟؟؟

پاوری که روش نوشته باشه REAL به شما 100 وات هم نمیده، حتما از یک پاور استاندارد 380 تا 450 واتی استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاورتون گرافیک مورد نظر راه میندازه و مشکلی نداره فقط استفاده از پاورهای متفرقه پیشنهاد نمیشه وگرنه سیستم قبلی خودم با پاور متفرقه 10 سال کار کرد فقط یکبار دادیم تعمیر

لینک به دیدگاه

درود. میتونین توسط سایت محاسبه گر گرین وات مصرفی سیستمتون رو تخمین بزنین و  پاور با وات مناسب برای سیستم خودتون رو انتخاب کنین. 

http://green.ir/حسابگر.aspx

دقتش رو نمیدونم ولی فکر نمیکنم خالی از لطف  باشه. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sandor گفته است :

سلام

کارت گرافیک شما نیاز به کابل برق مجزا نداره و از همون اسلات مادربرد برق مورد نیازشو تامین میکنه. فقط اینکه شما فرمودید پاورتون 230 هست کمی نگران کننده است چون یه سیستم خیلی خیلی سطح پایین هم نیاز به 300 وات یا بیشتر پاور نیاز داره.

در صورت امکان مشخصات کامل سیسمتون رو اعلام کنید

و همچنین مدل کامل پاورتون رو هم اعلام کنید.

power :Viera 230w

CPU :pentium dual core E5700

ram : 2g

motherboard: ASUS P5P41T-LE

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، trtmetak گفته است :

اصلا فرض کن کارت گرافیکی در کار نیست، هر چه سریع‌تر برای این سیستم یه پاور330 تهیه کن قبل از اینکه به بقیه قطعاتت آسیبی برسه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، trtmetak گفته است :

پاورهای لواشکی ویرا از جمله بدرد نخورترین پاورها هستند .

البته سیستم شما مصرف پایینی داره و این پاور از عهده برق رسانی برمیاد فقط مشکلش اینه که در کل بدردنخور هستش .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

پاورهای لواشکی ویرا از جمله بدرد نخورترین پاورها هستند .

البته سیستم شما مصرف پایینی داره و این پاور از عهده برق رسانی برمیاد فقط مشکلش اینه که در کل بدردنخور هستش .

خیلی ممنون این مدل خوبه؟ GP380A-EUD   فقط یه سوال دیگه یه سری کابل ها از پاور به مادر بورد وصل میشه میترسم چون که مادر بورد قدیمی هست این کانکتور ها به مادر بوردم نخوره  ASUS  P5P41T-LE      من خودم که شمردمش پین هاشو دوتا 12 تایی کنار هم بود یعنی 24 پین بود

ویرایش شده توسط trtmetak
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، trtmetak گفته است :

خیلی ممنون این مدل خوبه؟ GP380A-EUD   فقط یه سوال دیگه یه سری کابل ها از پاور به مادر بورد وصل میشه میترسم چون که مادر بورد قدیمی هست این کانکتور ها به مادر بوردم نخوره  ASUS  P5P41T-LE      من خودم که شمردمش پین هاشو دوتا 12 تایی کنار هم بود یعنی 24 پین بود

مشکلی نیست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...