رفتن به مطلب

پیشنهاد خرید پاور

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

یک پیشنهاد پاور خوب و زیادم هم نمی خوام هزینه کنم متوسط هم باشه خوب

فکر کنم این دفعه پاورمشکل پیدا کرد

یهو خود به خود ریست میشه (گاهی اوقات و خیلی کم پیش میاد)

قبلا هم تایپک زده بودم که معلوم شد HDD رو حالت خواب میره

ولی این دفعه فکر کنم دیگه پاور مشکل داره واقعا چون HDD و SDD سالمه بقیه قطعات هم صد در صد سالمه چون مشکلی نداره

ولی بازم نرم افزاری چیزی است بگید که مطمئن بشم

ولی رو پاور شک دارم

پاور فعلی

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp650a-uk-80plus-gold-psu-37.html

اینم مشخصات سیستم

2020.jpg.aa70dbea53609027c1bc2e22cf151a44.thumb.jpg.507f2ebedfbc3c8e29a9ee102ff45f0b.jpg

موفق باشین

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام

برای این سیستم 500 وات هم کافیه:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp500b-hp-80plus-gold-psu-62.html

اگه بیشتر بخواهید هزینه کنید من سری ocpt رو پیشنهاد میدم که کمترین حالتش 650 هست

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، amirpcp30 گفته است :

سلام

برای این سیستم 500 وات هم کافیه:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp500b-hp-80plus-gold-psu-62.html

اگه بیشتر بخواهید هزینه کنید من سری ocpt رو پیشنهاد میدم که کمترین حالتش 650 هست

به نظرم سمت گرین دیگه نرم بهتره

کولر مستر هم خوبه

لینک به دیدگاه

تست کردی دمای گرافیک و cpu رو.

تو cmd اینو بزن

powercfg /energy

یه دقیقه طول میکشه

بعد اینو بزن تا داده ها برات بیاد.

energy-report.html

اگه اروریی مبنی بر پاور باشه میاد

نرم افزار هم میخواید این هست

http://www.ocbase.com/index.php/download

باهاش خودم کار نکردم ولی تغییرات ولتاژ خروجی و ... رو بررسی میکنه

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

تست کردی دمای گرافیک و cpu رو.

تو cmd اینو بزن

powercfg /energy

یه دقیقه طول میکشه

بعد اینو بزن تا داده ها برات بیاد.

energy-report.html

اگه اروریی مبنی بر پاور باشه میاد

نرم افزار هم میخواید این هست

http://www.ocbase.com/index.php/download

باهاش خودم کار نکردم ولی تغییرات ولتاژ خروجی و ... رو بررسی میکنه

سلام تشکر

طبق تست 6 ارور وجود داره

2019.thumb.jpg.0b324503a682b2fa1b65a23b78ef99b0.jpg20191.thumb.jpg.af14c0d56f1b316558295c7d50b1c6e9.jpg20192.thumb.jpg.941180dcc1315082ff4ca0ba9f2eac02.jpg20193.thumb.jpg.9332ea5c72137f5bf6189dd070b9ba45.jpg20194.thumb.jpg.856aa37bea068a7229b2329c3711dfdd.jpg20195.thumb.jpg.ee215958c63a4ee50420100e5cfe0b0a.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان ارورها چیز خاصی است یا مشکلی نداره

مخصوصا cpu

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

دوستان ارورها چیز خاصی است یا مشکلی نداره

مخصوصا cpu

اون ارور آخر فقط داره میگه. که مصرف بالاتر بخاطر درایور صدا.

که بعید میدونم بخواد کاری کنه.

این اتفاق خیلی میوفته یا نه . مثلا هر هفته یه بار.

اگه خیلی کمه ،من میگم نمیتونه پاور باشه.راستش منم  چند وقت پیش ایراد پیدا کردم درایور گرافیک ارور میداد.یکدفعه از بازی میومد بیرون بعد آپدیت 417.81 با آپدیت بعدی هم درست نشد

آخر دیدم یکی نوشته برو تو power management زار رو best performance گذاشتم درست شد

اگه ایراد کم هست ممکنه مشکل جای دیگه مثل سیستم عامل باشه. بعد اصولا اگه پاور باشه باید با فشار زیاد اولیه مثل زمان اجرای اولیه  بازی خودشو نشون بده .

حالا نمیدونم این  ریستارت زمان تکرار و نحوه تکرار به چه صورته.و اینکه ببین از یه بازه زمانی خاص شروع شده.همراه با ریختن یه فایل خاص.

چون کلا شرایطی توضیح ندادید

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

اون ارور آخر فقط داره میگه. که مصرف بالاتر بخاطر درایور صدا.

که بعید میدونم بخواد کاری کنه.

این اتفاق خیلی میوفته یا نه . مثلا هر هفته یه بار.

اگه خیلی کمه ،من میگم نمیتونه پاور باشه.راستش منم  چند وقت پیش ایراد پیدا کردم درایور گرافیک ارور میداد.یکدفعه از بازی میومد بیرون بعد آپدیت 417.81 با آپدیت بعدی هم درست نشد

آخر دیدم یکی نوشته برو تو power management زار رو best performance گذاشتم درست شد

اگه ایراد کم هست ممکنه مشکل جای دیگه مثل سیستم عامل باشه. بعد اصولا اگه پاور باشه باید با فشار زیاد اولیه مثل زمان اجرای اولیه  بازی خودشو نشون بده .

حالا نمیدونم این  ریستارت زمان تکرار و نحوه تکرار به چه صورته.و اینکه ببین از یه بازه زمانی خاص شروع شده.همراه با ریختن یه فایل خاص.

چون کلا شرایطی توضیح ندادید

موقع بازی که مشکل ندارم

پس بابت پاور خیالم راحت شد

به پشتیبانی asus پیام دادم که اگر آپدیتی وجود داره برای مادربرد منتشر کنند چون برای لب تاپ بنده آپدیت 2019 امده ولی برای مادربرد هنوز منتشر شده

به چند دلیل که همچنان cpu های اینتل باگ داره که این وظیفه asus است آپدیت بده و تو این چند روز یک آپدیت فقط از طریق ویندوز منتشر شد برای cpu که دانلود کردم

من بیشتر رو این باگ های cpu شک دارم و همینطور باگ ویندوز 10 با این حال از شما ممنونم

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

موقع بازی که مشکل ندارم

پس بابت پاور خیالم راحت شد

به پشتیبانی asus پیام دادم که اگر آپدیتی وجود داره برای مادربرد منتشر کنند چون برای لب تاپ بنده آپدیت 2019 امده ولی برای مادربرد هنوز منتشر شده

به چند دلیل که همچنان cpu های اینتل باگ داره که این وظیفه asus است آپدیت بده و تو این چند روز یک آپدیت فقط از طریق ویندوز منتشر شد برای cpu که دانلود کردم

من بیشتر رو این باگ های cpu شک دارم و همینطور باگ ویندوز 10 با این حال از شما ممنونم 

موفق باشی 

این نظر منه ،بازم نظر بقیه دوستان هم بگیرید.

چون اگه قراره پاور کم بیاره ،باید تو اوج مصرف کم بیاره.که اون هم میشه فعالیتی مثل گیم که گرافیک و سی پی یو وارد میشن تا مصرف کنن.

برا همین میگم اگه اتفاق هم کم میوفته و هم تو فعالیتی مثل گیم نمیوفته و بدون مشکل میشه بازی کرد فکر نمیکنم پاور بخواد باشه ،عاملش حتی ویروس هم میتونه باشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بقیه دوستان چه نظری دارید؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دوستان

بقیه دوستان چه نظری دارید؟

سلام دوست عزیز 

ممکنه یکی از خازن های پاور مشکل داشته باشه 

پاور رو باز کنید 

اگر نشانه ای از ترکیدگی یا باد کردن دیدید ، یه خازن مشابه تهیه کنید و روی پاور لحیم کنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، irajshop گفته است :

سلام دوست عزیز 

ممکنه یکی از خازن های پاور مشکل داشته باشه 

پاور رو باز کنید 

اگر نشانه ای از ترکیدگی یا باد کردن دیدید ، یه خازن مشابه تهیه کنید و روی پاور لحیم کنید

سلام دوست عزیز

من خودم تخصصی در این مورد ندارم که پاور رو باز کنم یا خازن رو لحیم کنم

ولی این موردی که شما میگی اگر اتفاق افتاده باشه نشانه هاش چیه؟مخصوصا تو سیستم

آیا همون ریست گاهی اوقات سیستمه نه خیلی به ندرت پیش میاد

و اگر اینطور بود نباید بقیه سیستم آسیب ببینه یا موقع بازی با فشار بالا مشکل پیدا کنه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دوست عزیز

من خودم تخصصی در این مورد ندارم که پاور رو باز کنم یا خازن رو لحیم کنم

ولی این موردی که شما میگی اگر اتفاق افتاده باشه نشانه هاش چیه؟مخصوصا تو سیستم

آیا همون ریست گاهی اوقات سیستمه نه خیلی به ندرت پیش میاد

و اگر اینطور بود نباید بقیه سیستم آسیب ببینه یا موقع بازی با فشار بالا مشکل پیدا کنه

معمولا ریست شدن گاه به گاه و خاموش شدن ناگهانی جزو موارد خرابی پاور به حساب میاد

بادکردگی خازن ممکنه علت ریست شدن سیستم شما باشه ، تا زمانی که پاور باز نشه مشخص نمیشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، irajshop گفته است :

معمولا ریست شدن گاه به گاه و خاموش شدن ناگهانی جزو موارد خرابی پاور به حساب میاد

بادکردگی خازن ممکنه علت ریست شدن سیستم شما باشه ، تا زمانی که پاور باز نشه مشخص نمیشه

از پمپ باد استفاده می کنم معمولا

ولی قبلش نمی دوسنتم با سرعت داخل پاور رو گردگیری می کردم که جدیدا فهمیدم باید از یک سوزن استفاده کنم و فن پاور رو بگیرم و گرد گیری کنم

ولی باز ممکنه از ویندوز هم باشه و همیشه این ریست شدن رو ندارم گاهی اوقات اونم به ندرت و خیلی کم که وقتی یهو سیستم یا ویندوز هنگ کنه ریست می کنه

به هر حال باید قبل از باز کردن پاور بنده مطمئن بشم که پاور مشکل داره چون دردسرهای خاص خودشو داره مخصوصا که باید فرستاده بشه برای شرکت گرین

و یا باید این پاور رو بفروشم و یکی دیگه خریداری کنم چون واقعا وقت نمی کنم پاور رو باز و بفرستم به گارانتی

لینک به دیدگاه

الان ویندوزمو چند ماه ای است عوض نکردم دوستان

لینک به دیدگاه

چون  دوستان این پاور سابقیه سوزوندن و خراب کردن دوتا dvd رایتر رو داره

قبلا سر این موضوع تایپک جدا زده شده بود

لینک به دیدگاه

بفرست گارانتی گرین

@GREEN Support

@GREEN PLANET CO

یا با مسئولان گرین در ارتباط باش ببین میتونن برات کاری بکنن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

بفرست گارانتی گرین

@GREEN Support

@GREEN PLANET CO

بنده تو همون تاپیک هم عرض کردم خدمت ایشون که مشکل سوختن DVD-RW هایی که داشتن مربوط به پاور نبوده و خودشون هم قبول کردن ولی کماکان روی نظریه خودشون اصرار دارند و حاضر به ارسال پاور هم به گارانتی نیستند. 

ما طبق تعهدی که به مشتریان محترم گرین داریم آماده ارائه خدمات هستیم ولی در صورتی که خود مشتری این موضوع را طلب کنه.

ویرایش شده توسط GREEN Support
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

بنده تو همون تاپیک هم عرض کردم خدمت ایشون که مشکل سوختن DVD-RW هایی که داشتن مربوط به پاور نبوده و خودشون هم قبول کردن ولی کماکان روی نظریه خودشون اصرار دارند و حاضر به ارسال پاور هم به گارانتی نیستند. 

ما طبق تعهدی که به مشتریان محترم گرین داریم آماده ارائه خدمات هستیم ولی در صورتی که خود مشتری این موضوع را طلب کنه.

ممنون از پاسخ گوییتون

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

سلام خدمت شما خسته نباشید

بعد از اون ماجرا قضیه ریست شدن سیستم هم پیش امد

با تست کوتاهی که بیرون بردم فهمیدم کمی ولتاژ کم داره طبق چیزی که بهم گفتنند

و بنده با توجه به شرایط کاری نمی تونم بدون سیستم باشم برای همین پاور رو جهت بررسی نفرستادم ان شاالله بعد از عید ارسال می کنم جهت بررسی و تست

موفق باشید

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، hosin گفته است :

بفرست گارانتی گرین

@GREEN Support

@GREEN PLANET CO

سلام

ممنون

پس من مجبورم به ناچار برای تست پاور جدید تهیه کنم چون مراحل تست و فرستادن پاور زمان بر است و با توجه به شرایط ناچار به خرید پاور جدید هستم به نظر شما این انتخاب مناسبیه؟ 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-masterwatt-650-power-supply.html

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

ممنون

پس من مجبورم به ناچار برای تست پاور جدید تهیه کنم چون مراحل تست و فرستادن پاور زمان بر است و با توجه به شرایط ناچار به خرید پاور جدید هستم به نظر شما این انتخاب مناسبیه؟ 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-masterwatt-650-power-supply.html

موفق باشی

سلام

اگه این مقدار میخواهید هزینه کنید و 650 بخرید چرا 650ocpt رو نمیخرید؟ ، این پاوری که فرستادید 80plus bronze هست اما ocpt پلاتینیوم هست ، کولرمستر 5 سال گارانتیه و گرین نزدیک 11 سال ، کلا این دو پاور قابل قیاس نیستند ، بازم منتظر باشید ببینیم دیگر دوستان چه پیشنهادی دارن

با سپاس

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

سلام

اگه این مقدار میخواهید هزینه کنید و 650 بخرید چرا 650ocpt رو نمیخرید؟ ، این پاوری که فرستادید 80plus bronze هست اما ocpt پلاتینیوم هست ، کولرمستر 5 سال گارانتیه و گرین نزدیک 11 سال ، کلا این دو پاور قابل قیاس نیستند ، بازم منتظر باشید ببینیم دیگر دوستان چه پیشنهادی دارن

با سپاس

سلام منظور شما این پاور است؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp650b-ocpt-overclocking-evo-80plus-platinum-psu-130.html

ولی قیمت این پاور خیلی بالاست و زده پاور حرفه ای گرین فکر نکنم من به پاور حرفه ای نیاز داشته باشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...