رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ضمن خیلی منتظر  موندم برای موجود شدن کالا  و چند روز  پیش که در بازار موجود شد، دیجیکالا این مودم روو با قیمت ۶۴۰ هزارتومان موجود کرده و سایت خود گارانتی، ۶۱۵ هزارتومان (البته بدون در نظر گرفتن ۷ درصد تخفیف شب یلدا در  سایت گارانتی)

ویرایش شده توسط mahdi59
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوستان، بین این دو مودم کدوم رو بخرم ؟ D-Link DSL-2750U و ASUS DSL-N14U 

قیمت ایسوس دو برابره ولی نمیدونم فرقش چیه ؟ 

لینک به دیدگاه

از دی لینک استفاده میکنم و مودم ایسوس رو یک روز فقط دستم بود

در کل به دی لینک حس بهتری داشتم

لینک به دیدگاه

خطمون نویز داشت و دایما اینترنت قطع و وصل میشد 7 تا مودم عوض کردم تا با مودم 2730u قطعی اینترنت خیلی کم شد به نظرم 2750 رو بگیرید

لینک به دیدگاه

خب پس همون dlink رو میگیرم، اون ایسوس اگر  broadcom بود باز یک چیزی. 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، micpet گفته است :

خب پس همون dlink رو میگیرم، اون ایسوس اگر  broadcom بود باز یک چیزی. 

سلام خدمت شما

من مدل ایسوس N16 را خریدم و مدتی هست ازش استفاده میکنم!

از نظر پشتیبانی نرم افزاری خیلی خوب هست و هنوز هم براش چند ماه یکبار  آپدیت بهبود(آپدیت درایورها)  و رفع باگ میاد.

در مقایسه با مودم قبلیم که تی پی لینک بود خیلی بهتر هست از نظر ثبات اتصال و امکانات زیادی نرم افزاری و همچنین طراحی و کیفیت بدنه.

من البته N14 را پیشنهاد نمیدم چون چیپش رالینک هست اگر اشتباه نکنم! مدل N16 چیپش مدیاتک هست که اگر بتونید N16P پیدا کنید که عالیه با پورت USB امکانات زیادی در اختیارتون قرار میده!

بین دو مدلی که گفتین به نظرم N14 ارزش دو برابر هزینه بیشتر را ندارد.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

سلام خدمت شما

من مدل ایسوس N16 را خریدم و مدتی هست ازش استفاده میکنم!

از نظر پشتیبانی نرم افزاری خیلی خوب هست و هنوز هم براش چند ماه یکبار  آپدیت بهبود(آپدیت درایورها)  و رفع باگ میاد.

در مقایسه با مودم قبلیم که تی پی لینک بود خیلی بهتر هست از نظر ثبات اتصال و امکانات زیادی نرم افزاری و همچنین طراحی و کیفیت بدنه.

من البته N14 را پیشنهاد نمیدم چون چیپش رالینک هست اگر اشتباه نکنم! مدل N16 چیپش مدیاتک هست که اگر بتونید N16P پیدا کنید که عالیه با پورت USB امکانات زیادی در اختیارتون قرار میده!

بین دو مدلی که گفتین به نظرم N14 ارزش دو برابر هزینه بیشتر را ندارد.

N14 مدیاتک هستش، ولی همون دی لینک رو میخرم، به نظر نمیاد N14 برتری خاصی داشته باشه.

دوستان مرسی 🌲

لینک به دیدگاه

سری u را نخرید سری m را تهیه کنید کیفیت بهتری داره. من خودم هم از سری m. استفاده میکنم. زایکس پیدا کنی که عالی هست ولی پیدا نمیشه. 

IMG_20200105_110957_019.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zen گفته است :

سری u را نخرید سری m را تهیه کنید کیفیت بهتری داره. من خودم هم از سری m. استفاده میکنم. زایکس پیدا کنی که عالی هست ولی پیدا نمیشه. 

اصلا مدل ها خیلی کم هست، جز این دو مدل چیزه خوب دیگه ای پیدا نشد.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، micpet گفته است :

اصلا مدل ها خیلی کم هست، جز این دو مدل چیزه خوب دیگه ای پیدا نشد.

دقیقا دو تا سه تا مدل بیشتر تو بازار نیست. الان مودم کم شده بشدت قیمت مودم میره روی 400 شک نکنید. البته خودم مغازه 2 تا از سری m موجود دارم میخوام خرید بزنم گشتم پیدا نمیشه. این سری m را ماه پیش خریدم 10 تا الان 2 مونده تو مغازه هرچی هم میگردم نیست برای مغازه خرید کنیم. دی لینک کم شده بشدد تی پی لینک هم تا یکی و دو ماه دیگه نایاب میشه و افزایش قیمت خواهیم داشت. 

لینک به دیدگاه

به پای مودم وطنی u crapنمیرسد،مجهز به آخرین تکنولوژی روز که نمیگذارد به فندوق شکن وصل شید و به گناه آلوده بشید

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

به پای مودم وطنی u crapنمیرسد،مجهز به آخرین تکنولوژی روز که نمیگذارد به فندوق شکن وصل شید و به گناه آلوده بشید

جدی؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

بنده قبلتر 2750 داشتم و بعد از خراب شدنش و مختل کردن اعصابم n14 خریدم. خیلی قدیم البته. در این حد که n14 رو خریدم 120 تومن 2750 رو هم فک کنم 80 تومن اینطورا.

2750 مودم خوبی بود ولی فک کنم 4 5 ماه کار کرد، ی روز وسط بازی مودم هنگ کرد! ریستش کردم بعد از 10 مین وصل شد و دیگه اون مودم سابق نشد! لگ داشت و به شدت رو مخ بود! فرستادم گارانتی چیپش رو با n 150 عوض کردن و برام پس فرستادن و کلا دیگه برام مودم نشد.

n14 خریدم. به محض اتصال متوجه میشی چرا داری هزینه بیشتر میدی براش! اتصال اسوز کلا خیلی سریعتره! اگر جفتشون رو ریست کنیم اسوز نهایت تو 15 ثانیه 100% امادس و نت رو بهت میده! ولی همون خط همون شرایط دی لینک رو ریست کنی راحت 40 ثانیه باید صبر کنی تا بهت نت بده.

الان دوتا دو بازی میکنم ی وقت لگ بشم سری مودم رو ریست میکنم و با یه بار پاز دادن تیم تو بازیم! ولی دوستم ک 2750 سری جدید خریده اگر خدای نکرده مودمش ریست بشه جز 4 نفر تیم خودمون باید 2 نفرم از اونور پاز بدن بلکه برسه 🤣

جز اون کیفیت خطی ک اسوز بت میده کاملا محسوس بهتره! با جفتشون تست کردم خود اپراتور شاتل هم تماس گرفتم تایید کرد ک  کشش خط بیشتر شده و نویز بهتر و در کل استیبل تر شده همه چی.

فک کنم 3 سالی هست ک n14 دارم و اتاق کناریم 2750 با ی مدل تی پی لینک روشن هستن بی شک بخام دوباره مودم بخرم همین اسوز رو میخرم .

هرچ ارزونی بی دلیل نیست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

وقتی این تاپیک رو دیدم میدونستم میای :x

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ASTS گفته است :

وقتی این تاپیک رو دیدم میدونستم میای :x

😍 . :x

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

بنده قبلتر 2750 داشتم و بعد از خراب شدنش و مختل کردن اعصابم n14 خریدم. خیلی قدیم البته. در این حد که n14 رو خریدم 120 تومن 2750 رو هم فک کنم 80 تومن اینطورا.

2750 مودم خوبی بود ولی فک کنم 4 5 ماه کار کرد، ی روز وسط بازی مودم هنگ کرد! ریستش کردم بعد از 10 مین وصل شد و دیگه اون مودم سابق نشد! لگ داشت و به شدت رو مخ بود! فرستادم گارانتی چیپش رو با n 150 عوض کردن و برام پس فرستادن و کلا دیگه برام مودم نشد.

n14 خریدم. به محض اتصال متوجه میشی چرا داری هزینه بیشتر میدی براش! اتصال اسوز کلا خیلی سریعتره! اگر جفتشون رو ریست کنیم اسوز نهایت تو 15 ثانیه 100% امادس و نت رو بهت میده! ولی همون خط همون شرایط دی لینک رو ریست کنی راحت 40 ثانیه باید صبر کنی تا بهت نت بده.

الان دوتا دو بازی میکنم ی وقت لگ بشم سری مودم رو ریست میکنم و با یه بار پاز دادن تیم تو بازیم! ولی دوستم ک 2750 سری جدید خریده اگر خدای نکرده مودمش ریست بشه جز 4 نفر تیم خودمون باید 2 نفرم از اونور پاز بدن بلکه برسه 🤣

جز اون کیفیت خطی ک اسوز بت میده کاملا محسوس بهتره! با جفتشون تست کردم خود اپراتور شاتل هم تماس گرفتم تایید کرد ک  کشش خط بیشتر شده و نویز بهتر و در کل استیبل تر شده همه چی.

فک کنم 3 سالی هست ک n14 دارم و اتاق کناریم 2750 با ی مدل تی پی لینک روشن هستن بی شک بخام دوباره مودم بخرم همین اسوز رو میخرم .

هرچ ارزونی بی دلیل نیست.

موفق باشید.

دوست داشتم ایسوس بگیرم ولی سایت های معتبر یک دو مدل گرون دارن مثل همین N14، مدل ارزون تر داشت میگرفتم. 

لینک به دیدگاه

درود

سال های ساله که گیمر دوتا 2 هستم ...

------------------------------

تو این سال ها چیزایی زیادی تجربه کردم !

------------------------------

بی مقدمه میرم سر اصل مطلب ... به هیچ اعنوان واسه بازی های انلان سمت D-Link  نرو ! اشغال تر ازخودش اشغالی سر کوچه_مونه

بنا به دلایل مختلف که میشه اینطور مثال زد ... داغ کردن / پریدن نت / زمان وصل شدن طولانی / تداخل با اغلب اپراتور ها و ....

شاید  باور نکنی ولی اغلب مودم های D-Link با اپراتور ها مشکل دارن ! ( قدیم واسه من چنین بود الان دیگه نمیدونم ! )

و اما پیشنهاد ...

حدامکان سعی کن قبل از هر چیزی یه مشورت با اپراتور بکنی !

مثلا" واسه شاتل بهترین مودم Tp-Link هستش و zyxel

-----------------------------------------

جدا از همه اینا مودمی بگیر که در طول سال هم مرگ نداشته باشه !!!

ایسوس تا الان استفاده نکردم ولی دوستان حرفه ای تاییدش کردن ولی خب گرونه ! اگه نمیخواهی زیاد هزینه کنی بگرد دنبال این مدل حتی دست دومش هم طلاست !

Tp-Link 8968

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

هرچ ارزونی بی دلیل نیست.

موفق باشید.

درود دوست عزیز

--------------

تمام این تجربه هارو بنده تایید میکنم / چون خودم بشخصه تمام این چیزارو تجربه کردم

فقط یه گیمر قدیمی و صد البته حرفه ای معنای این حرفارو میدونه !!!

بنا به کنجکاوی خودم ... محبت میکنین این موارد رو بهم بگین ؟!

isp شما چیه ؟! مدل دقیق مودم / تعرفه / پینگ های بین الملل ... نویز خط ؟!

و هر چیزی که میدونین لازمه میخوام به تجربه خودم اضافه شه حساب بیاد دستم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

هرچ ارزونی بی دلیل نیست.

موفق باشید.

Big Like👌 😉😉

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

مرسی از شما دوست من.

بنده نتم شاتل سرعت 8 مگ و 3 ماه 9 گیگ با دانلود شبانه هزینه داره،  ک این سرویس رو در حال حاضر کسی نمیتونه بخره من مشتری قدیمی شاتلم و تعرفم رو مثل قبل نگه داشتم برای سرعت هرچه بیشتر فک کنم 7 ساله همینه سرویسم از 3 ماه 25 تومن دادم تا الان ک فک کنم 140 تومن اینطوراست.

البته زیر 50 گیگ نیست مصرفم تو جشنواره ها نت میخرم تقریبا گیگی هزار تومن در میاد برام.

مدل دقیق مودم   ک از همین لیون خریدم قبلتر.

درباره سرعت شاتل کاری ک میکنه تو روز سرعت رو کاملا براتون باز میکنه و هرچی خطتتون کشش داشته باشه میتونید مصرف کنید.

یادمه با دی لینک سرعتم بالای 7 نمیومد بگذریم از پکت لاست رو مخ و لگ های عجیبش!

اما سرعت خط من در حالت عادی 15 مگ بر ثانیه س، ک تو دانلود سرعت 1.7 کمتر نمیشد. اون موقع پینگم تو دوتا دو زیر 100 نمیمومد ولی بالای 120 هم نمیرفت پینگ معمولی بود. پکت لاست هم به ندرت بالا میره معمولا تو بازه 0 تا 1 هست ک کاملا عالیه. با توجه به مخابرات و پارس انلاین ک دوستام دارن میشه گفت بهترین همین شاتله.

چند وقت قبل پروفایل گیمینگ شاتل رو فعال کردم رو خطم سرعتم شد 12 مگ و دانلودم شد 1.3 ولی پینگ دوتا دو الان بالای 90 نمیره تو ریجن اروپا غربی تو سررور دبی حدود 45 هست.

تو بازی کانتر قبلا 90 بود الان بالای 50 نمیره. خیلی وقتا ک نت خیلیا قط میشه یا لگ میشه یا هر مشکلی پیش میاد شاتل هیچ اتفاقی براش نمیفته. من هیچ وقت از شاتل نمیره مگر اینکه خیلی خیلی بهتر از این گیر بیاد ک نیومده هنوز. مشکل شاتل اینه ک گرونه و شبانش رو مخه زیاد مصرف کنی سرعتت رو ساعت 1 تا 4 میبنده و میشی دایال اپ البته پینگت کاملا مثل قبله و مشکلی برای شب بیداری و دوتا بازی پیش نمیاره ولی اپدیت سنگین بده باید نیم ساعت بشینی!

اینم وضعیت همین الان مودم

1693273457_Untitled1.thumb.jpg.18e45332093d7a3752edcf87c87ce0d8.jpg

حرف اخر هم اینکه اقا ما اینووکر بازا رو خیلی دوس داریما به شرطی ک تو تیم خودمون باشن نه اونور ک ناچارا باید اسکای رو از انبار در بیاریم براش. :D

-=============================-

در 2 ساعت قبل، Maxwell گفته است :

Big Like1f44c.png 1f609.png1f609.png

لطف داری عزیز 🍻

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

مرسی از شما دوست من.

بنده نتم شاتل سرعت 8 مگ و 3 ماه 9 گیگ با دانلود شبانه هزینه داره،  ک این سرویس رو در حال حاضر کسی نمیتونه بخره من مشتری قدیمی شاتلم و تعرفم رو مثل قبل نگه داشتم برای سرعت هرچه بیشتر فک کنم 7 ساله همینه سرویسم از 3 ماه 25 تومن دادم تا الان ک فک کنم 140 تومن اینطوراست.

البته زیر 50 گیگ نیست مصرفم تو جشنواره ها نت میخرم تقریبا گیگی هزار تومن در میاد برام.

مدل دقیق مودم   ک از همین لیون خریدم قبلتر.

درباره سرعت شاتل کاری ک میکنه تو روز سرعت رو کاملا براتون باز میکنه و هرچی خطتتون کشش داشته باشه میتونید مصرف کنید.

یادمه با دی لینک سرعتم بالای 7 نمیومد بگذریم از پکت لاست رو مخ و لگ های عجیبش!

اما سرعت خط من در حالت عادی 15 مگ بر ثانیه س، ک تو دانلود سرعت 1.7 کمتر نمیشد. اون موقع پینگم تو دوتا دو زیر 100 نمیمومد ولی بالای 120 هم نمیرفت پینگ معمولی بود. پکت لاست هم به ندرت بالا میره معمولا تو بازه 0 تا 1 هست ک کاملا عالیه. با توجه به مخابرات و پارس انلاین ک دوستام دارن میشه گفت بهترین همین شاتله.

چند وقت قبل پروفایل گیمینگ شاتل رو فعال کردم رو خطم سرعتم شد 12 مگ و دانلودم شد 1.3 ولی پینگ دوتا دو الان بالای 90 نمیره تو ریجن اروپا غربی تو سررور دبی حدود 45 هست.

تو بازی کانتر قبلا 90 بود الان بالای 50 نمیره. خیلی وقتا ک نت خیلیا قط میشه یا لگ میشه یا هر مشکلی پیش میاد شاتل هیچ اتفاقی براش نمیفته. من هیچ وقت از شاتل نمیره مگر اینکه خیلی خیلی بهتر از این گیر بیاد ک نیومده هنوز. مشکل شاتل اینه ک گرونه و شبانش رو مخه زیاد مصرف کنی سرعتت رو ساعت 1 تا 4 میبنده و میشی دایال اپ البته پینگت کاملا مثل قبله و مشکلی برای شب بیداری و دوتا بازی پیش نمیاره ولی اپدیت سنگین بده باید نیم ساعت بشینی!

اینم وضعیت همین الان مودم

1693273457_Untitled1.thumb.jpg.18e45332093d7a3752edcf87c87ce0d8.jpg

حرف اخر هم اینکه اقا ما اینووکر بازا رو خیلی دوس داریما به شرطی ک تو تیم خودمون باشن نه اونور ک ناچارا باید اسکای رو از انبار در بیاریم براش. :D

-=============================-

لطف داری عزیز 1f37b.png

بسیار عالی داداش!

دقیقا" منم اوضام مثل شماست !

( البته بعدی اینکه اپلود رو کردن 2 مگ یخورده نویز اپلود ام امد پایین ! ولی درکل تو این 4 سال و یا شایدم بیشتر تا الان قطعی نداشتم  )

بجز موارد خاص ! ( مثل قطعی سراسری امنیتی چندیپیش )

کلی هم باهاشون کل کل کردم که شاید بتونن درستش کن ( چون از لحاظ کیفیت خط واقعا" مطمعن بودم و هستم )

ولی خب بخاطره پنل گیمینگ این نویز کاملا عادیه ! (البته مودمم انچنان حرفه ای نیست و شاید با رتقا اون این مشکل هم حل بشه ولی بازم دمش گرم تو این همه سال رو سفیدم کرده ! TP_Link 8968 )

تعرفه من 4 مگ هستش با حجم 84 گیگ بین الملل ... خوبه راضی ام خدای شاتل خوبه البته باید یه فرد حرفه ای هم باشی که بتونی از خوب بودنش استفاده کنی !

مثلا من کلی سختیشو کشیدم ! و خیلی چیزارو خودم واسه خودم فیکس کردم ! عینه سیم کشی خونه ! و مواردی که رو کیفیت خط و پینگ خوب تاثیر داره !

الان جوری شده باور کن پینگ 8.8.8.8 ام 60 هستش !

و 4.2.2.4 ثابت رو 100 فیکسه !

تو دوتا هم 2 سرور اروپا پینگ ام ثابت رو 100 تا 110 فیکسه !

دبی هم 60 تا 68

حرف اخر منم ... واسه یه سامورایی همهجا ژاپنه به شرطی که شمشیرش / شمشیر باشه ! ( موس و کیبورد خوب ! )

مدتی زیادی بخاطره این مشکل دیگه عینه سابق Mid One پلی نمیدم :( بچه ها میگن دیگه اون Skill سابقو ندارم :(

ولی  .... جاش ساپورت پلی میدم چه ساپورتی ! یه Old Gamer  در نقاب ... :D

--------------------------------------------------------

امیدوارم که همیشه موفق باشی و پینگت زیر 100 ثابت بمونه واست :D

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، invoker گفته است :

بسیار عالی داداش!

واقعا شاتل عالیه برای گیمر ها.

بعد از اسوز تی پی لینک هم خوبه دی لینک اشغاله به نظرم.

منم تو بازسازی خونه رفتم برای خط خودم سیم حرفه ای خریدم هم نویزم بهتر شد و هم به شدت پریدن های پینگم کم شد میبینی 20 دقس رو 90 مونده! خیلی خوبه این قسمتش.

اقا شیر همیشه شیره حتی اگه دندوناشو بکشن.B| مطمعنا بخای با 1 2 روز را میفتی و از خیلیا هم بهتر میشی.

اتفاقا منم از کور و کری بازی کردن خسته شدم و چند وقتی هست ساپورت بازی میکنم! ولی بازم شیر همیشه شیره لازم باشه میکشیم بیرون پنجه ها رو .;)

البته این مزخرف valve پیر ما رو دراورده با این اپدیتاش! ینی اینجوریه ک امروز لایف بازی میکنی فردا بوچر اصلا نشون نمیده هیرو عوض شده! اسکیلا عین همه 🤣 بعد میری هیرو اینتلیجنس بیای میبینی کلا یه چیز دیگس خراب شده دوتا دو اصا، به درد تازه واردا میخوره دیگه. ماهایی ک با دوتا شرو کردیم خیلی سخته دیدن این زوال...

مرسی عزیز ایشالا برای تو هم همینطور باشه با رنک 5000 و بالاتر.❤️

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، micpet گفته است :

N14 مدیاتک هستش، ولی همون دی لینک رو میخرم، به نظر نمیاد N14 برتری خاصی داشته باشه.

دوستان مرسی 1f332.png

من خیلی اطلاعات دقیق ندارم ولی من موقع خرید در این سایت جستجو کردم:

ASUS's firmware seems to indicate this device is Ralink/TrendChip based

http://en.techinfodepot.shoutwiki.com/wiki/ASUS_DSL-N14U

در قسمت پردازنده و چیپ هم مشخص شده.

اطلاعات N16

http://en.techinfodepot.shoutwiki.com/wiki/ASUS_DSL-N16

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

صد البته ایسوس

من پایینترین مدلش N10 C1 رو‌ دارم بعد پنج سال 24ساعته روشن . شبانه دانلود (البته وایرلسش رو قطع میکنم)  آخ نگفته . یکبار نشده به علت آور هیت چیپ هنگ کنه و ریست بشه . TP LINK و D LINK و Billion و برخی برند های دیگر عمر مفید حداکثر یک سال و یکی دو ماه دارند و بعد مثل سابق نمیشن .‌ بعضی مدل پاینیاشونم که ...

این مدل من نه مثل مدل N300 فن داره و نه امکانات خارق العاده ای . ولی بشدت ازش راضیم . هزار بار دیگه هم بخوام تو ایران مودم بگیرم  ایسوس میگیرم 

اصلا کاهش پرفورمنس و... واسش تعریف نشدس . مدل N14U که جای خود رو داره و از این خیلی بهتره 

نویز کمتر و کیفیت خط بهتر نسبت به برند های دیگر

شاید باورتون نشه ولی با همین تک آنتن پنج دسیبل بودن N10 در ته اتاق طبقه ی دوم( که مودم به علت سیم کشی خط مجدد نزدیک پنجره طبقه اول هستش و اناق ته هال هست) 

آنتن میگیره به طوری که قند شکن رو وصل میکنه و باهاش تو یوتیوب میچرخم.

تا همین یک سال پیش هم ایسوس واسش فریمور میداد بیرون

نسبت به مدل عای مشابه از برند های دیگر خیلی خنک تره 

خلاصه دو برابر قیمت ایسوس خیلی ارزش داره تا اینکه دلینک بگیری و  حداکثر حداکثر دوسال آینده بخوای یه مودم جدید بگیری

ویرایش شده توسط Ratchet Wrench
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود دوست عزیز

این مدل من نه مثل مدل N300 فن داره و نه امکانات خارق العاده ای .

ندیده بودم مودم فن داشته باشه، باورت نمیشه تاحالا چند بار خواستم فن درست کنم برای مودم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...