رفتن به مطلب

پر گرافیک ترین بازی!

T.M
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینکه چند فریم گرفتید نمیتونه دلیل قانع کننده ای باشه.بعضی بازی ها بهینه سازی بهتری دارند و بهتر اجرا میشن بعضی ها دچار ایراد هستن مثل واچ داگز.

این فقط حرف من نیست که.چند نفر دیگه هم اینکارو کردن.

در ضمن قدرت گرافیکی بازیها از از روی فریم دهی مشخص میشه.مگه غیر از اینه؟

لینک به دیدگاه

این فقط حرف من نیست که.چند نفر دیگه هم اینکارو کردن.

در ضمن قدرت گرافیکی بازیها از از روی فریم دهی مشخص میشه.مگه غیر از اینه؟

البته حرف شما تا حدودی صحیح است اما این را هم بخاطر داشته باشید که خیلی اوقات گرافیک ضعیفتر هم باعث فریم دهی بیشتر خواهد شد..

در واقع هر چه قدرت گرافیک از لحاظ سایه زنی و نورپردازی و غیره کمتر باشد به همان اندازه میتوان فریم بیشتری گرفت

هر چند در برخی از بازیهای گرافیک بالا به دلیل بهینه سازی خوب می توان هم فریم دهی خوب گرفت و هم از امکانات بالای گرافیک لذت برد

لینک به دیدگاه

CRYSIS 3

TOMBRAIDER

گرافیک بسیار بسیار در حد واقعیتی دارن و ادم واقعا لذت میبره !!

لینک به دیدگاه

CRYSIS 1 و CRYSIS 3

Crysis 2 بنده خدا هم اون وسط هویجه :laughing: =))

لینک به دیدگاه

وقتی شرکت کرایتک میگه 60 درصد تمرکزشون رو گرافیک بازی هست خوب معلومه کرایسیس 3 گرافیکش واقعا  خفن میشه  حیف اون گرافیک که گیم پلی چندان خوبی نداشت .

لینک به دیدگاه

Crysis 2 بنده خدا هم اون وسط هویجه :laughing: =))

فکر کنم این دوستمون بیشتر  محیط های جنگلی کرایسیس رومیپسندن.

لینک به دیدگاه

توی محیط و به تصویر کشیدن طبیعت 1 و 3 بهتر کار شده همینطور Crysis WARHEAD

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرایسیس 2 که فاجعه بود از نظر گرافیک، بخاطر اومدنش روی کنسولها(وای که چه میکشن و خواهند کشید گیمرهای PC از دست این کنسولها)

واسه همین مجبور شدن واسش پچ DX 11 و خیلی آپدیت بدن که شاید بتونن گرافیکش رو بالا بیارن...

لینک به دیدگاه

والا کرایسیس فقط گرافیکه گیم پلی به شدت خسته کنندس ولی به نظر من سری جدید مترو که نسل هشتمی شدن گرافیک خوبی داشتن 

همچنین ندای وظیفه گاست خیلی خوب بود 

ولی گرافیک بخوای باس صب کنی هفته بعد رایز میاد اون دیگه اخرشه ! :wacko:

لینک به دیدگاه

کرایسیس 2 هم گرافیکش خوب بود !!

گیم پلی کرایسیس رو من یکی واقعا میپسندم ! بازی FPS هست دیگه  با یه سری امکانات خوب ، ینی اون هایی که میگن گیم پلیش خوب نیست احتمالا عایا طرفدار نسخه های COD BLACK OPS , GHOST نیستند ؟! :دی

داستانش هم به نظرم خوب بود . . . صدا گزاری خوبی داشت . . . بر خلاف خیلی از بازی ها موزیک های بازی در هر مرحله واقعا مناسب و زیبا بود . . .

من نمیدونم کرایتک با دل و جون مایه گزاشته بازی داده بیرون چرا این قدر بهونه میگیرین :دی ، هنوز که هنوزه بازی من ندیدم رو دست گرافیک کرایسیس 3 بزنه !!

RYSE حضرت کرایتک هم بیاد گرافیکش میترکونه !!!

{ دوستانی که میگن داستانش خوب نیست ، گیم پلیش خوب نیست ، میشه رقبای کرایسی 3 رو معرفی کنند و از گیم پلی و داستانش تعریف کنند ؟!! با یکی از دوستان بحث میکردیم میگفت کرایسیس مزخرفه داستان نداره

اصلا خوب نیست گفتم یه بازی اسم بیار رو دستش بزنه گفت LAST OF US . . . =)) }

( نمیگم بازی شاهکاره ! و قبول دارم بعد چند ساعت بازی کردن خسته کننده میشه و کرایتک باید بیشتر رو بعضی چیز ها کار میکرد ولی عنوان قابل ستایشی هست )

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

کرایسیس 2 هم گرافیکش خوب بود !!

گیم پلی کرایسیس رو من یکی واقعا میپسندم ! بازی FPS هست دیگه با یه سری امکانات خوب ، ینی اون هایی که میگن گیم پلیش خوب نیست احتمالا عایا طرفدار نسخه های COD BLACK OPS , GHOST نیستند ؟! :دی

داستانش هم به نظرم خوب بود . . . صدا گزاری خوبی داشت . . . بر خلاف خیلی از بازی ها موزیک های بازی در هر مرحله واقعا مناسب و زیبا بود . . .

من نمیدونم کرایتک با دل و جون مایه گزاشته بازی داده بیرون چرا این قدر بهونه میگیرین :دی ، هنوز که هنوزه بازی من ندیدم رو دست گرافیک کرایسیس 3 بزنه !!

RYSE حضرت کرایتک هم بیاد گرافیکش میترکونه !!!

{ دوستانی که میگن داستانش خوب نیست ، گیم پلیش خوب نیست ، میشه رقبای کرایسی 3 رو معرفی کنند و از گیم پلی و داستانش تعریف کنند ؟!! با یکی از دوستان بحث میکردیم میگفت کرایسیس مزخرفه داستان نداره

اصلا خوب نیست گفتم یه بازی اسم بیار رو دستش بزنه گفت LAST OF US . . . =)) }

اون قسمت آهنگ رو خوب اومدین.آهنگ های هانس زیمر رو بازی محشر بودن مو به تن آدم سیخ میشد!
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک بازی همش برمیگرده به موتورش:

اگر از باز یهای که اومدن نام ببریم مترو   هر دو نسخه مخصوصا ریداکس ها خیلی برتر بودند -

موتور خوب رو میگن موتور  آنریل - بایو شک اینفینت واقعا زیبا ست ارزش هنری بازی  در حد بالایه -

واچ داگز هم که معدن باگ بود -شما ببنید روی کنسول 8 سال پیش راک استار GTA 5 ساخته روان بدون کوچک ترین مشکلی اجرا میشه-یوبی سافت  هم با این موتورهاش  - برای هر بازی یک موتور میزنه بعد سخت افزارهای آنچنانی اصلا بازی هاش بهینه نیستند .

-  ACIII که مشکلات اساسی فریم داشت حتی روی سخت افزاری که اصلا ورای بازی بود باز هم مشکلات بود! AC بلک فلگ هم همینطور - یک گاد ری زده بودن برای AC بلک فلگ سفارش   انویدیا 20 فریم کم میکرد از فریم!!!!چند شعاع نور میخواستن نشان بدن از بین درختان- برای بلک فلگ خیلی از بد اجرا شده بود !!! نمیدونم اینها کیفیت god ray رو در آنریل ندیدنند احتمالا!

موتور کپکام هم خوبه برای Pc-اویل 6 خوب بودروی Pc  فقط خود بازی مشکل داشت!

کرایسس 3 شاهکار گرافیکی بود ولی حیف که گیم پلیش کمی از ارزش بازی کم کرده بود-کرایتک آنقدر تمرکز کرده  روی موتور که داره ورشکست میشه! تمرکز زیاد و بعد بازی های فقط انحصاری ساختن همین رو هم داره موتور پیچیده که کسی بلد نباشه باهاش کار کنه بدرد نمیخوره-

موتور  رو  میگن quake engine  یا همان ID tech 4/5 عالی بینظیر هنوز شما نگاه کنید با Call of duty ghost-باورتون میشه هنوز هم موتورش همون شاخه ای از کوئک انجین 10 سال پیشه که کلی تغییرات داشته -و هنوز هم 60 فریم با جزییات مناسب اجرا میشه؟ -این رو میگن موتور -

موتور برای ریسینگ هم موتور نئون کد مستر  عالیه -

فراست بایت 3 رو بیشـتر برای dragon Age منتظرشم-

موتور دنیا انجین  فار کرای از بقیه موتورهای یوبی بهتره -انویل موتور سری آدمکش هاش  به اندازه دنیا خوب نیست-م

وتور سیریوس سم 3 عالیه -اسمش سیریوس انجینه و بینظیره با بالاترین افکت های گرافیکی 60 فریم اجرا میشه و باز هم دستت بازه برای کلی تغییر-

موتور CD پراجکت سازندگان ویچر هم در نسخه 2 خیلی بهتر شده Pc- تازه محدودیت های سخت افزاری هم خیلی نداشت واکثرا راحت اجرا میشد نسخه سه ویچر که دیگه عالیه-

باید ببنیم موتور فاکس انجین کوجیما برای متال گیر 5 و سایلنت هیلز روی Pc چه میکنه-

موتور گرافیکی فقط گرافیک  بالا نیست باید روان باشه -تعاملی باشه-کاربر دوست باشه-کم باگ باشه و ...............

مثلا این عکس بازی مس افکت 1 دارم بتازگی مجدا تجربه میکنم این سیاره یکی از سیاره های بازیه که جو محزونی داره و توانایی موتور آنریل روهم نشون میده:

"اسکرین شات های روی سیستم های خودم هستن"

nss97c12gdim3zy1e01m.jpg

مس افکت 2 نسخه pc -باز هم طراحی شخصیت ها بی نظیر بوده برای زمان خودش-توجه به جزییات فوق العاده بوده-Bio ware استاد  Unreal انجینه! امیدوارم برای دراگون ایج هم با فراست بایت کاری کرده باشه کارستان که البته شک ندارم!

dvfz7l0vdkr5hcpmccka.jpg

مترو لست لایت ریداکس یکی از بهترین های نسل جدید که با نسخه عادیش هم حتی  توان Pc رو سال پیش نشون داد و ثابت کرد احتیاجی به کنسول نسل بعد نیست چون Pc اینجاست-

vknn9iulh4j8snvlfrbs.jpg

موتور کپکام همیشه خوبه -عکس زیر بازی اویل رولیشن  رو که  پورت شده از کنسول دستی 3ds  به Pc   نشون میده-این یعنی توان موتور که بتونه بافت 480در 480 رو به این خوبی در 1080 پورت کنه-این یعنی توانایی عالی و انعطاف پذیری موتور-دقت کنید که این بازی یک کنسول دستی بوده!

yur838l65dguellqzn94.jpg

موتور Doom III  هنوز هم وحشتناکه و  بازی 11 سال پیش!؟این عکس البته نسخه  مد شده خودمه -براش تاپیک هم قبلا زده بودم-ولی منظور توانایی و انعطاف پذیری موتوره-بازی داره روان 60 فریم روی سیستم عاملی که 10 سال بعدش آمده یعنی ویندوز 8.1 اجرا میشه این یعنی شاهکار!

j7nv1uosx8v5l3a98jy.jpg

بازی های خوب البته به گرافیک آنچنانی احتیاج ندارن و با گرافیک ساده هم میشه گیم پلی بی نظیر خلق کرد

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان ممنون. فرمایشتون کاملا متینه.

به نظر بنده بازی خوش گرافیک هست که موتور گرافیکی بازی از امکانات سخت افزاری سیستم نهایت بهره وری رو داشته باشه مثل عنوان کال آف دیوتی mw3 نه اینکه جوری طراحی شده باشه که صرفا به خاطر جنجالهای تبلیغاتی system requirement بالاا بخاد

لینک به دیدگاه

رضا جان دمت گرم پست خوبی بود

ولی کرای انجین 3 خیلی معرکه هست خدایش کرایتک پتانسیل استفاده ازش رو ندارن الان !! یعنی چی میشه سرنوشت این موتور گرافیکی ؟! به نظر من از Unreal انجین هم بهتره

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

کریسیس3-و کریسسیس وارهد گرافیکشون چشم نواز بود

لینک به دیدگاه

من تا چند روز پیش گرافیک crysis 3 رو بهترین می دونستم تا وقتی که the vanishing of ethan carter دیدم نظرم برگشت روی gtx 650 می شد راحت بازی با بالاترین جزییات بازی کرد بعد فکر کردم موتور بازی unreal 4 وقتی تو ویکی دیدم

نوشته 3 همین جور موندم هنوز که هنوزه موتور رو دارن ازش استفاده می کنن البته استودیو استورونات هم اسکن 3 بعدی استفاده کرده بود که فشار رو از روی کارت برداشته البته بعضی از تکسچر ها مثل crysis عمق نداشت و بعضی از پلیگان ها بد شکل

گرفته بودن که اگر کمپانی ها از این تکنولوژی بیشتر استفاده کنن در چند سال آینده با گرافیک های باور نکردنی روبه رو خواهیم شد و جالب تر از همه مسافتی که gpu رندر می کرد خیلی بالا بود توی اسکایریم می شه یه کاری کرد با مود که از همه ی بازی

ها زیبا تر بشه ولی به علت این که موتور نمی تونست دور رو لود بکنه بعضی از مواقع بازی خالی به نظر می رسید البته می شد دستی مسافت لود رو تغییر داد ولی بازی خیلی گرش می کرد 

کلا بازی های نام داری روی انریل ساخته شدن سری ME - BS  که همه با این شاهکار ها آشنا هستن کمپانی ها خیلی با این موتور ور رفتن و از تمام پتانسیل این موتور استفاده می کنن تا بهترین بازی ها رو با بهترین مکانیک عرضه کنن 

تعداد بازی های که روی UNREAL 2 , 3 ساخته شده سر سام اور هست و موتور شماره ی 2 حتی تا سال 2013 هم در حال کار بود که بازی مشهور EOS که به اندازه ی نسخه های قبل موفق نبود ولی خیلی فروش داشت 

من به شدت منتظر ورود بازی های بیشتر روی UNREAL 4 هستم نور پردازی بسیار قوی دارد البته باید 1 تا 2 سال بگذره تا این کمپانی ها بیشتر باهاش اشنا بشن و دوباره این موتور رو به اوج برسانن یکی از بازی های که می گن توسط این موتور ساخته خواهد شد deus ex یعنی اگر این بازی بیاد من درس رو ول می کنم 

البته موتور frostbite 3 اولین بازی که روش امد BF4 بود بازی گرافیک خیره کننده ای داشت ولی چون موتور تازه بود و ea مجور کرد تا dice یازی رو یک سال زود تر منشر کند برای رقابت با cod باگ ها و لانچ خیلی بدی داشت 

البته بازی های زیادی هستن که دارن برای frostbite 3 می ان که Command & Conquer - Mirror's Edge - Mass Effect - Star Wars: Battlefront - Dragon Age: Inquisition که به احتمال بالا تمام این بازی ها رو اورجینال خواهم خرید بجز دراگون ایج 

این موتور هم تازه وارد هست و قابلت های بالایی داره مخصوصا تغییر محیط بازی levolution که باید ببینیم این سازندگاه از این موتور چگونه استفاده خواهند کرد مخصوصا bioware که یه جور  رایی در unreal استاد بود سری ME گرافیک خیلی خوبی داشت و بایوور هم توی جزییات ارمور ها و شخصیت ها خیلی دقیق کار کرده بود و گرافیک بازی هم خیلی خوب و بازی هم سبک بود البته مود هست که بازی رو زیبا تر هم می کنه 

من الان فقط برای crytek نگران هستم چون بیشتر به گرافیک اهمیت می ده تا داستان و گیم پلی و موتور چون خیلی پیچیده هست خیلی از کمپانی ها باهاش آشنانیستن البته قیمتش هم خیلی بالاست  :laughing: 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

رضا جان دمت گرم پست خوبی بود

ولی کرای انجین 3 خیلی معرکه هست خدایش کرایتک پتانسیل استفاده ازش رو ندارن الان !! یعنی چی میشه سرنوشت این موتور گرافیکی ؟! به نظر من از Unreal انجین هم بهتره

کل امضاتو عشقه داداش.مخصوصا بخش GTA V و AMD رو.دمت گرم  :D

لینک به دیدگاه

وقتی شرکت کرایتک میگه 60 درصد تمرکزشون رو گرافیک بازی هست خوب معلومه کرایسیس 3 گرافیکش واقعا  خفن میشه  حیف اون گرافیک که گیم پلی چندان خوبی نداشت .

البته داستانش هم کاملا نامفهوم و مسخره بود...

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

کل امضاتو عشقه داداش.مخصوصا بخش GTA V و AMD رو.دمت گرم  :D

مخصلیم داداش ، انشالله با منتل میترکونیمش :D

البته داستانش هم کاملا مامفهوم و مسخره بود...

داستانش بد هم نبود ، فقط خوب پیش نرفت ، کرایتک پتانسیل بالایی داشت برای ساختش ولی فقط از لحاظ گرافیک عالی عمل کرد  . . . :(

لینک به دیدگاه

مخصلیم داداش ، انشالله با منتل میترکونیمش :D

داستانش بد هم نبود ، فقط خوب پیش نرفت ، کرایتک پتانسیل بالایی داشت برای ساختش ولی فقط از لحاظ گرافیک عالی عمل کرد  . . . :(

mantle + DX 12 دیگه همه چی روبه راهه واسه نسل جدید گیمینگ  :D

آره کرایتک پتانسیل این رو داره که یه بازی بزرگ و فراموش نشدنی بسازه.به نظر من مشکل کرایتک تو ناشر هست.اگه بتونن خودشون بازیاشونو نشر کنن خیلی بهتر میشه.

بیچاره ها انقد دست به دست میشن قاطی میکنن :D .یه روز واسه EA بازی بساز یه روز واسه مایکروسافت انحصاری بساز....

همین crysis warhead رو در نظر بگیر.جزیره به اون بزرگی رو با اون جزئیات و گرافیک و فیزیک ساخته بودن بعد یه سینگل پلیر چند ساعتی انداخته بودن روش و تموم! فکرشو بکن اگه گیمپلیش رو مثل Farcry 3 میکردن چی میشد؟ تصورش کن!! :wacko:

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان الان گرافیکی ترین بازی کدومه یا قراره که بیاد؟

لینک به دیدگاه

جالبه عنوان تاپیک زده شده گرافیکی ترین بازی بعد همه گیر دادن به گیم پلی.

از نظر گرافیک خب هر بازی رو باید با همنسل خودش مقایسه کرد و نمیشه بازی ۱۰ سال پیش رو با بازی روز مقایسه کنیم.

از نظر من بهترین بازیهایی که داشتم از نظر گرافیک

1 crysis

Crysis warhead

Crysis 3

Metro 2033 /last light

Farcry 3 /4

batman arkham city /knight

Battalefield 3/4

Cod mw3

و...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...