رفتن به مطلب

نقد و بررسی کوتاهی از فن های جدید گرین GF120-RGB

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام دادا

تو عکس مشخصه دیگه.یک 4پین واسه RGB های فن داره که به هدر های RGB مادربرد وصل میشن(مستقیم میتونید وصل کنید به خود هدرهای rgb مادبرد نیاز به تبدیل نیس ، اون تبدیلی هم که توی پک فن هست تبدیل 1 به 2 هدر هستش یعنی 1دونه هدر rgb شما رو به 2 تا تبدیل میکنه

یک 4پین هم برای خود فن

من ک هم نوار RGB دارم هم فن rgb هیچکدومشون گیج نمیزنن و با نرم افزار aura ایسوس تنظیم میشه خیلی راحت

باسپاس
الان اگر با همون 4 پین استاندارد به مین وصل کنیم وضعیت نور و ... به چه صورت میشه ؟
((اصلاً سیم RGB رو وصل نکنیم))

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

فن های بدی ب نظر نمیرسن مشخصات خیلی خوبی دارن. ولی واسه سیستم میدرینج... واسه سیستم های اند نمیپسندم بنده...

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

سلام 

ما با پول یه دونه از این فنا 3 تا ساختیم فک نمی کردم خوب شه ولی عالی شد !

TGWG3230.thumb.JPG.038da1f7c6aebc295fd7af1c52db99ba.JPGIMG_20181014_232955823.thumb.jpg.f6163a4f49f4cb5fcad46ed41351b641.jpg

لینک به دیدگاه

سلام همشهری
ببخشید یک سوال داشتم ، بنده یک عدد کیت RGB معمولی دارم که 3 تا فن RGB گرین (ازون قدیمی ترا) داره،
اگر 1 دونه از این جدیدا بخرم میتونم بهش وصل و سینک کنم؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

باسپاس
الان اگر با همون 4 پین استاندارد به مین وصل کنیم وضعیت نور و ... به چه صورت میشه ؟
((اصلاً سیم RGB رو وصل نکنیم))

خواهش داداش

اگه 4 پین استاندارد یا همون فن ها رو وصل کنید فن ها روشن میشن ولی ال ای دی ها روشن نمیشن

کلا اون 4 پین دومی مخصوص ال ای دی هاس ک به صورت جدا تغذیه و کنترل بشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، KINGPIN گفته است :

فن های بدی ب نظر نمیرسن مشخصات خیلی خوبی دارن. ولی واسه سیستم میدرینج... واسه سیستم های اند نمیپسندم بنده...

سیستم ما هم میدرنجه دیگه دادا :D 

در 43 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام همشهری
ببخشید یک سوال داشتم ، بنده یک عدد کیت RGB معمولی دارم که 3 تا فن RGB گرین (ازون قدیمی ترا) داره،
اگر 1 دونه از این جدیدا بخرم میتونم بهش وصل و سینک کنم؟

سلام داداش

والا اون کیت رو نداشتم.اصلا چک نکردم ولی فک کنم بشه سینک کرد بازم از خود دوستان گرینی بپرسین

لینک به دیدگاه

من کیت شو رو خریدم خوبه  بدک نیست اما این سری جدیدش هم خیلی بهرته به نظر میرسه فیلمت هم عالی بودش :))))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در 2 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

اقا روشن کردنش بدونه مین rgb چجوریاس؟

میتونید از خود فن استفاده کنید اما بدون LED

یا اینکه یک عدد درایور RGB مدل 5050 تهیه کنید به اون بزنید.

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/25, 16:24:21، ali.king گفته است :

درود بر شما

دوست عزیز تشکر از شما بابت نقد و بررسی مختصر و مفیدتون...

یه سوال ؟ فن رو بی خیال موسیقی متن کلیپتون رو مرهمت میفرمایید؟:D

از اینا بگذریم ، بنده چون یه جورایی دستی در زمینه فن دارم و لینک مربوطه هم تو امضاء ام هست فکر کنم بد نباشه این سری از فن های گرین رو هم شروع به ساخت بکنم! نظرتون چیه دوستان؟!

البته به شخصه ایده ها و طرح های بکر و خلاقانه ای برای ساخت فن دارم که تو این فکر هستم که چطوری میتونم از این ایده ها استفاده کنم و اونها رو به چه شرکتی ارائه بدم که  مطمئن باشه و فردا از طرح بنده سوء استفاده نشه و حق ایده و طرح من حفظ بشه؟! شرکت داخلی یا شرکت های خارجی؟

دوستان اگه نظری دارند و راهنمایی دارند ممنون میشم بنده رو یاری بفرمایند البته برای اینکه تاپیک دوستمون خراب نشه و مشکلی نباشه برای بنده پیام بفرستید و اگه استارتر محترم مشکلی ندارند دوستان توی تاپیک بیان فرمایند.

با تشکر از همه عزیزان.:x

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/08/10, 19:12:00، DPSYS گفته است :

درود بر شما

دوست عزیز تشکر از شما بابت نقد و بررسی مختصر و مفیدتون...

یه سوال ؟ فن رو بی خیال موسیقی متن کلیپتون رو مرهمت میفرمایید؟:D

از اینا بگذریم ، بنده چون یه جورایی دستی در زمینه فن دارم و لینک مربوطه هم تو امضاء ام هست فکر کنم بد نباشه این سری از فن های گرین رو هم شروع به ساخت بکنم! نظرتون چیه دوستان؟!

البته به شخصه ایده ها و طرح های بکر و خلاقانه ای برای ساخت فن دارم که تو این فکر هستم که چطوری میتونم از این ایده ها استفاده کنم و اونها رو به چه شرکتی ارائه بدم که  مطمئن باشه و فردا از طرح بنده سوء استفاده نشه و حق ایده و طرح من حفظ بشه؟! شرکت داخلی یا شرکت های خارجی؟

دوستان اگه نظری دارند و راهنمایی دارند ممنون میشم بنده رو یاری بفرمایند البته برای اینکه تاپیک دوستمون خراب نشه و مشکلی نباشه برای بنده پیام بفرستید و اگه استارتر محترم مشکلی ندارند دوستان توی تاپیک بیان فرمایند.

با تشکر از همه عزیزان.:x

سلام دادا.ممنون شرمنده دیر جواب دادم یه هفته ای سفر بودم و دسترسی به اینترنت نداشتم

موسیقی Vin Veli - Miles Away -DJ Junior CNYTFK Remix

به نظرم خیلی خوبه اگه بتونین درست کنین و البته فن ها هم مث همین فن های بررسی میزان cfm خوبی داشته باشه

والا در مورد ایده هات هم نظر و اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام . rgb این فن چجوری کار میکنه ؟ من مادربردم هدر rgb نداره که فن رو بهش متصل کنم . واسه نورپردازیش حتما باید به مادربرد وصل بشه ؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/26, 19:55:45، Divine گفته است :

سلام 

ما با پول یه دونه از این فنا 3 تا ساختیم فک نمی کردم خوب شه ولی عالی شد !

TGWG3230.thumb.JPG.038da1f7c6aebc295fd7af1c52db99ba.JPGIMG_20181014_232955823.thumb.jpg.f6163a4f49f4cb5fcad46ed41351b641.jpg

چچوری ساختی

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من از این فن ها 2 تا گرفتم برای کیس گرین z2+hero

توی سقف نصبشون کردم . فن های فابریک که فقط برای دکور هستن ماشالله

راضی هستم ازشون . کیس رو خیلی خوب تهویه میکنن

فقط کاش گرین سایز 14 این فن رو هم میداشت . برای واترکولر

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

یکسوال در مورد گارانتی این مدل فن داشتم چون خیلی مهم نبود از ایجاد تاپیک جداگانه صرف نظر کردم و تو همین تاپیک با اجازه استارتر مطرح میکنم.

من  دو تا  از این مدل فن های گرین از سایت معتبر فروش اینترنتی خریدم که وقتی آوردن داخل یکی از جعبه ها مبدل یک به دو یا همون y-shape برای RGB رو نداشت. درخواست تعویض زدم و لی بعد از یک هفته گفتن که تامین کننده کالا تعویض و یا ارسال کمبود رو قبول نکرده و در عوض برای شما تخفیف لحاظ میشه و 15 تومن بابت نقص محتویات کالا بهم بر گردوندن. ولی من چون مادربردم یکدونه هدر RGB داره الان RGB یکی از از فن ها رو نمیتونم   روشن کنم . به نظرتون برم گارانتی این مورد رو بهم میدن؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

سلام

یکسوال در مورد گارانتی این مدل فن داشتم چون خیلی مهم نبود از ایجاد تاپیک جداگانه صرف نظر کردم و تو همین تاپیک با اجازه استارتر مطرح میکنم.

من  دو تا  از این مدل فن های گرین از سایت معتبر فروش اینترنتی خریدم که وقتی آوردن داخل یکی از جعبه ها مبدل یک به دو یا همون y-shape برای RGB رو نداشت. درخواست تعویض زدم و لی بعد از یک هفته گفتن که تامین کننده کالا تعویض و یا ارسال کمبود رو قبول نکرده و در عوض برای شما تخفیف لحاظ میشه و 15 تومن بابت نقص محتویات کالا بهم بر گردوندن. ولی من چون مادربردم یکدونه هدر RGB داره الان RGB یکی از از فن ها رو نمیتونم   روشن کنم . به نظرتون برم گارانتی این مورد رو بهم میدن؟

بله. قبل از مراجعه با گارانتی به صورت خصوصی با بنده هماهنگ کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

بله. قبل از مراجعه با گارانتی به صورت خصوصی با بنده هماهنگ کنید.

سلام ، فن های HAF دیگه وارد بازار نمیشه؟ FSB چطور؟ خیلی وقته منتظرم اما ندیدم جای بفروشن مگر کسی از قبل داشته باشه و هر قیمتی دلش بخواد بفروشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

سلام

سلام دادا.فن ها پلمپ بودن ؟!

با مسئول گارانتی گرین صحبت کنین

@GREEN Support

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام دادا.فن ها پلمپ بودن ؟!

با مسئول گارانتی گرین صحبت کنین

@GREEN Support

سلام دوست عزیز

بله پلمپ بودن . بله پشتیبان گرین در خصوصی فرمودن که هماهنگ کنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirpcp30 گفته است :

سلام ، فن های HAF دیگه وارد بازار نمیشه؟ FSB چطور؟ خیلی وقته منتظرم اما ندیدم جای بفروشن مگر کسی از قبل داشته باشه و هر قیمتی دلش بخواد بفروشه

متاسفانه مشکلات مربوط به نابسامانی های ارزی و گمرک باعث ایجاد این خلأ طولانی مدت شده.

مواد اولیه فن های سری HAF و FSB به زودی وارد گمرک می شوند. تا حداکثر اوایل تابستان مدل های نام برده وارد بازار خواهند شد.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

فن های  GF12025-RGB   کیت rgb گرین از نظر گردش هوا کیفیت مناسبی ندارند ؟ کنترلر سرعت گردش فن هم همراهشون هست

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، alirezafps1 گفته است :

فن های  GF12025-RGB   کیت rgb گرین از نظر گردش هوا کیفیت مناسبی ندارند ؟ کنترلر سرعت گردش فن هم همراهشون هست

خیر، به لعنت خدا هم نمی ارزن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

این فن جدیدا منظورته دادا ؟! اگه این جدیدا رو میگی از نظر گردش هوا خیلی عالین.من که چند ماهه استفاده میکنم راضیم.به چندتا از دوستان تو فروم هم پیشنهاد دادم اونا هم خریدن راضین

در مورد کنترلر سرعت گردش هم باید بگم که این فن ها به مادربرد وصل میشن و از طریق مادربرد کنترل میشن .محتویات بسته تو صفحه اول همین تاپیک هستش داداش

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در در 2 اردیبهشت 1398 در 07:44، ali.king گفته است :

این فن جدیدا منظورته دادا ؟! اگه این جدیدا رو میگی از نظر گردش هوا خیلی عالین.من که چند ماهه استفاده میکنم راضیم.به چندتا از دوستان تو فروم هم پیشنهاد دادم اونا هم خریدن راضین

در مورد کنترلر سرعت گردش هم باید بگم که این فن ها به مادربرد وصل میشن و از طریق مادربرد کنترل میشن .محتویات بسته تو صفحه اول همین تاپیک هستش داداش

البته منظور من فن های کیت rgb گرین بود که بنظر میرسه هیچکس ازشون راضی نیست! این فن های جدید هم خیلی خوبن ولی برای ما مادربورد های ساده تری داریم چیزی با امکانات lighting kit بکار میاد
از نوع پخش نورشون هم نمیدونم چرا خوشم نمیاد 😀
بازم ممنون از راهنمایی شما و دوستان 🌻

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...