رفتن به مطلب

مشاوره برای ارتقا سیستم

Recommended Posts

سلام 

سیستم من اینه 

main : p8h61 asus

ram : 2x4 ddr3 gskill cl7

GPU : rx 580 

cpu : i5 2400 3.1 up to 3.4 

با توجه به اینکه مین من قدیمی هست و cpu بالاتر  از نسل 3 ساپورت نمیکنه میخام ببینم ارزش داره cpu خودمو بفروشم و حدودا 300-400 بزارم روش و یک i5 3570  بگیرم ؟ (i7 3770 هم میتونم بگیرم ولی قیمتش خیلی بالاست نمیصرفه بنظرم )  

یا اینکه این کارو نکنم و  رم های خودمو بفروشم بجاش 2 تا 8 بگیرم ( مادربوردم 2 تا اسلات رم بیشتر نداره )

فعلا فقط  واسه یکیشون بودجه دارم  , بنظرتون کدومش   پرفورمنس بهتری میده  واسه گیم ؟   

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام مادربوردت چیه ؟

بالا گفتم  asus p8h61

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Amirhossein633 گفته است :

یا اینکه این کارو نکنم و  رم های خودمو بفروشم بجاش 2 تا 8 بگیرم ( مادربوردم 2 تا اسلات رم بیشتر نداره )

این کارو انجام بدید بهتره.

گرافیک و سی پی یوی شما جواب‌گوی بازی‌های روز هست البته با دستکاری تنظیمات کیفیت بازی اما رم شما به شدت کمه. الان اکثر بازی‌های روز حداقل به 8 گیگ رم نیاز دارند. بنابراین با ارتقای رم خیال خودتون رو راحت کنید.

لینک به دیدگاه

سلام 

هیچ کدوم از 2 کار بالا تاثیر زیادی بر روی سیسیتم شما نخواهد داشت و به توجه به اینکه سی پی یو شما تا حدودی مناسب هست پیشنهاد من اینه که به جای خرج الکی ذخیره کنید و یهو به یه سیستم بهتر ارتقا بدید 

لینک به دیدگاه

بستگی به این داره که الان با این سیستم چه بازی های رو میتونید انجام بدید ، چقدر فریم میگیرید و ایا بازی ای هست که توش لگ شدید داشته باشید یا نه ؟ 

میزان رم رو در حین بازی چک کنید اگر از تمام رم استفاده میشه رم رو ارتقا بدید اگر نمیشه که همین کانفیگ مشکلی نداره 

با این وضع دلار و ... قطعا در اینده شاهد قطعات استوک و دست دومی زیادی تو بازار خواهیم بود ، الان دیگه یخچال ساید هم استوک وارد میکنن !!! اگه عجله ندارید بگذارید در اینده ارتقا بدید 

لینک به دیدگاه

بهتره 3570 بزارید بیشتر زیاد فرقی نداره . رم هم بعید میدونم بیشتر از 8 نیاز بشه مگه این که واقعا کم بیاد

لینک به دیدگاه

کارت گرافیکت میتونه با رم و سی پی یوی بالاتر بازی ها رو کمی بهتر اجرا کنه ولی به نظرم باید منتظر پورت بازی های نسل بعد برای PC باشی چون الان حتی خود بازی ساز ها هم کامل نمیدونن که چه سخت افزاری لازمه و همیشه اولویت با کنسول ها هستش(به خاطر همین اوایل این نسل و نسل پیش کلی با پی سی مشکل وجود داشت).سی پی یو حساسه چون میتونه یه نسل رو کلا پشتیبانی کنه یا نکنه. اتفاقی که میفته اینه که میری ۳۵۷۰ که ۴ thread داره رو میخری و میبینی که نسل بعدی از دم نیاز به ۸ thread داره و باید به جاش i7 2600  میگرفتی.

البته چیزی که مطمئنا میشه گفت اینه که اگه قصد تعویض مین برد رو در آینده نداری میتونی رم رو از الان ارتقا بدی. ضمنا چون حافظه گرافیکت کم نیست به نظرم میتونی با رم ۱۶ تنظیمات تکسچر این نسل رو الترا کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...