رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 49 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام دوباره اگه امکانش هست این ویدئو ببینید و نظر بدید مشکل دور فن به وضوح پیداست البته 2 بار قبلش فیلم گرفتم که اوکی بود سیستمو ریستارت کردم مشکل فن پدیدار شد معلوم نیست چه مرگشه

اما وضعیت فرکانس خرابه و افت و خیز بدی داره و به 1303 حتی نمیرسه چه برسه قفل بشه

اینم عکسش که بعد از خارج شدن از 3d گرفتم دمای 35 دور فن بالای 70 که یوایش یوایش پایین میاد

این ویدئو لود نمیشه ولی با توجه به فرمایشتون کاملا رفتار غیر عادی داره.

شاید این جمله تکراری و کلیشه ای هست الان برای شما ولی msi afterburner رو پاک کنید و درایورم پاک کنید و بعدش ddu رو اجرا کنید.

در شرایط نرمال هم تو تست fire strick باید روی 1303 کامل قفل بشه و دما حدود 73 و دور فن هم نهایت 45 درصد بشه. با بد ترین تهویه کیس.

اگه بعد نصب مجدد درایور مشکل حل نشد، دوباره بفرستید گارانتی. بیتشر از این خودتونو اذیت نکنید. - هر چند فرستادن به گارانتی خودش ی نوع اذیته.

ضمن اینگه کارت های amd خیلی خوب با خود wattman تنظیم میشن و نیازی به نرم افزار msi نیس.

لینک به دیدگاه

• ارسال 301
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

این ویدئو لود نمیشه ولی با توجه به فرمایشتون کاملا رفتار غیر عادی داره.

شاید این جمله تکراری و کلیشه ای هست الان برای شما ولی msi afterburner رو پاک کنید و درایورم پاک کنید و بعدش ddu رو اجرا کنید.

در شرایط نرمال هم تو تست fire strick باید روی 1303 کامل قفل بشه و دما حدود 73 و دور فن هم نهایت 45 درصد بشه. با بد ترین تهویه کیس.

اگه بعد نصب مجدد درایور مشکل حل نشد، دوباره بفرستید گارانتی. بیتشر از این خودتونو اذیت نکنید. - هر چند فرستادن به گارانتی خودش ی نوع اذیته.

ضمن اینگه کارت های amd خیلی خوب با خود wattman تنظیم میشن و نیازی به نرم افزار msi نیس.

درسته ویدئو لود نمیشه (از امکانات انجمن ) ولی دانلود میشه کرد

اینایی که گفتید قبلا انجام داده شده حتی بیشتر از اون ، فرستادن به گارانتی خودش مشکل جدیده ، اگه کل تایپک و تاپیکهای قبلی خونده باشید مشکل اصلی همین گارانتیه !

جمع بندی میکنم فردا احتمالا باهاشون تماس بگیرم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

درسته ویدئو لود نمیشه (از امکانات انجمن ) ولی دانلود میشه کرد

اینایی که گفتید قبلا انجام داده شده حتی بیشتر از اون ، فرستادن به گارانتی خودش مشکل جدیده ، اگه کل تایپک و تاپیکهای قبلی خونده باشید مشکل اصلی همین گارانتیه !

جمع بندی میکنم فردا احتمالا باهاشون تماس بگیرم

سلام

ابتدای فیلم کاملا دور بالای فن مشخصه(جسارتا هرکی اینو رد کنه من در عقلش شک میکنم چون صدای فن غیر عادی هست و کاملا مشخصه که مشکل داره ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که صدای بازی که کرش کرده هم قبل این قضیه مشخصه + اون گوشه تصویر هشدار کرش واتمن هم هست)و اینکه دور فن خودش به ناگهان افت میکنه که خب نشون میده عملا کرش داشته و گرنه دور فن پله پله پایین میاد و کاملا این پله پله پایین اومدنش قابل تشخیص هست.(میتونم بیش از ۱میلیون وسیله دارای فن بهتون نشون بدم که این رفتار رو دارند) 

در مورد واتمن هم برام عجیبه که چطور و چرا کرش میکنه و به تنظیمات دیفالت برمیگرده(فکر میکنم این مورد ناشی از همون مشکل نیاز به وات بالای چیپ گرافیکتون باشه که قبلا هم صحبت شده در بارش) در کل فکر نکنم کاری غیر از تعویض بشه انجام داد چون در ایران حد اقل امکانات تعمیر همچین چیزی نیست

مشکل قفل نشدن روی ۱۳۰۳ هم باید به همین قضیه که بالا اشاره کردم مربوط باشه(حالا به هر دلیلی چیپ شما ولتاژ زیادی میخواد که براش فراهم نمیشه یعنی اصلا این مقدار ولتاژ منطقی نیست که بخواد فراهم بشه یا نشه)پس شما افت فرکانس دارید.

ویرایش شده توسط MojArch
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

سلام

ابتدای فیلم کاملا دور بالای فن مشخصه(جسارتا هرکی اینو رد کنه من در عقلش شک میکنم چون صدای فن غیر عادی هست و کاملا مشخصه که مشکل داره)و اینکه خودش به ناگهان افت میکنه که خب نشون میده عملا کرش داشته و گرنه دور فن پله پله پایین میاد و کاملا این پله پله پایین اومدنش قابل تشخیص هست.(میتونم بیش از ۱میلیون وسیله دارای فن بهتون نشون بدم که این رفتار رو دارند) 

در مورد واتمن هم برام عجیبه که چطور و چرا کرش میکنه و به تنظیمات دیفالت برمیگرده(فکر میکنم این مورد ناشی از همون مشکل نیاز به وات بالای چیپ گرافیکتون باشه که قبلا هم صحبت شده در بارش) در کل فکر نکنم کاری غیر از تعویض بشه انجام داد چون در ایران حد اقل امکانات تعمیر همچین چیزی نیست

مشکل قفل نشدن روی ۱۳۰۳ هم باید به همین قضیه که بالا اشاره کردم مربوط باشه(حالا به هر دلیلی چیپ شما ولتاژ زیادی میخواد که براش فراهم نمیشه یعنی اصلا این مقدار ولتاژ منطقی نیست که بخواد فراهم بشه یا نشه)پس شما افت فرکانس دارید.

ممنون از نظرتون 

با خانم تهرانی تماس گرفتم و دو ویدئو براشون ارسال کردم فردا احتمالا تلفنی هم صحبت کنیم ببینیم چه خاکی بر سرمون کنیم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

ممنون از نظرتون 

با خانم تهرانی تماس گرفتم و دو ویدئو براشون ارسال کردم فردا احتمالا تلفنی هم صحبت کنیم ببینیم چه خاکی بر سرمون کنیم

بهترین خاک تعویض هست..میدونم تعویض نمیکنن و اخرش میفروشیش!

سعی کن دیگه سمت گارانتی گرین نری

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در در 23 شهریور 1398 در 16:10، Hassan.SK گفته است :

ممنون از نظرتون 

آقا منم به سرم زد بیخودی این سری gaming x رو بردم گارانتی، خنک کننده نو گذاشت براش.

الان که اوردم دارم تست می گیرم دقیقا مشکل شما رو دارم، با خنک کننده قبلی هیچ مشکلی نداشتم. داستان داره که چرا بردم.

هم دما مشکل دارم هم دور فن و هم فرکانس که با بایوسی که از techpowerup گرفتم، مشکل فرکانس حل شد ولی بقیه به قوت خودش باقیه.

من تا آخر شب هر کاری بتونم میکنم مشکل حل بشه، نشد مجبورم دوباره از کار وزندگی بزنم تا تهران برم برای رفع مشکلم.

شما هم اگه دوست داشتید، خصوصی هماهنگ کنید تا وقتی میرم موضوع شما رو هم با هماهنگی خودتون پیگیری کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

آقا منم به سرم زد بیخودی این سری gaming x رو بردم گارانتی، خنک کننده نو گذاشت براش.

الان که اوردم دارم تست می گیرم دقیقا مشکل شما رو دارم، با خنک کننده قبلی هیچ مشکلی نداشتم. داستان داره که چرا بردم.

هم دما مشکل دارم هم دور فن و هم فرکانس که با بایوسی که از techpowerup گرفتم، مشکل فرکانس حل شد ولی بقیه به قوت خودش باقیه.

من تا آخر شب هر کاری بتونم میکنم مشکل حل بشه، نشد مجبورم دوباره از کار وزندگی بزنم تا تهران برم برای رفع مشکلم.

شما هم اگه دوست داشتید، خصوصی هماهنگ کنید تا وقتی میرم موضوع شما رو هم با هماهنگی خودتون پیگیری کنم.

سلام

قرار شده کارت بنده رو تعویض کنن با 580 و مابه تفاوت بگیرن ، فعلا هنوز رقمی نگفتن ولی امیدوارم کم باشه چون دستم بدجوری خالیه

اون 11 ماه که با کارت خراب سر کردم قرار شده به گارانتی کارت جدید اضافه کنن 

که با پیگیری و خستگی خودم و دوستان و البته خانم تهرانی میسر شده

البته تا بعد رسیدن کارت جدید فعلا نظری نمیدم کارت جدید برسه چک بکنم که آکبند هستش بعدش ببینیم چی میشه 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

قرار شده کارت بنده رو تعویض کنن با 580 و مابه تفاوت بگیرن ، فعلا هنوز رقمی نگفتن ولی امیدوارم کم باشه چون دستم بدجوری خالیه

البته تا بعد رسیدن کارت جدید فعلا نظری نمیدم کارت جدید برسه چک بکنم که آکبند هستش بعدش ببینیم چی میشه 

انشا الله که مشکل حل بشه و لدت ببری ازش

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

خب به سلامتی منم امیدوارم اتفاق خوبی براتون بیوفته.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه عزیزان چند ساعت پیش با خانم تهرانی تلفنی صحبت کردیم راجب مابه تفاوت که لطف کردن و منت رو سر بنده گذاشتن و کف قیمت درآوردن نه اون قیمتی خریدار میخره ، قیمتی که خود گرین خریده که اختلافش کمتر از قیمت یوزر هستش

gtx 1070 armor oc : 3120

gtx 1060 gaming : 1320

gtx 1070 ti gaming : 3480

gtx 1070ti armor : 3660

یه چند تا مطلب جهت یادآوری عرض کنم

مدل 1060 همرده کارت خودم هستش و با سیاست انویدیا و درایورهای جدید حتی عملکردش توی بعضی بازیها به زیر 570 رسیده (چیپ 470)

این قیمت زمان عرضه هستش که قیمت یوزر هستش قیمت عمده فروش کمتره ، میبینید که هم قیمت هستن 

1.thumb.JPG.4ef18c64769ffa49d9c4387e7670fc2b.JPG

همه هم میدونن سری گیمینگ بالاتر از آرمور هستش اما توی قیمتها میبینید مدل گیمینگ ارزونتر از آرمور برام تموم میشه (1070) این وضعیت قیمت گذاری سری 1070 اگه اشتباه نکنم 415 قیمت داشتن که اگه 415 از 250 کم کنید و ضرب در دلار 12000 تومنی بکنید میشه :198000 ، حالا ای نقیمت یوزر هستش به گفته خودشون با بنده قیمت خرید حساب کردن یعنی کمتر از این !

مورد دوم اینکه کارت بنده مشکلات دور فن رندوم داشت و بعد از تحویل از گارانتی فقط2 بار کرش داشته و چند تا از دوستان پرسیدن کارتت چی شد مشکل حل شد : بنده گفتم تقریبا یعنی عملکرد و رفتارش خیلی بهتر از قبل شده ، فقط چون خانم تهرانی قول دادن هر وقت مشکلی داشتم به کار بنده ویژه رسیدگی میکنن جهت اطمینان از حرفشون و چون بازم مشکل داشتم فرستادم ولی الان میگن کارتت همون اول کهه گذاشتیم روی سیستم تصویر نداد و یه نور هاله ای مانند داد ، کارت بنده هر مشکلی داشت دیگه مشکل تصویر توی حالت عادی نداشت فقط توی حالت گیمینگ مشکل کرش و دور فن رندوم داشتم 

قیمتها رو که میبنید سر گردنه هستش یعنی واسه کارت همرده و یکمی پایینتر از خودم باید 1320 بدم اینا قیمتهای کف بود و قیمت خرید شرکت خرید گرین ! یعنی میخوان از اینجا هم سود کنن یعنی یه شرکتی چقدر میتونه کثیف باشه 

دقیقا مشکل از زمانی شروع شد  (اسفند 95) کارت خریداری شده از لیون همون اول کار و تستهای اولیه مشکل دار شد (تاپیکش اگه پاک نشده موجوده) بنده یه اشتباهی کردم کارتو برای لیون نفرستادم چون مهلت تست یک هفته ای داشتم و اگه میفرستادم آقای حسینی یه جایگزین بهم میداد ولی به خاطر اشتباه بنده از مزیت لیون محروم شدم و واسه گرین فرستادم و طبق روال معمول که میدونید مسئول فنی که حتی نمیدونست واسه 480 چه پاوری نیازمنده گفت سالمه و به بنده گفت با کارتت تا ساعت 6 بعد از ظهر بازی کردم مشکلی نداشت که همون روز ساعت 16.50 زنگ زدم ایشون رفته بودن ، این دروغ اول ، دروغ دوم : گرین همیشه میگه تستهای تخصصی داره و با کارت بازی نمیکنن ایشون گفتن بازی کردن ، بعد از پیغام به اقای شعبانی و صحبت تلفنی با آقای آذین و ذکر مشکل کارت در شرایط خاص دوتایی رفتن به بخش فنی و کارتو تست کردن و دیدن کرش میکنه و گفتن با تعویض بایوس حل میشه (احتمالا ادیت شده) ولی به خاطر حساسیت موضوع (اقای شعبانی دقیقا همین حرفو زدن) و چون گرین تازه نمایندگی msi گرفته بود و نمیخواست اسمش بد دربیاد قبول کردن با کارت آکبند تعویض کنن که بعد از دریافت کارت جدید دیدم کارت آکبند نیست و جای پیچ روی قسمتی که به کیس وصل میشه هست و همین موضوع به آقای شعبانی اطلاع دادم و ایشون گفتن خودشون شخصا از روی بار جدید برداشتن و بنده ساد دل و ساده لوح باور کردم ، همین کارت احتمالا مشکلی داشته و برگشت خورده به گارانتی تعمیر کردن و انداختن تو پاچه ما که همین بعد از یک سال و نیم مشکلاتش شروع شد اول از دورفنهای بالا بعدش کرش ها و فریز سیستم که رفته رفته بیشتر میشد و بعد از ارسال 4 بار به گارانتی پیغام کارت سالم گرفتم ، یعنی بی مسئولیتی و دزدی یه شرکت در این حد

الان هم به جای دادن خسارت (یکسال با کارت خراب سر کردم اولین بار هم کارت آکبند ندادن) ، اولش خواستن از سرشون باز کنن ، الان کارتو ترکوندن به جاش قیمتهای سرگردنه ازم میخوان یا یه کارت 480 ارمور ماین شده ترکیده دست ماینر تعمیری میخوان بندازن به بنده ، ای کاش بعد این همه دلخوری اعصاب خوردی ، گندکاری های جدید که هر روز تاپیکهای جدید میبینیم مسئله رو دوستانه حل میکردن به خدا یه دونه کارته ، ماینر نیستم که 50 تا کارت ترکیده بیارم جایگزین بگیرم اون 11 ماه هم که میگن روی گارانتی کارت جدید اضافه میکنن بخوره تو سرشون ، گارانتی به درد لای جرز دیوار نمیخوره 11 ماه یا 11 سال اضافه بشه به درد نمیخوره ، امیدوارم جمع بشه لااقل بعد من دیگه کسی ضرر نکنه و با روح و روانش بازی نشه

این پست واسه در جریان گذاشتن دوستان کردم و هیچ پاسخی از طرف شرکت گرین نمیخوام فقط کارت خودمو جوری که فرستادم تحویل بگیرم نه ترکیده چون سالم فرستادم حتی بازی هم کردم  و فیلمشم دارم و یکی از فیلمها تست 3هستش اینجا گذاشتم با تاریخ همون روز توی اسکرین مشخصه ، هر اتفاقی هم بعد این بیوفته در بهترین حالت بیان عذرخواهی بکنن و کارت بنده رو بدون مابه تفاوت تعویض کنن بازم بنده آخرین باری خواهد بود که از گرین چیزی گرفتم و مدتی هم هست به خاطر مشکلات زندگی (یکیش همین کارت) فعالیتم توی تاپیکهای مشاوره خرید قطعات کمتر شده ولی سعی میکنم حداقل خریدار رو از خریدن محصولات گرین منصرف کنم

در آخر امیدوارم کار هیچ کس به گارانتی مخصوصا گرین ، اگه از این گارانتی چیزی خریدید خودتونو جهت استرس و اعصاب خوردی همیشگی آماده کنید (از روی تجربه میگم)

@Trickster @MojArch @prexury @MSI Support @centenario @Divine @dmcmrk @Blueman6 @m2relax @mَd @saeed110 @Nsm1000 @Sabertooth @VIP3R @Hamed.Madadi @HeX @big VULTURE @Big_Boss @Mprince @Saman.Kh @فرهاد کوهکن @aVaOMi @ultragame888 @mInI_ClockEr @AORUS @AORUS.Zz @omid144 @MohMosGh1973 @Coffee Addicted @Ruby @amir.cph4 @ATER @HESAM OVERCLOCK HERO @Nima2007 @valizadeh @noname @soroushpayne @GRANDAM @HEGMATANE @mitternacht @HamidGameCenter @Miad007 @behnamalizade69 @alireza fattahi @AlirezaBaghi @Games_OD @ho3einsa @M-yousef @ابوالفضل.گنجی @Chabouk @Rorschach  @ShQringQn @MSF_SE7EN @Alien87 @Negrasombra @micpet 

یوزر تعدادی از دوستان تگ کردم جه اطلاع رسانی ، بقیه هم سر فرصت تگ میکنم دستام خسته شد ، حال و روز خوبی هم اصلا ندارم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
  • لایک 9
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام به همه عزیزان چند ساعت پیش با خانم تهرانی تلفنی صحبت کردیم راجب مابه تفاوت که لطف کردن و منت رو سر بنده گذاشتن و کف قیمت درآوردن نه اون قیمتی خریدار میخره ، قیمتی که خود گرین خریده که

در آخر امیدوارم کار هیچ کس به گارانتی مخصوصا گرین ، اگه از این گارانتی چیزی خریدید خودتونو جهت استرس و اعصاب خوردی همیشگی آماده کنید (از روی تجربه میگم)

@Trickster @MojArch @prexury @MSI Support @centenario @Divine @dmcmrk @Blueman6 @m2relax @mَd @saeed110 @Nsm1000 @Sabertooth @VIP3R @Hamed.Madadi @HeX @big VULTURE @Big_Boss @Mprince @Saman.Kh @فرهاد کوهکن @aVaOMi @ultragame888 @mInI_ClockEr @AORUS @AORUS.Zz @omid144 @MohMosGh1973 @Coffee Addicted @Ruby @amir.cph4 @ATER @HESAM OVERCLOCK HERO @Nima2007 @valizadeh @noname @soroushpayne @GRANDAM @HEGMATANE @mitternacht @HamidGameCenter @Miad007 @behnamalizade69 @alireza fattahi @AlirezaBaghi @Games_OD @ho3einsa @M-yousef @ابوالفضل.گنجی @Chabouk @Rorschach  @ShQringQn @MSF_SE7EN @Alien87 @Negrasombra @micpet 

یوزر تعدادی از دوستان تگ کردم جه اطلاع رسانی ، بقیه هم سر فرصت تگ میکنم دستام خسته شد ، حال و روز خوبی هم اصلا ندارم

دوست گرام،3 پین مادربردم بنده کنده شده گفتن بفرستید ببینیم چیکار میتونیم بکنیم به ماوراء سوگند که جرات ندارم مادربرد رو ارسال کنم سی پی یو رو همینجوری وصل کردم،رم ها در حالت دو کاناله بالا نمیاد slot3.4کار نمیکنه تک کانال گذاشتم سیستم ران میشه به همین راضیم

• لایک 3
لینک به دیدگاه

اگه 480 رو میگرفتی دستت پیاده می رفتی خونه لیزا سو زودتر به نتیجه میرسیدی !

.................................................

گارانتی بیشتر یه چیز دلخوشکنکه ! هرچند آدم می ترسه جنس بدون کارانتی بگیره .🙁

• لایک 4
لینک به دیدگاه

@GREEN Support کارت 1060 رو چجوری 1.300 براشون سر زدن؟ بعد 1070 اختلافش با 1060، 2ملیونه و 1070ti با 1070 ،300هزار تومن؟

🔫😐  

حداقل 1660 بهشون پیشنهاد میدادید قیمتشم کمتر بود 

تاسف آوره ^_^

کارت از اول مشکل داشته و این تصویر ندادن از جانب همون مشکل اولیست

من فک کنم تمامی این افراد تگ شده باید برن لابراتوری گیرین یه بازدید بزنن حتی خود نماینده msi  🙂

جالبیش اینه هیچ لیستی از کارت های rx و سری 16xx ندادن بهشون یا حداقل چیزی اینجا نمیبینیم و اینکه کارت ماین شده پیشنهاد دادن بهشون🤔کارت ماین شده دست گیرین چیکار میکنه؟ اگه ترکیده چرا باید تو انبار باشه؟! 

استارتر سمت 480 نرو این کارت مشکل تغذیه داشته از اول حتما 580 مدنظر داشته باش چون اصلاح شده این مشکل

و اینکه اگه قراره سر بدی به فکر 1660 باش و نیم نگاهی هم به 1660 ti بنداز

قیمتش کمتر از 1060 عه و جایگزین این گرافیک شده 

و اگه تو ایران نیست چرا نیست؟ این کارت 6ماه پیش بررسی هاش داخل ایران درومد! 

😂بعضی وقتا خندم میگیره چرا یه نماینده فقط باید مسؤل تبلیغاتچی و کپی فیلمای یوتوب و اپارات باشه و یه گروه با نصف یوزر فیک(میتونید عضو شید و ببینید صغرا خانوم و کبرا و... با اسامی کاملا فیک عضو میشن ساعت 3صبح)

بعد هیچ مسولیت دیگه ای در جلوی پرده نداشته باشه!  نمیدونم لابیگری و سرمایه بازی این وسطه یا چی  

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

بله هر 4 پیشنهاد از سری 1000 انویدیا که رده خارج شدن و رو دستشون باد کرده ، حتی به خانم تهرانی گفتم زمانی که کارتم از گارانتی گرفتم مغازه دار 2 تومن واسه کارتم نقد میداد 3700 ایسوس 1660 بود حالا مغازه دار ارزونتر از یوزر میخره ، یعنی با 1700 سر کارت سری جدید با گارانتی 3 ساله برند ایسوس میگرفتم اونم قویتر از کارت خودم

یکبار با فروش 480 به بنده سود کردن چندین بار از زیر گارانتی شونه خالی کردن الانم میخوان کارتهای ته انباری که مشتری نداره با قیمتهای نجومی تو پاچه بنده بکنن

یعنی هر جوری فکر کنی کثافت کاری بدتر از این نمیشه ، قبلا هم گفتم دیگه کاری با یه شرکت دزد کثیف ندارم

منتظر جواب نماینده msi هستم   @MSI Support بعدش میرم سراغ اقدامات بعدی 

سری قبل هم آماده بودم که توی فرومهای دیگه از خجالتشون در بیام که خانم تهرانی زنگ زدن و بنده رو خر کردن ولی اینبار دیگه از اونا نیست یه کم حالم سر جاش بیاد یه خدمتی بهتون بکنم هر چقدر هم گردن کلفت کرده باشید سر امثال ماست که تبلیغ گرین کردیم یه گرون هم نگرفتیم (عاقبت مفتی کار کردن) یواش یواش اون شاخی که در آوردید میشکنیم منتظر باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطلب دیگه اضافه کنم کارتی که طی یکسال 3 بار رفته گارانتی و هر بار گفتن سالمه چجوری شد یک دفعه خراب شد در حدی که تصویر نمیده ؟

اگه اینو کسی بتونه جواب بده

یعنی تناقض موج میزنه توی حرفهای اینا ، مکالمات هم ضبط شده که مثل سری قبل نتونن زیرش بزنن که البته سری قبل هم از گرین ضبط شده بود ولی مطمئنا انتشار نمیدن همون سری هم دوستان گفتن ضبط کن اینا دغل بازن بنده گوش نکردم و خریت کردم البته با مستندات همه اون دروغ ها هم افشا شد ولی اینبار دیگه نمیتونن تا اون مرحله هم پیش برن در صورت لزوم همینجا منتشر میکنم

یه مطلبی هم خانم تهرانی به بنده پیشنهاد کردن که یک گیمر استخدام کردن و توی لیون عضو هستن و تاپیک بنده رو دنبال میکنن پیشنهاد کردن کارت انویدیا بگیرم چون برای بازی بهتره ! به این دلیل ته انباری ها سری 1000 که مشتری نداره با قیمت نجومی تو  پاچه بنده بشه و بنده رو به اصطلاح خر کنن !

خودمون 100 تا کیس بستیم نمیدونیم چی خوبه یا بد !

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، mَd گفته است :

@GREEN Support کارت 1060 رو چجوری 1.300 براشون سر زدن؟ بعد 1070 اختلافش با 1060، 2ملیونه و 1070ti با 1070 ،300هزار تومن؟

1f52b.png1f610.png  

حداقل 1660 بهشون پیشنهاد میدادید قیمتشم کمتر بود 

تاسف آوره ^_^

کارت از اول مشکل داشته و این تصویر ندادن از جانب همون مشکل اولیست

من فک کنم تمامی این افراد تگ شده باید برن لابراتوری گیرین یه بازدید بزنن حتی خود نماینده msi  1f642.png

جالبیش اینه هیچ لیستی از کارت های rx و سری 16xx ندادن بهشون یا حداقل چیزی اینجا نمیبینیم و اینکه کارت ماین شده پیشنهاد دادن بهشون1f914.pngکارت ماین شده دست گیرین چیکار میکنه؟ اگه ترکیده چرا باید تو انبار باشه؟! 

استارتر سمت 480 نرو این کارت مشکل تغذیه داشته از اول حتما 580 مدنظر داشته باش چون اصلاح شده این مشکل

و اینکه اگه قراره سر بدی به فکر 1660 باش و نیم نگاهی هم به 1660 ti بنداز

قیمتش کمتر از 1060 عه و جایگزین این گرافیک شده 

و اگه تو ایران نیست چرا نیست؟ این کارت 6ماه پیش بررسی هاش داخل ایران درومد! 

1f602.pngبعضی وقتا خندم میگیره چرا یه نماینده فقط باید مسؤل تبلیغاتچی و کپی فیلمای یوتوب و اپارات باشه و یه گروه با نصف یوزر فیک(میتونید عضو شید و ببینید صغرا خانوم و کبرا و... با اسامی کاملا فیک عضو میشن ساعت 3صبح)

بعد هیچ مسولیت دیگه ای در جلوی پرده نداشته باشه!  نمیدونم لابیگری و سرمایه بازی این وسطه یا چی  

دلت خوشه رفیق ما 1080خرید دماش رو 80درجه بودم بعد تصویرش میپرید بعد از 8 ماه پیگیری😂و 2 بار ارسال کردن به شرکت گارانتی گفتن پول کارتت رو پس میدیم 6 میلیون الان 1080 چقدر هست؟10تومن؟11تومن؟

اقا کولر ما خراب شد پدر منم گیر داد بدیم درست کنه،نمایندگی رسمی سامسونگ،ال جی و چند نفر دیگه نتوسنتن درستش کنن نشتی داشت زدن بدترش کردن آخرشم رفتم یکی دیگه خریدم،تو این خراب شده هیچی درست نمیشه شرکت گارانتی باید تعویض کنه که انجام نمیده

رفیق دیگه ی من آلمانه میکروفون هدستش خراب شد بردش  گارانتی همون لحظه یکی دیگه بهش دادن اینجا چیزی خراب میشه باید بندازی دور یکی دیگه بخری شده

این حرف ها رو بر حسب تجربه گارانتی تلویزیون،کولر،یخچال،ماشین لباس شویی،کامپیوتر میگم،طرف آلمان بخواد بره جوشکاری باید چند سال دوره ببینه اینجا میرن از بچگی کار میکنن یه فرمول رو برا 10 تا دستگاه اجرا میکنن

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مطلبی هم خانم تهرانی به بنده پیشنهاد کردن که یک گیمر استخدام کردن و توی لیون عضو هستن و تاپیک بنده رو دنبال میکنن پیشنهاد کردن کارت انویدیا بگیرم چون برای بازی بهتره ! به این دلیل ته انباری ها سری 1000 که مشتری نداره با قیمت نجومی تو  پاچه بنده بشه و بنده رو به اصطلاح خر کنن !

خودمون 100 تا کیس بستیم نمیدونیم چی خوبه یا بد

😂کارت انویدیا برا بازی بهتره؟ 

باشه قبول ولی حداقل  1660 بهتون بدن با همون اختلاف قیمت 1300 یا 1060 رایگان بدن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

ای دل غافل!!!!
@GREEN Support
@MSI Support
لطفا پاسخگو باشین!!!!!

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، mَd گفته است :

1f602.pngکارت انویدیا برا بازی بهتره؟ 

اینا جون میدن بیا کارت بدن مفتی ! البته از شرکت مادر موقع دریافت نمایندگی کارت مفتی میگیرن مثلا واسه 100 تا 10 تا اضافه میگیرن جهت ارائه به مشتریانی مثل بنده با مشکل مواجه شدن که همونم با قیمت نجومی میفروشن

1060 هم قیمت 480 زمان لانچ الانم که تو بعضی بنچها از 570 عقبتره چه برسه به 480 ، اومدن بالای 110 دلار اختلاف قیمت حساب کردن

----------------------------------------------------

عنوان تاپیک هم میخوام عوض کنم دوستان پیشنهاد بدید البته باید 10 تومن پیاده بشم واسه کاربر ویژه

لینک به دیدگاه

واقعا خجالت نکشیدن واسه این پیشنهاد ؟ 

کی برای کارت ضعیف تر از مال خودش 1320ت پول میده !؟

ویرایش شده توسط noname
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، mَd گفته است :

1f602.pngکارت انویدیا برا بازی بهتره؟ 

🤣

باید بگه من فشارم میوفته کارتم انویدیا باشه . واقعا که چه بهانه هایی . حالا اگر 1660Ti بود می گفت بیا یه470 هشت گیگ بهت بدم 2 گیگ مموری بیشتر داره !

.............................................

استارتر گرامی

از قدیم گفتن اگر اصل قطعه موجود نبود با همرده و مشابه .

مشابه 480 میشه 580 که درواقع همون 480 ریبند شده هستش .

همون برند و همون سریش هم توی بازار موجوده .

اگر گیرنمیاد خود شما میتونید براشون گیربیارید که  براتون بخرن !

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، noname گفته است :

واقعا خجالت نکشیدن واسه این پیشنهاد ؟ 

کی برای کارت ضعیف تر از مال خودش 1320ت پول میده !؟

خجالت ! اینا پر رو  تر از اینا هستن

منتظر پاسخ نماینده msi هستم اگه پاسخ مناسبی دریافت نکنم کار به فروم اصلی msi و اتحادیه و جاهای مشابه میکشه 

البته  توی فروم های مشابه در خدمتشون هستم که ملت ببینن با چی طرفن ، حالا بنده مشتری و طرفدار گرین بودم وای به حال بقیه

یه مطلب دیگه هم اضافه کنم اگه پستهای قبلی یوزر green support  ببینید گفتن که  ما به کار ایشون(یعنی بنده) مثل سایرین انجام میدیم و هیچ ارفاقی قائل نیستیم

بعد از اینکه کارتم از گارانتی برگشت خورد و خواستم توی فروهای آبروشونو ببرم فوری خانم تهرانی زنگ زد و گفت شما هر وقت مشکلی داشتی با بنده تماس بگیرید براتون vip حل میکنم یعنی تناقض تا حد (توی مکالمات ضبط شده هست) 

حالا این vip شون بود که تا ته میخوان فرو کنن

دوستان مثبتهام تموم شد بعدا جبران میکنم 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام به همه عزیزان چند ساعت پیش با خانم تهرانی تلفنی صحبت کردیم راجب مابه تفاوت که لطف کردن و منت رو سر بنده گذاشتن و کف قیمت درآوردن نه اون قیمتی خریدار میخره ، قیمتی که خود گرین خریده که اختلافش کمتر از قیمت یوزر هستش

gtx 1070 armor oc : 3120

gtx 1060 gaming : 1320

gtx 1070 ti gaming : 3480

gtx armor : 3660

یه چند تا مطلب جهت یادآوری عرض کنم

مدل 1060 همرده کارت خودم هستش و با سیاست انویدیا و درایورهای جدید حتی عملکردش توی بعضی بازیها به زیر 570 رسیده (چیپ 470)

این قیمت زمان عرضه هستش که قیمت یوزر هستش قیمت عمده فروش کمتره ، میبینید که هم قیمت هستن 

1.thumb.JPG.4ef18c64769ffa49d9c4387e7670fc2b.JPG

همه هم میدونن سری گیمینگ بالاتر از آرمور هستش اما توی قیمتها میبینید مدل گیمینگ ارزونتر از آرمور برام تموم میشه (1070) این وضعیت قیمت گذاری سری 1070 اگه اشتباه نکنم 415 قیمت داشتن که اگه 415 از 250 کم کنید و ضرب در دلار 12000 تومنی بکنید میشه :198000 ، حالا ای نقیمت یوزر هستش به گفته خودشون با بنده قیمت خرید حساب کردن یعنی کمتر از این !

مورد دوم اینکه کارت بنده مشکلات دور فن رندوم داشت و بعد از تحویل از گارانتی فقط2 بار کرش داشته و چند تا از دوستان پرسیدن کارتت چی شد مشکل حل شد : بنده گفتم تقریبا یعنی عملکرد و رفتارش خیلی بهتر از قبل شده ، فقط چون خانم تهرانی قول دادن هر وقت مشکلی داشتم به کار بنده ویژه رسیدگی میکنن جهت اطمینان از حرفشون و چون بازم مشکل داشتم فرستادم ولی الان میگن کارتت همون اول کهه گذاشتیم روی سیستم تصویر نداد و یه نور هاله ای مانند داد ، کارت بنده هر مشکلی داشت دیگه مشکل تصویر توی حالت عادی نداشت فقط توی حالت گیمینگ مشکل کرش و دور فن رندوم داشتم 

قیمتها رو که میبنید سر گردنه هستش یعنی واسه کارت همرده و یکمی پایینتر از خودم باید 1320 بدم اینا قیمتهای کف بود و قیمت خرید شرکت خرید گرین ! یعنی میخوان از اینجا هم سود کنن یعنی یه شرکتی چقدر میتونه کثیف باشه 

دقیقا مشکل از زمانی شروع شد  (اسفند 95) کارت خریداری شده از لیون همون اول کار و تستهای اولیه مشکل دار شد (تاپیکش اگه پاک نشده موجوده) بنده یه اشتباهی کردم کارتو برای لیون نفرستادم چون مهلت تست یک هفته ای داشتم و اگه میفرستادم آقای حسینی یه جایگزین بهم میداد ولی به خاطر اشتباه بنده از مزیت لیون محروم شدم و واسه گرین فرستادم و طبق روال معمول که میدونید مسئول فنی که حتی نمیدونست واسه 480 چه پاوری نیازمنده گفت سالمه و به بنده گفت با کارتت تا ساعت 6 بعد از ظهر بازی کردم مشکلی نداشت که همون روز ساعت 16.50 زنگ زدم ایشون رفته بودن ، این دروغ اول ، دروغ دوم : گرین همیشه میگه تستهای تخصصی داره و با کارت بازی نمیکنن ایشون گفتن بازی کردن ، بعد از پیغام به اقای شعبانی و صحبت تلفنی با آقای آذین و ذکر مشکل کارت در شرایط خاص دوتایی رفتن به بخش فنی و کارتو تست کردن و دیدن کرش میکنه و گفتن با تعویض بایوس حل میشه (احتمالا ادیت شده) ولی به خاطر حساسیت موضوع (اقای شعبانی دقیقا همین حرفو زدن) و چون گرین تازه نمایندگی msi گرفته بود و نمیخواست اسمش بد دربیاد قبول کردن با کارت آکبند تعویض کنن که بعد از دریافت کارت جدید دیدم کارت آکبند نیست و جای پیچ روی قسمتی که به کیس وصل میشه هست و همین موضوع به آقای شعبانی اطلاع دادم و ایشون گفتن خودشون شخصا از روی بار جدید برداشتن و بنده ساد دل و ساده لوح باور کردم ، همین کارت احتمالا مشکلی داشته و برگشت خورده به گارانتی تعمیر کردن و انداختن تو پاچه ما که همین بعد از یک سال و نیم مشکلاتش شروع شد اول از دورفنهای بالا بعدش کرش ها و فریز سیستم که رفته رفته بیشتر میشد و بعد از ارسال 4 بار به گارانتی پیغام کارت سالم گرفتم ، یعنی بی مسئولیتی و دزدی یه شرکت در این حد

الان هم به جای دادن خسارت (یکسال با کارت خراب سر کردم اولین بار هم کارت آکبند ندادن) ، اولش خواستن از سرشون باز کنن ، الان کارتو ترکوندن به جاش قیمتهای سرگردنه ازم میخوان یا یه کارت 480 ارمور ماین شده ترکیده دست ماینر تعمیری میخوان بندازن به بنده ، ای کاش بعد این همه دلخوری اعصاب خوردی ، گندکاری های جدید که هر روز تاپیکهای جدید میبینیم مسئله رو دوستانه حل میکردن به خدا یه دونه کارته ، ماینر نیستم که 50 تا کارت ترکیده بیارم جایگزین بگیرم اون 11 ماه هم که میگن روی گارانتی کارت جدید اضافه میکنن بخوره تو سرشون ، گارانتی به درد لای جرز دیوار نمیخوره 11 ماه یا 11 سال اضافه بشه به درد نمیخوره ، امیدوارم جمع بشه لااقل بعد من دیگه کسی ضرر نکنه و با روح و روانش بازی نشه

این پست واسه در جریان گذاشتن دوستان کردم و هیچ پاسخی از طرف شرکت گرین نمیخوام فقط کارت خودمو جوری که فرستادم تحویل بگیرم نه ترکیده چون سالم فرستادم حتی بازی هم کردم  و فیلمشم دارم و یکی از فیلمها تست 3هستش اینجا گذاشتم با تاریخ همون روز توی اسکرین مشخصه ، هر اتفاقی هم بعد این بیوفته در بهترین حالت بیان عذرخواهی بکنن و کارت بنده رو بدون مابه تفاوت تعویض کنن بازم بنده آخرین باری خواهد بود که از گرین چیزی گرفتم و مدتی هم هست به خاطر مشکلات زندگی (یکیش همین کارت) فعالیتم توی تاپیکهای مشاوره خرید قطعات کمتر شده ولی سعی میکنم حداقل خریدار رو از خریدن محصولات گرین منصرف کنم

سلام

خدمت شما

اول خدا صبرتون بده

دوم خب چرا با کارت سری rx تعویض نمیکنن!!!!! تو بازار الان قیمت کارت های انویدیا بیشتره و همون موقع هم که خریدید قطعا دیوونه نبودید پول اضافه بابت کارت انویدیا بدید. اینکه ی کارت نو و سالم از مدل خودتون پیدا کنن و با احترام تقدیم کنن، کمترین کاریه که میتونن انجام بدن. این کلاهبرداریه و بی انصافی محضه که گفته بشه بیا با کارت انویدیا عوض کن دوباره پول اضافه بده. اصلا شاید کسی در توانش نباشه پول اضافه بده.

اگه راست میگن پول ی کارت نو رو بهتون بدن شما با خیال راحت می رید یدونه نو میخرید.(قیمت روز بازار)

سوم  وقتی الان کارت شما دست اونا اینطوری شده، دیگه جای ماستمالی کردن نیس و به آخرای اذیت شدن رسیدید. جای فرار کردن و توجیه کردن ندارن. من نمیدونم مگه یک کارت چقدره که این شکلی با شما برخورد کردن.

من خودم به شخصه بعد پیغام شما دیگه گارانتی نرفتم، خودم نشستم کارتو باز کردم و درست بستم و بایوسشم عوض کردم مشکلم حل شد.(البته دیگه کارت گارانتی نداشت)

این بایوسی که رو این کارتا میزنه گرین، خیلی عجیبه عملکرد کارت با پایین اومدن کلاک ضعیف میشه، دما هم فاجعه بود در کمتر از یک دقیقه میرسید به 80 درجه با همون تست های kombuster به نظر من اصلا کارتو تست نکرده بودن. (رفتارشون خوبه ولی اصلا حرفه ای و متخصص نیستن.) البته مثل اینکه رفتارشون تا زمانی که همه چیز گل وبلبل باشه خوبه.

ویرایش شده توسط Blueman6
لینک به دیدگاه

به نظر بنده فقط یک جور قضیه ختم به خیر میشه

اونهم اینکه کارت گرافیک استارتر رو با گرافیک rx580 نو تعویض کنند بدون هزینه یا با مبلغ سر ناچیز در حد ۵۰-۱۰۰ تومن.

غیر از این اگه باشه هیچ عقل سلیمی زیر بار نمیره و قبول نمیکنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...