رفتن به مطلب

وب سایت جدید گرین

وب سایت جدید گرین  

79 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما دوستان در مورد وب سایت جدید گرین(نسخه ازمایشی) چیست؟

2. 2. آیا موافق با ایجاد فروشگاه(برای خرید مستقیم محصولات گرین به قیمت کارخانه)دروب سایت جدیدهستید؟

Recommended Posts

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سایت خیلی بهتر از دو سایت قبلی شده فقط ای کاش تمام مدلهای پاور که تولید کردین وبقیه قطعات رو می زاشتین قسمت پاوراتون یه مقدار ناقصه همه موارد تولیدی رو نداره درسته شاید دیگه اصن استفاده نشن اما خب به هرحال باید باشه هر سایتی قدیمیترین محصولاتش هم داره اما سایت بسیار بهتر از 2 سایت قبلی تون هست یکیش که همین بود که عوض کردین یکی دیگه هم این مورده که هنوز فعالهhttp://www.green-case.com

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ASTS گفته است :

GRIFFIN

Green Gaming

image.png.0c63ac008c6fc43dd1d10f1377bbcc65.png

image.png.c923d89e84204c732c86137ce55b9052.png

فکر کنم این باید بلاک واترکولر های سری جدید گرین باشه که تصویرش داخل سایت بود و لو رفته :DxD

🤫😅 البته این توی ویدیو فن GF120-RGB بود ، ولی بله این نمونه اولیه واتر RGB گرین بوده که البته هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ عملکرد تغییرات زیادی کرده، به زودی رونمایی و به بازار عرضه می شه

در 15 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام

نمیدونم دقیقا مشکل ناشی از چیه ولی وقتی با لپتاپ روی تاچ پد اسکرول میکنم به پایین و بالا یه حالت پرش ایجاد میشه که خیلی تو ذوق میزنه و این مشکل تقریبا در تمامی صفحاتتون وجود داره!(مشکل فقط روی سایت شماست نه تو فروم و نه در باقی چنده سایتی که امروز مرور کردم این مشکل وجود نداشت)

باقی موارد هم دوستان گفتن و دیگه من تکرار نمیکنم!

ویدئو هم برای درک بهتر پیوست شد

این مورد حتما بررسی می شه، در حال پیگیری موضوع هستیم. ممنون که چنین باگ هایی رو به ما اطلاع می دید.

دوستان اگه باز هم باگی یا موردی دیدید اشاره کنید تا رفعش کنیم🙏🌷

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام

در حال حاضر قسمت کنترل سریال و پیگیری سرویس لود نمیشه.

ویرایش شده توسط Blueman6
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

اگر اشتباه نکنم شما بخش مربوط به سایت گارانتی رو می فرمایید. موردتون گزارش می شه به واحد مربوطه.

بیشتر مد نظر باگ های دامنه green.ir هستش🙏

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام

نمیدونم دقیقا مشکل ناشی از چیه ولی وقتی با لپتاپ روی تاچ پد اسکرول میکنم به پایین و بالا یه حالت پرش ایجاد میشه که خیلی تو ذوق میزنه و این مشکل تقریبا در تمامی صفحاتتون وجود داره!(مشکل فقط روی سایت شماست نه تو فروم و نه در باقی چنده سایتی که امروز مرور کردم این مشکل وجود نداشت)

باقی موارد هم دوستان گفتن و دیگه من تکرار نمیکنم!

ویدئو هم برای درک بهتر پیوست شد

مرورگر شما Opera هستش؟ وب سایت در حال حاضر با مرورگرهای Chrome و Firefox سازگاری کامل داره. ما روی این دو مرورگر در این مورد مشکلی مشاهده نکردیم. امکان داره با این مرورگرها هم تست کنید؟ البته مشکل شما به وب مستر سایت منتقل میشه.

در 11 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام مجدد .

بهتره به جای اسم AMD RX 5700 Series از اسم AMD RX 5000 Series یا سری ناوی استفاده کنید .

به زودی شاهد عرضه کارتهای AMD RX 5600 و شاید RX 5800 خواهیم بود .

..............................

وارد کردن برندهای مختلف کار سختی هستش اما شما میخواهید بهترین باشید یا یه سایت خیلی معمولی ؟

بنده توی همین فروم محاسبه گر گرین رو به کاربرانی که راهنمایی می خواستند معرفی می کردم اما تعدادی از کاربران لیون می گفتند حسابگر گرین مناسب نیست :

در ادامه :

خب برای تغییر رای و نظر کاربرها لازمه که شما حتی از نمونه های خارجی هم بهتر باشید .

برای شروع میتونید با فقط ساپورت چندتا سری شروع کنید . مثلا سری نیترو از سفایر . سری کینگ پین از EVGA سری Rog از ایسوس سری lightning از MSI و یکی دو برند مطرح دیگه . چندتا عکس از این کارتها رو هم قرار بدید تا توجه کاربرها رو جلب کنه . حتی میتونید در گزینه انتخابی کنار اسم اون کارت یه عکس کوچیک از اون کارت رو هم قرار بدید .

مثل اینجا :

1967421381_AMDRadeonRX5700CUSTOMSeries.thumb.png.8042fd2a297ba446aae9cf61cce54fc6.png

مواردی رو هم که اینجا مطرح کردید مثل :

رو در صفحه محاسبه گر گوشزد کنید تا کاربرانی که از سایت شما استفاده می کنند در این موارد براشون سوالی پیش نیاد .

موفق باشید .

نقل قول

سلام مجدد .

بهتره به جای اسم AMD RX 5700 Series از اسم AMD RX 5000 Series یا سری ناوی استفاده کنید .

به زودی شاهد عرضه کارتهای AMD RX 5600 و شاید RX 5800 خواهیم بود .

عرض کردم در این موارد مرجع ما کمپانی های مادر هستند. فعلا AMD برای این سری از Radeon RX 5700 Series استفاده کرده.

نقل قول

بنده توی همین فروم محاسبه گر گرین رو به کاربرانی که راهنمایی می خواستند معرفی می کردم اما تعدادی از کاربران لیون می گفتند حسابگر گرین مناسب نیست :

اون مربوط به محاسبه گر قدیمی بود. در نسخه جدید دیتابیس ، فرمول محاسبات و سامانه گزینش پاور به کل تغییر کرده، از نو نوشته شده و سعی کردیم تا حد ممکن مطابق با استانداردهای جهانی باشه.

نقل قول

برای شروع میتونید با فقط ساپورت چندتا سری شروع کنید . مثلا سری نیترو از سفایر . سری کینگ پین از EVGA سری Rog از ایسوس سری lightning از MSI و یکی دو برند مطرح دیگه . چندتا عکس از این کارتها رو هم قرار بدید تا توجه کاربرها رو جلب کنه . حتی میتونید در گزینه انتخابی کنار اسم اون کارت یه عکس کوچیک از اون کارت رو هم قرار بدید .

مثل اینجا :

1967421381_AMDRadeonRX5700CUSTOMSeries.thumb.png.8042fd2a297ba446aae9cf61cce54fc6.png

همون طور که قبلا عرض کردم بحث اینجاست که اگر بخواد این نوع پیکربندی پیاده سازی بشه  نیاز به تست های عملی برای سنجش حداکثر توان مصرفی همه مدل هاست. میزان فرکانس ولتاژ، نسخه Bios، بازدهی مصرف انرژی مدار VRM کارت های مشابه و پیچیدگی های تکنولوژی Turbo Boost از جمبه مواردی است که در حداکثر توان مصرفی نهایی تاثیر مستقیم داره. در نتیجه صرفا محاسبات تئوری بدون شک نمیتونه اعتبار کافی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود

تبریک بابت سایت جدید، بسیار چشم نواز شده.

بنده در قسمت کیس ها، کیس هایی نظیر x9 و x8  را نمیبینم!

این دو مدل جزو محصولاتی هستند که بیش از 2 سال از توقف تولید اون ها میگذره. این محصولات فعلا روی سایت قبلی موجود هستند.

در 8 ساعت قبل، Divine گفته است :

سایت خیلی بهتر از دو سایت قبلی شده فقط ای کاش تمام مدلهای پاور که تولید کردین وبقیه قطعات رو می زاشتین قسمت پاوراتون یه مقدار ناقصه همه موارد تولیدی رو نداره درسته شاید دیگه اصن استفاده نشن اما خب به هرحال باید باشه هر سایتی قدیمیترین محصولاتش هم داره اما سایت بسیار بهتر از 2 سایت قبلی تون هست یکیش که همین بود که عوض کردین یکی دیگه هم این مورده که هنوز فعالهhttp://www.green-case.com

محصولات قدیمی فعلا تا چند وقت روی وب سایت قدیمی green-case.com باقی خواهند ماند. تصمیم مدیریت این بوده که برای افزایش سرعت رونمای از سایت فقط محصولات کنونی شرکت روی وب سایت جدید منتقل بشوند.

در ۱ ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

این بخش روی سرورهای مجزا از سایت www.green.ir تعبیه شده. طبق پیگیری بنده این بخش در حال بروزرسانی هستش و تا ساعاتی دیگه مشکل حل میشه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

اما خیلی از دوستان پیشنهاد کرده بودن در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی.

تصمیم گیری در این مورد نیاز به برنامه ریزی های بلند مدت، سرمایه گذاری کلان ، نیروی انسانی و انبارهای  مکانیزه مخصوص همین امر رو داره. در حال حاضر و با توجه به شرایط کنونی وضعیت اقتصادی کشور سرمایه گذاری در این امر ریسک بالایی داره.

پیشنهاد شما دوستان به مدیریت منتقل میشه تا در جلسات آینده شرکت در موردش بحث بشه.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا پاور ها چی شد پس؟

همونایی که بابتش نظر سنجی گذاشتین که rgb داشته باشه یا نه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا پاور ها چی شد پس؟

همونایی که بابتش نظر سنجی گذاشتین که rgb داشته باشه یا نه 

همکاران بنده در بخش فنی و R&D در حال حاضر بر روی همین مدل پاورها کار می کنند. 

این مدل پاورها به نورپردازی Addressable RGB (با قابلیت همگام سازی با مادربرد) مجهز خواهند شد  و اگر مشکلی پیش نیاد با مدل تجاری HP EVO در اواسط زمستان سال جاری روانه بازار خواهند شد.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

این بخش روی سرورهای مجزا از سایت www.green.ir تعبیه شده. طبق پیگیری بنده این بخش در حال بروزرسانی هستش و تا ساعاتی دیگه مشکل حل میشه.

در ۱ ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

اگر اشتباه نکنم شما بخش مربوط به سایت گارانتی رو می فرمایید. موردتون گزارش می شه به واحد مربوطه.

بیشتر مد نظر باگ های دامنه green.ir هستش1f64f.png

ممنون

من سایت رو روی ابزارهای مختلف با کروم و فایرفاکس بررسی کردم خیلی خوب و روان اجرا میشه.واقعا جای تبریک داره چون داخل کشورمون تعداد شرکت هایی که حداقل وبسایت استانداردی داشته باشن انگشت شماره.

البته من چنتا پیش نهاد دارم براتون:

1- صفحه ایندکس سایت تعداد عکس ها زیاد شده و یک مقدار توی رتبه بندی سئو تاثیر منفی داره. ضمن اینکه من با ابزار آنالیز گوگل هم بررسی کردم همین مطلب رو توصیه می کنه. میشه این صفحه رو یکم جم و جور تر کرد.

2- قسمت محاسبه گر هم واقعا خوب و سریع هست و حتی گزینه اورکلاکینگ برای مبتدی ها جالب مصرف رو اضافه می کنه. اما خب میشه همون اول قسمت مبتدی و پیشرفته رو جدا کرد. ی پیشنهاد دیگه اینکه تو همین قسمت میشه تو کومبو باکس ها (combo box) حالت جست وجو داشته باشه تا انتخابی ، اینطوری فرایند  سریع تر صورت می گیره.

3- قسمت ایجاد حساب برای مشتری نهایی برای پشتیبانی اختصاصی و گفت گوی آنلاین که روال مرسوم خیلی شرکت ها هست، با این کار و قسمت نظرسنجی و فرم هایی که قرار می گیره، خیلی کارتون جلو میوفته 🙂 و مشتری هم که امکان تلفن و دسترسی حضوری نداره، راحت تر میشه کارش.

4- یک سری محصولات لینک شدن به سایت شرکت اصلی که صفحه مورد نظر تو شرکت سازنده تغییر کرده. بد نیس اونا هم با جزئیات کامل در سایت خودتون نمایش داده بشه.

در مجموع واقعا خوب شده.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

مرورگر شما Opera هستش؟ وب سایت در حال حاضر با مرورگرهای Chrome و Firefox سازگاری کامل داره. ما روی این دو مرورگر در این مورد مشکلی مشاهده نکردیم. امکان داره با این مرورگرها هم تست کنید؟ البته مشکل شما به وب مستر سایت منتقل میشه.

بسیار عالی که به وب مستر منتقل میکنید اما یک نکنه!

اوپرا از نسخه ۳۰ به بعد کاملا روی موتور کرومیوم سوییچ کرده(به همین دلیل هم حتی میتونید افزونه های کروم روی اوپرا در کنار افزونه های خودش داشته باشید) با توجه به اینکه نسخه من الان ۶۵ و از نوع developer هست (کد اون رو مستقیم خودم دیدم و کامپایل کردم و تفاوت های اندکی با کروم داره) در نتیجه باید سایتتون کاملا سازگار باشه چون بیسش همون کروم هست و بیشتر نوع سندباکسینگش با کروم تفاوت داره.

متاسفانه اطلاعات کافی در زمینه بک اند ندارم که بتونم بهتون در جهت رفع مشکل یاری کنم

سعی میکنم با مرورگر کروم و ویوالدی(اینم بر پایه کرومیوم هست) سایت رو چک کنم اگه مشکل وجود نداشت احتمال بالا ناسازگاری اوپرا هست!

ویرایش:

با ویوالدی تست کردم و هنوز همون حالت وجود داره 

امشب هم با خود کروم تست میکنم ببینم چطوره!

,ویرایش دوم:

با خود کروم هم تست کردم باز هم همونجوریه!(نسخه ۷۶ بود)

نمیدونم حالا مشکل دقیقا از کجاست!(خودشم تو ترمینال خطایی نمیندازه)

ویرایش شده توسط MojArch
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

ممنون

من سایت رو روی ابزارهای مختلف با کروم و فایرفاکس بررسی کردم خیلی خوب و روان اجرا میشه.واقعا جای تبریک داره چون داخل کشورمون تعداد شرکت هایی که حداقل وبسایت استانداردی داشته باشن انگشت شماره.

البته من چنتا پیش نهاد دارم براتون:

1- صفحه ایندکس سایت تعداد عکس ها زیاد شده و یک مقدار توی رتبه بندی سئو تاثیر منفی داره. ضمن اینکه من با ابزار آنالیز گوگل هم بررسی کردم همین مطلب رو توصیه می کنه. میشه این صفحه رو یکم جم و جور تر کرد.

2- قسمت محاسبه گر هم واقعا خوب و سریع هست و حتی گزینه اورکلاکینگ برای مبتدی ها جالب مصرف رو اضافه می کنه. اما خب میشه همون اول قسمت مبتدی و پیشرفته رو جدا کرد. ی پیشنهاد دیگه اینکه تو همین قسمت میشه تو کومبو باکس ها (combo box) حالت جست وجو داشته باشه تا انتخابی ، اینطوری فرایند  سریع تر صورت می گیره.

3- قسمت ایجاد حساب برای مشتری نهایی برای پشتیبانی اختصاصی و گفت گوی آنلاین که روال مرسوم خیلی شرکت ها هست، با این کار و قسمت نظرسنجی و فرم هایی که قرار می گیره، خیلی کارتون جلو میوفته 1f642.png و مشتری هم که امکان تلفن و دسترسی حضوری نداره، راحت تر میشه کارش.

4- یک سری محصولات لینک شدن به سایت شرکت اصلی که صفحه مورد نظر تو شرکت سازنده تغییر کرده. بد نیس اونا هم با جزئیات کامل در سایت خودتون نمایش داده بشه.

در مجموع واقعا خوب شده.

ممنون بابت پیشنهادها. حتما بررسی و تغییرات جهت بهینه سازی بیشتر اعمال خواهد شد.

در 16 ساعت قبل، MojArch گفته است :

بسیار عالی که به وب مستر منتقل میکنید اما یک نکنه!

اوپرا از نسخه ۳۰ به بعد کاملا روی موتور کرومیوم سوییچ کرده(به همین دلیل هم حتی میتونید افزونه های کروم روی اوپرا در کنار افزونه های خودش داشته باشید) با توجه به اینکه نسخه من الان ۶۵ و از نوع developer هست (کد اون رو مستقیم خودم دیدم و کامپایل کردم و تفاوت های اندکی با کروم داره) در نتیجه باید سایتتون کاملا سازگار باشه چون بیسش همون کروم هست و بیشتر نوع سندباکسینگش با کروم تفاوت داره.

متاسفانه اطلاعات کافی در زمینه بک اند ندارم که بتونم بهتون در جهت رفع مشکل یاری کنم

سعی میکنم با مرورگر کروم و ویوالدی(اینم بر پایه کرومیوم هست) سایت رو چک کنم اگه مشکل وجود نداشت احتمال بالا ناسازگاری اوپرا هست!

ویرایش:

با ویوالدی تست کردم و هنوز همون حالت وجود داره 

امشب هم با خود کروم تست میکنم ببینم چطوره!

,ویرایش دوم:

با خود کروم هم تست کردم باز هم همونجوریه!(نسخه ۷۶ بود)

نمیدونم حالا مشکل دقیقا از کجاست!(خودشم تو ترمینال خطایی نمیندازه)

بنده و همکاران شخصاً با چند PC و لپ تاپ مختلف این مورد رو تست کردیم. موردی مشاهده نکردیم. تنظیمات خاصی روی مرورگرتون اعمال کردید؟

لینک به دیدگاه

در در 17 شهریور 1398 در 11:41، GREEN Support گفته است :

اما خیلی از دوستان پیشنهاد کرده بودن در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی.

تصمیم گیری در این مورد نیاز به برنامه ریزی های بلند مدت، سرمایه گذاری کلان ، نیروی انسانی و انبارهای  مکانیزه مخصوص همین امر رو داره. در حال حاضر و با توجه به شرایط کنونی وضعیت اقتصادی کشور سرمایه گذاری در این امر ریسک بالایی داره.

پیشنهاد شما دوستان به مدیریت منتقل میشه تا در جلسات آینده شرکت در موردش بحث بشه.

سلام.امکانش هست  که هر محصولی موجود شد در کنار محصول نوشته بشه یا یک علامتی زده بشه تا بدونیم اون محصول موجود هست یا خیر یا به زودی موجود میشه؟مخصوصا در مورد کیس های گیمینگ گرین که در بازار الان خیلی کم هستند و بجای سر زدن به جاهای مختلف از خود سایت در مورد موجود بودن یا نبودنشون خبردار بشیم.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، fernas گفته است :

سلام.امکانش هست  که هر محصولی موجود شد در کنار محصول نوشته بشه یا یک علامتی زده بشه تا بدونیم اون محصول موجود هست یا خیر یا به زودی موجود میشه؟مخصوصا در مورد کیس های گیمینگ گرین که در بازار الان خیلی کم هستند و بجای سر زدن به جاهای مختلف از خود سایت در مورد موجود بودن یا نبودنشون خبردار بشیم.

سلام. این پیشنهاد بیشتر برای فروشگاه های آنلاین کاربرد داره. موجودی انبار شرکت همواره خیلی سریع تر از موجودی نمایندگی ها به اتمام میرسه. در نتیجه در اکثر اوقات موجودی یک کالا شاید هفته ها در انبار شرکت صفر شده باشه ولی نمایندگی ها و یا فروشگاه های آنلاین مختلف اون کالا رو موجود داشته باشند.

لینک به دیدگاه

در در 18 شهریور 1398 در 12:18، GREEN Support گفته است :

ممنون بابت پیشنهادها. حتما بررسی و تغییرات جهت بهینه سازی بیشتر اعمال خواهد شد.

بنده و همکاران شخصاً با چند PC و لپ تاپ مختلف این مورد رو تست کردیم. موردی مشاهده نکردیم. تنظیمات خاصی روی مرورگرتون اعمال کردید؟

سلام

خیر!

جالب اینکه این مشکل فقط و فقط در وبسایت شما بود(وقتی با کلیک روی محصولاتتون به وبسایت برند اصلی مراجعه میکنم مشکلی نداره)

البته مشکل فعلا رفع شده

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در سایت زیر هر محصول  قسمت نظرات نیست یا من ندیدم؟اگه این قسمت رو بزارید از نظرات مصرف کننده ها بهتر میشه اگاه بود و جنس بهتری رو خرید کرد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 22 شهریور 1398 در 10:27، fernas گفته است :

در سایت زیر هر محصول  قسمت نظرات نیست یا من ندیدم؟اگه این قسمت رو بزارید از نظرات مصرف کننده ها بهتر میشه اگاه بود و جنس بهتری رو خرید کرد.

این بخش در بسیاری از وب سایت های شرکت های مشابه خارجی و داخلی وجود نداره. البته ناگفته نمونه که طی چند ماه آینده با انجمن های اختصاصی گرین در وب سایت جدید در خدمت شما خواهیم بود.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام کسی میدونه این 2 تا کیس کجا میتونم پیدا کنم اوضاع کیس بازاز افتضاح هستش کیس full tower خوب تو بازر نیست

GREEN Z8 PANZER MAX

GREEN Z7 Gladiator

ویرایش شده توسط ngn
لینک به دیدگاه

سلام,

به نظرم اگه سایت های www.green-case.com و یا www.green-family.ir رو از دسترس خارج نمیکردید خیلی بهتر بود!

هنوز هم کسانی برای اطلاعات پاور های قدیمی از اون سایت ها استفاده میکردن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام ،لیست قیمت محصولات گرین ،سالها قبل این لیست قیمت توسط سایت  منتشر شده:

امکانش هست که این لیست قیمت  محصولات گرین دوباره منتشر بشه ؟ @GREEN Support

case-green.thumb.jpg.6c222113068304e838fa0e69263c5a9e.jpgpower.thumb.jpg.efa0c3837523234f9f1f9384165fa281.jpgother.thumb.jpg.5d096670255fcf7ce8f6d51ee558464d.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 11 بهمن 1398 در 14:37، ahmadsa گفته است :

لیست قیمت محصولات گرین ،سالها قبل این لیست قیمت توسط سایت  منتشر شده:

امکانش هست که این لیست قیمت  محصولات گرین دوباره منتشر بشه ؟ @GREEN Support

case-green.thumb.jpg.6c222113068304e838fa0e69263c5a9e.jpgpower.thumb.jpg.efa0c3837523234f9f1f9384165fa281.jpgother.thumb.jpg.5d096670255fcf7ce8f6d51ee558464d.jpg

با توجه به عدم ثبات قیمت ارز در بازار و مشکلات اقتصادی حال حاضر، در بازه زمانی کنونی ممکن نیست.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یه جا دیدم راجب 2 تا کیس جدید گرین صحبت کردین پستشو پیدا نکردم چه مدلهایی بودن و حدودا کی موجود میشن ؟

قیمتهای حدودی هم لطف میکنید 

@GREEN Support

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

یه جا دیدم راجب 2 تا کیس جدید گرین صحبت کردین پستشو پیدا نکردم چه مدلهایی بودن و حدودا کی موجود میشن ؟

قیمتهای حدودی هم لطف میکنید 

@GREEN Support

سلام.

Z6 ARTEMIS دارای نورپردازی ARGB : حدود 1,070,000 تومان

Z5 SURENA دارای نورپردازی ARGB : حدود 795,000 تومان

Z1 ARIO دارای نورپردازی RING RED LED: حدود 425,000 تومان

صفحات این محصولات بر روی وب سایت در حال طراحی هستش و به زودی پابلیک خواهد شد. تا انتشار صفحات محصولات مشخصات فنی محصول رو می تونید از کاتالوگ 2020 گرین (صفحات 16 و 18) مشاهده کنید.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...