رفتن به مطلب

تست Gigabyte aorus gtx 1660 ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، mَd گفته است :

عجب

جالبه شما کلا هرچیزی که msi و گیرین نباشه رو ایراد دار خطاب میکنی 

😎

لینک به دیدگاه

• ارسال 162
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

به نظر میاد دمای کارت همین حدوداست با توجه به دو تست دیگه که دوستان زحمتشو کشیدن

مطلب دیگه اینکه دلار یکمی کشید بالا یا ناموجود شدن یا گرون الان که دلار 12550 شده ولی قیمتها تغییری نکرده ! giga 1660 super شده 5400 که قبلا زیر 4700 بود !

اینم وضعیت قیمت گذاری :

2060 msi گرونتر از ایسوس که رکورده واسه خودشه

1660 super تاف ایسوس 3 فنه هم قیمت 2060 تاف ایسوس 2 فنه و 200 ارزونتر از 2060 گیگا 3 فنه

1806222340_.thumb.JPG.87aa6b4077277078f855e62af61d8ebe.JPG

لینک به دیدگاه

...سوءتفاهم رفع شد

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

..............

ویرایش شده توسط GREEN Support
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

@GREEN Supportاین گیمرت رو جمع کن ،از شرکتی با این بزرگی بعیده این کوچک سال بازیا

خداحافظ رفیق...

لینک به دیدگاه

در در 24 آذر 1398 در 14:59، Silvermanhhh گفته است :

خداحافظ رفیق...

خداوند حافظ شما و همه باشه 😊

استارتر چندتا تست جدید وقت کردی بزار تحلیل کنیم 😋

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

خداوند حافظ شما و همه باشه 1f60a.png

استارتر چندتا تست جدید وقت کردی بزار تحلیل کنیم 1f60b.png

فکر نمیکردم اینجا پارتی بازی باشه 🙄 بعدشم طرف بیاد اینطوری مثلا زبون درازی کنه 😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، angel of death گفته است :

فکر نمیکردم اینجا پارتی بازی باشه 1f644.png بعدشم طرف بیاد اینطوری مثلا زبون درازی کنه 1f602.png

پارتی بازی نیست وقتی 1860 پست بدی که اکثرا مفید باشه این میشه

در 3 ساعت قبل، mَd گفته است :

خداوند حافظ شما و همه باشه 1f60a.png

استارتر چندتا تست جدید وقت کردی بزار تحلیل کنیم 1f60b.png

چشم کنترل بازی کنم میزارم اگه وقت بشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

پارتی بازی نیست وقتی 1860 پست بدی که اکثرا مفید باشه این میشه

چشم کنترل بازی کنم میزارم اگه وقت بشه

پس با این تفاسیر ، اگر من 2000 تا پست مفید بدم به هر کسی خواستم به هر نوعی میتونم توهین کنم ؟! 😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، angel of death گفته است :

پس با این تفاسیر ، اگر من 2000 تا پست مفید بدم به هر کسی خواستم به هر نوعی میتونم توهین کنم ؟! 1f602.png

مشکلی دارید با مدیر انجمن یا تو تاپیکهای انتقاد ها بگید

تا اونجایی که میدونم توهینی نشده و سوء تفاهم بوده که رفع شده ، مجموعه گرین توهین تلقی کردن برداشت بنده این بوده که رفتار بچه گانه یه کاربر که طرفدار گرین هستن و کاربر مربوطه فکر میکردن از کارکنان گرینه و همین عمل باعث شده که برای گرین توهین به حساب بیاد که کاربری با ادا و  پستهای مسخره سعی به بی نظمی کشیدن تاپیک بنده رو داشتن ، منظورمو درست نتونستم بگم امیدوارم مطلبو گرفته باشید

لینک به دیدگاه

@Hassan.SKحسن جان واقعا دلیلی نیست جواب گوی مورد پیش اومده به دوستان باشیم و علل رو بازگو کنیم اونم در تایپک تست 1660ti😊 موضوع بین مدیریت و بنده و گیرین بوده و حل شده! 

تایپک رو هرکی به بیراهه کشوند گزارش کن به ناظم 

ودر نهایت بهتره ایشون رو به تایپک انتقاد و پیشنهاد و مدیریت ارجاع بدید اگر لازم دونستن بهشون توضیح میدن اگر نه که هیچ. 

منتظر تست های بیشتر هستیم😍

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، mَd گفته است :

حله

وقت نمیکنم فردا اگه وقت شد کنترل شروع میکنم چند تا اسکرین و فیلم میزارم

gear 5 هم باید نصب کنم  هم واسه بازی هم تست البته یه کم با مشکل جا برای نصبم مواجهم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در ۱ ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

دما توی حالت بیکاری چقدره؟ 

اگه منظورتون کارکرد عادی (Idle) باشه که بار ها تو این تاپیک بهش اشاره کردن. بی کاری یعنی زمانی که سیستم خاموشه. پس قاعدتا باید هم دما با محیط باشه.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

اگه منظورتون کارکرد عادی (Idle) باشه که بار ها تو این تاپیک بهش اشاره کردن. بی کاری یعنی زمانی که سیستم خاموشه. پس قاعدتا باید هم دما با محیط باشه.

منظورم دمای ldle بود 

من همین کار گرافیک رو دارم البته Aorus نیست 

گیگابایت سه فنه هستش دنا زیر لود 70 هستش البته زیاد تستش نکردن هنوز فقط 

https://www.amazon.com/gp/product/B07NJPKRMZ/ref=as_li_qf_asin_il_tl?ie=UTF8&tag=hardwunbox-20&creative=9325&linkCode=as2&creativeASIN=B07NJPKRMZ&linkId=3ae033299c68f85bab10f4194ead212f

رو حالت کارکرد عادی 45.50 بنظرتون زیاد نیست

ویرایش شده توسط M. Azadi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

دما توی حالت بیکاری چقدره؟ 

42-44

دمای محیطتون بیشتره

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

به غیر از مرحله صحرا که پردازنده بعضاً 100% و لگ میشد مشکلی نداشتم (تو این بازی پردازنده 4460 برای این گرافیک گلوگاهه)

راجب بازی هم به نظرم نسبت به نسخه 4 خیلی بهتر روش کار شده بود و لذت بردم شاید در آینده دوباره بازی کنم

Gears5_2020_01_31_15_46_17_765.jpg

Gears5_2020_01_31_15_44_54_661.jpg

Gears5_2020_01_31_11_40_09_829.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

به غیر از مرحله صحرا که پردازنده بعضاً 100% و لگ میشد مشکلی نداشتم (تو این بازی پردازنده 4460 برای این گرافیک گلوگاهه)

راجب بازی هم به نظرم نسبت به نسخه 4 خیلی بهتر روش کار شده بود و لذت بردم شاید در آینده دوباره بازی کنم

Gears5_2020_01_31_15_46_17_765.jpg

Gears5_2020_01_31_15_44_54_661.jpg

Gears5_2020_01_31_11_40_09_829.jpg

خود بازی تنظیمات fps داره حسن جان

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

اساسین کرید اودیسه تنظمیات وری های

پردازنده گلوگاه شده و بیشتر از این نمیکشه البته توی بازیهای جدید هم اکثرا گلوگاه ولی خوب فعلا چاره ای نیست باید با همین سر کنیم

دمای گرافیک در بیشترین حالت 67 معمولا 64-65 فرکانس کارت 1965-1980 

در تست بنچمارک فنهای کیس روی بیشترین حالت قرار گرفتن و دما 62 اما در بازی روی اتو که فکر کنم کمترین حالت باشه

ACOdyssey_2020_04_30_11_45_38_122.jpg

ACOdyssey_2020_04_28_20_15_41_227.jpg

ACOdyssey_2020_04_28_20_08_10_596.jpg

ACOdyssey_2020_04_27_11_40_05_781.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اساسین کرید اودیسه تنظمیات وری های

پردازنده گلوگاه شده و بیشتر از این نمیکشه البته توی بازیهای جدید هم اکثرا گلوگاه ولی خوب فعلا چاره ای نیست باید با همین سر کنیم

دمای گرافیک در بیشترین حالت 67 معمولا 64-65 فرکانس کارت 1965-1980 

در تست بنچمارک فنهای کیس روی بیشترین حالت قرار گرفتن و دما 62 اما در بازی روی اتو که فکر کنم کمترین حالت باشه

با این اوصاف تهویه کیس خیلی تو دما تاثیر مثبت گذاشت.

کیستون رو عوض کردین درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 30 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

بله کیس تعویض شده 6 تا فن روش هست تهویه کیس قبلی هم خوب بود (این یکی بهتره، Z5) ولی با یک بازی نمیشه نظر داد منتظر بودم مترو دوباره با آپدیتهاش کرک بشه با اونم تست بزنم چون اساسین اودیسه بیشتر پردازنده درگیر میکنه الان پردازنده بالای 80 الی 98 درصد درگیره اما گرافیک زیر 80% معمولا 60-75

البته فرکانس کارت بالاست که نشون میده گرافیک هم کامل درگیره 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

خیر دوست عزیز تا زمانی که گرافیک زیر لود 100 درصد نباشه نمیشه به دما استناد کرد دلیلش هم این هست هر چیپ گرافیک خودش از چند واحد پردازشی تشکیل شده به عنوان مثال کارت حسن 24 واحد پردازشی داره و فرکانس 1980 در حالت گلوگاه می تونه مربوط به فرضا 20 واحد پردازشی باشه و 4 واحد دیگه عملا بیکار هستن در کل هنگامی که پردازنده گرافیک رو گلوگاه می کنه صرفا با پایین اومدن فرکانس خودش رو نشون نمیده و یکیش می تونه شبیه چیزی باشه که حسن جان نشون داده بنچمارکی که حسن انجام داده رو ندیدم در اینترنت ولی باکیفیت high رو دیدم میزارم اینجا حسن با کیفیت high یک بار دیگه بنچمارک رو انجام بده ببینم پردازندت چند درصد گلوگاه می کنه؟ @Hassan.SK

hassan.PNG

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خیر دوست عزیز تا زمانی که گرافیک زیر لود 100 درصد نباشه نمیشه به دما استناد کرد دلیلش هم این هست هر چیپ گرافیک خودش از چند واحد پردازشی تشکیل شده به عنوان مثال کارت حسن 24 واحد پردازشی داره و فرکانس 1980 در حالت گلوگاه می تونه مربوط به فرضا 20 واحد پردازشی باشه و 4 واحد دیگه عملا بیکار هستن در کل هنگامی که پردازنده گرافیک رو گلوگاه می کنه صرفا با پایین اومدن فرکانس خودش رو نشون نمیده و یکیش می تونه شبیه چیزی باشه که حسن جان نشون داده بنچمارکی که حسن انجام داده رو ندیدم در اینترنت ولی باکیفیت high رو دیدم میزارم اینجا حسن با کیفیت high یک بار دیگه بنچمارک رو انجام بده ببینم پردازندت چند درصد گلوگاه می کنه؟ @Hassan.SK

همین تست رو قبلا انجام نداده بودن؟

آره چه بهتر که تست های بیشتری بگیرن، ولی 67 درجه با 75 درجه خیلی فرقه.

حالا که داریم بهشون گیر میدیم، تست fireStrike هم بگیرن خوبه. (یکم زمان طولانی تره و جالب تر میشه.)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

همین تست رو قبلا انجام نداده بودن؟

آره چه بهتر که تست های بیشتری بگیرن، ولی 67 درجه با 75 درجه خیلی فرقه.

حالا که داریم بهشون گیر میدیم، تست fireStrike هم بگیرن خوبه. (یکم زمان طولانی تره و جالب تر میشه.)

خیر تا جایی که یادمه تست اساسینز رو انجام نداده بودن و مترو بود و تامب رایدر دلیل اینکه ازش خواستم این تست رو انجام بده چون وبسایتی رو تازه دیدم که دقیقا کارت حسن رو تست کرده و خواستم ببینم نتیجه کارت حسن چه قدر هست در حالت گلوگاه اما 2 نکته دیگه برای حسن دور فن در بازی assasins حدود 1860rpm بوده و دما هم به طور متوسط 65 درجه مصرف کارتم زیر لود در بازی 115 وات

1660ti value.PNG

assasins rpm.PNG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...