رفتن به مطلب

فهرست جدید از دریافت‌کنندگان ارز دولتی و نیمایی

Recommended Posts

بانک مرکزی فهرست دریافت‌کنندگان ارز نیمایی و دولتی را به‌روزرسانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، به روزرسانی فهرست دریافت‌کنندگان ارز نیمایی و دولتی بانک مرکزی در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی عمومی فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد.

فهرست‌های انتشار یافته حاوی دریافت کنندگان ارز دولتی و نیمایی طی بازه زمانی فروردین 1397 تا تاریخ 20 آذر ماه 1398 است.

گفتنی است این فهرست شامل اسامی اشخاص حقیقی و حقوقی به همراه میزان و نرخ ارز دریافتی است که از طریق سامانه نیما ارز دریافت کرده‌اند.

فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی (4200)، به منظور واردات کالا و خدمات :

شرکت گرین

شرکت اواژنگ

شرکت سازگار

484398538_.thumb.jpg.f1ec4e2fe5d29df4cac6986dc6f17c55.jpg

دانلودفایل و منبع

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

به به !¬¬

ویرایش شده توسط hellbrain666
لینک به دیدگاه

چه فایده وقتی قطعات به قیمت دلار ۲۰-۲۵ هزار تومنی به دست من و شما میرسه! هیچ نظارتی هم نیست متأسفانه 

لینک به دیدگاه

همش به کنار، اون 18 یورو گرین واسه چی بوده؟! 🤣 یعنی لنگ همون بوده!

لینک به دیدگاه

خداکنه گرین یه چارتا کیس درست و حسابی ارزون بده با این ارز

لینک به دیدگاه

اره دیگه ارز‌دولتی‌ میگیرن تو پاچه‌ مردم‌ میکنن اسم این دزدیه نه فروش. تازه سرویسم نمیدن

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AssassiN HAWK گفته است :

چه فایده وقتی قطعات به قیمت دلار ۲۰-۲۵ هزار تومنی به دست من و شما میرسه! هیچ نظارتی هم نیست متأسفانه 

سلام دوست عزیز

20 و 25 تومن پیش کششون الان برخی مانیتور ها با دلار 40 هزار تومان قیمیت گذاری میشه

در 7 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام خدمت شما

برای گرین نیازی به کیس جدید نیست همینگه بتونه (بخواهد و اراده کنه) کیس هایی مثل z3 و z4 رو از 2 میلیون تومان دور کنه کافیه....

هرچند که اگر راه برای ورود کیس های برند های دیگه آسان تر و یا ممکن بشه این مهم نیز ممکن تر هست

در 5 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

اره دیگه ارز‌دولتی‌ میگیرن تو پاچه‌ مردم‌ میکنن اسم این دزدیه نه فروش. تازه سرویسم نمیدن

سلام بر شما

دقیقا ...نمی دونم زمانی که جنس به قیمت دلار روز حساب و بر اون اساس هم برای بار دوم سودشون رو تعیین و به فروش می رسونند....در نهایت این عرض دولتی چه نفعی به حال من و شمای مردم ! و خریدار و یا مصرف کننده داشته؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

اون ۱۸ یورو هم احتمالا جدا گذاشته برا پابچی

در کل پولو میگیرن ،وارد میکنن دوبرابر میچاپونن به مردم ،بعد مسئولیت در قبال گارانتی هم پر،بعدشم هر هر به مردم بخندن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

گرین کیلو چنده خدا کنه اواژنگ کولرمستر جدید بیاره با این ارز از سر بدبختی مردم گرین استفاده می کنن

خیلی جالبه همین شرکتها قشنگ با دلار 15 20 تومن اجناسشون رو می فروشم نمی دونم قضیه چیه نظارت نیست یا همه باهم دارن می خورن واقعا نمی دونم قضیه چیه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام بر شما

دقیقا ...نمی دونم زمانی که جنس به قیمت دلار روز حساب و بر اون اساس هم برای بار دوم سودشون رو تعیین و به فروش می رسونند....در نهایت این عرض دولتی چه به نفعی به من و شمای مردم ! و خریدار و یا مصرف کننده داشته؟

دقیقا منم نفهمیدم به چه دردی می خوره احتمالش هست مثه بقیه کارهای دولت یه امار الکی میدن ملت دلخوش شن دیگه خیلی وقته دروغ شاخ و دم نداره 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

برای گرین نیازی به کیس جدید نیست همینگه بتونه (بخواهد و اراده کنه) کیس هایی مثل z3 و z4 رو از 2 میلیون تومان دور کنه کافیه....؟

واردات کیس ممنوع هست

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

واردات کیس ممنوع هست

پس نباید انتظار کیس جدید داشت.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

واردات کیس ممنوع هست

واردات کیس ممنوع هست صحیح٬ گرین که تولید کنندس

واردات ورق فلزی هم ممنوع شده؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

واردات کیس ممنوع هست

خیلی جالبه، واردات کیس ( و به گمونم مانیتور) ممنوع شده به این بهونه که تولید کننده داخلی داریم! کدوم تولید کننده داخلی؟! گرین که اصلاً نمیتونه نیاز بازار رو تأمین کنه و فکر میکنم نشسته و داره از فروش کیس هاش با ۵-۶ برابر قیمت واقعیشون لذت میبره؛ مسترتک هم که مثلاً داره با همکاری Asus تو ایران مانیتور تولید (بخونید مونتاژ!) میکنه قیمتاش خیلی معقول نیست

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، AssassiN HAWK گفته است :

خیلی جالبه، واردات کیس ( و به گمونم مانیتور) ممنوع شده به این بهونه که تولید کننده داخلی داریم! کدوم تولید کننده داخلی؟! گرین که اصلاً نمیتونه نیاز بازار رو تأمین کنه و فکر میکنم نشسته و داره از فروش کیس هاش با ۵-۶ برابر قیمت واقعیشون لذت میبره؛ مسترتک هم که مثلاً داره با همکاری Asus تو ایران مانیتور تولید (بخونید مونتاژ!) میکنه قیمتاش خیلی معقول نیست

عزیزم اولا تمام برند های مانیتور دنیا به جز دو سه تاشون مونتاژ میکنن حتی شرکت های بزرگی مثل ایسوس و و گیگابایت هم فقط و فقط مونتاژ کارن بعد شما به مسترتک ایراد میگیری؟

و اینکه به نظرم قیمت های مسترتک خیلی خیلی بی نظیره البته به خودی خودی شاید یه مقدار به نسبت بازار بین الملل گرون باشه ولی به نسبت رقبای داخلی به میزان وحشتناکی ارزونه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MIFans گفته است :

واردات ورق فلزی هم ممنوع شده؟

ایران بزرگترین معادن فلز دنیا رو در اختیار داره از جمله بزرگترین معدن فلز  روی جهان...

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

عزیزم اولا تمام برند های مانیتور دنیا به جز دو سه تاشون مونتاژ میکنن حتی شرکت های بزرگی مثل ایسوس و و گیگابایت هم فقط و فقط مونتاژ کارن بعد شما به مسترتک ایراد میگیری؟

و اینکه به نظرم قیمت های مسترتک خیلی خیلی بی نظیره البته به خودی خودی شاید یه مقدار به نسبت بازار بین الملل گرون باشه ولی به نسبت رقبای داخلی به میزان وحشتناکی ارزونه

دوست عزیز من مشکلی با مونتاژ بودن اینا ندارم، مشکلم اینه که وقتی ما تولید کننده واقعی نداریم حقی ندارن بیان بگن که "تولید کننده داخلی!" و به این بهونه یا گمرک واردات اون کالا رو افزایش بدن یا کلاً وارداتش رو ممنوع کنن، شما اصل قضیه رو ول کردی چسبیدی به فرع؟!

لینک به دیدگاه

باز صد رحمت به آواژنگ |  سازگار که واقعا هرچی آدم بد بگه کم گفته... 

لینک به دیدگاه

همون سال 97 و اوایل 98 تاپیک زدیم ک چرا تا دلار رفت بالا همه چی گرون شده  چرا وقتی میاد پایین ارزون نمیشه ؟مسئولین همین شرکتا نمایندشون اومد گفت دلار رفته بالا اگ همون قیمت بدیم چطوری دفعه بعد بار بیاریم !

بمیرم براتون ، فقط این حجم ارز ، از پهنا از گلوتون پایین میره؟ سوال احمقانه ای بود البته ک میره نوش جونتون

خیلی دوست دارم دوباره همون افراد الان بیان پاسخ گو باشن ببینم دقیقا چه بهانه ای دارن الان!

@GREEN Support

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

همون سال 97 و اوایل 98 تاپیک زدیم ک چرا تا دلار رفت بالا همه چی گرون شده  چرا وقتی میاد پایین ارزون نمیشه ؟مسئولین همین شرکتا نمایندشون اومد گفت دلار رفته بالا اگ همون قیمت بدیم چطوری دفعه بعد بار بیاریم !

بمیرم براتون ، فقط این حجم ارز ، از پهنا از گلوتون پایین میره؟ سوال احمقانه ای بود البته ک میره نوش جونتون

خیلی دوست دارم دوباره همون افراد الان بیان پاسخ گو باشن ببینم دقیقا چه بهانه ای دارن الان!

حرف منطق !

یه نکته ریزی رو هم بهش بهش اضافه میکنم ...

جالبه واسم بعد از این جریان ها ... کلا گارانتی هم دگرگون شده ! مثلا جنسی که گارانتی 3 ساله داشته رو کردن 1 ساله و ...

خلاصه اگه از اونجا جیب مارو نزنن از اینجا زدن ! این به اون در ...

لینک به دیدگاه

😂😂😂😂😂

دزد دزد دزد 

دقیقا من 1.5 ساله از این سه شرکت خریدی نکردم و نخواهم کرد

مخصوصا گرین قیمت هاشو قشنگ با دلار 20 تومن حساب کرده انداخته تو بازار سودشو هم میکنه به ریش ملت هم میخنده

افرین بر شما غیور (دزدان) مردان ملت

لینک به دیدگاه

مودم خارجی ممنوع . کیس و مونیتور ممنوع . 

ترسم از ان است  با تولید مادربورد و سی پی یو وطنی . ممنوعیت  واردات این دو کالا هم انجام شود

لینک به دیدگاه

وقتی کیس 150 هزار تومنیشون شده 1 میلیون 600 هزار تومن مشخص هستش ........................

ویرایش شده توسط 🅰️🅼🅸🅽
لینک به دیدگاه

واقعا اینجا جای جوابدهی @GREEN Support خالیه،

چند ماه پیش من علت جهش قیمت کیس ها و پاورهاشونو جویا شدم،گفتن کاهش تعداد باعث این تغییرات قیمت شده،

الان بعد چند ماه چی شد؟

ویرایش شده توسط _abbas_glv
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز این رو هم در نظر بگیرین این شرکت ها اگر قرار باشه با ارز دولتی 4200تومانی  کالا هاشون رو عرضه بکنن کالایی داخل ایران باقی نمی مونه و برادران از عراق ترکیه حتی دوبی همه رو خریداری میکنن و به هر طریقی که شده از کشور خارج میکنند مگر همین اتفاق در حوزه صیفی جات و گوجه و سیب زمینی و غیره  رخ نداد هر چی گوجه و سیب زمینی بود دوستان عراقی از کشور خارج کردن نتیجش چی شد گوجه کیلو 20 هزار تومن!!!

همین الان هم افرادی رو دیدم از افغانستان میان ایران و کانتینر روغن و ماکارونی بار میزنن از کشور خارج میکنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...