رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

همه دنبال کیفیت و کارایی هستن شما دنبال زیبایی..خفن بودن تا 1 هفته جذابه براتون
سلام
یعنی میخواید بگید X3 از نظر کیفیت بالاتر از Z5 است؟
لینک به دیدگاه

به چه علت؟ راستش کیس X3 viper با این که کیس خوبی از لحاظ تهویه هست ولی زیبا نیست(عدم تمام شیشه ای بودن و Rgb بودن فنها) و اون حس و حال سیستم خفن گیمینگ رو به آدم نمیده. به خاطر شیشه ای بودن و  RGB بودن کیس z5 میخاستم بخرمش.
Z5
با این قیمت ها ارزش خرید نداره،کولر مستر انتخابی بهتری هستش.
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alireza771 گفته است :

سلام
یعنی میخواید بگید X3 از نظر کیفیت بالاتر از Z5 است؟

نصبت به پولی که میدید بله

ارتقا از کیسی که فقط تو ظاهر فرق داره با کیسی با ابعاد یکسان یا کوچکتر اشتباهه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

به چه علت؟ راستش کیس X3 viper با این که کیس خوبی از لحاظ تهویه هست ولی زیبا نیست(عدم تمام شیشه ای بودن و Rgb بودن فنها) و اون حس و حال سیستم خفن گیمینگ رو به آدم نمیده. به خاطر شیشه ای بودن و  RGB بودن کیس z5 میخاستم بخرمش.

سلام‌

اگر میخوای قطعات رو فدای زیبایی بکنی اینکار رو بکن.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، masooyan گفته است :

Z5
با این قیمت ها ارزش خرید نداره،کولر مستر انتخابی بهتری هستش.

کولر مستر کدومش ؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است :

سلام‌

اگر میخوای قطعات رو فدای زیبایی بکنی اینکار رو بکن.

یعنی شما میگی x3 viper از لحاظ کیفیت بهتر از z5 هست؟ تا اونجایی که میدونم کیفیت کیس های گرین تو یه سطحه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت z1 بی سرو صدا بالا رفت ! جهش قیمت خوبی دارن اما زمانی که دلار ارزون میشه هیچ کاهش قیمتی نداریم ! اینم از تغذیه آهسته و پیوسته کیسهای گرین و ثبات قیمت !

11.thumb.JPG.7a14c9ed1f132a2d497c489b286aca6a.JPG

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

یعنی شما میگی x3 viper از لحاظ کیفیت بهتر از z5 هست؟ تا اونجایی که میدونم کیفیت کیس های گرین تو یه سطحه

سلام.

اصلا اینطور نیستش کیس z5 فقط جنبه زیبایی رو داره که اونم خیلی خیلی افتضاحه . من نمیدونم که چطور میگید همه در یک سطح هستند.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، abidi گفته است :

سلام و درود

اولا از عزیزانی که وقت گذاشتن و عکس و نقد دادن تا دیگر افراد استفاده کنن تشکر میکنم نشون از روحیه حرفه ایشون داره :28_hugging:

ببینید یه مشکل اساسی و متاسفانه همیشگی که ما داریم اینه که کلا کارشناسیم راجع به همه چیز کاملا قبول دارم ولی یسری جاها آدما حق دارن !

ببینید کسی نمیگه اقتصادی تولید نکنید ، ملت میگن چرا مدل های مختلف پراید فقط لامپاش با هم فرق داره ؟!!! (هرچند که با پول  پراید خیلی با کیفیت میشه تولید کرد طبق معمول تو این مملکت فقط دزدی !!!)

با همین متریال با همین کیفیت و با همین قیمت تمام شده میشد صد تا مدل داد به شرکت دوست چینی تا بره تو خط تولید که آدم از دیدنش کیف کنه ، برداشتن دوتا طرح به شدت ضعیف (نظر شخصی خودم و چندین تن از دوستان حرفه ای در امر طراحی و حتی مادینگ ) رو دادن واسه تولید آدم این چیزا رو میبینه فقط تاسف می خوره !

بخدا بیان اعلام همگانی کنن به تمام  کشور، طراحلان به شکل رایگان طرح های خودتون رو برای نسل بعدی کیسامون به ما ارائه بدید بعد بیان مدلای منتخب و هزینه نهایی مد نظر  رو به شرکت چینی بدن اونم مثلا میگه یه فنشو بر میداریم یا اینکارش میکنیم تا هزینش بشه مقدار مد نظر شما بعد بیان همه پرسی کنن که آقا این طرح با این مشخصات خوبه یا مثلا کمی گرون تر با تغییرات برخی قسمتا ؟ ( کاری که محصولات موفق و پر فروش انجام میدن یعنی تولید محصول بعدی با سلیقه و خواسته مصرف کننده ) که نتیجه کار میشه بهترین و پر فروش ترین کیس شرکت !!! اون طراح بدبختم در همین حد که اسمشو کمی بیلد کنن خودش کلی امتیازه واسه آینده کاریش ! اگرم ناخن خشکی نکنن دوزارم میشه داد که چون بعید این کارا ازشون فاکتور میگیریم !!!

خلاصه بگم تو این مملکت عمدتا افراد شعور انجام کار به شکل حرفه ای ندارن!!! همه فقط دنبال دله دزدین نمیفهمن اگه کار اساسی انجام بشه هم خدا راضیه هم بندش هم چندین برابر سود می مونه تو جیب طرف !( الباقی حرفا فقط باد هوا و از زیر کار در رفتنه ! )

در پایان از هر کسی که بهش بر خورده پوزش میطلبم نظر شخصیم رو عنوان کردم :29_smirk:

یا حق.

درود

اینکه دوستانی میان و حرف های حساب میزنن باعث امیدواری و خشنودی بقیه هست... دم شما گرم...

این صحبت های شما رو هم بنده تو تاپیک های دیگه ای بهش اشاره کردم ولی خب متاسفانه اهمیتی نمیدن ، میدونید چرا؟ دلیلش اینه که اگه این شرکت بیاد و یه طرح جدید بده و بخواد تولیدش کنه هزینه هاش بالا میره البته نه اون بالایی که فکرش رو بکنید ، در واقع از سودی که میتونه از سفارش مدل های آماده بدست بیاره ، کسر میشه و ممکنه دیرتر به اون سود برسه پس میگه چه کاریه از همین میاریم البته نه کامل مثلا نصفه نیمه از کیفیتش یا قطعاتش میزنیم و یا مثلا فنش رو عوض میکنیم که باز هم ارزونتر بشه و فلان و بهمان تا براشون بهترین سود دهی رو داشته باشه و اینکه این شرکت ها بگن ما تو فکر اینیم که برای مصرف کننده ارزون تر در بیاد یه حرف بیهوده و الکیه برای پوشاندن عیب محصولاتشون چون اگه قیمت مناسب برای مصرف کننده مد نظرشون باشه و خیلی زرنگن همون قیمت اولیه ای که اعلام کردن رو ثابت نگه میداشتن تا سر به فلک نکشه و الانم دیگه اینجا نمیان که جوابگو باشن؟!!

البته حق دارن که خودشون تولید و طراحی نکنند چون نتیجه کارشون میشه یه محصولی مثل مدل REVOLUTION Limited Edition  که حتی ریخت و قیافه کیس های تسکو خیلی ازش بهتر بود؟! اصلا طرح این کیس قابل هضم نیست البته برای کسانی که خودشون دستی در این زمینه دارند و گرنه برای کابرای معمولی شاید فرقی نداشته باشه هر چند که این دوستان هم از این مدل استقبال نکردند و در نهایت عمر تولید کوتاهی داشت.

اگه تو این کشور به افراد با استعداد و خلاق بها داده میشد الان شرکت هایی مثل کولر مستر و کورسیر و امثالهم جلوی ما لنگ مینداختن و اونا در حسرت محصولات ما بودن!

...

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

البته حق دارن که خودشون تولید و طراحی نکنند چون نتیجه کارشون میشه یه محصولی مثل مدل REVOLUTION Limited Edition  که حتی ریخت و قیافه کیس های تسکو خیلی ازش بهتر بود؟!

درود کیس revolution رو من در سایت های خارجی دیدم عین قیافش رو البته اسم و برندش یادم نیست پس این رو هم سفارش در نظیر بگیرید و طراحی خودشون نیست

لینک به دیدگاه

درود

@GREEN Support

1. آیا امکان تحویل امانی کیس برای بررسی تخصصی وجود داره یا خیر؟

2. از برندگان جشنواره مشارکت در بهبود وب سایت جدید گرین خبری نشد. کی اعلام میشن؟ قرار بود ابتدای آذرماه اعلام بشن، دو ماه و خورده‌ای از موعد اعلام گذشته و هنوز خبری نیست...

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود

@GREEN Support

1. آیا امکان تحویل امانی کیس برای بررسی تخصصی وجود داره یا خیر؟

سلام.

به زودی کیس های جدید برای تست و بررسی به وب سایت های معتبر داخلی ارسال خواهند شد.

نقل قول

2. از برندگان جشنواره مشارکت در بهبود وب سایت جدید گرین خبری نشد. کی اعلام میشن؟ قرار بود ابتدای آذرماه اعلام بشن، دو ماه و خورده‌ای از موعد اعلام گذشته و هنوز خبری نیست...

بیش از یک ماه از اعلام نتایج برندگان میگذره و جوایز هم برای ایشان ارسال شده: https://green.ir/media/green-new-web-site-festival-lottery/

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

به زودی کیس های جدید برای تست و بررسی به وب سایت های معتبر داخلی ارسال خواهند شد.

بسیار عالی، البته منظور بنده کاربران فعال یا متخصص فروم‌های تخصصی بود

در 4 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

بیش از یک ماه از اعلام نتایج برندگان میگذره و جوایز هم برای ایشان ارسال شده

تو شبکه‌های اجتماعی (تلگرام و ...) خبری از اعلام برندگان نبود به همین خاطر فکر کردم فراموش شدن... تبریک به برندگان خوش‌شانس گرین

یک سوال دیگه داشتم. آیا امکان تعویض پنجره‌ی دودی کیس‌‌ها با مدل شفاف‌تر وجود داره؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

یک سوال دیگه داشتم. آیا امکان تعویض پنجره‌ی دودی کیس‌‌ها با مدل شفاف‌تر وجود داره؟

در حال حاضر خیر.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

درود ،در فایل راهنمای کیس Z5 SURENA  که در سایت  گرین منتشر شده فن ها متفاوت هست ،ایا فن های این کیس ( چند ضلعی صفحات قبل)با نمونه جدید جایگزین شده ؟

GREEN-Z5-SURENA-CASE-USER-MANUAL.rar

2020-02-11_083305.thumb.jpg.3e7748b5a8ccfb97035e50fb7533343e.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

درود ،در فایل راهنمای کیس Z5 SURENA  که در سایت  گرین منتشر شده فن ها متفاوت هست ،ایا فن های این کیس با نمونه جدید جایگزین شده ؟

GREEN-Z5-SURENA-CASE-USER-MANUAL.rar 4.45 MB · 0 downloads

2020-02-11_083305.thumb.jpg.3e7748b5a8ccfb97035e50fb7533343e.jpg

عرض کردم قبلا. چندین نمونه فن با مشخصات فنی مختلف برای  نصب روی این کیس تست شده و در نهایت بهترین گزینه انتخاب شده.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مال الانه ببینید هاردی که جلوش فن هست چقدر اختلاف دما داره با هاردی بهش فن نمیخوره ، دمای بردم هم رفته بالا

حالا ببین پشت برد هارد چجوری میشه ، فنها هم در حالت اتوماتیک که فکر نمیکنم در این حالت کار کنه و به نظرم کلا دو حالت داره کند و تند که حالت اتوماتیک به نظرم حالت کنده حالا موقع بازی دقت میکنم ببینم دور فنها میره بالاتر یا نه

کابلهای پشت کیس حوصله بکشه یه سر و سامونی میدم فعلا حالش نیست !

1456456.JPG

65456.JPG

ویرایش شده توسط Hassan.SK
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

کولر مستر کدومش ؟

کیس MB511 کولرمستر کیس خوبیه. قیمتشم فعلا خوبه . البته مدل ساده بدون فنش.

من خودم دیروز یه MB511 گرفتم میتونم بگم کیفیتش عالیه. تنها نقطه ضعفش نداشتن فن آر جی بیه ، خب من چون از قبل فن آر جی بی داشتم برام مهم نبود.😁

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

من خودم دیروز یه MB511 گرفتم میتونم بگم کیفیتش عالیه. تنها نقطه ضعفش نداشتن فن آر جی بیه ، خب من چون از قبل فن آر جی بی داشتم برام مهم نبود.1f601.png

نه منظور من کیس Rgb خفن در حدود این قیمته

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این مال الانه ببینید هاردی که جلوش فن هست چقدر اختلاف دما داره با هاردی بهش فن نمیخوره ، دمای بردم هم رفته بالا

حالا ببین پشت برد هارد چجوری میشه ، فنها هم در حالت اتوماتیک که فکر نمیکنم در این حالت کار کنه و به نظرم کلا دو حالت داره کند و تند که حالت اتوماتیک به نظرم حالت کنده حالا موقع بازی دقت میکنم ببینم دور فنها میره بالاتر یا نه

هارد دیسک پیش مادربرد که فقط جنبه شمردن توی کاتالوگ داره و در عمل اصلا نباید حسابش کرد

برای حالت اتوماتیک فن شما کابلشو به کجا وصل کردی؟

photo_2020-02-09_14-38-54.thumb.jpg.d96287824deb090287c8467afb49cf3d.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

هارد دیسک پیش مادربرد که فقط جنبه شمردن توی کاتالوگ داره و در عمل اصلا نباید حسابش کرد

برای حالت اتوماتیک فن شما کابلشو به کجا وصل کردی؟

photo_2020-02-09_14-38-54.thumb.jpg.d96287824deb090287c8467afb49cf3d.jpg

pwm به یکی از سوکتهای فن روی برد ، دکمه led به نظر کار نمیکنه ولی تا اونجایی که یادم درست وصلش کردم فردا یه چک میکنم

اون دو قسمت برای فن اضافی روی پاور و هارد به قول شما فقط جنبه زیبایی دارن و به نظر بنده اگه فن بزاریم گردش هوا داخل کیسو به هم میزنه حالا شاید یه فن روی هارد نصب کردم و تست شد ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

نه منظور من کیس Rgb خفن در حدود این قیمته

در این حدود قیمت و مدل با کیفیت با فن با کیفیت نیست. بهترین پیشنهادم به شما اینه که همون کیسی که دوستمون گفت رو بگیرید و بعدا هم هر موقع پولشش جور بود این فن ها رو بگیرید و بندازید روش.

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/coolermaster-masterfan-mf120r-argb-x3-case-fan-222278.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/cooler-master/cooler-master-master-box-mb511-red-trim-case-778328.html

یا اینکه برید این مدل رو بگیرید:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/cooler-master/cooler-master-master-box-mp500-case-778331.html

درسته در این صورت حدود دو برابر پرداخت میکنید نسبت به کیس گرین. ولی ارزشش رو داره و ابدا قابل قیاس نیست.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

من خودم دیروز یه MB511 گرفتم میتونم بگم کیفیتش عالیه. تنها نقطه ضعفش نداشتن فن آر جی بیه ، خب من چون از قبل فن آر جی بی داشتم برام مهم نبود.😁

مبارکت باشه دوست عزیز. عکسش رو بگیرید و تو یه تاپیک باهامون به اشتراک بزارید تا دوستان خودشون بتونن تفاوت کیفیت رو ببینن و قضاوت کنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

برای یکی از دوستان کیس Green Z1 Ario رو خریداری کردم و همچنین اسمبل سیستمش رو هم خودم براش انجام دادم البته هنوز کامل و قابل استارت خوردن نشده چون منتظر یکی دو تا از قطعات هستم ولی کابل منیجمنت رو انجام دادم و گفتم با دوستان به اشتراک بذارم.

برای کابل منیجمنت مشکل خاصی نبود و من با صرف وقت و صبر و حوصله تونستم به شکلی که میبینید اون رو انجامش بدم و به نحوی که مانع گردش هوا در داخل کیس نشن و کابل ها تماما در پشت سینی قرار گرفته اند و درب کیس هم به راحتی و بدون مشکل باز و بسته میشه .

از لحاظ کیفیت کیس هم باید بگم خوبه بد نیست و البته به نسبت قیمت اولیه ای که براش اعلام شد و اوضاع بازار میشه گفت که میارزید ولی با قیمت فعلی اون ارزش اولیه رو دیگه نداره؟!

البته هنوز کارم با کیس به اتمام نرسیده که نظر نهایی رو بدم.

تصاویر کابل منیجمنت :

529033086_DpSys-Z1Ario-CableManagement-1.thumb.jpg.cc630e4ef512141a6554fe7e9fe3785a.jpg235728388_DpSys-Z1Ario-CableManagement-2.thumb.jpg.5286bd68fc71a4baaf320908ecf7d2a1.jpg

646436576_DpSys-Z1Ario-CableManagement-4.thumb.jpg.c939b0380c8ab2f9c520e22854571857.jpg102442406_DpSys-Z1Ario-CableManagement-3.thumb.jpg.f2078773eceabe9b069c335afa255d34.jpg

1955723181_DpSys-Z1Ario-CableManagement-5.thumb.jpg.31a541bbad75beb67f4795130a119f4c.jpg

• لایک 7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک ربع بازی کردم بعدش یک ربع وبگردی این شد با 6 تا فن به نظرم وضعیت کولینگ بهتر از اینا بود بعدا فنها با دور بالا تست میکنم 

6464.thumb.JPG.569d87d90b9dd428a8bca29bd9d114df.JPG

در 4 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود بر همه دوستان

برای یکی از دوستان کیس Green Z1 Ario رو خریداری کردم و همچنین اسمبل سیستمش رو هم خودم براش انجام دادم البته هنوز کامل و قابل استارت خوردن نشده چون منتظر یکی دو تا از قطعات هستم ولی کابل منیجمنت رو انجام دادم و گفتم با دوستان به اشتراک بذارم.

برای کابل منیجمنت مشکل خاصی نبود و من با صرف وقت و صبر و حوصله تونستم به شکلی که میبینید اون رو انجامش بدم و به نحوی که مانع گردش هوا در داخل کیس نشن و کابل ها تماما در پشت سینی قرار گرفته اند و درب کیس هم به راحتی و بدون مشکل باز و بسته میشه .

از لحاظ کیفیت کیس هم باید بگم خوبه بد نیست و البته به نسبت قیمت اولیه ای که براش اعلام شد و اوضاع بازار میشه گفت که میارزید ولی با قیمت فعلی اون ارزش اولیه رو دیگه نداره؟!

البته هنوز کارم با کیس به اتمام نرسیده که نظر نهایی رو بدم.

خیلی عالی دوست عزیز

از جلوی کیس هم عکس میذاشتی

منم حوصلم نمیکشه یه بازسازی اساسی توی کابلهای پشتی بکنم البته سر فرصت حتما  ولی کابلهای پشتی زیاد تو کولینگ تاثیر گذار نیست

اون کابلهای برق اضافی به نظرم جلوی پاور میذاشتی بهتر نبود ؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...