رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Xen گفته است :

همزمان با ارائه کیس z6 گرین میخواست پاور های  hp evo که RGB هستن رو وارد بازار کنه،(حتی شایعه خمیر سیلیکن جدید و واتر کولر جدید هم بود)که وارد بازار نکرد.

z6 مشکلات کمی نداره،از شیشه خیلی دودی و نبودن پورت USB 3.1 تا فن هایی که تو زرد از آب دراومدن و قیمتی که قرار بود یک میلیون باشه.

خنک کننده های آبی RGB و پاورهای HP EVO RGB به زودی و با عادی شدن وضعیت مملکت وارد بازار خواهند شد.

بررسی کیس گیمینگ GREEN Z6 ARTEMIS

https://sakhtafzarmag.com/%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%da%a9%db%8c%d8%b3-%da%af%db%8c%d9%85%db%8c%d9%86%da%af-green-z6-artemis/

در 22 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

شوآف کیس 200هزارتومنی گرین 1f610.png

564545185_.thumb.PNG.d4658d93cfe9f3baeb425661d12ca615.PNG

این کیس چند ماهی میشه که تولیدش متوقف شده و در آینده مدل های جدید تر جای اون رو خواهند گرفت.

شما استعداد خیلی خوبی در تولید محتوای طنز دارید. براتون آرزوی موفقیت می کنیم. 

ویرایش شده توسط GREEN Support
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به نظرم گرین بیاد یه دست رو استرایکر بکشه 

یه ریورژن بکنه خیلی بهتره .فنی عوض کنه جلوشو 

یه تغییر ریز بده فنها دیده تر بشن دودی بودن شیشو کم کنه 

اون قسمت مخصوص درایو اپیتیکال رو حذف کنه 

میتونه یه 7 تا 8 سالی مانور بده برای فروشش .هم جاداره هم خیلی زیباست هم خیلی 

هر جور بچرخونیش میشه بچرخونیش .من تو 20 سال حدودا 

کامپیوتر و کیس و.. عوض کردن را دست ترین و بهترین کیسی که داشتم همین

استرایکر بوده حتی ریدمکث به گردش نمیرسه .همه چی جای خودشو داره ووو

نمیدونم چرا این دوتا کیس رو زد .بعد از ازتیاک و استرایک گفتیم یه تکونی خورد 

به گرین و از سری ایکس بیکیفیت رها شدیم ولی دباره دنباله بی کیفیتیها داره برگشت میکنه

به شخصه روزی مجبور به تهیه کیس بشم سری z5, z6 رو انتخاب نخواهم کردم 

یکی برگشت به عقب کرده گریین ازش بعید بودش برندی که تو دنیا مطرحه 

• لایک 4
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دیروز 8 اردیبهشت سال 99 قیمت کیس گرین z5 از 1300تا 1800متغییر بود، بازار رضا و پاساژ ایران، هر 4تا مغازه نمایندگی گرین بودن😐 تعریف نمایندگی چیه؟نظارتی نیست؟؟

قیمت لیون هم 1540 به عنوان نمایندگی گرین!

ینی نمیشه یه قیمت واحد حتی تو دوران اشفته ارز و بازار اعلام کرد؟ چجوری نمایندگی میدیدن؟

نشد پشتیبانی گرین تگ کنم

دوستان تگ کنن لطفا

ویرایش شده توسط amir m
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، amir m گفته است :

دیروز 8 اردیبهشت سال 99 قیمت کیس گرین z5 از 1300تا 1800متغییر بود، بازار رضا و پاساژ ایران، هر 4تا مغازه نمایندگی گرین بودن😐 تعریف نمایندگی چیه؟نظارتی نیست؟؟

قیمت لیون هم 1540 به عنوان نمایندگی گرین!

ینی نمیشه یه قیمت واحد حتی تو دوران اشفته ارز و بازار اعلام کرد؟ چجوری نمایندگی میدیدن؟

نشد پشتیبانی گرین تگ کنم

دوستان تگ کنن لطفا

@GREEN Support

قبلا گفتن واسه قیمت پاسخ نمیدن !!! تزریق قطره چکانی همینه گناهم گردن دلالهاست که البته الان دلالها خود نمایندگی هستن !!!

• لایک 5
لینک به دیدگاه

دوستان در صفحه کیس مگنوم اوو این متن نوشته :

"براکت های تجهیزات ذخیره سازی در این کیس قابلیت نصب فن 8cm  از نوع Slim  را نیز دارا می‌باشند. این قابلیت مخصوصاً در هارددیسک‌های با ظرفیت بالا که به مراتب حرارت بیشتری نسبت به مدل‌های رایج از خود متصاعد می‌کنند، راهکاری بسیار تأثیر گذار برای کنترل حرارت این مدل‌ها محسوب می‌شود."

منظورشون تو اون کابینت هارد هست؟زیر هارد فن میخوره؟

این فن رو کجا میشه پیدا کرد>؟

کسی لینکی ازش داره؟

فیلمی چیزی هست که ببینیم چجوریه؟

و اینکه به غیر از اون 3 تا پورت یو اس بی 2 و 3 یه پورت داره نوشته usb option

کارش چیه؟

ویرایش شده توسط Ism
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

@GREEN Support

قبلا گفتن واسه قیمت پاسخ نمیدن !!! تزریق قطره چکانی همینه گناهم گردن دلالهاست که البته الان دلالها خود نمایندگی هستن !!!

ممنون بابت تگ کردن🙏🌹

اخه بحث من این نیس که چرا قیمتش نسبت به قبل عید زیاد شده، میگم وقتی یه شرکت مثلا داخلی مث گرین( که الان فقط واردکننده ست) نمایندگی میده نباید رو همون قیمت بالا نظارت کنه؟ 500 تومن اختلاف بین 4تا نمایندگی منطقی نیست! بنظرمن خود گرین هم براش مهم نیست تولیداتش با چه قیمتی به دست مصرف کننده میرسه، بحث نمایندگی و اینا هم کلن یچیز بی مصرف و بیخود،کاملا با حرف شما موافقم، دلال ها همین به اصطلاح نمایندگی ها هستن...

• لایک 2
لینک به دیدگاه

7 ماه پیش به یک نمایندگی گرین زنگ زدم برای خرید چند عدد کیس نزدیک میدون انقلاب

طرف خیلی بیشعور بود و طلبکار..  شروع کرد به سوالات عجیب و غریب..شما کی هستید؟چرا این تعداد میخواید؟ قیمت چند دارید؟ آخرش هم 60 تومن بیشتر از قیمت دیجی کالا گفت.

زنگ زدم به گرین میگم نمایندتون اینطوریه و گفتگو هم ضبط شده..مسول نماینده های گرین هم فرمودند این آقا مادرشون تازه فوت شده اینطوریه!!!

ما هم با اینکه قبلا تعدادی کیس گرین تهیه کرده بودیم با این حال سفارش از کیسهای وارداتی دادیم و اون تعداد رو هم گذاشتیم برای فروش

مجددآ یادمون رفت چه سیاستی دارند .. کمتر از 20 روز پیش برای تهیه تعدادی پاور زنگ زدیم چند تا نمایندگی که بدون استثنا با یه عده لات و لوت سر و کله زدیم..باز گفتیم بریم با خود شرکت صحبت کنیم..که چیز بهتری نصیبمون نشد.گر چه مودب بودن اما ما رو حواله دادن به نماینده هاشون دوباره که آخر قیدش رو زدیم و از برند دیگه به راحتی با قیمت خیلی مناسبتر تهیه کردیم(قید گارانتی 130 ماه رو که تنها دلیلمون برای تهیه این برند بود رو زدیم راحت شدیم واقعا)

باز هم میگم کارمندان گرین خیلی مودب و حرفه ای بودن.اما سیاست شرکت خیلی بد و غیر قابل انعطاف هست و برای حفظ کمیت شبکه توزیعش ,مصرف کننده رو کلا نادیده میگیره.

ویرایش شده توسط Ism
  • لایک 5
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ism گفته است :

7 ماه پیش به یک نمایندگی گرین زنگ زدم برای خرید چند عدد کیس نزدیک میدون انقلاب

طرف خیلی بیشعور بود و طلبکار..  شروع کرد به سوالات عجیب و غریب..شما کی هستید؟چرا این تعداد میخواید؟ قیمت چند دارید؟ آخرش هم 60 تومن بیشتر از قیمت دیجی کالا گفت.

زنگ زدم به گرین میگم نمایندتون اینطوریه و گفتگو هم ضبط شده..مسول نماینده های گرین هم فرمودند این آقا مادرشون تازه فوت شده اینطوریه!!!

ما هم با اینکه قبلا تعدادی کیس گرین تهیه کرده بودیم با این حال سفارش از کیسهای وارداتی دادیم و اون تعداد رو هم گذاشتیم برای فروش

مجددآ یادمون رفت چه سیاستی دارند .. 20 روز پیش برای تهیه تعدادی پاور زنگ زدیم چند تا نمایندگی که بدون استثنا با یه عده لات و لوت سر و کله زدیم..باز گفتیم بریم با خود شرکت صحبت کنیم..که چیز بهتری نصیبمون نشد.گر چه مودب بودن اما ما رو حواله دادن به نماینده هاشون دوباره که آخر قیدش رو زدیم و از برند دیگه به راحتی با قیمت خیلی مناسبتر تهیه کردیم(قید گارانتی 130 ماه رو که تنها دلیلمون برای تهیه این برند بود رو زدیم راحت شدیم واقعا)

باز هم میگم کارمندان گرین خیلی مودب و حرفه ای بودن.اما سیاست شرکت خیلی بد و غیر قابل انعطاف هست و برای حفظ کمیت شبکه توزیعش ,مصرف کننده رو کلا نادیده میگیره.

داداش گرین تا وقتی واردات کیس و پاور آزاد بود و بدون مشکل و قاچ.آقی هم وارد میشود مظلوم نمایی و حمایت حمایت میکرد

الان شیر شده و پوست از سر مردم میکنه کیس های Z5 نهایتا 40 دلار بیشتر ارزش ندارن الان 1.5 م هست

بگی هم میگن تقصیر دلال هاست

تو درب کارخونه بگو من میام از در کارخونه ازتون 10 تا میخرم واسه ی اعضای انجمن و خودم

الان دیگه بهونت چیه؟

این مزخرفات دیگه خریداری نداره

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در در 20 فروردین 1399 در 15:26، GREEN Support گفته است :

شما استعداد خیلی خوبی در تولید محتوای طنز دارید. براتون آرزوی موفقیت می کنیم. 

شما هم استعداد خوبی تو چاپیدن دارید. از موفقیتتون مطمعنیم.

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، Cube گفته است :

داداش گرین تا وقتی واردات کیس و پاور آزاد بود و بدون مشکل و قاچ.آقی هم وارد میشود مظلوم نمایی و حمایت حمایت میکرد

الان شیر شده و پوست از سر مردم میکنه کیس های Z5 نهایتا 40 دلار بیشتر ارزش ندارن الان 1.5 م هست

بگی هم میگن تقصیر دلال هاست

تو درب کارخونه بگو من میام از در کارخونه ازتون 10 تا میخرم واسه ی اعضای انجمن و خودم

الان دیگه بهونت چیه؟

این مزخرفات دیگه خریداری نداره

انحصار فساد اور هست

وقتی رقابتی نباشه بهتر از این نمیشه

• لایک 4
لینک به دیدگاه

کیس ها گرین با این قیمت ها اصلا پیشنهاد نمیدم یکم بیشتر رو پولتون بذارید کولر مستر بخرید

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

من میخوام یک چیز بدونم  کیس ها و پاور ها رو خود گرین تولید میکنه از صفر تا صد؟  چون همین Z6 رو با کوگار Z7 مقایسه کردم دقیقا زمین تا اسمان فرق کیفیت بود، این رو همین طوری با یک برند دیگه از خود گرین مقایسه کردم وگرنه در مقابل بقیه برند ها جکی بیش نیست، من خودم زیگماتک اساسین بلک دارم هنوز که هنوز بعد از 8 سال پلاستیک بدنه اش خش پذیری کمی داشته در صورتی که همین Z6 اینقدر وضع پلاستیک بدنه اش بد هست که حتی دست خالی هم روش بکشی خش بر میداره، میگید نه بگید تا فیلم  بگیرم بزارم اینجا ...

در ضمن اون موقه ای که من Z6 رو خریدم 1.300 بخاطر طول دادن بانک ملی برای رمز دوم قیمت کیس از 1.80 تو فاصله چند روز شد 1300

لینک به دیدگاه

در در 20 فروردین 1399 در 17:56، GREEN Support گفته است :

خنک کننده های آبی RGB و پاورهای HP EVO RGB به زودی و با عادی شدن وضعیت مملکت وارد بازار خواهند شد.

سلام

احتمال دار تو فصل بهار وارد بازار بشن؟ چون میخام ببینم صبر کنم برای خرید یا از همین مدل ها موجود تهیه کنم؟

بعد این واتر کولر جدید از سوکت tr4  هم پشتیبانی میکنه؟

ویرایش شده توسط maximal10
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

سلام

احتمال دار تو فصل بهار وارد بازار بشن؟ چون میخام ببینم صبر کنم برای خرید یا از همین مدل ها موجود تهیه کنم؟

بعد این واتر کولر جدید از سوکت tr4  هم پشتیبانی میکنه؟

زمان عرضه محصولات جدید به دلیل محدودیت های موجود در سراسر دنیا مشخص نیست.

بله از سوکت TR4 پشتیبانی می کنند.

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

زمان عرضه محصولات جدید به دلیل محدودیت های موجود در سراسر دنیا مشخص نیست.

بله از سوکت TR4 پشتیبانی می کنند.

سلام

توضیحی ندارین که چرا کیس z5 بین 4 نمایندگی شما 500تومن اختلاف قیمت داره؟؟؟

بحث من افزایش قیمت نیست، عدم نظارت شرکت به قیمت گذاری نمایندگی های خودشه!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir m گفته است :

سلام

توضیحی ندارین که چرا کیس z5 بین 4 نمایندگی شما 500تومن اختلاف قیمت داره؟؟؟

بحث من افزایش قیمت نیست، عدم نظارت شرکت به قیمت گذاری نمایندگی های خودشه!!

سلام. نیازی به توضیح وجود نداره!

قبلا بارها در این مورد توضیح دادیم. لطف کنید پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

قبلا بارها در این مورد توضیح دادیم. لطف کنید پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید.

سلام و وقت بخیر میشه یک بار دیگه هم توضیح بدید چرا این همه اختلاف قیمت در نمایندگی هاتون اگه ما رو قابل میدونید 

با تشکر حسینی 

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

من چیزی پیدا نکردم

توضیحات شما درمورد افزایش قیمت و مشکلات واردات و کمبود کالا و افزایش قیمت ارز و تاثیرش به تولیدات گرین بوده، توضیحی ندادین که چرا یه کالا بین 4 نمایندگی 500 تومن اختلاف داره!! چرا کیس z5 نمایندگی شما لیون 1540 میداد، نمایندگی پاساژ ایران 1300 و یکی دیگه 1450و نمایندگی بازار رضا 1800 و یکی دیگه 1650 با منت!!! اینا مگه نمایندگی گرین نیستن؟؟ چرا انقد اختلاف قیمت دارن؟ مگه چندمدل کیس z5 داریم؟ شما نظارتی نمیکنین؟ فقط نمایندگی میدین و بعدش اونا هرجوری خاستن بفروشن؟ این اسمش نمایندگی نیست! ارزش من مصرف کننده برای شرکت گرین چه حدیه؟

لطفا توضیح بدین چرا یه کالا بین 5تا نمایندگی 500 تومن اختلاق قیمت داره؟؟؟

• ممنونم 2
  • حالم خوب شد 3
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir m گفته است :

من چیزی پیدا نکردم

توضیحات شما درمورد افزایش قیمت و مشکلات واردات و کمبود کالا و افزایش قیمت ارز و تاثیرش به تولیدات گرین بوده، توضیحی ندادین که چرا یه کالا بین 4 نمایندگی 500 تومن اختلاف داره!! چرا کیس z5 نمایندگی شما لیون 1540 میداد، نمایندگی پاساژ ایران 1300 و یکی دیگه 1450و نمایندگی بازار رضا 1800 و یکی دیگه 1650 با منت!!! اینا مگه نمایندگی گرین نیستن؟؟ چرا انقد اختلاف قیمت دارن؟ مگه چندمدل کیس z5 داریم؟ شما نظارتی نمیکنین؟ فقط نمایندگی میدین و بعدش اونا هرجوری خاستن بفروشن؟ این اسمش نمایندگی نیست! ارزش من مصرف کننده برای شرکت گرین چه حدیه؟

چون ما رو این شکلی میبینن 💰💰😂

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 30 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

چون ما رو این شکلی میبینن 💰💰😂

کاشکی ما رو اینطور میدیدن

شرکتهای بزرگ و مطرح مشتریاشون رو اینطور میبینن برای همین همه جوره بهشون احترام میزارن چونکه برای پول ارزش قائل هستن

ولی تو کشور ما این شرکتا ما رو گوش مخملی میبینن و هرجور و با هر بهانه ای میخوان جنس رو با هر قیمتی قالب کنن

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amir m گفته است :

من چیزی پیدا نکردم

با عرض سلام

رسیدگی به نمایندگان در زمانی ازطرف شرکت گرین وجاحت داره که خود شرکت کالا رو موجود داشته باشه

یه مثال برای شما می زنم تا راحت تر موضوع رو درک کنید،

فک کن شما نماینده گرینی،  کیس Z5 خریدی، فروختی به مغازه بغلیت، الان هم موجود نداری ، مشتری اگه بیاد توی مغازت بگه من کیس Z5 می خوام چی کار می کنی؟ می گی ندارم یا می ری از مغازه بغلی که بهش فروختی گرون تر می خری با سود خودت به مشتری می فروشی؟ بهونه هم داره، می گه چون شرکت موجود نداره !!! راست هم می گه.

در 16 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

کاشکی ما رو اینطور میدیدن

شرکتهای بزرگ و مطرح مشتریاشون رو اینطور میبینن برای همین همه جوره بهشون احترام میزارن چونکه برای پول ارزش قائل هستن

ولی تو کشور ما این شرکتا ما رو گوش مخملی میبینن و هرجور و با هر بهانه ای میخوان جنس رو با هر قیمتی قالب کنن

من شرکت دیگه ای رو در زمینه IT سراغ ندارم که به اندازه گرین حداقل این پاسخگویی رو داشته باشه !!!

متاسفانه گرونی و چند قیمتی برای همه محصولات و همه برندها هستش !!! فقط چون ما از طرف گرین پاسخگو هستیم، این اتفاق هر سری برای محصولات گرین می افته داستان 15 صفحه جلو می ره، چون بچه ها کسی رو دارن که یا درددل کنن یا خودشون رو خالی کنن روش !!! ولی ما هم برادرای شما توی این شرکت هستیم، دست من و آقای موسوی و ... باشه می گیم از فردا کیس و پاور رو هم 20000 تومن دلارم 1000 تومن ، بنزینم لیتری 100 تومن ، ولی خوب نیست ، نمی شه !!! حداقل بگذارید ما نبریم از پاسخگویی و حل مشکل 4 نفر دیگه که به کمک فنی احتیاج دارن

توهم توطئه نداشته باشید که شرکت های کامپیوتری یک مشت شیاد هستند که فقط می خوان جیب شما رو خالی کنن !!!

شرکت دیگه ای هست که پاسخگوی شما باشه؟ مثلا برند X ، فقط معرفی کنید به ما تا ازشون تشکر و قدردانی بکنیم ❤️

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

با عرض سلام

رسیدگی به نمایندگان در زمانی ازطرف شرکت گرین وجاحت داره که خود شرکت کالا رو موجود داشته باشه

یه مثال برای شما می زنم تا راحت تر موضوع رو درک کنید،

فک کن شما نماینده گرینی،  کیس Z5 خریدی، فروختی به مغازه بغلیت، الان هم موجود نداری ، مشتری اگه بیاد توی مغازت بگه من کیس Z5 می خوام چی کار می کنی؟ می گی ندارم یا می ری از مغازه بغلی که بهش فروختی گرون تر می خری با سود خودت به مشتری می فروشی؟ بهونه هم داره، می گه چون شرکت موجود نداره !!! راست هم می گه.

من شرکت دیگه ای رو در زمینه IT سراغ ندارم که به اندازه گرین حداقل این پاسخگویی رو داشته باشه !!!

متاسفانه گرونی و چند قیمتی برای همه محصولات و همه برندها هستش !!! فقط چون ما از طرف گرین پاسخگو هستیم، این اتفاق هر سری برای محصولات گرین می افته داستان 15 صفحه جلو می ره، چون بچه ها کسی رو دارن که یا درددل کنن یا خودشون رو خالی کنن روش !!! ولی ما هم برادرای شما توی این شرکت هستیم، دست من و آقای موسوی و ... باشه می گیم از فردا کیس و پاور رو هم 20000 تومن دلارم 1000 تومن ، بنزینم لیتری 100 تومن ، ولی خوب نیست ، نمی شه !!! حداقل بگذارید ما نبریم از پاسخگویی و حل مشکل 4 نفر دیگه که به کمک فنی احتیاج دارن

توهم توطئه نداشته باشید که شرکت های کامپیوتری یک مشت شیاد هستند که فقط می خوان جیب شما رو خالی کنن !!!

شرکت دیگه ای هست که پاسخگوی شما باشه؟ مثلا برند X ، فقط معرفی کنید به ما تا ازشون تشکر و قدردانی بکنیم ❤️

با احترام کامل به تیم پشتیبان گرین(که مقصر وضع فعلی نیست و روی حرفم با مدیریتشونه) این که شرکت دیگه ای نیست مثل گرین نه به دلیل اینه که گرین خیلی خوبه..به این دلیل هست که انحصار به گرین دادن و از این مهمتر با شعار حمایت از تولید داخل توسط همین خریداران و کاربران شرکت بزرگ شد..

حالا با وجود باقی موندن انحصار سر کاربر منت گذاشته بشه که" یه تاپیک بهتون دادیم خودتونو خالی کنید ..از خداتون هم باشه" واقعا عجیبه!!

انحصار رو اگر از اول برمیداشتند و این امتیاز رو به گرین نمیدادن که یکه تاز بی رقیب  باشه به نظرتون رو چه قوتی میتونست امروز بزنه تو کار همه چی؟؟نهایتا یه بنگاه کوچیک باقی میموند که اونم بعید میدونم

همین الان هم اگر انحصار برداشته بشه بهنظرتون گرین چند روز با این سیاست دوام میاره؟نمیگم چند ماه!

قاطعانه میگم بدون انحصار شرکت چنان مشتری مدار میشه که خودش با قیمت خیلی پایینتر از این چیزی که الان هست مستقیم به کاربر جنس رو عرضه میکنه و دیگه خبری از نمایندگی مداری به جای مشتری مداری نخواهد بود

روزهای اولش رو به خوبی یادم هست که با تحریک حس وطن پرستی کاربر جنس میفروخت نه با ارایه جنس با کیفیت..

ویرایش شده توسط Ism
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ism گفته است :

با احترام کامل به تیم پشتیبان گرین(که مقصر وضع فعلی نیست و روی حرفم با مدیریتشونه) این که شرکت دیگه ای نیست مثل گرین نه به دلیل اینه که گرین خیلی خوبه..به این دلیل هست که انحصار به گرین دادن و از این مهمتر با شعار حمایت از تولید داخل توسط همین خریداران و کاربران شرکت بزرگ شد..

حالا با وجود باقی موندن انحصار سر کاربر منت گذاشته بشه که" یه تاپیک بهتون دادیم خودتونو خالی کنید ..از خداتون هم باشه" واقعا عجیبه!!

انحصار رو اگر از اول برمیداشتند و این امتیاز رو به گرین نمیدادن که یکه تاز بی رقیب  باشه به نظرتون رو چه قوتی میتونست امروز بزنه تو کار همه چی؟؟نهایتا یه بنگاه کوچیک باقی میموند که اونم بعید میدونم

روزهای اولش رو به خوبی یادم هست که با تحریک حس وطن پرستی کاربر جنس میفروخت نه با ارایه جنس با کیفیت..

مدرک خاصی دارید در رابطه با انحصار ؟ انحصار چی دقیقا ؟

کلا توی ایران دو ، سه تا برند باکیفیت خارجی میومد، که اون هم با حفظ احترام نسبت به همکارانمون، چون تعدادشون کم بود و برند برای خود وارد کننده نبود، به صورت قاچاق بود، که همین الانشم کم و بیش میاد !!! ولی گرین نمی تونه موادش رو قاچاق بیاره برادر، چون اگه بگیرن دودمان شرکت رو به باد می دن. ولی برند X رو قاچاقشو بگیرن معلوم نیست ننش کیه، باباش کیه !!!

گرین از عدم ورود کیس کامل از همه بیشتر متضرر شده. نه X8 داریم، نه کوگار، نه Z7 و نه ...

کلا اون 2 سه تا برند می خواستن یک سوم فروش کیس HighEnd گرین رو داشته باشن !!!

لینک به دیدگاه

در ضمن از این به بعد ما تنها پاسخگوی مشکلات فنی ، یا نیاز به کمک دوستان عزیز در سطح فروم هستیم و پاسخگوی افزایش و کاهش قیمت ها، گرون و ارزون فروشی افراد نیستیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...