رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

مبارکت باشه حسن جان هم گوشی که دیگه نیومدم در تاپیک خریدت  و پیگر بشم و هم این کیس حقیقتش دوست داشتم فن ها شفاف باشن و به نوعی مدل اپگرید شده فن Rgb شفاف گرین باشن که ظاهرا رفتن سراغ مدل Ring حتما بررسی فنی و مختصری از فن ها هم در بحث نوردهی و هم در بحث هوادهی و نویز رو در دستور کارت قرار بده موفق باشی @Hassan.SK

زنده باشی برادر 

گوشی شیاومی نوت ۸ پرو ۶۴ گرفتم ۳۲۱۹ تومن که بعد خرید از جای دیگه ۵۰ تومن ارزونتر پیدا کردم ،😁

کیس قبلی موردی نداشت چون پنل شیشه ای نداشت و توی اسمبل یکمی اذیت میکرد گفتیم عوض کنیم زیر یه تومن کیس درست حسابی نیست که واقعا خیلی زور میاد واسه قوطی کیس کلی پول بدی در صورتی که توی آپدیت قطعات موندی

اسمبل کیس هم از دیشب ناقص مونده تکمیل کنم حتما بررسی میکنم بنده دست قلم خوبی نسبت به بقیه اصلا ندارم وگرنه یه تاپیک کامل بررسی میزدم البته حوصله و حس حالش هم نیست ولی تا حد امکان جوابگوی سوالات دوستان هستم احتمالا تاپیک جدید میزنم برای اینکه این تاپیکو بیشتر خراب نکنیم 

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

با دیدن تصاویر کیس های دوستان که خریداری کردن تو ذوقمون خورد!

به شخصه با فرض اینکه فن های روی کیس همون فن های داخل تصاویر هست کیس ها رو با ارزش بیشتری ارزیابی کردم با توجه به نسبت کیفیت به قیمت کیس ولی با دیدن تصاویر نظرم تغییر کرد مگر اینکه این فن های نصب شده که در ظاهر زیاد با کیفیت به نظر نمیرسند بتونن خودی نشون بدن!

تصاویر پیش نمایش کیس باید هرچه زودتر با تصاویر اصلی جایگزین بشه چون که خریدار رو به اشتباه میندازه و وقتی با اون تصور خرید کنی و چیزی که برات میفرستن این باشه بدون شک تو ذوقت میخوره و بلکه از خریدت پشیمون هم بشی!

من اگه این کیس رو خرید می کردم و بعدش این فن ها رو روش میدیدم ، مرجوعش می کردم! ( مگر در صورتی که این فن ها بتونن از لحاظ کیفیت و زیبایی راضی کننده باشن!)

به دوستانی که خریداری کردن تبریک میگم و منتظر تصاویر و نظرات متخصصانه این دوستان هستیم.

لینک به دیدگاه

وقتی نگاهی به فن های کیس Sama tank انداختم در سایت neweggمتوجه شباهت مثال زدنی فن های نصب شده روی اون کیس با کیس Z6 گرین شدم ظاهرا منظور شرکت گرین از ARGB همون ۶ رنگ ثابتی هست که در فن های چند نسل پیش استفاده شده بود امیدوارم که فقط شباهت ظاهری باشه و من اشتباه کنم و فن های رینگ این کیس حداقل نوردهی زیبایی شبیه مدل های جدید فن های ترمال تیک رینگ نسل جدید داشته باشن

11-197-005-V81.jpg

11-197-005-V31.jpg

11-197-005-V32.jpg

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

بنده حرفای نماینده گرین رو خوندم و اینکه هر کسی می تونه دلال باشه حتی خود من و اینکه تشخیصش برای شرکت گرین ممکن نیست رو ۱۰۰ درصد قبول دارم اینکه هم باید تولید بیشتر بشه تا عرضه از تقاضا پیشی بکیره کاملا صحیح هست و در مجموع ایشون منطقی صحبت کردن

اما اون چیزی که به نظرم مغفول موند و خواسته خیلی‌ها هست اینی که خودشون فروشگاه اینترنتی بزنن به نظرم عذرشون موجه نیست خیلی راحت میشه فروش رو محدود کرد مثل سایت های خارجی newegg و به هر مشتری ۱ قلم به فرض کیس فروخت هرچند با این شیوه هم معلوم نیست که حتما جنس به دست مصرف کننده برسه ولی بهترین روشی هست که میشه اجرا کرد

اما اگر رقیب گرین در بازار کیس مسترتک رو در نظر بگیریم می بینیم که خودشون فروشگاه دارن هر چند قیمت های اون سایت جای بحث داره و صرفا دیدم اجناسشون رو سایت هایی مثل مقداد ارزونتر از سایت خودشون میدن!!!!

حتی اگه لیمیت هم بزارن براش و هر کی یدونه بتونه بخره یه سری از خدا بی خبر یوزر فیک درست میکنن و تمام موجودی رو میخرن. بعد قطره چکونی تو بازار میفروشنش و وضع همینجور باقی میمونه. این وضع رو تو کالا های با قیمت خوب دیجی کالا بار ها مشاهده کردم قبلا. سر همین دیگه دو ساله از اون آفرای محشر نزاشته. متاستفانه هیچ جور نمیشه جلوی دلالی رو گرفت مگر با برخورد قاطع قانونی و جریمه های سنگین. اینم انقد موارد کلان تر داره که وقتشون به بررسی کیس و اینجور چیزا نمیرسه.

در 9 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

اسمبل اگه فنی باشی و با سلیقه تو 3 تا 4 ساعت تمومه..اما اگه بزن در رو و سمبل کردن باشه 2 ساعت

اسمبل کردن دو ساعت زمان میخاد. کیبل منیجمنت پشتش یه روز کامل و اگه کسی هم بخاد کاستوم واتر لوپ ببنده بنا به ابعاد کار چند روز زمان میبره. ولی مرحله ای که اشک آدم رو در میاره کیبل منیجمنته و یکی مث من که روش وسواس داره اشکش در میاد سرش

در 43 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

وقتی نگاهی به فن های کیس Sama tank انداختم در سایت neweggمتوجه شباهت مثال زدنی فن های نصب شده روی اون کیس با کیس Z6 گرین شدم ظاهرا منظور شرکت گرین از ARGB همون ۶ رنگ ثابتی هست که در فن های چند نسل پیش استفاده شده بود امیدوارم که فقط شباهت ظاهری باشه و من اشتباه کنم و فن های رینگ این کیس حداقل نوردهی زیبایی شبیه مدل های جدید فن های ترمال تیک رینگ نسل جدید داشته باشن

منم اول که عکس ها رو دیدم فکر کردم از فن های گرونقیمت ARGB هستن که هم خودشون ARGB هستن و هم رینگ ARGB دارن مثل مدل های جدید کورسیر و کولرمستر 😆 ولی تو اکثر سایت ها معمولا عکس رندر شده میزارن و نه عکس کالای اصلی رو.به نظرم در مورد خارجی ها بهترین کار دیدن فیلمشون تو یوتیوبه و در مورد ایرانی ها هم باید صبر کنی بقیه دوستان بخرن و عکس بزارن تا ببینی در واقعیت چه شکلیه. اینکه من تو عکس های ارسالی از Z5  دیدم به نسبت قیمتش میرزه (با توجه به قیمت کلی کیس تو ایران) ولی اینجورم نیست که بگی خیلی دارن ارزون میدن و مرام میزارن و اینا. صرفا دارن به قیمت عرضه میکنن. یه نکتم دیدم بهتره بگم. دقت کردید به زمان عرضشون؟ تا دیپ کول و کولر مستر اومدن اینا هم عرضه کردن. یعنی از قبل داشتن تو انبار ولی چون رقیبی نبود با اینکه میدونستن مردم لنگن عرضه نکردن به امید اینکه در آینده گرونتر بتونن عرضه کنن. این زمان بندی محاله اتفاقی باشه.

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام اکثر قطعاتو چیدم فقط گرافیک و پردازنده و کولرش مونده که امروز حلش میکنم نسبت به کیس ایکس تری گیمینگ خیلی راحت و تو زمینه کابل کشی زحمتی ندیدم 

مبارکه حسن جان. فنش برات بچرخه 😉

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فنهای سقف هنوز نبستم منتظر پیچ گوشتی درست حسابیم اسمبل راحتی بود کابلهای پشت کیس نگاه کنید درش براحتی بسته شد البته بازم با بست بستمشون که راحت جمع شدن 

ریموت هم مشکلی نداشت و رنگهای مختلف اجرا میکرد از لحاظ نویز هم خوبه مکش هنوز تست نکردم ولی اونم به نظر خوب میاد

IMG_20200204_131007.jpg

IMG_20200204_131014.jpg

IMG_20200204_113748.jpg

IMG_20200204_113728.jpg

15808178679118919364237529903384.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اینکه فنهای داخل عکس نیست !!!!!!!!!!!!! فنهای رینگ عادی هستن اگر اون مدل فن باشه قیمتش فوق العادس اما خب با این فنها قیمتش بدک نیست مدل فنهای داخل بروشور گرین این هست

https://www.amazon.com/dp/B07XBSKTY6?th=1&psc=1

اگر این مورد می بود که خیلی عالی میشد

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ali.king گفته است :

دوستان خواهشا دوستانی که پاسخگویی جواب سوالاتتون هست رو بیخود متهم نکنین !گرین جر محدود گارانتی کننده و تولید کننده ای هستن که واقعا دارن جواب سوالات دوستان رو میدن ! گرین هم میتونه مث بقیه برند ها اصلا پاسخگو نباشه ! و کار خودشو بکنه ولی برای رفع سوالات دوستان پاسخگویی میکنن پس لطفا بیخود اذیت نکنین 

هرچند بعد این پست بهم اَنگ فن میزنین ولی بیاین منصف باشیم لطفا

آره ، همین طرز فکره که هر بلایی سرمون میاد.

"من اگه چیزی رو نمی تونم انجام بدم ، غلط می کنم بابتش پول بگیرم و هزارتا ادعا کنم".

شرکت گارنتی کننده 600 هزارتومن پول میکشه رو گوشی آخرش می ری گارانتی جواب سر بالا بهت میده

چرا ؟!!

چون همون تو سری خور هستم ، چند نفری میریم واسه گارانتی حالشونو بگیریم حساب کار دستشون میاد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

@Hessam.HK ، داداش چند گرفتی ؟ کدوم شهر و فروشگاه ؟

فکر کنم فن های داخل کیسی که گرفتی با گاتالوگ فرق داره ؟!!!! 😕

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فنهای سقف هنوز نبستم منتظر پیچ گوشتی درست حسابیم اسمبل راحتی بود کابلهای پشت کیس نگاه کنید درش براحتی بسته شد البته بازم با بست بستمشون که راحت جمع شدن 

ریموت هم مشکلی نداشت و رنگهای مختلف اجرا میکرد از لحاظ نویز هم خوبه مکش هنوز تست نکردم ولی اونم به نظر خوب میاد

درود

حسن جان مبارکه ان شاء الله به سلامتی و شادی استفاده کنی.:x

یه فیلم از کارکرد فن ها و افکت هاش بزاری ممنون میشیم چون ظاهرا برای دوستان دیگه ای هم این سواله که نور پردازیشون چجوریه؟

با تشکر.

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

@GREEN Support

فن هایی که روی کیس های جدید هست آیا به صورت جداگانه به فروش خواهند رسید یا خیر؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

درود این شرکت هم مثل برادر ناتنی گرین در امریکا هست و محصولات oem رو از چین می خره و می فروشه داخل توضیحات نوشته هدر ۴ پین و نکته ای که هست فن های ARGB دارای هدر ۳ پین هستن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود این شرکت هم مثل برادر ناتنی گرین در امریکا هست و محصولات oem رو از چین می خره و می فروشه داخل توضیحات نوشته هدر ۴ پین و نکته ای که هست فن های ARGB دارای هدر ۳ پین هستن

فن های ۳ پین قابل کنترل هستن با نرمافزار یا کنترلر. احتمالا ایران این که هر led یک رنگ میشه با دکمه گیس و قابل شخصی سازی نیست رو argb میدونن 😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود

حسن جان مبارکه ان شاء الله به سلامتی و شادی استفاده کنی.:x

یه فیلم از کارکرد فن ها و افکت هاش بزاری ممنون میشیم چون ظاهرا برای دوستان دیگه ای هم این سواله که نور پردازیشون چجوریه؟

با تشکر.

ممنون عزیز

حتما امروز وضعیت بدی پیش اومده بود که اسمبلش کامل نشده و فنهای سقف و درب شیشه ای مونده فردا تکمیل میکنم و یه فیلم میگیرم

لینک به دیدگاه

امروز تو تهران z5 رو کمتر از 950 قیمت ندادن بهم!!!!

آخر نفهمیدم ملاک حرف نماینده گرین هستش یا فروشندگان محترم کف بازار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Cube گفته است :

@Hessam.HK ، داداش چند گرفتی ؟ کدوم شهر و فروشگاه ؟

فکر کنم فن های داخل کیسی که گرفتی با گاتالوگ فرق داره ؟!!!! 1f615.png

نماینده گرین تبریز

895 به قیمت همکاری ، قیمتهای بازار 100 الی 180 گرونتره

اره فنهای کاتالوگ با خود کیس فرق داره

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

فن های ۳ پین قابل کنترل هستن با نرمافزار یا کنترلر. احتمالا ایران این که هر led یک رنگ میشه با دکمه گیس و قابل شخصی سازی نیست رو argb میدونن 1f602.png

درود بالاخره همه که نمی دونن حتما باید فن های ARGB دارای فن ۳ پین باشن برای همون قضیه کنترل اصلا حرف A مخفف کلمه Addressable هست و اینکه صرفا شما یک قابلیت Rainbow روی فن قرار بدی اونو تبدیل به ARGB نمی کنه حقیقتش اینکه گرین اینقدر در کاتالوگش روی این موضوع مانور بده و دست اخر فن رینگ RGB بزاره به نظرم کار عوام فریبانه ای هست و داخل سایت diypc به صراحت اعلام شده RGB و مشخصات درست اعلام شده چون اونجا مردم خبر دارن چی به چیه بر عکس کشور خودمون!

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

امروز تو تهران z5 رو کمتر از 950 قیمت ندادن بهم!!!!

آخر نفهمیدم ملاک حرف نماینده گرین هستش یا فروشندگان محترم کف بازار

جالبه دیروز خود نمایندگی ها توی پاساژ ایران 900 میدادن.

امروز بازار پر کیس های کولرمستر بود اگه کیس های کولرمستر تموم بشه قیمت گرین بالاتر هم میره. 😕

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

جالبه دیروز خود نمایندگی ها توی پاساژ ایران 900 میدادن.

امروز بازار پر کیس های کولرمستر بود اگه کیس های کولرمستر تموم بشه قیمت گرین بالاتر هم میره. 1f615.png

همون طبقه 2 ؟ واحد 222 رو شما میگی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hellbrain666 گفته است :

همون طبقه 2 ؟ واحد 222 رو شما میگی؟

هم اون طبقه دو و هم طبقه همکف جفتشون میگفتن 900.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Cube گفته است :

آره ، همین طرز فکره که هر بلایی سرمون میاد.

"من اگه چیزی رو نمی تونم انجام بدم ، غلط می کنم بابتش پول بگیرم و هزارتا ادعا کنم".

شرکت گارنتی کننده 600 هزارتومن پول میکشه رو گوشی آخرش می ری گارانتی جواب سر بالا بهت میده

چرا ؟!!

چون همون تو سری خور هستم ، چند نفری میریم واسه گارانتی حالشونو بگیریم حساب کار دستشون میاد.

دادا این تاپیک جای این بحثا نیس ! ولی آخه گرین ؟ گوشی ؟؟ربطشون ؟؟

گرین رو باید با هم صنف های خودش بسنجی نه نمایندگان گوشی

لطفا اگه بحث دیگه ای داری.بهم پخ بده آی دی بدم و تو تلگرام باهم جر و بحث کنیم :D 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

امروز شیراز من پرسیدم از سه تا مغاز گفت آخرش 930 تومن میدم

ولی کیس های کولر مستر هوش از سر آدم میبره 😕

باید برم نمایندگی گرین ببینم کمتر میشه گرفت

در 12 ساعت قبل، ali.king گفته است :

دادا این تاپیک جای این بحثا نیس ! ولی آخه گرین ؟ گوشی ؟؟ربطشون ؟؟

گرین رو باید با هم صنف های خودش بسنجی نه نمایندگان گوشی

لطفا اگه بحث دیگه ای داری.بهم پخ بده آی دی بدم و تو تلگرام باهم جر و بحث کنیم :D 

نه میخوام آدرس محلتون رو بدی میام واسه دعوا 🤣😂🤣🤣 😂🤣

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Cube گفته است :

امروز شیراز من پرسیدم از سه تا مغاز گفت آخرش 930 تومن میدم

ولی کیس های کولر مستر هوش از سر آدم میبره 😕

باید برم نمایندگی گرین ببینم کمتر میشه گرفت

نه میخوام آدرس محلتون رو بدی میام واسه دعوا 🤣😂🤣🤣 😂🤣

درود

خودتون رو اذیت نکنید وایسید زنگ آخر در مدرسه:D

----------------------------------------

خیلی جالبه لیون که مثلا یکی ازنمایندگی ها ی دسته اول گرین هست و اصلا خونه یکی هستن با هم ، هنوز کیس های Z5 & Z6 رو موجود نکرده و فقط به همون Z1 Ario بسنده کرده؟!

شاید چون نماینده محترم گرین قیمت اصلی رو اینجا بیان کرده ، فعلا براش نمیصرفه ؟!!

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

7 رنگ ثابت داره به همراه 8 مدل مختلف 

به غیر از usb 3.0 جلو کیس که یکمی فلشو سخت تونستم وارد و خارج کنم (شاید دفعات بعدی بهتر بشه) مشکل دیگه ای ندیدم 

IMG_20200205_135734.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
  • لایک 8
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...