رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

با این قیمت ، ارزش خرید داره.

فقط امیدوارم  این قیمت بمونه و خرید زدیم نگن قیمتها بروز نبوده.

خیلی از سایت ها قیمتهاشونو ساعتی عوض میکنن. 🙄

😀

الان خریدتون با قیمت حساب میکنن ؟ به ساعت نکشید قیمتو بردن بالا !

لینک به دیدگاه

اعتراض کردی حسن جان گرونش کردن😂به قول دوستان قیمت ها ساعتی شده ادم واقعا عصبی میشه با این شرایط

z5s.PNG

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان خریدتون با قیمت حساب میکنن ؟ به ساعت نکشید قیمتو بردن بالا !

عمرا با اون قیمت حساب کنن. هر کسی هم که زرنگ بوده و ثبت کرده مطمئنا میگن اشتباه بوده و قیمتها بروز نبوده. 5 تومن 10 تومن زیاد نکردن ، 110 تومن بردن روش 🙄

با این وضع خراب کیس های داخل بازار که کیس ساده بدون پنجره 600 تومنه بنظرم اون قیمت برای z5  ارزنده بود.

من خرید نکردم ولی اون قیمت خیلی آدمو قلقلک میداد که z5 بگیره.

لینک به دیدگاه

اعتراض کردی حسن جان گرونش کردن[emoji23]به قول دوستان قیمت ها ساعتی شده ادم واقعا عصبی میشه با این شرایط
z5s.thumb.PNG.5f9211363a5e571dfdd9faa4741dbab1.PNG
دقیقا ایشون تقاضای برگشت مابه التفاوت اخذ شده رو داشت[emoji1787] و خب میشه گفت دلیل اصلی افزایش قیمت همین مورد بود.[emoji38]
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

دقیقا ایشون تقاضای برگشت مابه التفاوت اخذ شده رو داشتemoji1787.png و خب میشه گفت دلیل اصلی افزایش قیمت همین مورد بود.emoji38.png

خب پس با این احتساب مقصر مشخص شد. به نظرم حکمشم از الان مشخصه: مفسد فی العرض به جرم اعتراض به قیمت و پیرو اون افزایش قیمت در یک سایت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اعتراض کردی حسن جان گرونش کردن😂به قول دوستان قیمت ها ساعتی شده ادم واقعا عصبی میشه با این شرایط

z5s.PNG

اره ، اینم جواب اعتراض ، البته فرقی نداره اعتراض کنی یا نه گرون که میکردن وقتی یه سایت دیگه فلان قیمت میزاره و خریدار داره اینا چرا گرون نکنن البته هنوز جا داره واسه گرونی بیشتر !

پس نشون میده دلال خودشون هستن و به بقیه برچسب میزنن و میگن نمیتونیم کنترل فلان بهانه هستش

بازارو تشنه نگه میدارن تا با سود خوب بفروشن

حداقل مشخصات کیسو درست کنن

یه مورد هم راجب کیس z6 همون اول به دوستان گفتم تو اون کیس پاور بالای کیس قرار میگیره و فن پاور جوری قرار میگیره که هوای گرم کیسو داخل میکشه و برای پاور بد میشه به نظرم جای پاور اصلا خوب نیست

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اره ، اینم جواب اعتراض ، البته فرقی نداره اعتراض کنی یا نه گرون که میکردن وقتی یه سایت دیگه فلان قیمت میزاره و خریدار داره اینا چرا گرون نکنن البته هنوز جا داره واسه گرونی بیشتر !

پس نشون میده دلال خودشون هستن و به بقیه برچسب میزنن و میگن نمیتونیم کنترل فلان بهانه هستش

بازارو تشنه نگه میدارن تا با سود خوب بفروشن

یه مورد هم راجب کیس z6 همون اول به دوستان گفتم تو اون کیس پاور بالای کیس قرار میگیره و فن پاور جوری قرار میگیره که هوای گرم کیسو داخل میکشه و برای پاور بد میشه به نظرم جای پاور اصلا خوب نیست

قیمتهای فروشنده های ما رقابتیه . البته تو گرون کردن .

این قضیه قابل کنترل هم هست ولی خب نمیخوان.

---

در مورد Z6 فکر کنم پاور برعکس هم میشه بست که هوارو از بیرون بگیره. توی عکس زیر جای ورود هوا داره برای پاور.

z6-44.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

قیمتهای فروشنده های ما رقابتیه . البته تو گرون کردن .

این قضیه قابل کنترل هم هست ولی خب نمیخوان.

---

در مورد Z6 فکر کنم پاور برعکس هم میشه بست که هوارو از بیرون بگیره. توی عکس زیر جای ورود هوا داره برای پاور.

z6-44.jpg

کلا پاور برای سیستم گیمینک بالای کیس ضرره چون باعث گرم شدن پاور میشه و احتمالا سیستم خاموش کنه

توی عکسی که توی کاتالوگ گرین هستش پاور جوری بسته شده که فن پاور دیده بشه و گفتن که برای اینکه فن rgb پاور دیده بشه اینجوری طراحی شده حالا شما پاور بزاری بالای کیس اونم برعکس که پشت پاور دیده بشه اصلا جالب نیست

z6.thumb.JPG.adf915c94c17d00af9a90533be2dbf86.JPG

• لایک 1
لینک به دیدگاه

@GREEN Support

میدونم گفتین در رابطه با قیمت دیگه جوابگو نیستین

ولی مگه نگفتین کیس های جدید که بیاد مشکل برطرف میشه چون دیگه کمبود نخواهد بود

خب الان به یک ساعت نکشیده قیمت ها داره بازی میشه که الان که دیگه مستقیم داره بدون دخالت دلال بفروش میره چرا قیمت ۱ ساعت نشده تغییر میکنه 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

آقاجان بارها گفتم باز هم میگم

دادن القاب به افراد و زدن اتهام بدون اثبات کار جالبی نیست و بار حقوقی هم برای فرد داره و هم منتشر کننده

یک قانون نا نوشته ای هست که میگه اگر فروشنده ای کالایی رو گرون میده نخر ازش

تو پاساژها این همه فروشنده خب برید از اونا خرید کنید چرا گیر میدید به بقیه

الان همه چیز درسته فقط قیمت کیس مشکل داره؟

فضا باید رقابتی باشه حالا یکی دیگه رقابت رو خیلی جدی گرفته اون قیمت میده

نمیشه خورده گرفت به فروشگاه ها وقتی اجناس دارای قیمت مصرف کننده ثبت شده روی کالا داره با قیمتی بالاتر فروش میرسه اون هم توسط خود کارخانه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

@GREEN Support

میدونم گفتین در رابطه با قیمت دیگه جوابگو نیستین

ولی مگه نگفتین کیس های جدید که بیاد مشکل برطرف میشه چون دیگه کمبود نخواهد بود

خب الان به یک ساعت نکشیده قیمت ها داره بازی میشه که الان که دیگه مستقیم داره بدون دخالت دلال بفروش میره چرا قیمت ۱ ساعت نشده تغییر میکنه 

قرار بر این شد که آهسته و پیوسته باشه

الان کیس ها رو شرکت بریزه تو بازار

دلال ها همش رو میخرن اونور سال 2 برابر میفروشن بهتون

نمونش رو داریم دیگه 

کیس Z4

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان چرا قیمت های کیس های کولر مستر یه جوری هست
آدم می بینه کلک و پرش میریزه
:D
همین گرین ها خوبن خداییش راضی باشین

43654645765.thumb.jpg.0486e666e67da64705cf84b907fc4010.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

این لیست قیمت قدیمیه خوشحال باش موردی تو اینا هست که نصف قیمتن الان بدو بخر تا تموم نشده :D

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

اون کیس کولر بسترد بلک دیروز 7500 بود

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

سلام.

دوست عزیز اتفاقا قیمت های کیس های کولر مستر به شدت خوب و ارزنده هستند به خاطر اینکه دارای کیفیت بسیار بسیار بالایی هستند و حرف بسیاری برای گفتند دارند.

البته که این لیست بروز نیست و قیمت کیس ها الآن کمتر شده است.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

اون کیس کولر بسترد بلک دیروز 7500 بود

سلام

الآن شده 6.550.000

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

در مورد کیس ها بدترین نکته فن ها بودن که من اعتراضم رو کردم به ساپورت گرین رینگ 8 ضلعی یک طرفه انگلیسی با افتخار روی کارتن نوشتن octagone به شدت ضایع هست به نظرم فک کنم این مدل فن توی شانگدونگ چین باد کرده بود که گرین دوستان چینی رو از غم و غصه نجات داد و احسنت به این حس انسان دوستی شرکت سیاره سبز

در مورد فن ها قبلا خدمتتون عرض کردم. از نگاه شخصی شما شاید فن باکیفیت فنی هست که نورپردازی زیباتری داشته باشه. در پروسه بهینه سازی این کیس ها چندین کیت مختلف فن تست شده و در نهایت بهترین گزینه که شامل کیفیت یاتاقان، میزان جریان هوا، نویز صوتی، زیبایی و قیمت بوده انتخاب شده.

این نظر شخصی شماست و برای ما قابل احترام.

در 50 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کلا پاور برای سیستم گیمینک بالای کیس ضرره چون باعث گرم شدن پاور میشه و احتمالا سیستم خاموش کنه

توی عکسی که توی کاتالوگ گرین هستش پاور جوری بسته شده که فن پاور دیده بشه و گفتن که برای اینکه فن rgb پاور دیده بشه اینجوری طراحی شده حالا شما پاور بزاری بالای کیس اونم برعکس که پشت پاور دیده بشه اصلا جالب نیست

تمامی رفتارهای حرارتی این کیس در فواصل طولانی مدت و در بدترین شرایط ممکن در تست های آزمایشگاهی گرین در نظر گرفته شده. در کیس Z6 هوای خنک و تاره توسط 3 عدد فن در جلوی کیس به درون کیس دمیده میشه و توسط دو عدد فن که البته فن بالایی در ارتفاع فن پاور قرار داره به خارج هدایت میشه. در واقع در این کیس هوای گرم قبل از رسیدن به محدوده پاور از پشت کیس خارج میشه و از این نظر مشکلی وجود نخواهد داشت.

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

مشخصات کیس Z5 صحیح وارد شده. این کیس قابلیت حداکثر 3 عدد درایو "3.5 را داراست. دو عدد در محفظه مخصوص کنار پاور و یک عدد در پشت سینی مادربرد و در محل نصب 2 عدد درایو "2.5. اطلاعات تکمیلی به زودی در صفحه رسمی محصول درج خواهد شد.

در ضمن نگران تهویه و حرارت هارددیسک های مدرن نباشید. اگر سرچ کنید مشاهده می کنید که در حال حاضر کیس های زیادی وجود دارند که هارددیسک بر روی سینی پشت نصب میشه.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

در مورد فن ها قبلا خدمتتون عرض کردم. از نگاه شخصی شما شاید فن باکیفیت فنی هست که نورپردازی زیباتری داشته باشه. در پروسه بهینه سازی این کیس ها چندین کیت مختلف فن تست شده و در نهایت بهترین گزینه که شامل کیفیت یاتاقان، میزان جریان هوا، نویز صوتی، زیبایی و قیمت بوده انتخاب شده.

این نظر شخصی شماست و برای ما قابل احترام.

درود خیر از نگاه شخصی من میشه زیبایی و کارایی رو باهم داشت بنده فن های این کیس رو از نزدیک تست نکردم پس نظری در مورد عملکرد ندارم ولی از لحاظ زیبایی قطعا نمره ردی از طرف من می گیرن البته بهتر هست شما یک نظر سنجی بگذارید ببینید نظر اکثر دوستان چی هست و یک امار در دو بخش عملکرد و زیبایی بگیرید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان حالا ربطی نداره،ولی سوال دارم

چرا دقیقا تو همین زمان که جنس جدید اومده تو بازار،پردازنده ها اینتل یکی ۱ ملیون زدن بالا 

استکبار جهانی مداخله کرده باز خخخ

لینک به دیدگاه

15 minutes ago, Silvermanhhh said:

دوستان حالا ربطی نداره،ولی سوال دارم

چرا دقیقا تو همین زمان که جنس جدید اومده تو بازار،پردازنده ها اینتل یکی ۱ ملیون زدن بالا 

استکبار جهانی مداخله کرده باز خخخ

همیشه همین بوده ، دلار گرون میشد گرون میشدن ، دلار ارزون میشد گرون میشدن ، دلار ثابت بود گرون میشدن ، کالا جدید میومد باز گرون میشدن 

من i7 8700 رو یادمه دو سه ماه پیش قیمتش با رایزن 2700 کلا 200تومن فرق داشت . الان که فاصلشون از زمین تا اسمون شده

• لایک 1
لینک به دیدگاه

4 minutes ago, yasin1380 said:

من نمیدونم چرا اسم امسال رو سال رونق تولید گذاشته شد برای همچین جماعتی فکر کنم تو ذهنشون منظور از سال رونق وتولید ....سال واردات و مونتاژ نام داره(البته هرساله افکارشون همینه) اقا یه ضرره بخدا غیرت و وجدان داشته باشین.. جرررر دادین ما ملت رو با این قیمت ها (ببخشید همچین لفظی رو بکار بردم )

اصلا بخش طراحی که انگار مرده یه مشت اشغال دست ما ملت میدین من یکیشو دارم هر ماه درگیر فنش هستم (کیس)

وقتی کیس هم مونتاژ باشه معلومه باید قیمت الان خیلی خوب باشه 

مقایسه هم با نمونه خارجی از لحاظ قیمت واقعا بی معنی اگر تولید داخل بان... قطعات رو تو شرایط نابرابر با کولرمستر مقایسه میکنید؟زمانی که قیمتا اینا نبود اگر کسی مقداری اطلاع از وضعیت کیس ها داشت اصلا نگاهشم نمیکرد همون سمت کولر مستر و دیپ کول و...میرفتن 

حیف که این قطعاتم شدن انحسار گرایی مثل خودرو وگرنه تا الان کمپانیتون برشکست شده بود 

من از این حرف فوق خوشحال نمیشدم چون تعدادی کارگر بد بخت مثل ما ملت بیکار میشدن ولی آدم دیگه از این همه بی وجدانی و نامردی همچین شرکت های مونتاژی خونش بجوش میاد

نمیدونم فلز نداریم تو کشور یا شرکت های الکترونیکی که باید برای ورق کیس از خارج از کشور با یه شرکتی قرارداد بسته بشه (اونم چینی چون ما که دستمون جایه دیگه ای بند نیست) تا ما از نعمت همچین کیس هایی بی نصیب نشیم (حتی اگر ورق استیلی که صنعت فولاد میسازه هم پایین باشه لا اقل ماله خودمونه ناراحت نمیشیم قیمتشم خیلی کمتر درمیاد)

ملت رو بلانسبت خر فرز میکنید یا خودتون خر هستید؟

اقا دیگه اینقدر ایران رو خوار و ذلیل نکنید این قطعات دیگه ساختشون اینقدرم سخت و های تک نیستن که نشه تو ایران 100% طراحی وساخت ...میخواین تا مثل صنعت خودرو نیروهایی سپاه براتون طراحی و بسازن تا یاد بگیرین؟

بسازن؟ ایرانیا چیو ساختن درست در اومد ، چن سال پیش نمیدونم یادتونه یا نه پژو405 قدیما زیاد اتیش میگرفت اخرش فهمیدن بخاطر شلنگ بنزینشه که ایران ساخته و بقیه همش مونتاژ بوده ، حالا حساب کن کیس بسازیم که منفجر کنه قطعاتو یا بزنه 220 ولت برق وصل بشه بدنش دست بزنی بترکی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، fatide گفته است :

بسازن؟ ایرانیا چیو ساختن درست در اومد ، چن سال پیش نمیدونم یادتونه یا نه پژو405 قدیما زیاد اتیش میگرفت اخرش فهمیدن بخاطر شلنگ بنزینشه که ایران ساخته و بقیه همش مونتاژ بوده ، حالا حساب کن کیس بسازیم که منفجر کنه قطعاتو یا بزنه 220 ولت برق وصل بشه بدنش دست بزنی بترکی

درد ما از مونتاژه که این میشه بخدا 

هرچی هم دادن دست بخش خصوصی یا نیمه خصوصی کردن گندش درومد نمونش بسیار زیاده اصلا یه قانون صحیح در مورد بخش خصوصی وجود نداره که همچین گندی بالا نیاد 

هرچی دست نیرو نظامی بود سعی شد درست و تنظیم با دقت ساخته بشه ولی همین که واگذار شد بخشه خصوصی یا نیمه خصوصی شد گندش دراومد

شنیدی میگن تا زور بالاسرت نباشه ادم نمیشی برای ما هم همین طوره از بس سوء استفاده میکنن یه افراد .. اصلا نباید چیزی تو این کشور خصوصی بشه فقط همون زور و ارباب باید بالا سر باشه تا تنظیم کار انجام بشه

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

در مورد فن ها قبلا خدمتتون عرض کردم. از نگاه شخصی شما شاید فن باکیفیت فنی هست که نورپردازی زیباتری داشته باشه. در پروسه بهینه سازی این کیس ها چندین کیت مختلف فن تست شده و در نهایت بهترین گزینه که شامل کیفیت یاتاقان، میزان جریان هوا، نویز صوتی، زیبایی و قیمت بوده انتخاب شده

:))))))))))))))))

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان لطفا در مورد مجموعه ها و فروشگاه های دیگه در این فروم صحبت نکنید .

لینک به دیدگاه

تا بحث محصولات جدید گرین هست

محصول جدیدی تو رده موس و کیبورد گیمینگ دارید؟

@GREEN Support

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...