رفتن به مطلب

یک مطلب قابل تامل

amirhadi_s
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 17 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

از این دست کالاها زیاد دیده شده در لیون  منظور ما هم همیناست 
@CRM پاسخگو باشید

عزیز لینک اینجور کالاها رو برای من ارسال کنید بررسی میکنم ، این کالا هم من استعلام گرفتم از نماینده اسپیرو و برای نوشتم جوابش رو برای دوستمون

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 15 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

من معذرت می‌خوام

ولی حرف شما در صورتی قابل قبول بود که کل قلم‌های نوری یک شب که خوابیدم و فردا صبحش بیدار شدم ناموجود نشده باشن

من فکر خرید قلم برا تدریس بودم، یه روز صبح دیدم همه جا ناموجود شد

یکی دو روزه فثط یه مدل ساده با قبمت خیلی بیشتر موجود شده

اگر همه رو اون شب فروختید که حق با شماست، چیزی انبار نشده

عزیز اعلام کردم کالاهای ما دوست عزیز از سمت نماینده ها اعلام میشه ، کالا موجودی لیون کامپیوتر نیست دوست من 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، CRM گفته است :

ی سوال دارم از شما ، ایا شما مطمن هستین کالاهای که روی سایت ناموجوده لیون توی انبارش داره ؟ دوست من توی همین فروم هست میتونی بری تاپیک مربوط رو باز کنی و بخونی روزی که دلار از 4 تومن شد 20 تومن توی همین فروم تاپیک زدیم و از افراد خواستیم راهکار بدن ک چیکار کنیم ، سه یا چهار تا از نظرات رو اجرا کردیم و انجامش دادم یکی از اونها تخفیف دادن روی موجودی لیون کامپیوتر بود و این کار رو کردیم ، خیلی کارا کردیم که توی اون زمان به اندازه خودمون هوای مصرف کننده رو داشتیم ، همین فروم رو بخونی به چیزی که میگم میرسی عزیزم ، الان هم تاجایی ک تونستیم پشت مصرف کننده بودیم ، نمونش رو برات تعریف میکنم ، اول سال اومدن بازار رو پلمپ کردن همه فروشگاهای انلاین در زمینه کامپیوتر اومدن سفارش مشتری ها رو لغو کردن و تحویل ندادن ، اما لیون کامپیوتر توی اینستاگرام و سایت اطلاعیه گذاشت ک سفارش های که قبل از 20 فروردین ثبت شدن رو بدون افزایش قیمت تحویل میدیم و تغییری ایجاد نکردیم، دوست من به نظرم اول تحقیق کن 

دوست عزیز من هفته قبل حضوری از فروشگاه شما رم خریدم

Geil Super Luce RGB 8g cl16

همکارشما از انبار رم تحویل فروشگاه داد و همکار شما رم با فاکتور تحویل من داد، از فروشگاه اومدم بیرون فاکتور نگا کردم بعد رم که دیدم مدل syncبود، بلافاصله متوجه شدم همکارتون صدام میزنه و به سمت من میاد، ایشون گفتن رم اشتباه تحویل داده شده و رم جابجا شد! همون روز تو سایت شما مدل sync ناموجود بود اما در کمال تعجب تو انبار شما موجود!!

این جواب سوال شما! جواب سوال دوم منو ندادین... بگذریم... اواسط اردیبهشت 99 گرافیک گیگا 1660 سوپر قیمت شما 5700بود،پاساژ رضا همین گرافیک 5500،5200،5040...با گارانتی اواژنگ خریدم 5040... فاکتورشم موجوده! همون اردبیشهت شما کیس گرین z5 میدادین 1700...من پاساژ ایران قیمت گرفتم1300

شما مثلا نماینده گرین بودین!!

دوست عزیز از این مثال ها زیاده... شما پشت مصرف کننده بودین؟؟!

ایام عید که بازار تعطیل بود ... و تاپ رایان فروش داشتن!!

دلار هزار تومن میره بالا سایت شما اولی نباشه دومین سایتی هست که افزایش قیمت میده و سردرش بنر میزنه بخاطر ارز احتمال تغییر قیمت وجود دارد! من تحقیقاتم کامل! شما مثل اینکه از فروشگاه خودتون بی خبرین!

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

درود مجدد

برای بنده جالب هست برای خرید موس g903 زمانی که اکثر فروشندگان قیمتشون 3200 و کمتر بود لیون قیمت 3500ت زده بود، اون زمان دلار همین اندازه بود که الان هست.

البته موس قدیمی 99دلاری و نه با سنسور hero که باتری و کلیک بهتری داره و 130-140دلار دست کم هست.

بنده با اسپیرو تماس گرفتم که ببینم با سنسور هیرو وارد کردن و قیمتی که شرکت میده چقدر هست که پاسخی که به من دادن این بود که ما خیلی وقت پیش واردات کردیم و خودمون الان نداریم ولی نمایندگان و فروشگاه هایی که موجود دارن رو میتونیم معرفی کنیم که خرید کنید قیمت هم از خودشون باید بپرسید که بنده سوال کردم هر فروشنده یک قیمتی میده داستان چی هست و قیمت رو مگر شما تعیین نمیکنید که گفتند خیر ماه ها پیش از ما خرید کردن و قیمت رو خودشون الان مشخص میکنند.

حالا چه کسی قسم حضرت عباس کاسب رو باور میکنه ؟ 🙂

عزیز جان ما خودمون کاسبیم ولی اینکارهایی که شما دارید میکنید رو انجام ندادیم هرگز. برای دو تومن پول بیشتر فحش ملت رو به جون نمیخریم و شرف و انسانیت و انصافمونو به حراج نمیذاریم.

البته در نهایت بنده انتخاب کردم از شرکت وارد کننده کالا خرید کنم و خیالم راحت باشه هم کالای بهتری دریافت میکنم و هم پولی که میدم واقعا بابت دلار گران بوده و نه طمع فروشنده!!!

مانیتور هم میخواستم خرید کنم به طور کلی پشیمون شدم از داخل خرید کنم و امروز با قیمت بهتر و کالای بی رقیب به واردکننده سفارش زدم.

توجهتون رو به تفاوت قیمت ها جلب میکنم.

مانیتوری که 19تومن امروز سفارش زدم اگر در لیون بود دستکم 35تومن قیمت میخورد.

مانیتورهای زباله الان 20-30تومن قیمت خوردن در داخل.

در نهایت ادعا کردن و بهانه آوردن که ساده هست ولی ثابت کردن سخته!

پیشنهاد بنده به همه هم این هست اگر کالایی غیر منطقیه قیمتش حتما سفارش از آمازون بزنید 100% مطمئن باشید کمتر در میاد و ضرر نمیکنید.

خدانگهدار

G903 Hero.png

Samsung QLED.png

g903 - lion.png

monitors - lion.png

ویرایش شده توسط AloneStar
  • لایک 3
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

دوست عزیز هزینرو من پرداخت کردم. از طریق اعتبار حساب.
کالا هم الان به دست من رسیده.
اما اون 250 تومن هنوز توی اعتبار حساب من هستش!

@CRM محترم لطف کردند مبلغ مازاد رو برای بنده برگشت زدند

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، amir m گفته است :

دوست عزیز من هفته قبل حضوری از فروشگاه شما رم خریدم

Geil Super Luce RGB 8g cl16

همکارشما از انبار رم تحویل فروشگاه داد و همکار شما رم با فاکتور تحویل من داد، از فروشگاه اومدم بیرون فاکتور نگا کردم بعد رم که دیدم مدل syncبود، بلافاصله متوجه شدم همکارتون صدام میزنه و به سمت من میاد، ایشون گفتن رم اشتباه تحویل داده شده و رم جابجا شد! همون روز تو سایت شما مدل sync ناموجود بود اما در کمال تعجب تو انبار شما موجود!!

این جواب سوال شما! جواب سوال دوم منو ندادین... بگذریم... اواسط اردیبهشت 99 گرافیک گیگا 1660 سوپر قیمت شما 5700بود،پاساژ رضا همین گرافیک 5500،5200،5040...با گارانتی اواژنگ خریدم 5040... فاکتورشم موجوده! همون اردبیشهت شما کیس گرین z5 میدادین 1700...من پاساژ ایران قیمت گرفتم1300

شما مثلا نماینده گرین بودین!!

دوست عزیز از این مثال ها زیاده... شما پشت مصرف کننده بودین؟؟!

ایام عید که بازار تعطیل بود ... و تاپ رایان فروش داشتن!!

دلار هزار تومن میره بالا سایت شما اولی نباشه دومین سایتی هست که افزایش قیمت میده و سردرش بنر میزنه بخاطر ارز احتمال تغییر قیمت وجود دارد! من تحقیقاتم کامل! شما مثل اینکه از فروشگاه خودتون بی خبرین!

دوست من در مورد مسئله اول به شما بگم شاید اون کالای که به شما اشتباه دادن برای مشتری دیگه ای بوده باشه عزیز ، دلیل این نیست که اون کالا به تعداد در لیون موجود باشه ؛ دوست من ماهم مثل شما درگیر این گرونی ها هستیم ماهم فقط توی لیون فروشنده هستیم و بقیه جاها خریداریم ، به نظرت من قیمت بهتر بذارم فروش من بالاتر نمیره ؟ بیشتر سود نمیکنم؟ 

در مورد قیمت های که گفتین من اعلام کردم ما قیمت ها رو طبق اعلام نماینده ها میذاریم و چیزی غیراز این نیست ،

اگر پشت مصرف کننده نبودیم خیلی کاراها رو نمیکردیم ، همین فروم رو چندتا فروشگاه دیگه دارن؟ چند نفر میان به شما در مورد این مسائل جواب بدن توضیح بدن و از برنامه هاشون به شما بگن؟ 

توی ایام عید بازار تعطیل بود قرنطینه بود ماهم بودیم و کالادادیم ولی خیلی ها نبودن ، من نگفتم فقط ما بودیم عزیز !!

لیون کامپیوتر در حال حاضر داره اقداماتی انجام میده که به زودی میتونیم تا حدی منافع مصرف کننده رو تامین کنیم و به قدرت خرید مردم کمک کنیم 

در 30 دقیقه قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

@CRM محترم لطف کردند مبلغ مازاد رو برای بنده برگشت زدند

خواهش میکنم جناب بابائی انجام وظیفس دوست من ، رضایت شما برای ما مهم ترین مسئله هست در لیون کامپیوتر 

لینک به دیدگاه

دوستان با بار جدید کولرمستر که رسید قیمت کیس های کولرمستر درست شد و حداقل به 40% زیر قیمت مالتینا رسید :

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case.html?cat=141

و اما من واقعا برای این جماعت فروشنده تاسف می خورم که در گرون فروختن به به یوزر باهم دیگه رقابت میکنند و به وقتش باهم هماهنگ میشن که جنس رو بیش از اون چیزی که در نرخ ارز و حمل نقل خارجی گرون شده، گرون تر کنند و متاسفانه نظارتی هم وجود نداره و جالب تر اینکه یک سری از مردم حاضر میشن قیمت یک جنس رو به دو برابر بخرند. 

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، AloneStar گفته است :

درود مجدد

برای بنده جالب هست برای خرید موس g903 زمانی که اکثر فروشندگان قیمتشون 3200 و کمتر بود لیون قیمت 3500ت زده بود، اون زمان دلار همین اندازه بود که الان هست.

البته موس قدیمی 99دلاری و نه با سنسور hero که باتری و کلیک بهتری داره و 130-140دلار دست کم هست.

بنده با اسپیرو تماس گرفتم که ببینم با سنسور هیرو وارد کردن و قیمتی که شرکت میده چقدر هست که پاسخی که به من دادن این بود که ما خیلی وقت پیش واردات کردیم و خودمون الان نداریم ولی نمایندگان و فروشگاه هایی که موجود دارن رو میتونیم معرفی کنیم که خرید کنید قیمت هم از خودشون باید بپرسید که بنده سوال کردم هر فروشنده یک قیمتی میده داستان چی هست و قیمت رو مگر شما تعیین نمیکنید که گفتند خیر ماه ها پیش از ما خرید کردن و قیمت رو خودشون الان مشخص میکنند.

حالا چه کسی قسم حضرت عباس کاسب رو باور میکنه ؟ 🙂

عزیز جان ما خودمون کاسبیم ولی اینکارهایی که شما دارید میکنید رو انجام ندادیم هرگز. برای دو تومن پول بیشتر فحش ملت رو به جون نمیخریم و شرف و انسانیت و انصافمونو به حراج نمیذاریم.

البته در نهایت بنده انتخاب کردم از شرکت وارد کننده کالا خرید کنم و خیالم راحت باشه هم کالای بهتری دریافت میکنم و هم پولی که میدم واقعا بابت دلار گران بوده و نه طمع فروشنده!!!

مانیتور هم میخواستم خرید کنم به طور کلی پشیمون شدم از داخل خرید کنم و امروز با قیمت بهتر و کالای بی رقیب به واردکننده سفارش زدم.

توجهتون رو به تفاوت قیمت ها جلب میکنم.

مانیتوری که 19تومن امروز سفارش زدم اگر در لیون بود دستکم 35تومن قیمت میخورد.

مانیتورهای زباله الان 20-30تومن قیمت خوردن در داخل.

در نهایت ادعا کردن و بهانه آوردن که ساده هست ولی ثابت کردن سخته!

پیشنهاد بنده به همه هم این هست اگر کالایی غیر منطقیه قیمتش حتما سفارش از آمازون بزنید 100% مطمئن باشید کمتر در میاد و ضرر نمیکنید.

خدانگهدار

G903 Hero.png

Samsung QLED.png

g903 - lion.png

monitors - lion.png

دوست من حق با شماست ماهم دوست داریم کالا قیمتش پایین باشه ، اما عزیز ، رفیق ، قیمت ها دوست من از سمت تامین کننده اعلام میشه ، ی سری کالاها توی گمرک گیر کردن و کالا داخل کم هست ، 

ماهم مثل شما هستیم و داریم برای حق مصرف کننده تلاش خودمون رو میکنیم ، دوست من همیشه انتخاب های بهتری هم هست ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، CRM گفته است :

دوست من در مورد مسئله اول به شما بگم شاید اون کالای که به شما اشتباه دادن برای مشتری دیگه ای بوده باشه عزیز ، دلیل این نیست که اون کالا به تعداد در لیون موجود باشه ؛ دوست من ماهم مثل شما درگیر این گرونی ها هستیم ماهم فقط توی لیون فروشنده هستیم و بقیه جاها خریداریم ، به نظرت من قیمت بهتر بذارم فروش من بالاتر نمیره ؟ بیشتر سود نمیکنم؟ 

در مورد قیمت های که گفتین من اعلام کردم ما قیمت ها رو طبق اعلام نماینده ها میذاریم و چیزی غیراز این نیست ،

اگر پشت مصرف کننده نبودیم خیلی کاراها رو نمیکردیم ، همین فروم رو چندتا فروشگاه دیگه دارن؟ چند نفر میان به شما در مورد این مسائل جواب بدن توضیح بدن و از برنامه هاشون به شما بگن؟ 

توی ایام عید بازار تعطیل بود قرنطینه بود ماهم بودیم و کالادادیم ولی خیلی ها نبودن ، من نگفتم فقط ما بودیم عزیز !!

لیون کامپیوتر در حال حاضر داره اقداماتی انجام میده که به زودی میتونیم تا حدی منافع مصرف کننده رو تامین کنیم و به قدرت خرید مردم کمک کنیم 

خواهش میکنم جناب بابائی انجام وظیفس دوست من ، رضایت شما برای ما مهم ترین مسئله هست در لیون کامپیوتر 

سلام و عرض ادب

اگر فروشگاه لیون وجود داره، مدیون وجود فرومش از همون اوایل هست، بچه های گلی که دهن به دهن لیون رو معرفی کردند به هم، مشکلات هم رو حل کردند و...

اما لیون خیلی ساده داره اعتماد مشتریان و هوادران قدیمشو از دست میده و این ناراحت کننده اس

منم اگر هنوز از فروم لیون استفاده می کنم بخاطر دوستان عزیزی هست که همینجا باهاشون افتخار آشنایی رو پیدا کردم

مدتهاست از لیون خرید نمی کنم بخاطر همین اختلاف قیمت های عجیبش با فروشگاه های دیگه

اگر مشکل از تامین کننده اس پس لطفا تامین کنندگان رو تغییر بدید و از تامین کننده اون سایتی که کالارو بسیار ارزونتر از شما می فروشه تهیه کنید

در جایگاهی نیستم که نصحیت کنم، ولی از اونجایی که خودمم دستی بر آتش یک فروشگاه دارم عرض می کنم "اعتماد" مهمترین دارایی یک فروشنده اس.

• لایک 5
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

سلام و عرض ادب

اگر فروشگاه لیون وجود داره، مدیون وجود فرومش از همون اوایل هست، بچه های گلی که دهن به دهن لیون رو معرفی کردند به هم، مشکلات هم رو حل کردند و...

اما لیون خیلی ساده داره اعتماد مشتریان و هوادران قدیمشو از دست میده و این ناراحت کننده اس

منم اگر هنوز از فروم لیون استفاده می کنم بخاطر دوستان عزیزی هست که همینجا باهاشون افتخار آشنایی رو پیدا کردم

مدتهاست از لیون خرید نمی کنم بخاطر همین اختلاف قیمت های عجیبش با فروشگاه های دیگه

اگر مشکل از تامین کننده اس پس لطفا تامین کنندگان رو تغییر بدید و از تامین کننده اون سایتی که کالارو بسیار ارزونتر از شما می فروشه تهیه کنید

در جایگاهی نیستم که نصحیت کنم، ولی از اونجایی که خودمم دستی بر آتش یک فروشگاه دارم عرض می کنم "اعتماد" مهمترین دارایی یک فروشنده اس.

درود

کاملا حرف ایشون درسته

مهران مدیری یه جمله ی درخشان داره که میگه :

توضیح دادن نشانه ی ضعفه

نمونه ی اینجور تایپیک هارو زیاد دیدم که اکثرشم در مورد فروشگاه لیون هست

قصد توهین ندارم ولی چرا باید حتما یکی اینجا تایپیک بزنه و دردشو اینجا بگه و بعد دوستانه لیون تشریف بیارن و پیگیر بشن و با چندتا پرداختی تا حدی آتیشو بخوابونن؟؟!

این همون مصداقه توضیح دادنه که نشانه ی ضعفه

این کشور دیگه قهرمان نداره

اگر داشت یه حرکتی بوجود میومد و این بن بست از بین میرفت...

شمع به کبریت گفت:

بخاطر تو میسوزم

کبریت بهش گفت: تو بخاطره اون نخی که از داخلت رد شده میسوزی....

امیدوارم ناامید از دنیا نریم..

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، CRM گفته است :

شاید یه زمانی قیمت های شما خوب بود اما الان نه! دیگه چقد میخاین قیمت بالاتر بذارین؟!

من درمورد کیس z5 و اختلاف قیمتش تو یه تاپیکی بحث کردم جالب بود اونجا هم تهش همین تفکر غالب بود(چنتا فروشگاه فروم دارن و توضیح میدن) فروشگاه های دیگه نمیگن ما بفکر مصرف کننده ایم و قیمتمون فلانه... ادعایی ندارن جای هیچ بحثی هم نیست...هستن سایتایی که قیمتاشون از شما پایینتره اما چیزی هم نمیگن! در مورد قیمت به همون یک مورد بسنده میکنم، کیس z5 شما قیمت دادین 1700،پاساژ ایران نماینده دیگه قیمت داد 1300...جفتتون نمایندگی بودین... گرین به شما 1700 قیمت فروش داده بود به پاساژ ایران 1300؟؟؟!!

شما هنوزم جواب سوال دوم منو ندادی دوست عزیز

اگه قیمت از سمت نمایندگی/تامین کننده قطعه تعیین میشه، چرا بین شما و یه فروشگاه دیگه با نمایندگی/تامین کننده یکسان اختلاف قیمت وجود داره؟!

با تشکر

لینک به دیدگاه

کم فروختن اما گرون فروختن سود بیشتری داره.
شما یک گرافیک 1000 دلاری رو 2200 دلار بفروشین سود بیشتری میکنین تا اینکه 5 عدد گرافیک 1000 دلاری رو 1200 دلار بفروشین.
مخاطبم به طور خاص لیون نیست. کلی میگم.

نرخ دلار و بسته بودن مرز و موندن کالا توی گمرک و کرونا و غیره رو هرجوری با هم جمع بزنین بازم جواب مناسبی برای فروش کالای 1000 دلاری به قیمت 2200 دلار نیست. به طور مثال 2080 Super.

حالا گیر کار هرکجا که هست لیون جان, جوری رفتار نکنین که انگار کی بود کی بود من نبودم. بالاخره شما هم 2 بار بزنین توی دهن اون قیمت دهنده که یه ملتی رو بیچاره نکنن بخاطر اینکه 4 روز دنیا رو توی کاخ بشینن.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، CRM گفته است :

دوست من حق با شماست ماهم دوست داریم کالا قیمتش پایین باشه ، اما عزیز ، رفیق ، قیمت ها دوست من از سمت تامین کننده اعلام میشه ، ی سری کالاها توی گمرک گیر کردن و کالا داخل کم هست ، 

ماهم مثل شما هستیم و داریم برای حق مصرف کننده تلاش خودمون رو میکنیم ، دوست من همیشه انتخاب های بهتری هم هست ! 

دوست عزیز این حرف شما مثل این میمونه که رو به جمع کردید و میگید همتون اشتباه میکنید و نمیفهمید و من فقط میفهمم و اطلاع دارم و درست میگم و از یه طرف دیگه هم دو پهلو صحبت میکنید که شما هم درست میگید ولی قیمت هم پائین نمیاریم همینه که هست!

ظاهرا اجناس رو برای شما اختصاصی و از گذرگاه های خاص میارن که قیمتش بالاتر میشه نسبت به بقیه؟

تا بوده این بوده که اجناسی که عمده وارد میشه قیمتش 100% منطقی تر از واردات موردی و تک باید باشه. ولی گویا در سرزمین عجایب وارونه شده این موضوع!

شما خودتونو با ما مقایسه نفرمائید لطفا، شما (منظور لیون) الان جز مرفهین بی درد و کلان سرمایه دار هستید و از درد و مشکلات عموم مردم خبر هم دارید و این کارها رو میکنید.

ولی این رو هم بدونید این دوران سخت و این رفتارها توی ذهن همه میمونه کسی فراموش نمیکنه.

شما هر وقت حرفتونو ثابت کردید همه قانع میشن نیازی نیست سعی کنید بنده رو قانع کنید.

ویرایش شده توسط AloneStar
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، CRM گفته است :

عزیز اعلام کردم کالاهای ما دوست عزیز از سمت نماینده ها اعلام میشه ، کالا موجودی لیون کامپیوتر نیست دوست من 

چرا نماینده گیرین گفت قیمتای که فروش میره بیشتراز چیزی هست که ما ابلاغ میکنیم؟ و مشکل از فروشندست؟

کی این وسط دروغ میگه؟

میخواید لینک مرتبط به صحبت های نماینده رو این جا بزارم؟

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

دوستان من تاپیک رو قفل میکنم به دلیل اینکه تاپیک داره از موضوع اصلی خودش خارج میشه و جواب ها رو توی سوالات دوستان دادم، اگر مسئله حل نشده ای هست دوستان میتونند به من پیام خصوصی ارسال کنند.

• حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...