رفتن به مطلب

یک مطلب قابل تامل

amirhadi_s
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

جالبه می گن وارد نمیشه بعد شاهد ورود جدید ترین سخت افزار ها به ایران مثله سری 10 اینتل هستیم وووو

به نظر شما وقتی واردات کم هست ، مثلا از همون نسل 10 ک میگین کم وارد بشه و حجم عرضه در مقابل حجم تقاضا یکی نباشه ، مارکت میتونه پاسخگو باشه ؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 دقیقه قبل، CRM گفته است :

به نظر شما وقتی واردات کم هست ، مثلا از همون نسل 10 ک میگین کم وارد بشه و حجم عرضه در مقابل حجم تقاضا یکی نباشه ، مارکت میتونه پاسخگو باشه ؟

سیاست خودتون رو بهتون یاداوری کنم

همیشه حرف شما و همکارانتون و صد البته سعید حسینی این بود که یا جنسی رو که قیمت نا معقول در بازار داره رو موجود نمی کنیم یا با بهترین قیمت موجود می کنیم در حالی که داریم میبینیم بر خلاف این دو سیاست خودتون که سال ها بهش پایبند بودین عمل می کنید  
کاری نکنید که مشتری های خودتون علیه خودتون بشن......  نمونه اش گرین ؟ !

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

شما بطری پلاستیکی هم بخری میتونی 100000بار توش اب بخوری حالا باید 1ملیون پولشو بدی؟

با اینکه مثالتون خیلی مسخره و بدور از عقله، ولی فرض کن همون بطری رو 5 سال دیگه، دست دومش رو 5 برابر قیمت رو هوا میبرن و تا حدودی ارزش پولت حفض میشه.

با اون پولی که من 4 ماه پیش Cosmos خریدم، الان باید برید Z6 گرین بخرید. و دو ماه دیگه شاید دیگه همونم نشه خرید. اینم همش تقصیر دولت نیست. بیشترش تقصیر ذات خراب خودمونه. دولت شاید بتونه جلوی 1000 تا دزد و دلال رو بگیره، ولی کدوم دولتی میتونه جلوی چند میلیون دزد و دلال رو بگیره؟ اصلاحات از طرز تفکرمون شروع میشه، نه از محیط پیرامونمون.

در 53 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

اون زمان که دوستمون رفتن خریدن و همین اطراف تاپیک زدن؛ یه عده اومدن به جای تبریک یا یه لایک خشک و خالی، شاکی بودن که که چرا 7 میلیون پول یه تیکه حلبی دادی؟ دوستمون این روزارو میدید.

ممنون بابت فهمتون. اگه اون روزا یه درصد هم احتمال میدادم که اوضاع بهتر بشه، الکی تو بارون نمیرفتم دو روز پشت سر هم روزی 4 ساعت تو پاساژ بشینم تا بار برسه و به محض تخلیه بخرمش (که مبادا خبر رسیدنش بپیچه و تقاضا زیاد باشه و بخان گرونش کنن و پولم نرسه)

• لایک 3
لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد دارم:

قدیما رسم بود که کسی که می خواست قطعه بخره ۴ تا مغازه میشناخت داخل پاساژ رضا یا ایران بهشون سر میزد هرکدوم که در مجموع قیمتش بهتر بود رو انتخاب می کرد خیلی مواقع هم طرف ازت می پرسید کمترین قیمتی که داری چی هست.

حالا شما که ماشالا اینهمه پرسنل و تشکیلات دارین ازین سیستم های چت آنلاین با مشاور خرید توی سایت بگذارید که مثلا آقای لیون کامپیوتر الان دیجی کالا (که امکان تغییر قیمت نداره جنساش) داره فلان مقدار از شما ارزون تر میده قضیه چیه ؟ شما هم می تونید همین قیمت یا ارزون تر بدی بسم الله ما از شما خرید می کنیم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SaeedReDLiNe گفته است :

سیاست خودتون رو بهتون یاداوری کنم

همیشه حرف شما و همکارانتون و صد البته سعید حسینی این بود که یا جنسی رو که قیمت نا معقول در بازار داره رو موجود نمی کنیم یا با بهترین قیمت موجود می کنیم در حالی که داریم میبینیم بر خلاف این دو سیاست خودتون که سال ها بهش پایبند بودین عمل می کنید  
کاری نکنید که مشتری های خودتون علیه خودتون بشن......  نمونه اش گرین ؟ !

دوست من مطلبی که بعه شما گفتم رو متوجه نشدین ، عزیز وقتی جایی افزایش قیمت هست همه سایت ها درگیر هستن ، اگر لیون کامپیوتر کالای رو توی انبارش دپو کنه و بعد با قیمت 5 برابر بفروشه اون موقع حق با شماست ، اما الان بازار جوری نیست که توش کسی کالا موجود کنه ، همه کالاها داره از سمت شرکت های اصلی تامین کننده تهیه میشه و قیمت گذاری میشه ، جاهایی که زورمون رسیده مقابل این جریان با سیاست های که خودتون عنوان کردین ایستادیم و قیمت رو اوردیم پایین با ناموجود کردن کالا یا خوش قیمت فروختن کالا ، اما الان دوست من لیون کامپیوتر ناموجود کنه ایا کالا تو سایت دیگ ای نیست ک کاربر بره تهیه کنه ؟ بازهم در این مسئله ما با کمترین سود کالا رو دادیم به مشتری و بیشتر موارد از سود خودمون گذشتیم و فقط کالا رو تامین کردیم.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، CRM گفته است :

این مسئله رو دارم پیگیری میکنم دوست من .

لطفا ایمیلی که باهاش ثبت سفارش کردین رو ارسال کنید 

عزیز من سفارشمو تحویل گرفتم تموم شده فقط میخوام برای افراد بعدی روشنگری باشه و شفاف

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

یک پیشنهاد دارم:

قدیما رسم بود که کسی که می خواست قطعه بخره ۴ تا مغازه میشناخت داخل پاساژ رضا یا ایران بهشون سر میزد هرکدوم که در مجموع قیمتش بهتر بود رو انتخاب می کرد خیلی مواقع هم طرف ازت می پرسید کمترین قیمتی که داری چی هست.

حالا شما که ماشالا اینهمه پرسنل و تشکیلات دارین ازین سیستم های چت آنلاین با مشاور خرید توی سایت بگذارید که مثلا آقای لیون کامپیوتر الان دیجی کالا (که امکان تغییر قیمت نداره جنساش) داره فلان مقدار از شما ارزون تر میده قضیه چیه ؟ شما هم می تونید همین قیمت یا ارزون تر بدی بسم الله ما از شما خرید می کنیم.

قبلا هم چینین قضیه ای بود یه  لیون زنگ میزدی اصلاح میکردن قیمتو و می گفتن اگر قیمت کمتری بود بگید تا کمترش کنیم  ولی دیگه ادم که  بوی پول به مشامش میرسه حریص تر میشه

ویرایش شده توسط SaeedReDLiNe
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه 
عزیز بابت افزایش قیمت متاسفیم تیم لیون کامپیوتر قلبا بابت این موضوع ناراحتیم و دوست داریم مثل سابق بتونیم به شما عزیزان خدمات بدیم، دوستانی که در برهه اول کرونا با ما بودن در جریان هستن که در اون دوران هم حاضر شدیم خودمون ضرر کنیم اما سفارش های که ثبت شده بود رو با انرژی تقدیم دوستان کردیم حتی در بسیاری از موارد به مشتریانمون به دلیل پایین اومدن قیمت پول عودت دادیم، الان هم افزایش قیمت کالاها به دلیل کم بودن و یا گاها نبودن کالا در بازار کامپیوتر هست با این شرایط ما داریم تمام تلاش خودمون رو میکنیم که با قیمت اعلام شده کالاها رو به دست شما عزیزان برسونیم، در رابطه با این مسئله شما با شماره 02188914049 داخلی 122 اقای نیکبخت تماس بگیرین و مسئله رو با ایشون در میون بذارین برای شما پیگیری میکنند، رضایت شما برای ما از هرچیزی مهم تر هست

دوست عزیز هزینرو من پرداخت کردم. از طریق اعتبار حساب.
کالا هم الان به دست من رسیده.
اما اون 250 تومن هنوز توی اعتبار حساب من هستش!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

دوست عزیز هزینرو من پرداخت کردم. از طریق اعتبار حساب.
کالا هم الان به دست من رسیده.
اما اون 250 تومن هنوز توی اعتبار حساب من هستش!

لطفا شماره تماس خودتون رو و یا ایمیل حساب کاربریتون رو برای من خصوصی ارسال کنید 

لینک به دیدگاه

تازه من اومدم کاربری جدیدم ساختم نوشته مطالب شما باید به تایید مدیران برسد !
مگه من اومدم اینجا که فحاشی کنم مثلا یا کاری کنم که اینم دموکراسیه !
اینم یه سیاست غلط تو انجمن لیون ! نمیدونم مال نیو یوزر هاس یا دایمیه ؟
البته من کاربریم مال 5 سال پیشه یادم رفته بود دوباری یکی ساختم !
خدمتتون عارض شم درباره قیمتها که کلا سایتهایی مثل لیون و دیجی کالا و ... به این آشفته بازار دامن میزنن !
رفتم بازار کامپیوتر حرفهای همکارای خودم لحظه ای عوض میشه ! پشت تلفن گفتم چند میدی اینو میگه 810 تومن !
میرم اونجا میگه 870 تومن ! دیگه از سایتا انتظاری بیشتر نمیره حضوریش اونطوریه ! وای به حال مجازی !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

الان دیجیکالا که انقدر گرون فروشه ارزونتر از لیون میده قطعه 😂 البته فقط اون نه همه سایتا ، دیگه اعتبارشو داره از دست میده با این قیمتا مسخرش.

دقیقا مهندس

لینک به دیدگاه

اگر کسی از تو دیجی کالا قطعات کامپیوتر الان داشت اصلا از لیون خرید نمیکردم در ضمن یبار سوال پرسیدم که جرا قیمت tuf رو قیمتش رو نمیارید پایین نظرم رو تایید نکردند اینم از آزادی در نظر و سوال حالا تو دیجی کالا اگر کسی یجوری از یه محصول انتقاد کنه که اون فروشنده اصلا جنسش فروش نره هم کاریش ندارن

ایران کشور گنددیده ای شده چون همه واسه زنده موندن و سود بیشتر همیدیگه رو تکه پاره میکنن لیون کامپیوتر شرکت مزخرف گرین که از کورسایر هم گرونتره و مقداد ایتی اینا هم از این قاعده مستثنی نیست اینکه لیون میگه ما نقشی در قیمت ها نداریم مزخرفه پس حتما کار پدر من بوده 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، CRM گفته است :

مانیتور هم تو لیست واردات کالاهای ممنوعه ؟ والا الان تنها نتخابی که واسه ما مونده واسه خرید مانیتور 144هرتز یا باید دسته دو بخریم یا سفارش از امازون بدیم . یعنی وارد کننده نمیدونه بازار چیا نداره این وسط واردش کنه؟ یا واردش میکنن و تو انباراشون گزاشتن تا قیمت بره بالا . الان مانیتورایه 144 هرتزی که تو سایتا هست با قیمتایه 14-15 تومن همونارو تکی سفارش بدیم از امازون با حساب مالیات حمل و نقل و گمرک و همه چی باز 20 تا 30 درصد ارزونتر از سایتا در میاد . خوب شمایی که دسترسی به وارد کننده ها داری میتونی یه اطلاعی چیزی بدی به ما که حداقل بدونیم چرا اجناسی مثل مانیتور رفرش ریت بالا چرا اصلا تو بازار پیدا نمیشن؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، CRM گفته است :

خرید خوب حال خوب رو میتونم با انچنان رونق اقتصادی ایجاد بکنم که به این ۴۵ تومن هم نیاز نداشته باشن مقایسه کنم😂😂😂😂😂

در 1 ساعت قبل، fatide گفته است :

مانیتور هم تو لیست واردات کالاهای ممنوعه ؟ والا الان تنها نتخابی که واسه ما مونده واسه خرید مانیتور 144هرتز یا باید دسته دو بخریم یا سفارش از امازون بدیم . یعنی وارد کننده نمیدونه بازار چیا نداره این وسط واردش کنه؟ یا واردش میکنن و تو انباراشون گزاشتن تا قیمت بره بالا . الان مانیتورایه 144 هرتزی که تو سایتا هست با قیمتایه 14-15 تومن همونارو تکی سفارش بدیم از امازون با حساب مالیات حمل و نقل و گمرک و همه چی باز 20 تا 30 درصد ارزونتر از سایتا در میاد . خوب شمایی که دسترسی به وارد کننده ها داری میتونی یه اطلاعی چیزی بدی به ما که حداقل بدونیم چرا اجناسی مثل مانیتور رفرش ریت بالا چرا اصلا تو بازار پیدا نمیشن؟

داداش وقتی سیستمی که اینقدر fps بده قیمتش خونه دیگه مانیتور فدای سرمون

در 1 ساعت قبل، CRM گفته است :

دوست من مطلبی که بعه شما گفتم رو متوجه نشدین ، عزیز وقتی جایی افزایش قیمت هست همه سایت ها درگیر هستن ، اگر لیون کامپیوتر کالای رو توی انبارش دپو کنه و بعد با قیمت 5 برابر بفروشه اون موقع حق با شماست ، اما الان بازار جوری نیست که توش کسی کالا موجود کنه ، همه کالاها داره از سمت شرکت های اصلی تامین کننده تهیه میشه و قیمت گذاری میشه ، جاهایی که زورمون رسیده مقابل این جریان با سیاست های که خودتون عنوان کردین ایستادیم و قیمت رو اوردیم پایین با ناموجود کردن کالا یا خوش قیمت فروختن کالا ، اما الان دوست من لیون کامپیوتر ناموجود کنه ایا کالا تو سایت دیگ ای نیست ک کاربر بره تهیه کنه ؟ بازهم در این مسئله ما با کمترین سود کالا رو دادیم به مشتری و بیشتر موارد از سود خودمون گذشتیم و فقط کالا رو تامین کردیم.

قیمت هارو ببرید بالا اینقدر ببرید که کسی نتونه بخره انگار کاری از دستمون برمیاد هرکی زورش رسید زور گفت شما هم بگید😏

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

ا اینکه مثالتون خیلی مسخره و بدور از عقله، ولی فرض کن همون بطری رو 5 سال دیگه، دست دومش رو 5 برابر قیمت رو هوا میبرن و تا حدودی ارزش پولت حفض میشه.

با اون پولی که من 4 ماه پیش Cosmos خریدم، الان باید برید Z6 گرین بخرید. و دو ماه دیگه شاید دیگه همونم نشه خرید. اینم همش تقصیر دولت نیست. بیشترش تقصیر ذات خراب خودمونه. دولت شاید بتونه جلوی 1000 تا دزد و دلال رو بگیره، ولی کدوم دولتی میتونه جلوی چند میلیون دزد و دلال رو بگیره؟ اصلاحات از طرز تفکرمون شروع میشه، نه از محیط پیرامونمون.

ارزش مثال در حد مثاله برای فهم بهتر

گویا شما نه ارزش مثال رو درک میکنید نه کلا درک کردید چی گفتم

من نمیگم هرکی جنس بالا رده بخره فلانه میگم چرا باید تفکر دوستمون این باشه که چون میتونیم x سال از کیس استفاده کنیم پس اگه 20ملیونم باشه ارزش خرید داره! درصورتی که این کیس  اصلا این قیمت نیستش بلکه ارزونتر باید باشه و تا الان تو انبار خاک میخورده پس این نشون میده لیون داره گرون میفروشه که یسری دارن مقاومت میکنن سرش

برای فهم بهتر مثال بطری پلاستیکی رو زدم که کاربرد بسیار بیشتر از قوطی کیس داره ولی ارزش خریدش در حد همون بطری پلاستیکیشه 

گرون فروشی گرون فروشیه چه شما ملیاردر باشی چه فقیر و قحطی زده باشی چه هر قشر جامعه باشی باید نسبت بهش واکنش نشون بدی 

اینکه نمیخوای حس کنی گرون شده یا ارزش خرید پایین اومده و فکر میکنی هرکی خرید میکنه فریلنسره و اگه تو گرونی شما یچیزیو گرون خریدی و الان که کلا قیمت فضاییه، قیمت قبلیو دلیلی برای خرید خوب خودتون میدونید نشون میده ذات خودتون خرابه چرا ذات دیگران رو به قضاوت میگیرید @EHSANRF

دلار 10هزارتومنم بشه باز گرونیه مشکل دقیقا از دولته که نظارت نداره ناظر که نباشه یه سیب خراب میتونه یه سبد رو خراب کنه بله ناظر اگه بود قوانین درست اگه بود اجرا قانون درست اگه بود این مسائل نبود

تفکرم رو اصلاح کردم که 2 یا 3 بارسر قضایای مختلف مرتبط به حق مردم اخطاریه گرفتم 

وگرنه منم مثل شما همرو فریلنسر میدیدم و دلخوش به این مقدار بودم و راضی به رضای خدا بودم و میگفتم مشکل از منه که گرونیه وگرنه پول داشتم که گرونی نبود 

-------------------------------------------------------

حرفامو و اعتراضام و پیشنهادام رو به روابط عمومی زدم

دیگه صحبتی ندارم این تایپک رو ترک میکنم

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
  • لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

داداش وقتی سیستمی که اینقدر fps بده قیمتش خونه دیگه مانیتور فدای سرمون

همه که تو این وضع بازار نخریدن قطعاتشونو که . الان مشکل منه که سیستمی که خریدم تو 6-7 ماه قیمتش سه برابر شده؟ خداییش اگه میدونستم قراره اینقد قیمت قطعات بره بالا نمیخریدم همچین قطعاتی که خدای نکرده اگه خراب بشن پول تعمیرشون از پولی که بابت خریدشون دادم بیشتر بشه!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

ارزش مثال در حد مثاله برای فهم بهتر

گویا شما نه ارزش مثال رو درک میکنید نه کلا درک کردید چی گفتم

من نمیگم هرکی جنس بالا رده بخره فلانه میگم چرا باید تفکر دوستمون این باشه که چون میتونیم x سال از کیس استفاده کنیم پس اگه 20ملیونم باشه ارزش خرید داره! درصورتی که این کیس  اصلا این قیمت نیستش بلکه ارزونتر باید باشه و تا الان تو انبار خاک میخورده پس این نشون میده لیون داره گرون میفروشه که یسری دارن مقاومت میکنن سرش

برای فهم بهتر مثال بطری پلاستیکی رو زدم که کاربرد بسیار بیشتر از قوطی کیس داره ولی ارزش خریدش در حد همون بطری پلاستیکیشه 

گرون فروشی گرون فروشیه چه شما ملیاردر باشی چه فقیر و قحطی زده باشی چه هر قشر جامعه باشی باید نسبت بهش واکنش نشون بدی 

اینکه نمیخوای حس کنی گرون شده یا ارزش خرید پایین اومده و فکر میکنی هرکی خرید میکنه فریلنسره و اگه تو گرونی شما یچیزیو گرون خریدی و الان که کلا قیمت فضاییه، قیمت قبلیو دلیلی برای خرید خوب خودتون میدونید نشون میده ذات خودتون خرابه چرا ذات دیگران رو به قضاوت میگیرید @EHSANRF

دلار 10هزارتومنم بشه باز گرونیه مشکل دقیقا از دولته که نظارت نداره ناظر که نباشه یه سیب خراب میتونه یه سبد رو خراب کنه بله ناظر اگه بود قوانین درست اگه بود اجرا قانون درست اگه بود این مسائل نبود

تفکرم رو اصلاح کردم که 2 یا 3 بارسر قضایای مختلف مرتبط به حق مردم اخطاریه گرفتم 

وگرنه منم مثل شما همرو فریلنسر میدیدم و دلخوش به این مقدار بودم و راضی به رضای خدا بودم و میگفتم مشکل از منه که گرونیه وگرنه پول داشتم که گرونی نبود 

وقتی خود دولت خرابه چجور میخواد نظارت داشته باشه😂😂😂😂

همه که تو این وضع بازار نخریدن قطعاتشونو که . الان مشکل منه که سیستمی که خریدم تو 6-7 ماه قیمتش سه برابر شده؟ خداییش اگه میدونستم قراره اینقد قیمت قطعات بره بالا نمیخریدم همچین قطعاتی که خدای نکرده اگه خراب بشن پول تعمیرشون از پولی که بابت خریدشون دادم بیشتر بشه!

داداش خوش به حالت زود خریدی من از پارسال میخواستم سیستم ببندم ولی الان بستم با قیمت سه چهاربرابر

لینک به دیدگاه

منم کارم با کامپیوتره گرافیک کامپیوترم رو چند سال پیش خریدم 100 هزار تومان که یک گرافیک 2 گیگ بود الان باید یک گرافیک 512 دست دوم براش بخرم 300 400 تومان که بتونم فقط باهاش کار کنم اما واقعا زورم میاد که بخوام همچین پولی رو بدم و نخریدم.این بهانه ها که فلانی فری لنسره و برای این میخره و همشون گیمر نیستن الکیه یک بهانه ای هست برای اینکه بگیم عیب نداره هرکی حتی با قیمت 20 30 میلیونی باز کامپیوتر میخره واقعا نیازمنده و برای اینکه بتونه گیم بزنه نمیخواد.من خودم با چشم خودم تو این فروم دارم زیاد میبینم طرف کامپیوترش سالمه وسط این گرونی ها داره ارتقا هم میده که بتونه چه کار کنه؟یک بازی رو بجای hd مثلا با full hd بازی کنه یا دنبال خرید هدفون گیمینگه.اقا خودتون برین ببینین دیگه بیام الان تک تک تاپیک های لیون رو بالا بیارم که طرف یا تازه کامپیوتر گیمینگ خریده یا داره ارتقا میده؟واقعا گیم اینقدر واجبه؟

سئوالی که من دارم اینه شخصا کار شما که بازی هست اینقدر واجبه که تو این گرونی باید بخرین؟وقتی مداوم خریده بشه قیمت ها هم میره بالا یک چیز مشخصه اینکه طرف کیس میخره 7 میلیون و الان خوشحاله چون بالا رفته هم یک دلیلش بخاطر همینه که اونموقع که 7 میلیون بود خودش رفت خرید.وقتی خرید نباشه قیمت ها پایین میاد ولی متاسفانه الان وضعیت طوری هست که بخاطر 2 تا فریم ریت بالاتر یا یکم کیس زیباتر مردم میان میلیونی خرج میکنند.بدتر از همه و چیزی که بیشتر ادم رو عصبانی میکنه توجیه هایی هست که این وسط میکنن مثل فری لنسر یا نخریم گرونتر میشه خب گرونتر بشه؟بازی حتما جدید ترین بازی هارو با بیشترین کیفیت بازی کنین؟بازی نکنین میمیرین؟

چی بگم والا.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، kameran گفته است :

بازی نکنین میمیرین؟

ما نمیمیریم،بچه هامون میمیرن

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

کسی از بازی نکردن نمرده ولی از بازی کردن زیاد خیلی ها مردن.کسی هم که میخواد بازی کنه با سیستم فعلیش بازی میکنه بحث سر ارتقا ها و سیستم جدید تو این وضعیته الان هرکسی اینجاست حداقل سیستمش تا بازی های 2015 رو راحت اجرا میکنه حالا اجرا نمیکنه؟باشه عیب نداره بازی های قدیمی تر بازی کن.همه دوست دارن گیم بزنن با بالاترین کیفیت منم دوست دارم ولی ادم اگر میخواد وضعیت درست بشه تحمل میکنه اگر هم نمیخواد درست بشه و همینطوری خرید میزنه دیگه حق غر زدن به قیمت رو نداره و اصلا نباید اعتراضی هم داشته باشه چون خودش مقصره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، kameran گفته است :

کسی از بازی نکردن نمرده ولی از بازی کردن زیاد خیلی ها مردن.کسی هم که میخواد بازی کنه با سیستم فعلیش بازی میکنه بحث سر ارتقا ها و سیستم جدید تو این وضعیته الان هرکسی اینجاست حداقل سیستمش تا بازی های 2015 رو راحت اجرا میکنه حالا اجرا نمیکنه؟باشه عیب نداره بازی های قدیمی تر بازی کن.همه دوست دارن گیم بزنن با بالاترین کیفیت منم دوست دارم ولی ادم اگر میخواد وضعیت درست بشه تحمل میکنه اگر هم نمیخواد درست بشه و همینطوری خرید میزنه دیگه حق غر زدن به قیمت رو نداره و اصلا نباید اعتراضی هم داشته باشه چون خودش مقصره

چه ربطی داره بحث به بازی؟ اینکه کارت گرافیکایی مثل کوادرو که اصلا ربطی به گیم ندارن قیمتشون دو برابر شده مقصرش گیمران؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، kameran گفته است :

iq الان تو ۲۰۲۰ هستیم سیستم من سن اندریاس هم بزور میاورد بنظرت نباید سیستم میخریدم یا اگه میخریدم عقلم کم بود سیستمی بخرم که بازی های امروز رو اصلا نصب نکنه الان فول اچ دی حداقل رزولوشن هست دوما کارت دو گیگ رو برو باهاش واسیس سیتی بازی کن بدرد هیچکس نمیخوره

چه ربطی داره بحث به بازی؟ اینکه کارت گرافیکایی مثل کوادرو که اصلا ربطی به گیم ندارن قیمتشون دو برابر شده مقصرش گیمران؟

والا من خواستم کوادرو بخرم دیدم قیمت p2000 با m4000 برابره پشمام ریخت😐😂😂😂 نمیدونم مقصر کی هست خدایی نمیدونم کی تو به ماه هر چی RTX8000-6000-4000 بود تو ایران رو خرید عجیبه اصلن قیمت ها

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

بزار بگیم 50 درسد کارت گرافیک های بازار برای گیم هست که اینطور هم نیست و خیلی بیشتره.وقتی شما میای این 50 درصد رو جارو میکنی که بتونی 4 تا فریم ریت بیشتر بگیری یا فلان بازی جدید که هنوز نیومده رو هم بازی کنی انتظار داری قیمت کواردو ها یا هرچیز دیگه ای پایین بمونه؟نه اونا هم بالا میره.اگر قیمت کارت گرافیک های گیم هم پایین بیاد کواردو ها هم میاد پایین.

تاثیر دلار اینجا کاملا مشخصه منم منکرش نشدم ولی اینکه اینها اینقدر سود میکشن روش یا با دلار بیشتر حساب میکنن برای اینه که مشتری هست و مشتری هم زیاده قیمت کارت گرافیک های کوادرو بالا نره مثلا میبینید طرف میره روی سیستم گیمش همین کارت گرافیک رو میبنده چون ارزون تره با اینکه اصلا برای گیم مناسب نیست(البته اینکار بیشتر از کسانی که اشنایی ندارن بر میاد تا افراد این فروم)

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

iq الان تو ۲۰۲۰ هستیم سیستم من سن اندریاس هم بزور میاورد بنظرت نباید سیستم میخریدم یا اگه میخریدم عقلم کم بود سیستمی بخرم که بازی های امروز رو اصلا نصب نکنه الان فول اچ دی حداقل رزولوشن هست دوما کارت دو گیگ رو برو باهاش واسیس سیتی بازی کن بدرد هیچکس نمیخوره

من با شما اشنایی ندارم درباره شما هم چیزی نگفتم! کسی که واقعا نیاز داره بخره مشکلی هم نیست مخاطب صحبت من هم مشخصه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، kameran گفته است :

بزار بگیم 50 درسد کارت گرافیک های بازار برای گیم هست که اینطور هم نیست و خیلی بیشتره.وقتی شما میای این 50 درصد رو جارو میکنی که بتونی 4 تا فریم ریت بیشتر بگیری یا فلان بازی جدید که هنوز نیومده رو هم بازی کنی انتظار داری قیمت کواردو ها یا هرچیز دیگه ای پایین بمونه؟نه اونا هم بالا میره.اگر قیمت کارت گرافیک های گیم هم پایین بیاد کواردو ها هم میاد پایین.

تاثیر دلار اینجا کاملا مشخصه منم منکرش نشدم ولی اینکه اینها اینقدر سود میکشن روش یا با دلار بیشتر حساب میکنن برای اینه که مشتری هست و مشتری هم زیاده قیمت کارت گرافیک های کوادرو بالا نره مثلا میبینید طرف میره روی سیستم گیمش همین کارت گرافیک رو میبنده چون ارزون تره با اینکه اصلا برای گیم مناسب نیست(البته اینکار بیشتر از کسانی که اشنایی ندارن بر میاد تا افراد این فروم)

خرید کوادرو ها چه الان چه سالهای پیش از امازون به صرفه تر بود . حتی زمانی که دلار 11 تومن بود باز به قیمت دلار 20 تومن حساب میشد سری کوادرو ، ربطی به گیم نداره پس . چون وارداتش خاص و محدود به تعداد کم بود به نسبت استفادش قیمتایه مسخره ای میخورد روش و هیچ ربطی باز به گیمرا نداشت . کدوم ادم عاقلی میاد با کوادرو گیم پلی بده :| الان کیسایه درب و داغون گرین که تا قبل عید 200 تومنم قیمت نداشت رسیده به 2 ملیون تومن . این وسط باز گیمرا مقصرن؟ تحریما؟ دلار؟ خوب چیزی که تولید خودمونه و شرکت داخلی تولیدش میکنه این میشه قیمتش باز میگی مقصر گیمران ؟ :|

ویرایش شده توسط fatide
لینک به دیدگاه

لیون کامپیوتر 

بحث کلی ما اینکه قطعات رو با دلار 40 تومنی حساب نکنین

فهمیدن این موضوع انقدرم سخت نیست

اگرم که میخواین حساب کنین پس برای ساییتون آرزوی موفقعیت دارم

ویرایش شده توسط Hossein-
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...