رفتن به مطلب

نگاهی دقیق تر به کیس جدید گرین G6

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه بالاخره بعد مدت ها شرکت سیاره سبز تونست کیسی رو وارد کنه که حداقل هایی که من توقع داشتم رو براورده کنه پارسال این موقع ها کیس z5 و z6 اون اوایل که قیمت زیر ۱ میلیون بود و دلالان عزیز بازار رو خراب نکرده بودن تصمیم به خرید داشتم که دیدن فن های اون ۲ کیس بدجوری زد تو ذوقم حتی با نیش و کنایه گفتم فن های ته انباری شانگدونگ😂 کیس جدید که امسال اوردن به بازار دیدم خیلیا میگن کپی کولر ماستر هست در حالی که قرار نیست هر کسی ۲ تا فن ۲۰۰ میلی متری گذاشت جلو بشه کپی اما ریشه این کیس کجاست و چرا من که ادم سخت گیریم راضی شدم بخرمش این کیس رو شرکت خیلی خوش نام تر lian li تولید کرده (طبق یافته های دوستمون کیس مدل sama w03 هست و عکساش در سایت های ویتنامی هستش و ظاهرا lian li صرفا از این پلتفرم استفاده کرده پس شرکت گرین هیچ دخل و تصرفی در پنل جلویی انجام نداده)

خوب دوستان واضح ترین تغییر از پنل جلو شروع شده عکس هر ۲ پنل رو ضمیمه می کنم و توضیحاتشون رو میگم

IMG_20210208_202403_resize_50.thumb.jpg.02e757851b266f35a9adbbb2fdc4fb49.jpg

خوب از پنل گرین شروع کنم که از شیشه حرارت دیده ۴ میلی متری و ۶ محفظه هواکش مش ساخته شده نکته جالبی که دیدم این بود دوستان حرفه ای عمل کردن و مش ۲ لایه استفاده کردن که این باعث مقاومت خیلی بهتر در مقابل گرد و غبار میشه و کیس تمیزتر می مونه عکس نزدیکش رو گرفتم می گذارم که دوستان در جریان قرار بگیرن

IMG_20210208_204035_resize_33.thumb.jpg.6d3ea85346bf2f54871f2f7330c09cf8.jpg

اما بریم سراغ پنل جلویی lian li

1c4ac36345704d27839c0d6a5248be9b.thumb.jpg.817137b54d04058c4e90fe24239c348c.jpg

حقیقتش چیز خاصی اینجا برای گفتن نیست استفاده از مش ۱ لایه که سوراخ های بزرگی دارن و این یعنی جذب گرد و غبار در مدت زمان کمتر البته یک نکته مثبت این هست خبری از ارم ازار دهنده وسط پنل نیست و اومدن شیک ته کیس به صورت نوری گذاشتنش دوستان شرکت سیاره سبز ارم رو ته کیس یک گوشه جا بدید از زمان وایپر من با این قضیه مشکل دارم اصلا نمی تونید یک برچسب بدید و بی خیال کیس بشید

خوب دوستان بریم سراغ بحث شیرین فن ها که زیر پنل هستن بنده الان نمی خوام بگم خوبه بخرید مثل رسانه Pcmod البته اونا پول گرفتن و شرکت سیاره سبز اسپانسرشون هست و مشخص هست تعریف می کنن فن ها به نظرم بهترین نقطه قوت کیس هستن و دلیل اصلی خرید من از نورپردازی شروع کنم طبق گفته گرین ۶۰ حالت نورپردازی داره که فقط ۲ حالتش رو من با کنترل که واقعا زیبا بود رو پسندیدم بقیه افکت ها جالب نیست و به نظرم شرکت کم کاری کرده برای مودهای این فن ها اما چرا من از این فن ها خوشم میاد دوستانی که پیگیر فن های رده بالا هستن می دونن که برند کورس ایر گران ترین فن ها رو تولید می کنه فن های شرکت کورس ایر از دیودهای کوچیکی استفاده می کنن که هر دیود خودش ۳ رنگ تولید می کنه که خوشبختانه برای اولین بار در محصولات گرین هم اومدن از این نوع دیود استفاده کردن

IMG_20210209_001029_resize_75.thumb.jpg.9fafa6e9aa34f0d50fd3c5f732c7e669.jpg

تعداد دیودهای فن های جلو زیاد هست و کمی شمارشش سخت هست ولی فکر می کنم ۱۴ دیود در هر فن ۲۰ سانتی استفاده کردن

فن عقب کار راحت تر هست برای شمارش و ۶ عدد دیود استفاده شده

IMG_20210206_222136_resize_81.thumb.jpg.215a48c331d7c6825bab65842d29c89e.jpg

خوب بریم سراغ چندتا نکته دیگه از فن ها کیفیت پلاستیک به کار رفته بسیار خوب هست هوادهی بسیار خوب هست و فن های جوندار و در عین حال کم صدایی هستن البته الان که من پنل رو دراوردم و گوشم نزدیک کیس هستم صدای گردش هوا رو واضح می شنوم نکته خفن و جالب ساختن بدنه تماما شیشه ای مانند برای فن ها هست که انعکاس نور باعث میشه یک رینگ مصنوعی رو شما ببینید یعنی صرفا با یک ایده از هزینه اضافه جلوگیری شده من یک عکس رینگ هم اضافه کنم که دوستان بهتر درک کنن

IMG_20210209_003349_resize_56.thumb.jpg.52350aba60a5a17fb22aacf1fd1e871f.jpg

خوب شاید الان دوستان بگن یعنی هیچ نقطه ضعفی در کیس گرین نیست از لحاظ فن باید بگم بله هست استفاده از ترمینال ۶ پین به جای ترمینال ۳ پین که عرف هست در دنیا به نظرم جالب نیست حالا اگر فرض بگیریم شرکت سیاره سبز نخواد فن های باقی شرکت ها روی کیسش نصب بشه حداقلش اینه که فن های خود کیس رو جداگانه برای فروش قرار بده کیسی که ۵ تا فن ۱۲ سانتی دیگه می خوره اگر کسی بخواد فن اضافه کنه بالاخره تکلیفش چیه؟ چون میدونم هنوز شرکت به این فرومم سر میزنه همینجا می نویسم اها یک مورد داشت یادم می رفت داخل عکس می بینید که روی فن های ۲۰ سانتی در جلو ارم lian li چسبوندن اما در مدل گرین خبری ازش نیست که به نظرم تصمیم خوبیم هست اما مشکل من این هست چرا چسب برچسب روی فن های کیس من هست به نظر میاد این تصمیم دقیقه اخری بوده و برچسب جلو رو کندن که کیسی که دست من رسیده از فن های اولیه بوده

db3014968afb41b889044521f8790aa2.thumb.jpg.32f3f8c7204c7d6ea43587ea14fd7208.jpg

داخل عکس برچسب واضح هست

5de5e07cb7a34fd881a021443f661fc0.thumb.jpg.24f1a4737507f897793b6ba4344442d7.jpg

داخل این عکسم کنترلر ۳ پین فن واضح هست

IMG_20210209_010754_resize_24.thumb.jpg.5547bae6d2f187bd5435420c33d04dc7.jpg

اینم عکس فن کیس بنده که قشنگ اثار چسب برچسب روش واضحه توقع می رفت حداقل تمیز می کردن جای چسب رو دوستان عزیز!!!

بریم سراغ بقیه بررسی دیشب اخرش این شد که کیس مدل sama w03 هست بعد شرکت lian li هم که خودش OEM بزرگی هست اومده همین کیس رو از sama سفارش داده با پنل جدید جلو در بازار امریکا به فروش میرسونه خوب امروز بررسی عملکرد کیس رو می گذارم نکته ای که هست بنده تست عملکرد کیس کیس lian li رو می گذارم و به دلیل پنل جلویی متفاوت کمی اختلاف قطعا وجود داره در عملکرد

lancool_215_cpu_all.thumb.jpg.fea50b3d5000dbe084674baefeb7992e.jpg

خوب این تست شکنجه پردازنده در کیس هست عرضم به حضور شما این عکس نشون میده این کیس از همه مدل های h500 در خنک کنندگی عملکرد بهتری داره و فن های ۲۰۰ میلی متری جلو در هوادهی ناامید کننده ظاهر نشدن

lancool_215_gpu_all.thumb.jpg.7187170e4a52156ba0c1fa1821f0f81e.jpg

این مورد تست شکنجه گرافیک هست اینجام عملکرد در چارت نسبتا قابل قبول هست

lancool_215_noise_levels.thumb.jpg.37978cecf3743f9a3067e9f878baecbe.jpg

اینم چارت نویز که نویز حدود ۳۹ دسیبل هست در حداکثر دور فن و عملکردش شبیه کیس های h500 کولر مستر هست در نویز به نظرم همین ۳ مورد کفایت می کنه برای تست عملکرد و بیشتر از این نیاز به توضیح اضافه نیست

خوب دوستان اما بریم سر بحث قیمت ایا واقعا این کیس خارج از کشور ۴۵ دلار میرسه دست مصرف کننده؟ اینجا قیمت مصوب رو ۲۳۰۰ داخل فروم خودشون اعلام کردن اما فروشنده ها اعتنایی به حرف اونا نمی کنن و قیمت من دیدم از ۲۳۸۰ شروع میشه و تا ۲۸۰۰ هم میره

سایت معتبر newegg همین کیس lian li رو میفروشه

Screenshot_2021-02-09-14-41-27-189_com.android.chrome.thumb.jpg.05ad53c2413901cfe586e2109d5b2c71.jpg

فروشنده کیس خود lian li هست و متفرقه نیست این مورد اول مورد دوم هم با فرض دلار ۲۴ هزار تومنی قیمت این کیس در میاد ۲۰۴۰

اما برسیم داخل بازار خودمون این کیس رو الان میشه با قیمت ۲۴۰۰ تهیه کرد این میشه ۱۰۰ دلار پس ۱۵ دلار گرونتر از کیس برادرش هست که در امریکا به فروش میرسه البته گرین چند آپشن اضافه کرده و به نظرم ۱۵ دلار رو ارزش هزینه داره

۱. فن پشتی ۱۲ سانتی برعکس مدل امریکایی که ساده هست ARGB هست

۲. استفاده از usb type c که در کیس اصلی شرکت sama و lian li موجود نیست و اینو خود گرین سفارش داده

۳. همراه داشتن ۳ تا فیلتر اهنربایی در کیس گرین که در کیس lian li فقط مدل سقف اهنربایی هست و مدل زیر کیس سلولزی کشویی هست و خبری از فیلتر سوم هم نیست 

لینک به دیدگاه

بسیار زیبا و خسته نباشید.

اما

https://nguyencongpc.vn/vo-case-sama-w03

ردپای ساما معروف.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، HesaRex گفته است :

بسیار زیبا و خسته نباشید.

اما

https://nguyencongpc.vn/vo-case-sama-w03

ردپای ساما معروف.

بسیار عالی دوست عزیز پس lian li هم از sama طرح رو قرض گرفته یا برعکس هست این قضیه بنده در جریان نیستم!!! چون پلتفرم ۲ کیس کاملا مشابه هست البته نتیجه گیری بنده صرفا بر اساس عملکرد خواهد بود و ادامه دار

لینک به دیدگاه

سلام

الان فن کیسی که شما تهیه کردید برچسب lian li داره؟

چون g6 دقیقا همون sama هست 

لینک به دیدگاه

تاپیک جالبیه، به نظرم دو نکته حائز اهمیت در ارتباط با این کیس، یکی پشتیبانی از ارتباط USB Type C از نوع USB 3.1 Gen2 10Gbps هست که میشه اینطوری گفت کیس G6 ارزان ترین کیس در بازار مجهز به این ارتباط سریع با کانکتور اتصال مستقیم به مادربرده.

نکته ی دیگه ای کاش پایه هاش بلند تر بود. یا حداقل از این فاصله که عکس هاشو دیدم به نظرم جا داشت یه سانت دیگه پایه ها بلند تر باشه بهتر میشد.

لینک به دیدگاه

کیس 45 دلاری 2/500/000 :D

خیر سرش تولید داخل هم هست طبق ادعا های گرین :D

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hosin گفته است :

کیس 45 دلاری 2/500/000 :D

خیر سرش تولید داخل هم هست طبق ادعا های گرین :D

مونتاژ!

در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

😂

شرکتی که به اسم حمایت از تولید ملی باعث گرونی و قیچی کردن دم رقبای سالم هست روی گرگ هم کم کرده..گرین فقط 10 سال اول ظهورش  به بعد شد دژمن مصرف کننده

شرکتی که با زد و بند و بند پ انتخاب مشتری رو محدود به یک برند کرده رو باید تحریم کرد..این بود 100 من 2 غاز من!

در ضمن باید بدونید خودم پاور گرین دارم که سال 86 خریدم💘

لینک به دیدگاه

سلام منم این کیسو یه هفتس تهیه کردم یکسری مزایا و معایبش رو از دید خودم براتون مینویسم

مزایا :

1.جنس ورقه ها خوبه (نمیگم عالی) ولی شما هیچ لرزش یا نویز اضافی ای از سمت بدنه نمیشنوید

2.تقریبا همه ورودی های کیس فیلتر گرد و غبار آهنربایی داره

3.فضای کابل کشی پشت کیس کافی هست و حتی اگر بی نظم هم کابل هارو بکشید باز هم در پشت به راحتی بسته میشه

4. محفظه هارد دیسک کشویی نیست اما زیر پایه های این محفظه یکسری لرزش گیر هست که به راحتی لرزش ها و سر و صدای هارد دیسک های حجم بالا رو میگیره 

معایب:

1.پلاستیک front panel کیفیت بالایی نداره و تقریبا انگار اسباب بازی هست اما رنگ و جلوه خوبی داره

2.طبق معمول هم یکی از معایب همه ی کیس های گرین این کنترلر 9 کاناله هست که عملا بی فایدس چون هیچ فن اضافه ای نیست که بهش وصل کنید

3.آنتن مادون قرمز باید حتما در معرض دید کنترل باشه و اگر پشت بدنه مخفیش کنید عمل نمیکنه

4.کابل argb برای اتصال به 3 پین مادربرد توی جعبه این مدل موجود نیست و عملا شما هیچ سینکی با مادربرد نمیتونید انجام بدید ( در صورتی که این کابل همراه z5 هست)

5. محفظه هارد دیسک با اینکه لرزش رو خوب گرفته اما از نظر تهویه ضعیفه و هارد راحت به 40 درجه خواهد رسید

لینک به دیدگاه

بسیار عالی

آقا این چه عادت مزخرفیه

یک کاربری هزینه کرده کالایی رو خریده با ذوق و شوق هم داره اطلاعات روبه اشتراک میگذاره

بیایم نداشته و ندیده نظر بدیم ؟ خب بگذاریم اطلاعاتش رو بگه شاید به درد 4 نفر خورد

آقا جان بسیار مبارک باشد

به شخصه بنده حس کردم این کیس شبیه H500 کولر مستر هست که حالا شما میگید از کیس دیگری الهام گرفته شده و شاید اونا همه از کولر مستر الهام گرفته باشن

خود بنده میخواستم این کیس رو بخرم ولی حس کردم در بحث پهنا و ارتفاع نسبت به کیس فعلی کمی کوچکتر هست

و مورد بعدی حس کردم گردش هوا Z5 رو نخواهد داشت

یک تغییر دمایی قطعات رو هم نسبت به کیس قبلیتون با ذکر مدلش هم منشن کنید خیلی خوب میشه که شاید سوال خیلی نه تنها برای این کیس بلکه برای چند مدل دیگه با این نوع طراحی باشه

لینک به دیدگاه

سلام

اول اینکه آقا مبارکتون باشه.

خیلی خوب کاری می کنید که زمان صرف می کنید برای به اشتراک گذاشتن بررسی و تجربه کابریتون.

منم یک سوال دارم در مورد پورت تایپ سی پنل جلویی و اونم اینکه از چه نوع هدری استفاده کرده برای اتصال به مادربورد؟ کیس استرایکر هم داشت ولی به پورت نسل ۳ معمولی متصل میشد و عملا از نظر سرعت فرقی با پورت های نسل ۳ و ۳.۱ نداشت؛

اینو میشه به هدر های نسل ۳.۲ مادربوردهای جدید وصل کرد؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

اول اینکه آقا مبارکتون باشه.

خیلی خوب کاری می کنید که زمان صرف می کنید برای به اشتراک گذاشتن بررسی و تجربه کابریتون.

منم یک سوال دارم در مورد پورت تایپ سی پنل جلویی و اونم اینکه از چه نوع هدری استفاده کرده برای اتصال به مادربورد؟ کیس استرایکر هم داشت ولی به پورت نسل ۳ معمولی متصل میشد و عملا از نظر سرعت فرقی با پورت های نسل ۳ و ۳.۱ نداشت؛

اینو میشه به هدر های نسل ۳.۲ مادربوردهای جدید وصل کرد؟

درود دوست عزیزم مادربورد باید از این پورت ساپورت کنه و مستقیم به مادربورد وصل میشه شکل پورت به این صورت هست

71t-mcvwp1L._AC_SL1500_.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیزم مادربورد باید از این پورت ساپورت کنه و مستقیم به مادربورد وصل میشه شکل پورت به این صورت هست

71t-mcvwp1L._AC_SL1500_.jpg

به این میگن تایپ سی واقعی 👌

نه اونی که استرایکر داشت.

لینک به دیدگاه

اگر طبق اون سایت ویتنامی حساب کنیم قیمت فروش فقط 60 دلار در میاد

بحث های قیمت گذاری و کپی برداری از کیس های دیگه هیچ وقت به جایی نرسیده و نخواهد رسید

اما از بحث طراحی دور نشیم  ، ال ای دی های فن ها  فقط با کنترلر قابل کنترل هستن ؟

خیلی عالی میشه اگه خودتون یه تست دما بزارید.

لینک به دیدگاه

درود

با تشکر از استارتر گرامی

بسیار تاپیک پرباری هست، چه خوب میشه اگر هر کسی قطعه ای که خرید به همین صورت تجربیاتش رو در اختیار دیگر کاربران قرار بده...

برای نظم بهتر تاپیک و جلوگیری از وقفه ها در پست‌های استارتر محترم به واسطه پستهای کاربران، مطالب ایشون در پست ابتدایی ادغام شدن

لینک به دیدگاه

هعی زمونه 

قدیمیا یه ضرب المثل دارن که میگه به مرگ بگیر که به تب راضی شن 

حکایت جالبیه 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

با تشکر از استارتر گرامی

بسیار تاپیک پرباری هست، چه خوب میشه اگر هر کسی قطعه ای که خرید به همین صورت تجربیاتش رو در اختیار دیگر کاربران قرار بده...

برای نظم بهتر تاپیک و جلوگیری از وقفه ها در پست‌های استارتر محترم به واسطه پستهای کاربران، مطالب ایشون در پست ابتدایی ادغام شدن

والا آدم می‌مونه

از یک طرف فروم کامپیوتریه که احتمالا خیلیا قطعات زیادی دارن و علاقه هم دارن و خوبه آدم به اشتراک بذاره

از طرف دیگه قدرت خرید خیلیل اومده پایین و این یه واقعیته. و خب از این لحاظ من شخصا خوشم نمی‌یاد به این کار ادامه بدم دیگه

همه چی عجیب شده. نه؟ 

در 13 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

بسیار عالی

آقا این چه عادت مزخرفیه

مبارکشون باشه. تو اون رنج قیمت احتمالا بهترین گزینست

ولی با کلمه عادت بد مشکل دارم

عادت بد فراموش‌کار بودنه به نظر من

عادت بد اینه که آدم فراموش کنه تا دیروز داشته تا دسته می‌کرده تو آستینمون و تا امروزم قیمت پاوراش شده موضوع خنده سیرک

اینکه آدم بگه بخاطر قیمت فعلی این محصول یک نفر نیازش براورده می‌شه اوکیه. چون همه چی سیسیم خیاریه، اینم روش

ولی اینکه یادمون بره همین گرین تا دیزوز چکار می‌کرد جالب نیست

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون چیه از بین این کیس و z5 surena کدومش بهتره؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

دوستان نظرتون چیه از بین این کیس و z5 surena کدومش بهتره؟

من فقط یک نکته رو عرض کنم شما کیس Z5  رو اگر بهش علاقه دارید قیمت اولیش حدود ۸۰ دلار بود پس توصیه نمی کنم بیشتر از ۲ مبلیون هزینه اون کیس بشه اگر با این قیمت پیدا کردید به نظرم ارزنده هست و ارزش داره اگر قرار باشه اندازه g6 یا حتی گرونتر بخرید علنا پول به دلال دادید

لینک به دیدگاه

درود کاری به شرکت سازنده این کیس نداره که یحتمل هموهن ساما چین هستش.

اما یه ایراد خیلی بزرگ طبق عکس هایی که @matrix.trixx فرستاده دیده میشه

دو فنی که وظیفه تامین هوای ورودی کیس رو به عهده دارن عملکرد زیاد جالبی ندارن
چون کناره فن ها توسط ورق فلزی گرفته شده البته من چند مدل کیس های شرکت های
دیگه رو هم دیدم اونا هم دارن ولی نه اینقدر با این حال به نظر من فن های نهایتا 14
سانتی برای این کیس اوکی بود.

db3014968afb41b889044521f8790aa2.jpg.7536fed256091160b55e511f0c4f03b6.thumb.jpg.b50db21ab513d084752faf6766aea176.jpg

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

اما چند نکته خدمت دوستان بنده خیلی از قطعات رو عوض کردم و امکان مقایسه با کیس وایپر نیست چون نمیشه ۹۸۰ti hybrid رو با کارت rx 580 strix مقایسه کرد

مورد بعد ببینید عزیزان من اینی که دوستمون میاد میگه چون کیس ویتنام ۶۰ دلار هست پس باید ایرانم ۶۰ دلار باشه نشون میده ایشون حتی چیزای بدبهی رو هم بهش فکر نکرده ساما در ویتنام هم خودش حضور فعال داره ولی برای اینکه این کیس ها برسه امریکا یا ایران باید کلی داخل کانتینر توی اقیانوس چرخ بخوره تا برسه به مقصد و این بارگیری ها خودش هزینه داره این کیس ها تولید داخل نیست پس الکی سر خودتونو درد نیارید

مورد بعد این هست که دوستمون میگه من ۸۶ پاور خریدم به فرض ۱۰۰ هزار تومن اون سال ها دلار حدود ۸۰۰ تومن بوده شما بالای ۱۰۰ دلار پول دادی برادر من اینی که قدرت خرید مردم سال به سال اب میره به این شرکت خصوصی چه ربطی داره اگر قرار به نخریدن باشه شما گوشتم نخر مرغم نخر موزم نخر چون اینام نسبت به سال ۸۶ قیمتشون سربه فلک کشیده خلاصه این دیدگاه از نظر من به شدت مردود هست شما هر کالایی خواستی بخری نگاه می کنی یا خودش یا مشابه خارجیش چند دلاره بعد ضرب در دلار می کنی بعد پیش خودت حساب کتاب می کنی ببینی میرزه یا نه

کینه و دشمنی این دوستان نسبت به این برند به الانم نیست من پاور ۱۲۰۰ وات گرین هم تاپیکش هست مربوط به بیشتر از ۱ سال پیشه برید ببینید همین ادما چی گفتن جالبه تست های TPU رو که گذاشتم می گفتن شما یخچال سامسونگ می خری یا مونتاژ زشته عزیزان این کیس قیمتی نداره که بنده بخوام باهاش پز بدم صرفا یک بررسی از طرف خودم گذاشتم که یک کسی که الان قصد خرید داره حداقل یک دیدگاهی پیدا کنه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

درود کاری به شرکت سازنده این کیس نداره که یحتمل هموهن ساما چین هستش.

اما یه ایراد خیلی بزرگ طبق عکس هایی که @matrix.trixx فرستاده دیده میشه

دو فنی که وظیفه تامین هوای ورودی کیس رو به عهده دارن عملکرد زیاد جالبی ندارن
چون کناره فن ها توسط ورق فلزی گرفته شده البته من چند مدل کیس های شرکت های
دیگه رو هم دیدم اونا هم دارن ولی نه اینقدر با این حال به نظر من فن های نهایتا 14
سانتی برای این کیس اوکی بود.

db3014968afb41b889044521f8790aa2.jpg.7536fed256091160b55e511f0c4f03b6.thumb.jpg.b50db21ab513d084752faf6766aea176.jpg

درود بنده تست های سایت gamer nexus رو گذاشتم و این فرضیه مردود هست که این فن ها خنک کنندگی بدی دارن به دلیل عرض کم کیس قدرت و عملکرد در حد سری h500 و نویز هم همینطور هست اما اینکه چرا عرض کیس رو بیشتر نکردن به نظرم دلیلش این هست این پلتفرم اقتصادی هست و بالاخره از چپ و راست محصول باید بزنن تا به اون قیمت مدنظر تولید خودشون برسن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اما چند نکته خدمت دوستان بنده خیلی از قطعات رو عوض کردم و امکان مقایسه با کیس وایپر نیست چون نمیشه ۹۸۰ti hybrid رو با کارت rx 580 strix مقایسه کرد

مورد بعد ببینید عزیزان من اینی که دوستمون میاد میگه چون کیس ویتنام ۶۰ دلار هست پس باید ایرانم ۶۰ دلار باشه نشون میده ایشون حتی چیزای بدبهی رو هم بهش فکر نکرده ساما در ویتنام هم خودش حضور فعال داره ولی برای اینکه این کیس ها برسه امریکا یا ایران باید کلی داخل کانتینر توی اقیانوس چرخ بخوره تا برسه به مقصد و این بارگیری ها خودش هزینه داره این کیس ها تولید داخل نیست پس الکی سر خودتونو درد نیارید

مورد بعد این هست که دوستمون میگه من ۸۶ پاور خریدم به فرض ۱۰۰ هزار تومن اون سال ها دلار حدود ۸۰۰ تومن بوده شما بالای ۱۰۰ دلار پول دادی برادر من اینی که قدرت خرید مردم سال به سال اب میره به این شرکت خصوصی چه ربطی داره اگر قرار به نخریدن باشه شما گوشتم نخر مرغم نخر موزم نخر چون اینام نسبت به سال ۸۶ قیمتشون سربه فلک کشیده خلاصه این دیدگاه از نظر من به شدت مردود هست شما هر کالایی خواستی بخری نگاه می کنی یا خودش یا مشابه خارجیش چند دلاره بعد ضرب در دلار می کنی بعد پیش خودت حساب کتاب می کنی ببینی میرزه یا نه

کینه و دشمنی این دوستان نسبت به این برند به الانم نیست من پاور ۱۲۰۰ وات گرین هم تاپیکش هست مربوط به بیشتر از ۱ سال پیشه برید ببینید همین ادما چی گفتن جالبه تست های TPU رو که گذاشتم می گفتن شما یخچال سامسونگ می خری یا مونتاژ زشته عزیزان این کیس قیمتی نداره که بنده بخوام باهاش پز بدم صرفا یک بررسی از طرف خودم گذاشتم که یک کسی که الان قصد خرید داره حداقل یک دیدگاهی پیدا کنه

خنک کننده نوتوس 200 گرین، مشخص نیست برند این کولر یا حتی Oemش چیه، با قیمت بسیار خنده دار.
بحث قیمت گذاری گرین که مدت هاست تو تاپیک های مختلف بهش اشاره شده که همین باعث شد نماینده
گرین از این انجمن فرار کنه و فعالیتی نداشته باشه. در مورد هزینه حمل و نقل و... که شما خیلی بهش اشاره میکنین
گرین 4 دونه که نمیخره قطعا یک کانتینتر خریداری میکنه و عموعا شرکت های تولید کننده هزینه حمل تا امارات
رو نمیگیرن و به عنوان تخفیف حساب میکنن، مورد بعدی قیمت خرید گرین خیلی با قیمت یوزر که تو سایتهای
دیگه میبینیم فرق میکنه. 

و سر آخر تف و لعنت به هر کس شخص شرکت خصوصی و..... که از این آب گل آلود نهایت استفاده رو میکنه و اسمش
گذاشته میشه دلسوزی.

56465465.thumb.png.c57f09a3cbd3f9d5d315055c70bb40d4.png

یکی از خنک کننده های بسیار خوب برند اتریشی و خوشنام نوکتوا که معرف حضور دوستان است
البته این کالا نوین فون زیر 3 تومن قیمت داد بهم، با این حال شما کدوم رو میخرین؟

6564654456.thumb.png.a0f630aec4a754d277c4285bd735d5a7.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Nsm1000 گفته است :

خنک کننده نوتوس 200 گرین، مشخص نیست برند این کولر یا حتی Oemش چیه، با قیمت بسیار خنده دار.
بحث قیمت گذاری گرین که مدت هاست تو تاپیک های مختلف بهش اشاره شده که همین باعث شد نماینده
گرین از این انجمن فرار کنه و فعالیتی نداشته باشه. در مورد هزینه حمل و نقل و... که شما خیلی بهش اشاره میکنین
گرین 4 دونه که نمیخره قطعا یک کانتینتر خریداری میکنه و عموعا شرکت های تولید کننده هزینه حمل تا امارات
رو نمیگیرن و به عنوان تخفیف حساب میکنن، مورد بعدی قیمت خرید گرین خیلی با قیمت یوزر که تو سایتهای
دیگه میبینیم فرق میکنه. 

و سر آخر تف و لعنت به هر کس شخص شرکت خصوصی و..... که از این آب گل آلود نهایت استفاده رو میکنه و اسمش
گذاشته میشه دلسوزی.

56465465.thumb.png.c57f09a3cbd3f9d5d315055c70bb40d4.png

یکی از خنک کننده های بسیار خوب برند اتریشی و خوشنام نوکتوا که معرف حضور دوستان است
البته این کالا نوین فون زیر 3 تومن قیمت داد بهم، با این حال شما کدوم رو میخرین؟

6564654456.thumb.png.a0f630aec4a754d277c4285bd735d5a7.png

دوست عزیزم بنده واضح عرض کردم بالاتر شما قیمت دلاری محصول رو یا مشابهش رو در دلار ضرب می کنید و بعد نگاه می کنید ببینید میرزه یا نه بنده خودم سال ۹۶ نوتوس ۴۰۰ خریدم 85 هزار تومن و تایید نمی کنم گرونی این محصول رو در حال حاضر اینجا بحث در مورد کیس g6 هست که به نظرم قیمتش الان درست هست ایا اینکه در اینده همین می مونه یا بالا میره به بنده ارتباطی نداره کلیت شرکت گرین به بنده ارتباطی نداره بنده با این شرکت ارتباطی ندارم که بخوام پاسخگو باشم

Screenshot_2021-02-10-19-34-31-832_com.android.chrome.thumb.jpg.d760dbe3016a050f103143a111e54956.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیزم بنده واضح عرض کردم بالاتر شما قیمت دلاری محصول رو یا مشابهش رو در دلار ضرب می کنید و بعد نگاه می کنید ببینید میرزه یا نه بنده خودم سال ۹۶ نوتوس ۴۰۰ خریدم 85 هزار تومن و تایید نمی کنم گرونی این محصول رو در حال حاضر اینجا بحث در مورد کیس g6 هست که به نظرم قیمتش الان درست هست ایا اینکه در اینده همین می مونه یا بالا میره به بنده ارتباطی نداره کلیت شرکت گرین به بنده ارتباطی نداره بنده با این شرکت ارتباطی ندارم که بخوام پاسخگو باشم

سلام

مبارکت باشه. 

اعصاب خودت رو خورد نکن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...