رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بابت توضیح جامع و کامل ممنون..............

این امکاناتی که برای ASRock 870 Extreme 3 گفتید ایا با همین کیفیت توجه داشته باش با همین کیفیت برای مدل ASRock 770 Extreme 3 و یا ASRock 870 icafe هم هست. از این دو مدل کدوم پیشنهاد می کنید

چون می خوام گهگاهی بازی کنم لذا گرافیک مجزا می خوام.

در ضمن اگه IDE کاربردش چیه؟ اگه برای هارده که من هارد را می خوام جدید بخرم

با همون کیفیت قطعا نخواهد بود. چون چیپ 770 نسل قدیم تر بوده و باطبع کمی ضعیفتر خواهد بود. بعلاوه طبق گفته سایت اصلی، چیپ جنوبی از نوع SB710 است. این همان چیپی است که اکثر بار اورکلاک و بازکردن هسته با اونه. این چیپ ذاتا SATA II رو ساپورت می کنه. در نتیجه روی مین برد از یک چیپ دیگه واسه SATA III استفاده شده. به همین دلیله که ASRock 770 دوتا SATA III داره. ولی چیپ SB850 که تو ASRock 870 استفاده شده ذاتا SATA III هست و نتیجتا 6 تا پورت از این نوع رو میده که یکیش بصورت eSATA و پنج تاش SATA هست.

لذا 770 هم در کنترل هسته و اورکلاک و هم در امکان استفاده از منابع مین برد ضعیفتر از 870 هست.

870i Cafee هم که نه USB3 داره و نه CrossFire ... در نتیجه به کار شما نمیاد و اختلا قیمتش هم با 870 زیاد نیست (درحد 15 تومنه).

IDE هم مربوط به هاردها و درایوهای اپتیک نسل قدیم هست. اگه هارد رو می خواین جدید بخرین و درایو اپتیک هم SATA هست طبعا بهش نیاز ندارین.

پیشنهاد می کنم واسه این مین برد از هارد وسترن SATA III BLACk استفاده کنین تا تفاوت سرعت هارد رو حس کنین (یک ترابایتش حدود 110 هست)

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

جناب حمید رضا ممنون

من چند وقتی بود که بین این 3 مادربورد سر در گم بودم ولی با راهنمایی های شما مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان عزیز، یک سیستم کامل(اصلی و جانبی) با هزینه 600 تا 650 اگر پیشنهاد بدن ممنون میشم. اگر ممکنه هم Intel و هم AMD:

- کاربری عمومی

- بازیهای معمولی را خوب جواب بده

- مانیتور حداقل 20

- رم 2 گیگ کفایت میکنه

- چیپ ست هرچه جدیدتر بهتر

با سپاس

ASRock 870iCafe = 98000

CPU AMD Athlon™ II X2 250 = 66000

HDD 500GB samsung = 48000

RAM 2GB apacer 1333 = 28000

EVGA 430 1gb Gddr3 = 95000

case green = 30000

power 380w green = 38000

ODD lite-on = 24000

k.b + mouse = 15000

Monitor SAMSUNG 20" LED 2065 = 189000

speaker = 25000

اگه میتونید 120 بیشتر هزینه کنید

CPU AMD Phenom™ II X2 555 107

EVGA 450 1gb Gddr5 165

power 430A-EU green 50

ویرایش شده توسط hamedy12
لینک به دیدگاه

ASRock 870iCafe = 98000

CPU AMD Athlon™ II X2 250 = 66000

HDD 500GB samsung = 48000

RAM 2GB apacer 1333 = 28000

EVGA 430 1gb Gddr3 = 95000

case green = 30000

power 380w green = 38000

ODD lite-on = 24000

k.b + mouse = 15000

Monitor SAMSUNG 20" LED 2065 = 189000

speaker = 25000

اگه میتونید 120 بیشتر هزینه کنید

CPU AMD Phenom™ II X2 555 107

EVGA 450 1gb Gddr5 165

power 430A-EU green 50

با تشکر از شما دوست گرامی و آقای حسینی عزیز

یک سوال درباره مین های ازراک داشتم

قدیمترها مین های ازراک بطور کلی کیفیت ساخت پایینی داشتن و زیاد دچار خرابی میشدن

در حال کیفیتشون چطور؟ قابل اعتمادن؟ نسبت برندهایی مثل گیگا یا ایسوس و یا مثلاً ام.اس.ای کیفیتشون چطوره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در حال حاضر کیفیت خیلی خوبی دارند و با برندهای معروف در رقابت هستند . سال گذشته هم که رده سوم فروش مادربورد رو داشت . مسلما کمی با برندهایی مثل ایسوس یا گیگا تفاوت داره کیفیتش ولی با توجه به قیمت مناسبی که داره ضعفهاش رو پوشش میده . البته ضعفهای اون بیشتر رو امکانات اضافه ایه که مینهای ایسوس و گیگا دارند . در کل تفاوت چندانی بینشون نیست . برای کسانی که میخوان هزینه کمتری برای سیستم کنند بهترین انتخابه .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . امیدوارم حالتون خوب باشه ! بنده میخواستم یه سیستم برای یکی از آشناهامون تهیه کنم ! ( سیستم کامل یعنی با موس و کیبورد و مانیتور و ... )

ایشون کاربردش معمولیه . یعنی فتوشاپ و اتوکد و ...

حالا یه بازی معمولی اگه تونست باهاش بازی کنه ! ( نتونست هم مهم نیست )

منتها ایشون فقط میخواد 500 تومن هزینه کنه !!! ( بیشتر نشه )

ممنون میشم دوستان یه سیستم خوب پیشنهاد بدن ...

لینک به دیدگاه

بابا دمتون گرم !!! نه به اون موقع که 10 تا 10 تا مشاوره میدادین نه به الان ... ;) @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا دمتون گرم !!! نه به اون موقع که 10 تا 10 تا مشاوره میدادین نه به الان ... ;) @};-

با سلام ولی فکر کنم اگه یه خورده بیشتر پول بزاره بهتر هست

cpu x2 250 65T

65 T min msi 770T c35

ram 2 gig patriot 25T

case 30T

power 330 30T

DVDrw samsung 24 25T

monitor samsung 19 155T

KEY+mouse 15T

modem 8T

HDD 320-gig 45T

VGA 4350 1gig 60T

تقریباً میشه 523 تومن

البته مادربرد رو میتونی آنبرد برداری دوست گرامی البته بازهم فکر نکنم زیاد از این قیمت کم بشه

اگه تونست همون 50 تومن بشتر رو بزاره فکر کنم از این سیستم بهتر بهش ندن با این قیمت

لینک به دیدگاه

سیستم کاربر momo تایید میشه.. با این بودجه بهترین سیستم همینی هست که ایشون معرفی کردند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان . امیدوارم حالتون خوب باشه ! بنده میخواستم یه سیستم برای یکی از آشناهامون تهیه کنم ! ( سیستم کامل یعنی با موس و کیبورد و مانیتور و ... )

ایشون کاربردش معمولیه . یعنی فتوشاپ و اتوکد و ...

حالا یه بازی معمولی اگه تونست باهاش بازی کنه ! ( نتونست هم مهم نیست )

منتها ایشون فقط میخواد 500 تومن هزینه کنه !!! ( بیشتر نشه )

ممنون میشم دوستان یه سیستم خوب پیشنهاد بدن ...

با درود:

دوست عزیز ، آقای محمد ، سیستم انتخابی کاربر momo خوب می باشد ، ولی اگر آشنای شما یک مقدار بودجه خود را بیشتر می کرد ، مثلا 100 تومان ، سیستم بهتری می شد انتخاب کرد ، حداقل می شد روی CPU و کارت گرافیک تغییراتی انجام داد.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما دوستان عزیز !!!

راستش من بهش گفتم . گفتش نمیخوام کار خاصی انجام بدم . همون در حد فتوشاپ و اتوکد و ...

راستی میگم بهتر نیست مانیتور رو یه چیز معمولی ( LCD 17" ) بگیره در عوض روی کیس مانور بده ؟!

حالا یه سیستم هم تا 600 تومن معرفی کنین تا بهش بگم .

بازم ممنون .

ویرایش شده توسط MoHaMaD
لینک به دیدگاه

cpu Athlon II X4 635 108T

M.B ASROCK 880GXH/USB3 126T

ram 2x2 gig patriot 50T

case 30T

power 330 30T

DVDrw samsung 24 25T

monitor samsung 19 155T

KEY+mouse 15T

modem 8T

HDD 320-gig 45T

---------------------------

592

یک مادربرد انبرد خوب در مقایسه یا یک مادبرد قدیمی و کارت گرافیک خارج از رده انتخاب بهتری هست. برق متری هم مصرف میکنه. در ضمن قدرت گرافیک انبرد این مادربرد به اون کارت گرافیک هم نزدیک هست و برای کارهای شما کاملا کافیه.

پردازنده رو 4 هسته ای میکنیم چون تو فتوشاپ و در کل برنا مها بسیار بهتر از دو هسته ای 250 ظاهر میشه . رم رو هم حتما 4 گیگ باید بگیرید تا تو فتو شاپ و برنامه های سنگین محدود نشید. مانیتور رو بزارید 19 بمونه. تو کارهای گرافیکی مانیتور هر چی بزرگتر و باکفیت تر باشه بهتره . دیگه 17 از مد افتاده و تفاوت قیمتشونم انقدر نیست که فکر کنید با گرفتن 17خیلی پول save میکنید.

در کل این سیستم 600 تومانی باری کارهای مورد نظر ایشون کاملا ایده ال هست.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم،

می خوام واسه مین برد ASRock 870 Extreme3 هارد بخرم.. (SATA III رو ساپورت میکنه)

من حداکثر 600 گیگ اطلاعات خواهم داشت.

هدفم اینه که از یک طرف کارایی سیستم رو بالا ببرم (سرعت دسترسی به سیستم عامل) و از طرف دیگه اطلاعات مهمی در حد 300 گیگ دارم که می خوام امنیتشون در حد متعارف حفظ بشه... در نتیجه الان بین این دو تا انتخاب موندم لطفا راهنمایی کنین یا اگه انتخاب دیگه ای هست بهم بگین:

1- دو تا هارد SATA II 250GB رو RAID0 کنم واسه سیستم عامل و اطلاعات کم ارزش تر مثل فیلم و .... یه دونه SATA II 500G با کیفیت بگیرم واسه سایر اطلاعات مهم (کلا سه تا هارد)

2- یه هارد SATA III 1TB Western Black (یا SATA III دیگه، اگه تو بازار هست) بگیرم.

لطفا در خصوص هر دو تا موضوع، بهترین مارک و مدل هارد رو بهم بگین. باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . عذر میخوام اگه ممکنه یه سیستم دیگه با 1 میلیون 100 تومن بهم پیشنهاد بدین !

این 1 میلیون 100 تومن فقط واسه کیسه !!!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم،

می خوام واسه مین برد ASRock 870 Extreme3 هارد بخرم.. (SATA III رو ساپورت میکنه)

من حداکثر 600 گیگ اطلاعات خواهم داشت.

هدفم اینه که از یک طرف کارایی سیستم رو بالا ببرم (سرعت دسترسی به سیستم عامل) و از طرف دیگه اطلاعات مهمی در حد 300 گیگ دارم که می خوام امنیتشون در حد متعارف حفظ بشه... در نتیجه الان بین این دو تا انتخاب موندم لطفا راهنمایی کنین یا اگه انتخاب دیگه ای هست بهم بگین:

1- دو تا هارد SATA II 250GB رو RAID0 کنم واسه سیستم عامل و اطلاعات کم ارزش تر مثل فیلم و .... یه دونه SATA II 500G با کیفیت بگیرم واسه سایر اطلاعات مهم (کلا سه تا هارد)

2- یه هارد SATA III 1TB Western Black (یا SATA III دیگه، اگه تو بازار هست) بگیرم.

لطفا در خصوص هر دو تا موضوع، بهترین مارک و مدل هارد رو بهم بگین. باتشکر

دوست عزیز چینش رید 0 خوبه ولی ریسکهای خودشو داره . نقطه مثبت ش اینه که شما 2 برابر میشه سرعت خواندن و نوشتنت روی هارد ولی از طرف دیگر اگر به هر دلیل مثل برق رفتگی ناگهانی - ارور بایوس یا هر چیز دیگر شما raid array رو از دست بدید تمام اطلاعات روی اون 2 تا هارد 250 از بین میره !

اگر بحث امنیت و اطمینان خاطر مد نظرتونه چینش تک هارده همیشه انتخاب ایمنتری هست و هارد 1 ترا وسترن هم کفیت خوبی داره و هم سرعت خوبی داره . حالا دیگه تصمیم با خوتونه. اگر از من میپرسید من میگ یک هارد ا ترا وسترن بگیرید و درست پارتیشن بندیش کنید و استفاده کنید.

سلام دوستان . عذر میخوام اگه ممکنه یه سیستم دیگه با 1 میلیون 100 تومن بهم پیشنهاد بدین !

استفاده اصلیتون چیه از سیستم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام به نظر من بهتر هست با این قیمت اینتل بردارید بهتر هست

cpu I3 2100 180T I5 2500K 260T

main asus P8P67 REV B3 250T

RAM 4 gig corsire XMS2 1600 75T

vga 6870 =460 250-290

H.D.D WD Black sata3 1T 105T

DVDrw samsung 24x 25T

Case x3=magnum2 70=45T

POWER Green 785B 160T

جمع این قطعات فکر کنم حدود 1230 بشه این سیستم رو پیشنهاد کردم تا کسی نتونه AMD براتون پیشنهاد بده دوست گرامی ااگر AMD میخواهید جمع کنید باید هزینه کمتر و کارایی پایینتر رو بصورت 100 % قبول داشته باشید وگرنه دارید اشتباه میکنید اگر حوصله داشتید حتماً به بنچمارکهای جهانی که سیستم های اینتل رو با AMD مقایسه کردن نگاه کنید نه اینکه فقط مثلاً CPU و یا گرافیک رو مقایسه کنید کارایی کل سیستم منظورم هست

الان با این پول میشه یه سیستم تقریباً حرفه ایی AMD با CPU 6 هسته ایی جمع کرد لطفاً خرده نگیرید که چرا AMD پیشنهاد نکردم این رو همه باید قبول کنند که AMD 6 هسته ایی با 4 هسته ایی های اینتل برابری میکنند تا نسل عوض بشه من جدیدترین نسل اینتل رو پیشنهاد دادم دوست گرامی یعنی این سیستم سیستم روز برای حدودآ 6 ماه دیگه هست دوستان

باز اگه پر حرفی کردم ببخشید درضمن من خودم AMD دارم آنلاک کردم کاملاً هم راضی هستم ولی اگه بخوام اینقدر پول بدم حتماً به اینتل میدم

لینک به دیدگاه

راستش سالار جان استفاده خاصی نداره . میخواد پولشو خرج کنه نمیدونه چه کار کنه ! ولی خوب شما کاربرد رو بازی در نظر بگیر !!!

ممنون دوست گلم ! راستش نظر خودم هم اینتل بود و خواستم بگم اینتل پیشنهاد بدین !!!

فقط اگه ممکنه یه مقدار روش کار کنین تا قیمتش برسه به همون 1100 !!!

لینک به دیدگاه

cpu I3 2100 180T I5 2500K 260T

main asus P8P67 REV B3 250T

RAM 4 gig corsire XMS2 1600 75T

vga 6870 =460 250-290

H.D.D WD Black sata3 1T 105T

DVDrw samsung 24x 25T

Case x3=magnum2 70=45T

POWER Green 785B 160T

جمع این قطعات فکر کنم حدود 1230 بشه این سیستم رو پیشنهاد کردم تا کسی نتونه AMD براتون پیشنهاد بده دوست گرامی ااگر AMD میخواهید جمع کنید باید هزینه کمتر و کارایی پایینتر رو بصورت 100 % قبول داشته باشید وگرنه دارید اشتباه میکنید اگر حوصله داشتید حتماً به بنچمارکهای جهانی که سیستم های اینتل رو با AMD مقایسه کردن نگاه کنید نه اینکه فقط مثلاً CPU و یا گرافیک رو مقایسه کنید کارایی کل سیستم منظورم هست

الان با این پول میشه یه سیستم تقریباً حرفه ایی AMD با CPU 6 هسته ایی جمع کرد لطفاً خرده نگیرید که چرا AMD پیشنهاد نکردم این رو همه باید قبول کنند که AMD 6 هسته ایی با 4 هسته ایی های اینتل برابری میکنند تا نسل عوض بشه من جدیدترین نسل اینتل رو پیشنهاد دادم دوست گرامی یعنی این سیستم سیستم روز برای حدودآ 6 ماه دیگه هست دوستان

باز اگه پر حرفی کردم ببخشید درضمن من خودم AMD دارم آنلاک کردم کاملاً هم راضی هستم ولی اگه بخوام اینقدر پول بدم حتماً به اینتل میدم

سیستم پیشنهادی دوستمون در یک کلام بی نقص هست و بهترین سیستم تا حوالی 1.200 همیشه البته 100 تومان اضافه بر بودجه شده ولی بسیار پرقدرتر از یک سیستم منطبق بر 6 هستهای AMD خواهد بود. به دوستتون بگید 100 تومان دیگه بزار روش و اینو بگیره و میتونه انتظار کارایی فوق العاده ی از این سیستم داشته باشه. سیسیتم منطبق بر i5 2500K در یک کلام حتی 6 هست ه ایهای AMD رو هم منفجر میکنه ^^ . تازه این پردازنده به همراه 2600K قدرت اور بسیار فوقالعاده ای دارند . شما یک tower extreme با حدود 45 هزار تومان بزار روش راحت متیونی تا 4.8 گیگاهرتز بری !

من هم خودم طرفدار AMD هستم و 10 سالی هست AMD میبندم ولی سیستمی که عالی باشه میگم عالیه ^^

فقط momo عزیز .. من تا قبل عید 290 پایینتر برای 2500K قیمت نداشتم شما جایی خاصی 260 قیمت داری ؟؟ البته من از بعد 14 قیمت اینتل رو نگرفتم !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چینش رید 0 خوبه ولی ریسکهای خودشو داره . نقطه مثبت ش اینه که شما 2 برابر میشه سرعت خواندن و نوشتنت روی هارد ولی از طرف دیگر اگر به هر دلیل مثل برق رفتگی ناگهانی - ارور بایوس یا هر چیز دیگر شما raid array رو از دست بدید تمام اطلاعات روی اون 2 تا هارد 250 از بین میره ! اگر بحث امنیت و اطمینان خاطر مد نظرتونه چینش تک هارده همیشه انتخاب ایمنتری هست و هارد 1 ترا وسترن هم کفیت خوبی داره و هم سرعت خوبی داره . حالا دیگه تصمیم با خوتونه. اگر از من میپرسید من میگ یک هارد ا ترا وسترن بگیرید و درست پارتیشن بندیش کنید و استفاده کنید.

با تشکر از سالار عزیز، یه سوال دیگه هم داشتم...

من ریویو های زیادی در خصوص مقایسه دو هارد Samsung Spinpoint F3 و Western Black خوندم که این دو تا رو با هم مقایسه کردند و تو اکثر این ریویو ها سامسونگ بالاتر بوده. یه نمونه هم که ماله سایت Bit-tech هست رو واستون می زارم:

می خواستم بدونم با توجه به مجموع چیزایی که تو این سایتا نوشته باضافه تجربه خودتون (که واسه من مهمتره)، برای یک ترابایت F3 رو بگیرم یا WD رو؟

Samsung Spinpoint F3-HD103SJ OR WD Caviar Black 64MB SATA III-WD1002FAEX

البته اینو هم میدونم که هر دوتا مورد تو بازار فعلا خیلی کمیابه و حداقل من واسه WD Black یه هفته ای هست میرم و میام.. هنوز پیداش نکردم. ممنون

ویرایش شده توسط Hamid Reza
لینک به دیدگاه

شما اگر 1 ترابایت F3 گیر اوردی 100% همون رو بگیر ولی واقعا کم یاب شده و از اون مدل وسترن هم کم یاب تره عزیز. در غیر این صورت وسترن رو بگیر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از سالار عزیز، یه سوال دیگه هم داشتم...

من ریویو های زیادی در خصوص مقایسه دو هارد Samsung Spinpoint F3 و Western Black خوندم که این دو تا رو با هم مقایسه کردند و تو اکثر این ریویو ها سامسونگ بالاتر بوده. یه نمونه هم که ماله سایت Bit-tech هست رو واستون می زارم:

می خواستم بدونم با توجه به مجموع چیزایی که تو این سایتا نوشته باضافه تجربه خودتون (که واسه من مهمتره)، برای یک ترابایت F3 رو بگیرم یا WD رو؟

Samsung Spinpoint F3-HD103SJ OR WD Caviar Black 64MB SATA III-WD1002FAEX

البته اینو هم میدونم که هر دوتا مورد تو بازار فعلا خیلی کمیابه و حداقل من واسه WD Black یه هفته ای هست میرم و میام.. هنوز پیداش نکردم. ممنون

به نظر من هم اگه سامسونگ گیرت اومد حتماً بگیر راستش در مورد وسترن نمیدونم تهران هستید یا نه اگه تهران هستید طبقه دوم ایران حوالی نمایندگی MSI و اسوس تو یه کی از دالان ها داره ولی فکر کنم گرون میده

راستی چرا از آقای حسینی نمیگیری خیلی هم قیمتش خوبه مطمئن هم هست ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم پیشنهادی دوستمون در یک کلام بی نقص هست و بهترین سیستم تا حوالی 1.200 همیشه البته 100 تومان اضافه بر بودجه شده ولی بسیار پرقدرتر از یک سیستم منطبق بر 6 هستهای AMD خواهد بود. به دوستتون بگید 100 تومان دیگه بزار روش و اینو بگیره و میتونه انتظار کارایی فوق العاده ی از این سیستم داشته باشه. سیسیتم منطبق بر i5 2500K در یک کلام حتی 6 هست ه ایهای AMD رو هم منفجر میکنه ^^ . تازه این پردازنده به همراه 2600K قدرت اور بسیار فوقالعاده ای دارند . شما یک tower extreme با حدود 45 هزار تومان بزار روش راحت متیونی تا 4.8 گیگاهرتز بری !

من هم خودم طرفدار AMD هستم و 10 سالی هست AMD میبندم ولی سیستمی که عالی باشه میگم عالیه ^^

فقط momo عزیز .. من تا قبل عید 290 پایینتر برای 2500K قیمت نداشتم شما جایی خاصی 260 قیمت داری ؟؟ البته من از بعد 14 قیمت اینتل رو نگرفتم !

من هم هم کاملا حرفهای شما رو تائید می کنم و در مورد سوالتون باید بگم که فکر کنم شما راست میگید قیمتش حدود 290 تومن هست ولی من چن جا پرسیدم تا 275 هم گیر میاد اگه بگردید

لینک به دیدگاه

به نظر من هم اگه سامسونگ گیرت اومد حتماً بگیر راستش در مورد وسترن نمیدونم تهران هستید یا نه اگه تهران هستید طبقه دوم ایران حوالی نمایندگی MSI و اسوس تو یه کی از دالان ها داره ولی فکر کنم گرون میده. راستی چرا از آقای حسینی نمیگیری خیلی هم قیمتش خوبه مطمئن هم هست ؟؟؟؟؟؟

ممنون، من تهران هستم.. راستش یکی دوجا دیدم. قیمتا رو نجومی می گفتن. قیمت واقعی این هارد رو 105 تا 110 هست با گارانتی سازگار. الان 130 تا 150 می فروشن.. اونم با گارانتی های متفرقه و شرکتی. چون یه هارد 250 دم دستی دارم حاضر نیستم با این قیمتا کنار بیام. بخصوص که الان دارم به 103SJ فکر میکنم. از آقای حسینی سراغ گرفتم.. نداشتند.. گفتن احتمالا تو هفته بعد میاد.

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز اگر هارد های F3 سامسونگ رو خواستید در دو ظرفیت 750 , 500 موجود دارم . از نظر سرعت - حرارت و صدا هم خیلی از وسترن ها بهتر هست .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من میخوام 6 سیستم برای گیم نت بخرم . مانیتور تهیه کردم و کیس وقطعات داخلی+کیبورد و موس ، مونده.

بودجه من حدود 5 میلیون تومان هست. پیشنهاداتتون رو لطف کنید.

باسپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...