رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

من دنبال یه سری اطلاعات درباره رم و CPU بودم و داشتم توی گوگل جستجو می کردم

که اومدم رسیدم به لیون کامپیوتر، و مشکلم که حل شد من هم عضو فروم شدم و به همین ترتیب

تا الان ادامه داشته /;)

لینک به دیدگاه

• ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چند سال پیش بود که مدل گرافیک رو سرچ می کردم و به لیون برخورد کردم واقعا اون موقع تک بود الانم خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

باسلام منم یادمه میخواستم یه سیستم ببندم برای مادربوردش مونده بودم چیکارکنم یه سرچ زدم تو گوگل توهات اور کلاک بود که اونجا میگفتن سایتی هست به اسم لیون که مدیرش اقایی هست به نام حسینی یادمه همون زمان عضو شدم

ویرایش شده توسط AM3
لینک به دیدگاه

اينجا هم پيدا كرديم بيشتر به خاطر روي گل جناب حسيني بود . ;)

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

منم داشتم یه مدتی روی کارت های گرافیک تحقیق میکردم که دیدم همچین Forum هست اون هم با این هم کاربر گلRose.gif خب ماهم عضو شدیم دیگه!cool.gif

لینک به دیدگاه

سلام

من هم دوستم که در شیراز از این سایت خرید کرده بود این سایت رو به من معرفی کرد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادم نیست ولی فکر کنم به احتمال خیلی کم میخوا ستم قطعه ای رو بفروشم یه چند تا فروم رو گشتم تا رسیدم به سایت و فروم شما

لینک به دیدگاه

منم مثل خیلی از دوستان از طریق گوگل با این وب سایت و جناب حسینی آشنا شدم و خوب یادمه اون موقع از اسم سایت خیلی خوشم امده بود.Rose.gif

لینک به دیدگاه

سلام . من هم در حال سرچ در نت بودم که با عنوان لیون کامپیوتر روبه رو شدم . و چون به کامپیوتر خیلی علاقه دارم واردش شدم و مجبور شدم برا اینکه درتاپیک ها دخالت کنم عضو بشم و از همون روزای اول متوجه شدم اکثر افرادی که اینجا هستن افراد بسیار با صداقت و فنی هستن و این باعث افزایش اطلاعات من در زمینه ای می شد که بهش علاقه داشتم . اولین معامله رو از طریق آقای حسینی، با آقای کاشی انجام دادم . و اکنون بسیار خوشبختم از اینکه عضو کوچکی از خانواده لیون هستم

لینک به دیدگاه

یکی از دوستانم تو فروم هات سایت لیون رو معرفی کرد. و بعد ازخریدم از سایت علاقه مندیم به سایت و فروم روز به روز بیشتر شد@};-

الان میتونم بگم لیون شده جزی از زندگی منbig%20bug.gif

:|@};-;)@};-:-j

لینک به دیدگاه

منم از طریق هات با لیون آشنا شدم , یادمه تو یکی از پستا در مورد قیمت قطعه ای سایت لیون رو معرفی کرده بودن , منم یه سری زدم و دیدم که چه سایت خوبی هست و چه دوست عزیزی ( جناب حسینی عزیز) مدیریتش میکنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم از طریق هات با لیون آشنا شدم , یادمه تو یکی از پستا در مورد قیمت قطعه ای سایت لیون رو معرفی کرده بودن , منم یه سری زدم و دیدم که چه سایت خوبی هست و چه دوست عزیزی ( جناب حسینی عزیز) مدیریتش میکنه .

من که هنوز معاملم نشده ولی امیدوارم در اولین فرصت با این دوست عزیز که واقعا با انصاف و پر از ایده های نو هست معاملم بشه!cool.gif

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام

منم تازه عضو شدم گفتم از اینجا فعالیتمو شروع کنم

اشنایی هم اینجوری بود که دنبال سایتایی که بازارچه دارند میگشتم که این جا رو یکی از دوستام معرفی کرد و واقعا خیلی از جاهای دیگه منظم تر و بهتره@};-

لینک به دیدگاه

اين سايتو يكي از دوستانم بهم معرفي كرد اولش عضو نبودم و در گفتگوها اصلا شركت نمي كردم فقط ميومدم و قيمت ها رو ميديدم تا اينكه دوستم پيشنهاد داد عضو شو و در بحث ها شركت كن تا اطلاعاتت بيشتر بشه واسه سيستمي كه ميخواي جمع كني الان شايد حدود 1 ماه عضو هستم و ميشه گفت 4 ، 5 ساعت گشت و گذار و نظر دهي تو بحث ها در روز شده كارم( معتادمون كردي جناب حسيني با اين سايت توپت) .الان نسبت به 1 ماه پيش خيلي اطلاعا تم بروز تره.از همه دوستان كه كمكم كردن بخصوص جناب فيروزي.دانياتور.آقا سالار.مكسل و ... متشكرم @};-

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من وقتی می خواستم یه سیستم جدید برای خودم جمع کنم تو سرچ گوگل با لیون اشنا شدم

جالبه که بدونید اول که هیچ کی رو نمیشناختم فکر میکردم آقای حسینی هم یکی از کابران فعال هست@};-

خلاصه ببخشید یکم دوزاریمون کجه

بعدش دیگه هروقت بیام تو نت یه سری به لیون میزنم ببینم دنیا دست کیهPeace%20Sign.gif

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام به دوستان

توی هات عضو بودم که همه قیمت رو برا اساس سایت لیون میدادن.با خودم گفتم ببینم ای ن لیون دیگه چه جور سایتی هستش و...

خلاصه دیدم سایت تکمیلی هستش نسبت به رایانه و رایان صبا و این بودش که اولین خریدم رو از سیت کردم و آقای حسینی هم خیلی بهم لطف کردن و دستشون درد نکنه @};-

لینک به دیدگاه

باسلام

من دنبال قیمت قطعات کامپیوتر بودم چون میخواستم یک pc جدید بگیرم

پسر عمم به من این سایت رو معرفی کرد و بعد عضو شدم.

لینک به دیدگاه

باسلام

من دنبال قیمت قطعات کامپیوتر بودم چون میخواستم یک pc جدید بگیرم

پسر عمم به من این سایت رو معرفی کرد و بعد عضو شدم.

لینک به دیدگاه

من هم مثل خیلیهای دیگه از راه گوگل اومدم اینجا

چند ماهی سر میزدم اما عضو نشده بودم

چیزی که من رو اینجا نگه داشت زنده بودن سایت و به-روز بودنشه

تکنولوژی پیشرفتش سریعه، قیمتها هم مدام در حال تغییرند

به-روز نگه داشتن چنین سایتهایی خیلی مشکه اما اجتناب ناپذیره

لینک به دیدگاه

:دی یادش بخیر من از یکی یه قطعه گرفتم و قرار شد که بفرستن برای آقای حسینی و من برم از ایشون بگیرم و اونجا آقای حسینی سایت رو بهم معرقی کردن و سیستم خرید فروشش رو برام توضیح دادن و به طبع من هم اومدم عضو شدم :دی

لینک به دیدگاه

سلام

منم چون خیلی اخبار و اطلاعات سخت افزار رو از اینترنت دنبال می کنم، اواخر سال 88

یه بار اتفاقی این سایت رو دیدم و عضو شدم و تا الان در خدمت دوستان لیونی هستم. @};-

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

من از طریق یک دوستی از گیلان آشنا شدم . از ایشون 3870 خریده بودم. البته نام کاربری ایشون یادم رفته و داخل گوشی هم اسم این بنده خدا رو 3870 نوشتم .Rose.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...