رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من هم مثل بقیه ی دوستان فکر میکنم سال 88 بود داشتم برای قیمت قطعات سرچ میکردم که به این سایت برخوردم که به دلیل قیمت های منطقی تر و درستتر از سایت های دیگه همیشه از این سایت استفاده میکردم و اصلا نمیدونستم فروم هم داره تا یکبار یک دوستی سیپیو 955 خودشو بدون فن استوک و گارانتی زده بود 185 تومن(تیتر تاپیک بود) تازه از اونجا فهمیدم تالار گفت و گو هم داره چون دیال آپ داشتم حوصلم نمیومد عضو بشم تا adsl گرفتم و عضو چند سایت از جمله لیون شدم

لینک به دیدگاه

• ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوست ناباب :D ............... فکر کنم اولین بار گوگل لیون را معرفی کرد

لینک به دیدگاه

دنبال کولر و فن سایلنت بودم که اینجا پیدا کردم و نمک گیر شدم! :lol:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام یادش بخیر هنوز این تاپیک سر پاست

رضا مقدم

سر افزار باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان منو یادته :

http://lioncomputer....p?showuser=2170

این آیدی قدیمیم هست.

اگر نشناختی به این تاپیک مراجعه کن.یادش بخیر :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1712&hl=vandal&st=0

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

یکی از دوستان این فروم رو معرفی کردن برای بازارچه فعالی که داره.

لینک به دیدگاه

سلام

من چندین بار این تاپیک رو دیدم و میخواستم مطلبم رو بنویسم ولی قسمت نشده!

تا اونجایی که یادمه زمانی که برای خرید مانیتور ایسوز در به در تو سایت ها میگشتم با لیونی ها وتاپیک فروش جناب خسروی آشنا شدم.

البته اون موقع نام کاربری دیگه ای داشتم که...

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

سلام بله یادمه بهتون هم pm دادم یاد دوستان قدیمی هم بخیر که خیلیاشون هم مثل ما رفتن .

رضا مقدم

سرافراز باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولش تفریحی بود بعدش معتاد شدیم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام تو که عادت داری به اینجور چیزا :

اعتیاد به ایترنت،اعتیاد به فروم چرخی(پی تی هات و اینجا رو که باهم هستیم)،اعتیاد به اورکلاک،اعتیاد به اورولت،اعتیاد به قلیون،بخار LN2 و ... :دی

ولی من واقعا یادم نمیاد چطور با لیون آسنا شدم ولی فکر کنم اون قدیما 86 یا 87 بود دنبال قیمت قطعه میگشتم تو نت که لیون رو پیدا کردم و جناب حسینی هم خیلی تحویل گرفتند با اینکه تازه وارد بودم.این شد که زمینه اعتیاد فراهم شد.البته یکبار انجمن و آیدیم با هم پوکید یه 1 سالی نمیومدم تا دوباره به جمع بچه ها ملحق شدم.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس شما کاربر سابقه داری :دی

من کمتر از 1 ساله که به سخت افزار و اورکلاک این خلافهای سنگین رو اوردم :دی

لینک به دیدگاه

راستش من یکی که یادم نمیاد احتمالا مال زمانیه که دنبال اطلاعات سخت افزاری بودم .

خودمونیم عجب سابقه ایی داریم یه پا پیشکسوتیم نمیدونستیم :D

ویرایش شده توسط sumy
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من دنبال کارت gtx 580 بودم .گشتم یکی تو سایت lion داشت ازش خریدم . بعد هم موندگار شدم. :redface:

لینک به دیدگاه

من هم دنبال خرید قطعات دست دوم بودم که تو اینترنت سرچ میکردم که به مزایده سایت برخوردم اونجا برای شرکت باید عضو میشدم من هم شرکت کردم و نام کاربریمو درست کردم بعد وراد انجمن شدم درحالی که من اصلا طرفدار اینترنت نبودم کم کم بهش علاقه مند شدم و شروع کردم به شرکت در انواع بحث های سایت و نظر دادن و خرید وفروش .

خیلی جالب بود پنجره ای به سوی اینترنت برای من باز کرد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من با سرچ اینجارو پیدا کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مثل اکثر ، با خواندن چند مقاله علاقمند به سخت افزار شدم و تصمیم به ارتقای سیستم گرفتم!

ماهها جستجو و تحقیق میکردم که در اوایل سال 90 بود که نه از کار با انجمن اطلاعاتی داشتم و نه در همچنین محیط هایی قرار گرفته بودم!

در طی این جستجو ها همیشه یک سایت بود چه اسم جالبی داشت LionComputer یعنی چی میتونه باشه :-B

خلاصه اینجا ثبت نام کردیم و اولین و به قولی خاطره ی خودمونو با اولین تاپیک ساختیم گرچه دیگه در سیستم انجمن نیستش ولی هنوز یادم هست!

چقدر ساده با یه سوال ساده وارد شدم و اشتباهات فراوان!(دوستانی که اولین انجمن خودشون رو تجربه کردند فقط متوجه عرض بنده میشوند به قولی خدا نصیب گرگ بیابون نکنه) :-j

کمتر از 1 ماه هزاران تاپیک تاسیس گردید سیستم آخرین ارسالا ترکید :D

همه میگفن بابا این دیگه کیه حالش خوب نیست اندازه موهای سر من تاپیک زده :blink:

فکر کنم دلیلش هم این باشه که اون موقع اوایل زمانی بوده که هم سن های بنده پا به انجمن ها میگذاشتند و

مسلما این موارد به بزرگان نمیچسبید :D

به هر صورت پس تحقیقات بسیار در زمینه ی کارت گرافیک و بعد از افتادن روی دور یک مقاله ی 20 صفحه ای برای معلم کامپیوتر مدرسه نوشتم و تحویل دادم!

*(این قسمت تعریف از خود میباشد که به طور خودکار توسط آخرین تکنولوژی انجمن حذف گردید به امید کاربران فروتن تر)* :D

به هر حال کم کم راه خودمون رو پیدا کردیم و نحوه ی برخورد در این دنیای مجازی هم فراگرفتیم!

شکر خدا اینترنت ، در نسل ما بسیار گسترده شده و باعث شده که نسل سنین ما بسیار بسیار راحتتر به اطلاعات فراوان دستیابی پیدا کنند!

که البته این چراغ خطری هست برای کسانی که چرخ انجمن در دست دارند که معلوم نیست چه تاپیک هایی تاسیس بشه :-?

من تا یادم نرفته از جناب خسروی و جناب حسینی همینجا عذرخواهی میکنم بابت تاپیک های شاهکاری که اوایل تاسیس کردم :-j

در پناه حق موفق باشید! @};-

ویرایش شده توسط Danialdaneshmand
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم مثل کاربرهای دیگه دنبال قطعه بودم ;)

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

من الان یکماه که کاربر این سایت شدم . ولی قیل از اون بیشتر از 2 سال بود که لیون را میشناختم و بارها حتی بصورت

حضوری ویا تلفنی از لیون خرید کرده بودم و از خونگرمی و مردمداری اقای حسینی خیلی خوشم میومد . و بنظر من عمده

دلیل موفقیت ایشان هم در درجه اول همین دو مورد هستش . البته من قبل از اینکه تو این سایت عضو بشم بصورت مهمان

مقالات افراد مختلفی رو همیشه مطالعه میکردم . برای همین هم نسبتا شناخت خوبی نسبت به اقایان محترمی که از لحاظ علمی

در سطح واقعا بالایی میباشند دارم و برای من کار اموزی پیش اندسته از اقایان خاص افتخاری بس بزرگ است که این بزرگان

از لحاظ اخلاقی نیز واقعا سالار میباشند و بسیار فروتن . البته با کمال شرمندگی یخچال فرنگی هم یافت میشود!!

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور شما شما از نخ.. چیه؟؟؟؟؟ :-w :excl:

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام خدمت همگی دوستان

حقیقتا من دنبال خرید قطعات بودم که با سایت آشنا شدم ( البته بازارچه سایت ) ! تا چند روزه پیش اصلا نمی دونستم که همچین بازارچه هایی هم واسه فروش قطعات کار کرده کامپیتور هم هست ! بعد از اون با دوستانی مثل

Poorya_Lion عزیز و Mehran 2012 عزیز آشنا شدم که الحق و الانساف این 2 بزرگوار کمک و راهنمایی خوبی در زمینه خرید قطعات کردن و جا داره همینجا قدر دانشون باشم ...

در وحله بعد به واسطه فروش کارت گرافیکم در سایت با جناب بهزاد خان آشنا شدم (که طی مرحله فروش که فکر کنم 3-4 ساعتی بنده مزاحمشون شدم !!! ) که بیشتر از اینکه آشنایی با ایشون من رو با یک خریدار خوب آشنا کنه با یه دوست صمیمی و استادی عزیزی آشنا کرد که امید وارم ایشونم منو به عنوان دوست بپذیرند و همینجا جا داره اعلام کنم چقر از آشنایی با ایشون خوشحال شدم .

در آخر هم از جناب حسینی عزیز هم تشکر کنم که همچین سایتی رو ایشون راه انداختن که من و امثال من بتونیم از اطلاعات اعضاء مفید نهایت استفاده رو ببریم ...

واقعا بی انصافی بود اگر اسم این افراد رو نمی بوردم و تشکر نمی کردم امید وارم من هم از این به بعد به عنوان یه عضو کوچیک بپذیرین و من هم اگه از دستم بر میاد بتونم واسه این مجموعه مفید باشم .

با تشکر

ارادتمند اشکان

( تا حالا اینقدر ادبی ننوشته بودم ! فکر کنم خاصیت فروم هاست !!! :blink: )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از تو انجمن سخت افزار با لیون و بعد با اقای حسینی اشنا شدم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من سایت لیون رو از پیشنهاد سایر دوستان تو فرومای دیگه شناختم و فرومشم از سایتش

حیف که دیر عضو شدم

جدی میگم

هم بازارچه خوبی داره

هم اعضای زیادی داره که غالبا حرفه ای هستن

هم خود فروم خوب کار شده

من تو فرومهای دیگه رفتم از بابت برنامه نویسی و محیط فروم گیروگور زیاد داشتن ولی محیط فروم لیون واقعا روون و راحته

ویرایش شده توسط بابا شاه
لینک به دیدگاه

راستش رو بخواید من بیشتر فعالیتم توی انجمن هات اور کلاک بوده...بعد هر جا که میرفتم حرف لیون کامپیوترو فرومش بود...

خیلی حرف این انجمن بود و مثل این که مشهور هم بوده...بعد من اومدم سرچ کردم کمه ی لیون رو که دیدم بعله...اینم لیون کامپیوتر(احساس کشف انرژی هسته ای بهم دست داد...در اون حد)

هیچی دیگه اومدیم توش ثبت نام کردم و تا الانم لذت بردیم...

موتوچَکِــــرَم... @};-

ویرایش شده توسط TScO
لینک به دیدگاه

درود بر تمامی لیونیهای با صفا :x

راستش من اولین بار با اسم لیون, تو یه سرچی که در مورد اور کلاک کرده بودم, آشنا شدم.

بعدش فقط چند روزی همینطور تو سوال و جوابهای دوستان فروم در مورد اور میشرخیدم.

تا اینکه با سایت Forums.Hotoverclock آشنا شدم و بسیار داشتیم فیض میبردیم که متاسفانه....

بعد از گذشت مدتی برا خرید تعدادی لوازم دوباره به طور تصادفی مستقیم اومدم سر لیون و بعد هم آقا سعید @};- و....!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...