رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

من امروز یه سایتی دیدم که قیمت جهانی یه کالا و وزنشو مینویسی خودش براورد میکنه که با ارسال چقدر میشه. زمانشم حدود 1 هفته هست. تو صفارشات اخیر هم ببینید 1 هفته ایه. فقط وزن خیلی مهمه و تو قیمت تاثیر داره.

من تست کردم یه قطعه 150 دلاری مثلا کارت گرافیک با 3 کیلو وزن رو حدود 600 700 براورد کرد. نظرتون چیه؟ تاحالا کسی خرید کرده؟ مثلا یه کارت گرافیک 1060 که 250 دلار حدودا هستو بخریم همون 1 ملیون که قیمت گذاشته در میاد؟

ejetco.com/index.php#bar

لینک به دیدگاه

نمیشه به این سادگی اعتماد کرد .

میتونید حضوری برید و توی فروم هایی نظیر لیون هم بپرسی تا بیشتر اطمینان پیدا کنی .

بهترین کار اینه که یه سفارش ارزون بدید اگر ok بود سراغ موارد دیگه برید .

در هر صورت خبری از گارانتی نیست که با توجه به وضع گارنتی در کشور عزیزمون گمون نکنم مشکلی ایجاد کنه .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دیگه اوضاع خرابه متاسفانه اینجا بعضی قطعات و وسایل اصلا گیر نمیان یا کلا گرونن !!

این یک مانیتور هست که اینجا نمونه مشابش نیست العان اگر هست قیمتش فضایی هست

http://uupload.ir/files/57cv_02_samsung_u28e590d_thumb.jpg

یک فامیل داریم سالی یکبار میاد ایران به طور معمول همیشه یک مقدار ثابتی بوده همیشه حق گمرک اینا بوده پرداخت کرده حتی هیچی همراهش نبوده !!!

وزن بسته 7-6کیلو هست جمع و جوره تو بار هواپیما جامیشه به راحتی

قبلا که 6-7سال پیش چندبار بار سنگین آوردن ولی با یک مبلغ نه چندان زیاد ترخیص میشد العان خبر ندارم چه خبر آیا تو فرودگاه گیرمیدن اصولا یا نه

چندنفر پرسیدم میگن اگر همین یدونه باشه مشکلی نداره چون سامسونگه O.oO.o  گفت سعی کن فقط آمریکایی نباشه که اینجا مصیبت میشه براش 

مثلا imac بیاری اینجا تو فرودگاه گیر میدن نمیدونم چه گیری شرکت اپل و جنس آمریکایی هست  

حالا کسی از دوستان آشنا هست به موضوع راهنماییم کنه ممنون میشم

با تشکر

در در ۱۳۹۵/۷/۱۴ در 18:48، سعید بهمنیان گفته است :

یکی دو تا رو می‌شه مسافرتی آورد و مشکلی نیست. بستگی به این داره که آوردنده جمعا چه چیزهایی همراه بیاره. 

معمولا کسانی که از اون ور به دیار قحطی‌زدگان می‌آن چمدان و جیبهاشون پر دستگاهها و فطعه‌های دیجیتال و عطرو لباس و چندین کالای مجاز و غیرمجاز هست و مشکل‌  ساز می‌شه.

سلام  

پست شمارو ریپلای میکنم اگر آشنایی با کالا همراه مسافر دارین توضیح بدین ممنون میشم  تاپیکبراش زدم با تشکر

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اصلا هزینه گمرک نمیخوره ! شما که عمده نمیارید! فقط تو فرودگاه قبل از ارسال بار باید حتما کالا تون وکیوم بشه که نزدیک به 20 دلاری هزینه اش هست

از کجا میارید مانیتور رو ؟

لینک به دیدگاه

درود

چند باری که به اطرافیان از این زحمتها داده‌ام این چیزها دستگیرم شده:

اگر آورنده جنس زیاد و مخصوصا سنگین و حجیم داشته باشه، مقداری‌ش رو می‌فرستند برای کارشناسی مبلغ ورودی. 

اگر کالا باز شده باشه و اصطلاحا از آکبندی در آمده باشه احتمال گیر کمتره. اگر بدون کارتن اصلی باشه اصلا گیر نمی‌دن. من چند بار نمایشگرهای ۲۴ و ۲۷ و ۳۲ اینچی از طریق آشنایان وارد کرده‌ام ،  چون آورنده تجربه داشته کارتن رو زخم و زیلی کرده بود و مشکلی در ورود پیش نیامده بود.در هر حال اگر بار سنگین نباشه نهایتا با مبلغ کمی ترخیص می‌کنند.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

چند باری که به اطرافیان از این زحمتها داده‌ام این چیزها دستگیرم شده:

اگر آورنده جنس زیاد و مخصوصا سنگین و حجیم داشته باشه، مقداری‌ش رو می‌فرستند برای کارشناسی مبلغ ورودی. 

اگر کالا باز شده باشه و اصطلاحا از آکبندی در آمده باشه احتمال گیر کمتره. اگر بدون کارتن اصلی باشه اصلا گیر نمی‌دن. من چند بار نمایشگرهای ۲۴ و ۲۷ و ۳۲ اینچی از طریق آشنایان وارد کرده‌ام ،  چون آورنده تجربه داشته کارتن رو زخم و زیلی کرده بود و مشکلی در ورود پیش نیامده بود.در هر حال اگر بار سنگین نباشه نهایتا با مبلغ کمی ترخیص می‌کنند.

خیلی ممنون از در اختیار گذاشتن تجربیاتتون

واله این دفعه اصلا فکر نمیکنم بار سنگین داشته باشه فوقش 2چمدان معمولی لباس و وسایل شخصی هست عکسی از کارتون همون نمونه ای میخوام گذاشتم کارتونش دربو داغون بود 

به نظرتون به همین صورت درش بیارن و حالا از جعبه بیاد بیرون تا میاد اینجا یه هفته خودش تستش کنه دیگه حالت آکبند کامل در بیاد کافیه دیگه؟

از اینا گذشته 2مدل هست مد نظرمه این قیمتش حدود 1600 تموم میشه

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824022246

و این یکی 1350 تموم میشه

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824160278

اختلاف قیمت چون ارزی که میخری با مالیاتی که میدن دلاری نیست قیمتاشون اینجوری درمیاد بازم بنا به تجربه رو نمایشگرها کدام بگم بیاره بصرفه تره

با تشکر دوباره

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، alireza3dshadow گفته است :

خیلی ممنون از در اختیار گذاشتن تجربیاتتون

واله این دفعه اصلا فکر نمیکنم بار سنگین داشته باشه فوقش 2چمدان معمولی لباس و وسایل شخصی هست عکسی از کارتون همون نمونه ای میخوام گذاشتم کارتونش دربو داغون بود 

به نظرتون به همین صورت درش بیارن و حالا از جعبه بیاد بیرون تا میاد اینجا یه هفته خودش تستش کنه دیگه حالت آکبند کامل در بیاد کافیه دیگه؟

از اینا گذشته 2مدل هست مد نظرمه این قیمتش حدود 1600 تموم میشه

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824022246

و این یکی 1350 تموم میشه

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824160278

اختلاف قیمت چون ارزی که میخری با مالیاتی که میدن دلاری نیست قیمتاشون اینجوری درمیاد بازم بنا به تجربه رو نمایشگرها کدام بگم بیاره بصرفه تره

با تشکر دوباره

خواهش

اگر بار سبک باشه نیازی نیست کارتن رو خراب کنه. نهایتا با مبلغ کمی ترخیص می‌شه. اون موردهایی که اشاره کردم بارشون زیاد بود و از روی احتیاط این کار رو کرده بودن.

برای مقایسه‌ی دو نمایشگر نظری ندارم چون از هیچ یک شناختی ندارم. فقط به اون شخصی که می‌خواد بیاره بسپار که همه‌ی هزینه‌ها از جمله مالیات و ارسال تا نشانی خودش و نیز بسته بندی بار فرودگاه رو در نظر بگیره.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان یک سوال داشتم کسانی  که اطلاع دارن در  مورد موجود شدن یک مدل گوشی که خیلی وقته میخوام بخرمش ولی متاستفانه نیست توی بازار نه سایت دیجیکالا نه لیون نه غیره.   گوشی گوگل پیکسل google pixel  و مدل بزرگترش pixel xl    هست  ،  ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید که چه زمانی وارد میشه و  تا کی باید صبر کنیم چون حدود 5 ماه از ریلیز گوشی گذشته ولی هنوز توی ایران نیومده .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام
این مدل دوربین میخواستم.
sony rx 10 iii
کسی میتونه بیاره؟
قیمت نهایی چقدر میشه؟

810_8649-24mm.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/24, 13:34:10، pooya.king گفته است :

سلام
sony rx 10 iii

سلام،

به جز وزن کم، کوچکی بدنه و لنز بسیار با کیفیت، خود دوربین ارزش خرید اندکی دارد.

اگر بخواهید این دوربین عکاسی را وارد کنید، برای هر دلار آن مبلغی حدود 4500 تومان خواهید پرداخت. در صورتی که اگر قیمت فروش دوربین های عکاسی Canon و Nikon را بر قیمت جهانی آن ها تقسیم کنید، هر دلار معادل 2400 تا 3300 تومان است. به این دلیل، وارد کردن این دوربین صرفه ی اقتصادی ندارد.

و از طرفی، دوربین های عکاسی هم رده ی Nikon D7200، از این دوربین علاوه بر امکانات بیشتر، کیفیت بیشتری نیز دارند. توصیه بنده خریدن Nikon D7200 به همراه لنز 18-140 است. و در صورتی که به بزرگنمایی بیشتری نیاز دارید، یک عدد لنز Nikon 70-300mm f/4.5-5.6 G IF ED Lens نیز خریداری کنید. فاصله ی کانونی معادل دوربین عکاسی Sony حدود 220 میلی متر است در حالی که بر روی قطع  Nikon DX با لنز 70-300، فاصله ی کانونی معادل 105-450 میلی متر است! فاصله ی کانونی لنز همراه(18-140) دوربین D7200 معادل 24-210 میلی متر است که با فاصله ی کانونی دوربین عکاسی Sony یکسان است.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان ، هنوز که هنوزه گوشی نیومده واقعا خیلی دور از انتظار بود ، فکر میکردم تو موجودی دچار مشکل بشه چون در خارج هم پیکسل مشکل موجودی داشته و کمی سر و صدا به پا کرده  ولی داخل ایران اصلا موجود نیست  نه لیون نه دیجیکالا هیچ کدوم نیاوردن....(از هر سایتی نمیخرم فقط لیون یا دیجیکالا)

ویرایش شده توسط ahmaden
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، ahmaden گفته است :

سلام دوستان ، هنوز که هنوزه گوشی نیومده واقعا خیلی دور از انتظار بود ، فکر میکردم تو موجودی دچار مشکل بشه چون در خارج هم پیکسل مشکل موجودی داشته و کمی سر و صدا به پا کرده  ولی داخل ایران اصلا موجود نیست  نه لیون نه دیجیکالا هیچ کدوم نیاوردن....(از هر سایتی نمیخرم فقط لیون یا دیجیکالا)

بخاطر بعضی سیاستا وارد کننده ها نمیارن! من دقیق یادمه وقتی گوشی huawei honor 6 اومده بود من به شدت تعریفشو شنیده بودم و قصد خریدشو داشتم اصلا گیر نمیومد!چرا یه سایت بود از چین مستقیم میاورد ولی حدود 1 ماه طول میکشید و هزینشم خیلی بیشتر بود.دقیقا گوشی honor 6 رو یک سال بعد از ریلز شدن وارد کردن و من خریدم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

بخاطر بعضی سیاستا وارد کننده ها نمیارن! من دقیق یادمه وقتی گوشی huawei honor 6 اومده بود من به شدت تعریفشو شنیده بودم و قصد خریدشو داشتم اصلا گیر نمیومد!چرا یه سایت بود از چین مستقیم میاورد ولی حدود 1 ماه طول میکشید و هزینشم خیلی بیشتر بود.دقیقا گوشی honor 6 رو یک سال بعد از ریلز شدن وارد کردن و من خریدم 

چه سیاستی دقیقا ؟  یعنی قیمت بالا بفروشن ؟  خوب حتی با قیمت گرون هم گیر نمیاد این گوشی ...

الان من به چند تا سایت  تیکت دادم ( سایت های خرید کالا از سایت های خارجی )   این دو  تا معروف هستن fnxshipping و laklakgroup  هر جفتشون   متاستفانه گفتن وارد نمیکنیم ،  اولی که گفت فقط عمده وارد میکنیم و بصورت تکی  برای موبایل نیاز به مجوز  داریم   و نمیتونیم  بخریم ، دومی هم که لینک  گوگل استور  رو نمیپذیرفت . 

الان دقیقا چه راهی میشه از گوگل استور  خرید کرد بصورت تکی ؟  

لینک به دیدگاه

شما گوگل سرچ کن من قبل از عید دیدم چندجا موجود داشتن....
البته الان میتونی برای galaxy s8 یا pixel 2 هم صبر کنی...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، crash گفته است :

شما گوگل سرچ کن من قبل از عید دیدم چندجا موجود داشتن....

من از هر سایت گمنامی نمیخرم ، فقط یا بازار حضوری اینترنتی هم فقط لیون و دیجیکالا ، گوشی هم همونطور که میدونی گارانتی  نداره اصلا و فقط امیدم به ضمانت بازگشت چند روزه هست اگر مشکلی داشت...  گوشی هم قیمتش فوق العاده بالاست .

لینک به دیدگاه

خب از خارج هم برای شما بیارن جنسو از جعبه در بیاری خراب باشه مسئولیتی قبول نمی کنه وارد کننده..

لینک به دیدگاه

خب از خارج هم برای شما بیارن جنسو از جعبه در بیاری خراب باشه مسئولیتی قبول نمی کنه وارد کننده..

صددرصد ،  ولی  درعضو احتمال اینکه جعبه رو باز کرده باشن  نیست ( چون توی ایران از این کارا  انجام میدن بعضی فروشنده ها..)

درضمن  از خود گوگل استور بیارم حتما جدیدترین ساختش به دستم میرسه ( گوشی رویژن خورده)

ویرایش شده توسط ahmaden
لینک به دیدگاه

باز کنن چی کار کنن مثلا؟
دیگه محتویات جعبه که معلومه fast cahrger فیک هم اگر بخواد بزاره تابلو هست...
البته بخاطر مشکل میکروفون جدیدترین نسخه باشه بهتره  این مورد+ چون کوشی sd card نمیخوره آدم باید حجم بالاشو بگیره خیلی گرون در میاد...

لینک به دیدگاه

باز کنن چی کار کنن مثلا؟
دیگه محتویات جعبه که معلومه fast cahrger فیک هم اگر بخواد بزاره تابلو هست...
البته بخاطر مشکل میکروفون جدیدترین نسخه باشه بهتره  این مورد+ چون کوشی sd card نمیخوره آدم باید حجم بالاشو بگیره خیلی گرون در میاد...

آره مشکل میکروفونش جدیدترینشه ، من کاملا به صورت صد در صد تمام مطالب روی وب و فروم  رو رصد میکنم چون قصد خریدش رو دارم از مشکلاتش با خبرم از میکروفون گرفته تا مشکل صداش که آپدیت دادن و با محدود کردن صدا  مشکل رو برطرف کردن. 

دقیقا من هم میخوام 128 رو بگیرم چون حافظه جانبی نمیخوره ولی خود گوگل  فضای نامحدود گذاشته برای عکس و ویدیو برای این گوشی ولی توی ایران عملا استفاده ازش سخت هست..

به هر حال از این کارا بعضا  انجام میشه از سایت یا فروشنده غیر معتبر و گمنام  هم خرید بشه ریسک خرید بالاتره ...

سایت دیجیکالا از همون اکتوبر 2016 گوشی که اومد  گوشی رو داخل سایتش فهرست کرد و تگ "بزودی" رو گذاشت داخل  تا الان  که نیمسال گذشته هنوز که هنوزه کنار محصول زدن بزودی ....

ویرایش شده توسط ahmaden
لینک به دیدگاه

سلام

هر دو مدل پیکسل رو من تو یک مغازه در طبقه دوم یا سوم بازار چارسو دیدم داشت

لینک به دیدگاه

دادش من بهمن ماه گرفتم بازار موبایل .چندتا سایتم داشتن . 128Gb Pixel ۳۶۰۰ برداشتم.photo5983509362183874743.thumb.jpg.a704e5a52fdce1f533d28789c346ad93.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، shayanops گفته است :

دادش من بهمن ماه گرفتم بازار موبایل .چندتا سایتم داشتن . 128Gb Pixel ۳۶۰۰ برداشتم.photo5983509362183874743.thumb.jpg.a704e5a52fdce1f533d28789c346ad93.jpg

مبارکت باشه شایان جان ، میتونم بپرسم  که تا الان  با مشکل خاصی برخورد کردی ؟ مثلا مشکل میکروفون و  یا صدا  و غیره..

و اینکه لطف میکنی مدل نامبرت رو بگی ؟ ( روی باکس فقط نوشته اولش g2p )

ویرایش شده توسط ahmaden
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ahmaden گفته است :

مبارکت باشه شایان جان ، میتونم بپرسم  که تا الان  با مشکل خاصی برخورد کردی ؟ مثلا مشکل میکروفون و  یا صدا  غیر..

هیچ مشکلی نداشتم واقعا گوشیش حرف نداره مخصوصا دوربینش.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، shayanops گفته است :

هیچ مشکلی نداشتم واقعا گوشیش حرف نداره مخصوصا دوربینش.

خداروشکر ، بعد مدل us رو خریدی یا international  ؟

بصورت کلی این 4 تا مدل نامبر وجود داره برای  دو پیکسل   :

G-2PW4100 - Pixel US
G-2PW4200 - Pixel International
G-2PW2100 - Pixel XL US
G-2PW2200 - Pixel XL International

ویرایش شده توسط ahmaden
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...