رفتن به مطلب

۳۰۶۰ti یا ۶۷۰۰xt

اشتراک گذاری

Recommended Posts

۲۶ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

من خودم همچنان دارم rx480-8gb استفاده میکنم،این باگ های درایوری رو که دوستان اشاره میکنند رو بهش معترفم،که البته میشه با روش هایی مقدارشو کمتر کرد ولی دیگه اینطوری نیست که همش کرش بده ،گهگاهی amd یه درایور هایی میده که مشکل دار هست و راحت با یه داونگرید مشکل رفع میشه ،این 3-4 ماه هم مشکلات باگ درایور هاش تا حدودی کاهش پیدا کرده،در کل اگر سرت درد نمیکنه سمت گرافیک هاش نیا اما یه موردی که هست اینه که در طول زمان افت کاراییش تو بازی ها کمتر از انودیا هست.

*اگر اهل خرید و فروش نیستید و طولانی مدت یه قطعه رو نگه میدارید ، کارت های amd بهتر هستند.

* amd بازار فروش ضعیف تری داره.

برای انتخاب کارت گرافیک نسل بعدی واقعا زوده باید دید چطور پیش میره قضایا.

ممنون 

راستش زیاد اهل خرید و فروش نیستم ، اگه مشکل سخت افزاری نداره من حوصله سر و کله زدن با درایور رو دارم 

حالا ببینم تا نسل بعد قیمتا چجوریع 

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۱۰ ساعت قبل، Ali۹۸ گفته است:

مادربرد tuf b360m plus

بزرگوار 

دقت کردم دیدم مدل مادربوردت حتی b350 هم نمیتونه باشه با توجه به مدل پردازندت.

اگه b450 هست که همون تکنولوژی SAM رو هم پشتیبانی میکنه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

من قبلنا دوتا گرافیک amd  داشتم تا وقتی گرافیک gtx970  رو خریدم تا الان از گرافیک انویدیا به شدت راضیم هیچوقت اذیتم نکرده ، الانم گرافیک radeon hd 6750  که ده یازده سال از تولیدش گذشته خمیرشو عوض کردم تا برای کامپیوتر برادرم که برا سیستم مغازه میخواد استفادش کنم ، توی مدتی که ازش استفاده میکردم هیچوقت اذیتم نکرد

الان سوالم اینه که واقعا کارتهای جدید و درایور جدید amd  اینقدر باگ داره که اذیت کنه باعث کرش و بلو اسکرین بشه؟ 

تصمیم داشتم گرافیک بعدیمو که از نسل بعد میگیرم از amd  بگیرم با توجه به پرفیومنسش نسبت به قیمتش بنظرم ارزش خرید بهتری داره ولی الان دو دل شدم 

کسایی هستن که تربه استفاده رو داشته باشن و به همچین مشکلایی خورده باشن؟

من خودمم کارت rx 580 داشتم والا مشکلی نداشت واسم ولی amd  نرم افزارش کلا مالی نی

21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

همین دلیل روانی کافیه ، بازی تنها دلخوشی ماست و فرار از مشکلات زندگی و مملکت اگه همونم با اعصابت بازی کنه دیونه میشی (یادش بخیر کارت 480 بیچارم کرد)

کلا موافقم

اگه درست یادم باشه 3060 تی آی حدود 7 درصد از 3070 ضعیفتره و 3070 هفت درصد ضعیفتر از مدل تی آی

بستگی داره که چقدر خرج کنی ولی به نظرم همین 3060 تی آی کافیه 

3070 معمولی کمه تو بازار

اگه خواستی 3070 تی آی بگیری  گیگا چند تا تست کردم عالی بودن البته در حد تست 

بودجت چقدره الان و چه برندی در نظر داری ؟ 

گارانتی دار ؟ بدون گارانتی با مهلت تست ؟

خوب مانیتورم توکی هست(هرچند توکی خیلی مالیم نی ولی حیفه استفاده نکنم)

۳۰۶۰ تی ای کدوم برند؟

والا ۳۰۷۰ تی ای یا باید زوتاک بگیرم یا inno3d 

والا اگ خالی نشم ۲۳ دارم اگ دیگ بخام جیبا رو بتکونم تا ۲۸ میتونم خرج کنم

والا پول زیادیه ترجیحم اینه گارانتی داشته باشه

هرچند ps5 ام داشتم بدون گارانتی بود 

اکبند باشه بدون گارانتی مشکلی ندارم ولی اختلاف قیمتش بیرزه

دست دومم با گارانتی بدم نمیاد

ویرایش شده توسط Ali98
لینک به دیدگاه

۱۴ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

ممنون 

راستش زیاد اهل خرید و فروش نیستم ، اگه مشکل سخت افزاری نداره من حوصله سر و کله زدن با درایور رو دارم 

حالا ببینم تا نسل بعد قیمتا چجوریع 

نسل بعد مگ کی میاد؟

7 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است:

بزرگوار 

دقت کردم دیدم مدل مادربوردت حتی b350 هم نمیتونه باشه با توجه به مدل پردازندت.

اگه b450 هست که همون تکنولوژی SAM رو هم پشتیبانی میکنه.

الام رفتم نگاه کردم ببخشید

b450m plus 2 هست

لینک به دیدگاه

سلام 

رفقا یعنی با کارت گرافیک ۶۷۰۰ نمیشه ری تریسینک بازی ها رو فعال کرد؟

لینک به دیدگاه

۱۵ دقیقه قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

سلام 

بظر یه حرف برادرونه بهت بزنم داش .

اگه اولویتت گیم هستش . دنبال سخت افزاری باش که بشه شیره گیم رو باهاش کشید !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این ویژگی ها اغلب جنبه تبلیغاتی داره ! الان منی که این همه وقت دستم تو کار بودش واسم هیچ فرق خاصی نمیکرد .

بیشتر مشکل دما و FPS بود ولاغیر ...

( کسی باس دنبال این آپشن های اضافه باشه که دستش به دهنش میرسه نه ماکه هر بار گیر یه چی هستیم ... )

تهش 200/300 میلیون هزینه کنی یه اینترنت شخمی چنان جیگرت و خون میکنه که میگی کاشکی تریسینک و سینک ظرف شویی نداشتیم ولی میشد یه گیم آنلاین زد.

دیدم که میگم ... خلاصه نگین که نگفتی ..... یا حق

لینک به دیدگاه

۲۱ دقیقه قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

سلام 

چرا میشه تاجایی ک من میدونم

منتهاش نسبت به انویدیا هم ضعیفتره هم اینکه فریم خیلی کم میکنه 

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، Ali۹۸ گفته است:

نسل بعد مگ کی میاد؟

خبرا میگه همین تابستون جاری عرضه میشن کم کم،وضعیت عرضه به تقاضا هم که بهبود داره پیدا میکنه،احتمالا توآذر ماه هم بشه توایران تهیه کرد،حالا دوستان با تجربه بهتر میتونند دراین باره راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، invoker گفته است:

بظر یه حرف برادرونه بهت بزنم داش .

اگه اولویتت گیم هستش . دنبال سخت افزاری باش که بشه شیره گیم رو باهاش کشید !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این ویژگی ها اغلب جنبه تبلیغاتی داره ! الان منی که این همه وقت دستم تو کار بودش واسم هیچ فرق خاصی نمیکرد .

بیشتر مشکل دما و FPS بود ولاغیر ...

( کسی باس دنبال این آپشن های اضافه باشه که دستش به دهنش میرسه نه ماکه هر بار گیر یه چی هستیم ... )

تهش 200/300 میلیون هزینه کنی یه اینترنت شخمی چنان جیگرت و خون میکنه که میگی کاشکی تریسینک و سینک ظرف شویی نداشتیم ولی میشد یه گیم آنلاین زد.

دیدم که میگم ... خلاصه نگین که نگفتی ..... یا حق

حرف حق متشکرم 

9 ساعت قبل، Ali98 گفته است:

چرا میشه تاجایی ک من میدونم

منتهاش نسبت به انویدیا هم ضعیفتره هم اینکه فریم خیلی کم میکنه 

متشکرم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 ساعت قبل، Ali98 گفته است:

من خودمم کارت rx 580 داشتم والا مشکلی نداشت واسم ولی amd  نرم افزارش کلا مالی نی

خوب مانیتورم توکی هست(هرچند توکی خیلی مالیم نی ولی حیفه استفاده نکنم)

۳۰۶۰ تی ای کدوم برند؟

والا ۳۰۷۰ تی ای یا باید زوتاک بگیرم یا inno3d 

والا اگ خالی نشم ۲۳ دارم اگ دیگ بخام جیبا رو بتکونم تا ۲۸ میتونم خرج کنم

والا پول زیادیه ترجیحم اینه گارانتی داشته باشه

هرچند ps5 ام داشتم بدون گارانتی بود 

اکبند باشه بدون گارانتی مشکلی ندارم ولی اختلاف قیمتش بیرزه

دست دومم با گارانتی بدم نمیاد

برندهای پالیت گینوارد زوتاک inno3d ارزونترن

گیگا ام اس آی ایسوس evga گرونتر

سری 3000
 3080 msi gaming trio تست کردم آشغال به تمام معنا از لحاظ بایوس و نرم افزار نوسان شدید فرکانس و دمای بالای مموری

3070ti 3070 گیگا تست کردم عالی بودن

زوتاک آخرین گزینت باشه به نظرم توی ماین هش خوبی نمیدن پس فردا دوباره ارزها بالا کشید خواستی بفروشی به میزان هش قیمت گذاری میشه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۲۱ در 14:26، invoker گفته است:

پاور مورد تایید نیست *

-----------------------------------

سری تف گیمینگ ایسوس همینطور * چیز مالی نیس !

همچنان نظرم رو همون RX6700XT هستش *

با توجه به معرفی نسل جدید AMD به زودی نسل 12 اینتل هم دیکه ارزش خرید چندانی نداره (همین الانش هم مفت نمی ارزه بخاطره مشکلات دما و نبود براکت و ... )

نظر کلی و اخر من اینه که شما RX6700XT رو بخر استفاده کن. نسل جدید AMD که امد اونجا بفکر باش . تمام

والا بنده الان از سال 96 دارم از پاور 850 ماژولار گرین استفاده میکنم هیچ مشکلی نداشته الانم روش 1080 هست با نسل 11

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، milad-over گفته است:

والا بنده الان از سال 96 دارم از پاور 850 ماژولار گرین استفاده میکنم هیچ مشکلی نداشته الانم روش 1080 هست با نسل 11

دوست عزیز. بنده بنا به تجربه های که داشتم . و گزارش های این چند وقته تو همین فروم ... این رو عرض کردم

درکل من فقط تحربه خودم و دیگران رو بازگو کردم / و اکه قرار باشه همه اجناس این برند مشکل داشته باشه که باید درش رو تخته کنن .

لطفا: سریع قیمه هارو قاطی ماست ها نکنین. موفق باشین

لینک به دیدگاه

من خودم نسخه پلاتینیوم گرین داشتم الانم ۴۸۰ دارم استفاده میکنم و گرین یکی از بهترین گارانتی ها در ایرانه

6 دقیقه قبل، invoker گفته است:

دوست عزیز. بنده بنا به تجربه های که داشتم . و گزارش های این چند وقته تو همین فروم ... این رو عرض کردم

درکل من فقط تحربه خودم و دیگران رو بازگو کردم / و اکه قرار باشه همه اجناس این برند مشکل داشته باشه که باید درش رو تخته کنن .

نه بالاخره شماهم تجربیات خودتون میگید

لینک به دیدگاه

من خودم نسخه پلاتینیوم گرین داشتم الانم ۴۸۰ دارم استفاده میکنم و گرین یکی از بهترین گارانتی ها در ایرانه

6 دقیقه قبل، invoker گفته است:

نه بالاخره شماهم تجربیات خودتون میگید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۲۱ در 09:26، Ali98 گفته است:

ی جیزی هم ک بهش رسیدم واقعا درایور های amd اشغاله

الان همین cpu خودم 4650g درایورش نصب میکنم اوکیه نرم افزار باز میشه 

به محض روشن شدن مجدد سیستم میگه درایور نصب کن!دیگ کلا بیخیالش شدم 

الانم ی باگ داره اینه که تو هر مرورگری هر پیجی باز کنم بعد چند ثانیه  صفحه ی لحظه سیاه میشه کامل مجدد برمیگرده !فقطم ی بار

سلام

من دو سال از ryzen 5 2600 استفاده کردم و چنین مشکلی باهاش نداشتم یعنی اصلا مشکلی باهاش نداشتم و اولین باره چنین چیزی رو دارم می بینم! البته گرافیکش رو نمی دونم جدیدا اما حدودا 7 سال پیش بود دقیق یادم نیست یه 6450 داشتم خیلی اذیت میکرد .

ویرایش شده توسط _Shayan_
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من هم 3060 تی آی هستش
مدل Zotac جدیدا خریدم بسیار دماش عالی هست
به عنوان مثال توی وارزون 61 درجه بالاتر نمیره
در صورتی که با کارت قبلیم تا 75 هم میرفت (1070 تی آی)

لینک به دیدگاه

دوستان از ای ام دی جوری بد میگن منیم که تو این 10 سال اخیر اکثرا ای ام دی داشتم به شک میفتم که نکنه باندلم اینتل و انویدیا بوده خبر نداشتم!

وقتی درایور جدید میاد فوری اپدیت نکنین بعیده به مشکل بخورین تو گرافیک. من 580 داشتم  حدود 2 سال الانم 6600 ایکس تی خریدم از 580 که راضی بودم دروغ چرا مشکلی نداشتم 6600 ایکس تی رو هم جدید خریدم نمیتونم دقیق نظر بدم ولی اینو میتونم بگم فاجعه اونجوری که دوستان میگن نیست تو ای ام دی.

من رایزن از 1300 ایکس بگیر تا 1600، 2600 و الانم 5600 ایکس دارم تو پردازنده که خدایی حرفی نداره ای ام دی. 5600ایکسی که مال 2 سال پیشه با لیتوگرافی 7 نانومتری در مقابل نسل 12 به روز با لیتوگرافی قدیمی تر. زیاد انتخاب سخت نیست اگه فن بازی درنیاریم ولی در نهایت میشه گفت اول پول و دوم سلیقه حرف اولو میزنه. موفق باشی دوست من.

لینک به دیدگاه

۵۹ دقیقه قبل، ho۳einsa گفته است:

دوستان از ای ام دی جوری بد میگن منیم که تو این 10 سال اخیر اکثرا ای ام دی داشتم به شک میفتم که نکنه باندلم اینتل و انویدیا بوده خبر نداشتم!

وقتی درایور جدید میاد فوری اپدیت نکنین بعیده به مشکل بخورین تو گرافیک. من 580 داشتم  حدود 2 سال الانم 6600 ایکس تی خریدم از 580 که راضی بودم دروغ چرا مشکلی نداشتم 6600 ایکس تی رو هم جدید خریدم نمیتونم دقیق نظر بدم ولی اینو میتونم بگم فاجعه اونجوری که دوستان میگن نیست تو ای ام دی.

من رایزن از 1300 ایکس بگیر تا 1600، 2600 و الانم 5600 ایکس دارم تو پردازنده که خدایی حرفی نداره ای ام دی. 5600ایکسی که مال 2 سال پیشه با لیتوگرافی 7 نانومتری در مقابل نسل 12 به روز با لیتوگرافی قدیمی تر. زیاد انتخاب سخت نیست اگه فن بازی درنیاریم ولی در نهایت میشه گفت اول پول و دوم سلیقه حرف اولو میزنه. موفق باشی دوست من.

بله منم قبلا 580 داشتم و کاملا راضی بودم ازش 

ممنون از نظری ک دادی 

راستی چند فریم با این کارت میگیری؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Ali۹۸ گفته است:

بله منم قبلا 580 داشتم و کاملا راضی بودم ازش 

ممنون از نظری ک دادی 

راستی چند فریم با این کارت میگیری؟

تازه خریدم فرصت نکردم زیاد باهاش گیم بزنم ولی یه چی بین 3060 و 3060 تی ای هست. اگه به ری تریس علاقه داری و خوره داری روشنش کنی باید بری سمت انویدیا اکه مهم نیس برات شدیدا کارتای ای ام دی رو پیشنهاد میکنم. دوستان هم گفتن بهتره جای خرج همه بودجه روی کارت یکمشو اختصاص بدی به بورد و سی پی یو و یه کارت در حد همین 6600 ایکس تی راضی نگهت میداره

لینک به دیدگاه

۴۳ دقیقه قبل، ho۳einsa گفته است:

تازه خریدم فرصت نکردم زیاد باهاش گیم بزنم ولی یه چی بین 3060 و 3060 تی ای هست. اگه به ری تریس علاقه داری و خوره داری روشنش کنی باید بری سمت انویدیا اکه مهم نیس برات شدیدا کارتای ای ام دی رو پیشنهاد میکنم. دوستان هم گفتن بهتره جای خرج همه بودجه روی کارت یکمشو اختصاص بدی به بورد و سی پی یو و یه کارت در حد همین 6600 ایکس تی راضی نگهت میداره

والا کارت برای چند سال میخام 

بخاطر مانیتورم به رزولوشن ۲کی علاقه دارم 

و اینکه هرکارتی بخرم دوست دارم واقعا ری تریسینگ تو بازیا ببینم(اگه Amd بخرم میرم سمت ۶۸۰۰ با این تفاسیر)

سی پی یو و مادربردم تا ابان نمیتونم تغییر بدم ی مدت با گلوگاه سر و کله میزنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه دوستان و استارتر محترم :

این تاپیک کلا محتوای خوبی نداره و به دلیل اینکه خود استارتر میگه قبلا کارت AMD داشته و ازش راضی نبوده بعدش اومده یه تاپیک مقایسه ای بین دو کارت انویدیا و AMD گذاشته به نظرم یه جور جوک میاد تا تاپیک مشاوره.... یه جوری به نظر میاد انگار واسه تفریح و کل کل بین فن های انویدیا با AMD باشه تا تاپیک مشاوره!!!!

دوست عزیز وقتی شما تجربه نامناسبی از یه برند مثل AMD داشتی و راضی نبودی ازش دلیل نمیشه واسش یه تاپیک مقایسه بین دو کارت 3060TI با 6700 باز کنی ... این یه جور مسخره بازی و توهین به تجربه و شعور بقیه حساب میشه ... شما که میخواستی کارت بخری اول میبایست کل بودجه ای که میخوای هزینه کنی رو مشخص میکردی بعد تاپیک مشاوره میزدی که مقلا با 30 تومن چه کارتی مناسبه برام ....

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظر من اگه تا رزولوشن 2k میخوای بازی کنی ۳۰۶۰ ti کاملا جوابگو شما هست بیشتر هزینه نکن از یه برند معتبر بگیر و گارانتی دار که خیالت راحت باشه منم یه ماهیه ۳۰۶۰ تی آی خریدم و همه بازی ها رو با آخرین تنظیمات توی رزولوشن 1080 چون مانیتورم FHD است 60 هرتز زیر شصت فریم نمی‌گیرم و وقتی هم فریم ریت و باز میزارم و v sinc, خاموش میکنم توی آساسین والهالا  ۱۲۰ فریم هستش

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، hd۵۸۷۰ گفته است:

با اجازه دوستان و استارتر محترم :

این تاپیک کلا محتوای خوبی نداره و به دلیل اینکه خود استارتر میگه قبلا کارت AMD داشته و ازش راضی نبوده بعدش اومده یه تاپیک مقایسه ای بین دو کارت انویدیا و AMD گذاشته به نظرم یه جور جوک میاد تا تاپیک مشاوره.... یه جوری به نظر میاد انگار واسه تفریح و کل کل بین فن های انویدیا با AMD باشه تا تاپیک مشاوره!!!!

دوست عزیز وقتی شما تجربه نامناسبی از یه برند مثل AMD داشتی و راضی نبودی ازش دلیل نمیشه واسش یه تاپیک مقایسه بین دو کارت 3060TI با 6700 باز کنی ... این یه جور مسخره بازی و توهین به تجربه و شعور بقیه حساب میشه ... شما که میخواستی کارت بخری اول میبایست کل بودجه ای که میخوای هزینه کنی رو مشخص میکردی بعد تاپیک مشاوره میزدی که مقلا با 30 تومن چه کارتی مناسبه برام ....

اولا شما مطالب درست بخون بعد بیا انقدر تند با من برخورد کن 

عزیزم برو بخون

من rx580 داشتم کارت خوبی بود ازشم راضی بودم

cpu 4650g خریدم ی سری باگ ها داره ولی قابل تحمله باز 

لطف کنید تاپیک های بنده رو پیگیری نکنید تا به شعور و شخصیت شما توهینی نشه والا ما که راضی نیستیم 😅

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، Ali98 گفته است:

اولا شما مطالب درست بخون بعد بیا انقدر تند با من برخورد کن 

عزیزم برو بخون

من rx580 داشتم کارت خوبی بود ازشم راضی بودم

cpu 4650g خریدم ی سری باگ ها داره ولی قابل تحمله باز 

لطف کنید تاپیک های بنده رو پیگیری نکنید تا به شعور و شخصیت شما توهینی نشه والا ما که راضی نیستیم 😅

چی شد ؟

مورد اول اینکه اگر شما مشکلی با هر قطعه ای داری که سر از مشکلش در نمیاری داخل فروم مطرح کنید بلکه دوستان بتوانند مشکل شما رو حل کنند

اینکه ما بیایم بر اساس فیدبکی که خودمون گرفتیم و بیشتر هم بر میگرده به ضعف خودمون تعمیم بدیم به یک برند کار درستی نیست

باگی که شما میفرمائید که ما و بقیه ازش بی اطلاعیم میتونه ربط به ده ها مورد دیگه داشته باشه 

مورد بعدی 

مگه ما اینجا تاپیک خصوصی داریم ؟

اینجا فروم عمومی هست و همه آزاد هستند در چارچوب قوانین فروم داخلش شرکت داشته باشند و نظر بدهند

جدیدا" یک ترندی رو دارم میبینم از یکسری کاربر که بله شما دنبال نکن تاپیک من رو یا در تاپیک من نظر نده

ایشون مگه توهینی به شما کرده ؟ شما با رفتارت داری به بچه های فروم توهین میکنید

شما یک لطفی بکنید که اگر نمیتونی ادب رو رعایت کنید و یا تاب و تحمل انتقاد نداری دیگه تاپیک نزن

لینک به دیدگاه

۳۷ دقیقه قبل، EHSAN.K گفته است:

چی شد ؟

مورد اول اینکه اگر شما مشکلی با هر قطعه ای داری که سر از مشکلش در نمیاری داخل فروم مطرح کنید بلکه دوستان بتوانند مشکل شما رو حل کنند

اینکه ما بیایم بر اساس فیدبکی که خودمون گرفتیم و بیشتر هم بر میگرده به ضعف خودمون تعمیم بدیم به یک برند کار درستی نیست

باگی که شما میفرمائید که ما و بقیه ازش بی اطلاعیم میتونه ربط به ده ها مورد دیگه داشته باشه 

مورد بعدی 

مگه ما اینجا تاپیک خصوصی داریم ؟

اینجا فروم عمومی هست و همه آزاد هستند در چارچوب قوانین فروم داخلش شرکت داشته باشند و نظر بدهند

جدیدا" یک ترندی رو دارم میبینم از یکسری کاربر که بله شما دنبال نکن تاپیک من رو یا در تاپیک من نظر نده

ایشون مگه توهینی به شما کرده ؟ شما با رفتارت داری به بچه های فروم توهین میکنید

شما یک لطفی بکنید که اگر نمیتونی ادب رو رعایت کنید و یا تاب و تحمل انتقاد نداری دیگه تاپیک نزن

عزیزم من اصلا به کسی توهین نکردم گفتم اول مطلب بخون !البته اون اخرشم تند رفتم که عذر خواهم بابتش!

ایشون خیلی تند راجب مطلبی که درست نخونده بودن اظهار نظر کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...