رفتن به مطلب

۳۰۶۰ti یا ۶۷۰۰xt

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۱/۳/۲۱ در ۲۰:۵۶، Ali۹۸ گفته است:

مشکل اینه 3070 یا تو بازار نیست یا هم قیمت 3070 تی ای 

ی جیزی هم ک بهش رسیدم واقعا درایور های amd اشغاله

الان همین cpu خودم 4650g درایورش نصب میکنم اوکیه نرم افزار باز میشه 

به محض روشن شدن مجدد سیستم میگه درایور نصب کن!دیگ کلا بیخیالش شدم 

الانم ی باگ داره اینه که تو هر مرورگری هر پیجی باز کنم بعد چند ثانیه  صفحه ی لحظه سیاه میشه کامل مجدد برمیگرده !فقطم ی بار

بنده کاملا همه پست ها و نظرات رو مطالعه کردم

درسته شما 580 داشتی و کاملا هم راضی بودی ... ولی نوشته هاتون یه چیز دیگه میگه!!!!

همونطور که گفتم این طور تاپیکها از نظر محتوا هیچ خاصیتی برای فروم نداره جز کل کل بین طرف دارای هر دو برند

توی پست قبلی هم گفتم ... شما ابتدا میبایست کل بودجه ای که در نظر داشتی برای کارت هزینه کنی رو مشخص میکردی بعد تاپیک میزدی که مثلا با 30 میلیون تومن چی بخرم

تاپیک مشاوره به این شکل که من گفتم زیاده میتونید داخل فروم بگردید و ببینید....هیچ مشکلی هم پیش نیومده بین طرفدارای هر دو برند...

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۳۶ دقیقه قبل، hd۵۸۷۰ گفته است:

بنده کاملا همه پست ها و نظرات رو مطالعه کردم

درسته شما 580 داشتی و کاملا هم راضی بودی ... ولی نوشته هاتون یه چیز دیگه میگه!!!!

همونطور که گفتم این طور تاپیکها از نظر محتوا هیچ خاصیتی برای فروم نداره جز کل کل بین طرف دارای هر دو برند

توی پست قبلی هم گفتم ... شما ابتدا میبایست کل بودجه ای که در نظر داشتی برای کارت هزینه کنی رو مشخص میکردی بعد تاپیک میزدی که مثلا با 30 میلیون تومن چی بخرم

تاپیک مشاوره به این شکل که من گفتم زیاده میتونید داخل فروم بگردید و ببینید....هیچ مشکلی هم پیش نیومده بین طرفدارای هر دو برند...

والا چجور از نوشته هام داری برداشت دیگ میکنی جای سواله🤣🤣🤣

خدایی راضی بودم ازش

ولی در کل داری درست میگی اگه بودجه رو بزارم راحت تر میشه ی کارت پیدا کرد تا بین دوتا کارت 

🙏❤️

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من همرو تست کردم  3070 معمولی بگیر از نظر نسبت وات مصرفی به عملکرد  از همه بهتره ای ام دی هم تو دایرکس 12 واقعا خوبه و نوسان فریم کمتری داره کلا کارت های ای ام دی خنک تر هستند  اون ایراد های نرم افزاری و باگ که در مورد ای ام دی میگن من ندیدم شاید به خاطر ورژن ویندوز و ویندوزهای کرک شده بوده   ولی اولویت و بزار روی برند و گارانتی سه ساله اول گیگابایت دوم ایسوس سوم ام اس ای چون پارسال که برق ها قطع و وصل میشد کلی تلفات گرافیکی داشتیم برای سی پی یو هم نگرانی نداشته باش من 4650g و 5700x با 6600 و 3070 تو ده تا بازی تفاوت خاصی ندیدم 4650 gخیلی خنک و خوبه  ولی شاید با کارت 3090 یا 6900 یه مقدار افت فریم داشته باشی 

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، armin۶۰ گفته است:

دوست عزیز من همرو تست کردم  3070 معمولی بگیر از نظر نسبت وات مصرفی به عملکرد  از همه بهتره ای ام دی هم تو دایرکس 12 واقعا خوبه و نوسان فریم کمتری داره کلا کارت های ای ام دی خنک تر هستند  اون ایراد های نرم افزاری و باگ که در مورد ای ام دی میگن من ندیدم شاید به خاطر ورژن ویندوز و ویندوزهای کرک شده بوده   ولی اولویت و بزار روی برند و گارانتی سه ساله اول گیگابایت دوم ایسوس سوم ام اس ای چون پارسال که برق ها قطع و وصل میشد کلی تلفات گرافیکی داشتیم برای سی پی یو هم نگرانی نداشته باش من 4650g و 5700x با 6600 و 3070 تو ده تا بازی تفاوت خاصی ندیدم 4650 gخیلی خنک و خوبه  ولی شاید با کارت 3090 یا 6900 یه مقدار افت فریم داشته باشی 

مشکل اساسی ۳۰۷۰ تو بازار ما هم قیمت بودنش با نسخه تی ای هست

تک و توک با قیمت خوب گیر میاد

ممنون بابت نظرت

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Ali۹۸ گفته است:

مشکل اساسی ۳۰۷۰ تو بازار ما هم قیمت بودنش با نسخه تی ای هست

تک و توک با قیمت خوب گیر میاد

ممنون بابت نظرت

3070 زوتاک با گارانتی الماس حدود 22  میلیون میتونی تو بازار پیدا کنی یکی از بچه ها دو سه روز پیش همین مدل اکبند بدون گارانتی 19700 گرفته بود ولی خوب بدون گارانتی ریسکه دیگه 

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، Ali۹۸ گفته است:

والا چجور از نوشته هام داری برداشت دیگ میکنی جای سواله🤣🤣🤣

🙏❤️

جنابعالی کلا کارت همینه یه تاپیک اینطوری میزنی  بعدش نه خریدی میکنی نه هیچی ، شاید بعضیا ندونن ولی من چندین بار تاپیکاتو توی این 2 سال دیدم  شما بدون شک بی منطق ترین کاربر این سایت هستی☺️

نه بودجه ات مشخصِ نه هدفت آخرشم هیچی !  البته با عرض معذرت😶

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

۲۴ دقیقه قبل، armin۶۰ گفته است:

3070 زوتاک با گارانتی الماس حدود 22  میلیون میتونی تو بازار پیدا کنی یکی از بچه ها دو سه روز پیش همین مدل اکبند بدون گارانتی 19700 گرفته بود ولی خوب بدون گارانتی ریسکه دیگه 

والا اکبند باشه برام گارانتی مهم نیست اگه قیمت واقعا ارزش داشته باشه 

کنسول های بازی هم بخری گارانتی نداره مشکلی هم ندارن 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Ali۹۸ گفته است:

والا اکبند باشه برام گارانتی مهم نیست اگه قیمت واقعا ارزش داشته باشه 

کنسول های بازی هم بخری گارانتی نداره مشکلی هم ندارن 

اگر کارت و بگیرید و روی کیس نصب کنید و در کیس و ببندید احتمالا مشکلی پیش نمیاد همون بدون گارانتی کارتونو راه میندازه ولی اگر مثل من باشید که یک کارت و روی چند تا مین و سی پی یو امتحان میکنم قضیه فرق میکنه چون اکثر خرابی ها زمانی رخ میده که کارت و بر میدارم و دوباره میزاریم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...