رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه اصلا.

وضع همین طور بدتر و بدتر میشه.پست. گمرک. اینا اولینا هستن که وا دادن. بعدش نوبت به بقیه ارکــ.ان میرسه.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

من که با پست چی رفیق شدم بسته میاد به اسمم زنگ میزنه که خونه باش بسته داری😋

راستشو بوگو فقط بسته برات میاره یا اینکه......🤠

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

راستشو بوگو فقط بسته برات میاره یا اینکه......🤠

دقیقا چون گل! دوست دارم برام میاره همیشه 

لینک به دیدگاه

منم یه چیز از دیجی کالا گرفتم.فکر میکردم که دیجی کالا خیلی طولش بده تا بده به پست ولی سر موعد مقرر تحویل داد به پست ولی پست لا مروت نمیاره که.

image.thumb.png.cd5f6a37b84f4dd16042b8beda1b04c0.png

قبلا وقتی میزد خروج از اهواز به ماهشهر، اولین روز کاری ارسال می‌شد هشت صبح اینجا بود و منم اگر خیلی عجله داشتم میرفتم اونجا سر بار ازشون میگرفتم نمی‌ذاشتم بدنش به پستچی. اما الان سه روزه مونده توی اهواز😐

لینک به دیدگاه

شرکت دولتی همینه دیگه هر طوری بخواد رفتار میکنه به هیچ کسم جواب نمیده. دقیقا این اتفاق برای من هم افتاد دو هفته پیش. بسته دوشنبه رسیده بود تهران ولی بعد از پنج روز تازه شنبه هفته بعدش به دستم رسید. یعنی تو این پنج روز طوری اعصابم خورد شد که دیگه هیچ وقت با پست نه چیزی می فرستم نه میگیرم.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

منم یه چیز از دیجی کالا گرفتم.فکر میکردم که دیجی کالا خیلی طولش بده تا بده به پست ولی سر موعد مقرر تحویل داد به پست ولی پست لا مروت نمیاره که.

قبلا وقتی میزد خروج از اهواز به ماهشهر، اولین روز کاری ارسال می‌شد هشت صبح اینجا بود و منم اگر خیلی عجله داشتم میرفتم اونجا سر بار ازشون میگرفتم نمی‌ذاشتم بدنش به پستچی. اما الان سه روزه مونده توی اهواز😐

سلام مگه دیجی خودش نمیاره؟من پاییز 98 از دیجی خرید داشتم و خودش سرویس داشت و کلا قراردادشو با پست تو منطقه ما بست.الان چی شده دوباره دست به دامن پست شد؟

البته من بندر امامم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بدتر از تاخیر در تحویل مرسوله جدیدا تاخیر در ارسال هم اضافه شده!

الان دو روز هست درگیر یک بسته هستم که قصد ارسالش رو دارم و جالب میگن سیستم قطعه!؟ قطعی چی؟ سراسری؟ یا سیستم اپراتور تحویل گیرنده مرسوله خرابه. چرا تو این اوضاع داغون اینطور به وقت و اعصاب مشتری ور میرن...

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است :

سلام مگه دیجی خودش نمیاره؟من پاییز 98 از دیجی خرید داشتم و خودش سرویس داشت و کلا قراردادشو با پست تو منطقه ما بست.الان چی شده دوباره دست به دامن پست شد؟

البته من بندر امامم

راستش من اولین باره میشونم که دیجی کالا خودش میاره. اون روشی که میگید احتمالا اکسپرس هست. چون دیجی کالا غیر از این دو روش هیچ روش دیگه ای نداره و نداشته. image.png.d4f607c56ed21b285ba116080b892dbb.png

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

image.png.d4f607c56ed21b285ba116080b892dbb.png

منم اولین باره اینو میبینم !!! برای ما با پست خودش میاره مورد داشتم زیر 24 ساعت ! من تبریزم

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

راستش من اولین باره میشونم که دیجی کالا خودش میاره. اون روشی که میگید احتمالا اکسپرس هست. چون دیجی کالا غیر از این دو روش هیچ روش دیگه ای نداره و نداشته. image.png.d4f607c56ed21b285ba116080b892dbb.png

درسته من تابستون 98 ازش جنس خریدم،با پست برام ارسالش کرد ولی چند ماه بعد دیدم مامور خودش یعنی دیجیکالا برام اوردش.حتی دیدم وانتیه،جنس هاش کم بود.احتمال میدم یا سفارشها از سمت شهرهای ما کم شده یا دلایل دیگه ای داره که من بی خبرم.

اینم یه عکس که ببیند،میفرسته به اهواز و بعد میفرسته به شهرهای دیگه

Untitled.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است :

درسته من تابستون 98 ازش جنس خریدم،با پست برام ارسالش کرد ولی چند ماه بعد دیدم مامور خودش یعنی دیجیکالا برام اوردش.حتی دیدم وانتیه،جنس هاش کم بود.احتمال میدم یا سفارشها از سمت شهرهای ما کم شده یا دلایل دیگه ای داره که من بی خبرم.

اینم یه عکس که ببیند،میفرسته به اهواز و بعد میفرسته به شهرهای دیگه

Untitled.png

جالبه اولین باره همچین چیزی میبینم.

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها 

از عجایب؛ سامانه پست تو کمتر از یکی دو ساعت جواب داد و مرسوله رو مجبور کرده بودن پستچی

بیاد تحویل بده و آورد.

screenshot-eop.post.ir-2020.05.10-23_03_46.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام بچه ها 

از عجایب؛ سامانه پست تو کمتر از یکی دو ساعت جواب داد و مرسوله رو مجبور کرده بودن پستچی

بیاد تحویل بده و آورد.

screenshot-eop.post.ir-2020.05.10-23_03_46.png

واسه من هم یه بار پیش اومد. آدرس ما جوریه که پستچی هیچ وقت پیدا نمیکنه همیشه زنگ میزنه خودم میرم سر کوچه دنبالش. یه بار زنگ نزد مرسوله رو برده بود پست. رفتم به رئیس اداره گفتم پدرش رو در آورد.😂

ویرایش شده توسط miladhaerian
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، woooo639 گفته است :

سلام عزیز دل

برات پرسیدم از یه پست چی اشنا گفت ما وقتی نمیرسیم بسته رو برسونیم  منظورش در ساعت کاریش 

باید اخر ساعت کاری جواب گو باشن و چه کار میکنن؟

بله میزنن در وضعیت که رفتم دم در خونه  داداش گلم نبود  😅😆

ولی بعدا میارن اگه مسیرشون بخوره  اونایی که یه کم از خدا میترسن

اگه نترسن که هیچی یه چند روز میزارن خاک بخوره دوباره میفرستن جلو در برا اخرین بار 😅 البته همون اولین و اخرین بار میشه

تجربه و سوال بنده از یک پستجی اشنا 

بنده هم یکبار سفارشی داشتم و چون همیشه از سایت پست پیگیر روند ارسال و دریافتم روزی که قرار بود بسته بیاد و توی سامانه هم نوشته بود که به فلان مامور تحویل داده شد و منتظر بودم تا ظهر بسته برسه دستم.خلاصه اون روز گذشت دیدم بسته نیومده رفتم تو سایت پست دیدم نوشته گیرنده در محل حضور نداشته و برگشت خورده خیلی عصبانی شدم چون من از صبح اون روز منتظر دریافت بودم. سریع رفتم تو سایت پست از طرف شکایت کردم فرداش طرف اومد و گفت اقا چراشکایت کردی من تصادف کرده بودم(به دروغ)وفلان نتونستم بیارم اگر صبر میکردی میاوردمش. بهش گفتم اگر مثل ادم زنگ میزدی که من مشکل برام پیش اومده و نمی تونم بیام ناراحت نمی شدم و شکایت نمی کردم ولی اینکه منو خر فرض کردی و به دروغ زدی در محل حضورنداشته واقعا عصبانیم کرد.اینا تا زور بالاسرشون نباشه کارشون رو درست انجام نمی دن.

اینم تجربه من با پست

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

بنده هم یکبار سفارشی داشتم و چون همیشه از سایت پست پیگیر روند ارسال و دریافتم روزی که قرار بود بسته بیاد و توی سامانه هم نوشته بود که به فلان مامور تحویل داده شد و منتظر بودم تا ظهر بسته برسه دستم.خلاصه اون روز گذشت دیدم بسته نیومده رفتم تو سایت پست دیدم نوشته گیرنده در محل حضور نداشته و برگشت خورده خیلی عصبانی شدم چون من از صبح اون روز منتظر دریافت بودم. سریع رفتم تو سایت پست از طرف شکایت کردم فرداش طرف اومد و گفت اقا چراشکایت کردی من تصادف کرده بودم(به دروغ)وفلان نتونستم بیارم اگر صبر میکردی میاوردمش. بهش گفتم اگر مثل ادم زنگ میزدی که من مشکل برام پیش اومده و نمی تونم بیام ناراحت نمی شدم و شکایت نمی کردم ولی اینکه منو خر فرض کردی و به دروغ زدی در محل حضورنداشته واقعا عصبانیم کرد.اینا تا زور بالاسرشون نباشه کارشون رو درست انجام نمی دن.

اینم تجربه من با پست

خوب دیگه چی بگیم ازدست  این مردم😅

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام بچه ها 

بیاد تحویل بده و آورد.

قشنگ تا زور نباشه هیچی درست نمیشه...

مشکل از ریشه اس...

لینک به دیدگاه

در شکایت از ادارات دولتی، هیچ جا بهتر از سازمان بازرسی کل کشور نیست.

چند وقت پیش تلفن سازمان حمایت از مصرف کننده تو شهرستان ما کلا کار نمیکرد و بوق نمیخورد.

من هم تو سایت سازمان بازرسی یه چیزی نوشتم و بعد شاید دو سه هفته یک نفر تماس گرفت و گفت الان زنگ بزن ببین درست شده یا نه به من خبر بده.

زنگ زدم وصل شد به یه خانم ه، منم چیزی نداشتم بگم گفتم از قوه قضاییه زنگ زدن بهم گفتن زنگ بزنم به شما تست کنم 😂

هیچی دیگه اونم فهمید قضیه زیر سر من بوده چهارتا لیچار بارمون کرد و قطع کردیم و دیگه بعد از اون مشکل رفع شد 😁

اما در خصوص پست، ما زنگ مون خرابه، پستچی میامد قبلا زنگ میزد به موبایل که بیا پایین بگیر.

جدیدا بخاطر کرونا بنده خداها میارن بالا دم در خونه تحویل میدن (تازه آسانسور هم نداریم)

خلاصه کلی شرمنده و البته ممنون میشیم هر دفعه.

ویرایش شده توسط Arthur
لینک به دیدگاه

در در 21 اردیبهشت 1399 در 19:35، miladhaerian گفته است :

دوستان کسی درباره این نظری نداره؟😐 چهار روزه مونده توی اهواز دو روزه که تیکت زدم هنوز جواب ندادن هم..

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

دوستان کسی درباره این نظری نداره؟😐 چهار روزه مونده توی اهواز دو روزه که تیکت زدم هنوز جواب ندادن هم..

شکایت ثبت کردی تو سایت پست؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

شکایت ثبت کردی تو سایت پست؟

آره ولی هنوز بی جواب مونده

خیر جدید: ده دقیقه پیش آوردش😐 فقط میتونم بگم پرام. البته ربطی به شکایت نداره. طبق روال خودش آورد پستچی. ازش پرسیدم پس چرا توی سایت رهگیری ثبت نشد که اومده ماهشهر گفت به خاطر کرونا همه چی بهم ریخته.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

آره ولی هنوز بی جواب مونده

خیر جدید: ده دقیقه پیش آوردش😐 فقط میتونم بگم پرام. البته ربطی به شکایت نداره. طبق روال خودش آورد پستچی. ازش پرسیدم پس چرا توی سایت رهگیری ثبت نشد که اومده ماهشهر گفت به خاطر کرونا همه چی بهم ریخته.

جالبه و دیگر هیچ
کلا اداره پست خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی و فراتر از خیلی داغونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

گفت به خاطر کرونا همه چی بهم ریخته.

البته ناگفته نماند واقعا شرایط عادی نیست. بخصوص در شهرهای جنوبی شنیده ها از وخیم تر شدن اوضاع حکایت داره که این شاید روند ها رو بهم بزنه. معمولا در سیستم های با آنتروپی بالا نظم همه چیز خیلی راحت به هم میخوره.

ظاهرا کشورای دیگه که درگیری مشابه با ایران دارند هنوز بصورت کامل تعطیل هستند...

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، HeX گفته است :

البته ناگفته نماند واقعا شرایط عادی نیست. بخصوص در شهرهای جنوبی شنیده ها از وخیم تر شدن اوضاع حکایت داره که این شاید روند ها رو بهم بزنه. معمولا در سیستم های با آنتروپی بالا نظم همه چیز خیلی راحت به هم میخوره.

ظاهرا کشورای دیگه که درگیری مشابه با ایران دارند هنوز بصورت کامل تعطیل هستند...

بله، به خصوص خوزستان افتضاح شده.

ایران هم میتونست تعطیل کنه ولی واقعا بعضی از مردم نون شبشون به کار همون روزشون بستگی داره. اگر تعطیلی ادامه پیدا میکرد خیلی‌ها  باید گشنگی می‌کشیدن. حالا که تعطیلی ها دوباره به خوزستان برگشت و از چهارشنبه ادارات تعطیلن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

بله، به خصوص خوزستان افتضاح شده.

ایران هم میتونست تعطیل کنه ولی واقعا بعضی از مردم نون شبشون به کار همون روزشون بستگی داره. اگر تعطیلی ادامه پیدا میکرد خیلی‌ها  باید گشنگی می‌کشیدن. حالا که تعطیلی ها دوباره به خوزستان برگشت و از چهارشنبه ادارات تعطیلن.

اگر رعایت نشه، گشنگی ها بیشتر ادامه پیدا میکنه! چون بیماری تموم نمیشه، ایتالیا که روندش خیلی بد بود، الان یه جورایی تحت کنترل از روزی 4 - 5 هزار بیمار
رسیده به زیر 1000T ، دیروز فکر میکنم 700 و خوردی، مرگ و میر هم کمتر، منتهی نیومده همه چیز رو باز کنه، تمام اون الزامات رو برداره! شما خودت بهتر میدونی
ایتالیا یک کشور اروپایی نسبتا ضعیف محسوب میشه از لحاظ اقتصادی، بزرگترینش فوتبال بوده که تعطیل شده، از طرفی ما واقعا مردم بی فرهنگی داریم، والا این
مدت ما تا مجبور نشدیم بیرون نرفتیم، واسه خرید اقلام و... دولت به نظر من میگه ندارم درسته؟ آقا جان مثال میزنم، اکثر کارمندا مثلا بالا 4- 5 حقوق میگیرن
این یارانه معیشتی چیه اسمشم درست نمیدونم حالا هر چی ندن بهشون بدن به یه سری که واقعا به هنون شب محتاجن که حداقل کمتر برن بیرون والا پدر
منم بازنشستش، درامد اونقدر هست که از گشنگی نمیریم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...