رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

باز خوبه زبان ما ایرانی هست (بین  المللی نیست) که غیر از خودمون کسی بخونه

یه پسر خاله دارم تو کار واردات حیواناته یه چیزایی می گفت من باورم نمیشد

اما خدایی با چیزایی که الان دیدم حس بدی بهم دست داد.

لینک به دیدگاه

هزینه گمرکی بسته به نوع کالا و بسته به شخصی که اونجا کارش رو توی گمرک انجام میده از 4 درصد تا به بالاست بالا که میگم یعنی حسابی بالا

لینک به دیدگاه

ببين خيلى بستگى داره به وضعيت فرودگاه. اگر پروازهاى ورودى 2 تا 5 صبح باشه، احتمال گير دادن خيلى كمه. بخصوص اگر توى كيسه يا كيف دستى خودش باشه و از زير دستگاه ردش نكنه. اما خودت ميدونى اگر گير بدن همه چيز بايد بره زير دستگاه مثل همه ى چمدون هاى ورودى كه بايد از زير دستگاه رد بشن و قطعه اى مثل گرافيك تابلو در زير دستگاه ايكس خودش رو نشون ميده. همونجا خفت ميكنه چمدون يا كيف دستى رو بايد باز كنى و توضيح بدى اين چيه و اگر قطعه نو باشه صاف ميبرنت دفتر گمرك، و همونجا هزينه اش رو ميدى يا ميگذارى همونجا ضبط بشه و بعدا" هزينه اش رو ببرى پرداخت كنى.

اصولا" بهترين چيزى كه ميشه مسافرى آورد لپ تاپه، چون ميتونى به عنوان لپ تاپ خودت جا بزنى و هيچ چيز هم پرداخت نكنى. 

اگرگير كردى، و تابلو شدى، بتونى موقع توضيح خواستن التماس كنى و ذجه و ناله هم كنى ممكنه مامور گمرك دلش بسوزه و مهربون بشه و خلاصه بيخال بشن و گرافيك كه سهله، اجناس ممنوع قانونى رو هم ميتونى مسافرى بيارى.

آرمین جان این پستت هم مثل بقیه پستات لایک داره اما شرایط مکانی و زمانی باعث شده که نتونیم لایک بزنیم !

الان ذهن سوال ساز من چندتا سوال ساخته :

۰. چطوری ، خوبی ، خوش میگذره ؟

۱. گفتی کارت گرافیک رو تو چمدون نذاریم ، توی کیف خودم بیارم چی میشه ؟

۲. گفتی لپتاپ راحتتره ، جعبه لپتاپو باید بندازم دور ؟

۳. لپتاپو توی چمدون بزارم ؟

۴. اسلحه رو میشه مسافری آورد !؟ هه هه هه  میدونم نمیشه.

۵.اینطور که گفتی اگه چمدونت چیز مشکوکی نداشته باشه ، کیفتو نمیگردن ؟

لینک به دیدگاه

آرمین جان این پستت هم مثل بقیه پستات لایک داره اما شرایط مکانی و زمانی باعث شده که نتونیم لایک بزنیم !

الان ذهن سوال ساز من چندتا سوال ساخته :

۰. چطوری ، خوبی ، خوش میگذره ؟

۱. گفتی کارت گرافیک رو تو چمدون نذاریم ، توی کیف خودم بیارم چی میشه ؟

۲. گفتی لپتاپ راحتتره ، جعبه لپتاپو باید بندازم دور ؟

۳. لپتاپو توی چمدون بزارم ؟

۴. اسلحه رو میشه مسافری آورد !؟ هه هه هه  میدونم نمیشه.

۵.اینطور که گفتی اگه چمدونت چیز مشکوکی نداشته باشه ، کیفتو نمیگردن ؟

۰. قوربونت برم سعید جان، من خوبم امیدوارم شما هم خوب باشی.

۱. به این دلیل گفتم توی چمدون نگذاری چون موقع سوار شدن به هواپیما ناچاری همون اولش چمدون رو باز کنی و سه ساعت به مامورین فرودگاه توضیح بدی. با توجه به اینکه عموما" موقع سوار شدن به هواپیما تمام دست و بالت کیف و کیسه و چمدونه، حالا توی اون هاگیر واگیر بیای در چمدون رو باز کنی - حالا حتما" برای اطمینان گرافیک رو لای هزارتا لباس پیچیدی - بیای اونو باز کنی وسط سالن به مامور نشون بدی، قبول بکنه، نکنه، بیچاره میشی. اما اگر توی کیسه یا ساک دستی بگذاریش راحت درش میاری و نشون میدی. شما باید کیف و ساک دستی رو هم از زیر دستگاه رد کنی، حتما" گیر میدن. موقع رفت بحث راحتی نشون دادن مطرحه. ضمن اینکه اگر مسیر جوری باشه که چمدون ها در جایی تخلیه و بارگیری بشن و سوار هواپیمای دیگری بشن ممکنه مامورین بازرسی هواپیمای ثالث به هر دلیل قانع نشن و سر خود چمدون رو باز کنن یا حتی بشکنند تا مطمئن بشن. از اونطرف هم بحث رسیدن به ایرانه که دیگه میخوای وارد بشی، اون لحظه ی آخر هم توی ایران باز Check Point داریم و باید همه ی کیسه ها و وسایل و کیف ها و ساک دستی رو از زیر دستگاه رد کنی. منتها توی اون ساعاتی که گفتم سخت گیری کمتره، مثلا" 3 تاچمدون رو که بگذاری، ممکنه کیسه دستت رو دیگه گیر ندن اینم باید بره زیر دستگاه. عرض میکنم ممکنه چون برای خودم پیش اومده و ساعت 3 صبح بود، 3 تاچمدون و 2 تا کیف و لپ تاپ رو گذاشتم، پشت سرم یک صف طولانی درست شد، مامور قیافه بچه مثبتی منو نگاه کرد و دیگه بیخیال ساکهای دستیم شد و گفت نیمخواد برو.

۲. بله دیگه بیخیال جعبه اش باید بشی. مگر اینکه جعبه خالی رو توی چمدون بگذاری. که به نظر احمقانه میاد.

۳. خیر لپ تاپ رو باید توی کیف لپ تاپ بگذاری و دستت بگیری مثل بیزینس من ها. چون اولا" همون اول موقع سوار شدن ممکنه مامورین ازت بخوان لپ تاپ رو جلوی اونها روشنش کنی. ثانیا" باید حالت استفاده شده داشته باشه وگرنه لپ تاپ شخصی به حساب نمیاد.

۴. خیر، شما همینکه موقع سوار شدن ساعت و کفش و کمربند و انگشتر و عینکت رو بتونی گم نکنی موقع بازرسی کلاهت رو باید بندازی بالا. طرف رو جلوی من مجبور کردن شلوار جینش رو هم دربیاره بگذاره زیر دستگاه.

۵. اصل بر اینه که همه چیز رو میگردن، فقط گاهی اوقات تو بعضی ساعات به این شدت گیر نمیدن. شدتش فرق داره. مثلا" توی عید خیلی گیر نمیدن. قیافه هم موثره. مورد پیش اومده از قیافه ی رفیقم خوشش نیومده، واسه پیراهن تنش، 20 دلار گمرکی گرفتن. یعنی مامور گفت بابت پیراهن تنش یا گمرکی بده، یا پیراهنش رو باید دربیاره ضبط گمرک، و با زیر پیراهن وارد سالن ترانزیت بشه.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز و محترم

عزیزان یک مدت هست میبینم اداره ی پست وقتی قطعات کامپیوتری رو ارسال میکنم قیمتی یه چیزی بیشتر از سه برابر چیزی که توی سایت خورده رو از من میگیرن که  به نظر من اصلا معقول نیست !!

امروز دیگه واقعا نمیتونستم تحمل کنم خیلی حرف زوری میزد کارمند پست

امروز بنده پاورگرین 530-eu بنده رو بسته بندی کرد و گذاشت روی ترازو و 1850 گرم بود ، پس زیر 2 کیلوگرم حساب میشه .

به بنده عرض نمود پست پیشتاز 19 هزار تومن و پست سفارشی 11 هزار تومن

بنده که قبل از رفتن به اداره پست نرخ رو دیده بودم و داخل گوشیم ریخته بودم نشونش دادم

http://www.post.ir/DesktopModules/Articles/ArticlesView.aspx?TabID=1&Site=postportal&Lang=fa-IR&ItemID=12350&mid=33125

توی این سایت بسته پیشتاز تا دو کیلوگرم 9.330 قیمت خورده و بسته سفارشی 2.640 تومن !!!

البته میدونم این قیمت بدون احتساب هزینه کارتنی هست که میگیرن ، که هزینه کارتن رو روی رسید نوشته دو هزار تومن .

یعنی هیچ راهی برای جلوگیری از این مسخره بازی های جدید نیست ؟! هیچ راهی برای شکایت ؟! هیچ راهی نیست ؟!!

من مطمئنم اگه افراد زیادی تقاضا کنن امیدی هست که کمی رسیدگی بشه !

امروز بنده مبلغ 9 هزار تومن به لیون بابت هزینه پست پیشتاز یک رم دادم که توی پاکت پیشتاز قرار میگیره و هزینه ی توی سایت 3.660 تومن زده شده.

البته بنده تقضیر رو به لیون نمیدم ، میدونم که پست قیمت سه برابر دریافت میکنه :mellow:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز من هم میدونم پست بی مسئولیت ترین و ضعیفترین ارگان ... هست که داره فعالیت می کنه !

انواع مسخره بازی و بامبول رو هم دارند ؟

یه دفعه کالات دست طرف نمیرسه،یدفعه دیر میرسه،یدفعه خراب میرسه(بدترین ضربه ها رو وارد می کنند)،یدفعه میره دست یکی دیگه میرسه (اشتباه میدن)!یدفعه میگه شماره ملی بده،یدفعه میگه تو حباب پیچ نمیتونم بذارم(بسته پستی حباب پیچ)،یدفعه میگه کالات مشکوکه ارسال نمی کنیم :blink: یعنی وقتی اسم پست میاد :puke:

به نظر خودتون چاره چیه ؟

راههای جایگزین مثل باربری،تیپاکس،اتوبوس ترمینال،...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود

ما هر روز این مشکل رو داریم و همین الان از اداره پست دارم میام چون اسم مشتریمون رو توی برگه اشتباه زده بودو  زیر بار نمیفرت که خودم به شخصه رفتم و مشکل رو حل کردم

در مورد هزینه واقعا بعضی از کالاها دیگه نمیصرفه برای مشتری پست کنیم و خیلی از مشتریها از خریدشون منصرف میشن و این به ضرر ماست .

در کل صحبتی که کردم باهاشو بهم توضیح دادن که هزینه ایه که برای ما مشخص کردن و این هزینه کاملا بر طبق تعرفه مشخص میشه و من هم نمیتونستم چیزی بگم

لینک به دیدگاه

واقعا خدا ازشون نگذره ، بنده که شخصا از هر پولی که اضافه ازم گرفتن راضی نیستم

قطعات کامپیوتریی که بنده ارسال میکنم ، جدیدا یعنی از امسال میبینن قطعه کامپیوتره یک برگه بهم میدن که امضا کن که قبول میکنی که جنس بیمه نشه

بهش گفتم واسه چی باید اینو امضا کنم بیمه کنید ، گفتن ما ققطعات الکتریکی رو بیمه نمیکنیم !!!

اگه قطعه کامپیوتر بیمه نمیکنید پس چی بیمه میکنید ؟ پوشاک رو بیمه میکنید ؟!! غیر از قطعات الکتریکی چیزایی که توی حمل و نقل آسیب میبینن خیلی کمن ...

تیپاکس خوبه ، خیلی سریعتر هم بدستمون میرسه ،اما تا وقتی قرار باشه از تهران برات جنس بیاد و یا به تهران بفرستی خوبه هزینه ده تومن میشه  وقتی به سایر استان ها میفرستی بالای 20 تومن میشه حتی شهری دیگه توی استان خودت ! ...اما بازم بهتره چون لا اقل بیمه میکنن !

..

واقعا هیچ راهی برای شکایت از این مسخره بازی های پست وجود نداره :( میترسم برای شکایت اقدام کنم به خودشون برسم !

اخه واقعا دیگه 9 تومن برای یک رم به این کوچیکی زوره !

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

من چند روز پیش برای یکی از دوستان فقط 2 تا دی وی دی فرستادم! وزن کردن 51 گرم شد و میخواستم به آذربایجان غربی بفرستم....هزینه ارسال 2 تا دی وی دی شد 6 هزار تومن ناقابل!

تعرفشون واقعا مسخرست.....یعنی چه من بخوام بسته 50 گرمی بفرستم چه 250 گرمی یعنی 5 برابر بیشتر باید همین پولو بدم

نمیخواستم برای 2 تا دی وی دی برم تیپاکس ولی تیپاکس به نظرم خیلی خیلی بهتره

ویرایش شده توسط Mehdi_FXX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا خدا ازشون نگذره ، بنده که شخصا از هر پولی که اضافه ازم گرفتن راضی نیستم

قطعات کامپیوتریی که بنده ارسال میکنم ، جدیدا یعنی از امسال میبینن قطعه کامپیوتره یک برگه بهم میدن که امضا کن که قبول میکنی که جنس بیمه نشه

بهش گفتم واسه چی باید اینو امضا کنم بیمه کنید ، گفتن ما ققطعات الکتریکی رو بیمه نمیکنیم !!!

اگه قطعه کامپیوتر بیمه نمیکنید پس چی بیمه میکنید ؟ پوشاک رو بیمه میکنید ؟!! غیر از قطعات الکتریکی چیزایی که توی حمل و نقل آسیب میبینن خیلی کمن ...

تیپاکس خوبه ، خیلی سریعتر هم بدستمون میرسه ،اما تا وقتی قرار باشه از تهران برات جنس بیاد و یا به تهران بفرستی خوبه هزینه ده تومن میشه  وقتی به سایر استان ها میفرستی بالای 20 تومن میشه حتی شهری دیگه توی استان خودت ! ...اما بازم بهتره چون لا اقل بیمه میکنن !

..

واقعا هیچ راهی برای شکایت از این مسخره بازی های پست وجود نداره :( میترسم برای شکایت اقدام کنم به خودشون برسم !

اخه واقعا دیگه 9 تومن برای یک رم به این کوچیکی زوره !

داداش دقیقا شکایت داروغه پیش داروغه بردن هست !

من چند روز پیش برای یکی از دوستان فقط 2 تا دی وی دی فرستادم! وزن کردن 51 گرم شد و میخواستم به آذربایجان غربی بفرستم....هزینه ارسال 2 تا دی وی دی شد 6 هزار تومن ناقابل!

تعرفشون واقعا مسخرست.....یعنی چه من بخوام بسته 50 گرمی بفرستم چه 250 گرمی یعنی 5 برابر بیشتر باید همین پولو بدم

نمیخواستم برای 2 تا دی وی دی برم تیپاکس ولی تیپاکس به نظرم خیلی خیلی بهتره

غیر از مبحث هزینه باور کنید چندتا قطعه دارم برای فروش اصلا فکر می کنم میخوام برم پست ارسال کنم برای کسی پشتم می لرزه!از بس سابقشون خرابه.

بیشتر ترجیح میدم بدم باربری ببره.

باربری خوبه خداییش 2 تومان بیشتر میگیره روش میزنه شکستی و خیالت راحته که درست میبرنش و زود هم میرسه و تنها سختیش اینه که گیرنده باید بره باربری یا یه هزینه پیک اضافی رو متقبل بشه...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

من یه رم پست کردم، توی برگه نوشته بود 4300 تومن، از من 5300 گرفت :D

این ها عادی شده، بگی هم نه، میگه خداحافظ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه رم پست کردم، توی برگه نوشته بود 4300 تومن، از من 5300 گرفت :D

این ها عادی شده، بگی هم نه، میگه خداحافظ :D

دیگه 1000 تومان برای بسته بندی خیلی وقته که جا افتاده  :D

تازه گرد کردناشون هم خیلی باحاله !مثلا با هزینه بسته بندی شده 5200 میگه  6000 تومان بده :دی

لینک به دیدگاه

دیگه 1000 تومان برای بسته بندی خیلی وقته که جا افتاده  :D

تازه گرد کردناشون هم خیلی باحاله !مثلا با هزینه بسته بندی شده 5200 میگه  6000 تومان بده :دی

به به آقا معین عزیز، قربان بسیار ارادت داریم

اره والا، ولی من یبار دیگه پست کردم، این کارت خونشون وصل بود به سیستم

بعدش هزینه شد 4263 تومن، که همه رو ازم گرفت :D  عین 4263 تومن رو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به آقا معین عزیز، قربان بسیار ارادت داریم

اره والا، ولی من یبار دیگه پست کردم، این کارت خونشون وصل بود به سیستم

بعدش هزینه شد 4263 تومن، که همه رو ازم گرفت :D  عین 4263 تومن رو

ارادت.

اون دیگه خیلی حسابش خورد بوده  :D

لینک به دیدگاه

دوستان دیگه دارم جوش میارم

این برگه رو ببینید مربوط به ارسال پیشتاز یک عدد رم هست که توی پاکت حباب دارگذاشته شد !

مبلغی که توی سایت خورده همین 3 هزار تومن هست که روی خط اول زده

جالبه من برگه امضا کردم که کالام بیمه نمیشه بعد نرخ بیمه روش اضافه شده !!! :blink:

برای خدمات اینترنتیشون که تا این لحظه که دو روز میگذره توی سایت زده اطلاعاتی برای این مرسوله ثبت نشده است ، 2 هزار تومن اضافه شده

و برای حق السهم پست شش هزار تومن اضافه شده !!! جالبه کارمند پست هیچ کاری نکرد !

پاکت حباب دار رو داد بمن ، گفت خودت بنویس خودتم بچسبون ! نشست پای کامپیوترش .

جالب تر از اون این پاکت حباب دار 2600 تومن ارزش داره ؟!!!؟؟ :blink:

و در کل 9 هزار تومن از بنده دریافت شد ...

DSC_0040_1767813891477078762.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان در مورد آسیب هایی که در پست به محصول وارد میشه خودتون حتما تجربه دارید منم به عینه دیدم

روز شنبه یا یکشنبه بود البته چند هفته قبل من از آقای حسینی جنس خرید کردم به دو صورت گفتم بیاد

یک مورد پست بود 25 تومن، یک مورد هم باربری بود 10 تومن شد.

هر دو در یک روز رسید دستم!!!!!!!!!!!!!!!

اگر آقای حسینی قبول زحمت کنن مثل بسته بندی هایی که من در دیجی کالا دیدم ایشون هم کارتن مخصوص و پلاستیک های حباب دارد بگذارن

همه از باربری استفاده کنیم.

ما به جای اینکه به پست پول بدیم که هر طوری که میخوان بسته ها رو شوت می کنن پول بسته بندی بدیم و از طریق باربری بیاد بسیار عالی میشه

توی باربری فقط موقع پایین آوردن بار، یک بار ممکنه ضربه ببینه.

در مورد حمل نقل اتوبوسی هم که 3 برابر پست پول میگیره و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا مبحث قیمت و دریافت پول بابت بسته بندی که خودمون هم باید انجام بدیم به کنار! رفتار پرسنل افتضاحه! مسئولیت پذیری در حد صفر.بسته فرستادم شمال,اونجا هم بارون می باریده مسئول محترم! پست بسته رو همینجوری میندازه توی محوطه ساختمان که شمالی هم بوده.ظاهراً از بالای دیوار پرتش کرده داخل چون افتاده داخل باغچه و هم کلی شده و هم نم کشیده.ولی خداروشکر بازم سالم رسیده دست طرف ولی اگر شکسته بود یا خراب شده بود چی؟!

اونم از بسته بندیشون

به ماموره پست در ستارخان گفتم پس چرا بسته بندی نمیکنی؟ گفت صبحونه خوردی؟ :| گفتم آره چطور؟ جواب داد آخه گشنمه صبونه نخوردم ضعف کردم.خودت بسته بندی کن یا 5تومن به خودم شیرینی بده! :D یعنی اینجا هم زیرمیزی میخوان از آدم.ماشالا مال حروم زیردندونشون مزه کرده

بهتون قول میدم وضعیت پست در گینه بیسائو از ایران بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا مبحث قیمت و دریافت پول بابت بسته بندی که خودمون هم باید انجام بدیم به کنار! رفتار پرسنل افتضاحه! مسئولیت پذیری در حد صفر.بسته فرستادم شمال,اونجا هم بارون می باریده مسئول محترم! پست بسته رو همینجوری میندازه توی محوطه ساختمان که شمالی هم بوده.ظاهراً از بالای دیوار پرتش کرده داخل چون افتاده داخل باغچه و هم کلی شده و هم نم کشیده.ولی خداروشکر بازم سالم رسیده دست طرف ولی اگر شکسته بود یا خراب شده بود چی؟!

اونم از بسته بندیشون

به ماموره پست در ستارخان گفتم پس چرا بسته بندی نمیکنی؟ گفت صبحونه خوردی؟ :| گفتم آره چطور؟ جواب داد آخه گشنمه صبونه نخوردم ضعف کردم.خودت بسته بندی کن یا 5تومن به خودم شیرینی بده! :D یعنی اینجا هم زیرمیزی میخوان از آدم.ماشالا مال حروم زیردندونشون مزه کرده

بهتون قول میدم وضعیت پست در گینه بیسائو از ایران بهتره

هر کسی وقتی شغلی رو قبول می کنه یعنی از 0 تا 100 اون شغل رو پذیرفته و متعهد هست خوب به وظیفه اش عمل کنه !

حالا اگر حقوقش کمه،حال نداره،مشکل خانوادگی داره،حتی اگر مریض هست دلیل بر کم کاری و احمال نمیشه.

متاسفانه هرگونه کمکاری و آسیب زدن به کالای مردم میشه مال حروم،چون کارش رو درست انجام نداده... خودشو مدیون مردم کرده ...

متاسفانه وجدان و تعهد کاری جای خودش رو به پول داده ...

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود

این هم از .....

ved3syb7arct5zlzd3w2.jpg

yupob5uh52lqa7olj9bx.jpg

nzqvjo5cf5fl58a5j8g3.jpg

پست جوابگو  نیست و تقصیر رو گردن پست مبدا و مقصد میندازن :|  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام چی بگم جز افسوس و همدری با شما :(

کالا رو نو خریدی؟

مگه میشه قبول نکنن 

نرخ بیمه برای شما محاسبه شده

برو بگو این بیمه که تو برگه زدید بیمه تامین اجتماعی که نبوده بیمه کالا بوده باید پاسخ گو باشید

شرکت گارانتی هم که نیستند بگن خسارت ناشی از ضربه به ما ربطی نداره 

کلا پست سر و کارش با ضرب دیدن اجناس هست و باید حواسشون رو جمع کنن تا جنس مردم ضربه نبینه

خدا میدونه روزی چقدر از همین نرخ بیمه توی صورت حساب ها شرکت پست داره در میاره اونوقت نمیخوان جوابگوی خسارت مردم باشن

هر چی سنگه مال پای لنگه 

طرف 18 ساله با ماشین پورشه میزنه ماشینه مردم رو داغون میکنه باباش میاد به خسارت دیده میگه اقا کل ماشینت چند

اونوقت امثال ما باید غصه یه مانیتور رو بخوریم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مگه بیمه نداشته؟ تا اونجایی که بنده میدونم مرسولات پستی دارای بیمه هستن. البته باید ثابت بکنید که توسط پست اینطور شده. وضعیت جعبش چطور بوده؟ جای ضربه روش نبود؟

لینک به دیدگاه

درود

کارکرده بوده و بیمه ثبت نشده روی جعبه اثار ضربه نیست احتمال 80 درصد بسته بندی بد بوده و پایه مانیتور به اون قسمت فشار وارد کرده  :(

لینک به دیدگاه

پست جاهای دیگه رو نمیدونم، اما پست مرکزی سنندج (میدون آزادی) رفته م چند بار اجناس شکستنی فرستاده م  هیچ دفعه قبول نکرده ن مسئولیت احتمالی شکستگی رو! زیر همون رسیدی که حق بیمه هم توش ثبت شده بود از خودم امضا و مهر میگرفتن که چیزیش شد تقصیر خودمه!!! اگرم نمینوشتم نمیفرستادن کلا!!!

مشکلات دیگه هم که بماند! یه نایلونی فومی روزنامه ای چیزی ندارن اقلا اونجا بندازن توش پولشو بگیرن، کل شهرو زیرو رو کرده م بعد برگشته م گفته دیگه نمیفرستیم دیر شده پنجشنبه تا یازده کار می کنیم!!!

همچنین سفارشی نمیفرستن بسته های سبک رو! واسه یه گوشی باید 20 تومن پول پیشتاز بدی!!! بسته های سبک رو هم واسه شهرای اصلی فقط سفارشی میفرستن!!!

چیزی به اسم پس کرایه هم  میگن اصلا ندارن!! در حالی که بارها از تهران و کرمانشاه و بقیه شهرها برام پس کرایه از پست فرستاده ن!

خلاصه تنها چاره برای ما همون تیپاکسه. که قیمتش واسه تهران مناسبه ولی واسه بقیه جاها پول چنند مسیرو میگیرن حتی اگه استان همجوار باشه!!!

لینک به دیدگاه

البته روی مانیتور یه لایه پلاستیک حباب دار بوده ولی بهتر بود روش یه لایه کارتون یا یونولیت قرار میگرفت

عکس از جعبه و محتویاتش که نشون میده خوب بسته بندی نشده و روی جعبه هم خوب قید نشده شکستنی

cu39003uam9v6ejtc1e6.jpg

fvjmzo1uq9g6ldjub5zd.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...