رفتن به مطلب

تجربه شما از سیستم های صوتی

Mahyar Curious
 اشتراک گذاری

133 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام گزینه را برای لذت بردن از موسیقی میپسندید ؟

• اسپیکر های 7.1 و 5.1 و ..
      53
    • اسپیکر 2.1
      33
    • اسپیکر فول رنج استریو
      19
    • هدفون های مدرن 5.1 و 7.1 و ...
      18
    • هدفون های High End آمپدانس بالا
      32
    • هندزفری
      10

Recommended Posts

با سلام

چند سال پیش یه اسپیکر logitec z2300 گرفتم واقعا راضی بودم هم از کیفیت صداش هم از حجم صداش  واقعا اسپیکر عالی بود تو فکر خرید z5500 بود که قیمتا فضایی شد.

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

من در مورد صدا کلا به اسپیکرهای الان امیدی ندارم. (به نظر من همشون اشغال هستند) مگه آمپلی های مارک Denon

اینم عکس آمپلی من : دیگه حوصله نداشتم از باندهام عکس بگیرم. (یک جفت سونی دارم. + یه جفت کنوود هر دو ساخت ژاپن)

آمپلی هم مارک : sansui av -x77

اینم عکسش: 

http://8pic.ir/images/66tu5fmh376m3y6gzysa.jpg

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

به نظر شما سینما خانواده صداش بهتره یا باند های قدیمی چوبی ؟

صدا با کابل aux  با کابل اپتیکال فرقش احساس میشه یا نه ؟

لینک به دیدگاه

به نظر شما سینما خانواده صداش بهتره یا باند های قدیمی چوبی ؟

صدا با کابل aux  با کابل اپتیکال فرقش احساس میشه یا نه ؟

به نظر من سیستمهای چوبی بهترن...

اپتیکال صدارو زمین تا اسمون تغییر میده

چیشد عزیز؟بالاخره خریدی یا نه؟ :)

لینک به دیدگاه

نه بابا فعلا بین سیستم های صوتی سرگردونم ... :D

لینک به دیدگاه

برای مانیتورینگ صدا چه باند هایی خوبن ؟

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

درود بر شما،

بنده logitech Z906 5.1 THX دارم. واقعا از این ست اسپیکر نویز نگرفتم. صدای بسیار عالی و بی نظیر برای پخش موزیک، فیلم و گیم داره. البته یکی از نقاط ضعف اش نداشتن تیوتر هستش ولی زیاد مهم نیست. البته قیمت زیادی هم داره این ست اسپیکر.

پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

به نظر من سیستمهای چوبی بهترن...

اپتیکال صدارو زمین تا اسمون تغییر میده

چیشد عزیز؟بالاخره خریدی یا نه؟ :)

درود بر شما،

کابل اپتیکال برای DTS و Dolby عملکرد بی نظیر و بسیار بالاتر از AUX دارد.

ویرایش شده توسط Xtreme Rig
لینک به دیدگاه

عجب تاپیک مفید و خوبی ایول :)

یه سیستم صوتی میخوام برای pc جدیدم،راهنمایی کنید.

بودجه ام تا 300ئه،حالا یذره بیشتر هم شد اشکال نداره :D

بیشتر هم اهل گیم و موسیقی ترنس و هیپ هاپ هستم :D

لینک به دیدگاه

همیشه به علت مخالفت شدید خانواده با صدای بلند:D هدفن داشتم  . و از وقتی که با برند AKG آشنا شدم فقط هدفن های این شرکتو داشتم . الانم یه k99 دارم .

لینک به دیدگاه

همیشه به علت مخالفت شدید خانواده با صدای بلند :D هدفن داشتم  . و از وقتی که با برند AKG آشنا شدم فقط هدفن های این شرکتو داشتم . الانم یه k99 دارم .

منم beyerdynamic dt235 دارم :cool: ...فقط هم تو این مشکل رو نداری *dry# ... منم وقتی بقیه بیرونن صدای اسپیکر رو میزنم تا آخر :D  ... خدا بیامرز میکرولبم وقتی خانواده یه چن روزی رفتن مسافرت 24 ساعته داشت کار میکرد آخرش هم مظلومانه سوخت :crying:  .. اومدم فیوز داخلشو عوض کردم دوباره یدفعه گفت پوووق :blink: ...میتونستی ازش به عنوان سونا خشک استفاده کنی :lol:  ... 8 تا باند هم از دو خروجیش گرفته بودم :-B ...خدایی چه صدایی بود :Hee Hee:  ... انگار کنسرت بود @-) ...برای همین دنبال یه سیستمی ام که 24 ساعته با ولوم مکس هم بیشتر از 3 روز جواب بده ... =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

منم beyerdynamic dt235 دارم :cool: ...فقط هم تو این مشکل رو نداری *dry# ... منم وقتی بقیه بیرونن صدای اسپیکر رو میزنم تا آخر :D ... خدا بیامرز میکرولبم وقتی خانواده یه چن روزی رفتن مسافرت 24 ساعته داشت کار میکرد آخرش هم مظلومانه سوخت :crying: .. اومدم فیوز داخلشو عوض کردم دوباره یدفعه گفت پوووق :blink: ...میتونستی ازش به عنوان سونا خشک استفاده کنی :lol: ... 8 تا باند هم از دو خروجیش گرفته بودم :-B ...خدایی چه صدایی بود :Hee Hee: ... انگار کنسرت بود @-) ...برای همین دنبال یه سیستمی ام که 24 ساعته با ولوم مکس هم بیشتر از 3 روز جواب بده ... =)) =)) =)) =))

درود

مگه داریم! . . . . . . . . مگه میشه!

داداش دلت واسه سیستم صوتی نسوخت، دلت واسه پرده ی گوشت هم نسوخت؟!؟!؟!؟!

اخه 24 ساعته اونم مکس ولوم!!!

فکر کنم خواب و خوراکت مکس ولوم باشه! :دی

ویرایش شده توسط Legend Killer
لینک به دیدگاه

درود

مگه داریم! . . . . . . . . مگه میشه!

داداش دلت واسه سیستم صوتی نسوخت، دلت واسه پرده ی گوشت هم نسوخت؟!؟!؟!؟!

اخه 24 ساعته اونم مکس ولوم!!!

فکر کنم خواب و خوراکت مکس ولوم باشه! :دی

آخه آهنگ رو باید به گوش جان بسپری ... خخ چی گفتم ...والا ... نه اینکه احساس کنی مگس دم گوشت داره  ورور میکنه ... صدای شفاف و بلند ... بیس بالا ...کارایی بیش از 3 روز ... =))

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

اینم از ابتکار بنده =))  چسبوندن 3 تا باند سینما خانگی ( که البته تو اسباب کشی پایه های دوتای دیگه شکست و میخواستن بندازن دور ) :eek:  و نمای پشتش که باور کنید این لوله های مقوایی صداش از کل باندام بیشتره ...( لوله فویل آلومینیم + بلندگوی 4 یا 8 اهم داخل اسباب بازیا ) یبار امتحان کنید ضرر نداره

البته چون پشتش روبه دیواره زیاد وقت نزاشتم ... هر 6 باند از یه خروجی خدابیامرز میگرفتم ...

http://s2.img7.ir/a4KoH.jpg

http://s2.img7.ir/Uk42T.jpg

http://s2.img7.ir/Rgbco.jpg

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم از ابتکار بنده =))  چسبوندن 3 تا باند سینما خانگی ( که البته تو اسباب کشی پایه های دوتای دیگه شکست و میخواستن بندازن دور ) :eek:  و نمای پشتش که باور کنید این لوله های مقوایی صداش از کل باندام بیشتره ...( لوله فویل آلومینیم + بلندگوی 4 یا 8 اهم داخل اسباب بازیا ) یبار امتحان کنید ضرر نداره

البته چون پشتش روبه دیواره زیاد وقت نزاشتم ... هر 6 باند از یه خروجی خدابیامرز میگرفتم ...

http://s2.img7.ir/a4KoH.jpg

http://s2.img7.ir/Uk42T.jpg

http://s2.img7.ir/Rgbco.jpg

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

چی بگم  :D

لینک به دیدگاه

منم beyerdynamic dt235 دارم :cool: ...فقط هم تو این مشکل رو نداری *dry# ... منم وقتی بقیه بیرونن صدای اسپیکر رو میزنم تا آخر :D  ... خدا بیامرز میکرولبم وقتی خانواده یه چن روزی رفتن مسافرت 24 ساعته داشت کار میکرد آخرش هم مظلومانه سوخت :crying:  .. اومدم فیوز داخلشو عوض کردم دوباره یدفعه گفت پوووق :blink: ...میتونستی ازش به عنوان سونا خشک استفاده کنی :lol:  ... 8 تا باند هم از دو خروجیش گرفته بودم :-B ...خدایی چه صدایی بود :Hee Hee:  ... انگار کنسرت بود @-) ...برای همین دنبال یه سیستمی ام که 24 ساعته با ولوم مکس هم بیشتر از 3 روز جواب بده ... =)) =)) =)) =))

درود

هشت تا خروجی از 2 تا خروجی بکشی بصورت موازی امپدانس 8 اهم میشه 2 اهم و این مساوی اتصال کوتاهه چون مقاومت مورد نیاز رو نداری! :wacko: بدبخت آمپش چه زجری کشیده حالا جریان کشی و مصرف 4 برابر رو نمیگم چه فشاری رو آمپ میاره

مشکل از مکس ولوم 24 ساعته نبود! اسپیکرت خیلی خر بوده که یه شب تو این حال طاقت آورده! فک کن دو سر خروجی رو بچسبونی بهم ولوم رو بدی آخر :(

قاتل کشتیش بدبختو :( =))

لینک به دیدگاه

درود

هشت تا خروجی از 2 تا خروجی بکشی بصورت موازی امپدانس 8 اهم میشه 2 اهم و این مساوی اتصال کوتاهه چون مقاومت مورد نیاز رو نداری! :wacko: بدبخت آمپش چه زجری کشیده حالا جریان کشی و مصرف 4 برابر رو نمیگم چه فشاری رو آمپ میاره

مشکل از مکس ولوم 24 ساعته نبود! اسپیکرت خیلی خر بوده که یه شب تو این حال طاقت آورده! فک کن دو سر خروجی رو بچسبونی بهم ولوم رو بدی آخر :(

قاتل کشتیش بدبختو :( =))

:blink: :-j :D  تاحالا از این حیث بهش نگاه نکرده بودم =))

نه بابا همه باندها که یکی نبوده ... ولی در هر حال آره خخخ :D  دوتا باند آیوا ... سه تا بلندگوی سینما خانگی ... دو تا باند خود میکرولب ...سه تا هم دست ساز خودم ... در واقع 10 تا ... ^_^

خب میگی چیکار میکردم اگه سریالی وصل میکردم که جریان افت میکرد و صدا به زور میومد بیرون ... ولی دارم میرم یه دستگاه سینما خانگی بگیرم که 4 تا خروجی باند و 1 ساب و یه سنتر داره ... اینجوری حداقل میتونم هم با اپتیکال بهش کانکت بشم و هم 5 تا خروجی ازش بگیرم از هر کدوم 2 تا :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به نظر شما استفاده از ضبط صوت های قدیمی پرقدرت به جای اسپیکر کار درستیه؟

الان ضبط کارکرده  سونی 5000 وات رو میشه با 200 تومن خرید اما برای خرید اسپیکر 200 وات باید 600 هزارتومن پول بدی

اگه از طریق کابل aux کامپیوتر رو به ظبت وصل کنم صدایی بهتر از اسپیکر بم میده؟

من فقط برای موسیقی گوش کردن میخوام

ویرایش شده توسط General.Zod
لینک به دیدگاه

سلام :)

بنظر بنده بهترین مارک اسپیکر چارستون هستش البته اگه پیدا کنی. از لحاظ کیفیت صدا شفافیت صدا بلندی و... از همه لحاظ سره. قبلا یکی داشتم حیف که فروختم :(

لینک به دیدگاه

الان ضبط کارکرده  سونی 5000 وات رو میشه با 200 تومن خرید اما برای خرید اسپیکر 200 وات باید 600 هزارتومن پول بدی

داداش میشه چرا نشه. فقط کیفیت باند های امروزی رو نمیده ^_^

لینک به دیدگاه

داداش میشه چرا نشه. فقط کیفیت باند های امروزی رو نمیده ^_^

ممنون یعنی اسپیکر بگیرم کیفیت بهتری داره؟

تا سیصد تومن چه اسپیکری رو پیشنهاد میدین

موسیقی رو با ولوم پایین و متوسط گوش میدم اما تفیک و کیفیت صدا برام مهمه

لینک به دیدگاه

ممنون یعنی اسپیکر بگیرم کیفیت بهتری داره؟

تا سیصد تومن چه اسپیکری رو پیشنهاد میدین

موسیقی رو با ولوم پایین و متوسط گوش میدم اما تفیک و کیفیت صدا برام مهمه

بنظرم تواین رنج قیمت viker یا Ersch بهترین کیفیت و تفکیک صدا رو دارن. من viker دارم کیفیتش عالیه.حتی تو max وولوم هم کوچکترین افت کیفیت نداره.باتوجه به اینکه خیلی در مورد کیفیت صدا نکته سنجم. موفق باشی :)

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

ضبط های قدیمی بعضی از مدلهاشون صدا و کیفیت خوبی دارن ؛ ولی اکثرا به صدا و کیفیت اسپیکر نمیرسن ؛

اون 5000 واتی که شما میفرمایید اشتباست اصلا همچین قدرتی نداریم. به هیچ عنوان 5000 وات نیست.

( اگر یه ضبط ی باشه که 5000 وات قدرت داشته باشه باید بالای 4 م قیمت داشته باشه )

RMS خیلی مهمه ؛ بیشتر اسپیکرها مخصوصا ( ادیفایر) مثلا همون 100 تا 200 وات RMS صدای واقعی دارن و از اون ضبطی که شما میفرمایید 5000 وات صدا و کیفیت بالاتری دارن ؛

بله از طریق AUX میتونید وصل کنید ولی خیلی صدا فرقی نمیکنه ؛ درصورتی فرق میکنه که کارت صدای مطلوبی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

ضبط های قدیمی بعضی از مدلهاشون صدا و کیفیت خوبی دارن ؛ ولی اکثرا به صدا و کیفیت اسپیکر نمیرسن ؛

اون 5000 واتی که شما میفرمایید اشتباست اصلا همچین قدرتی نداریم. به هیچ عنوان 5000 وات نیست.

( اگر یه ضبط ی باشه که 5000 وات قدرت داشته باشه باید بالای 4 م قیمت داشته باشه )

RMS خیلی مهمه ؛ بیشتر اسپیکرها مخصوصا ( ادیفایر) مثلا همون 100 تا 200 وات RMS صدای واقعی دارن و از اون ضبطی که شما میفرمایید 5000 وات صدا و کیفیت بالاتری دارن ؛

بله از طریق AUX میتونید وصل کنید ولی خیلی صدا فرقی نمیکنه ؛ درصورتی فرق میکنه که کارت صدای مطلوبی داشته باشید.

سپاس بابت توضیحات تعریف اسپیکرهای ادیفایر رو زیاد شنیدم

لینک به دیدگاه

بنظرم تواین رنج قیمت viker یا Ersch بهترین کیفیت و تفکیک صدا رو دارن. من viker دارم کیفیتش عالیه.حتی تو max وولوم هم کوچکترین افت کیفیت نداره.باتوجه به اینکه خیلی در مورد کیفیت صدا نکته سنجم. موفق باشی :)

سپاس بابت راهنمایی تون  موفق باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...