رفتن به مطلب

*** چه خدماتی رو از لیون کامپیوتر انتظار دارید ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نقل مکان از جایی که فعلا هسیتد ، یه فروشگاه بزرگ تر.

کلیپ های بیشتر در lion tv مقایسه ها ، اولین نگاه ، اموزش و....

اگر کسی میخواد چنتا کالا از شما خرید که و یک مورد رو موجود ندارید از جای دیگه براش جور کنید خیلی خوب میشه.

وارد کردن قطعه و گارانتی کردنش در مورد inno3d 770 این رو یادمه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

درود به نظر بنده اگرامکان ارسال رایگان به شهرستان ها وجود داشته باشه خیلی استقبال میشه  و همینطور که دوستان اشاره  کردن یه سیستم تعویض 7 روزه روی کالا ها اعمال بشه تا عزیزانی که در شهرستان ها هستند راحت تر خرید کنند   @};-

لینک به دیدگاه

سلام.

به نظرم کسایی که سیستم تقریبا کاملی ازتون میخرن، براش رایگان ارسال کنید.

مثلا من از شما 2 تومن خرید کردم، شما میتونستید به عنوان هدیه رایگان ارسال کنید

لینک به دیدگاه

۱)واردات قطعاتی که فعلا شرکت خاصی نمایندگی اون ها رو نداره فکر خوبی میتونه باشه ...

۲)کد رهگیری رو بعد ارسال محصول همون جا تو سایت بزنین تا باز ۲باره نیاز نباشه بزنگیم

۳)پول پست رو چه سفارشی چه پیشتاز ی جوری باشه که با همون محصول در پرتال بانک پرداخت شه (مثل دیجی کالا) نه اینکه به مامور پست بدیم یا فرداش زنگ بزنیم که ببینیم و فرداش پول پست رو پرداخت کنیم

4)فروشگاه یه تایمر داشته باشه که سفارش هایی تو سبد خرید میرن و پولشون مثلا تا 2ساعت بعد پرداخت نمیشه رو خود ب خود حذف کنه و معلق ننویسه

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

يه كاري كنين همه چي كاملا انلاين باشه كاربر كه سفارشو ثبت كرد ديگه دقدقه ي اينكه ممكنه قيمت كالا تغيير كنه  يا كالا موجود نباشه و منتظر تماس شما باشه نداشته باشه . مثل سايت ديجي كالا . قيمت كالا 100 ميليونم باشه پرداخت كه كردي با كارتهاي عضو شتاب ديگه تمومه كالا رو برات ميفرستن .

لینک به دیدگاه

والا از لیون انتظار خاصی نداریم، بیشتر از خودمون انتظار داریم که پول جور کنیم بیاییم لیون خرید کنیم. :D

لینک به دیدگاه

من هر بار ازتون خرید می کنم باید زنگ بزنم بگم آقا سفارش تایید شده؟فرستاده شده؟اگه فرستاده شده کد رهگیریش(پست یا تیپاکس) رو بگید.در ضمن سفارشایی که موقع پرداخت آنلاین کنسل می شن یا سایت بانک قاط می زنه و پرداخت لغو می شه،داخل پروفایل به عنوان سفارش معلق می مونن.اگه بتونید یه اخطاری هم در مورد کالا هایی که قراره در فروش ویژه قرار بگیرن بدید خیلی خوبه.مثلا من همین اواخر G.skill Trident X 2400 2X4GB رو 330 خریدم و حالا می بینم 270 شده.وای به حال اونایی که 355 خریده بودن.حالا درسته که خیلی از قیمت ها رو روش ننوشته که کی یهو پایین میاد ولی بلاخره شما با شرکت های وارد کننده در ارتباط هستید و از کاهش قیمت یا افزایش قیمت قطعات بیشتر متلعید.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

درود
تا این جایی که من دیدم سیستم Notification سایت فقط برای Feedback کار میکنه ... ( البته شاید کارایی دیگه ای هم داره من اطلاع ندارم ..) . ولی یکی خود من http://forum.lioncomputer.ir/ رو Favorite کردم و مستقیم میام توی فروم .. مثلا قطعات یا کالاهایی که تازه میارید .. یا موجود دارید و بنا به هر دلیلی میره جزو لیست پیشنهادات ویژه به صورت Automatic برای کاربرها Notification بشه ...

قبول نمایندگی و واردات محصولاتی مثل Swiftech - Zalman - Silverstone - thermaltake - NZXT ... یه تجربه اش خود من .. نزدیک به 2 ماهه که این در اون در زدم تا یه دونه واتر کولر 120 میلی متری تو این بازار پیدا بشه .. تنها برند هایی که موجوده تو ایران Corsair - Deepcool - Enermax - Coolermaster - antec همه هم باید چشم به راه بشینیم که .. کــــــــــــــــــــــــــــــی شرکت گارانتی و وارد کننده محصول رو میاره ... و جدیدا هم ماشالا هرچی سودش بیشتر باشه وارد میشه .. رفتم بازار رضا Cooler Master Seidon 120 آورده تو Review هاش Benchmark فوت بقال سر کوچه بالاتر از این مدل هست .. به طرف میگم این چیه آخه .. میگه مردم میخرن . سودشم نسبت به بقیه بیشتره ...
ببخشید سخن کوتاه میکنم .. ولی خیلی از بروبچه های همین فروم حاضرن گرونتر بخرن ولی جنس درست حسابی بخرن که تو دنیا جوابشو پس داده باشه .. نه هر چیزی که برای  وارد کننده سودش بیشتر و کیفیتش برای ما کمتر ...

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

واقعا ممنونم ازتون و تمام مطالبتون رو دوبار خوندم و دوباره مطالعه میکنم چون مطمئننا کارهایی رو خواهیم کرد که بتونیم خدمات بهتری رو با کمک شما عزیزان به شما دوستای مهربون بدیم

باز هم منتظر نظرات شما هستیم @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اولین قدم در راستای نظرات شما عزیزان و رفاه حال شما دوستان گلم ما مهلت تست و ضمانت 7 روز در لیون کامپیوتر به صورت شفاف راه اندازی کردیم

از همتون ممنونم تا اینجا

http://lioncomputer.ir/static/4/

لینک به دیدگاه

درود

اولین مورد اینکه سایتتون آپدیت نیست مثلا یه کارت گیگا بود قیمت زده بودید بعد من زنگ زدم گفتین موجود نداریم گفتم چرا گفتین بخاطر اینکه قدیمیه

خوب عزیز چرا تو سایت هنوز موجوده و قیمت خورده؟

به نظر من هر روز یا هر 2 روز یک بار قیمت ها و محصولات رو بروز کنید و مورد بعدی اینکه به پیام های کاربران زیر پست ها سریع تر جواب بدید دیدم بعضی از پیام ها حتی 20 روز بعد پاسخ داده میشه شاید اون موقع دیگه بدرد کاربر نخوره

و مورد آخر که از همه مهمتره اینکه ارسال به شهرستان رو رایگان بزارید برای خرید های بالای 100 یا 200 تومن چون همین هزینه پست باعث میشه کاربر از سایت های دیگه خرید کنه که هزینه ارسال رو رایگان در نظر میگیرن

به امید بهتر شدن خدمات و مشتری مداری.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اولین قدم در راستای نظرات شما عزیزان و رفاه حال شما دوستان گلم ما مهلت تست و ضمانت 7 روز در لیون کامپیوتر به صورت شفاف راه اندازی کردیم

از همتون ممنونم تا اینجا

http://lioncomputer.ir/static/4/

درود و خسته نباشید

یه ایده هم دارم در مورد آپ کردن تاپیک ها ..

اضافه کردن کلیدی جهت آپ شدن تاپیک بدون نوشتن زیر تاپیک و اضافه شدن به تعداد صفحات بیهوده تاپیک ( مثل فروم همسایه !) 

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من یک خواهشی در در راستنای ارتقای سایت و فروش
میتونین یک پنل اضافه کنین کاربران قطعات خودشون رو انتخاب کنن کلیک سمبل رو بزنن به همه هزینه ها محاسبه بشه و سمبل بشه با تمام نرم افزار هایی که میخان و جز لیست هست. براشون کیس ارسال بشه/ خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من چند بار تلفنی پیشنهاد دادم و باز هم اینجا عرض میکنم

شایدم در اشتباهم

اگه مقدور باشه : فروش اقساطی  داشته باشین 6 ماه و 12 ماه با چک و گواهی کسر از حقوق کارمندی ،

لینک به دیدگاه

سلام

من چند بار تلفنی پیشنهاد دادم و باز هم اینجا عرض میکنم

شایدم در اشتباهم

اگه مقدور باشه : فروش اقساطی  داشته باشین 6 ماه و 12 ماه با چک و گواهی کسر از حقوق کارمندی ،

درود عطا جان

مرسی از پیشنهادت ولی فروش اقساطی روش کار ما نیست به دلیل حواله ها یی که به صورت نقدی میزنیم @};-

لینک به دیدگاه

سلام

اگه بتونی یه اپلیکیشن  برای سایت درست کنی خیلی عالی میشه

لینک به دیدگاه

سلام....

ارسال رایگان همه ی سفارشات.

یا توی هزینه ارسال تخفیف بدید.

ممنون.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی

اگر شرایطی بشه که شما یک سری قطعات که خواهان زیادی داره رو وارد کنین با قیمت منصفانه بفروشین خیلی عالی میشه بطور مثال همین کارت های زوتاک ۹۷۰ اولین بار تو سایت شما دیدم قیمتش هم مناسب بود واسه ۹۸۰ ti هم همین کار و کنین خوبه ،الان ۷۰۰ د.ل.ر هست حدودی نهایت باید بشه ۲۴۰۰ با تکس و باربری +سود فروشنده منصف که بشه ۲۶۰۰ ولی مطمعنم زیر ۲۹۰۰ ۳۰۰۰ نمیاد این کارت اگه تازه این قیمتارو بدن ، امثال همین کالاها مثل برند زوتاک که قیمت و کارایی دارن بتونین عرضه کنین هم خدا راضیه هم خلق خدا

یک سیستمی هم اگه راه اندازی کنین برای خرید نرم افزار اورجینال مثل بازی ها خیلی خوبه ، من یه نفر به شخصه از وقتی با شما آشنا شدم همه چیزو از لیون گرفتم از لب تاپ و کیس تا.... چون هم با شخصیت هستین هم منصف ممنون ببخشید زیاد شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

•  تخفیف ویژه برای مدت زمانی کوتاه درست مثل دیجی کالا
  • ذکرنوع گارانتی درجلو هرکالا بجای نوشته باگارانتی!
  • ارسال  رایگان بسته خریداری شده برای اعضایی که امتیازبازارچه بالایی درفروم دارن

دیگه سلامتتیون اقای حسینی  :)  @};-

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...