رفتن به مطلب

*** چه خدماتی رو از لیون کامپیوتر انتظار دارید ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان عزیزم

ممنون میشم که باز مثل همیشه کمکمون کنید و به سوال زیر اگر میتونید پاسخ بدید تا در پیش برد خدمات لیون کامپیوتر به خودتون و ما کمک کنید

موقع خرید از لیون کامپیوتر دوست دارید چه خدماتی رو بگیرید ؟؟؟؟؟

دوستان رو درباسی رو بگذارید کنار و هر چی که فکر میکنید اینجا بنویسید ممنون میشم ;)

همه چیزهای خوب با همفکری هم ایجاد میشه  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

خرید های بالای صد تومنو پست سفارشی رو رایگان کنید o:-)

اگه پیشتاز ثبت شد به عهده خریدار :party:

لینک به دیدگاه

من تا حالا از سايت خريد نکردم اما يه جورى تشيق کنين افرادو که به جاى خريد از سايت هاى ديگه از ليون بخرن

مثلا بحث قيمت ها. بروز بودنشون و وارد کردن کالاهاى که طرف دار بيشتر دارن. و ميگم من خريد نداشتم اما مثلا اينجورى بکنين که اگه کسي اينقدر خريد تا الان داشته باشه واسه خريد هاى ديگه اينقد تخفيف ميگيره.

يا مثلا مثلا مين هاى msi رو بيشتر وارد کنين. با توجه به افزايش کاراي که جديدا داشتن و قيمت مناسب تر از گيگا و ايسوز فروششون خوب خواهد بود.

يا يه تاپيک تو انجمن يا حتي سايت يه قصمت بسازيد واسه کساني که ميخوان سيستم بخرن و مثلا بگيد از بودجه فلان تا فلان واسه کار هاى گيمينگ اين قطعات با بودجه ميخورن واسه اور اين مين و قطعات و تو اين بودجه واسه کار هاى معمولي يا کار هاى سبيه سازى و مثلا 3dmax اين سيستم خوبه. بعد يه قعطه پيشنهاد نديد. چنتا مثلا مين بگيد که مثلا واسه گيم اين سرى هاى گيمينگ خوبه که اگه يه قطعه شو تموم کرديد بقيه باشن و اوني که ميخواد بخره تنوع واسش باشه که يه نوع نباشه. نثلا بنويسيد که اين فرقش با اين يکي تو فلان چيزه. طرف خودش بر اساس نيازش انتخاب ميکنه.

مورد ديگه ارتباطتون با کاربران سايت رو تقويت کنين ( برداشت بد نکنينا )

يه سرى جزابيت هاى واسه سايت يا فروم بزاريد. مثلا قرعه کشي بزاريد. شايد اولش صرر کنين اما بعدش ميزان فروشتون بيشتر ميشه و افراد بيشترى تشويق ميشن که خريد کنن. راجب اون پيشنهاد هاى که گفتم واسه انواع سيستم ها تاپيک هاى کمترى ايجاد ميشه و زيادى شلوغ نميشه حتي واسه لپتاپ هم بزاريد که مثلا کدوم با فلان بودجه واسه گيم بهتره و از اين حرفا. شايد نظراتم چرت باشن ولي ميتونن مؤثر باشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهاد میکنم که گزینه تعویض 7 روزه لیون داشته باشید . یعنی به هر دلیل قطعه ، لپ تاپ ، و... خراب شد تو این زمان لیون کامپیوتر خودش عوضش کنه

لینک به دیدگاه

درود میلاد جان

در مورد این جمله بیشتر کمک کنی و توضیح بدی ممنون میشم عزیزم

ديگه ارتباطتون با کاربران سايت رو تقويت کنين

مثلا چطور تقویت کنیم ؟

ممنونم دوست گلم

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم که گزینه تعویض 7 روزه لیون داشته باشید . یعنی به هر دلیل قطعه ، لپ تاپ ، و... خراب شد تو این زمان لیون کامپیوتر خودش عوضش کنه

ممنونم و حتما بررسی میشه امیر محمود

لینک به دیدگاه

اگر بتونید یک سیستم واردات کالا از newegg یا amazon راه بندازید ( 100 البته با قیمت معقول) خیلی خیلی استقبال میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

1-یه کار خیلی ابتدایی، به فاکتورها مهر فروشگاه بزنید( البته تسویه شد رو میدونم )

گاهی برای کسی خرید می کنیم از لیون بعداً ممکنه فکرای دیگه ای بکنه. یا ممکنه حین فروش برا فاکتور خرید بدون مهر اهمیتی قائل نشن

2-شرکت گارانتی کننده رو برا بعضی محصولات ذکر نکردین تو سایت

3-یه پیشنهاد هم برا خودتون داشتم، تبلیغات در تلویزیون... @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

آی حسینی درود 

اشانتیون بذارین واسه مشتری این خیلی خوبه  @};-

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد چرا مثل سایت دیجی کالا اگهی بازرگانی واسه تلویزیون نمیدید 

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد چرا مثل سایت دیجی کالا اگهی بازرگانی واسه تلویزیون نمیدید 

ما میخوایم این خدمات رو به خریداران یعنی شماها بدیم نه به تلوزیون عزیزم

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی عزیز

ممنون بابت تاپیکهای عالی و مفیدتون؛

با اینکه خودم یک فروشنده هستم و کارم سخت افزاره؛ولی لیون و به خیلی ها (مشتری و همکار) پیشنهاد میکنم. و مثال میزنم با سایت های دیگه؛(مخصوصا اعتبار و قیمت)

1): قیمتهای به روزتر؛

2): موجودی قطعات بیشتر؛

3): واردات کالا از سایت های مختلف (برای مثال نیواگ و آمازون) با قیمت خوب با گارانتی لیون؛(مخصوصا قطعاتی که کمیاب تر هستن) برای جذب و مشتری مداری؛

4): (گارانتی طلایی لیون)؛مثلا 2 درصد قیمت بالاتر برای گارانتی طلایی؛

5):ضمانت 10 روزه برگشت کالا (در صورت اینکه مشکل فیزیکی داشت)یا اینکه (بی قید و شرط)  تعویض درجا؛

6): ارسال رایگان برای شهرهای نزدیک؛

7):5 شنبه های رویایی (قیمت های واقعا ویژه قطعات؛باندل و ...) + قرعه کشی های هفتگی یا ماهانه؛

لینک به دیدگاه

سلام خیلی دوست دارم قطات کامپیوتر رو از نزدیک ببینم لمس بکنم  @};-

لینک به دیدگاه

-از همه کالاها یا حالا پر فروشها و جنسهایی که جدید میان بررسی توسط خود لیون انجام شه و خوبیاش و بدیاشو مثه دیجی کالا قرار بدین.به نظر من خیلی امتیاز بزرگیه که کاربر و مصرف کننده بدونه چی داره میخره و چه معایب و چه محاسنی داره کالای مورد نظرش.شما فقط یه مشخصات کلی میزارین که به شخصه از سایتی مثه لیون انتظار دارم بررسی کاملی هم از جنسشون در اختیار ارباب رجوع بزاره.به شخصه وقتی میرم و یه جنسی رو میبینم تو سایتتون وقتی میبینم که ازش بررسی تحلیلی چیزی نزاشتین تو ذوقم میزنه!هر چقدر بررسی کاملتر باشه بهتر.

درسته که سایتای دیگه هستن که تحلیل و بررسی میکنن ولی خود سایت برای اجناس فروشی خودش داشته باشه خیلی خوبه. (*)

-سیستم امتیاز دهی به کالاها هم باشه خوب میشه تا خریدار بدونه مثلا از 10 نفری که خرید کردن جنسو چن درصد یا نفر راضین

باز یادم اومد میگم... :)

ویرایش شده توسط ☼PC Gamer☼
لینک به دیدگاه

سلام خیلی دوست دارم قطات کامپیوتر رو از نزدیک ببینم لمس بکنم  @};-

بله سرویس لمس آنلاین قطعات بزارید =))

لینک به دیدگاه

درود میلاد جان

در مورد این جمله بیشتر کمک کنی و توضیح بدی ممنون میشم عزیزم

مثلا چطور تقویت کنیم ؟

ممنونم دوست گلم

مثلا پستي با نام گپ با مديران بزنين و فعاليتتونو او اون پست زياد کنين. مثلا وقتي کسي مثلا قوانين فروش و خريد رو نقض کرد. مثلا نمونش چند وقت پيش بود که طرف يه هارد ssd رو ميخواست بفروشه. طرف پولشو ريخت ولي پسش داد گفت منصرف شدم و زود اخراجش کرديد. من ميگم درسته قوانين رو نغض کرده ولي خوب شايد قوانين رو نخونده و يه فرصت کوچک بهشون بديد. يارو ممکنه بگه اجب کارى کردم رفتم تو اين انجمن يه روزه نشده اخراجم کردن. مثلا تا يه مدت ممنوع المعامله کنين اين اشخاصو.

راجب قوانين خريد و فروش هم يه کارى کنين ( چکار کنيم؟ ) معمولا کساني که تازه ميخوان عضو اين انجمن بشن حال خوندن قوانين رو ندارن و همينطورى تيکشو ميزنن. يه جورى باشه که مثلا وقتي ميخوان پستي در قصمت خريد و فروش باز کنن يه صفحه اي همون موقع ظاهر بشه که پيغامي مبني بر اين که تاکيد کنه که در صورتي که قوانين رو رعايت کرديد تاپيک رو باز کنين. يه همچين چيزى. که هي نخوايد اختار بديد و پاک شدن پست باعث رنجش خاطر بعضي از استارتر ها بشه. يه همچين کارى بکنين که خيالتون راحت بشه ( البته اگه بشه )

لینک به دیدگاه

يادم رفت.

هر مثلا هفته اي يک بار يا ماهي يک بار توى انجمن مسابقه بزاريد البته با ورودى. درواقع اوناى که ميخوان شرکت کنن از تو يه قصمت ثبت نام کنن و ورودى رو واريز کنن. و اوني که اول يا مثلا اول تا سوم بشه جايزه از همون ورودى هاى که گرفتيد بگيره که ضررى به شما وارد نشه. حتي ميتونيد قصمتيشو خودتون واسه صرف کردن وقت واسه طرح سوال و اين چيزا برداريد. ورودى رو هم کم کنين تا ميزان ثبت نام بيشتر بشه.

سوالات رو هم درمورد قطعات کامپيوتر طرح کنين که حد اقل واسه کساني که در مورد قطعات اطلاعات کمي دارند خوب باشه و بهره اى ببرند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست اکسپرس مثل دیجی کالا بزارید

لینک به دیدگاه

يادم رفت.

هر مثلا هفته اي يک بار يا ماهي يک بار توى انجمن مسابقه بزاريد البته با ورودى. درواقع اوناى که ميخوان شرکت کنن از تو يه قصمت ثبت نام کنن و ورودى رو واريز کنن. و اوني که اول يا مثلا اول تا سوم بشه جايزه از همون ورودى هاى که گرفتيد بگيره که ضررى به شما وارد نشه. حتي ميتونيد قصمتيشو خودتون واسه صرف کردن وقت واسه طرح سوال و اين چيزا برداريد. ورودى رو هم کم کنين تا ميزان ثبت نام بيشتر بشه.

سوالات رو هم درمورد قطعات کامپيوتر طرح کنين که حد اقل واسه کساني که در مورد قطعات اطلاعات کمي دارند خوب باشه و بهره اى ببرند.

منم با آقا میلاد موافقم.

مثلا نفری 5تومن بزارن100 نفر یه جایزه 500 تومنی بین اشخاص شرکت کننده در قرعه کشی ماهانه تعلق بگیره و لازمم نیس حتما سوالی چیزی درمیان باشه.

جایزشم که 500 تومنیه مثال بین افراد رای گیری بزارین که جایزه چی باشه و رای اکثریت بشه جایزه اون ماه و ماههای دیگه هم همینطور و در هر ماه هر مبلغی جمع شد به ارزش همون مبلغ یه جایزه بدین!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من خدمات تعویض کالا خیلی ایده خوبیه 

محصولاتی هم که رو سایت هست قیمت 0 داره رو حذف کنید 

لینک به دیدگاه

بله سرویس لمس آنلاین قطعات بزارید =))

=))  =))  =))  خدایش چون بنده همیشه حضوری مزاحم اقای حسینی میشم این رو گفتم اصلا به جملم فکر نکردم  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

منم با آقا میلاد موافقم.

مثلا نفری 5تومن بزارن100 نفر یه جایزه 500 تومنی بین اشخاص شرکت کننده در قرعه کشی ماهانه تعلق بگیره و لازمم نیس حتما سوالی چیزی درمیان باشه.

جایزشم که 500 تومنیه مثال بین افراد رای گیری بزارین که جایزه چی باشه و رای اکثریت بشه جایزه اون ماه و ماههای دیگه هم همینطور و در هر ماه هر مبلغی جمع شد به ارزش همون مبلغ یه جایزه بدین!

سوال باشه بهتره چون اينحورى خد اقل به اطلاعاتمون اضافه ميشه. مثل مسابقه اى که چند وقت پيش خبات جان ترتيبشو داد. ميتونين سه نفر اول يا حتي پنج نفر اول رو جايزه بديم که بهتر باشه و افراد بيشارى جايزه بگيرن و واسه مستبقات بعدى افراد بيشترى رقبت کنن تو شرکت در مسابقه.
لینک به دیدگاه

شعبه بيشتر هم نظر خوبيه ولي يکم خرج ميندازه رو دست اقاى حسيني :D ولي اگه تو شهر هاى پاين تر مثلا شيراز شعبه ديگه اى باشه هم فروش بيشتر خواهد شد و هم زمان ارسال کالا واسه افرادى که از تهران دورند و به مثلا شهر هاى جنوبي نزديک ترن زمانش کمتر ميشه. ازطرفي بعضيا بيشتر دوس دارن حضورى خريد کنن و به خريد انلاين زياد علاقه اينداشته باشن تو شهر هاى پر حمعيت گذاشتن شعبه بيشتر کار خوبيه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...