رفتن به مطلب

اولین بررسی FURY X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

amd درایور درست حسابی نداده بیرون بعد کارتاش رو داده برای تست

اول یک درایور رسمی بده بیرون بعد کارتها رو بده واسه تست

میگم که AMD تو معرفی هر نسل از گرافیکاش این سوتی ریز رو میده و براش درس عبرت نمیشه.

منتظر درایور میشیم.

اینی هم که نتایج هر سایت با سایت دیگه فرق داره اینه که پلتفرم PC هست، کنسول نیست که 399 چوغیش با طلای 24 عیاریش یک پرفرمنس رو میده و جفتش 720P 30fps هستن؛ تو بررسی ها یکی با X99 تست میگیره با Z97 تست میره و مهم تر ویندوزه یکی با 8.1 یکی با Se7en. اینه که نتایج همیشه فرق داره.

الان همین بنچارو نگاه کنید 970 هر سایت با سیات دیگه فرق داره و امثالش. در ضمن با اینکه Fury X خوب عمل نکرده ولی میگم این سایتا معصوم نیستن و همیشه نمیشه بهشون 100% اعتماد کرد. ویدئو بررسی باز یکم وضعیتش بهتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد

والا من که گیج شدم از بس نتایج مختلف دیدم، اما در هر صورت حدود بیش از90 درصد مانیتور های گیمر ها در حال حاضر فول اچ دی هست.. اگه نتونه تو فول اچ دی سر بلند کنه کارش فایده نداره، این 4k هم مدیونه رم جدیدشه و گرنه قدرت هسته یا همونgpu  در 980ti مطمعنا بیشتر و این نتیجه ی عقب موندگیش بخاطر gddr5 بودنش هست ...! ^_^

در واقع من با توجه به نمودارها بنظرم تو فول اچ دی چون رم تاثیرش کم شده بقیه کارتها تونستن خودشونو بهش نزدیک کنند و نتایج ضعیف هست برای این کارت... بر عکس در 2k  و نهایتا 4k فاصله کمی بیشتر شده چون رم تاثیر خودش رو نشون داده...!  :-?

والا انویدیا هم کارت داد کسی نگفت صبر کنید بهینه بیاد و این حرفا از اول خودشو نشون داد و من چشمم اب نمی خوره زیاد توفیری بکنه تو نتایج با اومدن درایور جدیدتر

......................

با اینحال بازم صبر می کنیم و کور سوی امیدی بهش می بندیم، شاید این دفعه نتایج بهتربیاید شاید  :D

......................

راستی اقا ما با توجه به اخباری که میاد جبهه گیری میکنیم و بر اساس اون صحبت می کنیم در نتیجه درک کنید تقصیر ماها نیست یهو همه ناراحت میشیم یهو حوشحال اون مشکل از خبره هست که تکلیف مارو مشخص نمی کنه خوشحال باشیم یا ناراحت  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

به به بچه ها - نظرتون راجبه qualcomm Radeon چیه ؟؟24.gif یکی بیاد اینو بخره تمومش کنه دیگه 21.gif

Qualcomm thinking about buying AMD

در وصف این 2 تست زیر میشه گفت : (( جالب این نیست که قشنگ نیستش --------> قشنگ اینه که جالب نیستش 8.gif21.gif4.gif

یعنی ت..ری زده که در اعصار باید جمعش کرد

perf_oc.gif
perf_oc.gif

نظرات کاربرای techpowerup آپ میخونم دارم از خنده میمیرم24.gif بچه ها حتما یه سری بزنید - لذت ببرید

AMD Radeon R9 Fury X 4096 MB | TechPowerUp Forums

85htgAI.png

اینه نتیجه هایپ بی خود و دروغ گفتن - یعنی فقط این کوالکام بخرتش خیال همرو راحت کنن

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

AMD تاکیدش رویه رزولوشن 4K بوده که در اکثر تستها هم بالاتر از 980TI وبعضا تایتان ایکس ظاهر شده

درایور رسمی برای این کارت نیومده

والا تا اونجایی که دیدیم تو تست ها مساوی هستن مثلا 6تا ای ام دی بیشتره 6 تا هم 980 ti . تو اکثر تست ها من ندیدم . اکثر تست هایی که ای ام دی بیشتر بوده با اختلاف خیلی ناچیزه

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

چرا عزیز قرار داده توی کانال یوتوبشون 

البته کارتشون مشکل داشت و تست ها برای خودشون نیست ولی برو نگاه کن خوبه 

دیدم ولی بازم منتظر میمونم تا وقتی کارت بهش برسه.....

حالا جالب مصرفه کارتو هرکی یه چیز میگه ... یکی میگه 280 یکی 380 یکی 480 یه وضعیه اصلا.....

لینک به دیدگاه

توی اولین تست که دوستان گذاشته بودن و برخی می گفتن تست فیک هست گفته بودم  سری Fury باید کمتر از 550 قیمت بخوره بلکه بتونه عرض اندامی بکنه

تنها راه زنده ماندن این شرکت شکستن قیمتها و خورد کردن استخوان قیمت بالای کارت های انویدیاست.. اگر منصفانه  به قیمت ها دقیق شویم .. قیمت کارت های انویدیا خارج از توان اکثر به اتفاق گیمرهاست

امیدوار بودیم amd  قیمت رقابتی شدیدی در کارت های جدید داشته باشه ولی با این قیمتی که برای Fury در نظر گرفته .. گند زد به کل هیکل شرکت

با برخی دوستان که در این مورد صحبت می کردم .. می گفتن AMD  به دلیل وجود قیمت های سری 290 , 290x , و سری 390 هرگز قیمت کمتر از 620 الی 640 برای سری جدید در نظر نمی گیره.. ظاهرا حق با دوستان بود.!!

ولی من همچنان معتقدم amd  لاجرم باید قیمت Fury را کمتر از 550 تعیین بکنه.. چون با این اوضاع و در مقایسه با 980ti و کلن سری 980 از لحاظ قیمت کسی تره هم واسه این کارت خورد نمی کنه. بخصوص اینکه بازار ایران یک بازار بی درو پیکر و هرکی به هرکیه.. اقازاده هائی که میلیار میلیارد قطعه وارد می کنند از هم اکنون مشخصه که تو بازار ایران یک افتضاح تمام عیار برای این کارت در نظر گرفتن

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

بی شک تا این لحظه انویدیا بهتر عمل کرده

باید منتظر درایو جدید amd برای کارتهای سری fury باشیم

amd vs nvidia

لینک به دیدگاه

بچه ها حالا از همه چی بگذریم - میگم سیستم خنک کننده failury رو یادتونه ؟ VRM ها رو با لیکویید خنک میکرد ؟؟24.gif

اینو بچه ها کجای دلتون میخواید بزارید ؟؟ ها ؟ حتی با خنک کننده آب روی VRM هام نتیجه شده این :

با برداشتن بک پلیت داریم :

85htgAI.png

یعنی بچه ها یدونه از این Failury ها خریدین اولین کاری که میکنین بک پلیت هاشو بردارین تا pcb کارتتون ذوب نشه

یا حضرت فیلوری24.gif

http://www.techpowerup.com/forums/at...198-jpg.66010/

معرفی می کنم :

AMD Rebrandeon R9 Failury X

سلام.

دوست عزیز چرا با مسخره کردن کارت فیوری تاپیک رو به حاشیه میبرید؟!

8‏ صفحه از این تاپیک بدون حاشیه سازی و گفت و گوی دوستانه گذشت که تا شما در صفحه 9 با حاشیه بردن تاپیک کار خودتون آغاز کردین!

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز چرا با مسخره کردن کارت فیوری تاپیک رو به حاشیه میبرید؟!

8‏ صفحه از این تاپیک بدون حاشیه سازی و گفت و گوی دوستانه گذشت که تا شما در صفحه 9 با حاشیه بردن تاپیک کار خودتون آغاز کردین!

دیگه حاج وحیده دیگه!

کنتر نداره، میندازه همینجوری؛ یه بار خواسته خود سوزی کنه بخاطر عشق انویدیا، کمپین زدیم جلوشو گرفتیم. شما ببخشش.

منو یکی بیاد دلداری بده، کو تا انویدیا تلنگر بخوره نسل جدید رو خوب روش کارکنه. رو توان مندی فیوری حساب کرده بودم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب انویدیا دوست داره دیگه چیکارش دارید بنده خدا رو بزارید خوش باشه

من که دیگه کم کم دارم میرم پنکه بشم :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

وقت خوش

هروقت می بینم متعصبی خودش رو برحق می بینه و تعصب دیگران رو مسخره می کنه یاد این حکایت می افتم:

روزی سگی دانا از کنار گروهی گربه گذر کرد.

نزدیکتر که شد آنان را بسیار جدی و بیاعتنا به خود یافت، پس ایستاد. سپس در میان آنان گربهای بزرگ و موقر برخاست، به آنان خیره شد و گفت:

- برادران دعا کنید، پس آنگاه که بی ذرهای تردید به دعا برخاستید و در آن اهتمام ورزیدید، بدانید که همانا از آسمان بر شما باران موش خواهد بارید.

و سگ زمانی که این سخنان را شنید در دل خندید و پیش خود گفت:

- این گربهها چه ابله و کوته فکرند. به راستی که در کتاب چنین آمده، و من و پدران پیش از من نیز میدانستیم، که آنچه در اثر دعا و تضرع و ایمان خواهد بارید موش نیست، بلکه استخوان است./

جبران خلیل جبران

پیامبر و دیوانه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مثل اینکه متوجه منظور بنده نشدید!!!

لطفا دست از بی احترامی به طرفداران AMD‏ بردارید!!!

و تاپیک رو به حاشیه نبرید!!!

شما طرفدار انویدیا هستی خوب باش، چرا به طرفداران AMD‏ بی احترامی میکنید!!!

عزیز شما انگار یادتون رفته که طرفداران AMD عزیز چقدر سر قضیه ی بسیار کوچیک مموری GTX 970 دست به تخریب nVIDIA زدین ؟! حالا که AMD رسما داره ورشکست میشه و کل تبلیغات عجیب و غریبی که سر معماری Fiji کرد و بعد از 2 سال در انتظار نگه داشتن طرفدارانش، رسما کپی پیست معماری قبلیش رو با اسم جدید منتشر کرد ، اینجا باید بی احترامی به طرفداران AMD محسوب میشه ؟ 

عزیز دل چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند.

لینک به دیدگاه

کجان اون کسانی که هی من میگفتم fury و سری ریبندش کلا اشتباه مطلق amd هستش وبه من منفی میدادن؟؟

یکی بیاد zotac ۹۸۰ti رو بخره فکرکنم ۲۹۵x2 رو هم برسونه !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی اون مقداری که ما طرفدارای برندهای مختلف (اینجا AMD و انویدیا) با هم بحث و کل کل میکنیم خود اون شرکت ها با هم مشکلی ندارن و رقابت رو هم کنار گذاشتن و سیاست های فروششون رو هماهنگ کردن

لینک به دیدگاه

amd درایور درست حسابی نداده بیرون بعد کارتاش رو داده برای تست

اول یک درایور رسمی بده بیرون بعد کارتها رو بده واسه تست

شايد دليلش اينه كه خودشونم ميدونن با درايور زياد فرقى نميكنه و بازم ضعيف تر از 980Ti ميشه، برا همين نداده بيرون مردم اميدوار باشن(دقيقا همين طورى كه الان هستن ميگن اشتباس و…!! :-? )

لینک به دیدگاه

OCZ یه SSD داشت، Vertex 460 که خیلی کم استقبال شد و خوب فروش نرفت.

همون SSD رو به سفارش AMD زده به اسم Radeon R7 و داره میده بیرون، آقا ملت چنان استقبال بی نظیری از این SSD ها کردن که نگو، دائم تولید میشه و میره بازار دست مصرف کننده. هم OCZ خوشحاله و هم AMD.

واقعیت اینه که محصولات AMD فارق از بحث بنچ مارک - بازار خیلی خوبی داره.

این همه تبلیغات سر این کارت شد، اول گوشه اش رو نشون دادن، بعد پشتش رو، بعد اونورش رو، بعد یه ور دیگه اش رو، هفته هاست سر کاریم برای هیچ. تاپیک های این کارت رو توی همین انجمن و بقیه انجمن ها ببنید چه سرو صدایی به پا کرده. پیروزی AMD و کارت Fury X هم بر همین اساسه. این مسئله است که فروش این کارت رو تضمین میکنه، نه بنچ مارک.

طرفداران AMD کم نیستند و این کارت رو خواهند خرید و بی شک اونقدر خواهان داره که زود هم نا موجود بشه.

اسمش علاقه است، یا تجربه ی حس متفاوت بودن، یا عشق، هر چی که هست تا AMD این بازار خوب و وفادار رو داره، شکست نمیخوره، حتی اگر تو بنچ مارکها کم بیاره.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

همه ی برند های بزرگ این گونه اند . . .

نمونه ش اپل

یکی که طرفدار اپله شما بکشیش بگی فلان مدل سامسونگ بهتره و بهمان قبول نمیکنه . . . حقم داره چون خودش استفاده میکنه و با اپل راحت تره و لذت میبره . . .

نمونه دیگه  هر چی بگیم اقا 280x یا 280 قویتره نسبت 960 عمرا کسی که فن انویدیا باشه قبول کنه و با اون پولش 960 میخره . . .که بازم حق داره خودش راحت تره با درایور و امکانات کارت انویدیا

الان بازار بدجور دست انویدیاست خدا کنه این سری ای ام دی خوب فروش بره

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دیگه حاج وحیده دیگه!

کنتر نداره، میندازه همینجوری؛ یه بار خواسته خود سوزی کنه بخاطر عشق انویدیا، کمپین زدیم جلوشو گرفتیم. شما ببخشش.

منو یکی بیاد دلداری بده، کو تا انویدیا تلنگر بخوره نسل جدید رو خوب روش کارکنه. رو توان مندی فیوری حساب کرده بودم.

سلام آقا ایمان

آره دیگه مجبورم ببخشم!

چون بخشش از بزرگان است. خخخخخخخ

جدا از این بحث ها امیدوارم AMD‏ در صحنه رقابت همیشه باشه و اگر نه صنعت گرافیک مثل پردازنده ها تک قطبی میشه و از این نسل تا اون نسل کارایی کارتها 5-10 درصد افزایش پیدا میکنه.

بقای هر دو شرکت کارت گرافیک به نفع مصرف کنندگان است.

لینک به دیدگاه

OCZ یه SSD داشت، Vertex 460 که خیلی کم استقبال شد و خوب فروش نرفت.

همون SSD رو به سفارش AMD زده به اسم Radeon R7 و داره میده بیرون، آقا ملت چنان استقبال بی نظیری از این SSD ها کردن که نگو، دائم تولید میشه و میره بازار دست مصرف کننده. هم OCZ خوشحاله و هم AMD.

واقعیت اینه که محصولات AMD فارق از بحث بنچ مارک - بازار خیلی خوبی داره.

این همه تبلیغات سر این کارت شد، اول گوشه اش رو نشون دادن، بعد پشتش رو، بعد اونورش رو، بعد یه ور دیگه اش رو، هفته هاست سر کاریم برای هیچ. تاپیک های این کارت رو توی همین انجمن و بقیه انجمن ها ببنید چه سرو صدایی به پا کرده. پیروزی AMD و کارت Fury X هم بر همین اساسه. این مسئله است که فروش این کارت رو تضمین میکنه، نه بنچ مارک.

طرفداران AMD کم نیستند و این کارت رو خواهند خرید و بی شک اونقدر خواهان داره که زود هم نا موجود بشه.

اسمش علاقه است، یا تجربه ی حس متفاوت بودن، یا عشق، هر چی که هست تا AMD این بازار خوب و وفادار رو داره، شکست نمیخوره، حتی اگر تو بنچ مارکها کم بیاره.

فرمایش شما متین!

ولی تو این دنیا چند درصد از افراد هست که دوست دارن حس متاوت بود رو تجربه کنن!(این تعداد افراد هست ولی نسبتش به انویدیا همان طور آمارش منتشر شده ۳۰به۷۰ ه در بحث پردازنده هم که دیگه همچی معلومه)

ولی این جور شرکت ها کلا هیچ وقت ورشکسته نمیشن چون پشتشون خود دولت ایستاده!

لینک به دیدگاه

ضعیفتر از 980ti که هست،مصرفش بالاتر هم هست،قدرت اورشم که خیلی ضعیفه،فقط دماش یه لطف واتر کولر خیلی خوبه.قدرت خام گرافیک خیلی خوبه ولی تو بازی در حد و اندازه قدرت خودش نیست همیشه amd درایورهاش ضعیف بودن یا نمیدونم شاید نوع معماری گرافیکاش مناسب نیست.

یکی از کاربرا چند روز پیش تاپیک زده بود amd با r9 nano کولاک میکند خداحافظ ۹۷۰ عزیز حالا ما میگیم خداحافظ amd عزیز

من نمیدونم این همه وقت اینا چیکار میکردن خدایی خود من اصلا حاضر نیستم هیچ کدوم از این گرافیکای این نسل amd رو بخرم چون واقعا تو هیچ زمینه ای از انویدیا سر نیستن

خدا به داد ما مصرف کننده ها برسه امیدوارم تو نسل های بعدی نتیجه بهتر باشه

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

ضعیفتر از 980ti که هست،مصرفش بالاتر هم هست،قدرت اورشم که خیلی ضعیفه،فقط دماش یه لطف واتر کولر خیلی خوبه.قدرت خام گرافیک خیلی خوبه ولی تو بازی در حد و اندازه قدرت خودش نیست همیشه amd درایورهاش ضعیف بودن یا نمیدونم شاید نوع معماری گرافیکاش مناسب نیست.

یکی از کاربرا چند روز پیش تاپیک زده بود amd با r9 nano کولاک میکند خداحافظ ۹۷۰ عزیز حالا ما میگیم خداحافظ amd عزیز

من نمیدونم این همه وقت اینا چیکار میکردن خدایی خود من اصلا حاضر نیستم هیچ کدوم از این گرافیکای این نسل amd رو بخرم چون واقعا تو هیچ زمینه ای از انویدیا سر نیستن

خدا به داد ما مصرف کننده ها برسه امیدوارم تو نسل های بعدی نتیجه بهتر باشه

روز به روز داره به تعداد بازی ساز هایی که hairworks استفاده میکنن و بازی هاشون برای Nvidia بهینه هست بیشتر میشه این رو هم اضافه کن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روز به روز داره به تعداد بازی ساز هایی که hairworks استفاده میکنن و بازی هاشون برای Nvidia بهینه هست بیشتر میشه این رو هم اضافه کن.

بله عزیز امسال انویدیا جنب و جوش بیشتری داشته در اسپانسر بازی ها شدن، ولی میخوام بپرسم که کدوم یکی از این بازی به راحتی و بدون مشکل اجرا شدن؟؟؟ حتی روی کارتهای انویدیا؟؟؟

هر کدوم حداقل 5-4 پچ احتیاج داشتن برای عادی اجرا شدن، بعضی هاشون هم بعداز 6-5 پچ هیچ تغییری نکردن، شما ببینGTA V,AC Unity, Watch Dogs و Witcher تا حدودی، بازیهایی بودن که عملا انویدیا با Gamework خرابشون کرد، این آخری هم Batman هستش که ببین به چه فلاکتی اجرا میشه، دقیقا مثل Batman Arkham City که باز هم انویدیا توش دست برده بود، بعداز 4-3 سال هنوز کسی نمیتونه بازی رو با DX11 اجرا کنه...چه حالی دارن میکنن گیمرها از این وضعیت GameWork، عملا انویدیا همه رو مجبور میکنه که به کنسولها پناه ببرن، خود من هم با داشتن سیستمی که در امضا هستش، ترجیه میدم که برم یه کنسول بگیرم تا از بازیهای Exclusive و بی دنگ و فنگ لذت ببرم تا اینکه هر سال بخوام 3-2 تومن پول گرافیک فقط بدم که آخرش نتونه هیچ بازی که انویدیا توش دست برده رو اجرا کنه و الان دارم سبک سنگین میکنم که Exclusive کدوم کنسول بهتر هستش...

باز هم خوبه که تو ایران قانون کپی رایت رعایت نمیشه و گرنه بابت هر بازی حدقل 200 تومن پول باید میدادید و بعد با همچین مشکلاتی روبرو میشدید، اونوقت دست به دعا میشدید، شما فرومهای یوبیسافت بعداز ارائه واچ داگز و Unity رو باید میدید که چقدر مشتری ناراضی داشت و چقدر تهدید شد یوبیسافت که حتی خانوم Aisha Tyler مجری کنفرانس یوبی در E3 اعلام کرد این جریانات رو...

شما Tress FX رو نگاه که در Tomb Raider در 3-2 سال پیش استفاده شد، هیچ مشکلی برای هیچ گونه گرافیکی ایجاد نکرد، منتل رو درست کرد و مایکروسافت رو هم مجبور به طراحی DX12 کرد، واقعا باید شکر گذار AMD بود که همچین کارهایی کرده، شما به من یه کار بگو که انویدیا در راستای سود خودش نکرده باشه و برای فن هاش بوده باشه؟؟

از رده خارج کردن سری 700؟؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا از دیروز که این بنچمارکها بیرون اومد(هنوز هم میگم که به این بنچمارکها نمیشه اطمینان کرد) یه تعدادی از فن های انویدیا، ببخشید CEO های انویدیا، انگار که شرکتشون از برشکستگی نجات پیدا کرده باشه، دارن پست میزنن =))  =))  واقعا واسم خنده دار هستش :laughing:  :laughing: مثل یه Great Sneez انگار بوده واسشون، مگه اینکه واقعا CEO انویدیا تو ایران باشن که اینقدر خوشحال بشن از بهتر نبودن کارتهای AMD از کارتهای انویدیا، نمیدونم دوستان چجوری فکر میکنن و چجور نگرشی دارن، ولی همین قدر بگم که ضرر و شکست یکی از این شرکتها یعنی ضرر و شکست کل گیمرهای PC...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...