رفتن به مطلب

دانلود درایور AMD RADEON SOFTWARE CRIMSON

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

اقا دانلود کردم ضد حال خوردم حسابی، درایورمو پاک کردم با هزار ذوق و شوق زدم نصب کرد اما انگار هیچ خبری نیست نه درایورو میشناسه نا بالا میاد نه فایل exe داره... برای این کارت 6870 م ...  :crying:  :crying:  :crying:

خلاصه سرکار رفتم یه یک ساعتی پاک کردم درایور قبلمیو نصبیدم...  *dry#

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• ارسال 103
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

اقا دانلود کردم ضد حال خوردم حسابی، درایورمو پاک کردم با هزار ذوق و شوق زدم نصب کرد اما انگار هیچ خبری نیست نه درایورو میشناسه نا بالا میاد نه فایل exe داره... برای این کارت 6870 م ...  :crying:  :crying:  :crying:

خلاصه سرکار رفتم یه یک ساعتی پاک کردم درایور قبلمیو نصبیدم...  *dry#

درسته که از این به بعد درایوری برای سری قبل 7000 منتشر نمیشه، ولی شما میتونی اون گونه خاص (خود AMD گفته Beta) از Crimson Driver رو دانلود کنی، حداقل در بازیای جدید عملکرد خوبی داره. جدای از محسناتی که این درایور داره!

post-20488-0-71822800-1448467332_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته که از این به بعد درایوری برای سری قبل 7000 منتشر نمیشه، ولی شما میتونی اون گونه خاص (خود AMD گفته Beta) از Crimson Driver رو دانلود کنی، حداقل در بازیای جدید عملکرد خوبی داره. جدای از محسناتی که این درایور داره!

attachicon.gifCrimson Driver.jpg

دمت گرم اگه لینک دانلودشو داری بده اینی که تو صفحه اول بود و گرفتم کار نمی کرد درایور بالا نیومد...  :(

منظورت اینه؟؟؟

http://www.techpowerup.com/downloads/2579/amd-catalyst-15-11-1-beta-win-7-8-10-64-bit/

لینک به دیدگاه

دمت گرم اگه لینک دانلودشو داری بده اینی که تو صفحه اول بود و گرفتم کار نمی کرد درایور بالا نیومد...  :(

منظورت اینه؟؟؟

http://www.techpowerup.com/downloads/2579/amd-catalyst-15-11-1-beta-win-7-8-10-64-bit/

برای ویندوز 64 بیتی (10-8.1-7):

http://www2.ati.com/drivers/beta/radeon-crimson-15.11-ni-eg-64bit-with-dotnet45-win10-win8.1-win7.exe

متاسفانه من ندیدم که در سایته دیگه ای گذاشته باشن، بالاجبار با حجم 312 مگ از سایت AMD قابل دانلوده.

ویرایش شده توسط Blueman6
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

AMD Radeon Software Crimson Edition 15.11.1

Windows 10/8.1/7 32-bit

Windows 10/8.1/7 64-bit

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

برای نصب این آپدیت 15.11.1 حتما قبلش باید آپدیت 15.11 رو نصب داشت یا میشه مستقیم خود 15.11.1 رو نصب کرد ؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان واسه گراف های موبیلیتی لب تاب کسی تست کرده?

من نصب کردم از اسلیپ خارج نمی شد ولی محیط کاربریش قشنگ شده ولی من از آیکون قبلیش بیشتر خوشم میومد

میریم رو pc نصب کنیم ببینیم amd چه کرده!!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام اخرین درایور برای کارت گرافیک 6970 چه ورژنی است

لینک به دیدگاه

برای نصب این آپدیت 15.11.1 حتما قبلش باید آپدیت 15.11 رو نصب داشت یا میشه مستقیم خود 15.11.1 رو نصب کرد ؟؟

مستقیم میشه نصبید

لینک به دیدگاه

دوستان ورژن 15.11.1 beta Crimson هنوز مشکل فن رفع نشده ، من این مشکل رو report کردم ، خیلی مواظب باشید کارت گرافیکتون نسوزه، Global Overdrive هنوز مشکل داره امروز چند بار تستش کردم، دیدم مشکل داره، دوباره رفتم Catalyst 15.11 beta رونصب کردم.

لینک به دیدگاه

این نسخه crimson-15.12 رو که نصب مبکنم بعد  یک  ساعت  هم  FINISH نمیاد.

رو  دو  تا  سیستم مختلف  امتحان  کردم  باز  همینجوری  بود.

الان نیم ساعته  با  سیستم امضام  دارم  نصب  میکنم رو  83% قفل  کرده.

با  یه  سیستم  دیگم  هم که نصب  کرده  بودم دیدم  قفل  کرده  بعد  ری  استارت  کردم  دیدم  خودش  نصب  شده

شما  این  مشکلو  نداشتین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با  یه  سیستم  دیگم  هم که نصب  کرده  بودم دیدم  قفل  کرده  بعد  ری  استارت  کردم  دیدم  خودش  نصب  شده

درود

شما نسخه مربوط به ویندوزتون رو درست دانلود کردید

ایا نسخه قبلی رو کامل و با نرم افزار http://www.guru3d.com/files-get/display-driver-uninstaller-download,20.html پاک کردید؟

حتما از safe mode نسخه قبلی درایور رو پاک کنید

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

15.12 کمتر از 20 ثانیه نصب شد.

شما با نرم افزار DDU کلا درایور قبلی رو از تو Safe Mode پاک کنید . باز دوباره نصب کنید مشکلتون حل میشه

لینک به دیدگاه

15.12 کمتر از 20 ثانیه نصب شد.

شما با نرم افزار DDU کلا درایور قبلی رو از تو Safe Mode پاک کنید . باز دوباره نصب کنید مشکلتون حل میشه

نسخه  ای  که  دانلود  کردم  مربوط به  ویندوزم  هست.

راستش من از  کنترل  پنل درایور  قبلی رو  پاک  کردم  بعدم  اقدام  به  نصب درایور  جدید کردم.

مشکل  خاصی نمیشه  گفت  دارم.فقط  نمیدونم  چرا  اعلام  اتمام  نصب  نشد.

وسط  نصب  که چک کردم  دیدم درایور نصب  شده(در حالی  که  رو  83% قفل بود) و  ورژنشم  نوشته crimson-15.12  مشکل  خاصی  هم  ندارم  و  تنظیمات  درایور هم  قابل   دستکاری هست فقط  این  واسم  عجیب  بود  چرا FINISH نیومد :-? 

الان  اگه  از  SAFE MODE درایور قبلو  پاک  نکنم  که  مشکلی  نداره  درسته؟

لینک به دیدگاه

نسخه  ای  که  دانلود  کردم  مربوط به  ویندوزم  هست.

راستش من از  کنترل  پنل درایور  قبلی رو  پاک  کردم  بعدم  اقدام  به  نصب درایور  جدید کردم.

مشکل  خاصی نمیشه  گفت  دارم.فقط  نمیدونم  چرا  اعلام  اتمام  نصب  نشد.

وسط  نصب  که چک کردم  دیدم درایور نصب  شده(در حالی  که  رو  83% قفل بود) و  ورژنشم  نوشته crimson-15.12  مشکل  خاصی  هم  ندارم  و  تنظیمات  درایور هم  قابل   دستکاری هست فقط  این  واسم  عجیب  بود  چرا FINISH نیومد :-? 

الان  اگه  از  SAFE MODE درایور قبلو  پاک  نکنم  که  مشکلی  نداره  درسته؟

معلوم نیست . شاید ناقص نصب شده . شاید هم مشکلی نباشه .واسه اطمینان یک بار با نرم افزار DDU کامل از ریشه پاکش کن دوباره نصب کن . به نظرم بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که ویچر بازی میکنن و گرافیک AMD دارن، بهشون پیشنهاد میکنم که حتما این درایور آخری رو نصب کنند!!!!

خیلی جالب هستش که هیچ چیزی در موردش تو توضیحات درایور نگفته، ولی بازی رو اونقدر روون کرده واسه بنده که باورم نشد ابتدا و فکر کردم که تنظیمات عوض شده!!!

فریم در 90 درصد اوقات به 60 چسبیده و وقتی پایین میاد بطور لحظه ای و تا 40 هم میرسه، فقط از روی دیدن FPS متوجهش میشم، یعنی به شکل واقعی Smooth Gameplay رو دارم انجام میدم!!!!

واقعا AMD با این درایورهاش فوق العاده بهتر اون چیزی که فکر میکردم کار کرده!!...

حیف که چندتا بازی Gamework دیگه ندارم که تست کنم، دوستان اگه دارن یه مقایسه تست بگیرن!!

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز تایید میشه، بنده هم با همین درایور روی ویچر 3 با 280x واقعا تفاوت رو احساس کردم، حتی در زمان لود بازی!

لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که میخوان فریم ریتی روان و نرم داشته باشن به قسمت Global settings برن و قسمت Frame Rate Target Control رو فعال و بنا به استفاده دلخواه خودشون اون رو کم یا زیاد کنن (حالت استاندارد خوش رویه 55fps فعال میشه )

من خودم تنظیم دستی رو رویه 60fps گذاشتم و بازی شادوموردور رو تست کردم باورم نمیشد اینقدر نرم و رون اجرا بشه

در مورد اساسینز سیندی کیت هم با همون تنظیمات بازی بسیار نرم و روان اجرا میشه

دوست من این تنظیم دقیقا برای اون چیزی که شما میگید نیست این تنظیم برای کنترل کردن فریم ریت هست یعنی به نوعی جایگزین استفاده از vsync میشه کارایی vsync اینه که وقتی مونیتور شما 60 هرتز هست یعنی 60 فریم برثانیه بیشتر نمی تونه نمایش بده ولی بازی با سرعت مثلا 70 فریم اجرا بشه شما در یک لحظه دو فریم متفاوت رو میبینید و ( یعنی همون بریده بریده شدن تصویر ) Vsync فریم ها رو با مونیتور مچ می کنه ولی باعث افت فریم بسیار زیادی میشه حالا برای اینکه افت فریم زیادی نداشته باشی و بازی رو رون اجرا کنید باید تعداد فریم رو پایین تر از توان مونیتورتون قرار بدید بعضی از بازیها این گزینه رو تو خود بازی دارن به عنوان مثال black ops3 که دو گزینه داره 59.9 (که اندکی زیر 60 هست و باعث کم شدن مشکل میشه ) و 50  و بعضی ها فریم 55 رو تو دارن اینطوری بازی روی این فریم قفل میشه و دیگه تصویر هم بریده بریده نمیشه

دوستان ورژن 15.11.1 beta Crimson هنوز مشکل فن رفع نشده ، من این مشکل رو report کردم ، خیلی مواظب باشید کارت گرافیکتون نسوزه، Global Overdrive هنوز مشکل داره امروز چند بار تستش کردم، دیدم مشکل داره، دوباره رفتم Catalyst 15.11 beta رونصب کردم.

برو به قسمت gaming > global settings و بعد reset رو بزن مشکل سرعت فن حل میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

مشکل سرعت فن در نسخه 15.12 حل شده یا نه؟

کارت گرافیک Asus R9 270x هست

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

سلام

مشکل سرعت فن در نسخه 15.12 حل شده یا نه؟

کارت گرافیک Asus R9 270x هست

بله.در ضمن درایور قبلی بعد از گزارشات کاربران چند روز بعد با یک درایور fix 15.11.1 درست شد.
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

ریلیز نسخه 16.2 کریمسون مخصوص بازی ash of singularity و تامب رایدر

http://www.techpowerup.com/downloads/2629/amd-crimson-16-2-beta-win-7-8-10-32-bit/start?server=4 :نسخه 32 بیت

http://www.techpowerup.com/downloads/2630/amd-crimson-16-2-beta-win-7-8-10-64-bit/start?server=7:نسخه 64 بیتی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درایور 16.3 رادئون کریمسون منتشر شد

این درایور جهت بهینه سازی هایی برای بازیهایی نظیر تامب رایدر تا 16 درصد (برای کارت فیوری ) تا 60 درصد برای بازی گیرز اف وار و تا 44 درصد برای کارتهای سری 380 هست

در این درایور با قابلیت پشتیبانی از رابط والکان و برای اولین بار برای استفاده از کارت گرافیک اکسترنال جهت استفاده در لب تابها بهینه سازی شده است

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-3-driver-download.html

لینک به دیدگاه

درایور 16.3 رادئون کریمسون منتشر شد

این درایور جهت بهینه سازی هایی برای بازیهایی نظیر تامب رایدر تا 16 درصد (برای کارت فیوری ) تا 60 درصد برای بازی گیرز اف وار و تا 44 درصد برای کارتهای سری 380 هست

در این درایور با قابلیت پشتیبانی از رابط والکان و برای اولین بار برای استفاده از کارت گرافیک اکسترنال جهت استفاده در لب تابها بهینه سازی شده است

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-3-driver-download.html

مثل درایور جدید انویدیا نباشه :laughing: :laughing: :laughing:

الان اگه این نسخه درایور ای ام دی مشکل ایجاد یک نقطه در صفحه داشت نت منفجر میشد =)) =))همه سایتا تیتر میزدن : درایور جدید ای ام دی با یک نقطه اضافه در تصویر جان شما رو میگیرد همین الان 970 3.5gb + .5 giga gimp سفارش بدین =)) =))

درایور جدید انویدیا که مشکلادت عجیب غریب اشته کسی حتی به انویدیای مقدس که gimp رو به دل سری 700 خودش حتی (!) وحی میکنه چیزی نمیگه :laughing:  عجب :-?

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل درایور جدید انویدیا نباشه :laughing: :laughing: :laughing:

الان اگه این نسخه درایور ای ام دی مشکل ایجاد یک نقطه در صفحه داشت نت منفجر میشد =)) =))همه سایتا تیتر میزدن : درایور جدید ای ام دی با یک نقطه اضافه در تصویر جان شما رو میگیرد همین الان 970 3.5gb + .5 giga gimp سفارش بدین =)) =))

درایور جدید انویدیا که مشکلادت عجیب غریب اشته کسی حتی به انویدیای مقدس که gimp رو به دل سری 700 خودش حتی (!) وحی میکنه چیزی نمیگه :laughing:  عجب :-?

درود سعید جان اینها رو ولش

جالبه در این درایور برای همون گیرز اف وار دست مالی شده (توسط مایکروسافت و انودیا ) تا 60 درصد افزایش کارایی برای سری فیوری به دنبال داره فقط باید نتیجه تستها با این درایور رو ببینیم

بزار یک بازی بر اساس gpu open بیاد اون وقت باید بحث و کل کل رو شروع کرد :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...