رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، morteza pc گفته است :

آقای حسینی فدایی داری ❤، جایزهmsi  نیست ، جایزه الماس ایران در مسابقه اینتل ناک منظورمه . که گفتن باید با شما هماهنگ کنم . 

امروزم کلی تلفنی و توتلگرام با بچه های بخش فروش لیون صحبت کردم که گفتن باید با شما هماهنگ کنم . بودجمم کمه http://lioncomputer.ir/product/9216/کارت+گرافیک+گیگابایت+RX+470+G1+Gaming+WF2X+4GB/ بگیرم ،حالا گوش به فرمانیم آقا سعید امر بفرمایید چیکار باید بکنم ?

در مورد پیغام خصوصی هم خطایی سعید حسینی پیامی نمیتونید دریافت کنید میده ، نمیزاره بهتون پیغام بدم  .

منتظر پاسختونم ❤

درود و تبریک

و نیز درود بر شما جناب حسینی عزیز

بنده هم همین مشکل رو دارم، هرچند چندین روز هست که شرایط خاصی دارم - خونه نیستم - و حتی نتونستم کامنت 8 و برنامه های جدید رو ببینم.

اعتبار اون هدیه رو هم مثل دوست عزیزمون هنوز موفق نشدم دریافت کنم. امیدوارم تاریخ انقضا نداشته باشه تا بتونم ازش استفاده کنم :)

سپاس

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در در 1395/11/26, 03:19:15، EHSANRF گفته است :

درود و تبریک

و نیز درود بر شما جناب حسینی عزیز

بنده هم همین مشکل رو دارم، هرچند چندین روز هست که شرایط خاصی دارم - خونه نیستم - و حتی نتونستم کامنت 8 و برنامه های جدید رو ببینم.

اعتبار اون هدیه رو هم مثل دوست عزیزمون هنوز موفق نشدم دریافت کنم. امیدوارم تاریخ انقضا نداشته باشه تا بتونم ازش استفاده کنم :)

سپاس

بنده چند روز پیش هدیه مو دریافت کردم

سپاس از بانیان این مسابقه

لیون کامپیوتر / الماس ایران / پیدیو / کامنت و ...

لینک به دیدگاه

فروم برای من خیلی بد باز میشه

مرورگرم فایر فاکس هستش نسخه 51 و 64 بیتی . (آخرین نسخه ) با ویندوز 10 هم کار می کنم .

گاها مجبورم که ف ی ل ت ر ش ک ن باز کنم تا فروم بالا بیاد .

کس دیگه هم این مشکل رو داره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

مرورگرم فایر فاکس هستش نسخه 51 و 64 بیتی . (آخرین نسخه ) با ویندوز 10 هم کار می کنم .

من که نه

..................................................................................

آقای حسینی  واسه msi rx 480 gaming آف بزارین بخرم :x

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/9037/موس+گیمینگ+استیل+سریز+Rival+100+Dota+2/

این موس روش عکس موس دیگه ای هست(Rival 300)

توی تاپیک دیگه هم گفتم ، توی خود سایت هم گفتم ، لیون خرید حضوری رفتم بودم به کسی که صفحه برای کالا ها میسازه هم گفتم

ولی نمیدونم دقیقا چرا لیون این مورد رو درست نمیکنه.

یکی بخره بعد ببین اون چیزی نیست که توی صفحش زده بنده خدا دل سرد میشه

این شکلیه ولی با رنگ قرمز مشکی

http://lioncomputer.ir/upload/product/orginal_1486480921_26-249-169-06.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد میکنم یه تیم خبری خوب تشکیل بدید تا خبرهای روز رو  ترجمه و انعکاس بدن

توی سایت های خبری خارجی یه سری خبرها رو که میخونم بخدا حیفم میاد توی انجمنی که بیشتر در زمینه سخت افزار فعالیت میکنه نباشه. البته سایت های سخت افزاری فارسی زیادی هستن برای انعکاس اینگونه خبرها ولی هرکدوم به نوعی تعصب خاصی روی برند بخصوص دارن و یه سری خبرها رو انعکاس نمیدن ، به همین دلیل نمیشه بهشون متکی شد.

همینطور تیمی تشکیل بدید در زمینه ترجمه مقالات سخت افزاری. بخدا حیفه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، i-Farzad گفته است :

سلام

پیشنهاد میکنم یه تیم خبری خوب تشکیل بدید تا خبرهای روز رو  ترجمه و انعکاس بدن

توی سایت های خبری خارجی یه سری خبرها رو که میخونم بخدا حیفم میاد توی انجمنی که بیشتر در زمینه سخت افزار فعالیت میکنه نباشه. البته سایت های سخت افزاری فارسی زیادی هستن برای انعکاس اینگونه خبرها ولی هرکدوم به نوعی تعصب خاصی روی برند بخصوص دارن و یه سری خبرها رو انعکاس نمیدن ، به همین دلیل نمیشه بهشون متکی شد.

همینطور تیمی تشکیل بدید در زمینه ترجمه مقالات سخت افزاری. بخدا حیفه

سلام

ما یک تیم خبری داریم.  منتها تعداد اعضا کم هست و چند بار که درخواست دادیم، کس دیگه ای نبود که کمک کنه یه تیم. الان هم بچه های تیم فعال هستن و روزی چند خبر رو ترجمه میکنن. ولی گاهی اوقات نمیرسن تمام اخبار روز رو پوشش بدن. ضمن اینکه چون ترجمه کامل هست، حدود ۲۴ ساعت بعد از انتشار خبر، ترجمه آماده میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

ما یک تیم خبری داریم.  منتها تعداد اعضا کم هست و چند بار که درخواست دادیم، کس دیگه ای نبود که کمک کنه یه تیم. الان هم بچه های تیم فعال هستن و روزی چند خبر رو ترجمه میکنن. ولی گاهی اوقات نمیرسن تمام اخبار روز رو پوشش بدن. ضمن اینکه چون ترجمه کامل هست، حدود ۲۴ ساعت بعد از انتشار خبر، ترجمه آماده میشه.

قبلا خیلی سریع خبر منتقل میشه اما الان یکی دو روزی طول میکشه

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/02, 15:14:57، big VULTURE گفته است :

دوست عزیز احتمال زیاد از isp تون باشه 

منم قبلا اینجوری بودم خط های وب دارم و نویز شدید رو خطم بود بعلاوه مشکل مخابراتی 

اکثر سایتا رو با فی شکن باز میکردم ولی با پیگیریهای زیاد و تعویض پورت از مخابرات مشکلم حل شد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

آقای حسینی اول تشکر میکنم بابت موسی که در جریانش هستین و یه چند تا انتقاد و گلایه

با مسئول فروشتون صحبت کردم که موس همراه با قطعاتی که قبلاً سفارش دادم (ارسال رایگان) بفرستن که جدا فرستادن و تیپاکس 16 تومن کرایه گرفت .

واسه قطعات دیگه فاکتور یادتون رفته (5تا قطعه) و این وضعیت کیس بعد از بیرون اومدن از جعبه ، نمیدونم از اول اینجوری بوده یا تو ارسال اینجوری شده ، به هرحال ولش ، واسه برادرم بوداگه واسه کسی دیگه باید تعویض میکردم .بسته بندی تمامی قطعات خیلی خوب بوده فقط بسته بندی هارد خیلی بد بوده که حساس ترین قطعه هستش و حتی خودش جعبه نداره باید دقت بیشتری بشه ، همین جوری انداخته بودن تو کارتون بزرگ و یه ذره دورش از این پلاستیک ضد ضربه پیچیده بودن اونم همینجوری نه چسبی بهش زده نه از بغل هاش محافظت شده بود . تست hd tune نزدم اما ویندوز زدم مشکلی نداره .

مطلب دیگه میزارم که نمایندگان گرین ,MSI ببینن طرفدارشون هستم و همیشه سعی کردم تو پیشنهادهام از این دو برند بیشتر استفاده کنم امیدوارم تو گارانتی کارتی که فرستادم سنگ تموم بزارن و مشتری راضی کنن

2.jpg

1.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

درود

فکر میکردم توی این انجمن و سایت آزادی کلام ( در موارد قانونی ) وجود داره !!! و نقض نمیشه !

چند روز پیش توی سایت ها دنبال Review های هدست های زیر 100 دلار و 50 دلار میگشتم که نسبت به بودجه ام ! یه هدست مناسب نسبت به خواسته و بودجه ام  انتخاب کنم !

مدل  Corsair gaming void stereo gaming headset نظرم رو توی Review ها جلب کرد ! اونم به عنوان هدست زیر 50دلار !

توی سایت شما این هدست با قیمت 383 هزار تومان قیمت گذاری شده !

توی نظرات زیر این محصول نوشتم که قیمتش برای یه هدست زیر 60دلاری ( به قیمت روزش 54 دلار ) .. بسیار بالاس

حالا یا این حرف من به مذاق شما که عامل فروش این هدست هستید خوش نیومد 

یا با مذاق دوستان تخت جمشید که عامل وارد و گارانتی کننده هستند !!
چون خیلی ریلکس نظر بنده حذف شده !

بعضی از محصولاتی که توی این مملکت میاد !
چون فقط یه عامل وارد کننده و در بعضی مواقع گارانتی کننده داره با دلار بالای 6000 تومن حساب میشه !

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

آقای حسینی آیا این باید وضع بسته بندی باشه ؟

دوتا فن جت فلو سفارش دادم.شما هم با 2لایه چسب 5 سانتی دور تا دور 2تا فن رو به هم به این افتضاحی چسبوندین!!حالا نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه!اسم این کار محکم کاری ک نیس!!!!!من باید چسبارو باز میکردم تا بتونم جعبه فن رو باز کنم و استفاده کنم.با خیلی صبر و حوصله این کارو انجام دادم ولی برگه مشخصات گارانتی و هولوگرام بازم پاره شد!!!یعنی گارانتی  این محصول از بین رفت!!!!!!!!!پس عملا من جنس بدون گارانتی خریدم.یه دونه از همین فن هارو ی ماه قبل خریدم و الان مشکل دار شده قراره ببرم گارانتی!اگه اینام مشکل دار شدن کی قراره جواب منو بده!؟؟!؟منم حوصله و وقت اینکه یه روز خودمو بیکار کنم و اینو بفرستم براتون رو ندارم چون اگه ی روز خودمو بیکار کنم 2برابر هزینه ی این فن رو باید از جیبم بدم.

منتظر جوابتون هستم

بخاطر اولین تجربه خرید خوبم ازاین سایت بازم خرید کردم اما این رسم مشتری مداری نیس116 هزارتومن پول این 2تا فنه

IMG_20170401_151353.jpg

IMG_20170401_151604.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز سال نو مبارک

اول عرض کنم که خود اقای حسینی میان و جواب درست تر رو عرض میکنن ولی از نظر خود بنده نیازی نبود شما چسب رو  کلا باز کنید.  از بالا یا پایین بسته میتونستید فن رو بیرون بیارید دیگه 

چه نیازی بود به باز کردن چسب یا لااقل میتونستید از لبه های کارتن فن با کاتر چسب رو برش بدید

گارانتی شما با اون وضعیت برچسب باطل نمیشه قسمت سریال تاریخ شروع و انقضاء کلا سالم هست و مخدوش نشده

یکم در مقصر دونستن افراد دیگه بیشتر فکر کنیم

زیاد حساس نباش و لذت خریدت رو ببر

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

اول عرض کنم که خود اقای حسینی میان و جواب درست تر رو عرض میکنن .

درود

البته اگر وقت بذارن و قبلش جواب بنده رو بعد از 22 روز بدن !!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

اول عرض کنم که خود اقای حسینی میان و جواب درست تر رو عرض میکنن ولی از نظر خود بنده نیازی نبود شما چسب رو  کلا باز کنید.  از بالا یا پایین بسته میتونستید فن رو بیرون بیارید دیگه 

چه نیازی بود به باز کردن چسب یا لااقل میتونستید از لبه های کارتن فن با کاتر چسب رو برش بدید

گارانتی شما با اون وضعیت برچسب باطل نمیشه قسمت سریال تاریخ شروع و انقضاء کلا سالم هست و مخدوش نشده

یکم در مقصر دونستن افراد دیگه بیشتر فکر کنیم

زیاد حساس نباش و لذت خریدت رو ببر

درود.سال نو شما هم مبارک

قصد داشم جواب شمارو ندم ولی طاقت نیاوردم

اول اینکه من اسم کسی رو ک باهاشون کار داشتم رو تو پست اولم بزرگ نوشتم تا کسی دیگه ای جز ایشون جواب بنده رو نده!

دوم قسمتایی ک با رنگ قرمز مشخص کردم رو بخونید و عکس بالا رو هم ببینید ک فن من هولوگرام یا سریالش آیا سالم یا مخدوش نشده ک گارانتی به من جوابگو باشه؟؟؟؟اونم گارانتی آواژنگ(میتونید تو فروم سرچ کنید و سوابق طلایی این شرکت و برخوردش با کاربرا رو ببینید)

IMG_20170401_213244.thumb.jpg.ac4f61a0ab432e4915137d2c76fa206b.jpg

اگه کالای من مشکلی نداشته باشه من با کسی پدر کشتگی ندارم بیام بیخود پست بذارم.تازه تعریف هم میکنم ک میتونید تو عکس زیر ببینید

1.thumb.jpg.085254dc95bd47440a473cbb3204fcad.jpg

در ضمن من جنسی رو ک خریدم حق دارم درمورد ارسالش و بستش نظر بدم

و حرف آخرم من اولین خرید انلاینم از این سایت بوده و آخرین خریدمم نیس!به خاطر اعتمادی ک به تیم لیون داشتم!هم من هم بچه های فروم همه آقای حسینی  و تیم  لیون رو به صداقت میشناسن

امیدوارم کسی تو فروم پاسخگوی بنده باشه 

از آقای حسینی هم اگر کمی تندی کردم عذر میخوام

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام آقای حسینی منم انتقاد دارم :D

جدی یه سوال داشتم ؟

آقا این نمودارهای قیمت رو چرا روی بعضی از جنس ها میزارید و روی بعضی ها نمیزارید ؟

Untitled.thumb.png.2ee64e6203d6e39293f0bbec63038afe.png

یا اینکه مهمتر از اون ، وقتی جنسی نمودار قیمت داره ، بعد از این موجودیش تموم میشه ، بعد از یه مدت نمودار قیمتش برداشته میشه !!! علتش چیه ؟

خوب منم الان مثلا میخام یه جنس دست دوم که مال 3 سال پیشه بخرم ولی قیمت 3 سال پیشو نمیدونم ! میخام بیام از لیون قیمت 3 سال پیش اون کالا بفهمم که اگر نمودار قیمتش مونده باشه اون وقت میفهمم که اخرین قیمت اون کالا چقدر بوده

ولی متاسفانه تا حالا چندین بار دیدم حتی کالاهایی که نمودار قیمت دارن هم بعد از مدتی نمودارش برداشته شده

آخـــــــــــــــــــــــــــــه چــــــــــــــــــــــــــرا ؟ :D

لینک به دیدگاه

میشه رسیدگی کنید مودم pc من بدون هیچ دلیلی بن شده!!؟؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/16, 20:16:57، Hassan.SK گفته است :

آقای حسینی اول تشکر میکنم بابت موسی که در جریانش هستین و یه چند تا انتقاد و گلایه

با مسئول فروشتون صحبت کردم که موس همراه با قطعاتی که قبلاً سفارش دادم (ارسال رایگان) بفرستن که جدا فرستادن و تیپاکس 16 تومن کرایه گرفت .

واسه قطعات دیگه فاکتور یادتون رفته (5تا قطعه) و این وضعیت کیس بعد از بیرون اومدن از جعبه ، نمیدونم از اول اینجوری بوده یا تو ارسال اینجوری شده ، به هرحال ولش ، واسه برادرم بوداگه واسه کسی دیگه باید تعویض میکردم .بسته بندی تمامی قطعات خیلی خوب بوده فقط بسته بندی هارد خیلی بد بوده که حساس ترین قطعه هستش و حتی خودش جعبه نداره باید دقت بیشتری بشه ، همین جوری انداخته بودن تو کارتون بزرگ و یه ذره دورش از این پلاستیک ضد ضربه پیچیده بودن اونم همینجوری نه چسبی بهش زده نه از بغل هاش محافظت شده بود . تست hd tune نزدم اما ویندوز زدم مشکلی نداره .

مطلب دیگه میزارم که نمایندگان گرین ,MSI ببینن طرفدارشون هستم و همیشه سعی کردم تو پیشنهادهام از این دو برند بیشتر استفاده کنم امیدوارم تو گارانتی کارتی که فرستادم سنگ تموم بزارن و مشتری راضی کنن

2.jpg

1.jpg

درود حسن جان

اول بابت اینکه دیر دارم پاسخ میدم به شما و سایر دوستان عذرخواهی میکنم واقعا دستم بند بود و اصلا فرصت نمی کردم به تمام کارهام برسم .

بابت خریدت تشکر میکنم

کیسهای گرین همگی قابل تعویض هستن توسط ما و هر وقت چنین اتفاقی افتاد میتونید برای ما با هزینه خودمون ارسال کنید و تعویض میکنیم کالا رو عزیزم

در مورد هارد هم همون ضربه گیر کافیه و جای نگرانی نداره ولی باز هم سعی میکنیم نکات بسته بندی رو ارتقا بدیم

در در 1395/12/20, 00:19:38، HolymighT گفته است :

درود

فکر میکردم توی این انجمن و سایت آزادی کلام ( در موارد قانونی ) وجود داره !!! و نقض نمیشه !

چند روز پیش توی سایت ها دنبال Review های هدست های زیر 100 دلار و 50 دلار میگشتم که نسبت به بودجه ام ! یه هدست مناسب نسبت به خواسته و بودجه ام  انتخاب کنم !

مدل  Corsair gaming void stereo gaming headset نظرم رو توی Review ها جلب کرد ! اونم به عنوان هدست زیر 50دلار !

توی سایت شما این هدست با قیمت 383 هزار تومان قیمت گذاری شده !

توی نظرات زیر این محصول نوشتم که قیمتش برای یه هدست زیر 60دلاری ( به قیمت روزش 54 دلار ) .. بسیار بالاس

حالا یا این حرف من به مذاق شما که عامل فروش این هدست هستید خوش نیومد 

یا با مذاق دوستان تخت جمشید که عامل وارد و گارانتی کننده هستند !!
چون خیلی ریلکس نظر بنده حذف شده !

بعضی از محصولاتی که توی این مملکت میاد !
چون فقط یه عامل وارد کننده و در بعضی مواقع گارانتی کننده داره با دلار بالای 6000 تومن حساب میشه !

درود دوست گرامی

ممنونم از انتقادتون

قیمت رو شرکتهای وارد کننده مشخص میکنن و قیمتهای دلاری ربطی به موضوع کالا و قیمتش در ایران ندارن و در فروم در بخش شکایت از بازار انجمنی هستش که میتونید حرفهاتون رو فقط اونجا بزنید

در در 1396/01/12, 15:37:05، ali.king گفته است :

سلام

آقای حسینی آیا این باید وضع بسته بندی باشه ؟

دوتا فن جت فلو سفارش دادم.شما هم با 2لایه چسب 5 سانتی دور تا دور 2تا فن رو به هم به این افتضاحی چسبوندین!!حالا نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه!اسم این کار محکم کاری ک نیس!!!!!من باید چسبارو باز میکردم تا بتونم جعبه فن رو باز کنم و استفاده کنم.با خیلی صبر و حوصله این کارو انجام دادم ولی برگه مشخصات گارانتی و هولوگرام بازم پاره شد!!!یعنی گارانتی  این محصول از بین رفت!!!!!!!!!پس عملا من جنس بدون گارانتی خریدم.یه دونه از همین فن هارو ی ماه قبل خریدم و الان مشکل دار شده قراره ببرم گارانتی!اگه اینام مشکل دار شدن کی قراره جواب منو بده!؟؟!؟منم حوصله و وقت اینکه یه روز خودمو بیکار کنم و اینو بفرستم براتون رو ندارم چون اگه ی روز خودمو بیکار کنم 2برابر هزینه ی این فن رو باید از جیبم بدم.

منتظر جوابتون هستم

بخاطر اولین تجربه خرید خوبم ازاین سایت بازم خرید کردم اما این رسم مشتری مداری نیس?116 هزارتومن پول این 2تا فنه

IMG_20170401_151353.jpg

IMG_20170401_151604.jpg

درود علی جان

بابت خریدت ممنونیم و دوست خوبم متاسفانه به دلیل اینکه در پست اشتباه نشه معمولا بسته های پستی رو اینجوری چسب میزدن که فکر میکنم تیم بسته بندی اشتباها روی برچسب گارانتی چسب زدن . شرکت اواژنگ میپذیره بدون کارت و نگران نباشید

ولی از همه حرفها بگذریم من به شخصه مسئولیت گارانتی کالای شما رو تا اتمام تاریخ گارانتیش بر عهده میگیرم و هر گونه مشکلی پیش اومد بنده شخصا در خدمتم

در در 1396/01/22, 12:30:47، sinastar گفته است :

سلام آقای حسینی منم انتقاد دارم :D

جدی یه سوال داشتم ؟

آقا این نمودارهای قیمت رو چرا روی بعضی از جنس ها میزارید و روی بعضی ها نمیزارید ؟

Untitled.thumb.png.2ee64e6203d6e39293f0bbec63038afe.png

یا اینکه مهمتر از اون ، وقتی جنسی نمودار قیمت داره ، بعد از این موجودیش تموم میشه ، بعد از یه مدت نمودار قیمتش برداشته میشه !!! علتش چیه ؟

خوب منم الان مثلا میخام یه جنس دست دوم که مال 3 سال پیشه بخرم ولی قیمت 3 سال پیشو نمیدونم ! میخام بیام از لیون قیمت 3 سال پیش اون کالا بفهمم که اگر نمودار قیمتش مونده باشه اون وقت میفهمم که اخرین قیمت اون کالا چقدر بوده

ولی متاسفانه تا حالا چندین بار دیدم حتی کالاهایی که نمودار قیمت دارن هم بعد از مدتی نمودارش برداشته شده

آخـــــــــــــــــــــــــــــه چــــــــــــــــــــــــــرا ؟ :D

درود سینا جان

این نمودار فقط برای کالاهایی نمایش داده میشه که حتما یکبار حداقل تغییر قیمت داشته باشند . هر کالایی که تغییر قیمت نداشته این نمودار نمایش داده نمیشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود من پست ها رو نخوند و نمیدونم کسی اینو گفته یا نه 

ولی اقای حسینی یه فکری به حال سایت بکنید انجمن عالیه و مشکلی نداره ولی سایت درخورد اینطور فروشگاهی نیست اول اینکه یه قالب شیک و ساده بزنید براش مثلا مثل دیجی دومین مشکلی که خیلی بده سایت داره این سیستم نوسان قیمت کالا ها هست برا بعضی از کالا ها هست برا بعضی نه 

سیستم کاربری یکم سردرگم کننده هست 

فونت سایت رو هم اگه بتونید عوض کنید عالیه اینجور فونتی رو ادم میبینه یاد وبلاگ میفته 

ولی در کل کارتون عالیه و من خیلی راضیم هم حضوری هم اینترنتی خرید داشتم هم قیمت خوب بوده همینطور و برخورد قابل قبول و خوب بوده 

دیگه ببخشید زده بودید انتقاد تند و تیز منم هر چی که به نظرم رسید رو گفتم 

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1395/11/26, 00:15:25، morteza pc گفته است :

در مورد پیغام خصوصی هم خطایی سعید حسینی پیامی نمیتونید دریافت کنید میده ، نمیزاره بهتون پیغام بدم  .

سلام

ناراحتی نداره ما هم که میتونیم پیام بدیم به اقای حسینی از چهارشنبه تا الان حتی مطالعه نکردن چه برسه جواب بدن!

نه فقط ایشون حتی اقای معمتمدی هم همینطوره!

چون سری اخر اقای حسینی گفتن من سرم شلوغه به من پیام ندید به دیگر مدیران پیام بدید!

خودتون میدونید من این نوع انتقاد رو نمیپسندم و پشت سر کسی هم حرف نمیزنم ولی جناب حسینی قبلا اکثر اوقات در دسترس بودید الان واقعا سخت میشه شما رو پیدا کرد نمیدونم شاید چون لیون تو این مدت خیلی پیشرفت داشته!

فروشگاه هم زنگ میزنیم میگیم مدیریت میگن نیستن رفتن بیرون

میگم فلان کار و مشکل رو داریم چجوریاست میگن ما دسترسی نداریم

بگذریم

یاعلی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

برای قسمت بازارچه نمیشه یه لینک زیر قسمت بازارچه بزارید که مثلا کالاهایی که بود و رفته پایین رو بشه دید مثلا تا پنجاه تا کالایی که رفته پایین رو توی یه صفحه جدا دیگه دید مشکلی ایجاد میکنه که نمیزارید ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود و خسته نباشید.

تو این ماه خیلی مفیده ارسال رایگان برای شهرستان.

دیجیکالا که خیلی وقته رایگان نزده کل خریدهای بالای 100 تومن رو تا اخر رمضون رایگان کرده.

به نظرم یه حرکتی بزنید برای ارسال رایگان شهرستان بد نیست.

تشکر.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

واوووو.
یک دنیا تشکر از همه لیونی های عزیز.
من یه ساعت پیش پست بالایی رو زدم و الان دیدم که خرید های دو روز اینده ارسال رایگان شدن.

واقعا متشکرم از همه عوامل لیون که به فکر ما کاربرهان.

کاش همه فروم ها و فروشگاه ها این میزان تقابل با مشتری ها و مردم رو داشته باشن.

مرسی لیون.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...