رفتن به مطلب

" طرفداران " : پاسکال

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مرسی بابت پستتون ولی بهتر بود در جای مناسبتر عنوان می‌شد. @};- @};-

اینجا رقیب جدید ۱۰۸۰ رو میتونین مطالعه کنین

Rx-490x vs gtx-1080

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3493&gid2=1701&compare=radeon-r9-490x-8gb-vs-geforce-gtx-1080

لینک به دیدگاه

• ارسال 573
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

1060 برملا شد!  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

http://videocardz.com/61753/nvidia-geforce-gtx-1060-specifications-leaked-faster-than-rx-480

NVIDIA-GeForce-GTX-1060-Specifications-FNVIDIA-GeForce-GTX-1060-vs-Radeon-RX-480

دوستان زیاد رو این اسلاید مانور ندین بزارین وارد بازار بشه که نشه مثل اون اسلاید معروف ای ام دی :D

لینک به دیدگاه

اینجا رقیب جدید ۱۰۸۰ رو میتونین مطالعه کنین

Rx-490x vs gtx-1080

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3493&gid2=1701&compare=radeon-r9-490x-8gb-vs-geforce-gtx-1080

بسیار عالی دوست عزیز، در جریان نبودم 490x معرفی شده.

@};-  @};-

لینک به دیدگاه

در ادامه ی دیدنیها داریم:

422632f054b16c52fa0b9c1353b7aef3.jpg21b7eb2d3ece913649bed1f76852405c.jpgd87b2b21f1f13a9d859bfbadb3375d5d.jpgda01e215ddad176a6f60d12e440d15a8.jpg69127ddda1f147daf87f7577d8793367.jpg

اولا که هنوز 490 معرفی نشده که قیاس میفرمایید...دوما اون تصویر که 950 و کارت پولاریس هست برای نشون دادن تکنولوژی hdr هستش که سری 1000 همگی دارن...در رابطه با بنچمارک ها هم بازی doom موتورش بر پایه open gl اجرا میشه و نحوه محاسبات به طور کلی متفاوت از بازی های معموله و اکثرا کارت های جدید بهتر اجراش میکنن..در مورد async compute هم انویدیا در پاسکال از فناوری جدیدی استفاده کرده که اسمش رو گذاشته Async که این قابلیت متاسفانه نیازمند همکاری شرکت های بازی سازی برای استفاده از این روشه که فعلا بازی نیومده که این قابلیت رو استفاده کنه...از اونجا که توی بازی های باندل amd کارت های amd عملکرد بسیار بهتری در دایرکت 12 دارن پس منطقی هست که بازی های باندل انویدیا هم در اینده بتونن از این تکنولوژی استفاده ببرن...همونطور که بازی تامب رایدر نشون داد که در دایرکت 12 هم انویدیا میتونه افزایش عملکرد داشته باشه..با این حال باید منتظر بود ببینیم اخر کار این async به کجا میرسه

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

آخرین اخبار تاپ جهان در مورد ۱۰۸۰و۴۸۰

Top stories

Radeon RX 480 delivers more bang for less buck

Polygon - 2 days ago

MSI GeForce GTX 1080 SEA HAWK X review

Guru3D.com - 13 hours ago

Are two RX 480s faster than a single GTX 1080?

Ars Technica UK - 13 hours ago

ویرایش شده توسط Bachemosbat
لینک به دیدگاه

MSI GeForce GTX 1080 SEA HAWK X          بررسی

یک کارت فوق‌العاده در حالت اورکلاک : فرکانس 2164 مگاهرتر مموری: 11404مگاهرتز

دما در حالت فرکانس استوک (1822 مگاهرتز) و لود فقط 48 درجه

لینک به دیدگاه

در ادامه ی دیدنیها داریم:

422632f054b16c52fa0b9c1353b7aef3.jpg21b7eb2d3ece913649bed1f76852405c.jpgd87b2b21f1f13a9d859bfbadb3375d5d.jpgda01e215ddad176a6f60d12e440d15a8.jpg69127ddda1f147daf87f7577d8793367.jpg

ایشون همون کاربر jewishminder هستند که دیروز مسدود شدن همین الان دوباره ثبتنام کردن و در لباس انویدیا دارن در خدمت جبهه مخالف فعالیت میکنن :D گزارششون رد شد

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

MSI GeForce GTX 1080 SEA HAWK X          بررسی

یک کارت فوق‌العاده در حالت اورکلاک : فرکانس 2164 مگاهرتر مموری: 11404مگاهرتز

دما در حالت فرکانس استوک (1822 مگاهرتز) و لود فقط 48 درجه

افزایش عملکرد اون نسخه overclocked واقعا حیرت انگیزه !  :wacko: دقیقا چه کارتی بوده اون؟ چون نه رفرنس بوده و نه hawk

لینک به دیدگاه

افزایش عملکرد اون نسخه overclocked واقعا حیرت انگیزه !  :wacko: دقیقا چه کارتی بوده اون؟ چون نه رفرنس بوده و نه hawk

این اوری که گفتم مال همین HAWK هستش

لینک به دیدگاه

این اوری که گفتم مال همین HAWK هستش

واقعا عالی بوده..بیشتر از 10 فریم افزایش  :clapping:  @};- بی صبرانه منتظرم ببینم نسخه های مثل کینگ پین چیکار میکنن

لینک به دیدگاه

واقعا عالی بوده..بیشتر از 10 فریم افزایش  :clapping:  @};- بی صبرانه منتظرم ببینم نسخه های مثل کینگ پین چیکار میکنن

البته این جور کارت‌ها باید VBIOS مشتی (ماد شده)! زده شه.

لینک به دیدگاه

دوستان همگی میدونیم که سایت پاکستانی wccftech یکی از سایتهای طرفدار AMD میباشد که همیشه پاکستانی های عزیز به هر شکلی اخبار ضد AMD سانسور میکنن

اما دیگه سر RX480 کار به جایی رسیده که این سایت پاکستانی طرفدار AMD هم صداش در اومده و داره اعتراف میکنه

مخصوصا این Khalid Moammer که دیگه همه میشناسنش :D

http://wccftech.com/amd-rx-480-pcie-power-issue/

بهتون قول میدم به مدل غیر رفرنس RX480 یدونه  برق 6 پین دیگه اضافه میکنن میشه دوتا 6 پین برای تغذیه :D

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان همگی میدونیم که سایت پاکستانی wccftech یکی از سایتهای طرفدار AMD میباشد که همیشه پاکستانی های عزیز به هر شکلی اخبار ضد AMD سانسور میکنن

اما دیگه سر RX480 کار به جایی رسیده که این سایت پاکستانی طرفدار AMD هم صداش در اومده و داره اعتراف میکنه

مخصوصا این Khalid Moammer که دیگه همه میشناسنش :D

http://wccftech.com/amd-rx-480-pcie-power-issue/

بهتون قول میدم به مدل غیر رفرنس RX480 یدونه  برق 6 پین دیگه اضافه میکنن میشه دوتا 6 پین برای تغذیه :D

میگم از این قول ها نده دیگه ...  :-?   

اینم مدل غیر رفرنس 480 با همون یه سوکت 8پین... و فرکانس 1400  ^_^

http://wccftech.com/powercolor-rx-480-devil-leak/

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

من یه سوال برام پیش اومده ؟

چرا چهار تا تیکه پلاستیک و یه کولر داغون و دمای بالا اینقدر براش دست و پا میزنن ؟ 

چرا خودشون رو به در و دیوار میزنن ازش دفاع کنن ؟

نه جان من مدل رفرنس رو میبینین حالتون بد نمیشه ؟

کیفیت بدنه در حد این موبایل اسباب بازیاست  :D

خب عزیز دلم 200 دلار برای این اسباب بازی یکم زیاد نیست ؟

AMD از سرو ته کار زده به زور رسوندتش به 200 دلار

این ذوق کردن و دفاع کردن داره آخه ؟  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

این همه ذوق میکردید که انویدیا 16 نانومتره ولی AMD داره از 14 نانومتر استفاده میکنه. تهش این بود ؟  :wacko:

لینک به دیدگاه

چرا چهار تا تیکه پلاستیک و یه کولر داغون و دمای بالا اینقدر براش دست و پا میزنن ؟ 

این ذوق کردن و دفاع کردن داره آخه ؟  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

این همه ذوق میکردید که انویدیا 16 نانومتره ولی AMD داره از 14 نانومتر استفاده میکنه. تهش این بود ؟  :wacko:

تازه شایع شده نسخه رفرنس روی 1600 اور میشه

لینک به دیدگاه

میگم از این قول ها نده دیگه ...  :-?   

اینم مدل غیر رفرنس 480 با همون یه سوکت 8پین... و فرکانس 1400  ^_^

http://wccftech.com/powercolor-rx-480-devil-leak/

نیما جان مدل رفرنس یه 6 پین داره .  6 پین 75 وات توان رو تامین میکنه . 8 پین 150 وات . دوتا شیش پین هم 150 واته اما من ندیدم بجای 8 پین از دوتا 6 پین استفاده کنن . اصلا عرف نیست دوتا 6 پین استفاده کنن . چون یدونه 8 پین همون کار رو می کنه . البته شاید باشه من ندیدم. برای این کارت هم یه هشت پین زیادم هست چون بعیده بیشتر از 225 وات توان نیاز باشه . مگر زیر نیترو .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیما جان مدل رفرنس یه 6 پین داره .  6 پین 75 وات توان رو تامین میکنه . 8 پین 150 وات . دوتا شیش پین هم 150 واته اما من ندیدم بجای 8 پین از دوتا 6 پین استفاده کنن . اصلا عرف نیست دوتا 6 پین استفاده کنن . چون یدونه 8 پین همون کار رو می کنه . البته شاید باشه من ندیدم. برای این کارت هم یه هشت پین زیادم هست چون بعیده بیشتر از 225 وات توان نیاز باشه . مگر زیر نیترو .

میدونم فقط می خواستم به ایشون ثابت کنم فقط بلده حرف بزنه رو هوا و تخریب کنه موندم اخر کار حقوقش رو انویدا بهش میده یا نه... !  ^_^

تازه شایع شده نسخه رفرنس روی 1600 اور میشه

نسخه ی رفرنس با برد رفرنس فرق داره منظور برد رفرنس بوده چون کولرش رو در اون تست ها عوض کرده بودند... ! :-?

بخندین و ترول کنید، اما انشالله همیشه خوش باشید و با هم بخندین نه به هم 

لینک به دیدگاه

میدونم فقط می خواستم به ایشون ثابت کنم فقط بلده حرف بزنه رو هوا و تخریب کنه موندم اخر کار حقوقش رو انویدا بهش میده یا نه... !  ^_^

نسخه ی رفرنس با برد رفرنس فرق داره منظور برد رفرنس بوده چون کولرش رو در اون تست ها عوض کرده بودند... ! :-?

بخندین و ترول کنید، اما انشالله همیشه خوش باشید و با هم بخندین نه به هم 

ترول یعنی چی؟؟؟  :-?  :-?  :-?

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

برای اینکه  AMD فن هستن

طرفدار استقلال حتی تیمش بره دسته دو با تمام ننگها تحقیر ها و سر زنش ها نمیتونه که بشه طرفدار پرسپولیس :D

عده فنهای AMD در جهان بسیار اندکه  اکثرا در کشورهایی که واحد پولی کم ارزشی دارن حضور دارن . کلا طرفدار هرچیزی که ارزونه هستن و اصلا به کیفیت کالا اهمیت نمیدن :D

مگرنه هر گیمری میدونه nvidia همیشه نتایج بهتر روی اکثریت بازیهای روز دنیا  داره .. بی رقیب بودن 1080 GTX که ارزویی شده رسیدن بهش در حد یک رویا

اصلا چشم بسته هم میشه کیفیت ساخت nvidia  تشخیص داد :D

hsc_nvidia-gtx1080-hardwareluxx-4.jpg

tzs9_gtx-1080-box.jpg

کلاس سیستمو میبره بالا

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

اخه واقعا من نمیدونم این چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی شما هیچ رقمه نمیتونی این فاجعه رو درست کنی

مقایسه حرارت کارت 1080 gtx در مقابل rx480

1080GTX

32761764708763049466.jpg

RX480

14213613473193126193.jpg

کارتی که نصف 1080 gtx قدرت نداره  باید اینقدر داغ باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا چشماتونو رو حقیقت بستید ؟؟؟؟؟
rolling%20on%20the%20floor.gif

جالب اینجاس منتظر مدل غیر رفرنس هم هستن اخه چرا پولتونو میریزید دور مومنین 4.gif
کیفیت vram تا این حد افتضاح ؟؟؟

من فقط میگم ادم نباید بخاطر فن بازی ضرر کنه چیه این اخه 4.gif

بیاین سمت nvidia به نفع خودتونه

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

برای اینکه  AMD فن هستن

طرفدار استقلال حتی تیمش بره دسته دو با تمام ننگها تحقیر ها و سر زنش ها نمیتونه که بشه طرفدار پرسپولیس :D

عده فنهای AMD در جهان بسیار اندکه  اکثرا در کشورهایی که واحد پولی کم ارزشی دارن حضور دارن . کلا طرفدار هرچیزی که ارزونه هستن و اصلا به کیفیت کالا اهمیت نمیدن :D

مگرنه هر گیمری میدونه nvidia همیشه نتایج بهتر روی اکثریت بازیهای روز دنیا  داره .. بی رقیب بودن 1080 GTX که ارزویی شده رسیدن بهش در حد یک رویا

tzs9_gtx-1080-box.jpg

کلاس سیستمو میبره بالا

رفیق یه جوری از مردم ضعیف حرف میزنی که اینگار خودت می خوایی 4 تا 1080 رو sli کنی

فعلا که amd تو بازار جلو تره چون طبق حرفای خودت مردم ضیف طرفدار amd هستن که بیشتر بازار هم مردم ضعبفن مگر اینکه 1060 nvidia رو نجات بده که 1060 هم اگر از 480 قوی تر باشه و قیمت خوبی داشته باشه رسما باید فاتحه ی 1070 رو باید خوند

لینک به دیدگاه

رفیق یه جوری از مردم ضعیف حرف میزنی که اینگار خودت می خوایی 4 تا 1080 رو sli کنی

فعلا که amd تو بازار جلو تره چون طبق حرفای خودت مردم ضیف طرفدار amd هستن که بیشتر بازار هم مردم ضعبفن مگر اینکه 1060 nvidia رو نجات بده که 1060 هم اگر از 480 قوی تر باشه و قیمت خوبی داشته باشه رسما باید فاتحه ی 1070 رو باید خوند

عزیز تیم بازاریابی قبل از اینکه اولین کارت از هر نسل رو وارد بازار کنه به تمامی احتمالات فکر میکنه

برای همشون راه حل پیدا میکنه

بخاطر همینه که NVIDIA شده NVIDIA

فکر کردید AMD یه 480 زده هیچی دیگه پس انویدیا مجبوره 1060 رو رو کنه 1060 هم که باید قیمتش با 480 رقابت کنه پس 1070 رفت واسه خودش ؟

شرکتی که با اطمینان کارتش رو قبل از رقیبش رو میکنه و رقیبش نمیتونه جوابشو بعد از یک ماه بده دیگه دغدغه نداره که  :D

لینک به دیدگاه

برای اینکه  AMD فن هستن

tzs9_gtx-1080-box.jpg

کلاس سیستمو میبره بالا

درود دوست گرامی

حرفهات با واقعیت نمی‌خونه:

شرکت اپل آمریکایی هست و مدعی‌ه که علت گران بودن محصولاتش کیفیت بالای ساخت هست، مشابه ادعایی که درباره‌ی انویدیا داری، مدتی‌ه که توی همه‌ی رایانه‌هاش از کارتهای گرافیکی amd استفاده می‌کنه. این از سری ws:

https://www.apple.com/mac-pro/specs/

این هم رایانه‌ی رو میزی و نوتبوک بالا رده:

https://www.apple.com/mac/compare/results/?product1=macbook-pro-retina-15&product2=imac-retina-27

من خاطر‌خواه اپل یا انویدیا نیستم و اساسا می‌کوشم هویت‌م با چیزهای خریدنی گره نخوره. خواستم نادرستی نوشته‌ت رو نشان بدم.

با احترام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...