رفتن به مطلب

" طرفداران " : پاسکال

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

عزیز من اینکه میای فقط بدی ها رو نشون میدی یک چیز هست انتقاد کردن هم چیز دیگه؟؟؟ هر محصولی یک سری خوبی هایی داره یکسری بدیها..... اینکه میای بصورت گسترده فقط بدی هارو بزرگ نمایی می کنی و کاربران و طرفداران اون محصول رو مورد تمسخر و توهین قرار میدی اصلا کار درستی نیست... ! کی گفته از amd صحبت نکن؟؟؟ بیا بگو اما همه چیزش رو بگو نه اینکه بیای اون نتایجی رو فقط بزاری که به ضرر amd هست شما همون تست هارو بعضا اگه hbao رو خاموش کنی یا در تست های بازی های جدید که دارای کمپیوت هستند حتی کارت های amd عملکرد بهتری نشون میدن و این نشون میده که کارت های amd مخصوصا 480 در حد خودش خیلی عالی عمل کرده ... برخلاف چیزی که شما همش میای تکرار می کنی و درشت نویسی می کنی... منم بلدم بیام درشت نویسی کنم اما فهم اینکار رو دارم که تاپیک جووش خراب میشه در نتیجه اینکار رو نمی کنم... بعدم وقتی برات علت رو توضیح دادن قبول کن نمی کنی نظرت رو برای خودت نگهدار یبار گفتی، اینقدر تکرار نکن چون هربار بیای بگی جهت گمراه نشدن دوستان باید یکی بیاد باز همون توضیحات رو بده و بر خلاف نظر شما که فکر می کنید دارید دوستان رو از گمراهی در میارید خیلی ها مخالف حرف شما هستند و معتقد دارید بقیه رو گمراه می کنید... !  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• ارسال 573
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عزیز من اینکه میای فقط بدی ها رو نشون میدی یک چیز هست انتقاد کردن هم چیز دیگه؟؟؟ هر محصولی یک سری خوبی هایی داره یکسری بدیها..... اینکه میای بصورت گسترده فقط بدی هارو بزرگ نمایی می کنی و کاربران و طرفداران اون محصول رو مورد تمسخر و توهین قرار میدی اصلا کار درستی نیست... ! کی گفته از amd صحبت نکن؟؟؟ بیا بگو اما همه چیزش رو بگو نه اینکه بیای اون نتایجی رو فقط بزاری که به ضرر amd هست شما همون تست هارو بعضا اگه hbao رو خاموش کنی یا در تست های بازی های جدید که دارای کمپیوت هستند حتی کارت های amd عملکرد بهتری نشون میدن و این نشون میده که کارت های amd مخصوصا 480 در حد خودش خیلی عالی عمل کرده ... برخلاف چیزی که شما همش میای تکرار می کنی و درشت نویسی می کنی... منم بلدم بیام درشت نویسی کنم اما فهم اینکار رو دارم که تاپیک جووش خراب میشه در نتیجه اینکار رو نمی کنم... بعدم وقتی برات علت رو توضیح دادن قبول کن نمی کنی نظرت رو برای خودت نگهدار یبار گفتی، اینقدر تکرار نکن چون هربار بیای بگی جهت گمراه نشدن دوستان باید یکی بیاد باز همون توضیحات رو بده و بر خلاف نظر شما که فکر می کنید دارید دوستان رو از گمراهی در میارید خیلی ها مخالف حرف شما هستند و معتقد دارید بقیه رو گمراه می کنید... ! :-?

اصلا من نمیدونم انویدیا و ای ام دی چقدر باید ****** تشریف داشته باشن که من ایرانی داخل ایران ۲۰۱۶ جهان سومی یه لا قبا بیام براشون ایراد بگیرم اونا یعنی نمیدونستن چی تولید کنن تواین دوره زمونه انتقاداتون کلا صفره چون یکی کامپیوتش قدرتمند کار میشه اونیکی رو فریم ریت کار میشه ولله قباحت داره

کلا تاپیک راهی که انتخاب کرده غلط اندر غلطه چون طرفداری نیاز نیس ولی علاقه مندان پولاریس یا پاسکال باشه با آبروتره و ظاهر مخرب و مسخره کننده اش از بین میره

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

همونطور که همیشه گفتم باز هم میگم

برای مثال بازار خودرو

هیوندای هم خودرو هست و فراری هم خودرو

کار جفتشون ان هست که من رو از نقطه الف به نقطه ب برسونه

هر کدام به تعریف خودشان امکانات و لذت رانندگی خودشون رو دارند

نه اون فردی که هیوندای داره باید بگه فراری بده چون گرونه و ...

و نه اون فردی که فراری داره بگه هیوندای بده به دلایل گوناگون

هر دوی این خودروها برای بازار هدفی ساخته شدند و باید در بازار سطحی یکدیگر مقایسه شوند

نه اینکه با هم در یک سطح مالی

حالا امکان داره این وسط شرکت هیوندا خودرویی تولید کنه در کلاس مالی متوسط ولی بتونه کلاس مالی فراری رو مورد چالش قرار بده چون امکانات خوبی رو در قبال هزینه کمتر ارائه میده

شاید شکست بخوره که در نهایت حتما" هم میخوره

دلیل نمیشه تمام خوبی های هیوندای رو زیر سوال برد

به هر حال توانسته با هزینه کمتر محصول لوکس تر رو به چالش بکشه

کل مطلب این هست که هزینه ای که شما برای این کارت ها دارید میکنید کلاسا" با هم فرق دارند

به هر حال فراری و هیوندایی مثال بودند

باور کنید من هیچ کدام از این 2 کمپانی را به هیوندای و فراری تشبیه نکردم

و قصد این هست که از سطح خشونت کاسته بشه :D

ویرایش شده توسط Mr.Ekaba
لینک به دیدگاه

اصلا من نمیدونم انویدیا و ای ام دی چقدر باید ****** تشریف داشته باشن که من ایرانی داخل ایران ۲۰۱۶ جهان سومی یه لا قبا بیام براشون ایراد بگیرم اونا یعنی نمیدونستن چی تولید کنن تواین دوره زمونه انتقاداتون کلا صفره چون یکی کامپیوتش قدرتمند کار میشه اونیکی رو فریم ریت کار میشه ولله قباحت داره

کلا تاپیک راهی که انتخاب کرده غلط اندر غلطه چون طرفداری نیاز نیس ولی علاقه مندان پولاریس یا پاسکال باشه با آبروتره و ظاهر مخرب و مسخره کننده اش از بین میره

داداش چی کار کردی که 88 تا منفی خوردی؟؟؟

به خودت رحم کن :laughing:

لینک به دیدگاه

مثلا خودم انتقادی که همیشه از انویدیا داشتم

اکثر رفقای نزدیک من میدونن من یک PC GAMER دو اتیشه هستم 17 ساله دارم با PC بازی میکنم ههیچوقتم علاقه ایی به کنسول نداشتم

همه رفقای نزدیک من میدونن من AMD فنهارو دوستدارم چون اونها هم جزوی از خانواده بزرگ PC GAMING هستن .. ولی خوب این حقیقته من از قوطی کنسولها همیشه متنفر بودم هستم و خواهم بود

اتفاقا یکی از علایقم به NVIDIA برای اینه کلا با کنسولها کار نکرد

اگه کیفیت محصولات AMD کنار بذارید اما این قیمت گذاری مناسب AMD بسیار به PC GAMING و اومدن اکثریت گیمرها به سمت PC کمک میکنه و من ازین بابت از AMD ممنونم

اما انویدیا چرا نسبتا محصولاتشو گرون تر از رقیب ارائه میده؟

خوب این برای اینه که انویدیا اولا با توجه به تولید محصول باکیفیت سوای اینکه مطمئنه جنس ش فروش میره ( چون اکثرا تو کشورهای جهان اول بیشتر به کیفیت اهمیت میدن تا قیمت ) برعکس کشورهای فقیر جهان سوم

خوب انویدیا اینو میدونه و سعی داره در اینده از نظر سرمایه خودشو هم ردیف شرکتهای غولی همچون IBM . INTEL کنه . که البته این اصلا در تضاد با قوانین ایالات متحده امریکا نیست و کسی اونجا نمیگه چرا اینجور قیمت میذاری چون همه چی حساب کتاب داره

از نظر من پیشرفت NVIDIA یعنی پیشرفت PC GAMING

اما از طرفی هرچقدر NVIDIA کارتهای گرافیکی قدرتمند تری  در هر نسل نسبت به نسل قبل ارائه بده باز هم بشدت باعث خوشحالی من میشه

چون باعث میشه احتلاف بین PC با کنسول کیلومتری بشه و گیمرهای بیشتری سمت PC جذب بشن

برای مثال این خبرو من قبلا زده بودم

سونی از رفتن تعداد بیشتری از ps4 دارها به سمت PC میترسد

خوب اینجور اخبار باعث خوشحالی من میشه و برام مهمه

موفق  پیروز باشید

عزیزه من نقد کردن با سعی در تخریب کردن فرق داره

وقتی اعتراض میکنن که دو تا کارت 480 رفرنس در حالت CF دمای خیلی بالایی داره و میان این که کاملا عادیه (به دلیل رفرنس بودن کارت ها و اینکه فنها 80-90% کار نمیکردن و...) رو میکوبونن تو سر طرفدارا ( با tone بسیار تند و کوبنده)

وقتی میان بنچمارک نشون میدن از بازی های DX11 و میان میکوبونن که از 1070 خیلی ضعیف تره از 980 ضعیف تره و... (480 کارت میان ردس و اون بازی ها DX12 نیستن)

و...

این راهنمایی نیست این فن بازیه, این سعی در تخریب کردنه برند هست.

شما اگه میخوای راهنمایی کنی برای مثال میتونی اینطوری بگی (بر فرض مثال 480 cf کلا مشکل داره):

X: دوستان من میخوام 480 بگیرم نظرتون چیه؟

Y: بنظر من بهترین performance رو در رنج قیمتیش ارائه میده فقط این رو در نظر داشته باشین که اگر بخواین CF کنین به دلیل گرمایی بالایی که در این حالت تولید میشه به مشکل میخورید پس cf برای این کارت کلا منتفیه

همچنین :

اگر AMD ایی وجود نداشت => رقابتی وجود نداشت => گرونی پیشرفت لاکپشتی و...

من هم طرفدار AMD یا Nvidia نیستم , هرکارتی تو رنج قیمتی 1 تا 1.5 بهترین performance نسبت به $ داد میخرم ;)

و اینکه Nvidia جنگ سر کنسول هارو باخت, اینجوری نبود که خودش نخواد.

لینک به دیدگاه

شما هر وقت مدیر سایت شدی بعد بیا اینجا برای بقیه تعیین تکلیف کن فعلا بهتره بیشتر روی ادبیات خودتون تمرکز کنید

بنده خودم جاهای دیگری سایتهای دیگری مشغول اخبر رسانی به هموطنان عزیزم هستم . منفی مثبت ها صرفا سلیقه افراده و بی اهمیت

درکل بنده باید رسالت خودمو انجام بدم و هرچقدر میتونم جلوی تبلیغات دروغین و کذب طرفداران ای ام دی گرفته بشه . تا خدایی نکرده هموطنان عزیزم دچار اشتباه نشن و بابت پولی که هزینه میکنن محصول با کیفیت تحویل بگیرن

نه محصولی که بعد 6 ماه باعث سوختن مادربردشون بشه

اینقدر هم حرص نخورید هم برای سلامتی تون خوب نیست و هم اینکه اعصاب بقیه خورد میکنید بشینید  با کمال ارامش اخبار صحیح و بدور از حاشیه مطالعه کنید لذت ببرید

موفق باشید

دوست عزیز سلام .

شما به عنوان استارتر این تاپیک باید بیشتر حواستون به تاپیک باشه تا بحث ها به انحراف کشیده نشه .

این قوانین بخش طرفداران :

قوانین انجمن طرفداران :

1 - تاپیک تکراری ممنوع و وقتی کسی یک تاپیک در راستای طرفداری ثبت میکنه شخص دیگه ای اجازه ثبت مجدد تاپیک مشابه رو نداره مگر اینکه تاپیک مورد ایجاد شده فعالیتش خوب نباشه

2 - اگر کسی در تاپیک طرفداری بی جهت اسپم کنه و یا پست توهین امیز بزنه بین 10 تا 50 امتیاز منفی براش ثبت خواهد شد ( در صورت گرفتن امتیاز منفی به هیچ عنوان بخششی در کار نیست )

3 - هر کاربر فقط مجاز هستش که در این انجمن فقط دو تاپیک طرفداری  ایجاد کنه

4 - صاحب تاپیک مسئول تمام اتفاقات تاپیک خواهد بود و در صورت مشاهده پست نامربوط و توهین امیز فقطططططط گزارش کنه ( صاحب تاپیک حمایت تمام و کمال تیم مدیریتی رو خواهد داشت )

5 - دادن گزارش بیمورد به خاطر نظر مخالف نسبت به موضوع انجمن ممنوعه و هر گزارش بیمورد بین 5 تا 20 امتیاز منفی خواهد داشت

5 - موضوع تاپیک حتما باید با کلمه " طرفداران " شروع بشه

مطالعه کنید دوباره .

شما به جای طرفداری ، متاسفانه دارید فقط تخریب میکنید . این کار شما غلطه و باعث میشه تا طرفداران برند دیگه علیه شما موضع بگیرن و باعث بحث و هرج و مرج در تاپیک میشه . اگر این موضوع ادامه پیدا کنه مجبور میشیم که تاپیک رو ببندیم و دیگه اجازه پیدا نمیکنید تاپیک مجدد بزنید . پس کمی در صحبتهاتون احترام به طرف مقابل رو رعایت کنید . تخریب نکنید . توهین نکنید . از این طرف داریها حتی یه برگ بروشور تبلیغاتی هم به کسی نمیرسه . خیالتون راحت .

لینک به دیدگاه

چون جهان سومي هستم يعني فرق دو تا جنس رو نميفهميم و هرچي توليد كردن رو بخريم چون تو كشور جهان سومي هستييم در ضمن ما نميگيم محصولات amd nvidi intel به درد نخورن و شركت ها اومدن اشغال توليد كرد انتخاب ما بين خوب و خوبتره و مدرم هم دارن بين اين دو انتخاب ميكنن نه اين كه بره فروشگاه بگه ما كه جهان سوميم عقلمون نميرسه كدوم بهتره هرچي داري بده
لینک به دیدگاه

با آزمودن کارت به این نتیجه رسیدن یا صرفا از روی خبرها؟

در هر حال اینجور کاسه ی داغ تر از آش شدن اسباب خنده است.

لینک به دیدگاه

با آزمودن کارت به این نتیجه رسیدن یا صرفا از روی خبرها؟

در هر حال اینجور کاسه ی داغ تر از آش شدن اسباب خنده است.

هر چقدرم amd خراب کرده باشه ولی دیگه نباید تا این حد بیارنش پایین

این دو شرکت amd و nvidia در عرصه کارت گرافیک مکمل همدیگه هستن و اگه یکیشون نباشه مطمئن باشید اون یکی شرکت ضرر های زیادی میبینه

لینک به دیدگاه

:wub:

Gigabyte has just released its first Mini ITX card form GeForce 10 Series.

GIGABYTE GeForce GTX 1070 Mini ITX OC (GV-N1070IXOC-8GD)

Say hello to our little friend from Gigabyte. This is the first installment of Pascal on such a small PCB. This card features single 90mm fan and blower type cooler equipped with three pure copper heat pipes.

Interestingly, this card is factory-overclocked to 1531/1721 MHz in Gaming Mode and 1556/1746 MHz in OC Mode, but to get into OC Mode you will need Gigabyte’s software.

Card is equipped with custom PCB featuring 5+1 phase power delivery (reference model has 4+1).

Features

• Power by GeForce® GTX 1070
  • Integrated with 8GB GDDR5 256bit memory
  • 90mm cooler with 3D active fan
  • One-click Super Overclocking
  • 17cm compact card size

GIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-7.jpgGIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-6.jpgGIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-2.jpgGIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-4.jpgGIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-3.jpg

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

:wub:

Gigabyte has just released its first Mini ITX card form GeForce 10 Series.

GIGABYTE GeForce GTX 1070 Mini ITX OC (GV-N1070IXOC-8GD)

Say hello to our little friend from Gigabyte. This is the first installment of Pascal on such a small PCB. This card features single 90mm fan and blower type cooler equipped with three pure copper heat pipes.

Interestingly, this card is factory-overclocked to 1531/1721 MHz in Gaming Mode and 1556/1746 MHz in OC Mode, but to get into OC Mode you will need Gigabyte’s software.

Card is equipped with custom PCB featuring 5+1 phase power delivery (reference model has 4+1).

Features

• Power by GeForce® GTX 1070
  • Integrated with 8GB GDDR5 256bit memory
  • 90mm cooler with 3D active fan
  • One-click Super Overclocking
  • 17cm compact card size

GIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-7.jpgGIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-6.jpgGIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-2.jpgGIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-4.jpgGIGABYTE-GTX-1070-MINI-ITX-OC-3.jpg

چقدر مصرف میکنه ؟از پی سی آی ای میگیره؟
لینک به دیدگاه

از چهره جدید برنامه  NVIDIA GeForce Experience 3.0  لذت ببرید

نسخه بتا: http://us.download.nvidia.com/GFE/GFEClient/3.0.2.190/GeForce_Experience_Beta_v3.0.2.190.exe

NVIDIA-GeForce-Experience-3-1.jpgNVIDIA-GeForce-Experience-3-2.jpgNVIDIA-GeForce-Experience-3-1.pngExperience-3.0-Share-2-1200x675.jpg

لینک به دیدگاه

Experience-3.0-Share-2-1200x675.jpg

امین از نرم افزار هم بنچمارک میگیری ؟  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :D

ولی انصافا شیک بود شیک تر هم شده. یک طراحی ناب دیگه از NVIDIA 

تاج ماه نمایان شد  :cool:

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

1060 برملا شد!  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

http://videocardz.com/61753/nvidia-geforce-gtx-1060-specifications-leaked-faster-than-rx-480

NVIDIA-GeForce-GTX-1060-Specifications-FNVIDIA-GeForce-GTX-1060-vs-Radeon-RX-480

لینک به دیدگاه

http://videocardz.com/61753/nvidia-geforce-gtx-1060-specifications-leaked-faster-than-rx-480

NVIDIA-GeForce-GTX-1060-Specifications-FNVIDIA-GeForce-GTX-1060-vs-Radeon-RX-480

خود خورشید نمایان شد!!!

لینک به دیدگاه

چیزی که از همه مهم تر هست قیمته

اگر کاستوم هاش 250 دلار باشن ارزش خریدش از 480 بالا تر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

اصولا بدلیل سرعت بالا به نسبت قیمت الی الابد جی فورس برنده بازیست
لینک به دیدگاه

فرض هم کنیم 300 دلار باشن بازهم قابلیت اور بالا داره و باز هم ارزش خریدش بالاست.

لینک به دیدگاه

ولی اونایی که کامپیوت تصویر نیاز دارن ای ام دی رو بر میگزینن اونم تو سطوح بالا مانند پرو دوو و ورک استیشن های ای ام دی

لینک به دیدگاه

پرونده RX 480 نیومده به بازار بسته شد که!

در بخش مصرف به حدی عالی ظاهر شده که تقریبا تعدادی زیادی از کاربران بدون نیاز به ارتقاء پاور قادر خواهند بود از قدرت بسیار خوب این محصول ارزشمند استفاده کنند.

@};-

لینک به دیدگاه

پرونده RX 480 نیومده به بازار بسته شد که!

در بخش مصرف به حدی عالی ظاهر شده که تقریبا تعدادی زیادی از کاربران بدون نیاز به ارتقاء پاور قادر خواهند بود از قدرت بسیار خوب این محصول ارزشمند استفاده کنند.

@};-

نکته‌ای که فهمیدن اینه که خنک‌کننده از پلاستیک بازیافتی و یک تیکه حلب روغن ساخته نشده. 

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

نکته‌ای که فهمیدن اینه که خنک‌کننده از پلاستیک بازیافتی و یک تیکه حلب روغن ساخته نشده. 

@};-  @};-  @};-

:clapping:

لینک به دیدگاه

An RX غلط نیست؟

فکر کنم A RX درست باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...