رفتن به مطلب

بزودی PlayStation Now بطور رسمی از طرف سونی به PC خواهد امد

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

mhoy_2233.jpg

این روزها همه بفکر سهیم شدن در بازار پر سود PC GAMING هستند حتی سونی انحصار طلب

بعد حمایت مایکروسافت از سیستم عامل ویندوز 10 و اوردن تمام انحصاری های کنسول XBOX ONE به WINDOWS 10

حال اینطور که شایعه شده سونی هم قرار است PlayStation Now نسخه ویندوز برای PC GAMER ها عرضه کند و انحصاری های خودش تقدیم PC GAMER ها کند.
این سرویس فعلا نیاز به اینترنت 5MB خواهد داشت به همراه ویندوز 7 و بالاتر با استفاده از یک عدد DualShock 4 در تاریخ ۲۳ آگوست ( ۲ شهریور ) عرضه خواهد شد البته سونی قبلا هم اعلام کرده بود بزودی انحصاریهای PS4 هم در این سرویس عرضه خواهند شد.

بزودی The Last Of Us سری Uncharted و سری gow بروی پلتفرم معظم PC در دسترس قرار خواهند گرفت.

منبع:
Le PlayStation Now bientôt sur PC - Actus jeux - Gamekult

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

دارم شاخ در میارم :eek:

یعنی میشه انحصاری های سونی رو روی PC تجربه کرد؟؟!؟؟!؟!؟؟ :wacko:

لینک به دیدگاه

سونی به هیچ عنوان ای چنین کاری نمیکنه . همین الان پلی استیشن تقریبا بودجه کل سونی رو تامین میکنه . به غیر از  بخش های لنز و موبایل بقیه تماما ضرر ده هستند . با این کار بخش پلی استیشن هم ضرر ده میشه  :wacko:  وسونی ورشکست میشه  :wacko:

اصلا با عقل جور در نمیاد  :wacko:

لینک به دیدگاه

اتفاقا حرکت هوشمندا نه ایی میکنه

اینجوری طرفداران مایکروسافت و هیترهای کنسول سونی که هرگز کنسول سونی خریداری نمیکنن

میتونن خیلی راحت عناوین انحصاری سونی روی پلتفرم معظم PC در برنامه PS NOW خریداری کنن این هم نفع سونیه و هم بنفع بقیه

عناوین نسل هفتم خودشو ترشی بندازه که چی بشه ؟ اینجوری میتونه سود سرشاری نسیب خودش کنه دوباره عناون قدیمی خودشو بفروشه

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

به نظر من شایعه هستش اتفاقا امروز صبح خبرش رو خوندم....اولا من شخصا آرزومه  که بتونم انحصاری های زیبای پلیستیشن رو رو ویندوز انجام بدم ولی اینکار رو اصلا انجام نمیده سونی چون تنها دلیلی که طرف میره پلیستیشن میخره همین انحصاری هاست و اصلا ویندوز زمین بازی سونی نیست. به خاطر همین انحصاری ها بوده که فروش پلی ۴ تا اینجا دو برابر اکس باکس بوده ...

نکته ی دوم راجع به این سرویس اینه که اساسا استریم هستش و مثلا مثل استیم نیست که بازی رو دانلود کنیم و نصب کنیم. یه اشتراکی رو میپردازیم و تمام پردازش ها و کارهاش هم رو فضای ابری انجام میگیره و اگر هم قرار باشه این سرویس بیاد با این وضع اینترنت و پینگ تایم اصلا نمیتونیم استفاده کنیم

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

بزودی The Last Of Us سری Uncharted و سری gow بروی پلتفرم معظم PC در دسترس قرار خواهند گرفت.

اگر واقعیت داشته باشه من شیرنی میدم دم خونمون  :D

لینک به دیدگاه

فعلا در حد شایعه هست، در ضمن در صورت واقعیت داشتن هم نت پرسرعت و هم کنترلر مخصوص لازم خواهد داشت.

http://www.vg247.com/2016/08/11/theres-a-rumor-going-round-saying-the-playstation-now-service-is-headed-to-pc/

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

احتمالش زیاده به چند دلیل

1 پیشرفت افسار گسیخته

سونی هزینه زیادی رو صرف تحقیق توسعه تولید و تبلیغات هر کنسول میکنه ولی باز هم نمیتونه ایده آل های گیمر ها رو فراهم کنه چه زمانی که با ps3 قوی ترین کنسول دنیا ساخت اما قیمت بالا باعث شد playstation برای اولین بار ضرر بده و این ضرر دو سال پیاپی ادامه داشت چه زمان ps4 که قیمت پایین آورد و فروش و سود فوق‌العاده رو تجربه کرد اما وسط نسل به مشکل سخت افزاری برخورده و مجبور شده NEO رو عرضه کنه

در واقع سونی به نتیجه رسیده دیگه دوران عرضه یک کنسول که هم قیمت مناسب داشته باشه و هم سخت افزار قوی گذشته و حتی اگه قوی ترین کنسول دنیا رو هم عرضه کنه دو سه سال بعد قدیمی میشه

2 گسترش بازی های دیجیتالی

PC که عملا بازی های فیزیکی نداره بازی های دیجیتالی تو کنسول ها روز به روز در حال افزایش و تا چهار پنج سال دیگه اکثر بازی ها دیجیتال میشه و دیگه نیازی به تولید پر هزینه کنسول نیست و سونی میتونه با فروش یک آپ به اسم پلی‌استیشن به جای تولید کنسول و عرضه دیجیتال انحصاری ها با هزینه بسیار کمتر سود بیشتری ببره

3 مصاحبه یوشیدا

سال پیش با شوهی یوشیدا رئیس پلی استیشن پرسیده شد

آیا شما روی کنسول PS5 کار میکنید

یوشیدا جواب داد

منظور شما اینه اگه کنسولی به نام PS5 وجود داشته باشه

این نشون میده که خود سونی هم مطمئن نیست که تولید کنسول به صرفه هست یا نه

لینک به دیدگاه

جدا از این که اصلا بازی هاش بیاد یا نه

اینترنت بخواد یا نه

کرک بشه یا نه

افت فریم و این جور مزخرفات رو داشته باشه یا نه .

یه تعداد از بازی هاش اگر با موس و کیبرد اجرا نشن مفت گرونن !!! *dry#

100 البته نسخه pc یعنی ساپورت موس و کیبرد !!! اما کلی دارم میگم .

برای یه pc گیمر مثل من جای خوشحالی داره اگر بازی هاش به pc بیاد اما هیچ وقت از نبودشون احساس کمبود نکردم !!!

یه ولو با کانتر و سایر بازی های خفنش به کل کنسول ها می ارزه !!! :cool:

فکر نکنید که سونی داره به pc گیمر ها لطف میکنه . خیر اصلا این خبرا نیست ، شاید سونی در انحصاری های کنسول حرف های زیادی برای گفتن داشته باشه اما حتی اگر همه بازی هاش رو برای pc پورت کنه توی دنیای عظیم pc گیمینگ باید پشت سر بقیه تاتی تاتی کنه !!! :D

واقعیت محض دنیای امروز اینه که pc گیمینگ هر روزش یه رنگه و یه اتفاق جدید براش میفته کنسول ها توی 900p گیر کردن !!!! =)) =)) =))

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

اول یا اخر همچین چیزی اتفاق خواهد افتاد و تمام پردازش ها بر دوش سرور ها خواهد بود اما اینکه الان این اتفاق بیوفته خیلی بعید و خیلی زوده حداقل انتظار هست که برای نسل بعدی بجای کنسول یک سرویس معرفی بشه.

ویرایش شده توسط Artas
لینک به دیدگاه

فعلا در حد شایعه هست، در ضمن در صورت واقعیت داشتن هم نت پرسرعت و هم کنترلر مخصوص لازم خواهد داشت.

http://www.vg247.com/2016/08/11/theres-a-rumor-going-round-saying-the-playstation-now-service-is-headed-to-pc/

کنترلش که قیمتی نداره 160 تومن توپخونه داره میفروشه

میمونه اینترنتش که با این تفاصیر مجبوریم از کارتهای dvb و اینترنت ماهواره ایی استفاده کنیم

خارج از کشورم ( اروپا امریکا ) که مشکلی ندارن با این طرح

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان فکر میکنم خبر تایید شده

http://www.wired.co.uk/article/playstation-now-comes-to-pc-today

http://thenextweb.com/apps/2016/08/24/playstation-now-will-soon-stream-ps3-games-from-the-cloud-to-your-pc/

فکر میکنم قراره تا چند وقت دیگه uncharted رو با گرافیک 1080 تجربه کنیم.

لینک به دیدگاه

1.jpg

همنطور که از تصویر مشخصه زده به زودی برای PC البته اینم بگم داستان داره کلا مثل اینکه اول فقط برای آمریکا و کانادا میاد و اینکه باید اینترنت 5مگ به بالا داشته باشی کلا بازی تحت اینترنت استریم میشه و به صورت گودزیلایی ترافیک رو میخوره همینطور باید خدا تومن اشتراک شبکشو بدی و هر بازی رو هم جدا بخری کلا داستانه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نکته ی خیلی خیلی ظریف در این عکس هست!! اگر دقت کنید گفته با این سرویس میتونید صد ها بازی PS3 رو روی PS4 یا کامپیوتر شخصیتون استریم بکنید! یعنی بازیهای جدید که برای PS4 عرضه شدن شامل این قضیه نمیشن!  =))

لینک به دیدگاه

دوستان فکر میکنم خبر تایید شده

http://www.wired.co.uk/article/playstation-now-comes-to-pc-today

http://thenextweb.com/apps/2016/08/24/playstation-now-will-soon-stream-ps3-games-from-the-cloud-to-your-pc/

فکر میکنم قراره تا چند وقت دیگه uncharted رو با گرافیک 1080 تجربه کنیم.

شما titan x pascal  هم داشته باشی از گرافیک هیچ استفاده ای نمیشه. بازی روی سرور های سونی پردازش میشه و روی pc  فقط استریم میشه.به همین دلیل در سیستم پیشنهادی سونی به گرافیک اشاره ای نشده.

یه نکته ی خیلی خیلی ظریف در این عکس هست!! اگر دقت کنید گفته با این سرویس میتونید صد ها بازی PS3 رو روی PS4 یا کامپیوتر شخصیتون استریم بکنید! یعنی بازیهای جدید که برای PS4 عرضه شدن شامل این قضیه نمیشن!  =))

@};-

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

فکر کنم ماکروسافت هم همین کار رو قبلش انجام داده بود و گفته بود بازی های ایکس باکس وان روی ویندوز 10 ثابل انجام میشه اینم احتمالا به پاسخ اون بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ارزشی نداره اینهمه هزینه کنی بجاش یه کنسول ps3 با یه هارد پر بازی کرکی می گیری میزنی به تی وی حالشو میبری... دیگه اینهمه هزینه اینترنت و دردسرهاش رو نداره...  :-?

لینک به دیدگاه

1.jpg

همنطور که از تصویر مشخصه زده به زودی برای PC البته اینم بگم داستان داره کلا مثل اینکه اول فقط برای آمریکا و کانادا میاد و اینکه باید اینترنت 5مگ به بالا داشته باشی کلا بازی تحت اینترنت استریم میشه و به صورت گودزیلایی ترافیک رو میخوره همینطور باید خدا تومن اشتراک شبکشو بدی و هر بازی رو هم جدا بخری کلا داستانه 

این که بید هر بازی رو جدا خرید واقعا ظلمه !!!

من گفتم من اوریجین اکسس هستش !

کلی ترافیک مصرف کنی

کلی پول اشتراک بدی

هر بازی رو هم جدا بخری

تا بازی های تاریخ مصرف گذشته ps3 رو بازی کنی !!!

=)) =)) =)) =)) =))

خخخخخخ

جوک سال !!!!

حالا اگر گرافیک بازی هاش رو در حد pc گیمینگ می کردن بد نبود . اون وقت آدم دلش میومد یه کم هزینه کنه . :cool:

وگرنه یه ps3 با یه هارد پر بازی خیلی بصرفه تر از این سرویسه !!!

سونی پیش خودش چی فکر کرده ؟؟؟

الان هر pc گیمینگی از پس بازی های ps3 برمیاد ، به چه دلیلی باید بازیی که توی سیستم خودم راحت اجرا میشه رو روی سرور اجرا کنم که بخوام پول سرور بدم ؟؟؟ :eek:

اون هم برای بازی های ps3 که خیلی وقت پیش رفتن پی کارشون !!!

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

هیچی دیگه باید دوباره گرافیک بخرم :D یعنی میشه GOW جدید رو روی PC بازی کرد؟؟؟چه گرافیکییییی بشه...میشه با ریشای KRATOS بازی کرد :laughing: :laughing: @};- @};-

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

هیچی دیگه باید دوباره گرافیک بخرم :D یعنی میشه GOW جدید رو روی PC بازی کرد؟؟؟چه گرافیکییییی بشه...میشه با ریشای KRATOS بازی کرد :laughing: :laughing: @};- @};-

دوست عزیز اگر توجه کنید و کامنت های دوستای دیگه رو بخونید متوجه میشید استریم هست نه پردازش توسط خود PC

لینک به دیدگاه

این که بید هر بازی رو جدا خرید واقعا ظلمه !!!

من گفتم من اوریجین اکسس هستش !

کلی ترافیک مصرف کنی

کلی پول اشتراک بدی

هر بازی رو هم جدا بخری

تا بازی های تاریخ مصرف گذشته ps3 رو بازی کنی !!!

=)) =)) =)) =)) =))

خخخخخخ

جوک سال !!!!

حالا اگر گرافیک بازی هاش رو در حد pc گیمینگ می کردن بد نبود . اون وقت آدم دلش میومد یه کم هزینه کنه . :cool:

وگرنه یه ps3 با یه هارد پر بازی خیلی بصرفه تر از این سرویسه !!!

سونی پیش خودش چی فکر کرده ؟؟؟

الان هر pc گیمینگی از پس بازی های ps3 برمیاد ، به چه دلیلی باید بازیی که توی سیستم خودم راحت اجرا میشه رو روی سرور اجرا کنم که بخوام پول سرور بدم ؟؟؟ :eek:

اون هم برای بازی های ps3 که خیلی وقت پیش رفتن پی کارشون !!!

این روش در جاهایی صرفه داره که نت خوبی داشته باشند و به جای پول کنسول دادن پول اشتراک رو بدن که ناچیزه. قیمت های بازی هم سره جای خودش

لینک به دیدگاه

تو یکی از فروما بنده خدا نوشته بود که ترکیه ست مشکل از نت هم نیست امتحان کرده لگ داره و نسل قبل رو داره میده یعنی ps3

کنسولو بخرین صرفش بیشتره...

using tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این قضیه رسما یه سری تبلیغات هستش برای سونی تا بخواد مشتری واسه کنسول خودش پیدا کنه، و گرنه که دیگه کی سراغ PS3 میره؟(خیلی از بازی های PS3 رو Remaster کرده روی PS4)

سونی رسما بدجور عقب افتاده از مایکروسافت با اینکه فروش کنسولش در حدود 2 برابر XOne بوده، در ارائه عناوین جدید هم که خیلی ضعیف عمل کرده...

وقتی میگن که بیشترین درآمد سونی از کنسول هاش بوده در سالی که گذشت، باید متوجه شد که سونی در وضعیت خیلی بدی به سر میبره...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

این روش در جاهایی صرفه داره که نت خوبی داشته باشند و به جای پول کنسول دادن پول اشتراک رو بدن که ناچیزه. قیمت های بازی هم سره جای خودش

شما 2 نکته رو فراموش کردید

اول این که تاریخ مصرف بازی های ps3 گذشته .

دوم این که حدود 50 دلار برای 3 ماه پول اشتراکه

خب پول چند ماه میشه یه کنسول !

بازی ها هم به جای خود .

ضمن این که شما یه بازی میخری اما برای بازی کردنش باید مدام پول اشتراک بدی

معایبی مانند گرافیک پایین و نیاز همیشگی به اینترنت خوب و ... رو هم اضافه کنید .

اگر گرافیک رو بهبود می دادن بازم یه چیزی

pc گیمری که با یه کارت مثل 390 توی بازی های مثل ویتچر گرافیک بالا رو تجربه کرده الان نمی تونه با گرافیک ps3 حال کنه !

ارزشش توی ایران زیر 0 و توی اروپا و آمریکا هم بسیار پایینه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...