رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

d52n_1.jpg

در حالیکه Deus Ex: Mankind Divided تا دو هفته دیگر عرضه خواهد شد، استودیوی بازی سازی Eidos Montréal سخت افزار مورد نیاز این عنوان را منتشر کرد:

ily7_2.jpg

در نگاه اول این مشخصات نیز همانند دیگر لیست های سخت افزار مورد نیاز بازی ها به نظر می رسد اما این استودیو خاطر نشان کرد که حداقل فضای مورد نیاز با میزان توصیه شده متفاوت است. اگر قصد داشته باشید تنها بازی اصلی را بازی کنید به 45 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز خواهید داشت با این وجود به شما توصیه می کند 10 گیگابایت فضای بیشتر برای محتوای اضافه ای که در آینده عرضه خواهد شد در دسترس داشته باشید. طبق توضیحاتی که در نسخه Season Pass ارائه شده این محتوای اضافه به قیمت $29.99 و شامل ترکیبی از آیتم های داخل بازی و همچنین DLCهایی همراه با توضیحات صوتی سازنده بازی خواهد بود.

syoo_3.jpg

همچنین قبل از عرضه رسمی این بازی می توانید قستمی از آن را بر روی سیستم خود دانلود کنید. این امکان از ساعت 9 صبح نوزدهم آگوست به وقت محلی غرب آمریکا در دسترس خواهد بود.

Source: Tom's Hardware

TRICKSTER.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همچنین بخوانید:
اظهارات بازیگر نقش اول Deus Ex: Mankind Divided راجع به داستان زیبای این بازی

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

یه بازی بزرگ با ساپورت درست و حسابی dx12

ممنون از اطلاع رسانی .

لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانی .

@};- @};- @};-

پشتیبانی از DirectX 12 (معلومه بازیش مثل فیفا خیلی پیشرفت کرده. اگر اشتباه نکنم حجمش نسبت به نسخه قبلش بیش از 3 برابر شده)، داستان و شخصیت پردازی فوق العاده و کاراکتر کاریزماتیک و... :x

به نظر من اکثر این بازی هایی که در این چند سال اخیر بازی کردم هیچ کدومشون اصلاً ارزش دوباره بازی کردن ندارن، بماند که یکی دو تاشون حتی ارزش یک بار رو هم نداشتن (از همه بهتر The Witcher بود در رده بعدی Metal Gear و Everybody's Gone To The Rapture و رده بعدی هم کوانتوم بریک و RotTR)! اما فکر کنم اینو تا موقعی که نسخه بعدیش بیاد همچنان بازی کنم (*)

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

کاراکتر اصلی صدای خیلی جالبی داره .

به صورتش میخوره .

امیدوارم مشکلات افت فریم و ... رو نداشته باشه .

داستانش هم در سری های گذشته جالب بود .

امیدوارم این بار حتی بهتر هم بشه .

لینک به دیدگاه

دقیقاً... نکات خیلی خوبی بود :clapping:

صداگذاری و کاریزمای کاراکتر اصلی برای من خیلی مهمه. شاید %90 دلیلی که من هنوز Assassin's Creed 1 رو بهترین بازی خودم می دونم همین دو دلیل هست (تمام شخصیت های اون بازی بهترین کاریزما و صداگذاری رو داشتن و در رأس همشون هم صدای فیلیپ شهباز روی الطائر) و بعد از اون همین بازی. فقط این بازی های نقش آفرینی مثل این و The Witcher یه مشکلی دارن که به خاطر سبک دیالوگ هاشون، صورت هاشون تقریباً احساسی رو منعکس نمی کنه!

نسخه قبلیش هم تا جایی که یادمه مشکلی نداشت و اگر یادت باشه این نسخه هم قرار بود حدود 6 ماه پیش بیاد که به تأخیر افتاد و استودیو هم اعلام کرده که از این زمان برای پولیش بیشتر بازی استفاده کرده که از این لحاظ هم فکر نکنم مشکلی باشه. فقط میزان رم توصیه شده کمی غافلگیر کنندس! 16 گیگابایت :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از اطلاع رسانی .

بازی با دایرکس 12 ساخته شده یا به صورت پچ بهش اضافه میشه ؟ چون با ویندوز سون هم میشه اجراش کرد ! :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی با دایرکس 12 ساخته شده یا به صورت پچ بهش اضافه میشه ؟ چون با ویندوز سون هم میشه اجراش کرد ! :-?

تا اونجا که میدونم از ابتدا از عناوین DX12 بود.

احتمالا روی 7 با DX11 اجرا میشه و روی 10 با DX12...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم Gameplay بازی که میتونه واستون جالب باشه:

http://www.aparat.com/v/Y6W21

لینک به دیدگاه

من این بازی رو تازه همین اسفند پارسال تمومش کردم 5 سال بعداز انتشارش، به جرات میگم بهترین عنوان تو سبک سایبرپانک هست، اگر نگم بهترین بازی عمرم مطمئنا جز سه تای اول هست. 

توجه کنید که دوس اکس هیومن رولوشن 2011 اومد و من 2016 بازیش کردم، یعنی خیلی بازی بوده که بعداز 5 سال باز هم اینقدر روی من تاثیر گذاشته حتی با وجود ضعف های گرافیکی. همون آهنگی که تو آپارتمان آدام جنسن پخش میشه به کل بازیهای 2015 و 16 میارزه ( البته ویچر رو استثنا میگیریم :D )

لینک به دیدگاه

این هم Gameplay بازی که میتونه واستون جالب باشه:

تشکر میلاد جان @};- :x

ویندوز رو نوشتن 7.1 !  :D

آره، جالبه! جدا از اینکه این سایت Tom's Hardware معمولاً از این دست اشتباهات زیاد داره اما چندتا سایت دیگه هم نوشتن 7.1 حتی استیم:

post-14679-0-96265000-1471086058_thumb.jpg

برای منم تازگی داشت. تا به حال همچین چیزی ندیدم. شاید به همون ویندوز 7 سرویس پک 1 میگن 7.1؟ :-?

من این بازی رو تازه همین اسفند پارسال تمومش کردم 5 سال بعداز انتشارش، به جرات میگم بهترین عنوان تو سبک سایبرپانک هست، اگر نگم بهترین بازی عمرم مطمئنا جز سه تای اول هست. 

توجه کنید که دوس اکس هیومن رولوشن 2011 اومد و من 2016 بازیش کردم، یعنی خیلی بازی بوده که بعداز 5 سال باز هم اینقدر روی من تاثیر گذاشته حتی با وجود ضعف های گرافیکی. همون آهنگی که تو آپارتمان آدام جنسن پخش میشه به کل بازیهای 2015 و 16 میارزه ( البته ویچر رو استثنا میگیریم :D )

@};- :x

واقعاً رقابت با The Witcher در این سبک خیلی سخته اما همینکه بازی ای که شما داری بعد از 5 سال بازی می کنی و با The Witcher کبیر! مقایسش می کنی همون هم برای این بازی دستاورد خیلی بزرگی محسوب میشه. @};- 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بله بازم میبینیم ، عملکرد کارتهای ای ام دی رو به افزایشه با سوئیچ به دایرکس 12 ، 480 حتی از 980ti پیشی گرفته

index.php?ct=articles&action=file&id=25456

index.php?ct=articles&action=file&id=25205

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جا داره باز هم یادی کنیم از بحث های شیرین تاج خورشیدی که یبار با 980ti هم مقایسه کردیم و دوستان اومدن دعوا  انگار جنایت کردیم ... اینجور که پیش میره 1070 و 1080 هم دور از دسترس نیستن... جنگ جنگ تا تایتان پاسکال x :D 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nima.mazrouie گفته است :

درود

جا داره باز هم یادی کنیم از بحث های شیرین تاج خورشیدی که یبار با 980ti هم مقایسه کردیم و دوستان اومدن دعوا  انگار جنایت کردیم ... اینجور که پیش میره 1070 و 1080 هم دور از دسترس نیستن... جنگ جنگ تا تایتان پاسکال x :D 

عکس دوست داشتنی تاپیک طرفداری پولاریس رو یه بار دیگه ببینید !!

1070.jpg

290x شباهت زیادی به 390x داره !

با توجه به بنچ مارک پست شماره 13 همین تاپیک و بالاتر بودن 390x نسبت به 1070 میشه امیدوار بود که 290x هم بتونه به خوبی با 1070 رقابت کنه !!!

رقیب 780ti شده رقیب 1070 !!!

اگر اون روزی که توی بنچمارک ها 780ti بهتر از 290x رفتار می کرد کسی چنین حرفی میزد می گفتم برو بابا ! کارت الان رو چه به کارت 3 نسل دیگه !!!

اگر قرار بود 290x هم مثل 780ti سقوط آزاد کنه الان باید  حدود 30 فریم کمتر از 1070 بگیره ( در فول اچ دی )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

عکس دوست داشتنی تاپیک طرفداری پولاریس رو یه بار دیگه ببینید !!

1070.jpg

290x شباهت زیادی به 390x داره !

با توجه به بنچ مارک پست شماره 13 همین تاپیک و بالاتر بودن 390x نسبت به 1070 میشه امیدوار بود که 290x هم بتونه به خوبی با 1070 رقابت کنه !!!

رقیب 780ti شده رقیب 1070 !!!

اگر اون روزی که توی بنچمارک ها 780ti بهتر از 290x رفتار می کرد کسی چنین حرفی میزد می گفتم برو بابا ! کارت الان رو چه به کارت 3 نسل دیگه !!!

اگر قرار بود 290x هم مثل 780ti سقوط آزاد کنه الان باید  حدود 30 فریم کمتر از 1070 بگیره ( در فول اچ دی )

:P

حالا تو این بازی 1070 با 1080 فقط 2 فریم فرق داشته اختلاف 1 میلیونی کارت !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه تعداد خیلی کمی fury x وارد بازار داخلی شد! فکر می کنم بیشتر برند سافایر هم بودند که خیلی زود ناموجود شد.

انگار صرفه اقتصادی قابل توجیه برای واردکنندگان نداشت دوباره وارد نکردند. حیفه این کارت مثل قالی کرمونه

لینک به دیدگاه

این همه  شور و شوق فن بوی های AMD  مضحکه اونم واسه انجینی که به وضوح گرافیک AMD  رو می‌پسنده چه در هیتمن چه در این بازی.  چه در dx11 چه در dx12.
انجین Deus Ex: Mankind Divided از انجین هیتمن مشتق شده.

بدیهیه که موقع قضاوت بر سر برتر بودن گرافیک، اینجور بازی‌ها اهمیت پایینی دارن. چون تعدادشون کمه چه در AMD چه در انویدیا.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...