رفتن به مطلب

گرمای بیش از حد در کارتهای EVGA FTW 1080 and 1070

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اونوقت اینا که تو عکس مشخص کردم چی هستن که هیچی روشون نیست

454656.jpg

در هم اکنون، ApocalypseNow گفته است :

مدل دقیق کارتتون چیه؟

با سلام

داخل امضاء هست مدل دقیق

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عذرخواهی می کنم بنده امضاءها را غیرفعال کردم

لینک به دیدگاه

اینجاست که مشخص میشه نماینده رسمی تو ایران چقدر کارایی داره.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اونوقت اینا که تو عکس مشخص کردم چی هستن که هیچی روشون نیست

454656.jpg

با سلام

داخل امضاء هست مدل دقیق

اونا پاور فیز هستن power phase خنک کاری نمیخواد

Sent from my E6533 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/08/12, 12:05:00، tabitha گفته است :

2.JPG

اگر باز هم وجود نداشت، باید از این قسمت فعالش کنید:

3.JPG

4.JPG

با سلام

الان نیگاه کردم برای من گزینه اضافی نداره متاسفانه

منتظر میمونم هر وقت ترکید ببرم گارانتی

اصن یوضعیه انویدیا و شرکاش تو این چن وقته که دایرکت 12 اومده همه چیش ریخته به هم 546547.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، tabitha گفته است :

الان گورو مطلب زده که تقریبا همه کارتهای سری 1000 از این مشکل طبعیت میکنن، مشکل در طراحی خنک کننده ها هستش که با یک هیت سینک کوچولو روی VRM ها حل میشه،

میشه لینک این خبر رو بدید؟

یعنی غیر از EVGA کارت سایر برندها هم این مشکل رو داره دیگه؟

لینک به دیدگاه

قاعدتا نباید اینطور باشه چون هر برندی طراحی خنک کنندش متفاوته.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

وستان دیگر هم بیان مشارکت کنند در تاپیک خیلی خوب میشه

از HWInfo64 استفاده کنید...

در 19 دقیقه قبل، mm65 گفته است :

O.o

Capture.JPG

تازه ترین مطلبی که در سایت گورو زده شده، همین مطلب هستش:

http://www.guru3d.com/news-story/evga-gtx-10701080-cards-almost-all-of-them-have-overheating-issues.html 

ظاهرا که کس دیگه ای هم کارت 1060 خودش رو ترکونده:

http://forums.evga.com/EVGA-GTX-1060-6GB-ACX-20-blew-up-and-caught-fire-m2568927.aspx

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، mm65 گفته است :

خیر

فقط برند evga  این مشکل رو داره

اونم فقط 1070 و 1080

لینک به دیدگاه

درود

منظور guru این بوده که علاوه بر 1070 و 1080 تقریبا تمامی کارتهای EVGA یعنی 1060 هم این مشکل را دارند و حرفی از دیگر برند ها  نزده .

جناب شما همیشه خوشبین باشید . فعلا که گزارشی در مورد خرابی سری 10x0 از دیگر برندها نشده . 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، tabitha گفته است :

خوبه؟

الان گورو مطلب زده که تقریبا همه کارتهای سری 1000 از این مشکل طبعیت میکنن، مشکل در طراحی خنک کننده ها هستش که با یک هیت سینک کوچولو روی VRM ها حل میشه، بهمین دلیل EVGA اعلام کرده که کارتهاش رو واسش پس بفرستن(درحقیقت واسه خریداران این کارتها، اون پد که مثل هیت سینک عمل میکنه رو فرستاده)...

http://www.guru3d.com/news-story/evga-gtx-10701080-cards-almost-all-of-them-have-overheating-issues.html

عزیز، کابل های PCIE فقط برای کار کشیدن از کارت هستن و طبق گفته خود سایت هم کارت بدون کابلها، بدون مشکل سیستم رو روشن میکنه و تمام نکته این ویدیو همین هستش که کارت بدون اومدن فشاری بر روی اون، دچار این آتش گرفتگی شده!!!!!

لینکها هستن عزیز، کامنتهارو بخون، درضمن این ویدیو رو کس دیگه ای گرفته و در اختیار سایت WCCFTECH قرار داده، ظاهرا طرف دنبال چیز دیگه ای بوده که این اتفاق افتاده...

جناب لطفا درست اطلاع رسانی کنین  . الان کجای اون خبر گفته تقریبا همه کارتهای سری 1000 این مشکل را دارند؟؟ این جوری که شما نوشتید یعنی همه برندها این مشکل را دارند که اینگونه نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، ApocalypseNow گفته است :

جناب لطفا درست اطلاع رسانی کنین  . الان کجای اون خبر گفته تقریبا همه کارتهای سری 1000 این مشکل را دارند؟؟ این جوری که شما نوشتید یعنی همه برندها این مشکل را دارند که اینگونه نیست.

عزیز من، وقتی خود گورو خبرش رو آپدیت کرده، بنده چکار میتونم بکنم؟

تیترش مشخصه، نوشته تمام کارتها این مشکل رو دارن، الان خبر رو آپدیت کرده و فقط مدلهای EVGA رو لیست کرده...

لینک به دیدگاه

یکی نیست بگه آخه فلان فلان شده توکه رو خنک سازیه بردت حساب شده کارنکردی چرا دوتا دوتا کابل برق هم میزاری روی1070

ویرایش شده توسط EVGA OC
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، tabitha گفته است :

عزیز من، وقتی خود گورو خبرش رو آپدیت کرده، بنده چکار میتونم بکنم؟

تیترش مشخصه، نوشته تمام کارتها این مشکل رو دارن، الان خبر رو آپدیت کرده و فقط مدلهای EVGA رو لیست کرده...

اگر اینگونه هست که بند پوزش می خوام .

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

یکبار گفتم گیگا نگیرمها.... ببین چی به سرم اومد

نگران نباش دوست عزیز عنوان شده طی چند روز اینده بایوس جدید منتشر میشه و در جدول هم عنوان شده اپدیت برای کدام مدل ها ارائه میشه .ودر سایت tecpowerup هم گفته شده اگر از THERMAL PADS  استفاده بشه نیازی به اپدیت بایوس نیست لینک

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/08/12, 14:06:21، EVGA OC گفته است :

یکی نیست بگه آخه فلان فلان شده توکه رو خنک سازیه بردت حساب شده کارنکردی چرا دوتا دوتا کابل برق هم میزاری روی1070

یعنی الان شما کارتتون EVGA هست ؟

یا گیگا بایت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از اولش هم ندیدم گورو اسمی از همه کارت های سری 1000 انویدیا بیاره;) حتی مدل های فاندرز و هایبریدی EVGA هم این مشکل رو ندارند. ظاهراً فقط مربوط به ACX 3.0 برند EVGA هستش.

مشکل سوسو زدن 1070 های رم میکرون هم ربطی به انویدیا نداشت. در غیر این صورت باید اون مشکل برای حافظه های سَمسانگ هم وجود داشت. ایرادی که متوجه انویدیا باشه همون داستان 970 بود که اولش زیر بار نرفت ولی بعدها مجبور شد مثل 480 هم نبود که oem بتونه ماست مالیش کنه...البته بعید نیست بعداً مشکلی در 1070 اثبات بشه.

ولی تا اتفاقی نیوفتاده بهتره سهام داران AMD قصاص قبل از جنایت نکنند;)

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

نگران نباش دوست عزیز عنوان شده طی چند روز اینده بایوس جدید منتشر میشه.

امیدوارم ولی شک دارم آخه وقتی خنک کننده نذاشته و مموری هم داغ کار میکنه چطوری میخواد این مشکلو رفع کنه ؟ مگه کاهش ولتاژ که پتانسیل اور رو میاره پایین.ولی جالبه من با کلوک 215080ساعت روشنش گذاشته بودم آخ نگفته

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی

یه نگاه به اینجا هم بندازید

EVGA GTX 1070/1080 Card update - Almost All Of Them Have Overheating Issues

.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوستان گرامی

یه نگاه به اینجا هم بندازید

EVGA GTX 1070/1080 Card update - Almost All Of Them Have Overheating Issues

.

میشه توضیح بدید یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا دوستان عنوان مطلب انگلیسی رو درست متوجه نشدن

قبلا گفته شده بود که فقط یک سری از کارتهای 1070 EVGA این مشکل رو دارن بعد خبر آپدیت شده و  Almost All Of Them اضافه شده و این بخش معنیش این نیست که تمام کارت های باقی شرکت ها هم مشکل دارن

منظور کارتهای خود شرکت EVGA هست

EVGA هم توی فرومش اعلام کرده که فقط کارتهایی که کولر ACX رو دارن با این مشکل مواجه شدن ( کارت ها با کولر رفرنس و کولر Hybird و کولر مخصوص سری classified هم این مشکل رو ندارند)

http://forums.evga.com/EVGAs-Heat-Solution-Thermal-Imaging-Tests-of-New-EVGA-1080-FTW-m2573975.aspx

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

ظاهرا دوستان عنوان مطلب انگلیسی رو درست متوجه نشدن

قبلا گفته شده بود که فقط یک سری از کارتهای 1070 EVGA این مشکل رو دارن بعد خبر آپدیت شده و  Almost All Of Them اضافه شده و این بخش معنیش این نیست که تمام کارت های باقی شرکت ها هم مشکل دارن

منظور کارتهای خود شرکت EVGA هست

EVGA هم توی فرومش اعلام کرده که فقط کارتهایی که کولر ACX رو دارن با این مشکل مواجه شدن ( کارت ها با کولر رفرنس و کولر Hybird و کولر مخصوص سری classified هم این مشکل رو ندارند)

http://forums.evga.com/EVGAs-Heat-Solution-Thermal-Imaging-Tests-of-New-EVGA-1080-FTW-m2573975.aspx

پس همچنان بدشانسی سایه به سایمون داره راه میاد

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mm65 گفته است :

من از اولش هم ندیدم گورو اسمی از همه کارت های سری 1000 انویدیا بیاره;) حتی مدل های فاندرز و هایبریدی EVGA هم این مشکل رو ندارند. ظاهراً فقط مربوط به ACX 3.0 برند EVGA هستش.

مشکل سوسو زدن 1070 های رم میکرون هم ربطی به انویدیا نداشت. در غیر این صورت باید اون مشکل برای حافظه های سَمسانگ هم وجود داشت. ایرادی که متوجه انویدیا باشه همون داستان 970 بود که اولش زیر بار نرفت ولی بعدها مجبور شد مثل 480 هم نبود که oem بتونه ماست مالیش کنه...البته بعید نیست بعداً مشکلی در 1070 اثبات بشه.

ولی تا اتفاقی نیوفتاده بهتره سهام داران AMD قصاص قبل از جنایت نکنند;)

اون مشکلی که RX 480 رفرنس داشت gtx 1070 فاندرز ادیشن هم داشت کارت ازاسلات مین بورد ازاستاندارد مجاز ۷۵ وات که محدودیتشه بیشتر میکشه spikeهای بالاتر از ۷۵وات داره اینو tomshardware هم ثابت کرد توو ریویوش که ظاهرا شما در جریان نیستی منتها چون طرفدارای انویدیا عقده ای شده بودن از سر قضیه مموری ۹۷۰منتظر بهانه بودن تا تلافی کنن این بود که مشکل ۴۸۰ هایلایت شد و خواستن به اندازه دروغ بزرگ انویدیا بولدش کنن در حالیکه اصلا در اون حدو اندازه نبود که مانور میدادن. البته میدیا فقط وظیفشو انجام داد و مشکل رو واکاوی کرد و مطرح کرد اما این طرفدارای زخم خورده  انویدیا بودن که بل گرفتن به محض اینکه خبرش دراومد و مشکل مشخص شد. بعدشم  کاشف به عمل اومد که ۱۰۷۰هم عینا همون مشکلو داره حالا با شدت کمتر.منتها کسی روش مانور نداد هدف این بود که amdسیبل بشه همونطور که طرفدارای amdسر قضیه مموری ۹۷۰ انویدیا رو سیبل کردن

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1070-8gb-pascal-performance,4585-7.html

لینک به دیدگاه

ظاهرا دوستان خواستن مشکل کارت های EVGA رو به انویدیا نسبت بدن که موفق نشدن:دی

مشکل از کم کاری EVGA هست  ربطی به انویدیا نداره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

ظاهرا دوستان خواستن مشکل کارت های EVGA رو به انویدیا نسبت بدن که موفق نشدن:دی

مشکل از کم کاری EVGA هست  ربطی به انویدیا نداره

اصلا انویدیا در حدی هست که بخوایم چیزی بهش نسبت بدیم ؟؟؟؟

توانایی انویدیا در دزدی از مشتریهاش با کم کردن قدرت کارتهاشون با عرضه درایوره .

خدایش هیچ کس جز انویدیا نمی تونست کارتی مثل 780ti رو به این فضاحت بکشونه !!!

...................

دوست عزیز عنوان تاپیک کاملا واضحه . به هیچ وجه قصدی برای بد جلوه دادن انویدیا در کار نبوده .

من این پست شما رو به عنوان شوخی و کل در نظر گرفتم و جواب دادم امیدوارم که قصد شما به حاشیه کشوندن تاپیک نبوده باشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...