رفتن به مطلب

اخبار تيم اوركلاك ليون در HWbot

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ماشالااااااااااااااااا @};-

هنوز اون یکی خبر و هضم نکرده بودیم این یکی رسید

به قول معروف : بچه ها متشکریم @};-

به قول آقای حسینی : پوریا جان دمت گرمممممم

به امید موفقیت های بیشترررررررر

درود

دوست گلم تیم اینقدر قدرت داره که یهو امتیازش رو از اینرو به اونرو بکنه و همینطور که در عمل دیدید چنین کاری واسه بچه ها زیاد سخت نیستش . من قبلا چنین چیزهایی رو عنوان نمیکردم ولی الان لازم دونستم با کمک اعضای تیم مسیر کارمون رو به سوی پیشرفت بیشتر تغییر بدیم

به امید روزهای بهتر برای بچه های تیم

لینک به دیدگاه

• ارسال 659
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

پوریا جان خوشحالم کردی جدا"

حتی بدون امتیاز هم همه اطلاع دارن از مهارت شما

به تیم لیون و آقای حسینی هم تبریک میگم

لینک به دیدگاه

خدایا مرا آن ده ، که آن به...

درود مجدد.

از تمامی دوستان و مخصوصاً آقای حسینی عزیز که همیشه بدونه هیچ حرف و حدیثی تیم رو ساپرت کردند تشکر می کنم. من آدم فرد گرایی نیستم و همیشه اول کشورم رو می بینم و بعد تیمم رو. ولی این بار چون آقای حسینی به ما دستور دادند یکمی فرد گرایی هم چاشنی کار کردیم. همیشه یک سری آدم ها جلوی صحنه هستند یک سری آدم ها پشت صحنه ، شاید افرادی باشند که همه نشناسندشون. همیشه شاگرد صابر آذین بودم و هنوز هم هستم ولی خیلی ها فراموش کردند که چه کسی اورکلاک رو یاد اونها داد. ایشون خیلی شاگرد تربیت کردند ولی همیشه عقب ایستادند و این رکوردها رو هم به کمک صابر عزیز توی تولد یک سالگی تیم لیون کامپیوتر به همتون تقدیم می کنم.

تست wprime 32m با پردازنده 3770K :

http://www.hwbot.org...ecalculate=true

19.4 گلوبال پوینت - 65.3 گلوبال تیم پاور پوینت - 4.7 تیم هاردور پوینت

تست wprime 1024m با پردازنده 3770K :

25 گلوبال پوینت - 63 گلوبال تیم پاور پوینت - 3.2 تیم هاردور پوینت

تست super pi 1m با پردازنده 3770K :

36.2 گلوبال پوینت - 13.3 هاردور پوینت - 95.9 گلوبال تیم پاور پوینت - 8 تیم هاردور پوینت

تست super pi 32m با پردازنده 3770K :

31 گلوبال پوینت -4.9 هاردور پوینت - 77.7 گلوبال تیم پاور پوینت - 5.5 تیم هاردور پوینت

تست Pi fast با پردازنده 3770K :

http://www.hwbot.org...3770k_11.14_sec

25 گلوبال پوینت - 2 هاردور پوینت - 69.6 گلوبال تیم پاور پوینت - 5.4 تیم هاردور پوینت

تست Aqua Mark با کارت 580GTX :

http://www.hwbot.org...80_485772_marks

28.4 گلوبال پوینت - 22.9 هاردور پوینت - 70.7 گلوبال تیم پاور پوینت - 14.6 تیم هاردور پوینت

تست 3DMark01SE با کارت 580GTX :

34.8 گلوبال پوینت - 21.2 هاردور پوینت - 84.5 گلوبال تیم پاور پوینت - 16.4 تیم هاردور پوینت

تست 3DMark05 با کارت 7970 :

8.6 گلوبال پوینت - 55.3 گلوبال تیم پاور پوینت - 5.7 تیم هاردور پوینت

یک تست هم هفته پیش گرفته بودیم :

تست 3DMark11 با کارت 7970 :

http://hwbot.org/submission/2290501_

31.1 گلوبال پوینت - 16.5 هاردور پوینت - 42.4 گلوبال تیم پاورپوینت - 11.5 تیم هاردور پوینت

---------------------------------------------------------------------------------------------- @};-

مجموعاً حدود 500 امتیاز به تیم اضافه شد و امتیاز تیم لیون بعد از 1 سال از 3500 گذشت. سعی می کنیم یک ایرانی توی 50 اورکلاکر برتر لیگ OC دنیا باشه و این پایان کار نیستش و بنده برای این امر از الان با تمام قوا اور می کنم. فکر می کنم توی super pi و pifast و wprime و 01 رکورد ایران رو جابجا کردیم ولی مطمئن نیستم...

ببخشید ما فقط دیروز رو تونستیم وقت بگذاریم و من هم درحال سپری کردن امتحانات ترمم هستم و وقت زیادی ندارم ولی تمام سعیم رو می کنم.

در پایان هم چند عکس براتون از برنامه دیروز قرار می دم ، امیدوارم خوشتون بیاد. دوستتون دارم @};-

System info :

CPU 3770K

VGA 580 GTX- 7970 x ? - 5770

MB Asus Maximus V Gene

Ram KingStone HyperX T1

Power GP 1000 Gold GREEN

SSD Kingspec

63498739008796268145.jpg

93687871271534316017.jpg

18714721264703236343.jpg

61455490924905788578.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینم قرار بود رو نکنم ولی اینم برای بچه های گل لیون ... البته فعلاً Coming soon هستش Oh%20Go%20On.gif

17023660390091553099.jpg

@};- :x

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

واقعا" عالیه بود پوریا جان .... :clapping:

شنیدم این 3770 خیلی LN2 دوست داره .. هرچی بهش میدی بازم سیر نمیشه .... :D

راستی پوریا جان اون بادام زمینی مزمز هم جزء Coming soon هستش ....rolling%20on%20the%20floor.gif

با آرزوی موفقت روز افزون برای همه اورکلاکرهای ایران ... :x

.سلام ما رو هم به استاد برسون ... @};-

موفق باشید ..

لینک به دیدگاه

پوریا جان تبریک برای امتیاز ها!!!! خیلی وقت بود تیم حرکت بزرگی نکرده بود.... نشون دادی بهترینی :D ... 2600 من که خدا بیامرز شد دیگه یه بنچمارک هم نزدم... میتونم G530 اور کنم از 2.4 به 2.5 برسه!!! :(

وباز هم تبریک برای اول شدن تو ایران(البته میدونم خیلی برات مهم نیست و هدف چیزه دیگه ای هستش)..... :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من هم به پوريا جان و تيم ليون تبريك ميگم و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد و باعث مطرح شدن هر چه بيشتر نام ايران شود.

راستي عكسها هم خوب شده ؛)

ویرایش شده توسط behzad tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پوریا جان موفقیتتو دوست دارم.

دیدم گلهای شکلکی فایده نداره .

post-7048-0-68415400-1340122043_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

پوریا جان تبریک برای امتیاز ها!!!! خیلی وقت بود تیم حرکت بزرگی نکرده بود.... نشون دادی بهترینی :D ... 2600 من که خدا بیامرز شد دیگه یه بنچمارک هم نزدم... میتونم G530 اور کنم از 2.4 به 2.5 برسه!!! :(

وباز هم تبریک برای اول شدن تو ایران(البته میدونم خیلی برات مهم نیست و هدف چیزه دیگه ای هستش)..... :)

درود شایان جان

خیلی دلمون برات تنگ شده بخصوص واسه خنده هات .

در کل خیلی ممنون میشم که پوریا جان یه برنامه بریزه ما این بشرو ببنیم و در کنارش حال کنیم . شایان جان تو درخواست بده انجام میشه خودت که منو میشناسی داداش گلم

لینک به دیدگاه

به به!

بازم یه هات اورکلاکی و یه لیونی!

دم همتون گرم!

مرسی!

آقای حسینی

دم شمام گرم بابت ساپورت

شاعر اینجاست که میگه عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد!

واقعاً لذت بردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی تبریک میگم پوریا جان :clapping: :party: B) واقعا کارتون عالی بود

لینک به دیدگاه

بسیار عالیه پوریا جان.

واقعا که کولاک کردی. ظهر که خبر رو به ما دادی ، کلا یک ساعتی تو کف بودم . :D بعدش فکم افتاد. زنگ زدم 137 . تا امدن و فک و جزیاتش رو جمع کردن ، 5 6 ساعتی طول کشید.

خلاصه می خواستم بگم واقعا محشری :D :D :D .

آقا سعید همه که همیشه با حمایتشون از دوستان اورکلاکر ، باعث دلگرمی و پیشرفت دوستان هستند. واقعا دستشون درد نکنه که همیشه پشتیبان این حرکت های خفن هستند. :wub:

سالار جان ، نوبتی هم باشه ، نوبت شماست. :D

لینک به دیدگاه

آقا پوریا تبریک میگم، @};- @};- اونم تبریک از نوع اوورکلاک شده! (*)

باعث افتخاره اینجا در کنار شما هستیم.

لینک به دیدگاه

درود شایان جان

خیلی دلمون برات تنگ شده بخصوص واسه خنده هات .

در کل خیلی ممنون میشم که پوریا جان یه برنامه بریزه ما این بشرو ببنیم و در کنارش حال کنیم . شایان جان تو درخواست بده انجام میشه خودت که منو میشناسی داداش گلم

قزبونتون آقای حسینی منم دلم برای شما و بچه ها تنگ شده...انشالله زود بتونم بیام تهران..

آقای حسینی شما همیشه به ما لطف داشتین و پشتیبانی کردین ;)

ویرایش شده توسط shayan08
لینک به دیدگاه

بنده هم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم خدمت پوریا جان :wub: و بچه های تیم لیون .

کلا دوستان اورکلاکر خیلی زحمت میشکن ، و از همشون تشکر میکنم .

به امید اینکه با تلاش این دوستان ایران بین 3 کشور اول دنیا باشه . :)

لینک به دیدگاه

اااااااااااااااااا دیدم تاپیک اخبار تیم اومده بالا گفتم نکنه دوباره ....

خواستم بگم آقای حسینی عزیز فکر قلب تک هسته ای اونم با سوکت 462 ما رو هم بکن :D

نه خداوکیلی فکر کردم باز خبری شده . انشالا بشه . فوقش قلبم و ارتقاء میدم :lol:

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بعضی وقتها اتفاقات به ظاهر بد باعث باز شدن چشمها میشه . هر روز که فکر میکنم یاد یادگیریهای خودم میفتم .

دوستانیکه پشت پرده به دنبال حرکات چریکی هستید !!!! اینو یادتون باشه که من یاد گرفتم چطور از جلو در مقابل حرکات چریکی و چه حرکات مستقیم بیاستم و بجنگم .

هر طور دوست دارید ادامه بدید من هم کاملا در خدمتم و بسیار خرسند میشم که یه دست و پنجه ای گرم کنم .

خودتون میدونید میدون من کجاست

شاید این حرفهای من برای خیلیها سوال باشه ولی دوستان گلم این حرفها برای افراد خاصیه که بازی رو شروع کردن و اونها متوجه منظور من میشن .

به امید دنیایی پر از مرد واقعی

لینک به دیدگاه

پوریا جان تبریک فرکانس بالای من را بدون خنک کننده بپذیر، مثل همیشه نشون دادی کارهای زیادی میتونی انجام بدی و هیچ چیزی نمیتونه سر راهت قرار بگیره. امیدوارم امتیازاتت چهار رقمی بشه. به امید موفقیت های بیشتر برای آقا پوریا عزیز و تیم اورکلاک لیون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جناب حسینی مطمئن باشید اینطور اتفاق ها چهره واقعی آدم ها رو به نمایش میذاره.

شما خودتو ناراحت نکن ولی ظاهرا ادامه داره و دارن به اشتباه خودشون پافشاری میکنن متاسفانه...

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی مطمئن باشید اینطور اتفاق ها چهره واقعی آدم ها رو به نمایش میذاره.

شما خودتو ناراحت نکن ولی ظاهرا ادامه داره و دارن به اشتباه خودشون پافشاری میکنن متاسفانه...

درود

من اصلا ناراحت نیستم عزیز اتفاقا بسیار خوشحالم چون باید همیشه هدفی باشه برای تلاش بیشتر

واسه من و خیلی از دوستان روشنه که این بحثها چرا جدیدا به راه افتاده و عیبی نداره بگذارید ادامه بدن . من وقتم رو برای عمل و پیشروی به چلو میگذارم

متاسفانه خیلیها نمیدونن که دنیا خیلی بزرگه و جا واسه همه هستش و دنیا همین چهارچوبی نیستش که واسه خودمون درست میکنیم و همه رو قضاوت میکنیم !!!

من اتفاقا عاشق پیشرفت دیگرانم چون وقتی کسی بالاتر از من نباشه اون وقت انگیزه ای واسه پیشرفت وجود نداره .

حالا در کل مهم نیستش عزیز همه اینها میگذره و هر کسی نتیجه خودش رو میگیره . مهم اینه که من و تیممون نتیجه گرفتیم بیشتر تلاش کنیم که این خیلی با ارزشه و ممنونم از همه اون عزیزان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی خسته نباشید . رکورد جدید پوریای عزیز واقعا عالی بود . @};-

راستی آقای حسینی قضیه افراد پشت پرده چی بود؟؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی خسته نباشید . رکورد جدید پوریای عزیز واقعا عالی بود . @};-

افرادی که باعث رشد ادم میشن !!!!!البته بر خلاف دید خودشون

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

یک خبر خیلی توپ براتون دارم .

پوریا جان در یک حرکت انتحاری به صفحه دوم اورکلاکرهای دنیا اومدن و نفر چهلم دنیا شدن . پوریا جان این نشون دهنده روحیه عالی و جنگدگیته عزیز . واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و باور کن تصمیم کرفتم در کارهام بیشتر دقت کنم و با انرژی بیشتری کار کنم .

واقعا ازت ممنونم پوریا که رومو زمین ننداختی و با اون روحیه قشنگت ترکوندی داداش گلم .

من اینو میبینم که تو رو توی صفحه اول اورکلاکرهای دنیا ببینم .

در ضمن دوستان گلم اگر دقت کنید پوریا جان اورکلاکرهایی رو پشت سر گذاشتن که در کار خودشون بی نظیر هستن و این واقعا جای افتخار داره

http://www.hwbot.org...&countryCode=IR

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...