رفتن به مطلب

اخبار تيم اوركلاك ليون در HWbot

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شایان جان شما از xp چرا استفاده نمی کنی؟

فکر میکنم به خاطر همین موضوع امتیازم تو 01 و03 پایین بود.راستش با ورود قطعات جدید اطاقم بازار شام شده هنوز موفق نشدم سی دی ویندوز اکس پی رو پیدا کنم :) .

لینک به دیدگاه

• ارسال 659
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ثبت رکوردهای کارت 5970 AMD

خوب دوستان این بار نوبت 5970 بود و تستاش دیشب تموم شد. موقع اور کارت معلوم شد کیفیت هسته کارت متوسط هست و حداکثر فرکانس هسته 930 بود که کمی پایین بود نسبت به اورکلاکهای بقیه شرکت کنند ها . با این حال نتایج و رکوردهای به دست امده بسیار رضایت بخش بودند و امتیازات بالایی به دست امد. در کل 85.3 امتیاز به دست امد که با توجه به محدودیت اور کارت باید گفت این 5970 رو سفیدمون کرد ^^

----------------------------------------------------------------

- بهترین نتایج به دست برای تستهای vantage و 3dmark 06 بودند که که از این 2 تست در مجموع حدود 50 امتیاز به دست امد.

3Dmark Vantage

36550 marks

25th out of 242

http://hwbot.org/com...970_36550_marks

3Dmark 2001 SE

102597 marks

http://hwbot.org/com...70_102597_marks

3Dmark 03

146582 marks

http://hwbot.org/com...70_146582_marks

3Dmark 05

46942 marks

http://hwbot.org/com...970_46942_marks

3Dmark 06

37803 marks

27th out of 231

http://hwbot.org/com...970_37803_marks

Aquamark

400692 marks

http://hwbot.org/com...70_400692_marks

Unigine Heaven - Xtreme Preset (DX11)

1615.07 Marks

http://hwbot.org/com...5.07_dx11_marks

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

:o باريكلا سالار جان . در تنظيمات ويندوز مشكلي نداشتي ؟ كه باعث بشه امتيازات كمتر بشن . ؟

در كل عالي بود و بمب پوينت بود و در ضمن همه تستها رو فكر كنم نزدي .

با اينقدر 80 پوينت 80 پوينت گرفتيد عادت ميكنيدا @};-

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت بچه های گل لیون این چند تا عکس از آخرین Lion OC Party !

xa6vj8v8wm9obfd88_thumb.jpg

y5xccbvxx1ekyi0o6d5_thumb.jpg

lmfn34xjzytpobekcdod_thumb.jpg

z47njx2vsqg9owplatr_thumb.jpg

z7czdhqjjt9mi5ajkucc_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Extreme
لینک به دیدگاه

نه اقای حسینی تو تنظیمات ویندوز مشکلی نبود ,و تمام تستها رو هم زدم . اگر هسته حداقل 1000 میزد میشد رو 95 - 100 هم حساب کرد ولی خوب تهش این بود. راستیتش اول من خودم حوالی 75 انتظار داشتم ولی با کمک رم قوی فرکانس بالا تایمینگ پایین و مموری خوبی که کارت زد و همچنین تست انواع درایورها تا حدودی موفق شدم ضعف هسته رو جبران کنم که اخر اخرش شد 85 . تا قرون اخر پوینت کارت دیگه همین بود xD:

انشالله روی کارتهای بعدی نتایج بازم بهتری میگیریم ( به قول پدرم بابای مثبت اندیشی رو من در اوردم ^^ )

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

نه اقای حسینی تو تنظیمات ویندوز مشکلی نبود ,و تمام تستها رو هم زدم . اگر هسته حداقل 1000 میزد میشد رو 95 - 100 هم حساب کرد ولی خوب تهش این بود. راستیتش اول من خودم حوالی 75 انتظار داشتم ولی با کمک رم قوی فرکانس بالا تایمینگ پایین و مموری خوبی که کارت زد و همچنین تست انواع درایورها تا حدودی موفق شدم ضعف هسته رو جبران کنم که اخر اخرش شد 85 . تا قرون اخر پوینت کارت دیگه همین بود xD:

انشالله روی کارتهای بعدی نتایج بازم بهتری میگیریم ( به قول پدرم بابای مثبت اندیشی رو من در اوردم ^^ )

عاليه سالار ان واقعا كولاك كردي عزيز 85 پوينت بسيار بالاست و كارت درسته عزيز . مطمئننا در اينده با ترجبه هاي بالاتر حتما تتهاي بهتري خواهيد زد .

لینک به دیدگاه

حیفم اومد این نتیجه نیک شین رو اینجا نزارم.قبلا 1 نفر تونسته بود با این سی پی یو به 6 گیگاهرتز برسه اما نیک شین روی این فرکانس تست پاس کرده و اولین نفری شد که 2000 پوینت رو رد کرد. @};- البته بعد از تست 90 تا سی پی یو تونسته همچنین سی پی یو پیدا کنه.

nickshin's core i7 2600 6ghz pifast

لینک به دیدگاه

درود

شايان جان ممنونم ازت

من خودم دنبال چنين چيزي هستم و ميخوام كه تيم چنين چيزي رو بدس بياره و مطمئنم كه با كمك هم ميشه @};-

لینک به دیدگاه

همه چیز میشه جناب حسینی ^^ . خودتون بهتر میدونید ایرانیها استعدادی هیچی کم ندارن.. تنها فرق این ادم با ما اینه که ایشون مثلا به یک محموله 1000 تایی 2600K دسترسی داره که 2 هفته وقت میزاره و دونه دونه تست میکنه تا بالاخره یک چیپ طلا از توش در میاد !! زیر LN2 بردن رو که کار شاقی ^^ . اگر داشت با 775 FSB میزد یک چیزی ولی سندی اور کردنش خیلی اسونه و فقط شما تا میخوره ضریب بده XD اگر ما هم دقیقا همون امکانات رو داشتیم باور کنید 10 تا اول دنیا ایرانی بودن !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

شك نكن سالار جان كه ما با كمك هم چنين رتبه هاي رو حتما در كارناممون بدست خواهيم اورد .

اون با من @};-

لینک به دیدگاه

دوستان گلم مثل اينكه پوريا جان دوباره كولاك كرده ها

فكر كنم طي 40 روز رتبه خوبي باشه نظرتون چيه ؟

http://hwbot.org/community/country/iran/overclocker

لینک به دیدگاه

بله منم کلی حال کردم ... لیاقت پویا جان 100% بالاتر از اینهاست . فوق العاده ادم با استعداد و انسان صبور و تلاشگری هست . به عنوان دوست ایشون شخصا باعث افتخار من هست که به قولی هم رزم پویا جان هستم XD

لینک به دیدگاه

درود به همه عزیزان . خبرهای خوبی دارم . اول اینکه امتیازات کشور عزیزمون ایران ، فقط 56 تا با کشور هلند تفاوت داره که این رو مدیون تمامی اورکلاکرهای ایرانی هستیم . لینک شما

خبر خوب بعدی اینکه تیم لیون از مرز 800 امتیاز گذشت و با افراد حرفه ای که داریم قطعاً به زودی زود به عدد 1000 خواهیم رسید .

تیم لیون موفق شد با کارت 4850 که تهیه کرده بودیم امتیازات زیر رو کسب کنه :

3DMark2001 SE 16.5 point

َAqua Mark 13.3 point

3DMark05 12.7 point

3DMark Vantage 7.5 point

3DMark06 5.1 point

در مجموع تونستیم 55.1 پوینت کسب کنیم . شایان ذکر هستش که هیچگونه مود و تغییری در سیستم خنک کننده این کارت داده نشده بود ، در غیر این صورت امتیاز بیشتری کسب می کردیم .

امروز برای بنده روز بزرگی بود ، چون تونستم مجموع امتیازات خودم رو از استاد خودم ، صابر عزیز ، بیشتر کنم . این مطلب واقعاً برای بنده افتخار بزرگی هستش که با این سطح پایین از معلوماتم تونستم به این جایگاه برسم . برای همیشه صابر عزیز رو استاد خودم می دونم و هنوز خیلی چیزهاست که بایستی از ایشون یاد بگیرم . البته این رو هم بگم که سیستم امتیاز گیری hwbot به این صورت هستش که امتیازات hardware کاربران تا 300 بیشتر براشون محاسبه نمی شه ولی به حساب تیم فرد گذاشته می شه و از اون به بعد امتیازات global برای شرکت در رنکیگ محاسبه می شه . صابر جان تا بحال 656.5 امتیاز برای تیمشون کسب کردند که واقعاً نشون دهنده تجربه و علم بالای ایشون هستش این در حالی هستش که بنده فقط 356.4 امتیاز کسب کردم .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

@};-? 5.1 point?

06؟

پوریا جان مشکل از چی بوده؟

کارتت چرا 700 نرفته؟ :o

با یک حساب من این میشد

20*5=100 امتیاز بدون فشار آوردن به کارت

24*5=120=فشار آوردن به کارت

لینک به دیدگاه

پوریا جان این چه تست 06 هست که زدی. بابا یکم صبر می کردی. سوال می کردی. سرچ می کردی.

درایور 9.4 رو نصب کن .

این تستا رو ببین :

این اولین تستمه : بورد ساپفایر

http://www.hwbot.org/community/submission/956795_saeed0c_3dmark06_radeon_hd_4850_16703_marks

اینم آخریشه ! : بورد گیگا

http://www.hwbot.org/community/submission/983518_saeed0c_3dmark06_radeon_hd_4850_17659_marks

اونم با 860 رو 4.3

شما باید WR می زدید

لینک به دیدگاه

درود مجدد .

این کارت حتی پنسل مود هم نشده بود . چون به رسم امانت پیش بنده بود و برای یکی از دوستان بود نمی تونستم کاریش بکنم .

آقا سعید گفتی 06 داغ دلمو تازه کردی . روی core 700 توی تست deep freeze پرتم می کرد بیرون ، 10 بار تست کردم . با 9.12 و 9.4 و 9.8 حتی با نسخه های 10 از کاتالیست هم امتحان کردم . ولتاژ کم میاورد . 03 هم همین داستان بود . خلاصه ناچار شدم کمی کارت رو پایین بیارم . 06 تستی که خیلی دوستش دارم و همیشه بیشترین پوینت رو از اون می گیرم ولی این سری بدجور اذیت کرد .

لینک به دیدگاه

دوستان خبر خوش دیگه ای براتون دارم .

ایران کشور هلند رو پشت سر گذاشت . از همه اورکلاکرهای ایرانی تشکر می کنم .

لینک شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خبر خوش دیگه ای براتون دارم .

ایران کشور هلند رو پشت سر گذاشت . از همه اورکلاکرهای ایرانی تشکر می کنم .

لینک شما

خبر خوبی بود پوریا جان ;)

توی رنک ایران تا برزیل فاصله ای نداره انشالله به زودی ایران رو رتبه ی هیجدهم ببینیم :-S =D> =D>

لینک به دیدگاه

درود مجدد .

این کارت حتی پنسل مود هم نشده بود . چون به رسم امانت پیش بنده بود و برای یکی از دوستان بود نمی تونستم کاریش بکنم .

آقا سعید گفتی 06 داغ دلمو تازه کردی . روی core 700 توی تست deep freeze پرتم می کرد بیرون ، 10 بار تست کردم . با 9.12 و 9.4 و 9.8 حتی با نسخه های 10 از کاتالیست هم امتحان کردم . ولتاژ کم میاورد . 03 هم همین داستان بود . خلاصه ناچار شدم کمی کارت رو پایین بیارم . 06 تستی که خیلی دوستش دارم و همیشه بیشترین پوینت رو از اون می گیرم ولی این سری بدجور اذیت کرد .

اینم جای سوال داره.

یا دمای کارتتون بالا بوده !!! اونم خیلی بالا ! ( در بورد رفرنس ها پیش می آد !)

یا ولتاژ کاریش به صورت دستی کم شده !

معمولا ریوا تونر وقتی باش اور می کنید مکس ولتاژی که یم شه رو ویندوز از یک کارت گرفت رو ست می کنه.

یا می تونستید از AMD GPU Clock Tool استفاده کنید که مکس ولتاژ 3D رو باش می شد ست کرد.

اما 9.4 واسه 01 نصب می کردید کلاک رو دیفالتم می زاشتید بیشتر امتیاز می گرفت. ;)

لینک به دیدگاه

خبر عالی بود پوریا جان ... از استونی تابزریل فاصله بسیار کم هست . انشالله با تلاش همه اورکلاکرهای عزیز ایراتی یکدفعه چند پله میریم بالا و برزیل رو هم میگیریم ^^

لینک به دیدگاه

اینم جای سوال داره.

یا دمای کارتتون بالا بوده !!! اونم خیلی بالا ! ( در بورد رفرنس ها پیش می آد !)

یا ولتاژ کاریش به صورت دستی کم شده !

معمولا ریوا تونر وقتی باش اور می کنید مکس ولتاژی که یم شه رو ویندوز از یک کارت گرفت رو ست می کنه.

یا می تونستید از AMD GPU Clock Tool استفاده کنید که مکس ولتاژ 3D رو باش می شد ست کرد.

اما 9.4 واسه 01 نصب می کردید کلاک رو دیفالتم می زاشتید بیشتر امتیاز می گرفت. ;)

سعید جان کارت رفرنس نبود . این بود :

85348385536018764687.jpg

کارت های AMD هم که رفرنس نباشن ، یک مشکلات اینجوری هم بعضی وقتا دارن و دمای کارت عالی بود ، به جز full load کردن فنش ، یک فن 12 سانتی 70 cfm هم کنارش گذاشتم . در کل از 4 تا درایور 9.12 و 9.4 و 9.8 و 10.10 برای 06 استفاده کردم که به هیچ صراتی مستقیم نبود . بیشتر امتیازات این کارت برام مهم بود ، چون قول داده بودیم تیم رو 800 امتیازی می کنیم . باز هم کارت 4850 داریم که انشاءالله بچه های تیم لیون می برن زیر LN2 و مدش هم می کنیم . اونجا جبران خواهیم کرد .

لینک به دیدگاه

باز هم کارت 4850 داریم که انشاءالله بچه های تیم لیون می برن زیر LN2 و مدش هم می کنیم . اونجا جبران خواهیم کرد .

احسنت پوریا جان.

کارته که عکسشو گزاشتی خیلی چشمک می زنه که راحت با نرم افزار بشه 1.4 ولت بش داد ! از نظر من بخرش ازش :-S ;)

لینک به دیدگاه

احسنت پوریا جان.

کارته که عکسشو گزاشتی خیلی چشمک می زنه که راحت با نرم افزار بشه 1.4 ولت بش داد ! از نظر من بخرش ازش :-S ;)

ميدوني سعيد جان بعضي وقتها قطعات امانيه و ما مجبوريم كه امانت دار خوبي باشيم . و گرنه كم كم چنين كارتهايي رو خريداري ميكنيم و بهترين تستها رو باهاش ميزنيم =D>

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...