رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 28 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

از نظر من یک نفر مانند آقای شعبانی که سالهاست کارشون تعمیر پاورهای گرین هستش رو به عنوان نماینده بچه ها فرستاده بشه در صورتی که خودشون هم موافق باشن،

ایشون از لحاظ بار فنی تو انجمن تک هستن و کارشون هم همین هست.

آقای شعبانی رو من و شما قبول داریم سایرین چی ؟؟؟ حتی خیلی از کاربران همین لیون کامپیوتر هم ایشون رو نمی شناسن خارج فروم که جای خود داره ( قصد بی احترامی ندارم ولی کار باید اصولی باشه که جای هیچ شک و شبهه ای برای هیچ کس باقی نمونه )

صحبت سر اعتبار یک شرکت بزرگ هستش نه صرفا یه پاور . گرین ادعاهایی کرده که با تست های پاور آپ زیر سوال هستش . اگر قرار حیثیت گرین برگرده سر جاش باید یک منبع با اعتبار همین پاور آپ در موردش قضاوت کنه .

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان

در ابتدا از استارتر و نکته بینی ایشون تشکر میکنم وهمچنین از نمایندگان محترم گرین که پاسخ فرمودند

بنده در زمینه الکترونیک مشغول به کار هستم و هر از چند گاهی دستی هم به اورکلاک میبرم.با وجود تجربه ای که توی طراحی و ساخت منابع سوییچینگ داشتم ولی اعتراف میکنم که تست های tech power به هیچ عنوان در تخصص من و امثال من نیست و تا حدودی در تایید فرمایش استارتر در زمینه پیدا کردن شخص متخصص در زمینه تست پاور باید عرض کنم که معضل بسیار بزرگیه ! به عنوان مثال : در استاندارد های طراحی عمومی سوییچینگ چیزی حدود ۵٪ انحراف ولتاژ توی فول لود قابل قبوله و انحراف ۱٪ قابل صرفنظر کردن.حالا پاور نمونه تست انحرافش توی فول لود روی خط ۱۲ ولت ۷۸ میلی ولته که بعبارتی میشود 0.65٪ که باز هم عالیه.هر چند در کنار پاور کولر مستر افتضاح به نظر برسه... 

و پیشنهاد : بهترین کار دادن یک نمونه پاور برای تست به یک مرجع بیطرف (techpower یا ... ) و در صورت عدم امکانء تست در حظور یک تیم خبره دانشگاهی در آزمایشگاه همان دانشگاه و باز هم در صورت عدم امکان ءبررسی در آزمایشگاه های گرین تحت نظارت همان تیم خبره و انجام کالیبراسیون دقیق روی ابزار آلات تست میباشد.

در پایان عرض کنم بنده از مشتریان قدیمی گرین هستم و با تست ها و مقدورات خودم تا الان از پاورهاش رضایت کامل داشتم 

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان عزیز

منم از اول تاپیک رو خوندم و پیگیری کردم و تا الآن پستی ندادم ولی الآن بد نیست یه پیشنهادی بدم؟!

اول که پاسخ گرین  میتونه پاسخ عاقلانه ای باشه ، البته با مقداری تغییرات که بهشون اشاره میکنم ؟!

در حالت اول که اگه پاور مورد بحث رو بفرستن برای یکی از همین سایت های معتبر برای تست که دیگه نور علی نوره و حرفی توش نمیمونه و خیال همه راحت میشه، این از این.

در حالت دوم اگه قرار اینجا تست بشه ، ضمن رعایت مواردی که دوستان گرینی و دیگر دوستان گفتن ، برای تست و اینکه مطمئن بشیم تجهیزات موردی یا مشکلی ندارند، دوستان گرینی در هنگام تست ابتدا یک پاور از برندهای معتبر که نتایج تستش توی سایت های معتبر هست رو و همچنین اون پاور هم توسط خود کاربران تهیه شده باشه رو اول تست کنن و نتایجش با نتایج موجود یکی باشه و بعد از این تست ، شروع به تست پاور گرین نمایند و از تمامی این مراحل به صورت بی وقفه فیلم گرفته بشه و در همینجا قرارداده بشه تا مشخص بشه واقعیت و حقیقت چیه و خیال همه هم راحت بشه؟!!

نظرتون چیه دوستان؟ ...فکر کنید روی پیشنهادم؟!!

همگی موفق و سربلند باشید دوستان...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، HeX گفته است :

فکر می کنم آزمایشگاهها و دستگاههای تست گرین هیچ چیزی کم تر از نمونه های خارجی ندارند

بحث سر اینه که خود سازنده صلاحیت آزمون  محصول خودشو نداره. تو کشور هم مرجع رسمی و اصلح در این رابطه نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، MHMAX گفته است :

دستگاههای الکترونیک مجموعه ایی از قطعات الکتریکی هستن که با هم ارتباط دارن.

یعنی همون قطعات را یه دانش آموز آشنا به اصول لحیمکاری  لحیم کنه نتیجه  متفاوت نمیشه چون تک تک قطعات همه استاندارد و با مشخصات فنی یکسان هستند. مگر اینکه از قطعات با کیفیت تر استفاده بشه که نتیجه باید بهتر بشه، چه خروجی چه عمر مفید قطعه و...

اگر غیر از این هست بفرماییدکه اصلاح بشه.

اینجا دوتا بحث باز میشه

یکی بحث پلتفورمه  و دیگر بحث کیفیت قطعاته

پلتفورم ، شکی درش نیست که یکی هست. قطعات هم تا چشم کار میکنه یکی هست.

برای رفع این قضیه و شفاف سازی بهتره شرکت سیاره سبزاول  برادیشونو ثابت کنن (بفرمایند به زبان ساده، کدام قسمت پاورهایی که دست مصرف کننده ایرانی هست متفاوت با مورد آزموده شده هست ) بعد بر سر آزمایش در آزمایشگاه گرین  و جایزه و مسایل بعدی.

یه مثل هست که میگه :

قسم حضرت عباستو قبول کنم یا دم خروسو!!!

مسئله بعدی این قضیه آزمایش قطعه توسط خود قطعه ساز هست که میشه گفت خنده داره و هیچ جای دنیا سابقه نداره. ولو در حضور نماینده یه عده قلیل . شبیه این میمونه که ناظرساختمان  و سازنده یکی باشه!!!!!

دوستان مهندس حوضه ساختمان خوب میدونن این قضیه را و اصلا منع قانونی داره.

اتفاقا لیحم کردن توسط یک فرد خبره و دانش آموز وقتی که دستگاه حساس باشه بسیار بسیار می تونه متفاوت باشه .توجه داشته باشید اینجا بحث دوستان و شوک و فاجعه و....سر چند میلی ولت و مقداری امواج الکترومغناطیسه .حتی روغن لحیم یا همون فلاکس استفاده شده در فرآیند لیحم کاری و نوع شست و شوی این مواد از روی برد نتایج متفاوت ایجاد می کنه .

قابل توجه دوستان من نمیگم گرین درست میگه و پاورش خوبه اما هر گردی گردو نیست در این نوع مدارات حتی نوع پیچیدن ترانس یا نوع عایق کاری جنس هسته و فریتها می تونه نتایج متفاوت ایجاد کنه تاکید می کنم بحث سر میلی ولته نه چند ولت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

با اینکه وضعیت هرکی رو نیگاه میکنم تعداد زیادی هستن که درحال بازدید از این تاپیک هستن و هرلحظه داره یه کامنت جدید ثبت میشه نمیدونم چرا تنها بازدید کننده از این تاپیک هستم !!

111.JPG.62967fec5a896ca2d9634cb036e1cb20.JPG

چرا واقعا ؟

تایید میشه...

چون من خودم در حالی داشتم پست میدادم همزمان با بنده چندتای دیگه از دوستان هم که قبل از من  و بلافاصله پست میدادن ولی من تنها در حال بازدید از این تاپیک بودم؟!!!

چرا واقعا ؟ نه چرا؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، sadeh گفته است :

من جای گرین بودم قبل از اینکه این بحثا پیش بیاد خودم میرفتم محصولاتم رو (حداقل اون رده بالاها رو) به آزمایشگاه های معتبر و معروف خارجی میدادم

این طوری مشت محکمی بود بر دهان استکبار و ایادی داخلیش و تمامی یاوه گویان و اجانب منطقه ای :D:D:D

چون از قدیم گفتن آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟

به همین دلیل که این کار رو نکردن الان با یه منبع توی پاور آپ و یه  تاپیک توی لیون اعتبارشون زیر سوال هستش .

در 12 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

واقعا اگر شرایط جوری باشه که یک نمونه پاور 1200 از بازار خریداری بشه و جهت تست به  TPU برسه دیگه جای هیچ گونه شک و شبهه ای نمیمونه.

فکر می کنم آزمایشگاهها و دستگاههای تست گرین هیچ چیزی کم تر از نمونه های خارجی ندارند(چون قبل ترقسمت هاییش رو دیدم) ولی برای شفاف سازی کامل و اینکه بعدا هیچ بحثی نمونه بهترین کار ارسال برای techpowerup هست. یه شخص و یه جای بی طرف ...

دستگاه های تست گرین هم باید تست بشن وگرنه تست با اونها هیچ ارزشی نداره . ضمنن یه گروه تخصص باید نظارت داشته باشن وگرنه گرین ادعا داره که همه تست ها رو با موفقیت پشت سر گذاشته . اصلا نیازی به تست مجدد نیستش !!!

................................

من خیلی دوست دارم ته این قضیه با سربلندی گرین همراه باشه . به هر حال از نظر قیمت و خدمات پس از فروش پاور های گرین همواره انتخاب اول من هستن اگر مشکلی در اونها وجود داشته باشه خبر خیلی بدی برای بسیاری از گیمرها محسوب میشه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

تایید میشه...

چون من خودم در حالی داشتم پست میدادم همزمان با بنده چندتای دیگه از دوستان هم که قبل از من  و بلافاصله پست میدادن ولی من تنها در حال بازدید از این تاپیک بودم؟!!!

چرا واقعا ؟ نه چرا؟؟؟؟؟؟?

تایید میشه ومتاسفانه  ظاهرا بنده هم تنها بازدید کننده هستم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

اتفاقا لیحم کردن توسط یک فرد خبره و دانش آموز وقتی که دستگاه حساس باشه بسیار بسیار می تونه متفاوت باشه .توجه داشته باشید اینجا بحث دوستان و شوک و فاجعه و....سر چند میلی ولت و مقداری امواج الکترومغناطیسه .حتی روغن لحیم یا همون فلاکس استفاده شده در فرآیند لیحم کاری و نوع شست و شوی این مواد از روی برد نتایج متفاوت ایجاد می کنه .

قابل توجه دوستان من نمیگم گرین درست میگه و پاورش خوبه اما هر گردی گردو نیست در این نوع مدارات حتی نوع پیچیدن ترانس یا نوع عایق کاری جنس هسته و فریتها می تونه نتایج متفاوت ایجاد کنه تاکید می کنم بحث سر میلی ولته نه چند ولت

بنده عرض کردم آشنا به اصول لحیم کاری

کما اینکه قطعات پاور دستی لحیم کاری نمیشه.

درمثل مناقشه نیست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Saman.Kh گفته است :

تایید میشه ومتاسفانه  ظاهرا بنده هم تنها بازدید کننده هستم

Me2

@سینا میاندشتی

سینا خان لطفا این باگ رو رفع کن .

کسانی که دارن تاپیک رو مشاهده می کنند رو درست نشون نمیده و برای هرکس فقط همون شخص رو نشون میده .

لینک به دیدگاه

آقا به طور کلی تست محصول و نمره دهی به اون توسط سازنده اعتبار نداره مثل ایران خودرو و سایپا که خودشون به خودشون ستاره و جایزه و گواهی ایمنی میدن هر از چند گاهی خخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، MHMAX گفته است :

بنده عرض کردم آشنا به اصول لحیم کاری

کما اینکه قطعات پاور دستی لحیم کاری نمیشه.

درمثل مناقشه نیست

منم با مثال خودتون جواب دادم اگر نه همه می دونند پاور دستی لحیم نمیشه(البته قسمتهایی هم اتفاقا دستی لحیم میشه)بحث سر اینه که حتی ماشین آلات لحیم می تونه تاثیر داشته باشه چه برسه به جنس pcbو فریت و نوع سیم پیچی و....

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود،

دوست عزیز این حرفتون هم توهین به تیم R&D شرکت سیاره سبز هستش و هم توهین به استارتر محترم !!! (به من حق بدید که بهتون منفی بدم)

پیشنهاد می کنم شما با این دوست عزیزمون تشریف بیارید برای انجام تست ها. (به علاوه فردی فنی که ایشون با خودشون میارن)

ببین دوست عزیز من با حرفم میخواهم بهتون بگم یکی دوتا ادم ببرید اون تو نشون دهنده این که پاورهاتون باکیفیته یا نه نمیشه

باید راه دیگری پیدا کنید که همه از نتایج واقعی  ازمایشات درک صحیحی پیدا کنند

شما با این پیشنهادات غلطتتون باعث شدید من این کامنتو بگذارم . من نه به استارتر توهین کردم نه به گرین من به پیشنهاد مسخره شما جواب دادم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

منم با مثال خودتون جواب دادم اگر نه همه می دونند پاور دستی لحیم نمیشه(البته قسمتهایی هم اتفاقا دستی لحیم میشه)بحث سر اینه که حتی ماشین آلات لحیم می تونه تاثیر داشته باشه چه برسه به جنس pcbو فریت و نوع سیم پیچی و....

دوست عزیز شما به جای اینکه به ماه نگاه کنید دارید به نوک انگشت من نگاه میکنید.

شرایط ساخت تمام پاورها تو این لول بسیار بسیار یکسان و استاندارد هست.

از نوع قلع و حرارت قلع  و نوع pcb گرفته تا  اون فردی که داره به صورت دستی بخشهای خاصی را لحیم کاری میکنه.

لینک به دیدگاه

با سلام به همه.

تست در ازمایشگاه گرین و "جایزه گرینی "اصلا درست نیست و اگه نتیجه چه درست و چه اشتباه باشه قابل قبول من نیست(که این موضوع قبلا بحث شده).تنها راه رفع تمامی سوالات و شک ها فرستادن پاور گرین که از "بازار تهیه شده"نه پاوری که گرین خودش دستی انتخاب کرده و فرستادن اون توسط استارتر و یک نماینده گرین به شرکت techpowerupهست.هر گونه تست ها تو ازمایشگاه گرین قابل قبول نیست.در ضمن گرین حداقل چن تا عکس بنا به درخواست استارتر ازسال کنه که متاسفانه دوستان گرینی اون هم قبول ندارن.

لینک به دیدگاه

بچه های گرین پاسخ کاملا درستی دادن!!!هرکسی مطمئنه ک پاورهای گرین مشکل داره میتونه بره و تست بگیرن براش تازه هزینه بیکاری و سفر رو  هم میدن!!!!اگرم ایراد داشت حتی بهتون 2 میلیون میدن ک میتونید یه کارت 1070 بخرید با یکم هزینه بیشتر!!!مطمئنم اگر کارشون ایراد داشت اینقد محکم حرف نمیزدن.

خب دوست عزیز شما ک میگی گرین به سایت ها هزینه میده تا از گرین خوب بگن.خب میتونه به همون سایت  techpowerup  هم پول بده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، pedram.alipur گفته است :

با سلام به همه.

تست در ازمایشگاه گرین و "جایزه گرینی "اصلا درست نیست و اگه نتیجه چه درست و چه اشتباه باشه قابل قبول من نیست(که این موضوع قبلا بحث شده).تنها راه رفع تمامی سوالات و شک ها فرستادن پاور گرین که از "بازار تهیه شده"نه پاوری که گرین خودش دستی انتخاب کرده و فرستادن اون توسط استارتر و یک نماینده گرین به شرکت techpowerupهست.هر گونه تست ها تو ازمایشگاه گرین قابل قبول نیست.در ضمن گرین حداقل چن تا عکس بنا به درخواست استارتر ازسال کنه که متاسفانه دوستان گرینی اون هم قبول ندارن.

دقیقا منظور حرفم من کامنت شماست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

بچه های گرین پاسخ کاملا درستی دادن!!!هرکسی مطمئنه ک پاورهای گرین مشکل داره میتونه بره و تست بگیرن براش تازه هزینه بیکاری و سفر رو  هم میدن!!!!اگرم ایراد داشت حتی بهتون 2 میلیون میدن ک میتونید یه کارت 1070 بخرید با یکم هزینه بیشتر!!!مطمئنم اگر کارشون ایراد داشت اینقد محکم حرف نمیزدن.

خب دوست عزیز شما ک میگی گرین به سایت ها هزینه میده تا از گرین خوب بگن.خب میتونه به همون سایت  techpowerup  هم پول بده

داداش سایت techpowerop نمیاد این همه اعتبارشو برای این پاور ها به خطر بندازه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، MHMAX گفته است :

دوست عزیز شما به جای اینکه به ماه نگاه کنید دارید به نوک انگشت من نگاه میکنید.

شرایط ساخت تمام پاورها تو این لول بسیار بسیار یکسان و استاندارد هست.

از نوع قلع و حرارت قلع  و نوع pcb گرفته تا  اون فردی که داره به صورت دستی بخشهای خاصی را لحیم کاری میکنه.

شما از عکس کیفیت یکسان سیم پیچ و فریت و ....هم می تونید تشخیص بدهید؟؟؟؟؟نوع pcbهم اصلا نمیشه گفت یکسان است.من بازم میگم کاری ندارم گرین خوبه یا بد  اما از عکس نمیشه همه چیز را فهمید مخصوصا وقتی حرف میلی ولته

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

درود دوست من

تا حالا هیچ ماست فروشی نگفته ماست من ترشه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

درود دوست من

تا حالا هیچ ماست فروشی نگفته ماست من ترشه

چرا من یه چند جا دیده بودم ماست ترش برای فروش گذاشته بودن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

چرا من یه چند جا دیده بودم ماست ترش برای فروش گذاشته بودن

چشم

لینک به دیدگاه

هرکی  قرار شد بره شرکت گرین کمتر از 10 میلیون نگیره وگرنه ضرر کرده

لینک به دیدگاه

آقای حسینی شما به عنوان رئیس جمهور مادام العمر کشور لیون (با سیرالئون اشتباه نشه) نظری ندارید؟

راستی تکلیف جایزه ها چی شد؟(دیروز قرار بود قرعه کشی بشه ها)

لینک به دیدگاه

دوستان، دیگه آدم باید به یه صراطی مستقیم بشه دیگه،

اولا" به نظرم فکر نکنید اگر مثلا" پاور رو بفرستند Techpowerup دیگه مو لا درزش نمیره، چون خیلی از شرکتها اون جنسی که میفرستند برای تست بعضا" با اون چیزی که توی بازار میدن متفاوته بنابراین اگر حتی روزی روزگاری پاور برای تست بره Techpowerup برای اون دوستانی که میخوان بزنن زیرش بازهم راه بازهست و میتونن ادعا کنن اونی که دادن تست با اینی که دست ماست متفاوته.

وانگهی بر فرض مثال گرین هم این  کار رو بخواد بکنه و ما هم بخوایم این کارو بکنه، معلوم نیست Techpowerup اصلا" بپذیره این ریویو رو انجام بده.

یه تاپیک در لیون زده شده، بر اساس تشابه یک پاور خارجی با پاور سفارش گرین ادعا شده این دو تا یکی هستند.

شرکت گرین صادقانه پاسخ داده که خودت یه پاور تهیه کن بیار جلوی خودت تست میکنیم، هزینه رفتا و آمد و پاورت رو هم میدیم.

دیگه چیکار میشه کرد؟ خیلی راحت میتونست این تاپیک پاک بشه، یا اصلا" یه خط بنویسند این ادعا صحیح نیست و تمام. حالا اومده گفته بیا خودت جلوی خودت با یه نفر که خودت میگی تست کنیم با پاوری که خودت تهیه میکنی، پولشم ما میدیم ولی بازهم ما ملت رضایت نمیدیم.

فردا به Techpowerup هم بره یا میگن پول دادن پاور رو پاس کنند یا اون پاوری که فرستادن با پاور تو بازار فرق داره. خلاصه برای اونی که نمیخواد قبول کنه، راه زیاده.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...