رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 33 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

سلام

https://www.rojsa.com/hp-pavilion-x360-14m-dw0023dx.html

متناسب با مواردی که فرمودین هست اما hdd نداره چون تو کلاس اولترا بوک هست شما اگه با لپتاپ با کیفیت می خواین یا باید بیزنس کلاس اولترا بوک بگیرین که هارد درایو ندارن ولی سبک هستن و یا گیمینگ بخرین ، فقط 2 تا نکته:

1.از این سایت خودم خرید داشتم و راضی بودم.

2.این سایت دو نوع هست لپتاپ هاش برند نیو و فکتوری ریفربیشد که حتما باید به این مورد توجه کنین.

پ.ن: لپتاپی که فرستادم لینکشو نیو (نو) هست.

درود 

1-طبق صحبت شما باید گیمینگ بگیرم چون هم ssd و hdd لازم دارم 

2-چون مبلغ خرید بالا هست  و دفترشون کردستان هست ،ترجیحا حضوری یا از یکی از سایت هایی که معروف هستند خرید کنم . 

لینک به دیدگاه

• ارسال 905
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 9 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

1-طبق صحبت شما باید گیمینگ بگیرم چون هم ssd و hdd لازم دارم 

2-چون مبلغ خرید بالا هست  و دفترشون کردستان هست ،ترجیحا حضوری یا از یکی از سایت هایی که معروف هستند خرید کنم . 

از فافا بخر یا دیجی کالا.فافا قیمت هاش مناسب تره.لیون هم گرون فروش شده.

راستی به مقداد آی تی حتی فکر هم نکن!!!!

اگر از فافا خرید کردی به صورت رایگان برات ویندوز میریزند.

ویرایش شده توسط vahidsamaili63@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

از فافا بخر یا دیجی کالا.فافا قیمت هاش مناسب تره.لیون هم گرون فروش شده.

راستی به مقداد آی تی حتی فکر هم نکن!!!!

درود 

من از فافا خیلی خرید کردم کارش درست هست  اما نمیدونم از پنجشنبه تا حالا چی شده چند میلیون روی قیمت لپ تاپ با کانفیگ بالا رفته 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما میتونی حافظه اس اس دی لپ تاپ خودتونو افزایش بدین 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز شما میتونی حافظه اس اس دی لپ تاپ خودتونو افزایش بدین 

درود 

این لپ تاپ برای سر کار هست 

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

من از فافا خیلی خرید کردم کارش درست هست  اما نمیدونم از پنجشنبه تا حالا چی شده چند میلیون روی قیمت لپ تاپ با کانفیگ بالا رفته 

بهتر هستش نوتبوک رو حضوری خرید کنید هنگام ارسال امکان داره مشکل فیزیکی براش پیش بیاد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

این لپ تاپ برای سر کار هست 

Acer Nitro 5 یه نگاه بندازید

https://www.rojsa.com/laptop/acer-nitro-5-an515-54-5812.html

قابلیت افزایش رم تا 32 گیگ

و میتونید اگه ssd  کمه یه دونه اضافه هم کنید

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Lenovo IdeaPad L3 i7 10510U-12GB-1TB+256SSD-2GB MX330

قیمت حدودی 18500 الی 20500

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

Lenovo IdeaPad L3 i7 10510U-12GB-1TB+256SSD-2GB MX330

قیمت حدودی 18500 الی 20500

لپ تاب خوبیه.اما پنل tn هستش.این دوست ما پنل ips میخواستند.

لینک به دیدگاه

درود 

دوستان با این قیمتای فضایی بازار با بودجه ۹تومن یه لپ تاپ با کانفیگ i3-4Gb-1t-2gbnvidia اک از لنوو یا ایسوس میشه گیر اورد؟ اگه نه که هیچ اگه اره کدوم مدل؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

درود 

دوستان با این قیمتای فضایی بازار با بودجه ۹تومن یه لپ تاپ با کانفیگ i3-4Gb-1t-2gbnvidia اک از لنوو یا ایسوس میشه گیر اورد؟ اگه نه که هیچ اگه اره کدوم مدل؟

سلام خیر با این مشخصات و قیمت 9 تومن چیزی موجود نیست عزیز . لپتاپ استوک تهیه کنید .

مدل e6540

i5 4300

8gb ram 

500hdd

amd 8790m 2gb ddr5 

15.6 inch 

قیمت حدودی بین 8500 تا 9000

مدل lenovo w530

i7 3800mq

8gb ram 

500hdd

k1100 2gb

15.6 inch

قیمت تو رنج 9500 

لینک به دیدگاه

درود الان قیمت ها رو دیدم خندم گرفت لپ تاپ با پردازنده سلرون 10 میلیون😂

شما به نظرم بهتر هست همون رنج 35 رو هزینه و قید این بنجل های پایین رده که دارن با قیمت 25 به بالا می فروشن رو بزنی 1 مورد لپ تاپ از Msi نظرم رو جلب کرد

مدل bravo 17 هست که پردازنده 8 هسته ای 16 ترد روش هست مدل جدید 4800h که 7 نانومتری هست! گرافیکش هم 5500m هست که اونم 4 گیگ و 7 نانومتری هست صفحه نمایش 17.3 اینچ فول اچ دی و 120 هرتز که IPS هست و اینکه 1 ترابایت هم NVME داره رم هم 16 گیگابایت با باس 3200 هست در کل پکیج خوبیه و قیمتش خارج باید بالای 1300 دلار باشه داخل ایران که مثل جواهر می مونه چون لپ تاپای بنجل زیر 1000 دلاری رو می بینی این قیمت زدن!!!

بررسیش سایت NOTEBOOKCHECK هست و امتیاز بالایی گرفته سیستم کولینگش هم مناسب هست و در کارای عادی قطعا پر و سر و صدا نیست و در بازی همه لپ تاپ ها نویز زیادی دارن و لپ تاپ گیمینگ بدون نویز تا الان ساخته نشده!!!

اها تا یادم نرفته وزنش فقط 2.25 کیلوگرم هست که فوق العادست برای لپ تاپی با این مشخصات

csm_Bravo_17_17_d2fa4e6916.jpg

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود الان قیمت ها رو دیدم خندم گرفت لپ تاپ با پردازنده سلرون 10 میلیون😂

شما به نظرم بهتر هست همون رنج 35 رو هزینه و قید این بنجل های پایین رده که دارن با قیمت 25 به بالا می فروشن رو بزنی 1 مورد لپ تاپ از Msi نظرم رو جلب کرد

مدل bravo 17 هست که پردازنده 8 هسته ای 16 ترد روش هست مدل جدید 4800h که 7 نانومتری هست! گرافیکش هم 5500m هست که اونم 4 گیگ و 7 نانومتری هست صفحه نمایش 17.3 اینچ فول اچ دی و 120 هرتز که IPS هست و اینکه 1 ترابایت هم NVME داره رم هم 16 گیگابایت با باس 3200 هست در کل پکیج خوبیه و قیمتش خارج باید بالای 1300 دلار باشه داخل ایران که مثل جواهر می مونه چون لپ تاپای بنجل زیر 1000 دلاری رو می بینی این قیمت زدن!!!

بررسیش سایت NOTEBOOKCHECK هست و امتیاز بالایی گرفته سیستم کولینگش هم مناسب هست و در کارای عادی قطعا پر و سر و صدا نیست و در بازی همه لپ تاپ ها نویز زیادی دارن و لپ تاپ گیمینگ بدون نویز تا الان ساخته نشده!!!

اها تا یادم نرفته وزنش فقط 2.25 کیلوگرم هست که فوق العادست برای لپ تاپی با این مشخصات

درود 

خیلی ممنون از راهنماییتون 

1-فقط به خاطر پردازنده amd  مشکلی پیش نمیاد ؟؟ چون با سی پی یو وگرافیک amd  زیاد تجربه خوبی نداشتم اما برای این مورد را نمیدونم 

2-hdd   هم ندارد 

اما توی  این محدوده قیمت  که شما فرمودید  ، فافا 35 گذاشته ، فقط برای مجازی سازی  با amd  مشکلی نیست ، چون تا حالا استفاده نکردم 

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

https://www.digikala.com/product/dkp-2924738/لپ-تاپ-15-اینچی-اچ-پی-مدل-da2204-d#/tab-params

این یکی فک میکنم خوب باشه براتون

مشخصات فنیش رو به نسبت هم قیمتاش بررسی کردم خوب بود

فقط مورد عجیبی که نفهمیدم چرا هیچ سایتی نوع پنل مانیتورش رو نزده بود به خاطر همین متوجه نشدم tn هست یا  ips

شما خودتون یه بررسی کنین اگر ips بود لپ تاپ خیلی خوبیه

لینک به دیدگاه

اگه میتونی بودجه رو 15 تومن افزایش بدی پیشنهاد بنده مدل زیر است 

https://www.digikala.com/product/dkp-3154351/لپ-تاپ-13-اینچی-مایکروسافت-مدل-surface-book-3-d

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

خیلی ممنون از راهنماییتون 

1-فقط به خاطر پردازنده amd  مشکلی پیش نمیاد ؟؟ چون با سی پی یو وگرافیک amd  زیاد تجربه خوبی نداشتم اما برای این مورد را نمیدونم 

2-hdd   هم ندارد 

اما توی  این محدوده قیمت  که شما فرمودید  ، فافا 35 گذاشته ، فقط برای مجازی سازی  با amd  مشکلی نیست ، چون تا حالا استفاده نکردم 

دوست عزیز این پردازنده قدرتش بسیار بیشتر از مدل های هم رده اینتل هست پردازنده 45 واتی 4800H مدل 90 واتی 9880H رو له کرده و اینتل فناوری 14 نانومتریش دیگه به اخر خط رسیده شما ببین 9750H کجاست تو چارت😂

در مورد گرافیک قدرتش بین 1650 و 1660TI قرار می گیره و معماری RDNA پیشرفت خوبی داشته شما در نظر بگیر یک RX 570 روی لپ تاپت داری که پرفورمنس زیادیه و همه بازی ها روی 1080 با کیفیت HIGH اجرا میشه

HDD رو بعدا میشه اضافه کرد و 1 ترابایت NVME به نظرم فضای کافی بهتون میده

برای مجازی سازی هم پردازنده های AMD مشکلی ندارن و کلا هر کاری که با پردازنده اینتل میشه کرد با اینام میشه کرد هر ذهنیتی که از گذشته در ذهنتون هست بریزید دور الان AMD خیلی از اینتل جلوتر هست در زمینه پردازنده مرکزی

من صرفا سعی کردم پیشنهادی بدم که پول شما توی این مملکت گل و بلبل سوخت نشه و حداقل اگر 35 میلیون میدی چیزی بخری که سرش به تنش بیرزه و ارزش 35 میلیون رو داشته باشه در نهایت تصمیم با شماست موید باشید

4800HH.PNG

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-2924738/لپ-تاپ-15-اینچی-اچ-پی-مدل-da2204-d#/tab-params

این یکی فک میکنم خوب باشه براتون

مشخصات فنیش رو به نسبت هم قیمتاش بررسی کردم خوب بود

فقط مورد عجیبی که نفهمیدم چرا هیچ سایتی نوع پنل مانیتورش رو نزده بود به خاطر همین متوجه نشدم tn هست یا  ips

شما خودتون یه بررسی کنین اگر ips بود لپ تاپ خیلی خوبیه

درود 

مرسی از راهنمایی 

فقط کیبورد نور پس زمینه ندارد  

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

کسی می تونه لپ تاپی معرفی کنه که زیر 12 میلیون باشه

آکبند و پلمپ هم باشه

جهت فتوشاپ

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، bahare گفته است :

سلام

آکبند و پلمپ هم باشه

جهت فتوشاپ

خیلی ممنون

الان با 12 تومن لپتاپ سلرون هم نمیدن عزیز بهتر دنبال لپتاپ دسته دو یا استوک باشی. 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، bahare گفته است :

سلام

آکبند و پلمپ هم باشه

جهت فتوشاپ

خیلی ممنون

دست دوم خوب هم چیزی گیرت نمیاد

برو دنبال استوک

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، bahare گفته است :

سلام

آکبند و پلمپ هم باشه

جهت فتوشاپ

خیلی ممنون

استوک خواستی بگو دارم. 

Hp 840

I5 4300u

8gb ram

1tr hdd

Vga 8750m 1gb ddr5

14inch

قیمت هم 11 تومن. 

لینک به دیدگاه

سلام.لپتاپ دل e6400 یا 1320 بهتره؟اولی 3 تومن پشت برچسب رم 4 هارد 320 گرافیک اینتل.دومی 3.100 تمیز مثل نو رم 2 هارد 256 گرافیک انویدیا.کدوم بهتره؟و روی این دو میشه ویندوز 8.1 یا 10 با درایور ها ریخت؟چون درایور ندادن براشون.

مدل 4525s هم هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه دنبال نصب ویندوز 10 هستید، بدون نصب ssd اصلا به این نسخه از ویندوز فکر نکنید.

این دو مدل هر دو چون سری core2 هستن، با ویندوز 10 64 بیتی مشکل دارن و روشون نمیشه نصب کرد، مگه بایوس رو مود بزنید.

اون مدلی که گرافیک دار هست بهتره، کلا لپتاپ های دارای گرافیک مجزا بهترن، لپتاپ های بدون گرافیک تو اجرای خیلی از برنامه ها مشکل دارن...

در 5 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

کسی نیست؟مدل 4525s هم هست.

این مدل بهتره

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

این دو مدل هر دو چون سری core2 هستن، با ویندوز 10 64 بیتی مشکل دارن و روشون نمیشه نصب کرد، مگه بایوس رو مود بزنید.

سلام و درود

داداش منظورتون رو درست متوجه نشدم یعنی چون دو هسته ای هستن ؟ یا چون ddr2 هستن؟ ویا چون لبتاب هستش نمیشه روش وین 10 64 ریخت ؟ :35_thinking:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...