رفتن به مطلب

Recommended Posts

چه عالی همچین چیزی توی ایران هست ، مسئولین که شغل ایجاد نمیکنن حداقل خودمون دست به کار بشیم.

دوست عزیز یه سوال کلی داشتم ،   با در نظر گرفتن این که طرف میاد 10-15 تومن هزینه میکنه ، پول برق میده ، بعد از چند وقت هم قطعا عمر سخت افزارش تموم میشه ،  پول اینترنت میده و..

با در نظر گرفتن همه این موارد و.. برای کسی که 10 میلیون هزینه میکنه برای ماینینگ   ماهی چقدر سود توش هست؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مرسی خیلی خوب شد 

من که دگ سمت AMd نمیرم  خخخخ

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

چه عالی همچین چیزی توی ایران هست ، مسئولین که شغل ایجاد نمیکنن حداقل خودمون دست به کار بشیم.

دوست عزیز یه سوال کلی داشتم ،   با در نظر گرفتن این که طرف میاد 10-15 تومن هزینه میکنه ، پول برق میده ، بعد از چند وقت هم قطعا عمر سخت افزارش تموم میشه ،  پول اینترنت میده و..

با در نظر گرفتن همه این موارد و.. برای کسی که 10 میلیون هزینه میکنه برای ماینینگ   ماهی چقدر سود توش هست؟

دقیقا همین رو توی ویدیو توی امضام گفتم.

بین 1تا 2میلیون تومن با نرخ الآن میتونه درآمد داشته باشه، بعد از 6ماه سود دهی خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

بعد چطور بعد از  6 ماه ؟ مگه قبل از اون داره چه اتفاقی رخ میده؟

برای تهران چطور هست ، قیمت برق و غیر  به اندازه خوزستان که میگفتید میصرفه؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، ATER گفته است :

بعد چطور بعد از  6 ماه ؟ مگه قبل از اون داره چه اتفاقی رخ میده؟

برای تهران چطور هست ، قیمت برق و غیر  به اندازه خوزستان که میگفتید میصرفه؟

داره هزینه هایی که برای سیستم کرده رو جبران می کنه!

فکر کنم شما تعرفه پلکانی دارید ولی تو شهر ما پایه ثابت هست از اول خرداد تا آخر شهریور

برای تهران نباید خیلی بصرفه با در نظر گرفتن هزینه اینترنت و پول برق و  هزینه تجهیزات خنک سازی و پول برق اونها و هزینه راه اندازی اولیه و استهلاک قطعات و ...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، HeX گفته است :

داره هزینه هایی که برای سیستم کرده رو جبران می کنه!

فکر کنم شما تعرفه پلکانی دارید ولی تو شهر ما پایه ثابت هست از اول خرداد تا آخر شهریور

برای تهران نباید خیلی بصرفه با در نظر گرفتن هزینه اینترنت و پول برق و  هزینه تجهیزات خنک سازی و پول برق اونها و هزینه راه اندازی اولیه و استهلاک قطعات و ...

با اجازتون چک کردم، همچنان برای تهران نیز میصرفه.هزینه برق در تهران ماکزیمم 300تومان به ازای هر کیلو وات هستش، که میشه 8سنت.

با این حساب با 10میلیون تومان کامپیوتر و قطعات، و 6عدد کارت rx 470 شما میتونید :

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=130&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=1200&CostPerkWh=0.08

در هر ماه 2عدد اتر کسب میکنید که هر عدد اتر قیمتش می شود:

59470570c81c7_Clipboard_20170619(2).jpg.6d0409128d95642310a62a09991f0b2c.jpg

البته این نرخ ها بلند مدت نیستند و به مرور طی دو سه ماه آینده احتمالاً عوض میشن.بهتر یا بدتر شدنش رو دیگه بایستی پیشبینی کرد.

برنامه ریزی 6ماهه برای اینکار  خوبه، ولی نه همیشگی.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.مرسی متشکرم دوست عزیز.

والا هش ریت رو نمیشه راحت گیر آورد، من فقط کارت های RX رو دیدم که میشه راحت پیداشون کرد (با سرچ در اینترنت) ولی اکثر کارت های معمول رو باید با آزمون و خطا و تست، بدست بیاری.

هش ریت شما در اتریوم حدودا 10.4 مگا هش هست، نصف کارت من، من با کارتم 540 کیلو هش ( 540KH/s) بدست آوردم، پس شما با این کارتتون حدودا بایستی بتونید 200 تا 250 کیلو هش بدست بیارید.

با زدن توی محاسبه گر خواهیم داشت:

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/xmr?HashingPower=250&HashingUnit=H%2Fs&PowerConsumption=100&CostPerkWh=0.05

Clipboard_20170619.thumb.jpg.2a6ecd160f9d869119a96d6567866e7c.jpg

21 دلار در ماه، که از اتریومی که بدست میارید بشدت کمتره!

ولی خب شما تا 1عدد اتریوم بدست نیارید،نمیتونید به پول تبدیلش کنید، همینطور XMR ، ولی شما هر 2ماه میتونی 1مونرئو بدست بیاری،ولی هر 6ماه یدونه اتریوم.

بایستی بگردی بهترین پول رو با توجه به سخت افزارت بدست بیاری.

البته اصلا خوب نیستش که روی سخت افزار کامپیوتر خودت اینکارو انجام بدی، خیلی بهتره که کامپیوتر دیگری رو به این کار بسپاری، چون اگر یوقتی شاید خدایی نکرده مشکلی برای کامپیوترت پیش اومد بخاطر فشار کار و عمری هم از کارت 950 گذشته، واسه همین این جور کارها بیشتر مناسبه مجموعه ای از کامپیوتر ها هستش.

ولی بهترین کار درست کردن یک تیم هستش از تعداد زیادی از دوستانت، که با هم روی یک اکانت کار کنید، اینجوری در جا به پول میرسید!

در این ارتباط بیشتر صحبت میکنیم حتما.

درود. همونطور که گفتی محسن عزیز به نظر این کارها با یه برنامه کوچیک و یا یکی دوتا کارت گرافیک اونقدرها به صرفه نیست و یجورایی عذاب دادن گرافیک بیچاره هستش. 

به نظر من نوعی که البته اصلا تجربه ای در این زمینه ندارم،  باید یه برنامه ریزی دقیق انجام داد و تمام جوانب رو در نظر گرفت. هزینه خرید سیستم مورد نیاز، استهلاک  GPU در مدتی و شاید مشکلی واسشون پیش بیاد. به علاوه باید کولینگ قابل قبولی هم جمع و جور کنیم تا تو اون لود بالا گرافیک ها کباب نشن (البته که نمیشه فقط رو فن خودشون حساب کرد). به اینا هزینه اینترنت و برق رو هم باید اضافه کنیم.

یه مشکل دیگه هم اینه که آقا دیگه نمیشه بعضی وقتا با سیستم گیم زد :/ 

پس میشه گفت دوستانی که مثل من فقط یه گرافیک دارن و اون هم مخصوصا انویدیا هست و هش ریت بالایی نداره و قصد حرفه ای شدن و بودن در این زمینه رو ندارن  و بعضی وقتا قصد دارن یه ساعتی mgs 5 بازی کنن (<---- مهم ترین دلیل :).)  بهتره سمت این قضیه نرن. 

ولی واقعا اگر امکاناتش باشه یکی از بهترین روش های پول در آوردن از نته. میتونه به عنوان شغل دوم و کمک خرج فرد باشه.

همچنان ممنون از محسن عزیز.

پ.ن: رسما این یه سال و چندماهی که 950 رو گرفتم توی پیک نیک بوده. اصلا یادم نمیاد رو فول لود بوده باشه به جز یه چندتا بنچمارک که اون اوایل ازش گرفتم. 

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

بسیار عالی.تا همینجا که رفتی عالیه.

الآن قطعش کن، سعی میکنم ویدیو آموزشی بسازم، از این روش صد برابر بهتر.

بدون مصرف اینترنت + کاملا قابل لمس (یعن میبینید چقدر ماین میکنید و به حساب واریز میشه یا نه)

این ویدیو رو برای شروع مشاهده کنید:

Clipboard_20170618.thumb.jpg.d827b8c2f8b58a4de1bdc0bcbd20b361.jpg

http://www.aparat.com/v/n3iFj

http://www.aparat.com/v/n3iFj

دستت درد نکنه آقا محسن 

واقعا دمت گرم مطالب به این خوبی به اشتراک میزاری ما هم استفاده کنیم

فعلا این مشکل اینترنت در اتریوم حل بشه عالیه

, و چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

1- در حین ماین کردن اگه اینترنت قطع بشه یا برق قطع بشه چه اتفاقی میوفته؟

2-میشه هر وقت خواستیم ماین کنیم مثلا فقط شبا؟

3-سرعت اینترنت تاثیری روی کار داره ؟

منتظر آموزش ها و ویدیوها هستیم زودتر بزار  

ممنونات

ویرایش شده توسط mojtaba_Golabi
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، HYPER SPEED گفته است :

دستتون درد نکنه خیلی مفید بود

قربونتون برم، متشکرم.

در 54 دقیقه قبل، grimlock گفته است :

درود. همونطور که گفتی محسن عزیز به نظر این کارها با یه برنامه کوچیک و یا یکی دوتا کارت گرافیک اونقدرها به صرفه نیست و یجورایی عذاب دادن گرافیک بیچاره هستش. 

به نظر من نوعی که البته اصلا تجربه ای در این زمینه ندارم،  باید یه برنامه ریزی دقیق انجام داد و تمام جوانب رو در نظر گرفت. هزینه خرید سیستم مورد نیاز، استهلاک  GPU در مدتی و شاید مشکلی واسشون پیش بیاد. به علاوه باید کولینگ قابل قبولی هم جمع و جور کنیم تا تو اون لود بالا گرافیک ها کباب نشن (البته که نمیشه فقط رو فن خودشون حساب کرد). به اینا هزینه اینترنت و برق رو هم باید اضافه کنیم.

یه مشکل دیگه هم اینه که آقا دیگه نمیشه بعضی وقتا با سیستم گیم زد :/ 

پس میشه گفت دوستانی که مثل من فقط یه گرافیک دارن و اون هم مخصوصا انویدیا هست و هش ریت بالایی نداره و قصد حرفه ای شدن و بودن در این زمینه رو ندارن  و بعضی وقتا قصد دارن یه ساعتی mgs 5 بازی کنن (<---- مهم ترین دلیل :).)  بهتره سمت این قضیه نرن. 

ولی واقعا اگر امکاناتش باشه یکی از بهترین روش های پول در آوردن از نته. میتونه به عنوان شغل دوم و کمک خرج فرد باشه.

همچنان ممنون از محسن عزیز.

پ.ن: رسما این یه سال و چندماهی که 950 رو گرفتم توی پیک نیک بوده. اصلا یادم نمیاد رو فول لود بوده باشه به جز یه چندتا بنچمارک که اون اوایل ازش گرفتم. 

دقیقاً درست می فرمائید. منم نظر همینه.

در 41 دقیقه قبل، mojtaba_Golabi گفته است :

دستت درد نکنه آقا محسن 

ممنونات

خواهش میکنم.

1) دقیقا مثل دانلود میمونه با قابلیت Resume! هر موقع قطع شد و برق رفت، هر موقع دلت خواست از سر بگیر.

2) بله، صبح ظهر شب هر موقع.

3) تقریبا نه! الآن یه روش جدید دارم ویدیوشو میسازم، من هم دانلود میکردم شب رایگان و هم از این روش ماینینگ استفاده کردم، تقریبا اینترنت خاصی نمی خواست.در حد رد و بدل یکی دو کیلوبایت کافیش بود.

به روی چشم، در دست احداث می باشد :D

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، mojtaba_Golabi گفته است :

دستت درد نکنه آقا محسن 

ممنونات

درود، 

اگر قطع بشود شما برنامه را مجدد اجرا می کنید

هر ساعت شبانه روز که تمایل داشتید می توانید انجام بدید

در نهایت 80 الی 100 مگ در روز اینترنت استفاده دارد - با 128 هم کار راه میافتد.

لینک به دیدگاه

درود :14_relaxed:

دوتا سوال

1-آیا اگه چند نفر به ماین کردن بپردازن یجورایی با هم  رغیب میشن؟

در واقع علت اینکه ماینرا معمولا تمایلی ندارن کارشونو دیگران یاد بگیرن چیه؟مگه دیگران وارد این کار بشن جای اونارو تنگ میکنن؟

2-آیا گرافیکای با گارانتی  که تو ماین شیرشون کشیده میشه گارانتیشون باطله؟اگه گرافیک هنگام ماین مشکل پیدا کنه میشه فرستاد گارانتی؟شرکت گارانتی کنه متوجه میشه که ازش برای ماین استفاده شده؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

با اجازتون چک کردم، همچنان برای تهران نیز میصرفه.هزینه برق در تهران ماکزیمم 300تومان به ازای هر کیلو وات هستش، که میشه 8سنت.

با این حساب با 10میلیون تومان کامپیوتر و قطعات، و 6عدد کارت rx 470 شما میتونید :

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=130&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=1200&CostPerkWh=0.08

در هر ماه 2عدد اتر کسب میکنید که هر عدد اتر قیمتش می شود:

59470570c81c7_Clipboard_20170619(2).jpg.6d0409128d95642310a62a09991f0b2c.jpg

البته این نرخ ها بلند مدت نیستند و به مرور طی دو سه ماه آینده احتمالاً عوض میشن.بهتر یا بدتر شدنش رو دیگه بایستی پیشبینی کرد.

برنامه ریزی 6ماهه برای اینکار  خوبه، ولی نه همیشگی.

شمال چطور ؟

نور هم یکی از بستگان خونه داره ، کولر گازی هم داره که قشنگ بسه خنک کرد.

1284324  TM  این یعنی ماهی 2.4 تومن در میاد؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، peto گفته است :

درود :14_relaxed:

دوتا سوال

1-آیا اگه چند نفر به ماین کردن بپردازن یجورایی با هم  رغیب میشن؟

در واقع علت اینکه ماینرا معمولا تمایلی ندارن کارشونو دیگران یاد بگیرن چیه؟مگه دیگران وارد این کار بشن جای اونارو تنگ میکنن؟

2-آیا گرافیکای با گارانتی  که تو ماین شیرشون کشیده میشه گارانتیشون باطله؟اگه گرافیک هنگام ماین مشکل پیدا کنه میشه فرستاد گارانتی؟شرکت گارانتی کنه متوجه میشه که ازش برای ماین استفاده شده؟

1) نه آنچنان.خیلی زیاد ربطی نداره.

اگر 10 نفر ماین کنن، ارزش پول پایین میمونه، راحت هم بدست میاد. اگر 10میلیون نفر ماین کنن، ارزش پول بشدت بالا میره، بدست آوردنش هم سخت میشه.

ولی در کل، جوری نیست که تاثیر منفی داشته باشه. اگر کل بچه های لیون کامپیوتر و فروم های همسایه که پولشو داشته باشن و بخوان بیان توی کار و بلد باشن بگیم ته تهش 10هزار نفر بشن، حتی یک درصد جمعیت ماینر های دنیا نیست.کلا آسیا توی رده بندی ماینر ها مشاهده نکردم. چه رسد به ایران. هرچند، بدیش، کمبود قطعات هستش.فکرشو کن همین الآن در حالت عادی روی گرافیک چقدر سود هست، و 10هزار نفر هرکدوم فقط 1دونه گرافیک اضافه بخواد بخره، بشدت بازار تکون میخوره.

تو یه مقاله میخوندم سال 2013 فکر کنم،وقتی AMD و nVidia میخواستن کارت گرافیک های جدید رو به بازار عرضه کنن، ماینر ها اومدن تمام کارت های گرافیکی که پارسال خریده بودن رو بصورت دست دوم با قیمت کم فروختن توی بازار، کلا اون سال AMD و nVidia داغون شدن و فروششون افت داشت.

2) مشکل اینجاست که ماینر های محترم، بشدت آورکلاک میکنن. و این ممکنه از گارانتی ساقط کنه (من نمیدونم چه چیزهایی گرانتی رو باطل میکنن،ولی بهرحال) اگر در شرایط عادی از گرافیک استفاده بشه که توی مدت سه سال به مشکل برنمیخوره، ته تهش فن میسوزه که میشه عوضش کرد براحتی. بدبختیش موقعیه که آورکلاک کنیم.

در 5 دقیقه قبل، ATER گفته است :

شمال چطور ؟

نور هم یکی از بستگان خونه داره ، کولر گازی هم داره که قشنگ بسه خنک کرد.

1284324  TM  این یعنی ماهی 2.4 تومن در میاد؟

هرجا خودت فکر میکنی خوبه و راحت باشه.نگران برق نباش، برق در ایران مُفته. فکرشو کن هر 6عدد گرافیک، 1200وات نهایتاً در بدترین شرایط، مصرف داره.فرض کن یه بخاری برقی روشن کردی. برای خنک کردنشون هم اونقدر نگران نباش، با یه تنظیم صحیح توی آورکلاک، میشه با فن خود گرافیک خنکشون کرد.

بله یعنی 2.4میلیون تومن.

البته این یک اشتباهه که شما 2اتر بدست بیاری و همون لحظه 2اتر رو بفروشی، بهتره نگهش داری قیمت رفت بالا، بفروشی.اتر سال 2015، قیمتش 12 دلار بوده مث اینکه.12 دلار!!!

لینک به دیدگاه

آقا محسن عزیز ، ممنون به خاطر توضیحاتتون و اطلاعاتی که در اختیار دوستان میذارید...

من یه چندتا سوال برام پیش اومده:
۱) آیا خرید دستگاههای استخراج برای این کار مناسبتر نیست ؟
۲) در حال حاضر استخراج اتریوم عاقلانه تر از بیتکوین هست؟
۳)امکان اینکه اتریوم مثل بیتکوین رشد کنه بیشتره یا اینکه یدفعه ارزشش بیاد پایین؟!
۴)امکان اینکه به کیف پولمون دستبرد بزنن وجود داره؟ یا جاشون امنه؟
۵) زمانی که میخوایم اعتبارمون رو به دلار و سپس تومن تبدیل کنیم،راه مطمئنی وجود داره که پولمون رو نخورن؟!

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم ....

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من تاپیکتون رو دیدم و به دنبال این موضوع رفتم

برای کارت های گرافیک انویدیا جستجو کردم یک اموزش دیدم که برای همون مونرو بودسایت minergate.com

زدم برای ماین اما همیشه گرافیک درگیر نیست چند ثانیه درگیره یکی دو ثانیه استراحت

فقط مشکلی که هست نمیدونم چطوری xmr رو تبدیل کنم به دلار اصلا xmr رو در داشبورد این سایت ندیدم فقط زده BTC , USD , EUR

ممنون از توضیحات خوبتون

این مورد هم اضافه میکنم که مصرف اینترنت خیلی خوبه در عرض یک ساعت 5 مگ دریافت ، 1 مگ ارسال ، البته مطمعنن هرچقد هش درثانیه بیشتر باشه مصرف بیشتره

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

جناب شما مثل این که اطلاعات خوبی دارید ، از سختی های کار و.. هم بگید و این که چه ریسک هایی توش هست ، انقدر ریسکش بالا هست بخری بعد از 3 ماه قیمت ETH انقدر بیاد پایین که دیگه نشه درآمد داشت و...

اگر روش مطمئنی برای در امد باشه من میتونم 10 تومن جور کنم ، جاش هست ، وقت دارم ، سخت افزار هم بلدم فقط موند یاد گرفتن ماینینگ که شما داری یاد میدی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

انقدر ریسکش بالا هست بخری بعد از 3 ماه قیمت ETH انقدر بیاد پایین که دیگه نشه درآمد داشت و...

ATER جان  اون ریسک همیشه هست . چون این پول های مجازی رسما ارز به حساب نمیان . تا اونجا که فهمیدم بعضی حرفه ای ها خطرو حس می کنند

در کل هر کاری ریسک خودشو داره .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

جناب شما مثل این که اطلاعات خوبی دارید ، از سختی های کار و.. هم بگید و این که چه ریسک هایی توش هست ، انقدر ریسکش بالا هست بخری بعد از 3 ماه قیمت ETH انقدر بیاد پایین که دیگه نشه درآمد داشت و...

اگر روش مطمئنی برای در امد باشه من میتونم 10 تومن جور کنم ، جاش هست ، وقت دارم ، سخت افزار هم بلدم فقط موند یاد گرفتن ماینینگ که شما داری یاد میدی.

با اجازه ، بنده هم می تونم یک وام 10 میلیونی برای این کار بگیرم ، اگر ایشون بفرمایند که در آمد زا هست کل این 10 میلیون رو برای این کار اختصاص بدم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AssassiN HAWK گفته است :

آقا محسن عزیز ، ممنون به خاطر توضیحاتتون و اطلاعاتی که در اختیار دوستان میذارید...

من یه چندتا سوال برام پیش اومده:
۱) آیا خرید دستگاههای استخراج برای این کار مناسبتر نیست ؟
۲) در حال حاضر استخراج اتریوم عاقلانه تر از بیتکوین هست؟
۳)امکان اینکه اتریوم مثل بیتکوین رشد کنه بیشتره یا اینکه یدفعه ارزشش بیاد پایین؟!
۴)امکان اینکه به کیف پولمون دستبرد بزنن وجود داره؟ یا جاشون امنه؟
۵) زمانی که میخوایم اعتبارمون رو به دلار و سپس تومن تبدیل کنیم،راه مطمئنی وجود داره که پولمون رو نخورن؟!

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم ....

سلام جناب، متشکرم...

1) دستگاه های استخراج؟ نمیدونم دقیقا چه چیزی منظورتون هستش. ولی انتخاب RX470  بهترین انتخابه (تا پارسال). امسال خرید Vega بهترین انتخابه.هرچند تا اون زمان که بخواد بیاد دیگه دیر شده واسه اتریوم، 6ماه دیگه اتریوم واقعا مطمئن نخواهد بود.

2)صد در صد.خیلی زیاد. الآن اتریوم، سال بعد کوین های دیگه، مثل سرمایه گذاری میمونه که باید با دقت مسیرش رو بررسی کنی تا بهترین سود رو داشته باشی.یوقت دیدی پول های ارزونی که روزی 5تا میشه ازشون استخراج کرد، پس فردا دونه ای 1میلیون تومن به فروش برسن! مگه اتریوم پارسال چند تومن بود؟! 12دلار!!!!

3) احتمال زیاد اونقدر رشد میکنه که به مرحله ی اثبات سرمایه میرسه که ماینر ها دیگه بدرد نخور میشن و ماین کردن اتریوم به اندازه بیت کوین بشدت سخت میشه، البته پول های دیگه هم هستن واسه ماین.

4)بسیار  احتمالش هست از 2طریق» 1) پسورد خوبی نزاری و حواست نباشه.ممکنه مستقیما حسابت رو خالی کنن 2) در POOL هایی شرکت کنی که امن و مطمئن نباشه اونوقت هرچقدر استخراج کنی،اونا برمیدارن و بهت نمیدن.

5) مستقیما میشه به تومن تبدیل کرد، یکی از وبسایت ها https://pay.wmiran.com هست که من شخصا مطمئن بودنش رو تست نکردم و بهیچوجه تا خودم تست نکنم، به کسی پیشنهاد نمیدم برای همین با ریسک خودتون، میتونید تستش کنید.

در 6 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوست عزیز

من تاپیکتون رو دیدم و به دنبال این موضوع رفتم

برای کارت های گرافیک انویدیا جستجو کردم یک اموزش دیدم که برای همون مونرو بودسایت minergate.com

زدم برای ماین اما همیشه گرافیک درگیر نیست چند ثانیه درگیره یکی دو ثانیه استراحت

فقط مشکلی که هست نمیدونم چطوری xmr رو تبدیل کنم به دلار اصلا xmr رو در داشبورد این سایت ندیدم فقط زده BTC , USD , EUR

ممنون از توضیحات خوبتون

این مورد هم اضافه میکنم که مصرف اینترنت خیلی خوبه در عرض یک ساعت 5 مگ دریافت ، 1 مگ ارسال ، البته مطمعنن هرچقد هش درثانیه بیشتر باشه مصرف بیشتره

هر پولی، یکجور محاسبات میخواد، برای اتریوم، انویدیا بسیار عالی بهینه شده (جدیدا).

در خط بالا یک وبسایت برای اینکار دادم. که من شخصا تست نکردم و نمیتونم با اطمینان نظر بدم.

قربانت متشکرم.

در 2 ساعت قبل، ATER گفته است :

جناب اتفاقا بنده دقیقا 9روز هست که کلمه ماینینگ رو شنیدم، صد در صد مبتدی هستم و نمیتونم به هیچکس پیشنهاد ورود به اینکار رو بدم. فقط هدفم اطلاع رسانی از این نوع سرمایه گذاری هست...

کاملا ریسکش پای اون عزیزی هست که شروعش میکنه ولی با بررسی هایی که من انجام دادم فکر میکنم تا شش ماه آینده قیمت اتریوم ثابت یا رو به بالا خواهد بود.شاید،فکر میکنم، نگفتم حتما. چون این پیش بینی ها خیلی سخت تر از این حرفائن.

متشکرم جناب.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

سلام و تشکر از شما دوست عزیزبرای اطلاع رسانی و اموزش این نوع از سرمایه گذاری.

نظر شما درمورد این دستگاهای استخراج بیت کوین  چی هست .قیمت کمتر از این هم هست .ممنون

2017-06-19_194445.thumb.jpg.770c94445ecbf92dce70ffc5bcd9bc75.jpg

S9 Specifications:
1. Hash Rate: 13.5 TH/s ±5%
2. Power Consumption: 1323W ±10% (at the wall, with APW3, 93% efficiency, 25C ambient temp)
3. Power Efficiency: 0.098 W/GH ±7%(at the wall, with APW3, 93% efficiency, 25°C ambient temp)
4. Rated Voltage: 11.60 ~13.00V
5. Chip quantity per unit: 189x BM1387
6. Dimensions: 350mm(L)*135mm(W)*158mm(H)
7. Cooling: 2x 12038 fan
8. Operating Temperature: 0 °C to 40 °C
9. Network Connection: Ethernet
10. Default Frequency: 700M

https://www.amazon.com/Antminer-S9-13-5TH-098W-Bitcoin/dp/B01MCZVPFE/ref=sr_1_1/135-1805541-1674727?s=pc&ie=UTF8&qid=1497885170&sr=1-1&keywords=antminer+s9

لینک به دیدگاه

نقل قول

هر پولی، یکجور محاسبات میخواد، برای اتریوم، انویدیا بسیار عالی بهینه شده (جدیدا).

در خط بالا یک وبسایت برای اینکار دادم. که من شخصا تست نکردم و نمیتونم با اطمینان نظر بدم.

قربانت متشکرم.

سلام مجدد

فک میکنم اتر نسبت به xmr خیلی بهتر باشه اگه اشتباه حساب نکرده باشم با xmr با کارت 470 اگه 450 هش در نظرش بگیریم میشه 27 دلار اما با اتر میشه 52 یکجورایی باید بگیم xmr به دردسرش نمی ارزه چون هزینه برق و... هم هست مشکل دیگه ای هم هست اینکه بعضی هش ها رو قبول نمیکنه مثلا دو خط مزینه هش yes بعدی رو چیزی نمیزنه و وقتی چیزی نمیزنه حساب هم نمیشه ف چون یکدفعه زدم دیدم هیچکدوم yes نزد داخل داشبورد سایت هم اف زده بود این مورد رو متوجه شدم

فقط xmr جالبیش این بود که نیاز به نت خیلی کم بود و اونطوری که از نت شما استفاده میشد اینجا نبود ف موردی که می خواستید اموزش بدید که نت کم مصرف کنه همین xmr بود؟

الان اتر باید حتما بریم سایتی که شما معرفی کردی یا سایت های دیگه هم هست و...؟

ممنون از راهنماییتون

نقل قول

پس احتمالا نمیدونید هرچی تعداد افرادی که در شبکه اتریوم مشغول ماین کردن باشن باعث میشه سختی اتریوم به شدت بره بالا و همین باعث میشه سود دهی کاهش پیداکنه علیرغم افزایش قیمت اتریوم؟؟

جالبه اما برای کسی که در حال ماین هست برای اتر فعلیش و چیزهایی که از قبل بدست اورده احتمالا  سود بیشتری داشته باشه 

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

درود دوست عزیز!

پس احتمالا نمیدونید هرچی تعداد افرادی که در شبکه اتریوم مشغول ماین کردن باشن باعث میشه سختی اتریوم به شدت بره بالا و همین باعث میشه سود دهی کاهش پیداکنه علیرغم افزایش قیمت اتریوم؟؟

با پابلیک کردن این آموزش در یکی از معروفترین فروم های کامپیوتر کشور فکر میکنم خود شما به زودی پشیمون خاهید شد! و البته کلا به ضرر بقیه ماینر ها هم کار کردید!

البته من قصد جسارت و زیرسوال بردن زحمات شما رو ندارم به من هم مربوط نیست چون ماین نمیکنم! فقط گفتم مطلع باشید هرچی افراد بیشتری از این روش سردر بیارند، بیشتر همگی ضرر خواهند کرد، شاید بهتر باشه روی آموزشاتتون یه تجدید نظری داشته باشین!

تازه فهمیدم چرا هیچوقت هیچ ماینری نمیومد آموزش رو پابلیک کنه!

علم غیب نیست و هیچ وقت هم نبوده ... خصوصا etherium ....
اگر برای etherium هم asic ساختن اون موقع میشه مال از ما بهترون...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

درود دوست عزیز!

با پابلیک کردن این آموزش در یکی از معروفترین فروم های کامپیوتر کشور فکر میکنم خود شما به زودی پشیمون خاهید شد! و البته کلا به ضرر بقیه ماینر ها هم کار کردید!

البته من قصد جسارت و زیرسوال بردن زحمات شما رو ندارم به من هم مربوط نیست چون ماین نمیکنم! فقط گفتم مطلع باشید هرچی افراد بیشتری از این روش سردر بیارند، بیشتر همگی ضرر خواهند کرد، شاید بهتر باشه روی آموزشاتتون یه تجدید نظری داشته باشین!

تازه فهمیدم چرا هیچوقت هیچ ماینری نمیومد آموزش رو پابلیک کنه!

سلام.جناب، پست قبلیم رو مشاهده بفرمائید در موردش گفتم:

نقل قول

1) نه آنچنان.خیلی زیاد ربطی نداره.

اگر 10 نفر ماین کنن، ارزش پول پایین میمونه، راحت هم بدست میاد. اگر 10میلیون نفر ماین کنن، ارزش پول بشدت بالا میره، بدست آوردنش هم سخت میشه.

ولی در کل، جوری نیست که تاثیر منفی داشته باشه. اگر کل بچه های لیون کامپیوتر و فروم های همسایه که پولشو داشته باشن و بخوان بیان توی کار و بلد باشن بگیم ته تهش 10هزار نفر بشن، حتی یک درصد جمعیت ماینر های دنیا نیست.کلا آسیا توی رده بندی ماینر ها مشاهده نکردم. چه رسد به ایران. هرچند، بدیش، کمبود قطعات هستش.فکرشو کن همین الآن در حالت عادی روی گرافیک چقدر سود هست، و 10هزار نفر هرکدوم فقط 1دونه گرافیک اضافه بخواد بخره، بشدت بازار تکون میخوره.

تو یه مقاله میخوندم سال 2013 فکر کنم،وقتی AMD و nVidia میخواستن کارت گرافیک های جدید رو به بازار عرضه کنن، ماینر ها اومدن تمام کارت های گرافیکی که پارسال خریده بودن رو بصورت دست دوم با قیمت کم فروختن توی بازار، کلا اون سال AMD و nVidia داغون شدن و فروششون افت داشت.

================================

در 26 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

سلام و تشکر از شما دوست عزیزبرای اطلاع رسانی و اموزش این نوع از سرمایه گذاری.

نظر شما درمورد این دستگاهای استخراج بیت کوین  چی هست .قیمت کمتر از این هم هست .ممنون

2017-06-19_194445.thumb.jpg.770c94445ecbf92dce70ffc5bcd9bc75.jpg

S9 Specifications:
1. Hash Rate: 13.5 TH/s ±5%
2. Power Consumption: 1323W ±10% (at the wall, with APW3, 93% efficiency, 25C ambient temp)
3. Power Efficiency: 0.098 W/GH ±7%(at the wall, with APW3, 93% efficiency, 25°C ambient temp)
4. Rated Voltage: 11.60 ~13.00V
5. Chip quantity per unit: 189x BM1387
6. Dimensions: 350mm(L)*135mm(W)*158mm(H)
7. Cooling: 2x 12038 fan
8. Operating Temperature: 0 °C to 40 °C
9. Network Connection: Ethernet
10. Default Frequency: 700M

https://www.amazon.com/Antminer-S9-13-5TH-098W-Bitcoin/dp/B01MCZVPFE/ref=sr_1_1/135-1805541-1674727?s=pc&ie=UTF8&qid=1497885170&sr=1-1&keywords=antminer+s9

آهان، بله چنین چیزی مشاهده کردم. اینها از جمله به صرفه ترین لوازم برای ماینینگ هستند، ولی برای بیت کوین ساخته شدند.

نمونه اش هنوز برای اتریوم ساخته نشده تا جاییکه چک کردم، بلکه برای اتریوم همون سخت افزار معمول بکار بردن برای مثال اینجا یه مدل برای اتریوم مشاهده می کنید:

eth_rig_168.png?anchor=center&mode=crop&

Ethereum Mining Rig 168MH/s

https://www.cryptocompare.com/mining/mineshop/ethereum-mining-rig-168mhs/

که از 6عدد آر ایکس 470 استفاده کرده.

در 22 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام مجدد

فک میکنم اتر نسبت به xmr خیلی بهتر باشه اگه اشتباه حساب نکرده باشم با xmr با کارت 470 اگه 450 هش در نظرش بگیریم میشه 27 دلار اما با اتر میشه 52 یکجورایی باید بگیم xmr به دردسرش نمی ارزه چون هزینه برق و... هم هست مشکل دیگه ای هم هست اینکه بعضی هش ها رو قبول نمیکنه مثلا دو خط مزینه هش yes بعدی رو چیزی نمیزنه و وقتی چیزی نمیزنه حساب هم نمیشه ف چون یکدفعه زدم دیدم هیچکدوم yes نزد داخل داشبورد سایت هم اف زده بود این مورد رو متوجه شدم

فقط xmr جالبیش این بود که نیاز به نت خیلی کم بود و اونطوری که از نت شما استفاده میشد اینجا نبود ف موردی که می خواستید اموزش بدید که نت کم مصرف کنه همین xmr بود؟

الان اتر باید حتما بریم سایتی که شما معرفی کردی یا سایت های دیگه هم هست و...؟

ممنون از راهنماییتون

جالبه اما برای کسی که در حال ماین هست برای اتر فعلیش و چیزهایی که از قبل بدست اورده احتمالا  سود بیشتری داشته باشه 

بله قطعا همینطوره، اتریوم خیلی بهینه تر هستش تا جاییکه تست کردم، وقتی XMR رو فعال میکنیم هم با ماینر گیت که آموزشش رو دارم میسازم و هم با نرم افزار جانبی ماینر گیت هم از POOLـهای دیگه، ETH بصرفه ترین حالت رو داره.قشنگ کارت درگیر میشه و ماکزیمم هش ریت ممکن رو بهمون میده.

هر دوشون نیاز به نت خاصی ندارن.

سایت های دیگری هم هست من 6تا سایت مختلف با سرچ معمولی یافتم که البته اینی که معرفی کردم، یه مقدار به نظر میاد جدی تر باشه.

البته کساییکه XMR ماین میکنن، شاید بعدا مُد بشه و قیمتش بره بالا.کسی نمیدونه. یجور سرمایه گذاری هست.

در 22 دقیقه قبل، crash گفته است :

علم غیب نیست و هیچ وقت هم نبوده ... خصوصا etherium ....
اگر برای etherium هم asic ساختن اون موقع میشه مال از ما بهترون...

کاملا درست می فرمائید جناب.:91_thumbsup:

لینک به دیدگاه

نقل قول

بله قطعا همینطوره، اتریوم خیلی بهینه تر هستش تا جاییکه تست کردم، وقتی XMR رو فعال میکنیم هم با ماینر گیت که آموزشش رو دارم میسازم و هم با نرم افزار جانبی ماینر گیت هم از POOLـهای دیگه، ETH بصرفه ترین حالت رو داره.قشنگ کارت درگیر میشه و ماکزیمم هش ریت ممکن رو بهمون میده.

هر دوشون نیاز به نت خاصی ندارن.

سایت های دیگری هم هست من 6تا سایت مختلف با سرچ معمولی یافتم که البته اینی که معرفی کردم، یه مقدار به نظر میاد جدی تر باشه.

البته کساییکه XMR ماین میکنن، شاید بعدا مُد بشه و قیمتش بره بالا.کسی نمیدونه. یجور سرمایه گذاری هست.

ممنون

پس اونهایی که xmr کار میکنن بیشتر دارن سرمایه گذاری میکنند.. دقیقا داشتم به همین فک میکردم چرا کسی بره xmr وقتی نزدیک به نصف اتر سود دهی داره

اموزشی که برای اتر دادید رو ما وقتی اکانت می سازیم و ماین میکنیم به 1 اتر که رسید چیکارش کنیم ؟ چون داخل سایتی که ادرس دادید برای تبدیل چیزی ندیدم که متوجه انجام کار بشم که به چه صورته

سایت minergate نشون میداد چقد جمع شده و در هر ثانیه داره چقد ماین میشه ، این موردی که شما توضیح دادید به چه صورته که بفهمیم چقد مونده تا به 1 اتر برسیم؟

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

ممنون

پس اونهایی که xmr کار میکنن بیشتر دارن سرمایه گذاری میکنند.. دقیقا داشتم به همین فک میکردم چرا کسی بره xmr وقتی نزدیک به نصف اتر سود دهی داره

اموزشی که برای اتر دادید رو ما وقتی اکانت می سازیم و ماین میکنیم به 1 اتر که رسید چیکارش کنیم ؟ چون داخل سایتی که ادرس دادید برای تبدیل چیزی ندیدم که متوجه انجام کار بشم که به چه صورته

سایت minergate نشون میداد چقد جمع شده و در هر ثانیه داره چقد ماین میشه ، این موردی که شما توضیح دادید به چه صورته که بفهمیم چقد مونده تا به 1 اتر برسیم؟

ویرایش شده در 3 دقیقه قبل توسط abc.abc

بله دقیقا درست می فرمائید.

در قسمت کیف پولی امکان پذیر هست که انتقالش بدید به حساب دیگه مثلا همون وبسایته،که بعدا تبدیل به پول بشه، توی ویدیو اموزشی این مورد رو قرار میدم حتما.

نوشته دیگه:

اینقدر ماین کردید در عرض مثلا یک ساعت:

0.00063874009

برای اینکه بدونید چقدر باقی مونده 1رو تقسیم بر این عدد کنید بهتون میگه:

1565ساعت باقی مونده

که تقسیم بر 24 میشه:

65 روز طول میکشه تا اتر بدست بیارید.

(اگر سختی اتر ثابت باشه)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...