رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

با سلام به دوستان گل دوستان با یه مشکل برخورد اینترنت رو عوض کردم شرکتش رو اینجوری شد مشکل از کجاست 

aa.thumb.jpg.4bee085251b93105e86b17c0f01e0641.jpg

سرویس دهنده اینترنتت یا کانفیگ بد فایل bat

برای منم همین ارور داد مجبورشدم برم سمت نانوپول

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 24 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

سرویس دهنده اینترنتت یا کانفیگ بد فایل bat

برای منم همین ارور داد مجبورشدم برم سمت نانوپول

میشه یکم بیشتر توضیح بدین دوست عزیز هیچ چیز نفهمیدم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Arash Naimiyan گفته است :

کلا یه راه بهم بگین که کمترین هزینه برای استخراج بیت کویین داشته باشه

1) خرید خود بیت کوین

2) استخراج توسط دستگاه های Antminer مخصوص سکه بیت کوین

3) خرید قرار داد های Cloud Mining مثلا از وبسایت BitCoin.com که قرار داد هاش به ازای هر 1تراهش  قدرت،200 دلار میگیرن یعنی تقریبا هر تراهش میشه 800هزار تومان.

در 3 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

با سلام به دوستان گل دوستان با یه مشکل برخورد اینترنت رو عوض کردم شرکتش رو اینجوری شد مشکل از کجاست 

سرورش قطع هست دیگه مشخصه.یا اینکه اینترنت خودت مشکل داره.

از سرور eu2 استفاده کن (برو توی فایل Bat و اونجایی که نویته eu1.ethermine.org رو تبدیل کن به 2

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سرورش قطع هست دیگه مشخصه.یا اینکه اینترنت خودت مشکل داره.

از سرور eu2 استفاده کن (برو توی فایل Bat و اونجایی که نویته eu1.ethermine.org رو تبدیل کن به 2

والا اقا ممحسن اینا رو انجام دادم  نشد باید برم همون اینترنت قبلی رو وصل کنم راهش همینه ؟

ولی از دیروز که نشد رفتم روی سکه یوبیک   یوبیک رو  بدون هیچ مشکلی ماین میکنه 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

والا اقا ممحسن اینا رو انجام دادم  نشد باید برم همون اینترنت قبلی رو وصل کنم راهش همینه ؟

ولی از دیروز که نشد رفتم روی سکه یوبیک   یوبیک رو  بدون هیچ مشکلی ماین میکنه 

والا سالاری جان من همون موقع که گفتی تست کردم سالم بود واسه من

این تمام سرور های استخر Ethermine.org هستش.

North America (East): us1.ethermine.org:4444 or us1.ethermine.org:14444
North America (West): us2.ethermine.org:4444 or us2.ethermine.org:14444
Europe (France): eu1.ethermine.org:4444 or eu1.ethermine.org:14444
Asia: asia1.ethermine.org:4444 or asia1.ethermine.org:14444

هر کدومو خواستی تست کن چک کن، امیدوارم مشکلت حل بشه:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

والا سالاری جان من همون موقع که گفتی تست کردم سالم بود واسه من

این تمام سرور های استخر Ethermine.org هستش.

ممنون محسن جان شب رفتم خونه امتحان کردم بهتون خبر میدم

بازم ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مثل اینکه استخر دکرد هک شده : 

yiimp.ccminer.org

الان دو سه روزه همین پیام میاد

نقل قول

YiiMP was hacked by a new very serious method involving IRC bots and PHP files creation.

Most known (and less known pools) were withdrawed in one hour after installing a yii php
         interface to their IRC network (a php irc client).

Banning IRC port on your server is the first thing to do (6667) but you also need to prevent
         any .php file execution (except the required index.php) on your web server.

Both nginx and lighttpd were vulnerable, but the location of the php client was different
         regarding servers.

Here are some of the stealer wallet addresses :

AUR: AY1cqsBqbJCsrpy6cWkfqJJViLdRpnoTUZ
         BSD: iRp8PQPgryWn3NfRStXVGDs9ymWUA9CQeM
         BTX: 19Sm9zhFzUskpQjC3WC5bfsLRRRAYVqD3z
         CHC: CHP8xX1uGL9GDsHYWZLaKJdvm84xqJpJit
         DNR: D9YR4pxP4KDfcgVPW3Vd1R9Sn6Tf1d3z32 (not from yiimp.eu)
         FTC: 6h6WTmkcxEDfwaxmfCsTW2mqLrcv6EK3Qj
         MAC: MKpSi6Ye9HNWu9pnBuFpM1YGBiyX9AWRVK
         ORB: obfHN2rZk8ebQo1Nw92Bu7hvdLkUREKdkV
         SIB: SZWTk1GWAuT6CgvMiXYzgzWqFPi7LzzmhP
         SIGT: B6FKwqkvwayPYkTMBveRq4QGGyzbiNemez (-35385.4245764 tx to cryptopia locked deposits)
         SWEEP: SjdB55JWh2aMsxvwpjYQzW4y14aRBvwCKJ
         VIVO: VTrmAPE8wWDcthKYm1pgndzrrLDev1xwQx
         VLT: Vwb1XPoAsJ9131viWD9zdyGUJripELaXZN
         VTC: Vsjd8XhMwB1PSaX9JiUvLQdmcUgKfPtEio
         XLR: sc24TyARxyWz1yrfMwLM4ku8eEf5tFcYVJ
         XVG: DRrNvdfnL4KU3hJbkT94yxVbegX1C91VSi

Stratums will be stopped one by one this week end, to allow me to refresh the full server.

PS: current owned/immature blocks will be paid to current miners,
             but the frontend will remain stopped.

For more info, https://bitcointalk.org/?topic=2163058

استخر دیگه ای برای دکرد میشناسید که از اون استفاده کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوستان

مثل اینکه استخر دکرد هک شده : 

yiimp.ccminer.org

الان دو سه روزه همین پیام میاد

استخر دیگه ای برای دکرد میشناسید که از اون استفاده کنم؟

ممنون

سلام.
بله هک شده دیروز یکی از بچه ها گفت چک کردم متاسفانه هک شده...

اینجا لیستی از استخر های دکرد هست:

https://bitmakler.net/mining_Decred-DCR__pools

که البته چک کردم همشون نیاز به ثبت نام داشتن و نام کاربری و رمز و چیزهایی که توی Bat مینویسیم،یکم فرق میکرد با روش معمول استخر ها.

تست کن امیدوارم نتیجه بگیری.موفق باشی!:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.
بله هک شده دیروز یکی از بچه ها گفت چک کردم متاسفانه هک شده...

اینجا لیستی از استخر های دکرد هست:

https://bitmakler.net/mining_Decred-DCR__pools

که البته چک کردم همشون نیاز به ثبت نام داشتن و نام کاربری و رمز و چیزهایی که توی Bat مینویسیم،یکم فرق میکرد با روش معمول استخر ها.

تست کن امیدوارم نتیجه بگیری.موفق باشی!:100_pray:

سلام

ممنون

جای " stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:4252 " این "stratum+tcp://stratum.decredpool.org:3343"  رو زدم ، درست شد اما مشکل اینه به هر اندازه ای که شیر می کنه همون اندازه هم ریجکت می کنه برای همین فعلا کنسلش کردم ، راهی هست این مشکل برطرف شه؟

راستی به نظرتون دوال ماین ارزش داره؟ کارت از 62 درجه به 68 میرسه و حدود 20 وات مصرف اضافه که البته مصرفش زیاد مهم نیست

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون

جای " stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:4252 " این "stratum+tcp://stratum.decredpool.org:3343"  رو زدم ، درست شد اما مشکل اینه به هر اندازه ای که شیر می کنه همون اندازه هم ریجکت می کنه برای همین فعلا کنسلش کردم ، راهی هست این مشکل برطرف شه؟

راستی به نظرتون دوال ماین ارزش داره؟ کارت از 62 درجه به 68 میرسه و حدود 20 وات مصرف اضافه که البته مصرفش زیاد مهم نیست

کلا مث اینکه استخر های دکرد کار نمیده، مگر وبسایت هایی که ثبت نامی هستند.

اگر یه فارم عظیم داشتی آره میصرفید ولی با یک یا دو تا ریگ فکر نمیکنم اونقدر بصرفه چون دکرد هم خیلی سخت استخراج میشه اگر دقت کنی.

ولی خب بستگی به خودت داره، یه بار حساب کردیم حدودا پول برق رو جبران میکرد.ببین مثلا با 8 عدد کارت اگر دول ماین بزاری حدود 2000مگاهش دکرد هش ریت خواهی داشت فکر کنم، که می شود:

https://whattomine.com/coins/152-dcr-blake-14r?utf8=&hr=2000&p=570.0&fee=0.0&cost=0.0&hcost=0.0&commit=Calculate

ماهی 26.02  دلار تقریبا 100 هزار تومان درآمد اضافه.

دمای کارت هات زیر 70 درجه هستن در کل خوب بنظر میرسه...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

کلا مث اینکه استخر های دکرد کار نمیده، مگر وبسایت هایی که ثبت نامی هستند.

اگر یه فارم عظیم داشتی آره میصرفید ولی با یک یا دو تا ریگ فکر نمیکنم اونقدر بصرفه چون دکرد هم خیلی سخت استخراج میشه اگر دقت کنی.

ولی خب بستگی به خودت داره، یه بار حساب کردیم حدودا پول برق رو جبران میکرد.ببین مثلا با 8 عدد کارت اگر دول ماین بزاری حدود 2000مگاهش دکرد هش ریت خواهی داشت فکر کنم، که می شود:

https://whattomine.com/coins/152-dcr-blake-14r?utf8=✓&hr=2000&p=570.0&fee=0.0&cost=0.0&hcost=0.0&commit=Calculate

ماهی 26.02  دلار تقریبا 100 هزار تومان درآمد اضافه.

دمای کارت هات زیر 70 درجه هستن در کل خوب بنظر میرسه...

سلام

ممنون ، بیش از این مقدار درامد اضافه داره البته با توجه به مدل کارت... اما سوال اینه این 6 درجه چقد در عمر تاثیر خواهد گذاشت که به صرفه بشه یا نه ، دما از 62 به 68 میرسه.... من سه کارت بیشتر ندارم اما اگر بیشتر داشتم بله فک می کنم هزینه ی برق رو میشد باهاش پرداخت

الان با چه استخری میشه دکرد رو استخراج کرد؟ سایت های ثبت نامی مشکل خاصی دارند؟

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

محسن جان یه دنیا ممنون مشکلم حل شد خوشبختانهبه واسطه شما فقط محسن جان یه اتفاق دیگه هم افتاد وقتی وصل شد مقدار اتری که درصد زده بود 74 در صد بود اولی صبح نگاه کردم شده بود 49 جریان این چیه به خاطر سرور هست که تغییر دادم ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون ، بیش از این مقدار درامد اضافه داره البته با توجه به مدل کارت... اما سوال اینه این 6 درجه چقد در عمر تاثیر خواهد گذاشت که به صرفه بشه یا نه ، دما از 62 به 68 میرسه.... من سه کارت بیشتر ندارم اما اگر بیشتر داشتم بله فک می کنم هزینه ی برق رو میشد باهاش پرداخت

الان با چه استخری میشه دکرد رو استخراج کرد؟ سایت های ثبت نامی مشکل خاصی دارند؟

من با وبسایتی که هک شده بود تست میکردم و دکرد رو استخراج میکردم و متاسفانه وقت نکردم ازین وبسایت های ثبت نامی استفاده کنم ولی میدونم مطمئن هستن نگران استفاده ازشون نباش.
ببین زیر 65 درجه خیلی خوبه، زیر 70 درجه هم خوبه.بستگی داره اگر همیشه قطعا زیر 70 درجه هست، مشکلی نیست ولی اگر دمای اتاق کم و زیاد میشه و بین 68 تا 75 درجه متغیره، اینجوری پیشنهاد میکنم دکرد استخراج نکنی.
کلا بالا ی70 نیاد، البته خیلی ها هستن 70درجه هم میرسونن ولی من شخصا با مطالبی که دنبال کردم بهیچوجه بالای 70 پیشنهاد نمیکنم.
بستگی به درصد فنت هم داره اگر مجبوری بالای 60% بخاطر دکرد ببریش،نه.اگر تا 55% هم بیاریش مشکلی نیست در طولانی مدت.

در 5 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

محسن جان یه دنیا ممنون مشکلم حل شد خوشبختانهبه واسطه شما فقط محسن جان یه اتفاق دیگه هم افتاد وقتی وصل شد مقدار اتری که درصد زده بود 74 در صد بود اولی صبح نگاه کردم شده بود 49 جریان این چیه به خاطر سرور هست که تغییر دادم ؟

قربونت برم خوشحال شدم :) 

والا تغییر سرور ارتباطی به کاهش این درصد ها نباید داشته باشه مگر اینکه تنظیمات استخرت برگشته به حالت اول.برو توی قسمت Setting همونجا هست که آدرس ایمیل و آدرس آی پی میدی و تنظیم میکنی، همونجا یکبار دیگه تنظیم مورد نظرت رو انجام بده مثلا بنویس نیم اتریوم یا بنویس 1 اتریوم یا هرجور صلاح میدونی (هرچقدر بیشتری،دیرتر به حساب کیف پولیت واریز میکنه)

و بعدش اوکی کن و حله.فقط یادت باشه در هنگام ماینینگ میتونی اینکارو انجام بدی که بفهمه خودت هستی.

موفق باشین :9_innocent::100_pray:

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من 2 تا سوال دارم یعنی 1 سوال و 1 مشکل

1 - سوال ، کسپر کلیمور و به عنوان malware میشناسه! مشکلی نداره این نرم افزار؟

2 - کلیمور و تنپیم کردم ولی بعد استارت این ارور و میده:

vds.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، aryajv گفته است :

سلام خسته نباشید

من 2 تا سوال دارم یعنی 1 سوال و 1 مشکل

1 - سوال ، کسپر کلیمور و به عنوان malware میشناسه! مشکلی نداره این نرم افزار؟

2 - کلیمور و تنپیم کردم ولی بعد استارت این ارور و میده:

vds.jpg

آنتی ویروسو پاز کن _pause دوباره کلمور دانلود کن درست میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/20, 01:33:20، hareth.salari@gmail.com گفته است :

سلام

دوست عزیز راهکاری جز بازگشت به سرویس دهنده اینترنت قبلی یا استفاده از وی    پ ی    ان  نداری

سرویس دهنده جدیدتون برای پورت های قابل استفاده محدودیت اعمال میکنه

مثل آسیا تک

و مثلا پارس آنلاین این مشکل رو نداره

مورد بالا رو بهش برخورد کردم و با وی    پ ی    ان حل میشه

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

با سلام من جدیدا کارت Sapphire RX 470  4gig elpda رو تهیه کردم ولی در بایوس کردن آن مشکل دارم به طوری که بعد از بایوس درایور ویندوز کارت رو شناسایی نمیکنه از اخرین درایور هم استفاده کردم ورژن 17.9.1 و همینطور amdpacher ولی جواب نگرفتن حال من بایوس ارجینال کارتمو اینجا قرار میدم از دوستان لطفا برای من بایوس را انجام بدین و مراحل کار رو به من توضیح بدین

در حال حاضر هش ریت روی 21 هست و من میخوام برسونمش به 25

Ellesmere original Elpida.rom

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز با یکیئ از این سرور ها مشکلم حل شد 

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/21, 12:52:18، TechBaMohsen گفته است :

من با وبسایتی که هک شده بود تست میکردم و دکرد رو استخراج میکردم و متاسفانه وقت نکردم ازین وبسایت های ثبت نامی استفاده کنم ولی میدونم مطمئن هستن نگران استفاده ازشون نباش.
ببین زیر 65 درجه خیلی خوبه، زیر 70 درجه هم خوبه.بستگی داره اگر همیشه قطعا زیر 70 درجه هست، مشکلی نیست ولی اگر دمای اتاق کم و زیاد میشه و بین 68 تا 75 درجه متغیره، اینجوری پیشنهاد میکنم دکرد استخراج نکنی.
کلا بالا ی70 نیاد، البته خیلی ها هستن 70درجه هم میرسونن ولی من شخصا با مطالبی که دنبال کردم بهیچوجه بالای 70 پیشنهاد نمیکنم.
بستگی به درصد فنت هم داره اگر مجبوری بالای 60% بخاطر دکرد ببریش،نه.اگر تا 55% هم بیاریش مشکلی نیست در طولانی مدت.

سلام

ممنون

نه بالای 70 فک نکنم بیاد فوقش مدتی بشه 71 ، فن وقتی به 70 برسه میشه 50 درصد ، به این صورت تنظیم کردم چون دور فن های سافایر زیاده و صدا زیاد میشه

همین decredpool.org رو تست کردم اما متاسفانه ریجکت می کنه ثبت نام هم کرده بودم

الان همون http://yiimp.ccminer.org/ از حالت هک در اومده ، مشکلی نداره باهاش ماین کنم یا خطر هک هست برای خودم؟ (از اینجا هم میشه رفت http://yiimp.eu/)

راستی به چه صورت هک میشیم؟ اینکه به سیستمی که باهاش ماین میکنیم دسترسی پیدا کنند مهمه؟ چون با این سیستم که کاری نمی کنیم بخوان پسورد رو بدزدند...

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

با سلام  میخواستم نظرتون رو در مورد سایت https://tokensale.propy.com/ بدونم که هنوز استارت نزده  داره پیشفروش میکنه سکه ها رو فک کنم اینطور که فهمیدم میشه یکم توضیح بدین در موردش راستش خیلی اطلاعات در موردش ندارم و مقدار کمی سرمایه گزاری کردم 

لینک به دیدگاه

این سایتم هم هست البته باید فک کنم با قند شکن رفت محض احتیات قند شکن رو با خودتون ببرین :1_grinning: https://cartaxi-i.co/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=go_preico_europa_kms&utm_content=220304661533&utm_term=cryptocurrency ico&source=coinmarketcap.com&gclid=CLa52N36o9YCFUMo0wodBE8OtA

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون

نه بالای 70 فک نکنم بیاد فوقش مدتی بشه 71 ، فن وقتی به 70 برسه میشه 50 درصد ، به این صورت تنظیم کردم چون دور فن های سافایر زیاده و صدا زیاد میشه

همین decredpool.org رو تست کردم اما متاسفانه ریجکت می کنه ثبت نام هم کرده بودم

الان همون http://yiimp.ccminer.org/ از حالت هک در اومده ، مشکلی نداره باهاش ماین کنم یا خطر هک هست برای خودم؟ (از اینجا هم میشه رفت http://yiimp.eu/)

راستی به چه صورت هک میشیم؟ اینکه به سیستمی که باهاش ماین میکنیم دسترسی پیدا کنند مهمه؟ چون با این سیستم که کاری نمی کنیم بخوان پسورد رو بدزدند...

خواهش میکنم

والا هک شدن استخر تاثیری روی کامپیوتر های من و شما نداره،هک اگر بشه ممکنه اون مقدار استخراجی که کردی و هنوز به والت اصلیت واریز نشده از بین بره، یا اینکه در بدترین حالت وقتی استخراج میکنی به حساب یک نفر دیگه واریز بشه.اینجوری

وگرنه در کل نه تاثیر منفی روی عملکرد دستگاه خودت نداره فقط صاحب استخر تاثیر بد میبینه.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

خواهش میکنم

والا هک شدن استخر تاثیری روی کامپیوتر های من و شما نداره،هک اگر بشه ممکنه اون مقدار استخراجی که کردی و هنوز به والت اصلیت واریز نشده از بین بره، یا اینکه در بدترین حالت وقتی استخراج میکنی به حساب یک نفر دیگه واریز بشه.اینجوری

وگرنه در کل نه تاثیر منفی روی عملکرد دستگاه خودت نداره فقط صاحب استخر تاثیر بد میبینه.

ممنون

پس الان می تونم از همون استفاده کنم؟

این استخر ها به این صورته که فک می کنم هر چند روز واریز می کنن و تنظیمی ندیدم که بشه به هر مبلغی رسید واریز کنه ،  کلا اگه هک بشه و فوقش 3-4 روز من به حساب واریز نشه چیز خاصی نمیشه مبلغش

-------

در مورد اتر ، ساخت و توسعش کار مایکروسافته؟ : 

https://www.zoomit.ir/2015/11/11/25842/microsoft-bitcoin-currency-bank/

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...