رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستانی که تو c-cex موجودی دارن حواسشون باشه یک ماه میره حالت محدود

صرافی C-Cex در اطلاعیه در سایت خود رفتن به تعطیلات یک ماهه را اعلام کرد

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کسی خبر از رایزر های USB داره؟ باز همه ی فروشگاه ها ناموجود کردن یا تک و توک با قیمت دو برابر میفروشن! خ خ خ

کسی فروشنده ورژن 8 هست بهم پیام بده. قیمت لیون ازش میگیرم. 4 تا میخام. فقط ورژن هشت PCB سفید رنگ.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/28, 09:21:01، HeX گفته است :

درود

قیمت آسیک S9 چنده تو بازار ما؟

قیمت اصلیش 1400 دلار هست هنگام شروع بچ جدید (بار جدید)
که از 23ژانویه هست تا آخر ژانویه (حدودا 1ماه آینده)

ولی وقتی بچ تمام بشه، معمولا به قیمت 2000 تا 4000 دلار در بازار بفروش میرسه.
الآن هم خیلی وقته بچ تمام شده و قیمت های بازار ایران هم بر اساس همین بازار سیاه هستش که از 15 میلیون تا 20 هم داریم.
که ریگ ماینینگ بصرفه تر در میاد تا اینها...

لینک به دیدگاه

سلام

آیا روی یک سیستم همزمان میتونیم اتریوم و اتریوم کلاسیک رو استخراج کنیم؟ 

ویرایش شده توسط arria
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، arria گفته است :

سلام

آیا روی یک سیستم همزمان میتونیم اتریوم و اتریوم ؟کلاسیک رو استخراج کنیم؟ 

ُلام.

خیر همزمان نمیشه.

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون زک به پول و بالعکس هست خوب نمیدونم و دیدم ایرانی ها از کریپتوپیا استفاده میکنند

ولی اگه میخواهید فقط به چیزهای دیگه چنج کنید ، ساده ترین راهش نرم افزار جکس هستش

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

اگه منظورتون زک به پول و بالعکس هست خوب نمیدونم و دیدم ایرانی ها از کریپتوپیا استفاده میکنند

ولی اگه میخواهید فقط به چیزهای دیگه چنج کنید ، ساده ترین راهش نرم افزار جکس هستش

سلام. ایرانی ها از چی استفاده میکنند؟

میخام زیکش رو ریال کنم.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام. ایرانی ها از چی استفاده میکنند؟

میخام زیکش رو ریال کنم.

سلام.

توی سایتهای خارجی اکثرا  تبدیل کریپتو به دلار تتر یا پرفکت و بالعکس انجام میشه.

باید از سایتهای ایرانی استفاده کنید تا بتونید ریال دریافت کنید که معتبرترین شون اکسچنج دات ای ار هستش

https://exchanging.ir/sell/

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

سلام.

توی سایتهای خارجی اکثرا  تبدیل کریپتو به دلار تتر یا پرفکت و بالعکس انجام میشه.

باید از سایتهای ایرانی استفاده کنید تا بتونید ریال دریافت کنید که معتبرترین شون اکسچنج دات ای ار هستش

https://exchanging.ir/sell/

خودم این سایتو معرفی کردم چند پست بالاتر! نمیخره این سایت گزینش خاموش هست.

خودم راه حلشو پیدا کردم.

لینک به دیدگاه

خیلی عجیبه که سایت های ایرانی ۲ ماه که فقط دارند میخرند و هیچ چیز برای فروش ندارند و موجودی شون صفر هستش

الان هم  نگاه کردم فقط چند نوع کوین رو میخرند و هیچ چیز نمیفروشید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

خیلی عجیبه که سایت های ایرانی ۲ ماه که فقط دارند میخرند و هیچ چیز برای فروش ندارند و موجودی شون صفر هستش

الان هم  نگاه کردم فقط چند نوع کوین رو میخرند و هیچ چیز نمیفروشید 

بله فقط چند نوع کوین خاص خرید میکنن. بیشتر ایتر بیت کوین و پرفکت مانی. معمولا هم چیزی میخرن که بسیار راحت هست براشون . کلا الگی هست کوین های دیگه براشون.

میشه چینج کرد با یک درصدی تقریبا 3% .

لینک به دیدگاه

سلام من 20000 ساتوشی دارم به تومان چقدر میشه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام کارت strix 570 دارم تو ماین پرش داره بعضی وقتا رو 28.5 چند ساعت کار میکنه بعضی وقتام یهو میره 22 - 25
تو الگوریتم کریپتونایت هم تست کردم همینجوریه فقط اونجا یهو صفر میشه و توان ورودیش نوسان شدید پیدا میکنه دوتا پاور 750v دارم برای ۴ تا کارت ۵۸۰ و این ۵۷۰

کسی علتو میدونه ؟

123.thumb.png.4fb3af9638ece1c069bb7cca50250b60.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، erfan90ir گفته است :

سلام من 20000 ساتوشی دارم به تومان چقدر میشه؟؟؟؟؟

سلام.
https://www.bestchange.com/converter/
بیست هزار ساتوشی میشه 2.6 دلار و چون نرخ انتقال بیت کوین حدود 25 دلار هست، الآن شما منفی 23دلار بیت کوین داری:D

در 3 ساعت قبل، trexx گفته است :

سلام کارت strix 570 دارم تو ماین پرش داره بعضی وقتا رو 28.5 چند ساعت کار میکنه بعضی وقتام یهو میره 22 - 25
تو الگوریتم کریپتونایت هم تست کردم همینجوریه فقط اونجا یهو صفر میشه و توان ورودیش نوسان شدید پیدا میکنه دوتا پاور 750v دارم برای ۴ تا کارت ۵۸۰ و این ۵۷۰

کسی علتو میدونه ؟

123.thumb.png.4fb3af9638ece1c069bb7cca50250b60.png

سلام.

این موارد رو چک کن»

• اول بررسی کن درایور کارت گرافیک بلاکچین باشه ترجیحا و ویندوز سالم (آخرین نسخه ویندوز 10 64بیت پرو پاییز 2017) باشند.
  • دوم مقدار Virtual Memory رو بررسی کن که بالای 20000مگابایت باشه.از گوگل سرچ کن افزایش Page File یا Virtual Memory در ویندوز.واست میاد.

و اگر موارد بالا نبودن شما اینو بررسی کن»

1. چک کن که کابل برقی که مثلا از پاور 1 به رایزر خورده، از همون پاور1 گرافیک روی رایزر تغذیه بشه.
  2. چک کن تک تک رایزر ها سالم باشن
  3. چک کن Add 2Psu مشکلی نداشته باشه
  4. مطمئن باش مد بایوس کارت گرافیک از قبل سالم بوده باشه.
  5. 2کارت و یک سیستم روی یک پاور و دوکارت و دیگر سیستم ها روی یک پاور دیگه باشن.

اینها به ذهنم رسید،نیاز به عیب یابی هست امیدوارم بسرعت مشکلت حل بشه...

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

این موارد رو چک کن»

• اول بررسی کن درایور کارت گرافیک بلاکچین باشه ترجیحا و ویندوز سالم (آخرین نسخه ویندوز 10 64بیت پرو پاییز 2017) باشند.
  • دوم مقدار Virtual Memory رو بررسی کن که بالای 20000مگابایت باشه.از گوگل سرچ کن افزایش Page File یا Virtual Memory در ویندوز.واست میاد.

و اگر موارد بالا نبودن شما اینو بررسی کن»

1. چک کن که کابل برقی که مثلا از پاور 1 به رایزر خورده، از همون پاور1 گرافیک روی رایزر تغذیه بشه.
  2. چک کن تک تک رایزر ها سالم باشن
  3. چک کن Add 2Psu مشکلی نداشته باشه
  4. مطمئن باش مد بایوس کارت گرافیک از قبل سالم بوده باشه.
  5. 2کارت و یک سیستم روی یک پاور و دوکارت و دیگر سیستم ها روی یک پاور دیگه باشن.

اینها به ذهنم رسید،نیاز به عیب یابی هست امیدوارم بسرعت مشکلت حل بشه...

دستت درد نکنه محسن جان

چندین مورد رو تست کردم مشکل اول و دوم و 1 و 2 و 3 و 5 هم نبود 4 رو دارم تست میکنم

الان خروجی رو از cpu گرفتم یک ساعتی بدون مشکل داره کار میکنه فقط یه مشکل دارم core voltage رو با کد  VDDC_Generic_Detection=1 باز می کنم واسه کارتا کم و زیاد کردنش تاثیری نداره تو عملکرد چرا ؟ 

بازم سپاسگزارم

ویرایش شده توسط trexx
لینک به دیدگاه

نظر دوستان رو میخاستم در مورد یک مورد بپرسم.

اول این که یک مشکل شدید دارم با average هش ریت و devfee  اونم اینه که پول زور میگیرن!

مشکل اصلی از اینجا شروع شد که من حتی از اگر 200 ساعت بدون هیچ مشکلی قطعی اینترنت یا تایم اوت یا آن استیبل بودن اورکلاک ریگ رو میزارم در حالت ماین هیچ وقت به مقدار هش ریت واقعی نمیرسه و همیشه حدود 10 مگاهش کمتر میده.

سرچ کردم فهمیدم اکثرا این مشکل رو دارن . یک سری افراد که میگفتن طبیعی هست الان تغریبا دارن حرفاشون رو پس میگیرن در فوروم های خارجی و مشخص شده اولی از نرم افزار کلیمور هست دومی از pool هست(ethermine.org)

حالا گشتم میخام هم نرم افزار رو تعویض کنم به موردی که fee نداشته باشه که این باشه :ethminer-0.9.41-genoil-1.1.7  و هم pool  رو میخام ببرم به nanopool

میخاستم نظر دوستان رو بدونم. خوبی هاش بدی هاش؟

چند مورد که شنیدم اینه genoil دما رو نشون نمیده و این که خودم روی سیستم اصلی گیمینگم تست زدم نسبت به کلیمور یک مقدار خیلی جزیی هش ریت کمتر میده :20.79 در مقابل 20.98 برای کلیمور.

موارد دیگه چی هستن؟ کسی میدونه؟

با تشکر.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ویندوز 7 با 6-7 تا گرافیک مشکلی نداره؟

من با ویندوز 7 تا سه تا کارت رو مشکلی نداشتم قبلا اما چون با استیم روی ویندوز 10 مشکل دارم می خوام ویندوز 7 نصب کنم گفتم بپرسم مشکلی ایجاد نمیکنه برای ماین؟

ی سوال دیگه هم داشتم ، من above 4gb رو وقتی روشن می کنم سیستم تصویر نمیده ، گرافیک 970 و مینبورد msi x370 gaming pro ، دوستان کسی می دونه دلیلش چی هست؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/18, 02:55:56، Sha-hab گفته است :

بنده خودم یه سرچی زدم 2 تا نکته رو متوجه شدم که چرا ازین بوردا استفاده نمی کنند (بوردهای غیر از سری  btc)

1-بحث تامین برق اسلات هاست که برای رفع این مسئله بورد های btc دو تا برق مولکس رو بورد تعبیه کردند

2-بحث بایوس مادربورده که 6 تا کارت رو شناسایی کنه که بورد های btc فقط کافیه بذارید رو مود ماینینگ ولی برای بوردهای دیگه باید از بایوس کاستوم استفاده کرد.

منابع:

مورد اول برق مولکس روی بورد

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1912766.0

مورد دوم بایوس کاستوم

https://forum.z.cash/t/msi-z170-7-gpu-bios-setting-step-by-step/14473

.

ویرایش شده توسط jonze
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان و اساتید میخام ازتون مشورت بگیرم

1-در حال حاضر سیستم برای مانینگ اتریوم چیا لازم داره کانفیگ  لطف میکنید؟

2-خروجیش و دارمد زاییش چقدر میشه ماهانه؟

3-هزینه برقش تو تهران چقدره؟

4-خرید دستگاه ماینر بصرفه تره و خروجی بهتری داره و مصرف برق؟ یا سیستم که خودمون جمع کنیم شرایط و بهره وری بهتری داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AminC گفته است :

ویرایش شده توسط i-Farzad
لینک به دیدگاه

سوالاتی داشتم ممنون می شم پاسخ بدید

اگر بخوام سکه مونرو و فانتوم را با استفاده ازClaymore CryptoNote CPU Miner  ماین کنم به نظرتون استخر ماینر گیت خوبه؟ خود برنامه  ماینر گیت هش ریت پایینی می ده  به خاطر همین از برنامش استفاده نمی کنم فقط مشخصات استخر را وارد برنامهClaymore CryptoNote CPU Miner کردم  اگر جواب منفیه چه استخری را پیشنهاد می دید؟

سکه zcash  را با کارت گرافیک 1060 بخوام ریگ ببندم چی؟ با برنامه EWBF's Zcash CUDA miner بهتره یا برنامه nheqminer-5c ؟ استخر چی همون استخر ماینر گیت خوبه؟

کدام برنامه ها برای ماینینگ fee ندارن یا کمتره؟؟

سوال بعدی بهترین کیف پول که بشه  راحت تبدیل کرد کدومه؟

لینک به دیدگاه

والت آنلاین www.cryptonator.com دزدی کرده دوستان اگر کوین دارید داخل این والت سریع بکشید بیرون.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، nimajafarpour گفته است :

سوالاتی داشتم ممنون می شم پاسخ بدید

اگر بخوام سکه مونرو و فانتوم را با استفاده ازClaymore CryptoNote CPU Miner  ماین کنم به نظرتون استخر ماینر گیت خوبه؟ خود برنامه  ماینر گیت هش ریت پایینی می ده  به خاطر همین از برنامش استفاده نمی کنم فقط مشخصات استخر را وارد برنامهClaymore CryptoNote CPU Miner کردم  اگر جواب منفیه چه استخری را پیشنهاد می دید؟

سکه zcash  را با کارت گرافیک 1060 بخوام ریگ ببندم چی؟ با برنامه EWBF's Zcash CUDA miner بهتره یا برنامه nheqminer-5c ؟ استخر چی همون استخر ماینر گیت خوبه؟

کدام برنامه ها برای ماینینگ fee ندارن یا کمتره؟؟

سوال بعدی بهترین کیف پول که بشه  راحت تبدیل کرد کدومه؟

همشون فی دارن مگر چند تا اونم فقط برای کارت های AMD هست. همه 1% فی میگیرن. 2% هم pool فی میگیره. تازه یک مقدارم از روی Average ازتون دزدی میکنن. ولی همینه که هست به قولی خ خ خ.

لینک به دیدگاه

مادر برد معمولی چه فرقی با ماینینگ داره با مادربردهای معمولی  هم میشه دائم روشن باشه و  ماین کرد یا حتما باید مادر برد مخصوص ماینینگ بگیریم بعد به تمام اسلات pci 1x مادر برد معمولی میشه کارت گرافیک نصب کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...