رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من که با قند شکن فقط اوریجین رو بالا میارم بعد قند شکنو خاموش میکنم بازیو اجرا میکنم راحت بدون دردسر. یه دور کش اوریجین رو پاک کنین و از طریق اینترنت اکسپلورر کش مرورگراتونم ریست کنین تا اگه ای پی ست شده باشه پاک بشه بعد دوباره امتحان کنین شاید جواب گرفتین. مشکل شاید از سمت ای اس پی تون باشه؟ من که هم با های وب هم شاتل تست کردم مشکلی نداشتم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

من که با قند شکن فقط اوریجین رو بالا میارم بعد قند شکنو خاموش میکنم بازیو اجرا میکنم راحت بدون دردسر. یه دور کش اوریجین رو پاک کنین و از طریق اینترنت اکسپلورر کش مرورگراتونم ریست کنین تا اگه ای پی ست شده باشه پاک بشه بعد دوباره امتحان کنین شاید جواب گرفتین. مشکل شاید از سمت ای اس پی تون باشه؟ من که هم با های وب هم شاتل تست کردم مشکلی نداشتم.

الان بتل فیل 3 رو کلا بدون شکن و تغیر ای پی نمیشه بازی کرد نه تو بتل لاگ میشه رفت نه توی خود بازی .شما راهکاری داری؟

ویرایش شده توسط Rorschach
لینک به دیدگاه

اهان بتل 3؟ بتل 3 رو باید با قند شکن درست حسابی بری خودشم همیشه باید روشن باشه مثل apex

تا حالا بتل 3 رو انلاین نرفتم ولی شنیدم بدون قند شکن نمیشه بازیش کرد

لینک به دیدگاه

من خودمم اول با یه قند شکن معمولی فقط به اورجین وصل میشدم بعد قطعش میکردم ولی نمیدونم چی شده با قند شکن قوی هم وصل نمیشه؟این ای اس بی رو چهجوری تغییر بدم دقیقا میشه راهنمایی کنید؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

کسی راهی بلده ؟

بعد از انیکه قند شکن رو قطع می کنم بازی رو اجرا می کنم همش روی connecting میمونه...

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان

همونطور که از ایم تاپیک پیداست مشکل GPU Usage دارم تو بازی بتلفیلد ۵ چه مولتی چه سینگل پلی

مشکل اینجاست که وقتی بازی رو روی DX11 ران میکنم داخل بازی چه منو چه مولتی پلیر چه سینگل پلیر یوزیج کارت گرافیک به شدت اسپایک داره ولی فریم دراپ اتفاق نمیوفته

مثلا 100 درصد داره کار میکنه یهو میشه ۷۶ بعد میشه ۵۴ بعد میاد پایین میشه ۴ درصد گاهی هم صفر بعد دوباره میره بالا و هی تکرار میشه

طی تست هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که باید یبار DX12 فعال کنم بعد از بازی خارج شم دوباره بیام داخل بازی و بعد روی DX11 ست کنم درست میشه و لود گرافیک ۱۰۰ درصد میشه

اما بعد از ریست کردن سیستم یا خاموش روشن کردن این مسئله دوباره شروع میشه

اینم بگم که با DX12 این مشکل وجود نداره ولی مشکل DX12 تو این بازی اینه که به شدت استاتر یا تیک زدن داره و نمیشه خوب بازی کرد

روی سیستم اولم که کارت انویدیا داره این مشکل رو ندارم فقط روی سیستم دومم که کارتش  RX580 8Gb هست این مشکل وجود داره

برنامه هایی نظیر ISLC هم ران کردم تا رم رو از دامپ فایل خالی کنه اما فایده نداره. نمیدونم مشکل از بازیه یا درایور amd .

هم اکنون از درایور ادرنالین ۱۹.۷.۱ استفاده میکنم ورژن ویندوز هم ۱۸۰۹ عه.با ریواتیونر هم پربورمنس لحظه ای بازی رو نگاه میکنم نه مشکل باتلنک وجود داره نه مصرف رم و چیز دیگه ای. همونطور ک ذکر کردم فقط با DX11 این مشکل رو دارم

نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

رمتون اگه 16 گیگ باشه مشکلی پیش نمیاد ولی 12 گیگ باشه باعث تیک میشه. والا این قضیه برای من اینجوریه که وقتی میذارم روی دایرکت 12 بدون مشکل ران میشه ولی بعد اینکه از بازی درمیام gpu usage رو همون 100 میمونه نمیشه به هیچ وجه کاریش کرد تو proccess هم چک کردم چیزی ندیدم بخام ببندم و تنها راهش ریستارت کردن سیستمه. رو دایرکت 11 این مشکل رو ندارم ولی یکم فریم پایین تره برام و افت فریم دارم نسبت به 12.

کلا مشکل از انجینشه فک کنم. برای شما هم این اتفاق میفته وقتی رو 12 ران میکنین بازی رو؟ (همین که کارت گرافیک رو 100 درصد میمونه)

درمورد مشکل شما هم من قبلا با 1300X و 12 گیگ رم این مشکل رو داشتم ولی از وقتی سیستم رو ارتقا دادم دیگه این مشکل استاتر رو روی دایرکت 12 نداشتم. ولی مشکل میتونه از بیلد ویندوز هم باشه.

درایور من 19.5.2 هستش. با درایور پایین تر تست کردین؟ ولی اینی که شما میگین بیشتر شبیه مشکل درایوره. یه گزارشایی شده بود که درایور جدید باعث کاهش کارایی تو کارت های ای ام دی میشه ولی نمیدونم واقعی هست یا نه.

دوستان بتل باز لطفا ای دی هم بگن ادد کنیم باهم بزنیم بر بدن

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

سلام

من قبلا شبیه به این مشکل رو داشتم .

فریم مشکلی نداره اما پردازنده زیر بار نمی مونه .

به نظرم این مشکل اهمیت چندانی نداره اما میتونید برای شروع با تغییر درایور یا تغییر برنامه مانیتورینگ شروع کنید .

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

کلا مشکل از انجینشه فک کنم. برای شما هم این اتفاق میفته وقتی رو 12 ران میکنین بازی رو؟ (همین که کارت گرافیک رو 100 درصد میمونه)

درمورد مشکل شما هم من قبلا با 1300X و 12 گیگ رم این مشکل رو داشتم ولی از وقتی سیستم رو ارتقا دادم دیگه این مشکل استاتر رو روی دایرکت 12 نداشتم. ولی مشکل میتونه از بیلد ویندوز هم باشه.

درایور من 19.5.2 هستش. با درایور پایین تر تست کردین؟ ولی اینی که شما میگین بیشتر شبیه مشکل درایوره. یه گزارشایی شده بود که درایور جدید باعث کاهش کارایی تو کارت های ای ام دی میشه ولی نمیدونم واقعی هست یا نه.

اره رمم ۸ عه ولی تو یوتیوب نگاه کردم دیدم مشکلی نداشتن با رم ۸ . بعضیا این مشکل رو دارن بعضیا ندارن. 

اره منم از بازی میام بیرون گرافیک فول لود میمونه بازد سیستم رو ریست کنم تا درست شه نمیدونم بازی مشکل داره یا درایور. فقط هم این بازی اینطوریه. World war 3 هم پلی میدم اما خیلی روونه و مشکلی ندارم

درایور ۱۹.۵.۲ رو هم دارم اما تست نکردم. از ۱۹.۷.۱ استفاده میکنم چون Anti-lag فعال میکنم که فقط رو این درایور اضافه شده تاثیرش هم بدک نیست

پردازنده 1500x عه ولی مشکلی نداره اصلا چون تو DX12 مشکل یوزیج ندارم فقط استاتر دارم که تحقیق کردم خیلیا با dx12 همچین مشکلی دارن

در 7 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

من قبلا شبیه به این مشکل رو داشتم .

فریم مشکلی نداره اما پردازنده زیر بار نمی مونه .

به نظرم این مشکل اهمیت چندانی نداره اما میتونید برای شروع با تغییر درایور یا تغییر برنامه مانیتورینگ شروع کنید .

اره مشکل دراپ فریم نداره فقط یوزیجه که هی بالا پایین میشه. همش باید چینج کنم dx رو تا درست شه

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

یه گزارشایی شده بود که درایور جدید باعث کاهش کارایی تو کارت های ای ام دی میشه ولی نمیدونم واقعی هست یا نه.

دوستان بتل باز لطفا ای دی هم بگن ادد کنیم باهم بزنیم بر بدن

درسته 

این درایور ۱۹.۷.۱ دراپ فریم ناجوری داره

مقدارمین اف پی اس به شکل قابل توجهی کمتر شده. امروز که خبرش رو خوندم دیدم مشکل همگانیه تو بازیه مترو ۴ فریم کمتر میگرفتم نسبت به درایور قبلیم.

ایدی اوریجین

itzKINGPIN

ویرایش شده توسط 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓
لینک به دیدگاه

ظاهرا AMD داره پرفورمنس نسخه های قبلی رو گیمپ میکنه!!!
https://www.pcgamer.com/amds-latest-drivers-drop-performance-by-10-or-more-in-some-games

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

نظر شما چیه؟

شاید باگ هست چون دراپ فریم ندارید

اگه مشکل فریمی و لگ ندارید دنبالش نرید

حساسیت الکی خرج ندید

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mostafa abbac گفته است :

https://www.pcgamer.com/amds-latest-drivers-drop-performance-by-10-or-more-in-some-games

ای بابا

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

شاید باگ هست چون دراپ فریم ندارید

اگه مشکل فریمی و لگ ندارید دنبالش نرید

حساسیت الکی خرج ندید

اره ممکنه باگ باشه چون وقتی از ۱۱ به ۱۲ سوییچ میکنم و بعد دوباره میارم رو ۱۱ اوکی میشه

تو فریم هم تاثیری نداشته اما چون با ۱۱ بازیم خیلی نرم تره و استاتر ندارم برام سوال شده این مشکل از کجاس

در 8 دقیقه قبل، mostafa abbac گفته است :

معلوم نیست گیمپه یا نه

امروز داشتم تست گیمینگ کارت های ناوی رو میدیدم min fps شون خیلی پایین میومد حتی گاهی تک رقمی میشد فریم . اسپایک شدیدی داشت

این درایور انگار مشکل داره 

ویرایش شده توسط 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، memex گفته است :

ای بابا

AMD داره عملکرد کارت ها رو گیمپ میکنه بعدا که درستش کرد ملت فکر کنن  کارت هاش طی زمان بهتر میشن......

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mostafa abbac گفته است :

AMD داره عملکرد کارت ها رو گیمپ میکنه بعدا که درستش کرد ملت فکر کنن  کارت هاش طی زمان بهتر میشن......

همه چی داشت درست پیش میرفت که با ی درایور مارو بدبخت کردن :دی

امیدوارم که ادامه پیدا نکنه این قضیه وگرنه اصلا جالب نمیشه که اینطوری افت کاراییش فاحش شاهد باشیم

در کل این درایور های بتا مشکلات زیاد دارن

از ارور های الکی wattman بگیر تا فریز کردن بازی موقع فعال کردن radeon chill 

ای ام دی هم تو زمینه درایور کند تر از انویدیا عمل میکنه . خیلی طول میده تا ی درایور whql پایدار ریلیز کنه

الان بیشتر از یه ماهه درایور پایدار نداشتیم

ویرایش شده توسط 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓
لینک به دیدگاه

اپدیت:

درایور نسخه ۱۹.۵.۲ رو نصب کردم

مشکل پابرجاس. هم سینگل پلیر هم مولتی

اما دراپ فریم نسبت به ۱۹.۷.۱ بهتر شد. استاتر هم کمتر شد تو DX12

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

اپدیت:

درایور نسخه ۱۹.۵.۲ رو نصب کردم

مشکل پابرجاس. هم سینگل پلیر هم مولتی

اما دراپ فریم نسبت به ۱۹.۷.۱ بهتر شد. استاتر هم کمتر شد تو DX12

درود. اون که لود روی 100 درصد میمونه من همه جوره تست کردم مشکل از انجین بازیه. هر ویندوز و درایوری که فکرشو کنی رو نصب  کردم این مشکل پابرجا بوده. ولی خوب من با این 19.5.2 مشکلی ندارم. و افت فریمه به مقدار نرمالی هست.ولی قابل تحمله چون زیر 60 نمیره منم فریم رو روی 65 قفل کردم. درکل کارایی بازی تو دایرکت ایکس 12 خیلی بهتر از 11 هه. ولی بازم بهینه نیس و مشکلات خاص خودشو داره. همین الان ادتون میکنم ایشالا شب یه دور باهم بریم. اره کاش این افت کاراییه عمدی نبوده باشه چون در غیر اینصورت ادامه دار خواهد بود.

لینک به دیدگاه

داداش اینو یادم رفت بگم. مشکل اصلی شما کمبود رمه. من با ۱۲گیگ هم به مشکل افت فریم شدید میخوردم. شما یه ۸ دیگه اضافه‌کن دیگه‌همچین مشکلی نخواهی داشت. ۱۰۰ درصد تضمینی. من سر همین قضیه فک میکردم مشکل از پردازندمه‌۶ تومن تو خرج افتادم هم پردازنده مادربورد رم عوض کردم‌اخرش مشخص شد مشکل از کمبود رم بوده. من به چشم دیدم‌ تا ۱۲ گیگ هم پر کرده این بازی.شما میتونی از سیستم‌ اولت رم برداری بذاری رو این سیستم تست کنی خیلی راحت و مطمعنن از نتیجه راضی خواهی بود. 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

درسته 

این درایور ۱۹.۷.۱ دراپ فریم ناجوری داره

مقدارمین اف پی اس به شکل قابل توجهی کمتر شده. امروز که خبرش رو خوندم دیدم مشکل همگانیه تو بازیه مترو ۴ فریم کمتر میگرفتم نسبت به درایور قبلیم.

ایدی اوریجین

itzKINGPIN

سلام

نسخه 19.7.1 کلا باگ  داره و شما حتما 19.5.2 رو نصب کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل شما از رمه
من تو BF 1 این مشکلو دارم و از رمه چ برسه BF V

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان

سر فرصت سعی میکنم اول رم این سیستم رو به ۱۶ افزایش بدم

حتی فکر میکنم ۱۶ هم داره کم میاد واسه بازی های الان با چشمای خودم دیدم تامب رایدر ۱۳ گیگ رم اشغال میکرد

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام

یه کمک میخواستم از دوستان عزیز

چند وقت پیش وقتی میخواستم بازی بتل فیلد رو اجرا کنم وقتی وارد منو بازی میشم به سرور وصل نمیشه یعنی انلاین نمیتونم بازی کنم 

قبلا این مشکل رو نداشتم حتی با یه قند شکن معمولی هم بازی میکردم ولی به خاطر این مشکل یه قند شکن هم خریدم ولی فایده ای نداشت کلا چه تو بتل 3 چه 4 چه 1 وصل نمیشه به سرور هر چی تو نتم گشتم چیزی گیر نیوردم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بستگی به قندشکنت هم داره
Cisco اگه باشه فکر کنم اوکی شه
اول قندشکن رو ران کن بعد برو توی بازی آنلاین نبودی 4 5 بار بزنی آنلاین میشه. آنلاین که شد بعد آلت تب کن و خاموش کن قندشکن رو. البته میتونی خاموششم نکنی ولی یه 20 30 تا میبره بالا پینگتو
برای من این روش جواب داد. امیدوارم برای شما هم اوکی باشه

لینک به دیدگاه

درود

برای برخی از بازی ها این گونه هستش ، کشور عوض کنید بزارید هلند یا آلمان  از سایر سرویس های دیگه استفاده کنید OPEN شبکه شخصی انتقال داده به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...