رفتن به مطلب

نصب کولر 159mm در کیس 160mm

Recommended Posts

درود دوستان

خواستم ببینم کولر ThermalRight Le GRAND Macho RT داخل کیس Green X+Eagle قابل نصب هست یانه؟ چون ارتفاع کولر 159mm هست و ماکزیمم ارتفاع پشتیبانی کولر در این کیس 160mm هست

دوستان کسی در مورد این چنینی تجربه عملی داشته؟

دوستانی که بچه های ساپورت گرین رو میشناسن امکانش هست تگشون کنند؟

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

@GREEN PLANET CO

@GREEN Support

سلام دوست عزیز 

میتونید از پشتیبانی های گرین سوال کنید

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

@GREEN PLANET CO

@GREEN Support

سلام دوست عزیز 

میتونید از پشتیبانی های گرین سوال کنید

ممنون دوست عزیز⁦?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

اگه کولر ۱۵۹ هست و کیس ۱۶۰ احتمال زیاد به حالت مماس با در نصب میشه چون شما باید فاصله مادربرد با سینی پشتش و همچنین ارتفاع سی پی یو که بلاک کولر روش قرار میگیره رو هم به اون ۱۵۹ اضافه کنید که میشه تقریبا ۱ سانت و یا شایدم مقداری بیشتر که البته به اسپیسر های پشت برد هم بستگی داره که کوتاه باشن یا بلند؟!

یه سری روی یه کیسی که ۱۶۰ بود دقیقا چنین موردی رو نصب کردم که دقیقا با درب مماس بود و درب هم بسته میشد. ولی شما حتما قبلش محاسبات لازم رو انجام بدید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

من این فن رو دارم نضبم کردم خیلی هم راضی هستم فقط اینو مدنظر قرار بدید بعداز نضب این فن روی درب کیس هیچ فنی نمیتونید نضب کنید من مجبور شدم فن درب کیس رو باز کنم تا در کیس بسته بشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود دوست عزیز

اگه کولر ۱۵۹ هست و کیس ۱۶۰ احتمال زیاد به حالت مماس با در نصب میشه چون شما باید فاصله مادربرد با سینی پشتش و همچنین ارتفاع سی پی یو که بلاک کولر روش قرار میگیره رو هم به اون ۱۵۹ اضافه کنید که میشه تقریبا ۱ سانت و یا شایدم مقداری بیشتر که البته به اسپیسر های پشت برد هم بستگی داره که کوتاه باشن یا بلند؟!

یه سری روی یه کیسی که ۱۶۰ بود دقیقا چنین موردی رو نصب کردم که دقیقا با درب مماس بود و درب هم بسته میشد. ولی شما حتما قبلش محاسبات لازم رو انجام بدید.

موفق باشید.

در 2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من این فن رو دارم نضبم کردم خیلی هم راضی هستم فقط اینو مدنظر قرار بدید بعداز نضب این فن روی درب کیس هیچ فنی نمیتونید نضب کنید من مجبور شدم فن درب کیس رو باز کنم تا در کیس بسته بشه

دوستان عزیز ممنون از توضیحات خوب و کاربردیتون?

پس در واقع فقط با آزمون و خطا میشه به نتیجه ی قطعی رسید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز با خیال راحت نصب کنید. مشکلی پیش نمیاد.

@ASTS تشکر علی‌آقای عزیز

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

?

در 41 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود

دوست عزیز با خیال راحت نصب کنید. مشکلی پیش نمیاد.

@ASTS تشکر علی‌آقای عزیز

خیلی ممنون دوست عزیز?

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

درود دوستان

خواستم ببینم کولر ThermalRight Le GRAND Macho RT داخل کیس Green X+Eagle قابل نصب هست یانه؟ چون ارتفاع کولر 159mm هست و ماکزیمم ارتفاع پشتیبانی کولر در این کیس 160mm هست

دوستان کسی در مورد این چنینی تجربه عملی داشته؟

دوستانی که بچه های ساپورت گرین رو میشناسن امکانش هست تگشون کنند؟

درود بر شما،

با توجه به اینکه ابعاد ذکر شده به همدیگر بسیار نزدیک هستند و امکان عدم تطابق این کولر با کیس وجود داره، انتخاب این کولر برای این کیس را پیشنهاد نمی کنیم.

امکان داره بر آمدگی کولر در داخل قوس کاور بغل قرار نگیره (به دلیل تفاوت جایگاه سوکت پردازنده در مادربردهای مختلف)

با تشکر از حسن انتخاب شما، تیم R&D شرکت سیاره سبز ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود بر شما،

با توجه به اینکه ابعاد ذکر شده به همدیگر بسیار نزدیک هستند و امکان عدم تطابق این کولر با کیس وجود داره، انتخاب این کولر برای این کیس را پیشنهاد نمی کنیم.

امکان داره بر آمدگی کولر در داخل قوس کاور بغل قرار نگیره (به دلیل تفاوت جایگاه سوکت پردازنده در مادربردهای مختلف)

با تشکر از حسن انتخاب شما، تیم R&D شرکت سیاره سبز 1f337.png

ممنون از پاسختون پس با اطمینان کامل نمیشه روی این موضوع حساب باز کرد

ممنونم

لینک به دیدگاه

درود مجدد دوستان

کولر مورد نظر تهیه شد و برای نصبش اقدام کردم

خب نتیجه چی شد؟ کولر بدون مشکل داخل کیس نصب شد و درکیس هم بدون برخورد به کولر با موفقیت بسته میشه ! دقیقا فاصله ی کولر و درب 1mm هست !! 

البته یه مقدارخیلی ناچیزی از فن بلند تر از هیت سینک هست که خوشبختانه بخوطر بر آمدگی پلکسی x + eagle داخل این بر آمدگی قرار میگیره

البته همونطور که آقا پوریا گفتن امکان نصب با همچین اختلافی بستگی به پلتفورم هم داره که با پلتفورم 1151 به مشکلی برنخوردم

با تشکر از دوستانی که کمک کردند?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...