رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

بعد از مدت طولانی تست و کارهای مختلف از جمله تعویض قطعات و سیستم به این نتیجه رسیدیم که گرافیک مورد نظر ایراد  داره حالا مشکل دقیقش نمیدونیم ولی احتمالا قسمت برقش مشکل پیدا کرده که باعث میشه موقع بازی مثلا ShadowWarrior2 یا Metro Exodus کرش کنه و مانیتور پیغام no signa بده و سیستم نیاز به خاموش و روشن کردن داشته باشه ، اینو بگم این کرش کردن ها معلوم نیست خودشو کی نشون بده ممکنه همون 5 دقیقه اول اینجوری بشه ممکنه 2 هفته بازی کنی هیچ اتفاقی نیوفته ، مثلا بازی cod ww2 بیشتر از 50 ساعت بازی کردم که تا بحال کرش نداشتم توی اویل 2 دو بار دویل می کرای حدود 5 بار ، ویچر 3 حدود 8 بار و شادو واریور بیشتر از همه که روی ویندوز 1803 و 1903 با آخرین درایور استیبل 19.5.2 انجام شدن ، دوباره تاکید میکنم تمامی قطعات سیستم بنده به غیر از گرافیک تعویض و تست شدن و نتیجه همون کرش بود گرافیک روی سیستم دیگه هم تست شد و نتیجه همون بود

چون فروردین امسال کارت فرستادم گارانتی و بعد از بنچمارک گیری گفتن سالمه این تاپیکو زدم که مشخص بشه کارت ایراد داره و مدت زیادی هستش  که خودم در گیر این موضوع هستم و دوستان انجمن تو این مورد کمک کردن مخصوصا آقای مجید بکائیان و حامد خان عزیز ،  احمد آقا و کاربران  memex و dmcmrk ,  بقیه دوستان عزیز که توی تاپیک و پیغام خصوصی کمک کردن (اگه اسم همشونو بگم خیلی طولانی میشه ،خلاصه همه بهم محبت داشتن) و همینجا ازشون تشکر میکنم 

این هم تاپیک مربوطه جهت بررسی  ، منتظر جواب نماینده گرین و msi میمونم جهت ارسال به گارانتی که واقعا این چند ماهه اعصاب برام نذاشته این کارت با وجود اینکه لای پر قو گذاشتمش  و بیشترین دمایی که دیده تابستان پارسال 68 بوده و با ودور فن حداکثر 44 یعنی اصلا نه فشاری دیده و نه دمای بالایی گرفته .

@GREEN Support @MSI Support @Poorya_Lion @memex @Trickster @Hamed2G @dmcmrk @MojArch

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• ارسال 301
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اضافه کنم

کارت 4بار با aida64 توسط بنده تست شد

بار اول تنظیمات دیفالت کرش کرد

بار دوم با تنظیمات دستی بنده و پاور لیمیت افزایشی 30 درصد کرش کرد و کلاک کارت ثابت نبود و رفتار throttle مانندی نشون میداد 

ولتاژ از 800تا 1000میلی ولت متغیر بود

و دما هم به 63 میرسید یهو میشد 56

بار سوم با تنظیمات دستی و پاور لیمیت افزایشی 50 درصد کرش کرد باز مثل قبل ولتاژ استیبل نبود

بار چهارم با ریست کردن خود درایور تست شد و بازم کرش کرد 

تایم به کرش رسیدن بازه زمانی 1تا5 دقیقه بود

کلا رفتار غیر عادی داره اینکارت

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام 

کارت گرافیک را با توضیحات کامل به صورت کتبی به گارانتی ارسال کنید .شماره قبض هم برای من ارسال کنید . در صورت نیاز من هم پیگیری میکنم . 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام. شرح کامل مشکلتون رو کامل بر روی یک برگه بنویسید و بر روی جعبه کارت گرافیک بچسبونید. پس از ارسال با بنده هماهنگ کنید. بنده هماهنگ می کنم واحد QC خدمات پس ارفروش یک هفته تست های مختلف رو روی کارت گرافیک شما تکرار کنند.

نگران نباشید مشکلتون حل میشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

با سلام

خدمت دوستان@MSI Support @GREEN Support  @Hassan.SKعرض کنم کارت مذکور تست های 3D رو پاس میکنه و از اونجایی که گارانتی معمولا تست 3D میگیره این رو مد نظر داشته باشین کارت فوق در بازی مشکلش مشخص میشه برای نمونه چندین بار با عنوان METRO EXUDOS تست شد همون ثانیه های اول کرش و قطع تصویر و صدای نابهنجار دور فن  اتفاق میفته

.🙏

سیستم تست هم

I7 8700

ASUS Z370

16GB 3200 G.SKILL

GREEN 600HP PLUS

ویرایش شده توسط Hamed2G
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

نمی دونم فضیه چیه منم یه 480 ام اس ای گیمینگ داشتم دقیقا همین مشکل رو داشت تو بازی های سنگین عیب خودشو نشون میداد و تو بازی های سبک مشکلی نداشت تو بازی های سنگین هم شانسی بود دقیقا یه وقت تو 5 دقیقه اول مشکل رو نشون میداد یه بار 6 7 ساعت هم بازی می کردی مشکل نداشت ! به هرحال منم می دونستم گارانتی نمی تونه عیبشو ببینه همونطوری 1.5 فروختم به یکی تو اهواز البته اون می گفت برای بازی pes  می خواد منم بش مشکل گفتم و بازم خواست !!! احیانا اهواز نیستین شما ؟!؟!؟ این قضیه ماله تقریبا 2 ماه پیشه 

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Divine گفته است :

نمی دونم فضیه چیه منم یه 480 ام اس ای گیمینگ داشتم دقیقا همین مشکل رو داشت تو بازی های سنگین عیب خودشو نشون میداد و تو بازی های سبک مشکلی نداشت تو بازی های سنگین هم شانسی بود دقیقا یه وقت تو 5 دقیقه اول مشکل رو نشون میداد یه بار 6 7 ساعت هم بازی می کردی مشکل نداشت ! به هرحال منم می دونستم گارانتی نمی تونه عیبشو ببینه همونطوری 1.5 فروختم به یکی تو اهواز البته اون می گفتم برای بازی pes منم بش مشکل گفتم و بازم خواست !!! احیانا اهواز نیستین شما ؟!؟!؟ این قضیه ماله تقریبا 2 ماه پیشه 

سلام 

متاسفانه اشتباه کردید .اگر تاپیک ایجاد میکردید یا در تلگرام در گروه پاسخگویی ام اس آی مطرح میکردید با هماهنگی بخش خدمات پس از فروش گرین  مورد را پیگیری میکردید مشکل شما هم حل میشد .

درباره دوست عزیزی که گفتند گارانتی فقط تست 3D میگیرند . MSI  پلتفرم مخصوصی دارد که GPU و رم های کارت گرافیک را به دقت تست میکنند . اگر در این تست دقیق مشکلی نباشه سراغ سایر تست ها استاندارد دیگر می روند . پس کارشناسان گارانتی شرکت گرین بر اساس استانداردهای MSI قطعات را تست میکنند و در مرحله بعدی در کنترل کیفیت کارت مجدد تست میشود. که قطعه مورد نظر بدون مشکل تحویل مراجعه کننده شود .

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MSI Support گفته است :

سلام 

متاسفانه اشتباه کردید .اگر تاپیک ایجاد میکردید یا در تلگرام در گروه پاسخگویی ام اس آی مطرح میکردید با هماهنگی بخش خدمات پس از فروش گرین  مورد را پیگیری میکردید مشکل شما هم حل میشد .

درباره دوست عزیزی که گفتند گارانتی فقط تست 3D میگیرند . MSI  پلتفرم مخصوصی دارد که GPU و رم های کارت گرافیک را به دقت تست میکنند . اگر در این تست دقیق مشکلی نباشه سراغ سایر تست ها استاندارد دیگر می روند . پس کارشناسان گارانتی شرکت گرین بر اساس استانداردهای MSI قطعات را تست میکنند و در مرحله بعدی در کنترل کیفیت کارت مجدد تست میشود. که قطعه مورد نظر بدون مشکل تحویل مراجعه کننده شود .

با تشکر 

عیبش چیزیی نبود با نرم افزار تست شه من خودم نزدیک 20 بار تست 3d mark  گرفتم سرجمع بالای 1 ساعت تو فورمارک  تستش کردم !!!!! 20 باری هم تست unigine super position گرفتم تو هیچ کدوم مشکل رو نشون نمی داد فقط تو بازی COD WWII  مشکل رو نشون داد اونم رو تنظیمات رندر 4k تازه کاملا هم شانسی بود 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Divine گفته است :

عیبش چیزیی نبود با نرم افزار تست شه من خودم نزدیک 20 بار تست 3d mark  گرفتم سرجمع بالای 1 ساعت تو فورمارک  تستش کردم !!!!! 20 باری هم تست unigine super position گرفتم تو هیچ کدوم مشکل رو نشون نمی داد فقط تو بازی COD WWII  مشکل رو نشون داد اونم رو تنظیمات رندر 4k تازه کاملا هم شانسی بود 

اگر قطعه مشکل داشته باشه و این ایراد سخت افزاری باشه توسط کارشناسان خدمات پس از فروش مشکل شناسایی و برطرف میشود . بالا هم توضیح دادم .

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، MSI Support گفته است :

اگر قطعه مشکل داشته باشه و این ایراد سخت افزاری باشه توسط کارشناسان خدمات پس از فروش مشکل شناسایی و برطرف میشود . بالا هم توضیح دادم .

حرف شما درست ولی خب صد در صد نیست مثه همین مشکل دوستمون 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارتو به نماینده تبریز ارجا دادم که به تهران ارسال کنن روی کاغذ هم توضیحات پست اول نوشتم 

در 2 ساعت قبل، Divine گفته است :

نمی دونم فضیه چیه منم یه 480 ام اس ای گیمینگ داشتم دقیقا همین مشکل رو داشت تو بازی های سنگین عیب خودشو نشون میداد و تو بازی های سبک مشکلی نداشت تو بازی های سنگین هم شانسی بود دقیقا یه وقت تو 5 دقیقه اول مشکل رو نشون میداد یه بار 6 7 ساعت هم بازی می کردی مشکل نداشت ! به هرحال منم می دونستم گارانتی نمی تونه عیبشو ببینه همونطوری 1.5 فروختم به یکی تو اهواز البته اون می گفت برای بازی pes  می خواد منم بش مشکل گفتم و بازم خواست !!! احیانا اهواز نیستین شما ؟!؟!؟ این قضیه ماله تقریبا 2 ماه پیشه 

بنده این کارت اسنفد 95 آکبند از لیون گرفتم و تا حدود 6 ماه پیش مشکل خاصی نداشتم (که نشه سر کرد) و اوایل فکر کردم باگ درایور یا ایراد ویندوزه که خیلی کم پیش میومد و بعدا کرش ها بیشتر بیشتر شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

سلام 

با تشکر 

سلام فروردین که کارتو دادم جهت بررسی گفتن تست فایر استرایک اینا گرفتن سالمه حتی تستهای ماینینگ

منم گفتم کارت گرفتم واسه بازی نه بنچمارک گیری ،  ، کلاک کارت هم تو بازی های سنگین باید روی 1303 باشه از 500 تا 1200 تا متغییره با اینکه فریم به 60 تا هم نمیرسه و باید روی 60 قفل بشه چون قبلا همین بازیو 60 بازی کرده بودم 

حتی اگه اشتباه نکنم مهر 97 بود که به خاطر مشکل دور فن ارجاع دادم به گارانتی گفتن سالمه که روی دو تا سیستم دیگه مشکل دور فن در حالت عادی کاملا نمایانگر بود ، توی فروم msi هم چندین نفر راجب همین مشکل دور فن تاپیک زده بودن 

بعدش گفتن پاور بفرست اونو تست کنیم شاید ایراد از پاور بوده ، کارت خراب از زیر دست کارشناس رد شده الان چه اعتباری هستش بازم نگن کارت سالمه ؟

با این همه تست و با دو سیستم مجزای دیگه مشکل کارت محرز هستش 

امیدوارم اینبار کارتو درست حسابی تست کنن نه مثل دفعات قبل  بگن آخرش سالمه ، چون بنده مریض نیستم که روی کارت سالم ایراد بزارم و با دو سیستم دیگه هم تست شده و کرش کرده

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام فروردین که کارتو دادم جهت بررسی گفتن تست فایر استرایک اینا گرفتن سالمه حتی تستهای ماینینگ

منم گفتم کارت گرفتم واسه بازی نه بنچمارک گیری ، بد شانسی هم اینجاست که کرش کردن کارت معلوم نیست کی رخ بده مثلا یک هفته ای هست فورزا 3 بازی میکردم که فقط یکبار کرش کرد ، کلاک کارت هم تو بازی های سنگین باید روی 1303 باشه از 500 تا 1200 تا متغییره با اینکه فریم به 60 تا هم نمیرسه و باید روی 60 قفل بشه چون قبلا همین بازیو 60 بازی کرده بودم 

حتی اگه اشتباه نکنم مهر 97 بود که به خاطر مشکل دور فن ارجاع دادم به گارانتی گفتن سالمه که روی دو تا سیستم دیگه مشکل دور فن در حالت عادی کاملا نمایانگر بود ، توی فروم msi هم چندین نفر راجب همین مشکل دور فن تاپیک زده بودن 

بعدش گفتن پاور بفرست اونو تست کنیم شاید ایراد از پاور بوده ، کارت خراب از زیر دست کارشناس رد شده الان چه اعتباری هستش بازم نگن کارت سالمه ؟

با این همه تست و با دو سیستم مجزای دیگه مشکل کارت محرز هستش 

امیدوارم اینبار کارتو درست حسابی تست کنن نه مثل دفعات قبل  بگن آخرش سالمه ، چون بنده مریض نیستم که روی کارت سالم ایراد بزارم و با دو سیستم دیگه هم تست شده و کرش کرده

توضیحات باید به صورت کتبی و دقیق  موقع تحویل قطعه ضمیمه بشه . البته فرقی نداره بنچمارک ها هم فشار لازم را به کارت گرافیک میارند . کارت گرافیکی که تست های استاندارد استرس تست را با موفقیت پشت سر میگذارد نشان دهنده سلامت کارت هست .در تمام دنیا نه تنها در ایران این نرم افزارهای برای تست کارت گرافیک استفاده میشود و استاندارد هستند .

البته این هم بگم کارشناس باید مشکل را ببیند .مورد فن هم اگر دیده میشد  حل میکردند . 

این مورد گیم هم حتما تو توضیحات قید کنید و حتما شماره پذیرش را به من اعلام کنید تا با پیگیری دقیق و همکاری همیشگی تیم فنی گارانتی گرین این مورد گیم را هم تست بگیرند . 

با تشکر

ویرایش شده توسط MSI Support
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

حالا که جفت نماینده ها حضور دارن بهتره منتظر نتیجه باشیم چون کارت به همراه توضیح مشکلات ارسال شده و گلگی و غیره فقط اعصاب خوردی و بحث الکی همراه داره 

تا پایان این ماجرا بهتره بحث دیگه ای غیر از توضیحات لازم در حوزه این مشکل انجام نشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام حسن جان

ما رو در جریان تک تک مراحل قرار بده.

سلام حتما 

الان زنگ زدم تازه رسیده دستشون روی کاغذ توضیحاتی نوشتم بازم تلفنی مشکلشو گفتم 

در در 30 تیر 1398 در 14:50، MSI Support گفته است :

توضیحات باید به صورت کتبی و دقیق  موقع تحویل قطعه ضمیمه بشه . البته فرقی نداره بنچمارک ها هم فشار لازم را به کارت گرافیک میارند . کارت گرافیکی که تست های استاندارد استرس تست را با موفقیت پشت سر میگذارد نشان دهنده سلامت کارت هست .در تمام دنیا نه تنها در ایران این نرم افزارهای برای تست کارت گرافیک استفاده میشود و استاندارد هستند .

البته این هم بگم کارشناس باید مشکل را ببیند .مورد فن هم اگر دیده میشد  حل میکردند . 

این مورد گیم هم حتما تو توضیحات قید کنید و حتما شماره پذیرش را به من اعلام کنید تا با پیگیری دقیق و همکاری همیشگی تیم فنی گارانتی گرین این مورد گیم را هم تست بگیرند . 

با تشکر

والا تا حالا هر وقت مشکلی بوده تاپیکشم زدم و شما و نماینده گرین به گفتگو دعوت کردم و حتی تلفنی با مسئول مربوطه یا یکی از نمایندگان گرین حاضر در لیون صحبت کردم حدود یکساله که این کارت مشکلاتی داره که خوب باهاشون سر کردم(و 2 بار برای رسیدگی به گارانتی ارجا دادم که متاسفانه یا مشکلش توی تستها دیده نشده یا مسئول مربوطه به درستی تست و چک نکردن) ولی این مشکل کرش کردن دیگه نمیشه تحمل کرد ، الان این کارت تستهای 3dmark پاس میکنه ولی توی گیمینگ به صورت رندوم کرش میکنه و اینجور مشکلات با یه تست 10 دقیقه ای نمیشه مطمئن بود حتی بنده مطمئنم بودم ایراد از کارته که دوستان گفتن شاید از سایر قطعات باشه و گارانتی چک کرده و سالمه و تاپیک قبلیو زدم و بعد از تست تمامی قطعات و تست روی سیستم دیگه مطمئن شدیم که کارت ایراد داره

و خوب مسائل قدیمی یادآورم شد که فعلا نمیخوام در موردشون صحبت کنم تا بعد از رسیدگی ببینیم چی میشه

شماره قبض هم : 33443

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام حتما 

والا تا حالا هر وقت مشکلی بوده تاپیکشم زدم و شما و نماینده گرین به گفتگو دعوت کردم و حتی تلفنی با مسئول مربوطه یا یکی از نمایندگان گرین حاضر در لیون صحبت کردم حدود یکساله که این کارت مشکلاتی داره که خوب باهاشون سر کردم(و 2 بار برای رسیدگی به گارانتی ارجا دادم که متاسفانه یا مشکلش توی تستها دیده نشده یا مسئول مربوطه به درستی تست و چک نکردن) ولی این مشکل کرش کردن دیگه نمیشه تحمل کرد ، الان این کارت تستهای 3dmark پاس میکنه ولی توی گیمینگ به صورت رندوم کرش میکنه و اینجور مشکلات با یه تست 10 دقیقه ای نمیشه مطمئن بود حتی بنده مطمئنم بودم ایراد از کارته که دوستان گفتن شاید از سایر قطعات باشه و گارانتی چک کرده و سالمه و تاپیک قبلیو زدم و بعد از تست تمامی قطعات و تست روی سیستم دیگه مطمئن شدیم که کارت ایراد داره

و خوب مسائل قدیمی یادآورم شد که فعلا نمیخوام در موردشون صحبت کنم تا بعد از رسیدگی ببینیم چی میشه

سلام

منم تا آخر اون تاپیکو که شما گذاشتی دنبال کردم ببینم نتیجه چی میشه،امیدوارم مشکلتون حل بشه.

جالبه برای بررسی rx 470 از همین سری به مورد مشابه شما برخوردم:

https://www.geeks3d.com/20160824/msi-radeon-rx-470-gaming-x-8gb-gddr5-review/

اونجا که میگه :

The power consumption of the RX 470 (around 200W) is a bit high especially if we compare it to the TDP of the RX 470 reference board (120W). But MSI has managed this power greedy GPU with a 8-pin power connector, so everything is under control. I don’t know if it’s related to the power consumption or not, but the testbed has suffered from several freezes (no more image on the display but still a video signal). Each time, a hard reboot was the only solution.
I never had such freezes with the other graphics cards, only with the RX 470. I hope it’s only related to this particular sample.

- این مورد مشابه شما تو مدت کوتاه شاید خودشو نشون نده، امیدوارم کلا این سری اینجوری نباشه چون دارم یکی میگیرم 😉

لینک به دیدگاه

در در 2 مرداد 1398 در 13:33، Hassan.SK گفته است :

سلام حتما 

این مورد شما دیگه نیاز به گارانتی داشت که بررسی بشه و کار درستی کردید فرستادید گارانتی/ ولی یه نکته راجع به کرش ها بدم اینکه منم از کارت گرافیک شما دارم MSI RX480 Gaming X 8G و مشکل کرش در اکثر مواقع میتونه یه ایراد نرم افزاری هم باشه چون یه مدت خودم درگیر کرش کردن های اول شروع ویندوز بودم و با پیگیری های که کردم متوجه شدم باگ نرم افزاری MSI Gaming App هستش که البته با آپدیت های بعدی این برنامه رفع شد ولی در کل از وقتی که از حالت استارت آپ ویندوز برش داشتم که با شروع ویندوز نیاد بالا خودش دیگه کرش هم در کار نیست چون این برنامه وظیفه تنظیم پروفایل های اورکلاک کارت رو داره و یه لحظه فرکانس ها رو جا به جا میکنه و کارت دچار باگ میشه و کرش میکنه . در کل این تجربه شخصی خودم بود گفتم شاید به کار دوستان بیاد(کلا وقتی تعداد برنامه های تنظیم فرکانس گرافیک روی سستم زیاد باشه احتمال تداخل شون و کرش هست مثلا MSI After Burner و Gaming App در کنار هم)

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، m2relax گفته است :

این مورد شما دیگه نیاز به گارانتی داشت که بررسی بشه و کار درستی کردید فرستادید گارانتی/ ولی یه نکته راجع به کرش ها بدم اینکه منم از کارت گرافیک شما دارم MSI RX480 Gaming X 8G و مشکل کرش در اکثر مواقع میتونه یه ایراد نرم افزاری هم باشه چون یه مدت خودم درگیر کرش کردن های اول شروع ویندوز بودم و با پیگیری های که کردم متوجه شدم باگ نرم افزاری MSI Gaming App هستش که البته با آپدیت های بعدی این برنامه رفع شد ولی در کل از وقتی که از حالت استارت آپ ویندوز برش داشتم که با شروع ویندوز نیاد بالا خودش دیگه کرش هم در کار نیست چون این برنامه وظیفه تنظیم پروفایل های اورکلاک کارت رو داره و یه لحظه فرکانس ها رو جا به جا میکنه و کارت دچار باگ میشه و کرش میکنه . در کل این تجربه شخصی خودم بود گفتم شاید به کار دوستان بیاد(کلا وقتی تعداد برنامه های تنظیم فرکانس گرافیک روی سستم زیاد باشه احتمال تداخل شون و کرش هست مثلا MSI After Burner و Gaming App در کنار هم)

سیستم توسط بنده زیر تست رفته تمام احتمالات شما و بقیه دوستان در نظر گرفته شده بود

کارت ایشون تو مدار فازی  به نظر مشکل داشت چون اصلا ولتاژ ورودی هسته ثابت نبود و اعداد غیر عادی بود

برای بار دوم میگم کارت دست گارانتیه بهتره تا نتایج صبر کنیم و نظری ندیم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، memex گفته است :

سیستم توسط بنده زیر تست رفته تمام احتمالات شما و بقیه دوستان در نظر گرفته شده بود

کارت ایشون تو مدار فازی  به نظر مشکل داشت چون اصلا ولتاژ ورودی هسته ثابت نبود و اعداد غیر عادی بود

برای بار دوم میگم کارت دست گارانتیه بهتره تا نتایج صبر کنیم و نظری ندیم

بله منم گفتم که کار درستی کرده فرستادن گارانتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین الان از گرین زنگ زدن گفتن که مشکل کارتو مشاهده کردن و بایوس آپدیت کردن (گفتم که بایوس آخرین ورژن روشه ) در جواب : نه این همون ولی استیبل تره ! 😐

دوباره گرافیکو میفرستن تست کنم ! امیدوارم درست بشه ولی امید زیادی ندارم !

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

همین الان از گرین زنگ زدن گفتن که مشکل کارتو مشاهده کردن و بایوس آپدیت کردن (گفتم که بایوس آخرین ورژن روشه ) در جواب : نه این همون ولی استیبل تره ! 1f610.png

دوباره گرافیکو میفرستن تست کنم ! امیدوارم درست بشه ولی امید زیادی ندارم !

همین که تونستی اثبات کنی جای شکرش باقیه. برای اقدامات بعدی کارت راحت تره.

خیلی وقتا نمیشه مشکل قطعه رو اثبات کرد.

انشاالله مشکل حل میشه.

ویرایش شده توسط saeed110
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

همین که تونستی اثبات کنی جای شکرش باقیه. برای اقدامات بعدی کارت راحت تره.

خیلی وقتا نمیشه مشکل قطعه رو اثبات کرد.

انشاالله مشکل حل میشه.

بله با اون قسمت موافقم تا الان هم مشکلم همون بوده هر وقت مراجعه میکردم میگفتن سالمه 

با این سرعت روند رسیدگی فکر کنم تا اون موقع گارانتیش تموم بشه (تا فروردین 99 گارانتی داره)  یکساله با این کارت درگیرم فعلا که فرجی حاصل نشده کارت برسه دستمم ببینیم چی میشه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...