رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

کارکرده بوده و بیمه ثبت نشده روی جعبه اثار ضربه نیست احتمال 80 درصد بسته بندی بد بوده و پایه مانیتور به اون قسمت فشار وارد کرده  :(

اگر جعبه اثر ضربه و فشار نداره  پس مقصر پست نبوده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته روی مانیتور یه لایه پلاستیک حباب دار بوده ولی بهتر بود روش یه لایه کارتون یا یونولیت قرار میگرفت

عکس از جعبه و محتویاتش که نشون میده خوب بسته بندی نشده و روی جعبه هم خوب قید نشده شکستنی

cu39003uam9v6ejtc1e6.jpg

fvjmzo1uq9g6ldjub5zd.jpg

جالبه! با این بسته بندی واقعا توقع داشتید سالم برسه؟؟؟

لینک به دیدگاه

فکر کنم توی تخلیه هم متوجه نشدن شکستنی هست  چون باید 4 طرفش بزرگ بزنه  انداختنش اینور اونور این اتفاق براش پیش امده  :-?

لینک به دیدگاه

البته یکی دیگه از دوستان هم یه مورد دیگه برام ارسال کرد گفته بودن چه بیمه بشه چه نشه ما مسئولیتی قبول نمیکنیم :eek:

فعلا با فروشنده هزینه تعمیر رو 50 50 توافق کردیم ولی با نمایندگی تماس گرفتم  80 درصد قیمتش باید هزینه کرد برای تعویض پنل  :(

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

شخصا بارها نحوه خالی کردن بسته های پستی رو دیدم هم توی پست و هم تیپاکس ، واقعا نه حس مسئولیت دارن نه دلسوز مردم هستن ، 1 ثانیه فکر نمیکنه که شاید این چیزی که تو داری پرتش میکنی شاید یه قطعه 10 ملیونی باشه ؟! طرف با پول زحمت کشیده اینو خریده ؟! یکم انصاف داشته باش   :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ناشیانه بسته بندی شده

10 برابر بهتر از این بسته بندی کردم بازم به مشکل خوردم البته مال من مقداری خش روی بدنه و یک ترک بود

خود lcd مشکلی واسش پیش نیومده بود

برای خرید مانیتور بهتره که حتما کارتنش موجود باشه

لینک به دیدگاه

تو شهر ما که پست یه یارو هست فقط اسرار زیاد به پست پیشتاز داره ولی جدا از پولی زیادی  که واسه یه وسیله کوچک میگیره طوری بسته بندی می کنه سه لایه کارتن ضربه گیر های حرفه ای 10 15 تا تمبربا یه بسته چسب مصرف میکنه حتی 

اگر تو بخواهی سفارش کنی میگه نه بسته بندی هم باید خودش کنه ماله تو رو هر شکلی باشه قبول نداره  انگار جنست 20 میلیون قیمت داره   :D  :D  =))  ولی من خودم به شخصه هر وقت هر  جنسی دارم با تیپاکس میفرستم  واقعا ارزش 4 .5 تومان بیشتر رو داره

مانیتور معمولا باید با کارتن خودش یا از یونولیت استفاده کنند غیر از این از هر چیزه دیگه استفاده کنی امکان شکستن یا اسیب به خود فلت  مانیتورهست حالا شما پیگیری از خود شخص ارسال کننده یا پست مبدا بکنید شاید بتونید خسارت رو بگیرید

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

من از ترس همین چیزا تا حالا هرچی از لیون خریدم گفتم با هواپیمایی بفرستن صبح روز بعدش رفتم فرودگاه تحویل گرفتم .. روی بسته هم میزنن شکستنی دیگه همه چیز اوکی میشه

لینک به دیدگاه

من از ترس همین چیزا تا حالا هرچی از لیون خریدم گفتم با هواپیمایی بفرستن صبح روز بعدش رفتم فرودگاه تحویل گرفتم .. روی بسته هم میزنن شکستنی دیگه همه چیز اوکی میشه

پست هوایی هم به کیس بنده صدمه رسوندن

لینک به دیدگاه

عملا زدن پوکوندن  .   از این بد شانسی برای هیچ کس پیش نیاد 

لینک به دیدگاه

پست هوایی هم به کیس بنده صدمه رسوندن

خدارو شکر من 7 بار تجربه پست هوایی داشتم و مشکلی پیش نیومده ... ایران ایر

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

salam shoma befarmaeed post ke ye hdd 3tb man ro gom karde che bayad konam?

1mah hast ke mano invar unvar mikonan asab nazashtan vasam

kesi nemidune baste bimeye arzesh nadashte bashe bime ro chetour hesab mikonan?

post ham pishtaz bude

mamnun

لینک به دیدگاه

شکی نیست که مشکل از بسته بندی بوده  کلا من نمیدونم چی رو بیمه میکنن اصلا باید همچین موارد شکستنی رو جلوی مامور تست کرد و بعد تحویل گرفت  :(  

لینک به دیدگاه

تنها راهی که میشه تضمین کرد مشکلی در بسته های شکستنی پیش نمیاد نایلون حبابداره .

یه کلیپی هم دارمم که طرف مانیتور رو 4 دور حباب دار میزنه بعدش پرت میکنه بالا تا بیوفته رو زمین هیچی نمیشه . چند وقت پیش بنده هم یه مانیتور بدون کارتن فرستادم برای یکی از دوستان همین جا با همین روش و با پست سفارشی ! از اون بدتر پست گفت مانیتور رو قبول نمیکنه جز اینکه معیوب باشه !!!

منم گفتم معیوبه . :D

صحیح و سالم رسید . فیدبکش هم موجوده !  =))

لینک به دیدگاه

پست شهر شیراز اگه بخوای قطزعه الکترونیمی بفرستی میگه باید جعبه چوبی براش بسازی!!

هم سنگین تر میشه و ه مهزینه ساخت جعبه هست.در غیر این صورت نمیفرستن.یا باید همون اول بگی چیز خاصی توش نیست

لینک به دیدگاه

پست شهر شیراز اگه بخوای قطزعه الکترونیمی بفرستی میگه باید جعبه چوبی براش بسازی!!

هم سنگین تر میشه و ه مهزینه ساخت جعبه هست.در غیر این صورت نمیفرستن.یا باید همون اول بگی چیز خاصی توش نیست

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

دوستان چن روز پيش يه بسته داشتم دادم دوستم ارسال کنه. بعد بهش گفتن تا ده روز ديگه پست صفارشي کلا حذف ميشه و پست پيشتاز و ويژه ميمونه

و گفتن که قيمت ها هم اپيديت ميشه (فکر کنم قيمت پيشتاز يه خورده کمتر بشه)

کسي در اين مورد چيزي ميدونه؟

هيچي ديگه بد بخت شديم :D بايد زندگيمونو بفروشيم بديم واسه پول پست. :D

لینک به دیدگاه

والا من سه شنبه بسته پست کردم نشنیدم همچین چیزی

خیلی بعید هست بخواد همچین اتفاقی بیافته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین الان تو اکثر باجه های پست اصفهان سفارشی قبول نمی کنند فکر کنم تو کل شهر اصفهان 3-4تا باجه قبول سفارشی باشه کلا پست خصوصی شده و برا خودش دکونی شده برای چاپیدن مردم

لینک به دیدگاه

لامصب همش کلک میزنن.

یارو سری قبلی که رفتم پست مخ منو خورد.

که نمیدونم بسته گم میشه و دیر میرسه و اینا.

ولی با چک و لگد فرستاد.

الان بهترین تیپاکسه واسه شهرستان هایی که شعبه دارند.

لینک به دیدگاه

والا من با سفارشی فرستادم گفتم کی میرسه دست طرف مامور پست میگه 2 روز دیگه یعنی با پست معمولی هیچ فرقی نداره فقط پول اضافه میگیرن سریع ترین پست همون پست ارامکس هست و بعدش هم تیپاکس

لینک به دیدگاه

تیپاکس از همشون بهتره - با پست یه کیس از تهران فرستادم اراک 30 هزار تومان ازم گرفت :eek: :eek: :eek:  همشون دزدن

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تیپاکس خدماتش فقط برا تهران خوبه اما برا بقیه زیاد جالب نیست

تو منطقه ما با اینکه یک منطقه پرجمعیته نمی یارند دم خونه 5تومن هزینه پیک می گیرند از اون طرف ارسال بین شهرها غیر تهران تعرفه 2برابر میشه یعنی اصفهان مثلا تبریز بسته 14تومنی میشه28تومن!!!

لینک به دیدگاه

من از تهران تا اهواز فرستادم شد 15 تومان با تیپاکس زیاد هست از نظر شما ؟ من که راضی بودم 2 روزه هم رسید دست خریدار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...