رفتن به مطلب

یک مطلب قابل تامل

amirhadi_s
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام کسی از اعضای سایت  هست فلسفه قیمت گذاری برخی از محصولات سایت توضیح بده؟

برای مثال کارت گرافیکasus 1660 super  قیمت این کارت در لیون کامپیوتر در حال حاضر  12.700 هست

1311302933_leon1660s.thumb.png.52893bd3bd510d1503a6ba2626afd48f.png

در صورتی که بخواین همین مدل رو از مالتینا( واسطه)  از آمازون سفارش بدین  با احتساب دلار23.500 ، هزینه گمرک . حمل و نقل و البته کارمزد خودشون (پ.ن :البته دالار رو هم گرون تر حساب میکنن به عنوان کارمزد)  با همه این هزینه ها 8.500 تموم میشه قیمت، یعنی 4.200 اختلاف قیمت دارن

اگه اشتباه میگم اصلاح کنید یعنی الان بیون روی یه کارتی که 8 تومن می ارزه. 4.700 کشیده؟ (4.200+500)1573204782_amazon1660s.thumb.png.aa3132c287270664ef74efa7822149b6.png

درسته مملکت دیوونه خونه شده، ولی دیگه شما هم دیگه .......نمی خوام اهانتی کنم امیدوارم اشتباهی شده باشه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

نمیخوام از لیون دفاع کنم ولی به نظرتون لیون وارد کننده هست؟ 

نه فقط فروشنده هست

پس بگیم لیون ۴۷۰۰ میخوره اشتباه هست

نبود قطعه هم مزید بر علت هست

واردات نیست و هرکی هر قیمتی میخواد بذاره میذاره

این بحث هم فایده نداره چون تا واسطه باشه همینه

یاعلی 

ویرایش شده توسط Alinajafi_q
لینک به دیدگاه

قیمت رو شرکت وارد کننده تعیین میکنه

که به غیر از حمل و نقل و عوارض در حدود 18 درصد سود و خدمات پس از فروش (گارانتی) بهش اضافه میشه

مرحله بعد عمده فروشی درصدی میکشه (3 الی 6)

و در آخر خرده فروش درصدی (7 الی 14)

در نهایت 9 درصد مالیات ارزش افزوده

بودن 2 واسطه برای هر کالایی باعث افزایش قیمت میشه

مگر اینکه اون شرکت نمایندگی فروش مستقیم در لیران داشته باشه که امکانش نیست

بعد وضع میشه همین

تازه اگر عرضه و تقاضا یکی باشه (که الان نیست)

چیز عجیبی نیست اصلا

کالای وارداتی (در زمینه دیجیتال) تا برسه دست خریدار بسته به ردیف تعرفه گمرکیش شاید تا 60 درصد به قیمت اصلیش اضافه بشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Alinajafi_q گفته است :

سلام 

نمیخوام از لیون دفاع کنم ولی به نظرتون لیون وارد کننده هست؟ 

نه فقط فروشنده هست

پس بگیم لیون ۴۷۰۰ میخوره اشتباه هست

نبود قطعه هم مزید بر علت هست

واردات نیست و هرکی هر قیمتی میخواد بذاره میذاره

این بحث هم فایده نداره چون تا واسطه باشه همینه

یاعلی 

رفیق فرمایش شما متین ولی نکته ی غیر قابل کتمان اینه که مدت نسبتا زیادیه که لیون اگه نگیم گرونترین، گرونترین قیمتهای سخت افزار رو در بین سایت های مختلف داره تازه اگه بازار رضا و ایرانیان رو بگذاریم کنار، حالا شما ممکنه بگین نه سایت های دیگه قیمتشون رو دیرتر آپدیت می کنن(که در یکسری موارد هم درسته) اما خود لیون هم به وضوح داخل سایتش گفته قیمتا ممکنه حین صدور فاکتور عوض بشه ولی تمامی این موارد به کنار حتی قیمت های دیجی کالا هم در اغلب موارد خیلی پایین تر از لیونه. 

• لایک 8
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

رفیق فرمایش شما متین ولی نکته ی غیر قابل کتمان اینه که مدت نسبتا زیادیه که لیون اگه نگیم گرونترین، گرونترین قیمتهای سخت افزار رو در بین سایت های مختلف داره تازه اگه بازار رضا و ایرانیان رو بگذاریم کنار، حالا شما ممکنه بگین نه سایت های دیگه قیمتشون رو دیرتر آپدیت می کنن(که در یکسری موارد هم درسته) اما خود لیون هم به وضوح داخل سایتش گفته قیمتا ممکنه حین صدور فاکتور عوض بشه ولی تمامی این موارد به کنار حتی قیمت های دیجی کالا هم در اغلب موارد خیلی پایین تر از لیونه. 

سلام عزیزم

من تو این مدت سه فاکتور خیلی سنگین از لیون خریدم

یکی تو تعطیلات عید بود که قیمتا خیلی افزایش داشت یکی هم دو سه هفته پیش بود که دلار کشید بالا (دوباره فرو رفت به ملت)

خدایش من منتظر بود که لیون بذاره رو فاکتور

علی الخصوص خریدم تو ایام عید که همه جا بسته بودن و کسی جنس نداشت اصلا قیمت نداشتن چون شرکت ها تعطیل بودن

با اینکه تاخیر داشت و حدودا آخر فروردین بسته ارسال شد ولی هیچ افزایش قیمتی برام اعمال نکردن 

آدم باید خوبی رو هم بگه

چند وقت پیش هم سی پی یو ۴۷۹۰ از لیون خریدم ۳ میلیون که قیمتش در دیجی کالا ۳۳۰۰ بود

ولی هستن کالاهای که تو لیون گرون ترن

اونم به تأمین کننده برمیگرده فکر کنم

یاعلی

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

کلا ایسوس تو ایران گرانفروشی میکنه ! از همون قدیم معروفه.ضعییییییف ترین گارانتی رو هم داره.همون قدیم هم ک دلار 4-5 تومن بود ایسوس محصولاتشو با دلار 10 تومن قیمت گذاری میکرد

بالاخره اون برنامه تلویزیونی و همایش ها و جایزه هایی ک میده باید از جیب مصرف کننده هاش بگیره دیگه.از جیب خودش ک نمیشه بده

در 13 ساعت قبل، Buddy گفته است :

یون اگه نگیم گرونترین، گرونترین قیمتهای سخت افزار رو در بین سایت های مختلف داره

بالاخره این رویه ای هست ک همه شرکت های ایران طی میکنن . یعنی میشه گفت تو ایران کلا مدل برعکسه بقیه کشور هاس.مابقی کشور ها یه شرکت اولش بده.بعد خوب میشه و بعد خوب تر و پیشرفته تر. تو ایران اول خوب بعد خوب تر بعد شروع میکنه به گند زدن

مث دیجی کالا و امثالهم.خودشون رو گرون اداره میکنند و هزینه نهایی کالا هم میره بالا و درنهایت سایت های رقیب میان و جای اون شرکت رو میگیرن.همین الان چندتا سایت هست ک قیمتاش واقعا مناسبه

• لایک 1
  • ممنونم 7
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alinajafi_q گفته است :

سلام عزیزم

یکی تو تعطیلات عید بود که قیمتا خیلی افزایش داشت یکی هم دو سه هفته پیش بود که دلار کشید بالا (دوباره فرو رفت به ملت)

علی الخصوص خریدم تو ایام عید که همه جا بسته بودن و کسی جنس نداشت اصلا قیمت نداشتن چون شرکت ها تعطیل بودن

با اینکه تاخیر داشت و حدودا آخر فروردین بسته ارسال شد ولی هیچ افزایش قیمتی برام اعمال نکردن 

آدم باید خوبی رو هم بگه

چند وقت پیش هم سی پی یو ۴۷۹۰ از لیون خریدم ۳ میلیون که قیمتش در دیجی کالا ۳۳۰۰ بود

یاعلی

سلام گرامی

من دقیقا نگران این بودم که شما صرفا یک مثال نقض بخواین بزنید که از نظر بنده ناقض این مساله نیست و لیونی که سال های پیش در خیلی موارد قیمت حتی پایین تر از پاساژ رضای تهران میداد الان سایت اسم نمی برم آی تی هم قیمتاش ازش ارزون تره و قیمتاشو ساعتی می بره بالا (زودتر از هم)

در مورد مثال هم خدمتتون عرض کنم شما این مثال رو می زنید من می تونم خیلی بیشتر مثال همین الان از دیجی کالا با اختلاف قیمتی های نسبتا بالا براتون بیارم که لیون واقعا خیلی گرونتر داره جنس عرضه می کنه.(دیجی کالا خدا رو شکر دیگه قیمت عوض کردن زمان زدن فاکتور نداره خداروشکر)

به هر حال مثال زدن خیلی روشنگر نیست تو این قضیه این یه دغدغه ای بود که من به عنوان مشتری چندین ساله لیون داشتم و بیان کردم و به شخصه هم با اینکه واسه لیون کامپیوتر احترام قائلم ولی مدت زیادی(از بعد جهش به بالای 14 تومن دلار) هست که به ناچار خریدام رو از جای دیگه می کنم(اما هر دفعه اولین قیمت رو از خود لیون می گیرم)

لینک به دیدگاه

خرید کارت نو الان دیوانگیه! واقعا با این قیمتها هنوزم کسی میخره؟! 

پ.ن:لیون فعلا در مقامه دومه.دیجی کالا اوله در گران‌فروشی.که البته تو این جور مواقع با یک جمله (ما فقط پخش کننده هستیم و تامین کننده نیستیم) دهان منتقدان رو میبندن.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

دوستان این که هیچی عمق فاجعه جاییه که کارت ASUS ROG-STRIX-RTX2080TI تو بازار ایران 80 تومنه ولی وقتی  شما بخوای از چین یا دبی وارد کنی کمتر از 40 میشه قیمتش با همه هزینه ها. یعنی بیشتر از دو برابر قیمت😱

متاسفانه دلار و عدم واردات اینا بهانه هست برای یه عده فروشنده سوء استفاده گر . تا وقتی خریدار خر پول هست قیمت رو تا هر جا که دلشون خواست بالا میبرن. عدم نظارت بر بازار هم از یک طرف . دولت از یک طرف خودش عامدانه میخاد قیمت ها بره بالا که حجای اینجا نیست توضیح بدم .متاسفانه عده ای تو ایران یه مشت دلال قمار باز شده که برای پول درآوردن هر کاری میکنن.

• لایک 6
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

همین کارت رو دوهفته پیش دادم به مشتری ۸۳۰۰

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Buddy گفته است :

سلام گرامی

من دقیقا نگران این بودم که شما صرفا یک مثال نقض بخواین بزنید که از نظر بنده ناقض این مساله نیست و لیونی که سال های پیش در خیلی موارد قیمت حتی پایین تر از پاساژ رضای تهران میداد الان سایت اسم نمی برم آی تی هم قیمتاش ازش ارزون تره و قیمتاشو ساعتی می بره بالا (زودتر از هم)

در مورد مثال هم خدمتتون عرض کنم شما این مثال رو می زنید من می تونم خیلی بیشتر مثال همین الان از دیجی کالا با اختلاف قیمتی های نسبتا بالا براتون بیارم که لیون واقعا خیلی گرونتر داره جنس عرضه می کنه.(دیجی کالا خدا رو شکر دیگه قیمت عوض کردن زمان زدن فاکتور نداره خداروشکر)

به هر حال مثال زدن خیلی روشنگر نیست تو این قضیه این یه دغدغه ای بود که من به عنوان مشتری چندین ساله لیون داشتم و بیان کردم و به شخصه هم با اینکه واسه لیون کامپیوتر احترام قائلم ولی مدت زیادی(از بعد جهش به بالای 14 تومن دلار) هست که به ناچار خریدام رو از جای دیگه می کنم(اما هر دفعه اولین قیمت رو از خود لیون می گیرم)

سلام مجدد

چرا نگران؟

مثال من برای شرح اتفاقی بود که برای من افتاده بود

والا آخرش گفتم موارد زیادی هست که قیمت لیون بالاتره

دیجی هم خدایش وقتی خرید رو انجام بدی افزایش قیمت نداره مگر اینکه کالا تامین نشه از طرف تامین کننده

که البته با یه کد تخفیف ده هزارتومنی عذرخواهی میکنه!:دی

من خودم به نظرم لیون نتونست رقابت کنه و اون چیزی که می‌خواست بشه و عدم حضور جناب حسینی تو فروم هم جدای از مشغله کاری اینه که لیون اونی که باید میشد و همه توقع داشتیم بشه نشد.

برای همین فعلا تو این بازار خراب فقط میخواد زنده بمونه و نفس بکشه

من هم در مقام دفاع نیست خودشون باید از خودشون دفاع کنن

فقط خواستم کارهای خوبی که برای من اتفاق افتاده رو بگم و انصاف رو رعایت کنم

یاعلی 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

کلا ایسوس تو ایران گرانفروشی میکنه ! از همون قدیم معروفه.ضعییییییف ترین گارانتی رو هم داره.همون قدیم هم ک دلار 4-5 تومن بود ایسوس محصولاتشو با دلار 10 تومن قیمت گذاری میکرد

بالاخره اون برنامه تلویزیونی و همایش ها و جایزه هایی ک میده باید از جیب مصرف کننده هاش بگیره دیگه.از جیب خودش ک نمیشه بده

یادمه سال 87 با یه دوستی که نمایندگی ایسوز کار می کرد آشنا شدم، اون موقع فکر کنم تازه اومده بازار ایران، و لپ تاپ هاش بیشتر تو چشم بودن، هی به من می گفت برو دانشگاه بین همکلاسی هات هم تعریف کن بگو ایسوز خوبه و ارزنتره، جالبه لپ تاپ خودش وایوو بود و از محصولات ایسوز چیزی بر نمیداشت خودش 😇 ، اون زمون نسبت به وایوو که تقریبا یکه تاز بود قیمتاش بهتر، بود. خلاصه یادمه می گفت ما یه روزی بازارو می گیریم و قیمت گذاری رو دیگه واسه دل خودمون می کنیم 😐گذشت و بعد از چندسال دیدم که چطور حرفش درست درومد و شروع به قیمت گذاری کردن 😂 به نظرم یکی از برندهایی که خیلی برای مصرف کننده های میان رده قیمت های خوبی داشت، ازراک بود که الانم هست، نسبت به امکاناتی که روی بردهاش خصوصا میداد و قیمت تناسب خیلی خوبی بود، ولی کسی تمایلی به وارد کردنش نداره فکر کنم حالا به هر دلیلی.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Peyman.S گفته است :

هست؟ کافیه به استوری های exo توجه کنی که ملت 20ملیون -30ملیون سیستم میخرن

🙂

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

هست؟ کافیه به استوری های exo توجه کنی که ملت 20ملیون -30ملیون سیستم میخرن

🙂

دوست عزیز، الان حدود 5، 6 میلیون ایرانی داریم که کامپیوتر منبا درآمد اصلیشونه و خیلیاشونم تو سایت های خارجی فری لنسر هستن و اصلا درآمدشون به تومن نیست که توقع دارید به تومن خرج کنن. خب حالا اگه کارت یکی از همین عزیزان بسوزه، چارش چیه؟ یا باید از یکی از سایت های واسطه از آمازون بخره و کارش دو ماه رو زمین بمونه که ممکنه تو همین مدت 2، 3 هزار دلار ضرر کنه کسی که تو سایتای خارجی فری لنسره، یا اینکه مجبوره به ناچار، با این قیمت ها از داخل تهیه کنه. اصلا منظورم این نیست که تو ایران بچه مایه دار کم داریم، میگم هر کسی که سیستم رده بالا میگیره، حتما برای صرفا بازی و خرج کردن پولای اضافش نیست. الان برنامه نوسی ها، گرافیست ها، اکثر مهندس های فری لنسر و خیلی اقشار دیگه، کامپیوتر وسیله کارشونه، مث ماشین برای راننده تاکسی، یعنی واقعا این چیز عجیبیه برا شما؟

ضمنا الان سیستم تو رده ی 20، 30 تومن فقط به درد برنامه نویسی و بازی با تنظیمات متوسط میخوره، سیستم رندر یا کار گرافیکی، براحتی بالای 100 تومن قیمت میخوره. 

لینک به دیدگاه

اونایی که بالای رودخونه نشستن آب رو گلالود کردن که نهنگ صید کنن از این آشفته بازار، اونایی  که پایین تر رودخونه نشستن هم به نوایی رسیدنو بچه نهنگ گیرشون میاد. ما هم که آب لوله کشی استفاده میکنیم دلمون به همین پلانکتونایی که جیره بندی بهمون میرسه خوشه.طی چند سال اخیر به اندازه قرن ها پسرفت کردیم و واسطه گری و احتکار و کم فروشی وتبانی و وضع قوانین یک شبه و بی منطق نفسمونو بریده.به عنوان خریدار حتی اگه شده 100 هزار تومن خرج کنین و پاهاتون تاول بزنه که قطعه ای رو حتی هزار تومن ارزون تر بخرین هم در حد خودتون کمکی به بهتر شدن این آشفته بازار کردین که هرکس هر قیمتی دوست داره تعیین میکنه.

• لایک 7
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Alinajafi_q گفته است :

سلام عزیزم

آدم باید خوبی رو هم بگه

یاعلی

درود.

بنده هفته گذشته چهارشنبه یه کولر aio از لیون خریدم

یکشنبه با من تماس گرفتند گفتن گرون شده باید 250 بذاری روش! در حالی که قصور از من نبوده میتونستن همون روز برای من خرید بزنن از آواژنگ!

مشکلی نداریم من پرداخت کردم.

الان بعد از گذشته دو روز از پرداخت سفارش هنوز در حال پردازشه!

ویرایش

بالاخره در روز ششم ایمیل مبنی بر ارسال شدن سفارش به دستم رسید

ویرایش شده توسط xXxHO3EiNxXx
  • لایک 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

برای من جالب است که چطور شخصی در تهران و شهرهای اطراف سکونت دارد و باز هم از سایت هایی چون لیون کامپیوتر خرید می کند

یک عده می گویند بازار رضا!

قیمت پرت در این خراب شده هم زیاد است

در مرکز کامپیوتر ایران می توانید قیمت های بسیار بهتری را کشف و مشاهده بفرمایید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

قیمت رو شرکت وارد کننده تعیین میکنه

که به غیر از حمل و نقل و عوارض در حدود 18 درصد سود و خدمات پس از فروش (گارانتی) بهش اضافه میشه

مرحله بعد عمده فروشی درصدی میکشه (3 الی 6)

و در آخر خرده فروش درصدی (7 الی 14)

در نهایت 9 درصد مالیات ارزش افزوده

بودن 2 واسطه برای هر کالایی باعث افزایش قیمت میشه

مگر اینکه اون شرکت نمایندگی فروش مستقیم در لیران داشته باشه که امکانش نیست

بعد وضع میشه همین

تازه اگر عرضه و تقاضا یکی باشه (که الان نیست)

چیز عجیبی نیست اصلا

کالای وارداتی (در زمینه دیجیتال) تا برسه دست خریدار بسته به ردیف تعرفه گمرکیش شاید تا 60 درصد به قیمت اصلیش اضافه بشه

ای هم فرومی

وقتی از آمازون هم خرید می کنید گمرک می خورد

سود فروشنده نیز هست

هزینه سنگین حمل بار و انبارداری و هزار کوفت و زهرمار دیگر هم هست

گران تر تمام شدن به علت تک خرید بودن هم هست

این حساب کتاب شما کاملا غلط است

و شاهد بر ماجرا آن که یک برند بر فرض یک قطعه هزار دلاری را سی میلیون می فروشد و برندی دیگر  با کشور مبدا یکسان یه قطعه هزار دلاری را شاید بیش از پنجاه میلیون

حال اینکه در خرید از آمازون هر دو یک قیمت دارند ولی در ایران صرفا بر اساس اینکه چقدر برند جا افتاده و طرفدار دارد و میزان پدر سوختگی عوامل تاثیر گذار،قیمت ها بسیار متفاوت است

پس توجیه بیهوده نفرمایید

ویرایش شده توسط Unknown Truth
  • لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

image.thumb.png.08075e484b336578de06dcb853ed8f1d.png

این شوخیه دیگه نه ؟🤔

Untitled.thumb.png.112f8a9ca57c61354a17fcb4790d157e.png

ویرایش شده توسط Slasher
  • ممنونم 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

دوست عزیز، الان حدود 5، 6 میلیون ایرانی داریم که کامپیوتر منبا درآمد اصلیشونه و خیلیاشونم تو سایت های خارجی فری لنسر هستن و اصلا درآمدشون به تومن نیست که توقع دارید به تومن خرج کنن. خب حالا اگه کارت یکی از همین عزیزان بسوزه، چارش چیه؟ یا باید از یکی از سایت های واسطه از آمازون بخره و کارش دو ماه رو زمین بمونه که ممکنه تو همین مدت 2، 3 هزار دلار ضرر کنه کسی که تو سایتای خارجی فری لنسره، یا اینکه مجبوره به ناچار، با این قیمت ها از داخل تهیه کنه. اصلا منظورم این نیست که تو ایران بچه مایه دار کم داریم، میگم هر کسی که سیستم رده بالا میگیره، حتما برای صرفا بازی و خرج کردن پولای اضافش نیست. الان برنامه نوسی ها، گرافیست ها، اکثر مهندس های فری لنسر و خیلی اقشار دیگه، کامپیوتر وسیله کارشونه، مث ماشین برای راننده تاکسی، یعنی واقعا این چیز عجیبیه برا شما؟

ضمنا الان سیستم تو رده ی 20، 30 تومن فقط به درد برنامه نویسی و بازی با تنظیمات متوسط میخوره، سیستم رندر یا کار گرافیکی، براحتی بالای 100 تومن قیمت میخوره. 

بله همه اونایی که از اگزو خرید میکنن فریلنسر هستن و شمام وکیل مدافع همشونید حتی اونیم که هدست گیمینگ میخره داشته با شخص مقابلش حرف میزده یهو سوخته تصمیم گرفته یکی دیگه بخره تا میلیاردی ضرر نکرده چه بسا همونیم که سیستم سفارش داده و 30-40 ملیون پیاده شده وسط کار یهو ناغافل سیستمش سوخته بدون دلیل 

کلا همشون بدون دلیل دچار سوختگی شدن همشونم از اگزو خرید کردن

جواب دادن به شما و امثال شما وقت تلف کردنه 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

image.thumb.png.08075e484b336578de06dcb853ed8f1d.png

این شوخیه دیگه نه ؟🤔

سلام دوست عزیز

کدام سایت از فروشگاه لیون ارزان‌تر این جنس رو گذاشته؟ لطفاً لینکش رو پیام خصوصی کنید تا بررسی بشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

یکشنبه با من تماس گرفتند گفتن گرون شده باید 250 بذاری روش!

@CRM یعنی چی این حرکت؟ 

https://digiato.com/article/2020/07/01/اعلام-به-روز-قیمت-و-موجودی-کالا-در-فروشگ/

http://www.ecommerce.gov.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=127&newsview=372

طبق ابلاغیه توسعه تجارت الکترونیکی در 11 تیر ، سایت باید یا قیمتش بروز باشه یا اگه نوسان قیمت ارز داره قبل از ثبت سفارش با مشتری سنگاشو وا بکنه بعدش پول واریز بشه نه اینکه ثبت سفارش بشه پول گرفته بشه بعد بگید اینقد گرون شده رفته روش اونم بعد 4روز!

راجب محدوده ارسال با پیک داخل تهران هم نمیفهمم چرا هیچ محدوده ای درج نشده فقط زدید پیک رایگان! بعد مشتری در محدوده نزدیک شما نباشه 30 تومن پول حمل و نقل براش میندازید

همه اینا جای پیگیری داره ها!

واقعا اینقدر سخته یه اسکرین شات از نقشه گوگل بگیرید با دایره مشخص کنید که تا چه شعاعی رو پوشش میدید برای حمل و نقل رایگان؟ اگه سخته خودم براتون انجام میدم 🙂

راجب قیمت هم دوست عزیز حتما پیگیری کن شما 1ریال نداشته باشی براتون ثبت سفارش نمیزنن

• لایک 2
لینک به دیدگاه

الان دیجیکالا که انقدر گرون فروشه ارزونتر از لیون میده قطعه 😂 البته فقط اون نه همه سایتا ، دیگه اعتبارشو داره از دست میده با این قیمتا مسخرش.

• لایک 8
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Peyman.S گفته است :

پ.ن:لیون فعلا در مقامه دومه.دیجی کالا اوله در گران‌فروشی.که البته تو این جور مواقع با یک جمله (ما فقط پخش کننده هستیم و تامین کننده نیستیم) دهان منتقدان رو میبندن.

اتفاقا من اس اس دی هدفون هارد دیسک موس پد رو از دیجی ارزونتر خریدم قبل از اینکه خیلی چیزا ناموجود بشن 390 pro tuf رو یک و ششصد از لیون کمتر زده بود در ضمن پشتیبانی دیجی کالا و مرجوعیش خیلی از لیون بهتره

در 26 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

الان دیجیکالا که انقدر گرون فروشه ارزونتر از لیون میده قطعه 😂 البته فقط اون نه همه سایتا ، دیگه اعتبارشو داره از دست میده با این قیمتا مسخرش.

من یه bloody b188 از نگاتو خریدم ۷۲۰ تو لیون ۸۶۰ بود الان یک میلیون همین دو سه روز پیش لاجیتک هم از عرفان رایانه خریدم صد تومن کمتر😂😂😂😂😂😂

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ali.king گفته است :

ادم یه چرخ تو دیوار و ایسام بزنه، پی میبره به صحت این حقیقت تلخ. 

طرف ۱۰۶۰ دوال ایسوس گذاشته به قیمت ۱۰۷۰ گیمینگ ایکس، بهش میگی چه خبرته، میگه 《آقا ایسوسههههههه بهترین برنده》

البته خب حق هم دارن، شما یه ویدیو از یوتیوبر های بزرگ حوزه سخت افزار به من نشون بده که به جز ROG استفاده کنن توی بیلد های اساسیشون، همرو ایسوس اسپانسری میکنه

تبلیغاتش قویه، نونشم میخوره دیگه ... فقط اونور اب در مقابل تبلیغات قوی، گارانتی قوی هم پشتش هست که اینور به لطف فقدانش، این تبلیغات پول میشه تو جیب دلال و وارد کننده

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...