رفتن به مطلب

یک مطلب قابل تامل

amirhadi_s
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

لیون با همین فرمون بره جلو گمون نکنم 1400 ببینه 😥

الان لیون حکم نوکیا داره
هر قیمتی میذاره ملت میخرن
ولی ی تغییر نگرش تو سیاست گذاری هاشون تو همین ماه اگ نکنن خدای نکرده اتفاقات بدی برا سایتش پیش میاد
مشتری ک بره دیگه بر نمیگرده اقا

هزاران سایت خوب بود ک متروک شدن،اینم 1001

امیدوارم یا نیارین،یا میارین قیمتی بزارین ک حرفی توش نباشه
بخدا مشتری قدیمی بیاد سایت خالی ببینه،همچنان فن لیون میمونه،تا اینکه قیمت های نجومی لیون ببینه و کم کم نا امید شه

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

درود.

بنده هفته گذشته چهارشنبه یه کولر aio از لیون خریدم

یکشنبه با من تماس گرفتند گفتن گرون شده باید 250 بذاری روش! در حالی که قصور از من نبوده میتونستن همون روز برای من خرید بزنن از آواژنگ!

مشکلی نداریم من پرداخت کردم.

الان بعد از گذشته دو روز از پرداخت سفارش هنوز در حال پردازشه!

ویرایش

بالاخره در روز ششم ایمیل مبنی بر ارسال شدن سفارش به دستم رسید

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه 
عزیز بابت افزایش قیمت متاسفیم تیم لیون کامپیوتر قلبا بابت این موضوع ناراحتیم و دوست داریم مثل سابق بتونیم به شما عزیزان خدمات بدیم، دوستانی که در برهه اول کرونا با ما بودن در جریان هستن که در اون دوران هم حاضر شدیم خودمون ضرر کنیم اما سفارش های که ثبت شده بود رو با انرژی تقدیم دوستان کردیم حتی در بسیاری از موارد به مشتریانمون به دلیل پایین اومدن قیمت پول عودت دادیم، الان هم افزایش قیمت کالاها به دلیل کم بودن و یا گاها نبودن کالا در بازار کامپیوتر هست با این شرایط ما داریم تمام تلاش خودمون رو میکنیم که با قیمت اعلام شده کالاها رو به دست شما عزیزان برسونیم، در رابطه با این مسئله شما با شماره 02188914049 داخلی 122 اقای نیکبخت تماس بگیرین و مسئله رو با ایشون در میون بذارین برای شما پیگیری میکنند، رضایت شما برای ما از هرچیزی مهم تر هست

لینک به دیدگاه

بشخصه از سال 90 با لیون آشنا شدم و واقعا تا سال 94 و 95 هروقت سایت رو نگاه میگردم هم قیمت خوبی داشت و پشتیبانی و پاسخگویی عالی داشت و متاسفانه دیگه اینطور نیست و هروقت میام قیمت های فضایی رو تو سایت میبینم که حتی بعضی اقلام رو با دلار 40 تومن هم حساب کردن شاخ در میارم

درمورد پشتیبانی هم که دیگه هیچ اینقدر لحن صحبت کردن بد شده که اون حس خوبی که به لیون داشتم و از دست دادم واقعا

امیدوارم سیاست کاریشون رو درست کنن وگرنه بشخصه خریدی نمیکنم و به کسی هم معرفی نمیکنم

• لایک 5
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

image.thumb.png.08075e484b336578de06dcb853ed8f1d.png

این شوخیه دیگه نه ؟🤔

اون زمان که دوستمون رفتن خریدن و همین اطراف تاپیک زدن؛ یه عده اومدن به جای تبریک یا یه لایک خشک و خالی، شاکی بودن که که چرا 7 میلیون پول یه تیکه حلبی دادی؟ دوستمون این روزارو میدید.

عزیزان. کامپیوتر گوشت نیست که یک روز پشت ویترین دست نخورده بمونه، سیاه بشه؛ ده سال بعد هم میشه همون ته انباری روی به عنوان آکبند فروخت به خلق الله. همه هم شادو خوشحال.

نکته اینجاست با توجه به واردات ممنوع کیس، و اینکه محصول خاطی گارانتی داره؛ چه جوری وارد خاک ما شده شیک و مجلسی؟ چیز کوچی که هم نبوده بگیم تو جیب جا میشه.

حالا این میگیم چون سنگینه (الکی مثلا) با اشلوقی 40 تومان قیمت گذاری شده توسط تامین کنندش. یکی به من بگه SSD پنجاه گرمی سامسونگ QVO چرا از 3 تومان باید بپره 11 تومان؟ نه آوردنش سخته نه ممنوعه. شما به اندازه یه جامدادی هم بخوای مسافری بیاری 10 تا توش جا میشه.

• لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

راجب محدوده ارسال با پیک داخل تهران هم نمیفهمم چرا هیچ محدوده ای درج نشده فقط زدید پیک رایگان! بعد مشتری در محدوده نزدیک شما نباشه 30 تومن پول حمل و نقل براش میندازید

همه اینا جای پیگیری داره ها!

درود دوست عزیز

اگر در خصوص هزینه‌ی ارسال موردی براتون پیش اومده و ابهامی هست بفرمایید تا پیگیری بشه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

بشخصه از سال 90 با لیون آشنا شدم و واقعا تا سال 94 و 95 هروقت سایت رو نگاه میگردم هم قیمت خوبی داشت و پشتیبانی و پاسخگویی عالی داشت و متاسفانه دیگه اینطور نیست و هروقت میام قیمت های فضایی رو تو سایت میبینم که حتی بعضی اقلام رو با دلار 40 تومن هم حساب کردن شاخ در میارم

درمورد پشتیبانی هم که دیگه هیچ اینقدر لحن صحبت کردن بد شده که اون حس خوبی که به لیون داشتم و از دست دادم واقعا

امیدوارم سیاست کاریشون رو درست کنن وگرنه بشخصه خریدی نمیکنم و به کسی هم معرفی نمیکنم

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه ، افتخار ماست که همراهانی مثل شما داریم ؛
مسئله ای که در مورد قیمت ها هست الان صرفا فقط مربوط به دلار نیست، بالارفتن دلار در قیمت ها موثر هست اما مسئله مهم تری هم هست و اون نبودن کالا و وراد نشدن کالا داخل کشور هست بعضی از دسته بندی ها مثل مودم کالا وارداتش قاچاق شده و هیچ کس قانونی وارد نمیکنه ، آواژنگ که وارد کننده بود نمیتونه وارد کنه ، چرا؟ چون این کالا داره تولید داخل میشه و وارداتش ممنوع شده ، حالا چ اتفاقی توی بازار می افته ؟ مودم 200 تومنی میشه 1 میلیون تومن ، چون کالاش نیست ، نه تنها مودم بلکه کم بودن کالا در داخل کشور قیمت ها رو میبره بالا ، وقتی کانال ورودی بستس از کجا باید کالا بیاد ؟ 
لیون کامپیوتر هم توی این شرایط کالاهای که خودش داشته رو داره باهمون قیمت قبلی میده و کالاهای که از تامین کننده های اصلی تهیه میشن با قیمتی که از طرف تامین کننده اعلام میشه به فروش میرسه.

شما اگر جای لیون بودین چیکار میکردین توی این شرایط ؟ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

عزیزان. کامپیوتر گوشت نیست که یک روز پشت ویترین دست نخورده بمونه، سیاه بشه؛ ده سال بعد هم میشه همون ته انباری روی به عنوان آکبند فروخت به خلق الله. همه هم شادو خوشحال

چون قراره x سال استفاده بشه باید 20 ملیون پولش بشه؟

عجبم از تفکر شما

شما بطری پلاستیکی هم بخری میتونی 100000بار توش اب بخوری حالا باید 1ملیون پولشو بدی؟

در 14 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

نکته اینجاست با توجه به واردات ممنوع کیس، و اینکه محصول خاطی گارانتی داره؛ چه جوری وارد خاک ما شده شیک و مجلسی؟ چیز کوچی که هم نبوده بگیم تو جیب جا میشه.

وارد نکردن بلکه تو انبار بوده الان اوردن به نمایش بزارن

در 11 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود دوست عزیز

اگر در خصوص هزینه‌ی ارسال موردی براتون پیش اومده و ابهامی هست بفرمایید تا پیگیری بشه

سلام عزیز

مشکل که پیش اومد درنهایت هم حضوری تحویل گرفتم ولی این رفتار اصلا جالب نیست که اطلاعات ناقص داخل سایت میزارن بعد 1روز کار لنگ بمونه

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، game over گفته است :

لیون با همین فرمون بره جلو گمون نکنم 1400 ببینه 😥

الان لیون حکم نوکیا داره
هر قیمتی میذاره ملت میخرن
ولی ی تغییر نگرش تو سیاست گذاری هاشون تو همین ماه اگ نکنن خدای نکرده اتفاقات بدی برا سایتش پیش میاد
مشتری ک بره دیگه بر نمیگرده اقا

هزاران سایت خوب بود ک متروک شدن،اینم 1001

امیدوارم یا نیارین،یا میارین قیمتی بزارین ک حرفی توش نباشه
بخدا مشتری قدیمی بیاد سایت خالی ببینه،همچنان فن لیون میمونه،تا اینکه قیمت های نجومی لیون ببینه و کم کم نا امید شه

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه ، عزیز مطلبی که برای کاربر @samannaseri نوشتم رو بخونید ، 
شما اگر جای ما بودین توی این شرایط اقتصادی چیکار میکردین؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، CRM گفته است :

قبل از خرید گزینه تماس و استعلام قیمت میزاشتم و بعدش مشتری اوکی بود ثبت سفارش میزدم حالا به علت کرونا 10 روز بعدم برسه دیگه قیمت قیمت قبله

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

عجبم از تفکر شما

شما بطری پلاستیکی هم بخری میتونی 100000بار توش اب بخوری حالا باید 1ملیون پولشو بدی؟

سلام عزیز

مشکل که پیش اومد درنهایت هم حضوری تحویل گرفتم ولی این رفتار اصلا جالب نیست که اطلاعات ناقص داخل سایت میزارن بعد 1روز کار لنگ بمونه

سلام وقت شما بخیر باشه 

عزیز لطفا شماره سفارش خودتون رو برای من ارسال کنید و یا با شماره 02188914049 داخلی 122 تماس بگیرین برای شما این مسئله رو پیگیری میکنم ، شرایط مربوط به ارسال رایگان رو توی بخش راهنمای خرید لیون کامپیوتر توضیح دادیم اونجا رو مطالعه کردین ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

قبل از خرید گزینه تماس و استعلام قیمت میزاشتم و بعدش مشتری اوکی بود ثبت سفارش میزدم حالا به علت کرونا 10 روز بعدم برسه دیگه قیمت قیمت قبله

ما قبل از اینکه مشتری سفارشش رو پرداخت کنه روی سایت توافق نامه ای برای این وسئله گذاشتیم و اونجا این موضوع رو مطرح کردیم ، شما اون توافق نامه رو خوندین ؟ 

نظر شما هم از امروز داره انجام میشه و با مشتری ها علاوه بر توافق نامه تماس هم گرفته میشه ، ممنونم از پیشنهاد شما ، اگر پیشنهاد دیگ ای هم دارین بفرمایین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

عجبم از تفکر شما

سلام عزیز

حق با شماست. کولر مستر تو ایران زیرپله ای اسمبل میشه و این وسط هم فقط منو شما متضرر هستیم که دستمون نمیرسه این سیستمارو تهیه کنیم، ال باقی این جماعت همه تا خرخره تو سودن و با دمشون گردو میشکنن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان قحطی موس پد اومده آیا ؟ یا خیلی گرونه یا خیلی ارزون تعداد بسیار کم ساخت داخل با عکس میکی ماوس🙄جوکر.........

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، CRM گفته است :

سلام وقت شما بخیر باشه 

عزیز لطفا شماره سفارش خودتون رو برای من ارسال کنید و یا با شماره 02188914049 داخلی 122 تماس بگیرین برای شما این مسئله رو پیگیری میکنم ، شرایط مربوط به ارسال رایگان رو توی بخش راهنمای خرید لیون کامپیوتر توضیح دادیم اونجا رو مطالعه کردین ؟

1. - ارسال تهران از 24 تا 48  ساعت کاری در روش ارسال رایگان به طول می انجامد
  2. ارسال فوری روزانه‌ی تهران (در محدوده‌ی ارسال) در صورتی که ثبت و تکمیل سفارش تا پیش از ساعت 12 باشد در شرایط کلی تا پایان روزکاری خواهد بود و اگر بعد از این ساعت باشد تا قبل از ظهر روز بعد ارسال خواهد شد، در این روش هزینه‌ی ارسال به عهده مشتری می­باشد
  3. ارسال به شهرهایی بجز شهر تهران، با توجه به مسافت شما از شهر تهران از 24 تا 96 ساعت کاری به طول می انجامد
  4. ارسال مرسوله‌های پستی همه روزه تا قبل از ساعت 12 امکان پذیر است
  5. ارسال مرسوله‌های پس کرایه (تیپاکس، باربری، ترمینال...) همه روز قبل از ساعت 17 امکان پذیر است

شما تو همین موارد در محدوده ارسال رایگان رو برای بنده توضیح بده

محدوده ارسال شما کجاست؟ حتما باید شما زنگ بزنی به مشتری بگی جزو محدوده ارسال ما نیستی؟ من میگم شما یه کروکی بکش بگو از فلانجا تا فلان جا محدوده رایگان ماست 

5بار این راهنمارو خوندم حرفی از محدوده مورد نظر نزده

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Buddy گفته است :

رفیق فرمایش شما متین ولی نکته ی غیر قابل کتمان اینه که مدت نسبتا زیادیه که لیون اگه نگیم گرونترین، گرونترین قیمتهای سخت افزار رو در بین سایت های مختلف داره تازه اگه بازار رضا و ایرانیان رو بگذاریم کنار، حالا شما ممکنه بگین نه سایت های دیگه قیمتشون رو دیرتر آپدیت می کنن(که در یکسری موارد هم درسته) اما خود لیون هم به وضوح داخل سایتش گفته قیمتا ممکنه حین صدور فاکتور عوض بشه ولی تمامی این موارد به کنار حتی قیمت های دیجی کالا هم در اغلب موارد خیلی پایین تر از لیونه. 

سلام دوست من ، وقت شما بخیر باشه ؛

عزیز توضیحاتی که برای کاربر @samannaseri نوشتم رو مطالعه کنید ، ما در این برهه زمانی گذاشتیم که امکان تغییر قیمت هست و فکر میکنم حدود دو هفته هست که این اطلاعیه روی سایت هست ف در بقیه موارد کالا رو با همون قیمت تقدیم مشتری کردیم ، حتی در زمانی که کرونا تازه اومده بود و همه داشتن سفارش ها رو کنسل میکردن ما سفارش ها رو تحویل دادیم و بعضی سفارش ها رو به خاطر پایین اومدن قیمت پول برگردوندیم، باز هم اگر پیشنهادی دارین که در این شرایط بتونیم با کمک هم از این مسیر رد بشیم به ما بگین 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، CRM گفته است :

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه ، افتخار ماست که همراهانی مثل شما داریم ؛
مسئله ای که در مورد قیمت ها هست الان صرفا فقط مربوط به دلار نیست، بالارفتن دلار در قیمت ها موثر هست اما مسئله مهم تری هم هست و اون نبودن کالا و وراد نشدن کالا داخل کشور هست بعضی از دسته بندی ها مثل مودم کالا وارداتش قاچاق شده و هیچ کس قانونی وارد نمیکنه ، آواژنگ که وارد کننده بود نمیتونه وارد کنه ، چرا؟ چون این کالا داره تولید داخل میشه و وارداتش ممنوع شده ، حالا چ اتفاقی توی بازار می افته ؟ مودم 200 تومنی میشه 1 میلیون تومن ، چون کالاش نیست ، نه تنها مودم بلکه کم بودن کالا در داخل کشور قیمت ها رو میبره بالا ، وقتی کانال ورودی بستس از کجا باید کالا بیاد ؟ 
لیون کامپیوتر هم توی این شرایط کالاهای که خودش داشته رو داره باهمون قیمت قبلی میده و کالاهای که از تامین کننده های اصلی تهیه میشن با قیمتی که از طرف تامین کننده اعلام میشه به فروش میرسه.

مسئله مورد بحث من فقط مربوط به الان نیست عزیز

از 95 تا الان منظورم هست و دقیقا هر وقت بحث تو این ضمینه پیش میاد حرف از نبود کالا تو بازار و ... میاد 

همین چند روزه لیون مادربردهای سری 490 و همراه سی پی یو نسل جدید وارد کرده با قیمت های فضای ، که این خودش یه بحثه

ولی درمورد پاسخگویی و پشتیبانی  و لحن صحبت پشت تلفن که دیگه ربطی به دلار و قاچاق و اینا نداره، 

به نظر شما اینو که دیگه میتونه درست کنه ، نمیتونه؟

حوصله بحث ندارم واقعا به اندازه کافی افسرده شدیم

فقط نظر خودم رو درمورد اینکه آیا در آینده بخوام خریدی کنم از لیون گفتم و بعید میدونم با این اوضاع به کسی هم حتی معرفی کنم

• لایک 4
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

دیجیکالا در خیلی موارد قیمتش کمتر بوده این کاملا درسته نکته ی دیگه اینکه دیجیکالا یه بارم نشده بگه قیمتش تغییر کرده بقیه پولو بده شخصا برام پیش نیومده

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، CRM گفته است :

ما قبل از اینکه مشتری سفارشش رو پرداخت کنه روی سایت توافق نامه ای برای این وسئله گذاشتیم و اونجا این موضوع رو مطرح کردیم ، شما اون توافق نامه رو خوندین ؟ 

نظر شما هم از امروز داره انجام میشه و با مشتری ها علاوه بر توافق نامه تماس هم گرفته میشه ، ممنونم از پیشنهاد شما ، اگر پیشنهاد دیگ ای هم دارین بفرمایین

البته که میخونم ولی موضوع اصلی اینه شما نسیه کار میکنید هیچ چیز شفافی وجود نداره برای مشتری😁

قبل از ثبت سفارش قیمت نهایی به مشتری اعلام کنید اگه خواست که اوکی نخواستم لغو میشه دیگه 😉

نوسان قیمت وجود داره ولی دلیل نمیشه طرف ثبت کنه بعد بهش زنگ بزنن بگن قیمت زیاد شده ها!

حالا این دفعه 250 تومن شد اگه 1ملیون میشد چی؟ 

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

مسئله مورد بحث من فقط مربوط به الان نیست عزیز

از 95 تا الان منظورم هست و دقیقا هر وقت بحث تو این ضمینه پیش میاد حرف از نبود کالا تو بازار و ... میاد 

همین چند روزه لیون مادربردهای سری 490 و همراه سی پی یو نسل جدید وارد کرده با قیمت های فضای ، که این خودش یه بحثه

ولی درمورد پاسخگویی و پشتیبانی  و لحن صحبت پشت تلفن که دیگه ربطی به دلار و قاچاق و اینا نداره، 

به نظر شما اینو که دیگه میتونه درست کنه ، نمیتونه؟

حوصله بحث ندارم واقعا به اندازه کافی افسرده شدیم

فقط نظر خودم رو درمورد اینکه آیا در آینده بخوام خریدی کنم از لیون گفتم و بعید میدونم با این اوضاع به کسی هم حتی معرفی کنم

دوست خوبم ما فقط توی لیون کامپیوتر فروشنده هستیم و بقیه جاها ماهم مصرف کننده هستیم و خریداریم، این شرایط که شما میگین شرایطی نیست که از سمت لیون تعیین شده باشه ، لیون کامپیوتر داره از یک مرکزی کالا رو تهیه میکنه و قیمت از سمت تامین کننده تعیین میشه ، اگر قیمت کالا پایین بیاد قدرت خرید مردم بیشتر میشه و خرید به دنبال اون میره بالا و این برای ما بهتر هست تا اینکه با دوستانمون سراین مسائل چالش داشته باشیم 

در مورد کیفیت پاسخگویی و لحن کارشناس ها مطلبی رو گفتین میتونم درخواست کنم که تجربتون رو برای من ارسال کنید تا پیگیری کنم موضوع رو؟ ممنونم از شما 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

حق با شماست. کولر مستر تو ایران زیرپله ای اسمبل میشه و این وسط هم فقط منو شما متضرر هستیم که دستمون نمیرسه این سیستمارو تهیه کنیم، ال باقی این جماعت همه تا خرخره تو سودن و با دمشون گردو میشکنن.

همه تو سود نیستن ولی هستن کسایی که تو سودن 

من چون دستم نمیرسه نمیگم فلانه 

وقتی میبینم قیمت بدون مدیریت دل بخواهی گذاشته میشه اعتراض میکنم

حتی اگه میلیاردم باشم باید به این قیمت های بی اساس اعتراض کنم که هیچیش شفاف نیست نه معلومه دلالش کیه نه معلومه وارد کنندش کیه 

شما هم باید اعتراض کنید 

وگرنه مملکت میشه این! 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

ولی موضوع اصلی اینه شما نسیه کار میکنید هیچ چیز شفافی وجود نداره

منظور شما رو از این جمله متوجه نشدم؟ بیشتر توضیح بدین لطفا

در 5 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

قیمت نهایی به مشتری اعلام کنید اگه خواست که اوکی نخواستم لغو میشه دیگه 

قیمت ها دوست من لحظه ای داره جا به جا میشه حالا یا رو به بالا یا رو به پایین ، ما الان در حال حاضر بعد از اینکه مشتری ثبت میکنه بهش این موضوع رو اطلاع میدم و اگر موافق نباشه همون موقع پول سفارش رو عودت میدیم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، CRM گفته است :

قیمت ها دوست من لحظه ای داره جا به جا میشه حالا یا رو به بالا یا رو به پایین ، ما الان در حال حاضر بعد از اینکه مشتری ثبت میکنه بهش این موضوع رو اطلاع میدم و اگر موافق نباشه همون موقع پول سفارش رو عودت میدیم.

خوبه

در 1 دقیقه قبل، CRM گفته است :

همین الان شما گفتی راهنما رو بخونید منم براتون اوردم 

الان محدوده ارسال رایگان شما از کجا تا کجاست؟ شفاف کنید دیگه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، CRM گفته است :

خب بقول شما لحظه ای تغییر می کنه الان دلار لحظه میرفت بالا شما م لحظه ای می کشیدین روش الان لحظه ای اومده پایین چرا پایین نمی کشید ؟

• لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

خب بقول شما لحظه ای تغییر می کنه الان دلار لحظه میرفت بالا شما م لحظه ای می کشیدین روش الان لحظه ای اومده پایین چرا پایین نمی کشید ؟

توضیح دادم دوست من بالاتر مطالعه کنید دلار فقط عامل بالا رفتن قیمت نیست !! دلیل اصلی نبود کالاست، کالا نیست ، کالا وارد نمیشه ، کارخونه های تولید کننده خارج از کشور تعطیل هستن اونا هم ک بازن تولیدشون یک سوم شده 

در 4 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

خوبه

همین الان شما گفتی راهنما رو بخونید منم براتون اوردم 

الان محدوده ارسال رایگان شما از کجا تا کجاست؟ شفاف کنید دیگه

این مسئله رو دارم پیگیری میکنم دوست من .

لطفا ایمیلی که باهاش ثبت سفارش کردین رو ارسال کنید 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، CRM گفته است :

توضیح دادم دوست من بالاتر مطالعه کنید دلار فقط عامل بالا رفتن قیمت نیست !! دلیل اصلی نبود کالاست، کالا نیست ، کالا وارد نمیشه ، کارخونه های تولید کننده خارج از کشور تعطیل هستن اونا هم ک بازن تولیدشون یک سوم شده 

جالبه می گن وارد نمیشه بعد شاهد ورود جدید ترین سخت افزار ها به ایران مثله سری 10 اینتل هستیم وووو

• ممنونم 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...