رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

همونطور که انتظار میرفت بازدید خوبی اززمان ایجاد این تاپیک  تا به الان شده و چندتا فروشنده  هم معرفی شدن  بمن توسط دوستان که این علاقه مندی و نیاز به این معقوله رو نشون میده

با تشکر از همه

لینک به دیدگاه

والا اینقدر واسطه گری و پروسه طولانی مدت و بی حساب کتاب این وسط هست که خیلیا قیدش رو میزنن حتی اگر کالا تو ایران موجود نباشه

ولی جای درجه یکی پیدا کردی که مبلغی از پول رو هم بعد از تحویل جنس بگیره، اینجا هم بگین همه استفاده کنن عالی میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/13, 01:43:31، evga1060 گفته است :

درود

خرید از امازون مخصوصا کالاهایی که اصلا وارد نمیشن ارزوی همه ماست .... راستش من چند وقت پیش سایتی رو دیدم به اسم مالتینا     malltina.com      میخواستم بدونم چقدر قابل اعتماد هست؟؟؟ کسی اماری از این سایت داره؟

با تشکر

من نزدیک 10 بار خرید داشتم ازشون خیلی قابل اعتماد هست ولی باید یک ماه منتظر باشی تا کالا دستت برسه تو سایتشون نوشته 2 هفته ولی بیشتر طول میکشه.

ولی در کل کارشون درسته

لینک به دیدگاه

چرا... اتفاقا خودم دارم دنبال یک فروشنده خوب میگردم پیدا کردم همینجا اعلام میکنم...اقای حسینی تو ماه رمضون اومد گفت که تو سایت جدیدمون این امکان رو فعال میکنیم حالا دیگه ببینیم که چیکار میکنه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Bloody گفته است :

من نزدیک 10 بار خرید داشتم ازشون خیلی قابل اعتماد هست ولی باید یک ماه منتظر باشی تا کالا دستت برسه تو سایتشون نوشته 2 هفته ولی بیشتر طول میکشه.

ولی در کل کارشون درسته

مالتینا رو میفرمایید؟؟؟ ازشون خرید داشتید؟؟؟ قیمتهاش زیاد گرون نیست ..اگه مطمئن باشه و قیمتهاش رو متعادلتر کنه میتونه مشتری خوب جذب کنه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، evga1060 گفته است :

مالتینا رو میفرمایید؟؟؟ ازشون خرید داشتید؟؟؟ قیمتهاش زیاد گرون نیست ..اگه مطمئن باشه و قیمتهاش رو متعادلتر کنه میتونه مشتری خوب جذب کنه

بله از مالتینا خرید داشتم.

قیمتش مطمعنا یکمی زیاد میشه ولی به نظر شخصی من اگه یه چیزی لازم داشته باشه ارزشش رو داره.

به نظر من که خیلی مطمئن هست.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام. یه آلبوم موسیقی میخوام که یکی لطف کنه از اونور برام بیاره. لینک مال آلمانه. و این لینکه جای دیگه ای جز خود آلمان پست نمیکنه جنسو. پس باید آدرس نفر تو خود آلمان باشه نه مثلا انگلستان یا جای دیگه ای.

از اونجایی هم که آلبوم موسیقی هست از گمرک میترسم. کسی میتونه این آلبوم رو کاملا سالم و  تضمینی برام بیاره؟

اگه هست لطفا پی ام بدین تا لینکو بدم و صحبت کنیم.

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام

مشکلی از بابت گمرک نیست 

توی پی تی هم صحبت کردیم

متاسفانه از آلمان خرید ندرایم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

تجربه خرید از مالتینا :

1- قیمت بهتر نسبت به سایت های دیگه ( مثل لک لک )

2- زمان واقعی از سفارش تا تحویل 1 ماه یا بیشتر

3-به روز نبودن وضعیت سفارش و حتی بعضی قیمت ها ( کلا سایتشون خوب نیست )

4-گرفتن پول مجدد بعد از ثبت سفارش و پرداخت پول ( به عنوان مابه تفاوت )

در کل خرید به واسطه ی این سایت ها پیشنهاد نمیشه مگه اینکه اون کالا به هیچ عنوان تو بازار پیدا نشه .

یکی دیگه از کارایی که این سایت ها میکنن وارد کردن بعضی کالاهای پرفروش همراه خرید شماس . یعنی شما یه کالایی میخری و تمام هزینه ها ی حمل تا ایران رو هم پرداخت میکنی ولی در همراه کالای شما چندتا کالایی که خودشون خرید کردن هم اضافه میشه و حملش برای سایت مجانی و از جیب شما میره. این کار تو مالتینا انجام میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/13, 01:43:31، evga1060 گفته است :

درود

خرید از امازون مخصوصا کالاهایی که اصلا وارد نمیشن ارزوی همه ماست .... راستش من چند وقت پیش سایتی رو دیدم به اسم مالتینا     malltina.com      میخواستم بدونم چقدر قابل اعتماد هست؟؟؟ کسی اماری از این سایت داره؟

با تشکر

درود، بنده خرید داشتم ازشون. کالای Prime را در مدت 14 روز تحویل دادند.

لینک به دیدگاه

3تا قطعه برا تکمیل شدن سیستمم لازم دارم و تو این مدت که تحقیق کردم مقداری از ترفندهای این وارد کننده ها رو فهمیدم... 1. مهم نیست نیست وزن قطعه مورد نظر شما چقدره  بر اساس یک قانون نانوشته من دراوردی کلا مبلغ نهایی نباید از 1 ملیون کمتر بشه..... 2. اون قطعه رو اگه با تمام هزینه هاش حساب کنیم مثلا 350 تومن میشه اما اینا میرن  کالای مشابه تو ایران قیمتش رو درمیارن   و قیمت مشابه یا کمتر از اون میگن ... البته اگه بیشتر نگن....  قیمت کالا هم مهم نیست هزینه نهایی باید بیشتر از 1 میلیون باشه                   ...    مملکت خرتواسبی داریما   ....    وارد کننده عادی  و روتین هم میره چیزی میاره که دوست داره نه چیزی که نیاز بازاره .... مثال ارئوس گیمینگ9  رو اوردن 3.2  ملیون قیمت داشت  هیچکی نمیخرید الان  به 2.150 قیمت رو کم کردن بازم من تا الان ندیدم کسی بخره تو بازار رضا و پایتخت و ایران

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 22:06:31، evga1060 گفته است :

قیمتها رو گرون نمیگه؟؟؟؟؟؟؟

درود، من که خرید نداشتم ،چرا گرون میگه ، میتونی مقایسه کنی ، در جواب به من گفتن قیمت همونیه که داخل سایت امازون هست ،کالایی اورجینال و باکیفیت دریافت میکنید!

https://malltina.com/product/B06XXZBPHZ

https://www.amazon.com/dp/B06XXZBPHZ?psc=1

http://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/کارت-گرافیک-ایسوس-rog-strix-gtx1080ti-o11g-gaming-34.html

یکی از دوستان هم هست با قیمتی کمتر از داخل وارد میکنه  قطعات رو ، قسطی و......میتونی بپرسی ازشون مقایسه کنی البته الان به طور موقت  واردات ندارن،  ادرس در پخ چون داخل تاپیک احتمالا مشکل تبلیغ و...... به وجود میاد.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 05:32:59، shell32 گفته است :

تجربه خرید از مالتینا :

1- قیمت بهتر نسبت به سایت های دیگه ( مثل لک لک )

2- زمان واقعی از سفارش تا تحویل 1 ماه یا بیشتر

3-به روز نبودن وضعیت سفارش و حتی بعضی قیمت ها ( کلا سایتشون خوب نیست )

4-گرفتن پول مجدد بعد از ثبت سفارش و پرداخت پول ( به عنوان مابه تفاوت )

در کل خرید به واسطه ی این سایت ها پیشنهاد نمیشه مگه اینکه اون کالا به هیچ عنوان تو بازار پیدا نشه .

یکی دیگه از کارایی که این سایت ها میکنن وارد کردن بعضی کالاهای پرفروش همراه خرید شماس . یعنی شما یه کالایی میخری و تمام هزینه ها ی حمل تا ایران رو هم پرداخت میکنی ولی در همراه کالای شما چندتا کالایی که خودشون خرید کردن هم اضافه میشه و حملش برای سایت مجانی و از جیب شما میره. این کار تو مالتینا انجام میشه

با تشکر از شما بابت به اشتراک گذاشتن تجربه تون با ما

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

لیون برنامه اش در مورد خرید از سایتهای خارجی بهم خورد ..... کسی تجربه ای از خرید از هر جایی داره عنوان کنه تا کمکی باشه برا همه

لینک به دیدگاه

سلام به شما دوست عزیز.اتفاقا من خیلی تو فکر این بودم که از همین سایتای خارجی کالامو بگیرم که ارزونتر در بیاد.الان که مطلب شمارو خوندم انگار فرقی با خرید از داخل نمیکنه نه؟

مثلا دنبال یه رم هستم تو ایران نیست.جدیده ۲۰۰دلار زده به نظرت چقدر پام در میاد تازه از گارانتیشون هم نمیشه استفاده کردخخخخ

با این قیمتا دارم روانی میشم.نصف سیستم رو خریدم نصف دیگش یا گیرم نمیاد یا گرونه.داغونم.کاش تابستون خریده بودم.اهههههه.تازه اونایی که خریدم هنوز از کارتن هم در نیاوردم.کاردم بزنید خون نمیاد والا

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام و احترام,

دوستان من یک عدد کارت GTX 1080 TI مدل رفرنس رو  از خود Nvidia برنده شدم منتها آدرس خونه یکی از دوستان درآمریکا رو دادم چون به ایران فرستاده نمیشد. الآن کارت رسیده به دست آشنام اما نمیدونم دقیقا چکار کنم باهاش. آیا راهی هست تا بشه کارت به دستم برسه؟ در غیر این صورت فکر میکنم باید بگم همونجا بفروشه و مبلغ رو برام بفرسته اما مشکلی که هست اینه که اینجا اینطور کارت هارو 2 برابر قیمت میفروشن (درضمن سایت هایی مثل eBay هم 12.9 درصد از فروش رو کسر میکنن. نمیدونم چکار کنم.

اگر راهنمایی کنین ممنون میشم

با تشکر.

ویرایش شده توسط Maximum-Dev
لینک به دیدگاه

درود عزیزم 

نه نفروش حیفه 

ازین شرکتایی که کالا وارد میکنن زیاد هست توی گوگل سرچ کن برات پیدا میشه 

لینک به دیدگاه

با DHL یا پست بین الملل میتونی وارد کنی

بدون کارتن گمرکی هم نداره

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Maximum-Dev گفته است :

با سلام و احترام,

دوستان من یک عدد کارت GTX 1080 TI مدل رفرنس رو  از خود Nvidia برنده شدم منتها آدرس خونه یکی از دوستان درآمریکا رو دادم چون به ایران فرستاده نمیشد. الآن کارت رسیده به دست آشنام اما نمیدونم دقیقا چکار کنم باهاش. آیا راهی هست تا بشه کارت به دستم برسه؟ در غیر این صورت فکر میکنم باید بگم همونجا بفروشه و مبلغ رو برام بفرسته اما مشکلی که هست اینه که اینجا اینطور کارت هارو 2 برابر قیمت میفروشن (درضمن سایت هایی مثل eBay هم 12.9 درصد از فروش رو کسر میکنن. نمیدونم چکار کنم.

اگر راهنمایی کنین ممنون میشم

با تشکر.

درود،

شما به فردی که در آمریکا دارید بفرمایید با پست USPS براتون ارسال کند. Priority Mail اگر ارسال شود و مشکل گمرکی نداشته باشد کمتر از 20 روز به دست شما می رسد. از DHL هم با توجه به هزینه بالا استفاده نکنید.

لینک به دیدگاه

سلام داداش. با پست هم میشه گرفت ولی یه دویس سیصدی باید هزینه کنی داداش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...